به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
تاریخی ترین جمله کروش: آمده بودم شما را تغییر بدهم خودم در حال تغییر هستم

فوتبال ما تغییرات را برنمی تابد

سایت گل- کروش دیگر خیلی به نداشته های ما کاری ندارد. آنچه هست را پذیرفته و دارد با آن کنار می آید. کافی است بدانیم او چندی پیش در گفت و گو با دستیاران و همکاران ایرانی اش گفته بود« آمده بودم فوتبال ایران را تغییر بدهم و به سمت حرفه ای شدن ببرم اما خودم دارم ایرانی می شوم و انگار تغییر کرده ام» این جمله هزار کتاب حرف در خود دارد. همین وبس.

پ.ن: راوی این ماجرا یکی از همکاران کروش است

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
قاضی: شماره 11 را بيشتر از شماره 9 دوست دارم/ پول ميلياردی نگرفتيم و سقف قرارداد را رعايت كرديم/ در يورو 2012 طرفدار هيچ تيمی نيستم

من 60درصد از مبلغ قراردادم را از باشگاه ذوب آهن طلبكار هستم و نمي‌دانم چه كار كنم تا پولم را بگيرم

سايت گل – محمد قاضی مهاجم فصل گذشته ذوب آهن اولين بازيكني بود كه با باشگاه پرسپوليس قرارداد امضا كرد. او اميدوار است كه در فصل جديد ليگ برتر روزهاي خوبي با پرسپوليس داشته باشد و در نهايت با اين تيم به قهرماني برسد. قاضي در مورد پيوستن به پرسپوليس و مسائل مختلف ديگر گفت‌وگويي اختصاصي با خبرنگار سايت گل انجام داد. حرف‌هاي مهاجم جديد پرسپوليس را مي‌خوانيد.

مصدوميت‌ات برطرف شد؟
خدا را شكر شرايط خوبي دارم و روز به روز بهتر مي‌شوم. من فيزيوتراپي مي‌كنم و به استخر مي‌روم و فكر مي‌كنم تا چند روز ديگر همه چيز به شرايط ايده‌آل خواهد رسيد و مي‌توانم تمرينات را شروع كنم
می‌گويند پرسپوليس كهكشانی است. نظر تو چيست؟
من چنين نظري ندارم و قرار نيست اين لقب‌ها در زمين فوتبال بازي كنند. پرسپوليس بازيكنان با تجربه‌اي گرفته كه اكثر آنها تجربه بازي در آسيا و ليگ ايران را دارند. حالا بايد آنها خودشان را در زمين نشان دهند چون انتظارها از اين تيم بالا است.

قرار است شماره 9 را برتن كنی؟
آقاي رويانيان قول داده كه از بين شماره‌هاي 9 يا 11 يك كدام را به من بدهد. اين موضوع بستگي به اين دارد كه بازيكناني كه اين شماره را برتن كردن سال بعد در پرسپوليس هستند يا خير. اگر مشكلي پيش نيايد يكي از اين شماره‌ها را انتخاب مي‌كنم ولي خودم شماره 11 را بيشتر از 9 دوست دارم.

فكر می‌كنی پرسپوليس قهرمان شود؟
از حالا نمي‌توان پيش بيني كرد ولي همه بايد تلاش كنيم تا هواداران پرسپوليس را خوشحال كنيم
می‌گويند شما و چند بازيكن جديد پرسپوليس از اين باشگاه پول ميلياردی گرفته‌ايد. درست است؟
خير، ما پول ميلياردی نگرفتيم و قرارداد ما در هيات فوتبال استان تهران همه چيز را نشان مي‌دهد.

ولی اين قراردادها برای خيلی‌ها قابل باور نيست، قبول داری؟
سقف قرارداد قانوني است كه توسط فدراسيون گذاشته شده و اگر آن را رعايت نكنيم جريمه و محروم مي‌شويم. من نمي‌دانم چرا خيلي‌ها به اين موضوع توجه مي‌كنند ولي هيچ در مورد اين حرف نمي‌زنند كه باشگاه‌هاي ايراني پول بازيكنانشان را نمي‌دهند. الان من 60درصد از مبلغ قراردادم را از باشگاه ذوب آهن طلبكار هستم و نمي‌دانم چه كار كنم تا پولم را بگيرم. وقتي باشگاه‌ها با بازيكنان خود تسويه حساب نمي‌كنند پس چگونه مي‌توانند بازيكنان جديد به خدمت بگيرند.

تو و ايمون زايد با يكديگر هم پست هستيد. رقابت با او را چطور می‌بينی؟
اينكه چه كسي بازي كند به نظر كادرفني بستگي دارد ولي هدف همه بازيكنان پرسپوليس موفقيت اين تيم و شاد كردن دل هواداران است
می‌گويند مصطفی دنيزلی برنمی‌گردد و احتمالا علی دايی سرمربی خواهد شد تو چنين چيزی را شنيده‌ای؟
من از اين موضوع بي‌اطلاع هستم.

راستی بازی‌های يورو 2012 را نگاه می‌كنی؟
در اين مدت درگير بودم و خيلي كم نگاه كردم. فكر مي‌كنم اسپانيا و آلمان تيم‌هاي خوبي هستند و البته اكراين و روسيه هم تيم‌هاي خوبي نشان دادند.

