به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اعلام همکاری برای پیشبرد اهداف سایت
مهمان_مهمان
نقل قول
احسان نوشته:

نقل قول
همه چيزه سايت خوبه اما اگه بشه طرفداران بارسا را تو ايران كه خيلي زياد هستندو به نحوي جمع كرد به عنوان مثل صادر كردن كارت طرفداران ،گذاشتن مسابقات وجوايزي چون اعزام به اسپانيا و ديدن مسابقات در نيوكمپ خيلي كارهاي ديگه هزينه هاي اونم ميشه از راه تبليغات خيلي راحت در اورد فقط كافيه اعضا رو علاقه مند كنيد تا هر روز به سايت سر بزنند دادن مسئوليت هاي مختلف به اعضا اميد وارم مثل طرفدارن خود اسپانيايي بارسا كه خيلي هماهنگ و منظم هستند ما هم تو ايران بتونيم يه سر وسامان براي اولين بار به طرفداران يه تيم جهاني بديم به اميد آن روز

ممنون از اینکه شما نظر خودتون رو ارسال کردید اما برای بخش جوایز و ارسال اشخاص به اسپانیا، نیاز به حامی مالی هست که متاسفانه تا به حال کسی و یا شرکتی برای این کار اعلام آمادگی نکرده است.

دقیقا! اینا چیزایی هستن که خودمون هم می خوایم، اما متاسفانه به راحتی گفتنش نیست.

۲۷ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
خواهران و برداران ناظر، به تاپیک گفتگوی ناظرین سر می زنید ان شاء الله؟ لطفا جواب برنامه رو بدید.

۲۷ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
از عزیزانی که می تونند در بخش ترجمه اخبار، کمک کنند، اعلام آمادگی کنند. این عزیزان باید بتونند ترجمه روان داشته باشند.

ممنون

۲۸ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
احسان نوشته:

از عزیزانی که می تونند در بخش ترجمه اخبار، کمک کنند، اعلام آمادگی کنند. این عزیزان باید بتونند ترجمه روان داشته باشند.

ممنون

رو من حساب کنید.

۲۸ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: MAHDI_H845
پیام: ۸
عضویت از: ۲۲ فروردین ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
با سلام
ممنون از جوابهاي كه داده بوديد
آياباشگاه بارسا اطلاعي از كانون هواداران در ايران داره؟يا حمايتي انجام داده ميشه.
ليست اعضاي سايت در سايت رسمي بارسا هم ثبت شده يا نه
باتشكر

۳۱ فروردین ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
با سلام ممنون از جوابهاي كه داده بوديد آياباشگاه بارسا اطلاعي از كانون هواداران در ايران داره؟يا حمايتي انجام داده ميشه. ليست اعضاي سايت در سايت رسمي بارسا هم ثبت شده يا نه باتشكر

خیر، تا به حال به باشگاه ایمیل های زیادی زده شده، اما باشگاه اعلام کرده که فعلا برنامه ای برای ساماندهی سایت های هواداری نداره

۳۱ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: mourneus
پیام: ۳
عضویت از: ۲۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
تو بخش ترجمه اخبار اگه هنوز نیاز به همکاری دارید رو من هم میتونید حساب کنید فقط نیاز به راهنمایی اولیه دارم چون تازه تو این سایت عضو شدم، در مورد جدول رقابت ها و گلزنان برتر لالیگا تو صفحه ی اول سایت یکمی دیر آپدیت صورت میگیره ولی من میتونم همزمان با آپدیت سایت رسمی لالیگا و یوفا lfp.es و uefa.com این دو بخش رو آپدیت کنم، در هر صورت اگه نیازی به همکاری بود با کمال میل!

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: MAHDI_H845
پیام: ۸
عضویت از: ۲۲ فروردین ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
با سلام
من آرم باشگاه بارسا در ابعاد 130*120 با پلاستيك رنگي و شبرنگ درست كردم و در قسمت تصوير شخصيم هست مي خواستم اونو به سايت شما و همچنين سايت خود بارسا هديه كنم در صورت امكان لينك ارسال اين آرمو به من بديد چون من هر چقدر در سايت بارسا گشتم چيزي پيدا نكردم ممنون
مي خوام به اسم ايران و با اسم يكي از دوستانم ثبت كنم ضمنا يكي از دوستانم به من پيششنهاد داده تا با همكاري اون يه فرش در ابعاد2*2 كه وسط اون آرم جديد بارسا و اطرافش آرمهاي گذشته نقش داشته باشه طراحي كنيم .هنوز تصميمي نگرفتم اما بنظرم ايده جالبي باشه در صورت امكان نظرتون و بگبن باتشكر

۸ اردیبهشت ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تو بخش ترجمه اخبار اگه هنوز نیاز به همکاری دارید رو من هم میتونید حساب کنید فقط نیاز به راهنمایی اولیه دارم چون تازه تو این سایت عضو شدم، در مورد جدول رقابت ها و گلزنان برتر لالیگا تو صفحه ی اول سایت یکمی دیر آپدیت صورت میگیره ولی من میتونم همزمان با آپدیت سایت رسمی لالیگا و یوفا lfp.es و uefa.com این دو بخش رو آپدیت کنم، در هر صورت اگه نیازی به همکاری بود با کمال میل!

با تشکر از توجه شما، در مورد ترجمه اخبار اگر مایل هستید، ای دی یاهو خودتونو به من پیغام شخصی بزنید، تا اونجا با هم صحبت کنیم
در رابطه با آپدیت جدول لالیگا و گلزنان هم باید بهتون بگم که دیر آپدیت نمیشه، بنده صبر می کنم تا همه بازی ها تموم بشه بعد اون موقع آپدیت می کنم، منتظرتون هستم

۸ اردیبهشت ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
با سلام من آرم باشگاه بارسا در ابعاد 130*120 با پلاستيك رنگي و شبرنگ درست كردم و در قسمت تصوير شخصيم هست مي خواستم اونو به سايت شما و همچنين سايت خود بارسا هديه كنم در صورت امكان لينك ارسال اين آرمو به من بديد چون من هر چقدر در سايت بارسا گشتم چيزي پيدا نكردم ممنون مي خوام به اسم ايران و با اسم يكي از دوستانم ثبت كنم ضمنا يكي از دوستانم به من پيششنهاد داده تا با همكاري اون يه فرش در ابعاد2*2 كه وسط اون آرم جديد بارسا و اطرافش آرمهاي گذشته نقش داشته باشه طراحي كنيم .هنوز تصميمي نگرفتم اما بنظرم ايده جالبي باشه در صورت امكان نظرتون و بگبن باتشكر

بنده متوجه شما نشدم، این کار شما به چه صورت هست؟ شما چه جوری می خواید اینو به ما هدیه بدید؟ در رابطه با فرش هم فکر جالبیه، شما جایی رو سراغ دارید که سفارشی ببافند؟ شما هم اگه توی پیغام شخصی، ای دی یاهو خودتونو بفرستید تا با هم صحبت کنیم

۸ اردیبهشت ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۷۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۲۴۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۶۰۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۱۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۲۹۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۵۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۳۵۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۱ کاربر آنلاین است. (۱۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!