به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مالیات 900 میلیونی عماد رضا

او که در این سالها مالیات خود را پرداخت نکرده است اکنون با جریمه ای که برای عدم پرداخت مالیات بر رقم مالیات اضافه شده است

سایت گل - عماد رضا از جمله بازیکنان خارجی است که مدت طولانی را در لیگ ایران حضور داشت و او هم همانند بیشتر بازیکنان خارجی با مشکل مالیات مواجه شده است .
او که در این سالها مالیات خود را پرداخت نکرده است اکنون با جریمه ای که برای عدم پرداخت مالیات بر رقم مالیات اضافه شده است
این بازیکن عراقی باید 900 میلیون تومان مالیات بپردازد که بخشی از آن را هم طبق قرارداد این بازیکن با سپاهان می بایست باشگاه سپاهان پرداخت می کرد که این کار را نکرد .
عماد رضا پس از درگیری با کرانچار در اواسط فصل این تیم را ترک کرد و در فصل نقل و انتقالات هم هنوز تیمی خواهان به خدمت گیری او نیست .
عماد رضا اگر بخواهد در ایران به فوتبال خود ادامه دهد ابتدا باید مشکل بزرگ مالیاتی خود را حل کند

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
شکایت دسته جمعی بازیکنان از باشگاه پیکان

آنها 20% رقم قرارداد خود را از باشگاه دریافت کرده اند و هنوز 80 % باقی مانده است

سایت گل - در حالی که باشگاه پیکان به لیگ برتر صعود کرده است و مربی جدید این تیم خریدهای متعددی برای این تیم انجام داده است اما بازیکنانی که پیکان را به لیگ برتر آورده اند هنوز به حق و حقوق خود نرسیده اند .
آنها 20% رقم قرارداد خود را از باشگاه دریافت کرده اند و هنوز 80 % باقی مانده است .
بازیکنان پیکان وقتی از وعده های مدیران پیکان ناامید شدن در اقدامی خودجوش به طور دسته جمعی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفته و شکایت خود را از باشگاه پیکان انجام دادند . این بازیکنان که تعدادشان 15 نفر است برای سرعت گرفتن پرونده شان در کمیته انضباطی نامه ای هم به محمد نبی دبیر فدراسیون فوتبال نوشتند

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
عليفر: كی‌روش را به عنوان سرمربی اصلا قبول ندارم/ يك مربی ليگ يكی هم همين نتايج را می‌گرفت/ پراندلی در حد ايتاليا نيست

من فكر می‌كنم اسپانيا و‌ آلمان مدعيان اصلی هستند. البته خودم طرفدار هلند هستم ولی مثل اينكه تيم خوبی ندارد

سايت گل – عليرضا عليفر گزارشگر با سابقه فوتبال شب گذشته براي اولين‌بار در رقابت‌هاي يورو 2012 گزارش كرد و گزارش ديدار تيم‌هاي اكراين و سوئد بر عهده او بود. با عليفر در مورد رقابت‌هاي جام ملت‌هاي اروپا صحبت كرديم و مصاحبه جالبي از آب در آمد. او در مصاحبه به خبرنگار سايت گل به سوالات پاسخ داد و البته اين مصاحبه در نوع خودش خواندني است.

آقای عليفر، چه تيمی قهرمان اروپا می‌شود؟
من فكر مي‌كنم اسپانيا و‌ آلمان مدعيان اصلي هستند. البته خودم طرفدار هلند هستم ولي مثل اينكه تيم خوبي ندارد و حتي شايد از گروه خودش صعود نكند. حالا بايد منتظر بمانيم و ببينيم چه اتفاقاتي خواهد افتاد
فكر می‌كنيد نيمكت كداميك از تيم‌های جام ملت‌ها قوی‌تر است؟
من سرمربي تيم ملي آلمان را مربي خوبي مي‌دانم. او به غير از دو، سه نفر بازيكنان ممتازي در اختيار ندارد و تيم خوبي درست كرده است. درست برعكس اسپانيا كه اكثر بازيكنان اين تيم ستاره هستند.