طرفدار كدام تيم هستی؟
طرفدار هيچ تيمي نيستم و فقط طرفدار تيم ملي ايران هستم

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
واعظی آشتيانی: جولان دادن اوباش‌ها و بازو كلفت‌ها برای باشگاه استقلال جای تاسف دارد/ مديرعامل نوچه پرور پرسپوليس از اوباش‌ها و ضاربان دايی حمايت كرد

فوتبال جولانگاه افراد لات و اوباش نيست كه بخواهند از يك فرد اسطوره مصنوعي درست كنند

سايت گل – اتفاقاتي كه در اولين جلسه تمريني استقلال با امير قلعه‌نويي‌ رخ داد حرف و حديث‌هاي زيادي را به همراه داشته و در اين ميان شنيدن حرف‌هاي امير رضا واعظي آشتياني مديرعامل سابق استقلال در نوع خودش جالب توجه است. او مديري بود كه يكي از اختلاف‌هاي اساسي‌اش با امير قلعه‌نويي در مورد افرادي بود كه در كنار اين مربي حضور داشتند.

آشتياني در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در واكنش با اتفاقات حاشيه‌اي در اولين جلسه تمريني استقلال مي‌گويد:« انتقاد من هم به مسوولان دولت است و هم به مسوولان ورزش كه حالا اين فضا به وجود آمده تا يك عده اوباش و بازو كلفت محيط مقدس ورزش را آغشته به گوساله كشتن و اوباش‌گري مي‌كنند و اين مسائل با روح ورزش و هيچ ادبياتي جور در نمي‌آيد. واقعا نمي‌توان گفت كه اسم اين حركات و اين اتفاقات چيست و متاسفم كه مسوولان خصوصا رئيس ورزش سكوت كرده است.»
آشتياني در پاسخ به اين سوال كه آيا خانواده حجازي حق دارند بابت اين اتفاقات ناراحت باشند. خاطرنشان مي‌كند:«‌ جدا از اين بحثي كه اشاره كرديد بايد بگويم مقصر آنهايي هستند كه چنين فضاهايي را به وجود مي‌آورند. اگر من مسوول بودم مطمئنا اين اتفاقات را بررسي مي‌كردم چون فوتبال جولانگاه افراد لات و اوباش نيست كه بخواهند از يك فرد اسطوره مصنوعي درست كنند.»

مديرعامل سابق استقلال در قسمتي از حرف‌هايش مي‌گويد:« متاسفانه خيلي‌ها سكوت مي‌كنند و هيچ عكس‌العملي نشان نمي‌دهند و براي باشگاه استقلال هم جاي تاسف دارد كه اسم فرهنگي را يدك بكشد ولي افراد اوباش و بازو كلفت در تمرين اين تيم جولان مي‌دهند. به طور حتم در محل تمرين استقلال خانه‌هاي مسكوني وجود دارد و خيلي از خانواده‌ها و فرزندانشان شاهد چنين اتفاقات زشتي هستند.»
آشتياني تاكيد مي‌كند:« اگر مدت‌ها پيش با ضاربان علي دايي برخورد جدي صورت مي‌گرفت و جلوي اوباش‌ها گرفته مي‌شد و جريمه سنگيني براي آنها در نظر مي‌گرفتند اين اتفاقات نمي‌افتاد. در آن زمان مديرعامل وقت پرسپوليس كه نوچه‌پرور بود از ضاربان دايي و اوباش‌ها حمايت كرد و نتيجه‌ همين كارها اتفاقاتي است كه امروز شاهد آن هستيم. فوتبال جاي انسانيت، پاكي، سلامت و صداقت است ولي متاسفانه بايد شاهد اين صحنه‌هاي زشت باشيم.»

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آتيلا حجازی: ارتباط با چاقوكش و لات در فرهنگ
خانواده ما نيست/ استقلال جای افراد با شخصيت و با سواد است

هميشه با افراد تحصيلكرده و با شخصيت نشست و برخاست داشتيم در ضمن حرف‌هايي كه من مي‌زنم به هيچ عنوان جنبه توهين ندارد

سايت گل – بعد از اتفاقاتي كه روز يكشنبه در تمرين استقلال رخ داد همسر مرحوم حجازي در مصاحبه‌اي نسبت به اين مسائل واكنش منفي نشان داد و حالا آتيلا حجازي هم نسبت به اين موضوع واكنش نشان مي‌دهد.

آتيلا در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:«‌ من حرف‌هايي كه مادرم در مورد اتفاقات اخير زده را تاييد مي‌كنم. در فرهنگ خانوادگي ما ارتباط با افراد لات و چاقوكش يا ارتباط با ليدر و بوقچي جايي ندارد. تا آنجا كه يادم مي‌ايد هميشه با افراد تحصيلكرده و با شخصيت نشست و برخاست داشتيم در ضمن حرف‌هايي كه من مي‌زنم به هيچ عنوان جنبه توهين ندارد.»

حجازي در مورد حرف‌هاي مادرش كه گفته نام كمپ ناصر حجازي بايد تغيير كند مي‌گويد:« اگر اين اتفاقات قرار است ادامه داشته باشد بهتر است كه اسم كمپ را عوض كنند. در اين ميان فقط نام پدرم مطرح نيست و اسم استقلال هم مطرح است چون اين باشگاه هميشه جاي افراد با شخصيت، با كلاس و با سواد است. ما هميشه چه در استقلال باشيم و چه نباشيم موفقيت اين تيم را مي‌خواهيم. در ضمن معتقدم آدم جمع كردن يا جمع كردن افراد لات و چاقوكش خيلي آسان است. محيط ورزش و روح ورزش با اين مسائل جور در نمي‌آيد و من اميدوارم شاهد چنين اتفاقاتي نباشيم

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
روز حسرت!/ گزارش تصويري از بازي ايران- قطر

