به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو
نقل و انتقالات دات کام : وعده تراکتورعملی نشد / نصرتی در یک قدمی سپاهان

نصرتی همچنان به قرارداد با تراکتورسازی پایند است و انتظار دارد تا تعهدات مدیران تراکتورسازی عملی شود

سایت گل - محمد نصرتی در هفته گذشته به تراکتور سازی پیوست و این خبر مهم ترین خرید تراکتورسازی در بازار نقل و انتقالات به حساب می آمد اما گویا نصرتی در حال ترک دوباره تراکتورسازی است .
به گزارش گل در روزهای گذشته ، وعده ای مدیران تراکتورسازی در هنگام قرارداد عملی نشده است و نصرتی هم بدلیل این بد قولی قصد ترک تراکتورسازی را دارد .
از طرفی باشگاه سپاهان که با بحران مدافع مواجه شده است ؛مذاکرات جدی خود را برای جذب نصرتی آغاز کرده است و حتی توافقات هم صورت گرفته است اما هنوز قراردادی امضا نشده است .
نصرتی همچنان به قرارداد با تراکتورسازی پایند است و انتظار دارد تا تعهدات مدیران تراکتورسازی عملی شود و اگر در چند روز آینده این تعهدات عمل نشود او تراکتورسازی را به مقصد سپاهان ترک می کند . مهمنرین علت تردید او رابطه خوب نصرتی با هوادران تراکتور است ؛ البته با توجه به شرایط سپاهان او بدجور برای رفتن وسوسه شده است.

نصرتی تنها بازیکن پرسپولیس است که پس از جدایی از این تم با چندین پیشنهاد مواجه شده است و اکنون دو تیم اول و دوم لیگ ایران خواهان او هستند . نصرتی پیشنهاد مس کرمان را هم رد کرد.

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
شاهرخ بیانی: رفاقت من و امیر ربطی به فوتبال ندارد/خودتان را اذیت نکنید من اهل حاشیه نیستم

همه ما اگر کسی شده ایم و در کوچه و خیابان نزد مردم عزت و احترام داریم از صدقه سری استقلال است. هیچکس از استقلال بزرگتر نیست

سایت گل- حضور شاهرخ بیانی در ترکیب فنی استقلال باعث شده تا برخی به اختلافات قبلی امیر قلعه نوعی و بیانی بپردازند. اتفاقاتی که سالها از آن می گذرد و هر دو طرف هم آن را فراموش کرده اند. تصور می شد بیانی به همراه مظلومی از استقلال جدا شود اما خودش می گوید« قرار نیست افراد اتوبوسی با هم بروند و بیایند. من در استقلال بودم و پرویز مظلومی هم بود. خیلی هم زحمت کشید و حالا به هر دلیلی از تیم کنار رفته است و از من خواسته شده به همکاری ام با تیم ادامه دهم. اینجا بحث استقلال مطرح است و اینکه یکی برود و دیگران هم همراه وی رفتنی شوند شائبه باند و گروه را ایجاد می کند. مثلا خود آقا پرویز وقتی که داشت به تراکتور می رفت کسانی را که می خواست با خود همراه کرد. این حق اوست. آیا من می توانم بگویم چرا نام من مطرح نبود؟»

او ادامه داد«این روزها همه از آشتی کنان من و امیر حرف می زنند. خدا را گواه می گیرم من و امیر با هم قهر نبودیم. یک مدتی یک اختلاف نظر داشتیم. ریشه آن هم به رفاقت مان برمی گشت. یک وقتی هست شما از رفیق خود یکسری توقعات دارید که البته شاید با عالم حرفه ای گری هم همخوانی نداشته باشد اما به هرحال توقعات دوستانه پیش آمد و خیلی زود هم فراموش شد. چند روز خودتان هم نوشته بودید که در مناسبت های مختلف با تلفن و پیامک با هم در ارتباط بودیم. حالا خیلی ها دارند خودشان را به در ودیوار می کوبند که رابطه ما دوتا را خراب کنند که به این دوستان می گویم خودتان را اذیت نکنید.من اهل حاشیه و جنجال نیستم و رفاقت من و امیر قلعه نوعی هم ربطی به فوتبال ندارد. هر دو ما برای موفقیت استقلال پا پیش گذاشته ایم و مطمئن باشید اسیر این جو سازی ها نخواهیم شد»