ولی ما خيال كرديم شما طرفدار پراندلی هستيد؟!

چرا اين خيال را كرديد؟

چون پراندلی از 3 مدافع استفاده می‌كند و شما هم طرفدار سيستم 3 دفاع هستيد. درست است؟
شايد من طرفدار اين سيستم باشم ولي اين ربطي به طرفداري از يك مربي ندارد. من معتقدم پراندلي در حد سرمربيگري تيم ملي ايتاليا نيست. البته اين بي‌احترامي به او نيست و شايد پراندلي در تيمي مثل ايرلند يا ايسلند بتواند مربي خوبي باشد ولي در حد ايتاليا نيست.

شما همچنان معتقديد كه اكثر تيم‌های دنيا كه از دفاع 4 نفره استفاده می‌كنند در اشتباه هستند؟
من اين را نمي‌گويم بلكه اصول دفاعي اين را مي‌گويد.

پس يعنی مربيانی مثل گوارديولا، فرگوسن، مورينيو و ... چيزی بلد نيستند؟
من اين حرف را نمي‌زنم و آنها مربيان خوبي هستند ولي نظر شخصي من چيز ديگري است. به هر حال شايد آنها سيستم ديگري را قبول داشته باشند.

شما هنوز معتقديد كه پپ گوارديولا مربی بزرگی نيست؟
من كم مصاحبه می‌كنم ولی متاسفانه گاهی اوقات حرف‌هايم را عوض می‌كنند من هيچ وقت نگفتم گوارديولا چيزی بلد نيست و مربی بزرگی نيست. نظر من در مورد گوارديولا اين است كه او در سطح فوتبال اروپا يك مربی معمولی است ولی اگر بخواهيم يك مقياس كلی را در نظر بگيريم شايد او يكی از بهترين‌ها باشد.

راستی نظر شما در مورد كارلوس كی‌روش چيست؟
من كی‌روش را به عنوان سرمربی هيچ يك از تيم‌های ملی دنيا قبول ندارم. او به عنوان نفر دوم حتی می‌تواند در بهترين تيم‌های دنيا كار كند و در اين زمينه قابل احترام است ولی كی‌روش را به عنوان سرمربی قبول ندارم. شما می‌بينيد كه بيش از يك سال است كه او هدايت تيم ملی را برعهده گرفته ولی شاهد هيچ تغيير مثبتی در تيم ملی نبوده‌ايم. تيم ما زيبا بازی نمی‌كند و كی‌روش در نتيجه‌گيری هم كار خاصی انجام نداده است. به نظر من مربی يك تيم ليگ يكی هم می‌توانست در تيم ملی اين نتايج را بگيرد

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
محمد نوری: اطلاعی از آمدن دايی به پرسپوليس ندارم/ همه بازيكنان پرسپوليس سقف قرارداد را رعايت كردند

بهتر است بی‌جهت پرسپوليس را بزرگ نكنيد. تيم ما خوب بسته شده و هدف ما اين است كه در هر 2 جام قهرمان شويم

سايت گل – محمد نوری هافبك تهاجمي پرسپوليس چند روز پيش قراردادش را با اين تيم تمديد كرد تا سال آينده هم پيراهن سرخ را برتن كند.

او در مورد ماندن در پرسپوليس، بازيكنان جديدي كه به اين تيم اضافه شده و مسائل مختلف ديگر مصاحبه‌ای اختصاصی با خبرنگار سايت گل انجام داد. حرف‌های نوری را مي‌خوانيد.

آقای نوری می‌گويند تمامی بازيكنان پرسپوليس با پول‌های زياد قرارداد امضا كرده‌اند. درست است؟
نمی‌دانم ولی فكر می‌كنم سقف قرارداد مشخص است و همه آن را رعايت كردند
ولی رعايت سقف قرارداد برای خيلی‌ها باوركردنی نيست، قبول داريد؟
آنهايي كه باور نمی‌كنند، نبودند كه قراردادها را ببينند ولی من معتقدم همه بازيكنان پرسپوليس سقف قرارداد را رعايت كردند.