تساوي ديروز تيم ملي را يك بار ديگر و اين‌بار از دريچه دوربين پيام پارسايي دنبال كنيد. اگرچه تماشاي شادي قطري‌ها در تهران به فرو كردن انگشت در زخم مي‌ماند

سايت گل- مي‌شد با شكست قطر در تهران يك گام بزرگ براي قطعي كردن صعود برداشت، اما اين صعودهاي بي‌هيجان به دل ما نمي‌چسبد. ما به «هيجان‌مرگ» شدن تا لحظه‌هاي آخر بد جوري معتاد شده‌ايم

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
محمد رضا احمدی : دوست دارم بازی فینال را گزارش کنم

واقعا غیر قابل پیش بینی بود، بازی یک هیچ باخته ای که سیتی ها توانستند با دو گل دقایق 93و 94 قهرمانی را جشن بگیرند

سایت گل – رقابت های جام ملت های اروپا " یورو 2012 " شب های فوتبالی به یاد ماندنی برای علاقمندان این رشته پرطرفدار رقم زده که در اقصی نقاط دنیا از کانال های مختلف تلویزیونی پوشش داده می شود ، شبکه سه سیما نیز امسال با تدارک ویژه با سبکی متفاوت با دوره های گذشته این مسابقات را پوشش می دهد ، برای آگاهی از چگونگی برنامه ریزی های صورت گرفته وهمچنین آشنایی بیشتر با یکی از مجریان این برنامه و برنامه صبح گاهی روی خط ورزش رادیو ایران محمد رضا احمدی ،گفتگوی اختصاصی گل را با این گزارشگر جوان وآینده دار می خوانید
از چه سالی رسما کار گزارشگری را شروع کرده اید ؟

سال 1385 وبازی ایران وکره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2006 که از طریق رادیو این بازی را گزارش کردم .

از تلویزیون ؟

بازی زسکا ی مسکو وسویای اسپانیا بود که از جام باشگاه های اروپا برای اولین بار برای بینندگان تلویزیونی گزارش کردم ودوره اش مربوط به سال 2010 بود.

جذاب ترین بازی که تا بحال گزارش کرده اید ؟

بازی از لیگ برتر انگلیس بازی دو تیم منچستر سیتی وکویینز پارک رنجر از هفته پایانی پریمیر لیگ ، بازی حساس وجذابی که برای خود منهم نتیجه رقم خورده واقعا غیر قابل پیش بینی بود، بازی یک هیچ باخته ای که سیتی ها توانستند با دو گل دقایق 93و 94 قهرمانی را جشن بگیرند
مهمترین بازی ؟

فینال جام باشگاه های اروپا = "چلسی = بایرمونیخ "

در رده ملی ؟

رده بندی جام جهانی 2010 = " آلمان = اروگوئه "

پخش مسابقات یورو 2012 از شبکه سه سیما به نظر شما چه تفاوت های با دوره های قبلی دارد ؟

برای این دوره از مسابقات علاوه بر خرید امتیاز پخش بازی ها ، امتیاز پخش حواشی قبل وبعد بازی ها ( اطلاعات مربوط به هر بازی ) هم خریداری شده وهمانطوری که علاقمندان شاهد هستند در دو فضای جداگانه دو ایتم متفاوت ارائه می شود، دربخشی که من وهمکار عزیزم آقای محمد حسین میثاقی هستیم ، بررسی مطبوعات و سایت های مختلف وانعکاس خبر های متنوع ازقبل وبعد بازیها وارائه امار های فنی مربوط به هر بازی، همچنین معرفی کشور های حاضر در این مسابقات بخش اعظم برنامه ما را تشکیل می دهد که حاوی نکات فنی وجالبی هست که امیدوارم مورد توجه اهل فن وهمه مردم خوب کشورمان قرار بگیرد.در یک فضای دیگر در فاصله کوتاهی از ما دوست وهمکار عزیزم آقای جاودانی قرار دارند که به همراه کارشناس برنامه قسمت کارشناسی برنامه را عهده دار هستند که هم برای تسریع کار ها خوب شده و هم شکل تخصصی بخود گرفته و مطلب دیگر انتخاب کارشناسان است که با ظرافت های خاص در این دوره مورد انتخاب قرار می گیرند
به نظر روز های پر کاری دارید ، برای رسیدن به برنامه صبح رادیو ایران مشکلی ندارید ؟

در واقع برای شروع ایتم بازی اول از ساعت 7بعد ازظهر کارمان را شروع وتا پایان بازی دوم ورسیدن به خانه تقریبا ساعت 3 بامداد را سپری کرده ایم

و صبح ها هم باید ساعت 7 آماده حرکت باشم تا به موقع به برنامه زنده رادیو برسم.

با توجه به این نکته که درکوران بازی ها وحاشیه های خبری آن هستید به نظر شما اوکراین ولهستان می توانند میزبانان خوبی همچون اتریش وسویس باشند؟

بلوک شرق برای اولین بار است که چنین میزبانی آنهم بصورت مشترک برگزار می کند ، طبیعتا نمی تواند مثل دوره قبل باشد ، البته به ظاهر انچکه ما در مستطیل سبز می بینیم همه چیز خوب پیش می رود، ولی خبر های حاشیه ای هم کم نیستند ، به نظر شرایط کشورلهستان برای تیم ها وعلاقمندان این رشته بهتر است چرا که ظاهرا ورود وخروج به کشور اوکراین برای علاقمندان فوتبال کمی مشکل ساز شده واز طرفی اسپانیای ها نسبت به کیفیت چمن بازی ها اعتراض داشتند ، همچنین ناراضی ترین تیم هم به نظرم هلندی ها باشند که از رفتار های نژاد پرستانه خیلی شاکی هستند
برای لهستان واوکراین چه شانسی قائلید ؟

لهستان را می توانیم در جمع 8 تیم نهایی ببینیم ، آنها در مرحله اول در گروه a با قرعه مناسبی رویرو بوده اند ولی اوکراینی ها شانس کمی دارند ، چراکه در گروهی قرار گرفته اند که به نظر من بعد گروه b که به گروه مرگ معروف شده سخت ترین گروه ، همین گروه d هست که انگلیس ، فرانسه وسوئد به همراه اوکراین قرار دارند .