کاپیتان سابق استقلال در خصوص شرایط استقلال تصریح کرد« تصور می کنم همه با من هم عقیده باشند که امیرقلعه نوعی در تیم بستن تخصص خاصی دارد. او در تراکتور ستاره خاصی نداشت اما تیمش به معنای واقعی«تیم» بود. اینکه امروز می آید و دست روی بازیکنانی می گذارد که به قول عامیانه بمب نیستند هم نشان می دهد خریدهایش از سر احساسات نیست. اگر جمع کردن ستاره ها به تنهایی نتیجه می داد استیل آذین سقوط نمی کرد.ضمن این که استقلال مهره های کارآمد زیادی دارد و اقدامات امروز قلعه نوعی هم برای رفع نقاط ضعف تیم است.کارنامه امیر نشان می دهد که مربی موفقی است و هر تیمی دوست دارد چنین مربی را در اختیار داشته باشد»

وی در پایان گفت« استقلال قرار است در سه جبهه بجنگد و دوستان اجازه بدهند تیم کارش را انجام دهد.همه ما اگر کسی شده ایم و در کوچه و خیابان نزد مردم عزت و احترام داریم از صدقه سری استقلال است. هیچکس از استقلال بزرگتر نیست و اینجا هم ملک پدری هیچکس نبوده و نخواهد بود.پس موفقیت استقلال را در هر حال موفقیت خود بدانیم و به بحث های بی ربط دامن نزنیم.»

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
آبهشت خصوصی سازی برق را تایید کرد

از روز پنجشنبه تیم به بخش خصوصی واگذار شده و من نقشی در تیم ندارم. البته اگر تا اینجای کار هم من نبودم معلوم نبود چه بلایی بر سر برق می آمد!

سایت گل- هواداران برق شیراز در اقدامی برنامه ریزی شده در بازی فوتسال برق شیراز و کیان اصفهان از سری مسابقات لیگ دسته دوم کشور ، در سالن حاضر شدند و با سر دادن شعار و تهیه طومار خواستار حمایت مسئولین از تیم خود شدند و علیه آبهشت مدیر عامل باشگاه شعار دادند. آبهشت که در سالن حاضر بود هم اعلام کرد« از روز پنجشنبه تیم به بخش خصوصی واگذار شده و من نقشی در تیم ندارم. البته اگر تا اینجای کار هم من نبودم معلوم نبود چه بلایی بر سر برق می آمد!»

همانگونه که روز گذشته سایت گل نوشت تیم برق با تهیه تفاهم نامه ای از سوی استانداری به بخش خصوصی واگذار گردیده است.

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
پورغلامی برای ملوان لیست می دهد/شریفات در انزلی؟

لیستی که نام هایی چون پژمان نوری و مازیار زارع را هم در خود دارد والبته احتمالا اسماعیل شریفات هم به خاطر خدمت سربازی راهی این تیم شود

سایت گل- بلاتکلیفی ملوانی ها گویا اندک اندک خاتمه یافته و این تیم هم خود را وارد بازار نقل و انتقالات می کند. آنها لیگ دوازدهم را هم با فرهاد پورغلامی آغاز می کنند و همچنان به این مربی بومی وفادار خواهند بود. پور غلامی بعد از دیداری که با صادق درودگر نماینده حسین هدایتی داشت از نقطه نظرات او و هدایتی هم آگاه شد و حالا برای بستن تیم لیست خرید خود را آماده کرده است. لیستی که نام هایی چون پژمان نوری و مازیار زارع را هم در خود دارد والبته احتمالا اسماعیل شریفات هم به خاطر خدمت سربازی راهی این تیم شود