گفته می‌شود خريدهای جديد پرسپوليس از جمله جلال حسينی و بنگر پول‌های ميلياردی گرفته‌اند؟
من اطلاعي ندارم و بايد از خودشان بپرسيد ولي بعيد مي‌دانم در پرسپوليس بازيكني سقف قرارداد را رعايت نكرده باشد.

فكر می‌كنی پرسپوليس خوب بسته شده؟
بله تيم خوبي داريم و نفرات خوبي جذب شدند. اميدوارم در ليگ جديد شروع و پايان خوبي داشته باشيم
با اينكه می‌گويند پرسپوليس كهكشانی هست موافق هستی؟
خير موافق نيستم و بهتر است بی‌جهت پرسپوليس را بزرگ نكنيد. تيم ما خوب بسته شده و هدف ما اين است كه در هر 2 جام قهرمان شويم.

فتح‌الله‌زاده گفته كه امير قلعه‌نويی به همه خريدهای پرسپوليس می‌‌ارزد. نظر تو چيست؟
قلعه‌نويی مربی بزرگی است و پرافتخارترين مربی ليگ برتر است من برای او احترام قائل هستم و نمی‌خواهم در مورد اين مسائل حرف بزنم.

فصل بعد هم شماره 14 را برتن می‌كنی؟
من شماره 14 را دوست دارم و نمی‌خواهم آن را عوض كنم. در سپاهان هم اين شماره را برتن می‌كردم برايم خوش يمن است.

فكر می‌كنی پرسپوليس مدعی اول قهرمانی باشد؟
از حالا نمی‌توان حرف زد ولی پرسپوليس، استقلال، سپاهان و تراكتور مدعيان قهرمانی هستند
می‌گويند شايد مصطفی دنيزلی برنگردد و علی دايی سرمربی شود. از اين موضوع اطلاع داری؟
من از آمدن دايی اطلاعی ندارم و اين موضوع را الان از زبان شما شنيدم. مثل اينكه دنيزلی مشكل خانوادگی دارد و همسرش بيمار است و اميدوارم مشكل او برطرف شود.

راستی در يورو 2012 طرفدار چه تيمی هستی؟
اول طرفدار اسپانيا و بعد طرفدار انگليس هستم. اسپانيا كه در بازي اول زياد خوب نبود در ضمن نتايج جام ملت‌ها اصلا قابل پيش بيني نيست

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
رضا نوروزی: رباط صليبی‌ام پاره شد ولی مينيسك سالم است

6 تا 7 ماه از ميادين دور هستم ولی اميدوارم كه از نيم فصل دوم ليگ برتر به ميادين فوتبال برگردم

سايت گل – روز گذشته بعد از آنكه رضا نوروزی تحت عمل جراحی قرار گرفت، اين شايعه مطرح شد كه رباط صليبی او سالم است ولی چنين خبری صحت ندارد و مهاجم فولاد رباط صليبی‌اش را تحت عمل جراحی قرار داد.

نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد اين موضوع می‌گويد:«‌ برخلاف مسائلی كه عنوان شده است رباط صليبی من پاره شده ولی خوشبختانه مينيسك سالم است. اينكه می‌گويند رباط من سالم است صحت ندارد و من توسط دكتر كيهانی از ناحيه رباط صليبی تحت عمل جراحی قرار گرفتم.»