چهار تیم نیمه نهایی ؟

آلمان ، ایتالیا ، فرانسه وانگلیس

دو تیم فینالیست ؟

آلمان وفرانسه

قهرمان جام ؟

آلمان
چند بازی را خوتان گزارش کرده ایدو آیا دوست دارید بازی فینال را گزارش کنید؟

تا اینجای کار من بازی هلند ودانمارک را گزارش کرده ام وواقعیت اینست که کسی نمی تواند منکر این قضیه باشد که دوست نداشته باشد که گزارش مهمترین رویداد ورزشی دنیا آنهم از نوع فوتبالی اش عهده دار شود، بنابر این برای منهم افتخار بزرگی می تواند باشد که گزارش بازی در همچو سطحی را به عهده بگیرم

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل‌وانتقال دات كام/ همه خریدهای صبا

سايت گل- اين روزها جابه‌جايي بازيكنان و مربيان ليگ، مهم‌ترين اخبار روز فوتبال ايران را تشكيل مي‌دهند.

سايت گل تصميم دارد همه روزه آخرين اخبار نقل و انتقالات را در قالب يك پست ثابت، تحت عنوان «نقل‌وانتقال‌دات‌كام» به اطلاع كاربران عزيز برساند. اين پست خبري با هر نقل و انتقال جديدي بلافاصله به‌روز شده و در برابر ديدگان شما قرار خواهد گرفت.

بهمن طهماسبی به صبای قم پیوست

بهمن طهماسبی مهاجم سابق تيم‌هاي استقلال و سپاهان كه شايعه رفتنش به پرسپوليس هم بر سر زبان‌ها بود به صباي قم پيوست. اين مهاجم 29 ساله سابقه حضور در تیم‌های سپاهان اصفهان، استقلال تهران، نفت تهران و پیكان تهران را دارد و فصل گذشته در تیم دسته اولی آلومینیوم هرمزگان توپ زده است. پیش از این ابوالفضل ابراهیمی از آلومينيوم هرمزگان، سعید لطفی از شهرداری اراك، میثم خداشناس از نساجی مازندران، محسن خلیلی و فرشاد قدیری از مس كرمان، مهرداد طهماسبی از كاوه صنعتی تهران و میلاد جهانی از صنعت ساری در فصل نقل و انتقالات به تیم صبای قم پیوسته بودند

رحمان احمدي: مي‌روم سايپا؛ به سپاهان پيشنهاد يك‌ميلياردي ندادم

رحمان احمدی درباره اینکه چرا با سپاهان به توافق مالی نرسید و گفته می‌شود به این باشگاه پیشنهاد یک‌میلیارد تومانی داده است، گفت: اصلا این طور نیست. اگر به دنبال پول میلیاردی بودم فصل قبل که جزو آخرین گلرهایی بودم تیم خود را مشخص کردم به باشگاه چنین پیشنهادی می‌دادم.

وی افزود: خیلی دوست داشتم با سپاهان تمدید کنم اما مثل اینکه آنها از قبل تصمیم خود را گرفته بودند و حتی از اینکه من حاضر شده بودم برای تمدید قرارداد مذاکره کنم تعجب کرده بودند. مذاکرات خوبی با سایپا داشتم و امروز و فردا قراردادم را با این تیم امضا می کنم. خودم هم دوست داشتم به سایپا بیایم. هم تجربه بازی در این تیم را دارم و هم اینکه تیم بی حاشیه و بی سر و صدایی است و می توانم آرام کار خودم را انجام دهم
ماركو سيميچ، گلر برزيلي‌ها شد

باشگاه نفت ‌آبادان با یک دروازه‌بان اهل کرواسی قرارداد امضا کرد. مارکو سیمیچ دروازه‌بان 26ساله و اهل کرواسی است که امروز با حضور در باشگاه نفت آبادان با این تیم قرارداد 2 ساله مشروطی را امضا کرد. این بازیکن که در تیم پوکادیای صربستان عضويت داشته در رده‌های مختلف ملی کرواسی بازی کرده است. از تیم نفت آبادان خبر دیگر این است که مصطفی صبری و رضا خالقی‌فر امروز قراردادهاي خود را تمدید کردند.

مهدي خيري از سايپا به نفت تهران رفت

مهدي خيري هافبک فصل گذشته تيم فوتبال سايپا با عقد قراردادي دو ساله به باشگاه نفت تهران پيوست. نفت تهران فصل گذشته با حسين فرکي در رده پنجم ليگ قرار گرفت و در اين فصل منصور ابراهيم‌زاده هدايت اين تيم را برعهده گرفته است

نقل و انتقالات قبلي:

*ميلاد زنيدپور با سپاهان سه‌ساله بست

*عاشوري در پرسپوليس ماندني شد

*ابوالفضل ابراهيمي هافبك آلومينيوم بندرعباس به صبا پيوست

*ايمان مبعلي با استقلال قرارداد بست

*اميرحسين صادقي به استقلال پيوست

*محمد نوري هم با پرسپوليس تمديد كرد

*فرشاد قديري به صباي قم پيوست

*مسعود همامي دروازه‌بان ذوب‌آهن شد

*كاوه رضايي به سايپا پيوست
*ابوذر رحیمی به نفت آبادان پیوست

*نصرتی با تراکتورسازي قرارداد بست

*بنگر، حسيني و ماهيني با پرسپوليس ثبت كردند

*قرارداد داخلي دهنوي با استقلال

*حدادي‌فر و فرهادي با ذوب‌آهن تمديد كردند

*نورمحمدي در پرسپوليس ماندني شد

*امين منوچهري با استقلال قرارداد دوساله بست

*قرارداد شهاب گردان با پرسپوليس ثبت شد

*علي‌عسگر، رضايي و نوروزي با پرسپوليس تمديد كردند

*حسين ماهيني با پرسپوليس به توافق رسيد

*علي احمدي از ذوب‌آهن به سپاهان رفت
مهرداد پولادي قرارداد جديدش را با پرسپوليس ثبت كرد

*هاشم بيك‌زاده به استقلال پيوست

*محمدرضا خانزاده با پرسپوليس 3ساله بست

*كاپيتان تيم‌ملي جوانان در پرسپوليس

*توافق امرايي با فولاد خوزستان

*محمد غلامي با سپاهان دوساله بست

*ميثم بائو استقلالي شد

*عنايتي، حسين كاظمي و نظرزاده با مس كرمان ثبت كردند

*محسن حمیدی و لک چیرا نفتی شدند

*مجتبی تقوی با سايپا تمديد كرد

*كريم قنبري، دستيار ابراهيم‌زاده در نفت

*منتظری و عمران‌زاده با استقلال تمدید کردند
*سپهر حيدري در آستانه پيوستن به ذوب‌آهن

*نبی باقری‌ها شاید درنفت آبادان

*حسين كاظمي با مس كرمان توافق كرد
*محمد قاضي با پرسپوليس دوساله بست

*امير قلعه‌نويي رسما سرمربي استقلال شد

*مجيد بصيرت به عنوان دستيار ويسي به پيكان پيوست

*محمدباقر صادقي با قراردادي دوساله از ذوب‌آهن راهي سپاهان شد

*محسن ايران‌نژاد با سپاهان اصفهان قرارداد بست

*مسعود نظرزاده به مس كرمان پيوست

*ابراهیم‌زاده با نفت تهران تمام کرد

*مهدوي‌كيا با پرسپوليس يك سال تمديد كرد

*توزي رودريگو از تراكتورسازي جدا شد
*کرمی با فولاد تمدید کرد

* جانواريو با سپاهان تمديد كرد

*ايمون زايد يك سال ديگر در پرسپوليس ماندگار شد

*ادامه كار بگوويچ در پاس همدان

* يحيي گل‌محمدي سرمربي صباي قم شد

* امید هرندی سرمربی داماش شد

*توافق ابراهيم‌زاده با نفت تهران

*مرتضي اسدي با تراكتورسازي تمديد كرد

*رضا عنايتي با مس كرمان به توافق رسيد

*عباس پورخسرواني به فولاد خوزستان پيوست
*مهدي رجب‌زاده از فجر به ذوب‌آهن رفت

*رسول كربكندي سرمربي ذوب‌آهن شد

*حسين فركي هدايت فولاد را بر عهده گرفت

*جدايي هوشيار و ميثاق از پرسپوليس قطعي شد

*عبدالله ويسي با پيكان قرارداد بست

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نگاهی به نفرات ملی؛ بنويسيد «دارايی»، بخوانيد «نداری

فوتبال ما ادعا می‌کند بردن قطر برایش آب خوردن است اما ما با این پتانسیل تنها می‌توانیم با روش کی‌روش پیش برویم

سايت گل- سه امتیاز بازی قطر را همه در جیب‌مان می‌دیدیم. منتظر حمله‌های بی‌امان بودیم. احساس این‌که می‌بریم آن‌قدر بود که ورزشگاه را پر از فریاد شوق‌مان کنیم و بگوییم هر چه این فریادها را بیشتر بکاریم شوق برد جبرانش می‌کند.

مثل همیشه اما این تماشاگر نیست که جریان بازی را عوض می‌کند. مگر بازی پرسپولیس برابر الهلال عوض کرد که حالا عوض کند؟ نباید هم بکند. این تیم ملی چرا باید قطر را راحت می‌برد؟ با کدام بازیکنان هجومی؟ بیایید باور کنیم پتانسیل فوتبال ما همین است. از دفاع بازی‌سازی نشد و در فاز حمله هیچ نداشتیم. مثل بازی ازبکستان. تقصیر کی‌روش است؟ شاید. اما قبلش بیایید مرور کنیم خودمان چه داریم
مهرداد پولادی

پدیده کی‌روش سال‌هاست که در فوتبال ایران پدیده است. زمانی هافبک نفوذی پیکان بود و بعدها در استقلال و تراکتور هافبک دفاعی تشخیص داده شد. به مس کرمان رفت و چون فقر چپ‌پای خوب بیداد می‌کند کی‌روش دفاع چپ تیم ملی را تقدیمش کرد. پولادی دفاع چپ بدی نیست اما آیا می‌شود در حد و اندازه‌هایی دیدش که بالاتر از تمام بازیکنان قطر باشد؟ بدون شک نه. پولادی یا نوری یا بیک‌زاده و حاج‌صفی فرقی ندارند. ما تمام دارایی‌مان در چپ همین است. تازه پولادی با آن همه توپ‌کشی‌های بی‌هدف بهتر از بقیه است. چپ‌پا زیاد داریم؟ بیاورید! سپاهان که را داشت؟ استقلال چپ خوب نداشت. تراکتور و پرسپولیس چه؟ همین است که هست.