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
پيروز قرباني در آستانه بازگشت به مس كرمان

پيروز قصد داشت بعد از جدايي از سايپا در يكي از تيم‌هاي تهراني بازي كند ولي شرايط فراهم نشد

سايت گل – پيروز قرباني مدافع فصل گذشته سايپا كه چند روز پيش در فهرست مازاد اين تيم قرار گرفت، به احتمال فراوان دوباره پيراهن مس كرمان را برتن خواهد كرد.
به گزارش سايت گل، قرباني سال گذشته بازي كردن در سايپا را تجربه كرد ولي مجتبي تقوي براي فصل آينده تمايلي نداشت تا قرباني در سايپا بماند. اين بازيكن هم در چند روز اخير مذاكراتي را با باشگاه مس كرمان انجام داد و به توافقاتي رسيد. قرار است قرباني تا چند روز آينده قراردادش را با باشگاه مس كرمان امضا كند تا دوباره به اين تيم برگردد.
پيروز قصد داشت بعد از جدايي از سايپا در يكي از تيم‌هاي تهراني بازي كند ولي شرايط فراهم نشد و قرباني حالا بايد دوباره بازي كردن در يك تيم شهرستاني را تجربه كند

منبع

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
سيدصالحي: اگر از سپاهان جدا شوم به تراكتور مي‌روم/ هنوز هيچ چيز قطعي نيست

من هنوز با تراكتور قرارداد داخلي و رسمي امضا نكردم و خبرهايي كه در اين خصوص مطرح شده صحت ندارد

سايت گل – روز پنجشنبه سايت‌هاي خبري از پيوستن سيدمهدي سيدصالحي به تيم تراكتور خبر دادند ولي اين بازيكن هنوز با تراكتور قرارداد امضا نكرده است.
سيدصالحي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل با تكذيب توافق رسمي‌اش با تراكتور مي‌گويد:«‌ من هنوز با تراكتور قرارداد داخلي و رسمي امضا نكردم و خبرهايي كه در اين خصوص مطرح شده صحت ندارد. من يك سال ديگر با سپاهان قرارداد دارم به همين دليل هنوز وضعيتم در اين باشگاه مشخص نيست و با آقاي رحيمي جلسه‌اي دارم تا تكليفم مشخص شود.»
سيدصالحي تاكيد مي‌كند:« اگر از سپاهان جدا رضايت‌نامه نگيرم بايد در اين تيم بمانم ولي اگر جدايي‌ام قطعي شود به احتمال فراوان راهي تراكتور خواهم شد. من با مسوولان تراكتور صحبت كردم و در صورت جدايي از سپاهان مشكلي براي حضور در تبريز وجود نخواهد داشت

منبع

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
انصاريان: بنگر براي پرسپوليس خريد خوبي است/ كريمي بازيكني نيست كه بي‌جهت ناراحت و عصباني نشود