نوروزی ادامه می‌دهد:« به گفته دكتر كيهانی جراحی من خوب بود و خوشبختانه مينيسك سالم بود و فقط از ناحيه رباط تحت عمل جراحی قرار گرفتم. 6 تا 7 ماه از ميادين دور هستم ولی اميدوارم كه از نيم فصل دوم ليگ برتر به ميادين فوتبال برگردم

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آخرين خبر: معدنچی پايان هفته با پرسپوليس امضا می‌كند

معدنچی سهميه ليگ برتری نيست و پرسپوليس می‌تواند به غيراز او يك بازيكن از ليگ برتر را جذب كند

سايت گل – مهرزاد معدنچی بازيكن سابق تيم فوتبال پرسپوليس به احتمال فراوان تا پايان هفته جاری قراردادش را با اين تيم امضا خواهد كرد.

به گزارش سايت گل معدنچی كه چند سال قبل و از زمان مربيگری دنيزلی در پرسپوليس، بازی‌های قابل قبولی را از خود به نمايش می‌گذاشت حالا دوباره پيراهن سرخ اين تيم را برتن خواهد كرد. معدنچی بعد از مذاكراتی كه با مسوولان پرسپوليس داشت با آنها به توافق رسيد و آخرين اخبار حاكی از آن است كه اين بازيكن قراردادش را تا پايان هفته امضا خواهد كرد. نكته مهم اين است كه معدنچی سهميه ليگ برتری نيست و پرسپوليس می‌تواند به غيراز او يك بازيكن از ليگ برتر را جذب كند.

اين بازيكن شايد پژمان نوری يا مهدی كريميان باشد تا شايد مشكلات پرسپوليس در پست هافبك دفاعی برطرف شود. اگر هم اين دو بازيكن نيايند پرسپوليس احتمالا يك بازيكن خارجی را در پست هافبك دفاعی به خدمت خواهد گرفت

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نوروزی: مصدوميت جباری يك هفته ديگر برطرف می‌شود

به زانوی اين بازيكن يعنی همان جايی كه تحت عمل جراحی قرار گرفت مقداری فشار آمد ولی مشكل حاد نيست

سايت گل – مجتبی جباری هافبك كليدی استقلال كه بعد از بازی ايران و ازبكستان دچار مصدوميت از ناحيه زانو شد، هفته آينده آسيب‌ديدگی‌اش به طور كامل برطرف خواهد شد.

امين نوروزی رئيس گروه پزشكی استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد مصدوميت جباری می‌گويد:« مصدوميت جباری چندان جدی نيست و او در حال حاضر فيزيوتراپی می‌كند. به زانوی اين بازيكن يعنی همان جايی كه تحت عمل جراحی قرار گرفت مقداری فشار آمد ولی مشكل حاد نيست و جباری بايد برای برطرف شدن اين مصدوميت فيزيوتراپی كند. اسيب‌ديدگی او كمتر از يك هفته ديگر برطرف خواهد شد و اين بازيكن مشكلی برای تمرين كردن نخواهد داشت

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
ماندن يا جدايی كريمی، پيچيده‌ترين معمای پرسپوليس

در سپاهان عليرضا مرزبان مخالف صددرصد كريمی است و رابطه خوبی با او ندارد و بعيد به نظر می‌رسد كريمی به اصفهان برود

سايت گل – در حالی كه پرسپوليس بازيكنان سرشناسی را به فهرست خود اضافه كرده است، اما همچنان وضعيت علی كريمی در اين باشگاه مشخص نيست و هر روز حرف و حديث‌های مختلفی در مورد ماندن يا جدايی او مطرح می‌شود.