خسرو حیدری
دفاع راست خوب یا هافبک راست خوب؟ خسرو حیدری آن‌قدر در این دو پست آسانسوروار رفت و آمد کرده که دارد فراموش می‌کند چه بوده است. حیدری نه در برابر ازبکستان و نه در برابر قطر به اندازه یک بازیکن معمولی هم نبود. این تغییر در استقلال هم دیده شده. همین که معمولا تا دقیقه 70 هافبک راست بود و بعد که حمودی تعویض می‌شد به دفاع راست می‌رفت نشان می‌دهد هنوز کسی نتوانسته از پتانسیل بالایش استفاده کند. دفاع راست بودنش در کارهای دفاعی هرگز اطمینان‌بخش نبوده است. حتی قطبی هم بین او و نصرتی تردید می‌کرد. این تردیدها خسرو حیدری را به اندازه یک بازیکن معمولی تقلیل داده است. بهتر از همین خسرو حیدری نه‌چندان موفق چه داریم در این فوتبال؟ حسین ماهینی با دفاع خوب و حیدری با حمله خوب. همين را داریم.

احسان حاج صفی
هرگز از حد و اندازه‌های یک بازيكن معمولی فراتر نرفته است. بازی دادنش به عنوان یک هافبک چپ بسیار عجیب بود. اما واقعیت فوتبال ما همین است. همین احسان حاج‌صفی در هر تیمی که بوده تضمین کاملی برای موفقیت بوده است. حاج‌صفی تراکتور و حاج‌صفی سپاهان همه را ترغیب می‌کند که تیم ملی را در اختیارش قرار دهند. اما حاج‌صفی بازیکن ملی خوبی نیست. شاید بیش از حد در خدمت خودش است. بازیکن ملی چیزی فراتر از این می‌خواهد. همین حاج‌صفی ستاره تراکتور بود. بهترش را یا نداریم و یا اگر خلعتبری را داریم کی‌روش به‌خاطر فیزیکش او را فقط در نیمه دوم می‌خواهد.

کریم انصاری‌فرد

با پاس استثنایی مقابل ازبکستان همه را امیدوار کرده بود. اما باور کنید تیم ملی با کریم انصاری‌فرد فقط همین است که هست. در سیستم تک‌مهاجم تیم ملی حتی غلامی و قاضی هم بهتر از بهترین مهاجم فوتبال ایران جواب داده‌اند. انصاری‌فرد آن‌قدر در جریان بازی‌های سنگین محو می‌شود که قیمت میلیاردی‌اش را زیر سوال ببرد. آقای گل فوتبال ایران هرگز ستاره تیمش در بازی‌های بزرگ نبوده. اما باز هم بهترین مهاجم ایران است. امید به اینکه بهتر شود تنها امیدی است که می‌توان داشت. شک نکنید بهترش را نداریم در حالی که در تیم ملی بهترین نیست
هادی عقیلی

مدافعي با قدرت سرزنی خوب و فیزیک مناسب. اما مشکل بزرگی در نوع فوتبال عقیلی هست. عقیلی در بازی‌سازی از دفاع بسیار معمولی و شاید قدیمی عمل می‌کند. شما فقط کافی است تعداد دفع توپ‌های عقیلی را بشمارید. بعد آن را با بازیکنان تیم‌های اروپایی مقایسه کنید. عقیلی از بهترین دفاع‌های ایران است اما دیگر قرن این‌جور فوتبال بازی کردن تمام شده است. منتظری گزینه خوبی بود اما همین عقیلی مگر از بهترین مدافعان ایران نیست؟

حرف آخر

ستاره این فوتبال اگر کریمی است همه می‌دانیم چطور به وقتش از آن استفاده نکردیم. اگر رحمتی بهترین است فقط کمک به گل نخوردن می‌کند. بازیکنانی که در بالا نام‌شان را دیدیم هر کدام برای تضمین موفقیت در فوتبال ایران کافی‌اند. اما باور کنید برای رسیدن به فوتبال روز دنیا بسیار کم‌اند. استعدادهای بالقوه که هرگز بالفعل نمی‌شوند. کی‌روش به جای اینها اگر دیگرانی هم می‌گمارد جوابش همین بود. قطبی از همین‌ها استفاده کرد. کی‌روش هم با اندکی تغییر همین‌ها را به كار مي‌گيرد. فوتبال ما ادعا می‌کند بردن قطر برایش آب خوردن است اما ما با این پتانسیل تنها می‌توانیم با روش کی‌روش پیش برویم. محکم در دفاع و منتظر اتفاقات
چقدر سخت است باورش، اما فوتبال ما زیبا نیست که تیم ملی زیبا نیست. در حالی که تمام دنیا رو به دنیای فوتبال آکادمیک آورده‌اند ما هنوز منتظر ظهور پدیده‌هایی هستیم که هیچ جا تعلیم ندیده‌اند. خودمان می‌بینیم چرا باید امثال مجید جلالی به جرم جوانگرایی و ساختارشکنی کنج خانه باشند و پول‌های میلیاردی خرج ستاره‌های سوخته شوند. تا این نگاه ماست فوتبال ما همین‌قدر است و کی‌روش با آن تفکرات محتاط بهترین راه برای بردن ما به جام جهانی است. اگر دنبال تیم ملی زیبا هستید دنبال تکرار نام‌ها نباشید. لیست تیم‌های لیگ برتر را مرور کنید. بعد از دیدن آن همه تکرار شاید هم‌عقیده شویم

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل‌وانتقال دات كام/ احمد جمشيديان در مس يا استقلال؟

جمشیدیان هنوز با باشگاه سپاهان به توافق مالی نرسیده و قراردادش را هم برای تمدید امضا نکرده است

سايت گل- اين روزها جابه‌جايي بازيكنان و مربيان ليگ، مهم‌ترين اخبار روز فوتبال ايران را تشكيل مي‌دهند.