معتقدم كه كريمي پرسپوليس را دوست دارد و در نهايت در اين تيم خواهد ماند

سايت گل – علي انصاريان مدافع فصل گذشته شاهين هنوز با تيمي به توافق نرسيده و در حال حاضر به دنبال گرفتن طلبش از باشگاه شاهين است.
انصاريان در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد وضعيت فعلي‌اش مي‌گويد:«‌ من از شاهين حدود 300ميليون تومان طلب دارم به همين دليل چند روز پيش شكايت خود را به صورت رسمي به كميته انضباطي دادم. باشگاه شاهين خيلي بدهكار است ولي اگر قانون فدراسيون اجرا شود و مانع از قرارداد بستن بازيكنان جديد با تيم‌هاي بدهكار شوند و همچنين اگر به تيم‌هاي بدهكار اجازه حضور در ليگ برتر را ندهند ما مي‌توانيم طلب‌هايم را بگيريم.»
از انصاريان در ادامه در خصوص يارگيري پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات سوال مي‌كنيم كه او اينگونه جواب مي‌دهد:«‌ به نظر من پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات عملكرد خوبي داشته است. الان بازيكن گرفتن واقعا سخت است ولي پرسپوليس بازيكنان خوبي را گرفت. البته هنوز چيزي معلوم نيست و بايد ديد اين بازيكنان خودشان را چگونه نشان خواهند داد.»
جذب محسن بنگر انتقادهايي را از پرسپوليس به همراه داشته و برخي معتقدند كه اين باشگاه نبايد روي يك مدافع 33 ساله سرمايه‌گذاري مي‌كرد ولي انصاريان نظر ديگري دارد. او كه مثل بنگر يك مدافع است و سال‌ها در پرسپوليس بازي كرده است در اين خصوص مي‌گويد:« پرسپوليس بنگر را نگرفته كه روي او سرمايه‌گذاري بلندمدت كند ولي به نظر من خريد خوبي است و تجربه اين بازيكن در يكي، دو سال آينده به درد پرسپوليس مي‌خورد.»
انصاريان تاكيد مي‌كند:« فراموش نكنيد كه بنگر سابقه بازي در ليگ قهرمانان آسيا را دارد و با سپاهان چندبار قهرمان ايران شده است. به نظر من تجربه او به درد پرسپوليس مي‌خورد ولي سرمايه‌گذاري روي بازيكنان جوان يك موضوع ديگر است. به عنوان مثال من زماني كه به پرسپوليس آمدم 20 سال داشتم و يادم مي‌آيد كه با كاويانپور و كريمي به صورت هم زمان به پرسپوليس آمديم و سال‌ها در اين تيم بازي كرديم.»
انصاريان در مورد وضعيت نامشخص كريمي در پرسپوليس و ناراحتي‌هاي او در چند روز اخير هم صحبت مي‌كند. او كه رابطه‌اي نزديك با كريمي داشت مي‌گويد:« كريمي بازيكني نيست كه اهل كلاس گذاشتن و ادا درآوردن باشد. او بي‌جهت ناراحت و عصباني نمي‌شود و بايد ديد چه اتفاقاتي افتاده كه اينطور ناراحت شده است. با اين حال من معتقدم كه كريمي پرسپوليس را دوست دارد و در نهايت در اين تيم خواهد ماند

منبع

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آيا جباري 900ميليون از استقلال مي‌خواهد؟

جباري هنوز بابت فصل گذشته از استقلال طلب دارد در ضمن بابت فصل جديد هم مبلغي را به عنوان پيش قسط مي‌خواهد كه مشخص نيست مسوولان استقلال بتوانند قبل از شروع فصل به جباري پول بدهند

سايت گل – مجتبي جباري مغز متفكر استقلال هنوز براي فصل آينده با اين تيم به توافق نرسيده است و اين در حالي است كه خيلي‌ها منتظرند تا تكليف او مشخص شود.
اولين جلسه رسمي جباري با استقلال روز پنجشنبه برگزار شد ولي طرفين در اين جلسه پرسروصدا با يكديگر به توافق نرسيدند. جباري هنوز بابت فصل گذشته از استقلال طلب دارد در ضمن بابت فصل جديد هم مبلغي را به عنوان پيش قسط مي‌خواهد كه مشخص نيست مسوولان استقلال بتوانند قبل از شروع فصل به جباري پول بدهند يا خير. موضوع اصلي اما به پيشنهاد مالي جباري براي فصل آينده مربوط مي‌شود كه ظاهرا يك پيشنهاد سنگين است و روند مذاكرات كند كرده است.
فتح‌الله‌زاده هم در مورد مذاكره با جباري گفته كه اين باشگاه قيمت پيشنهادي خود را ه اين بازيكنان اعلام كرده و منتظر جباري است. مي‌گويند جباري براي فصل آينده مبلغي حدود 900 ميليون تومان از استقلال مي‌خواهد ولي اين خبر توسط جباري و همچنين مسوولان استقلال تاييد نشده است. جباري يك فوتباليست ارزشمند محسوب مي شود ولي او معمولا در طول هر فصل با مصدوميت‌هاي سختي مواجه شده و دچار بدشانسي مي‌شود. در حالي كه در ليگ ايران برخي بازيكنان متوسط حاضر نيستند پايين‌تر از 600ميليون تومان پول بگيرند شايد دادن 900ميليون تومان به جباري چندان عجيب نباشد ولي نكته منفي ماجرا اين است كه قيمت‌ها در فصل نقل و انتقالات بي‌جهت بالا مي رود و اين شرايط براي فوتبال ايران خوشايند نيست.
اگر جباري به استقلال پيشنهاد 900 ميليوني داده باشد، حالا بايد ديد كه مسوولان اين باشگاه چه تصميمي در مورد حفظ اين بازيكن ارزشمند خواهند گرفت. به نظر مي‌رسد تا چند روز آينده تكليف همه چيز مشخص شود