به گزارش سايت گل، هر چند نام كريمی 2 هفته پيش در فهرست بازيكنان مورد نظر دنيزلی قرار گرفت ولی او تا به امروز قراردادش را تمديد نكرده و هيچ اظهارنظری هم در مورد ماندن در پرسپوليس نداشته است. از طرفی مسوولان پرسپوليس هم موضع رسمی خود را اعلام نكرده‌اند ودر حال حاضر داستان ماندن يا جدايی جادوگر تبديل به يك معمای پيچيده شده است
كريمی در فصل گذشته چندبار با دنيزلی اختلاف پيدا كرد و همان زمان رسانه‌ها از قطع همكاری پرسپوليس با اين بازيكن برای فصل جديد خبر دادند. البته كريمی بعد از آخرين اختلافی كه با دنيزلی داشت با او آشتی كرد تا همه چيز در آرامش پيش رود ولی گفته می‌شود كه دنيزلی و همچنين مسوولان پرسپوليس ترديدهايی برای حفظ اين بازيكن دارند. شايد كنار گذاشتن كريمی يكی از تصميمات جنجالی رويانيان باشد ولی او خيلی خوب می‌داند كه شماره 8 پرسپوليس محبوب‌ترين بازيكن اين تيم است. حتی عده‌ای از بازيكنان قديمی پرسپوليس به رويانيان گفته‌اند كه اگر كريمی را كنار بگذارد،‌ در فصل آينده هر توپی كه وارد دروازه پرسپوليس شود داستان علی دايی تكرار خواهد شد و نام كريمی اين‌بار نماد اعتراض هواداران پرسپوليس می‌شود
در روزهايی كه شرايط كريمی در پرسپوليس مبهم است، باشگاه سپاهان هم برای جذب او ابراز علاقه كرده و جالب اينجاست كه مسوولان پرسپوليس در اين مورد واكنشی نشان نداده‌اند. البته در سپاهان عليرضا مرزبان مخالف صددرصد كريمی است و رابطه خوبی با او ندارد و بعيد به نظر می‌رسد كريمی به اصفهان برود. در مورد كريمی گمانه‌زنی‌های مختلفی مطرح است، برخی می‌گويند او می‌ماند،‌ برخی می‌گويند او جدا می‌شود، عده‌ای معتقدند او در انتظار انتخاب سرمربی است تا اگر علی دايی بيايد در اين تيم نماند و برخی هم می‌گويند كه او منتظر بود تا ببيند چه بازيكنانی به پرسپوليس اضافه می‌شوند. با اين حال عاقلانه‌ترين كار اين است كه مسوولان پرسپوليس كريمی را حفظ كنند

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
سپهر حیدری: به خاطر علی دایی و با عزت از پرسپولیس رفتم /40 درصد از پرسپولیس طلبکارام اما به احترام هواداران شکایت نمی کنم

از بچگی دوست داشتم به پرسپولیس بروم. در ذوب آهن بسیار موفق بودم و شاید اگر در این تیم می ماندم با افت روبرو می شدم. نیاز به تغییر داشتم