سايت گل تصميم دارد همه روزه آخرين اخبار نقل و انتقالات را در قالب يك پست ثابت، تحت عنوان «نقل‌وانتقال‌دات‌كام» به اطلاع كاربران عزيز برساند. اين پست خبري با هر نقل و انتقال جديدي بلافاصله به‌روز شده و در برابر ديدگان شما قرار خواهد گرفت.

احمد جمشيديان؛ مس كرمان يا استقلال؟

در حالی که باشگاه سپاهان چندی قبل اعلام کرد با احمد جمشیدیان به توافق رسیده و قرارداد داخلی امضا کرده است، این بازیکن در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد. جمشیدیان هنوز با این باشگاه به توافق مالی نرسیده و قراردادش را هم برای تمدید امضا نکرده است. گفته می‌شود باشگاه‌های مس کرمان و استقلال خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن هستند
آخرين اخبار از فولاد

تیم فولاد خوزستان با دو بازیکن برزیلی برای حضور در این تیم به توافق رسید. لئوناردو پادلوانی مدافع و لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی هستند که روز گذشته در تمرینات این تیم شرکت کردند و پس از انجام تست پزشکی قراردادشان در هیئت فوتبال خوزستان ثبت می شود. قرار است به زودی حسین بادامکی و هادی شکوری هم در تمرینات فولاد خوزستان شرکت کنند. غلامرضا عباسفرد هم از جمله بازیکنان لیگ دسته اولی است که این روزها در تمرینات فولاد شرکت کرده است. باشگاه فولاد با دروازه بان تیم ملی اردن نیز در حال مذاکره است و هنوز این مذاکرات نهایی نشده است. تیم فولاد خوزستان در کردان کرج اردوی خود را سپری می کند
بهمن طهماسبی به صبای قم پیوست

بهمن طهماسبی مهاجم سابق تيم‌هاي استقلال و سپاهان كه شايعه رفتنش به پرسپوليس هم بر سر زبان‌ها بود به صباي قم پيوست. اين مهاجم 29 ساله سابقه حضور در تیم‌های سپاهان اصفهان، استقلال تهران، نفت تهران و پیكان تهران را دارد و فصل گذشته در تیم دسته اولی آلومینیوم هرمزگان توپ زده است. پیش از این ابوالفضل ابراهیمی از آلومينيوم هرمزگان، سعید لطفی از شهرداری اراك، میثم خداشناس از نساجی مازندران، محسن خلیلی و فرشاد قدیری از مس كرمان، مهرداد طهماسبی از كاوه صنعتی تهران و میلاد جهانی از صنعت ساری در فصل نقل و انتقالات به تیم صبای قم پیوسته بودند
رحمان احمدي: مي‌روم سايپا؛ به سپاهان پيشنهاد يك‌ميلياردي ندادم

رحمان احمدی درباره اینکه چرا با سپاهان به توافق مالی نرسید و گفته می‌شود به این باشگاه پیشنهاد یک‌میلیارد تومانی داده است، گفت: اصلا این طور نیست. اگر به دنبال پول میلیاردی بودم فصل قبل که جزو آخرین گلرهایی بودم تیم خود را مشخص کردم به باشگاه چنین پیشنهادی می‌دادم.

وی افزود: خیلی دوست داشتم با سپاهان تمدید کنم اما مثل اینکه آنها از قبل تصمیم خود را گرفته بودند و حتی از اینکه من حاضر شده بودم برای تمدید قرارداد مذاکره کنم تعجب کرده بودند. مذاکرات خوبی با سایپا داشتم و امروز و فردا قراردادم را با این تیم امضا می کنم. خودم هم دوست داشتم به سایپا بیایم. هم تجربه بازی در این تیم را دارم و هم اینکه تیم بی حاشیه و بی سر و صدایی است و می توانم آرام کار خودم را انجام دهم
ماركو سيميچ، گلر برزيلي‌ها شد

باشگاه نفت ‌آبادان با یک دروازه‌بان اهل کرواسی قرارداد امضا کرد. مارکو سیمیچ دروازه‌بان 26ساله و اهل کرواسی است که امروز با حضور در باشگاه نفت آبادان با این تیم قرارداد 2 ساله مشروطی را امضا کرد. این بازیکن که در تیم پوکادیای صربستان عضويت داشته در رده‌های مختلف ملی کرواسی بازی کرده است. از تیم نفت آبادان خبر دیگر این است که مصطفی صبری و رضا خالقی‌فر امروز قراردادهاي خود را تمدید کردند.