منبع

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
دهنوي: از حالا قهرماني پرسپوليس را تبريك مي‌گويم!/ نه پرسپوليسي بودم نه استقلالي/ باشگاه مس براي بازيكن ارزش قائل نمي‌شود

من از فوتبال خوشم نمي‌آمد. اصلا برنامه‌ام اين نبود كه فوتباليست شوم و اين ورزش را در سطح حرفه‌اي دنبال كنم

سايت گل – قاسم دهنوي هافبك فصل گذشته مس كرمان يكي از بازيكنان مورد نظر امير قلعه‌نويي بود كه در نهايت استقلال موفق به جذب او شد تا اين بازيكن مشهدي فصل آينده در جمع آبي‌پوشان باشد. دهنوي در مورد حضور در استقلال،‌ خريدهاي تيم رقيب يعني پرسپوليس و مسائل مختلف ديگر گفت‌وگويي اختصاصي با خبرنگار سايت گل انجام داد كه حرف‌هايش را مي‌خوانيد.
چه زماني قرارداد را با استقلال ثبت مي‌كني؟
من براي استراحتي چند روز به مشهد مي‌روم و بعد به تهران مي‌آيم تا قراردادم را با استقلال امضا كنم.
فكر مي‌كني استقلال تيم خوبي بسته؟
استقلال تغيير زيادي نكرده و اكثر بازيكنان اين تيم مانده‌اند. فكر مي‌كنم آقاي قلعه‌نويي‌ براي تقويت تيم چند بازيكن را در فهرست خود قرار داد ولي اسكلت اصلي استقلال حفظ شده است.
فكر مي‌كني در استقلال تبديل به بازيكن ثابت شوي؟
من تلاش مي‌كنم و بايد ديد خدا چه مي‌خواهد.
فكر اين را كرده‌اي كه شايد نيمكت‌نشيني شوي؟
اين موضوع به نظر سرمربي مربوط است. همانطور كه در تيم ملي نهايت تلاشم را انجام مي‌دهم، در استقلال هم با تمام وجود تمرين خواهم كرد تا فيكس بازي كنم.
راستي نظرت در مورد خريدهاي پرسپوليس چيست؟
پرسپوليس 6 بازيكن گرفته كه اكثر آنها در تيم ملي هستند و از حالا بايد قهرماني آنها را تبريك بگويم!
واقعا؟
آنها اينطوري بازيكن گرفته‌اند كه قهرمان شوند. پرسپوليس مي‌خواست تغيير و تحولات زيادي ايجاد كند به همين دليل خانه تكاني كرد و مثل اينكه بدجور دنبال قهرماني هستند و ايرادي ندارد كه به آنها بابت قهرماني تبريك بگويم. البته هيچ چيز مشخص نيست و تا وقتي بازي‌ها شروع مي‌شود بايد منتظر بمانيم.
راستي مي‌داني كه آندو تيموريان شايد از استقلال برود؟
آندو يك فوتباليست بزرگ و تعيين كننده است كه بودنش براي هر تيمي نعمت است. اميدوارم او در استقلال بماند.
راستي در استقلال شماره چند را مي‌پوشي؟
نمي‌دانم و دوست ندارم در اين مورد حرفي بزنم. استقلال آنقدر بزرگ است كه در اين خصوص صحبتي ندارم. من مشكلي بابت شماره پيراهن ندارم و در مس كرمان هم شماره 5 مي‌پوشيدم.
راستي از بچگي استقلالي بودي؟
من نه استقلالي بودم نه پرسپوليسي و از فوتبال خوشم نمي‌آمد. اصلا برنامه‌ام اين نبود كه فوتباليست شوم و اين ورزش را در سطح حرفه‌اي دنبال كنم.
راستي در مورد جدايي از مس كرمان چه صحبتي داري؟
من سه، چهار سال در اين تيم زحمت كشيدم ولي باشگاه مس ارزشي براي بازيكن قائل نمي‌شود. آنها حتي زورشان آمد كه براي تمديد قرارداد با من تماس بگيرند. باشگاه مس خيلي راحت مي‌توانست بين اختلاف من و قاسم‌پور ورود كند و همه چيز حل شود. من دوست داشتم در مس بمانم ولي حالا شرايط طوري شد كه به استقلال آمدم و از اين اتفاق خوشحال هستم