در شرایطی که با کاپیتانی ذوب آهن روند تبدیل شدن به یک ستاره را در فوتبال ایران طی می کرد، به یکباره راهی پرسپولیس تهران شد. در همان سال اول حضورش در این تیم، حساسترین گل تاریخ لیگ را در دقیقه 97 دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان به ثمر رساند تا به محبوبترین بازیکن پرسپولیس تبدیل شود و از طرف دیگر با گرفتن قهرمانی از تیم همشهری خود سپاهان در اصفهان تا سرحد منفور شدن پیشروی کند.
سپهر در سالهای پس از آن قهرمانی در این تیم ماند و حتی به کاپیتانی پرسپولیس رسید، تا اینکه پس از جدایی علی دایی او نیز رهسپار دیار کریمان شد و به پرونده حضور در تیم محبوبش پرسپولیس خاتمه داد. حیدری اکنون فصل را به مس به پایان رسانده است و این روزها شایعات حضورش در ذوب آهن جدی تر از هر زمان دیگری به گوش می رسد.
گفتگوی ایمنا با سپهر شاید برای شما هم خواندنی باشد:
بالاخره ذوب آهنی می شوی یا خیر؟
حقیقت این است که من هنوز هیچ مذاکره جدی با ذوب آهن انجام نداده ام. از دو تیم شهرستانی و یک تیم تهرانی پیشنهادهای بسیار خوبی دارم و مطمئناً تا پایان هفته در مورد تیم فصل آینده ام تصمیم گیری می کنم.
ولی بسیاری بازگشت تو به ذوب آهن را خیلی محتمل می دانند؟
فعلاً بایستی صبر کرد و دید در پایان هفته چه اتفاقی می افتد. خودم هم دوست دارم در اصفهان به فوتبالم ادامه دهم چرا که دوری از خانواده برای من خیلی سخت است.
حالا بعد از 5 سال جدایی از فوتبال اصفهان، از تصمیمی که برای پیوستن به پرسپولیس گرفتی راضی هستی؟
بسیار زیاد- فکر می کنم موفق ترین بازیکن تاریخ اصفهان در خارج از اصفهان بودم. از ذوب آهن به پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا یعنی پرسپولیس پیوستم. سه قهرمانی با پرسپولیس تجربه کردم و مهمترین گل تاریخ لیگ را نیز برای این تیم به ثمر رساندم، گلی که قهرمانی لیگ را برای پرسپولیس رقم زد. بعد نیز به مس پیوستم و خوشبختانه با این تیم لیگ را با رتبه یک رقمی به پایان رساندیم. در کرمان مردم این تیم خیلی به من لطف داشتند و خیلی خوشحال می شوم که هواداران پرسپولیس هنوز با ایمیلها و پیامهایی که به من می دهند مرا شرمنده می سازند.
با وجود اینکه عملکرد خوبی برای پرسپولیس داشتی خداحافظی با شکوهی با این تیم نداشتی؟
خوب شاید علت این امر این بود که من همراه با علی دایی و در دفاع از صحبتهای به حق او از پرسپولیس جدا شدم. همه هم علت این موضوع را می دانند. من در زمان کاشانی و استیلی به خاطر نام پرسپولیس به این تیم پیوستم و هیچ چشمداشت مالی هم نداشتم و در پایان هم وقتی دیدم علی دایی حرف حق می زند به عنوان کاپیتان پرسپولیس از او و سایر هم تیمی هایم دفاع کردم و از پرسپولیس جدا شدم
به نظر تو این کار حرفه ای بود؟
به نظر شما عیبی دارد کاپیتان یک تیم از سرمربی تیمش دفاع کند؟
با این وجود اصلاً پس از جدایی تو از پرسپولیس همچون بازیکنان بزرگ تاریخ این باشگاه با تو برخورد نشد.
من نیازی ندارم به اینکه چنین رفتاری با من بشود. همین که در قلب هواداران پرسپولیس جای دارم برای من کافی است. رابطه من با هواداران پرسپولیس بسیار خوب است. من هنوز 40 درصد از قرارداد فصل پیشم طلبکار هستم و به احترام همین هواداران و باشگاه پرسپولیس شکایتی نکرده ام.
موقعی که بحث حضورت در پرسپولیس مطرح شد گفتی که به خاطر تحصیل قصد داری به پرسپولیس بپیوندی، ماجرای ادامه تحصیل چه شد؟
خوشبختانه فوق لیسانس را گرفتم و درصدد هستم در اولین شرایط برای گرفتن مدرک دکترا به تحصیلاتم ادامه دهم.
شاید اگر در ذوب آهن می ماندی به عنوان کاپیتان ذوب آهن به همراه نسل بازیکنانی که با هم متولد شدید افتخارات بزرگی را با این باشگاه اصفهانی رقم می زدید و هم اکنون نویدکیای ذوب آهن به شمار می رفتی؟
من اعتقاد دارم بسیار خوش موقع از ذوب آهن جدا شدم. من از 9 سالگی تا 26 سالگی در ذوب آهن بود. از بچگی دوست داشتم به پرسپولیس بروم. در ذوب آهن بسیار موفق بودم و شاید اگر در این تیم می ماندم با افت روبرو می شدم. نیاز به تغییر داشتم و این موضوع برای اغلب فوتبالیستها به وجود می آید. شاید به همین دلیل بود که در پرسپولیس هم موفق بودم. در عرض 4 سال 7 مربی عوض کردم اما همه آنها مرا به عنوان بازیکن ثابت بازی دادند. خوشحالم که در دو باشگاه بزرگ ذوب آهن و پرسپولیس توپ زدم و مسیر درستی را هم طی کردم.
ولی با توجه به روندی که بازیکنانی نظیر خلعتبری، گردان، ماهینی و قاضی در ذوب آهن طی کردند شاید با پتانسیلی که تو داشتی با ماندن در این تیم به یک بازیکن بزرگ ملی بدل می شدی؟
من زمانی که در ذوب بودم ملی پوش شدم و بعد از آن در پرسپولیس هم چند باری به تیم ملی دعوت شدم. به هر حال حضور من در تیم ملی هر بار با مشکلات زیادی همراه بود و خودم فکر می کنم تیم ملی قسمت من نبود. به هر حال باز هم خدا را شاکرم که 6 بازی ملی دارم.
زمانی تو در پرسپولیس و محسن بنگر در سپاهان کری بسیار زیادی با هم داشتید. اکنون او دقیقاً پست تو در پرسپولیس را گرفته است.
نظر خاصی در این ارتباط ندارم. برای من پرسپولیس مهم است و امیدوارم هواداران این تیم با نتایج این تیم خوشحال شوند
به عنوان سوال آخر. جزو بازیکن محبوب پرسپولیس به شمار می روی ولی قبول داری به همان نسبت که در پرسپولیس محبوب هستی، در شهر خودت محبوبیت چندانی نداری؟
این نظر شماست و نمی دانم از این صحبت به دنبال چه هستید؟ همشهریان من مردم فهیمی هستند و فوتبال حرفه ای را درک می کنند. من پس از پایان فصل به اصفهان برگشتم و اکنون وقتی مردم مرا در شهر می بینند چه سپاهان و چه ذوب آهن به من احترام می گذارند. به هر حال شاید برخی از فوتبال دوستان نظرات خاص خود را داشته باشند اما آن چیزی که من در اصفهان می بینم جز احترام نیست