مهدي خيري از سايپا به نفت تهران رفت

مهدي خيري هافبک فصل گذشته تيم فوتبال سايپا با عقد قراردادي دو ساله به باشگاه نفت تهران پيوست. نفت تهران فصل گذشته با حسين فرکي در رده پنجم ليگ قرار گرفت و در اين فصل منصور ابراهيم‌زاده هدايت اين تيم را برعهده گرفته است

نقل و انتقالات قبلي:

*ميلاد زنيدپور با سپاهان سه‌ساله بست

*عاشوري در پرسپوليس ماندني شد

*ابوالفضل ابراهيمي هافبك آلومينيوم بندرعباس به صبا پيوست

*ايمان مبعلي با استقلال قرارداد بست

*اميرحسين صادقي به استقلال پيوست

*محمد نوري هم با پرسپوليس تمديد كرد

*فرشاد قديري به صباي قم پيوست

*مسعود همامي دروازه‌بان ذوب‌آهن شد

*كاوه رضايي به سايپا پيوست

*ابوذر رحیمی به نفت آبادان پیوست

*نصرتی با تراکتورسازي قرارداد بست
*بنگر، حسيني و ماهيني با پرسپوليس ثبت كردند

*قرارداد داخلي دهنوي با استقلال

*حدادي‌فر و فرهادي با ذوب‌آهن تمديد كردند

*نورمحمدي در پرسپوليس ماندني شد

*امين منوچهري با استقلال قرارداد دوساله بست

*قرارداد شهاب گردان با پرسپوليس ثبت شد

*علي‌عسگر، رضايي و نوروزي با پرسپوليس تمديد كردند

*حسين ماهيني با پرسپوليس به توافق رسيد

*علي احمدي از ذوب‌آهن به سپاهان رفت

*مهرداد پولادي قرارداد جديدش را با پرسپوليس ثبت كرد
*هاشم بيك‌زاده به استقلال پيوست

*محمدرضا خانزاده با پرسپوليس 3ساله بست

*كاپيتان تيم‌ملي جوانان در پرسپوليس

*توافق امرايي با فولاد خوزستان

*محمد غلامي با سپاهان دوساله بست

*ميثم بائو استقلالي شد

*عنايتي، حسين كاظمي و نظرزاده با مس كرمان ثبت كردند

*محسن حمیدی و لک چیرا نفتی شدند

*مجتبی تقوی با سايپا تمديد كرد

*كريم قنبري، دستيار ابراهيم‌زاده در نفت

*منتظری و عمران‌زاده با استقلال تمدید کردند
*سپهر حيدري در آستانه پيوستن به ذوب‌آهن

*نبی باقری‌ها شاید درنفت آبادان

*حسين كاظمي با مس كرمان توافق كرد
*محمد قاضي با پرسپوليس دوساله بست

*امير قلعه‌نويي رسما سرمربي استقلال شد

*مجيد بصيرت به عنوان دستيار ويسي به پيكان پيوست

*محمدباقر صادقي با قراردادي دوساله از ذوب‌آهن راهي سپاهان شد

*محسن ايران‌نژاد با سپاهان اصفهان قرارداد بست

*مسعود نظرزاده به مس كرمان پيوست

*ابراهیم‌زاده با نفت تهران تمام کرد

*مهدوي‌كيا با پرسپوليس يك سال تمديد كرد

*توزي رودريگو از تراكتورسازي جدا شد
*کرمی با فولاد تمدید کرد

* جانواريو با سپاهان تمديد كرد

*ايمون زايد يك سال ديگر در پرسپوليس ماندگار شد

*ادامه كار بگوويچ در پاس همدان

* يحيي گل‌محمدي سرمربي صباي قم شد

* امید هرندی سرمربی داماش شد

*توافق ابراهيم‌زاده با نفت تهران

*مرتضي اسدي با تراكتورسازي تمديد كرد

*رضا عنايتي با مس كرمان به توافق رسيد

*عباس پورخسرواني به فولاد خوزستان پيوست

*مهدي رجب‌زاده از فجر به ذوب‌آهن رفت

*رسول كربكندي سرمربي ذوب‌آهن شد
*حسين فركي هدايت فولاد را بر عهده گرفت

*جدايي هوشيار و ميثاق از پرسپوليس قطعي شد

*عبدالله ويسي با پيكان قرارداد بست

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
جلالی: مشكل تيم ملي مالكيت توپ است/ نسبت به بازي اول بهتر بوديم

سطح فوتبال باشگاهي ما براي خيلي‌ها روشن و شفاف است بنابراين نبايد انتظار غيرمنطقي و نا به جايي داشته باشيم

سايت گل- با وجود اين‌كه تساوي شاگردان کي‌روش در مقابل قطر انتقادهای زیادی را به همراه داشته، اما مجيد جلالي نسبت به عملكرد تيم ملي در اين بازي ديدگاه منفي ندارد. او در مجموع معتقد است كه تيم ملي چكيده ليگ برتر ايران است و نبايد انتظار داشت كه تيم ملي كشورمان نمايشي متفاوت نسبت به سطح بازي‌هاي ليگ برتر داشته باشد.

به گزارش گل به نقل از خبرآنلاين، جلالي در مورد تساوي مقابل قطر مي‌گويد: «‌به نظر من بازي بدي نبود و تيم ما نسبت به بازي اول اميدواركننده‌تر ظاهر شد. نظر من اين است كه تيم ملي نسبت به بازي اول خيلي بهتر بود و بسياري از مشكلات ما در خط هافبك برطرف شد و مي‌توان اميدوار بود كه در بازي‌هاي آينده شرايط بهتر شود. مهمترين مشكل فوتبال ما بحث مالكيت توپ است كه اين موضوع هنوز برطرف نشده و در تيم ملي هم ديده مي‌شود.»

جلالي نمايش تيم ملي ايران را اين‌گونه آناليز مي‌كند: «تيم ملي چكيده ليگ برتر ايران است و اينكه تيم ما مشكلي نداشته باشد انتظار نابه جايي است. سطح فوتبال باشگاهي ما براي خيلي‌ها روشن و شفاف است بنابراين نبايد انتظار غيرمنطقي و نا به جايي داشته باشيم

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۷۸۹ بازدید
۲ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۲ بازدید
۱۳ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۴۲۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۳۶ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۵۷ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۳۵ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۲۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۳۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۱ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!