منبع

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
محمد نوري: نيامدن دنيزلي به ضرر پرسپوليس تمام مي‌شود/ نمي‌توانم در مورد متسو نظر بدهم

تا آنجا كه من مي‌دانم دنيزلي آدم متعهدي است ولي گويا مشكلات او باعث شده كه همه چيز عوض شود

سايت گل – در حالي كه پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات عملكرد موفقيت‌اميزي داشته است، حالا نيامدن مصطفي دنيزلي يك شوك بزرگ براي اين باشگاه است كه مطمئنا پرسپوليس را با دردسرهاي زيادي مواجه خواهد كرد.
محمد نوري هافبك پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد نيامدن دنيزلي مي‌گويد:«‌ دنيزلي حدود 7 ماه با پرسپوليس كار كرد و در اين مدت با نقاط ضعف و قدرت تيم آشنا شد. حتي جذب بازيكن هم زيرنظر او انجام گرفت و نمي‌دانم چرا حالا اين اتفاقات افتاده و او نمي‌خواهد برگردد. تا آنجا كه من مي‌دانم دنيزلي آدم متعهدي است ولي گويا مشكلات او باعث شده كه همه چيز عوض شود.»
نوري در ادامه حرف‌هايش مي‌گويد:«‌ دنيزلي خيلي خوب با شرايط پرسپوليس و فوتبال ايران آشنا شده بود و مطمئنا مي‌توانست شرايط را براي فصل جديد تغيير داده و تيم را مدعي قهرماني كند. به نظر من نيامدن دنيزلي اتفاق خوبي نيست و به ضرر پرسپوليس خواهد بود. اين موضوع براي ما دردسر درست خواهد كرد و آمدن مربي جديد مشكلات خاص خودش را دارد.»
از نوري در مورد احتمال حضور برونو متسو در پرسپوليس سوال مي‌كنيم كه او اينگونه جواب مي‌دهد:«‌من نمي‌توانم در مورد متسو نظر بدهم چون زياد او را نمي‌شناسم و فقط مي‌دانم كه در كشورهاي عربي كار كرده است. اگر مربي جديد بيايد مشكلات خاص خودمان را خواهيم داشت چون چند ماه زمان مي‌برد تا با شرايط فوتبال ايران و پرسپوليس آشنا شود

منبع

۲۷ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۶۴۴ بازدید
۱ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۳۷ بازدید
۱۲ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۳۲۰ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۱۷ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۳۲ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۲۰ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۱۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!