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
یادداشت وارده:چرا باید به ورزشگاه برویم؟

به ورزشگاه بريم و از بازي تيمي كه مي خواهد در برزيل باشد لذت ببريم

سایت گل - اگر چه تيم ملي در اولين گام مرحله نهايي انتخابي جام جهاني برزيل 2014 در ازبكستان نمايش دلچسپي نداشت اما با زيركي و شانس توانست با 3 امتياز بسيار حساس به تهران برگردد ...
در مدتي كه از بازي با ازبكستان گذشته شاهد تحليل ها و نظرات متفاوتي بوديم اما بايد در نظر داشت كه رفتن به جام جهاني با خوش شانسي خيلي خيلي بهتر از نرفتن با بدشانسي است .
اگر رفتن به جام جهاني براي ما مساله است پس به ورزشگاه بريم و از بازي تيمي كه مي خواهد در برزيل باشد لذت ببريم . اگر دوستدار پيشرفت فوتبال ملي هستيم به ورزشگاه برويم و احتمالا از بازي دفاعي تيم ملي ، از بازي علي كريمي در پست مهاجم ، از بازي عناصر دفاعي در بال هاي كناري ، از تركيب جديد ، از ضد حملات ، از تعويض هايي غافلگير كننده و ساير احتمالات لذت ببريم ، كه رفتن به جام جهاني با بازي دفاعي با نرفتني كه زيبا بازي كنيم اصلا قابل مقايسه نيست ....
رفتن به برزيل با نرفتني كه كريمي در هر بازي سه تا سه تا دريبل بزند و خسرو حيدري 20 بار دفاع را دور بزند و سانتر كند اصلا قابل مقايسه نيست ، لذتي كه در رفتن با دفاع است خيلي شيرين تر از بازي هاي زيبا يي است كه آخرش يك نرفتن حسرت بار و اشك آلود باشد

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۲۲ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۰,۶۷۲ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۰,۶۸۲ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۱۳۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۲۷۷ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۵۸ بازدید
۲۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۰۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۳۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۴۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۱ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!