به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ثانیا مسئله اینه که آدم ببینه می خواد بر اساس غرایزش رفتار کنه یا بر اساس انسانیت؟ غریضه میگه یکی زد تو گوشت، تو هم بزن! اما انسانیت میگه اگر دوستته و قبلا حقی به گردنت داشته، به حرمت گذشته ای که باش داشتی گذشت کن. نمیگه هرجا و هر زمان و هرکس زد تو گوشت گذشت کن، نه، اما بعضی جاها انسانیت حکم می کنه آدم از رفتاری که غریزه ش طلب می کنه فاصله بگیره و بزرگتر رفتار کنه.

گاهی اون شخص مقابل انسانیت رو به کنار میزاره ادم نباید در برابر کسی که انسان نیست انسانیت به خرج بده ادم باید باهرکس مثل خودش رفتار کنه نه کمتر نه بیشتر.درضمن کاهی اوقات یکی بار ها میبخشه ولی بازم اون شخص به کارهاش ادامه میده و هی بدتر و بدتر میکنه اونجا واقعا باید مثل خودشون باهاشون برخورد کرد وشاید اگه بد تر هم برخورد کنی هنوز هم تو انسان تر از اونی.

۴ مرداد ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Leo.messi نوشته:

ادم نباید در برابر کسی که انسان نیست انسانیت به خرج بده ادم باید باهرکس مثل خودش رفتار کنه نه کمتر نه بیشتر.

این طرز فکر دقیقا رفتار بر اساس غرایزه نه انسانیت و مرام خدایی! همون طرز فکری که باعث میشه مردم تو خیابون سر مسخره ترین چیزا با قفل فرمون بیافتن به جون هم.

این تفکر کاملا با آموزه های دین در تضاده. یه کمی مطالعه در احوال اهل بیت و برخوردشون با افرادی که با جسارت و توهین به ساحت مقدسشون وارد می شدن، خیلی درس ها برای آدم میده. با این طرز فکر پیامبر (صلی الله) هم اشتباه می کرد که رفت عیادت کسی که هر روز به سر مبارکش خاکستر می ریخت یا ائمه که جواب فحاشی رو با سلام و تهیت و محبت دادن. نخیر، اونها این رفتار رو کردن که ما یاد بگیریم تصویر یک انسان کامل چیه.

اصولا همین فرایند حرکت از غرایز تا انسانیت ه که سالها زمان می بره و به ممارست و تمرین و تلاش خیلی زیادی نیاز داره و البته برای هر کسی میسر نیست و انسانهای معدودی از قبیل علمای بزرگ فقط بهش دست پیدا می کنن، اما مابقی مردم هم باید لااقل تلاش بکنن در این زمینه رشد کنن!

این دقیقا یکی از نکاتیه که بزرگی و کوچیکی آدمها رو نشون میده!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ مرداد ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
اینم خیلی بده که یکی یه اشتباهی کرده باشه بعد یه مدت طرف اول اشتباهشو پذیرفته باشده و طرف دومم بخشیده باشه و قضیه حل شده باشه.اما بعد یه مدت یه اتفاقی بیفته کاملا بی ربط و بی منطق با عقل ادم بعدم طرف اول همونو بهونه کنه و دوباره همه چی بشه همون اش و همون کاسه...این دقیقا ینی همون دنبال بهونه بودن واسه خراب کردن یه رابطه...ینی نگه داشتن همون کینه قبلی!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۴ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: abolfazl44
پیام: ۵۲۶
عضویت از: ۶ بهمن ۱۳۹۲
از: ساری
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایوف
- پرسپولیس
- هلند
- مهدی مهدوی کیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آسمانی! تو در آن گستره خورشیدی کن!
من همین قدر که گرماست زمینم کافی ست

در هـــوس خیـــال او ...
همچو خیال گشته ام ...
اوست گرفته شهر دل ...
من به کجا سفر برم ..؟!
۴ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این طرز فکر دقیقا رفتار بر اساس غرایزه نه انسانیت و مرام خدایی! همون طرز فکری که باعث میشه مردم تو خیابون سر مسخره ترین چیزا با قفل فرمون بیافتن به جون هم.

منظورم بیشتر توی دوستی و رفاقت بود نه این اتفاقات روز مره که خب اتفاق میوفته و خب از خیلیاش باید گذشت ولی بعضی اوقات بدلیل این اتفاقات که قبلا افتاده یا اینکه دل یکی از ی جایی پره بعد میره مثلا تو خیابون دنبال شر میگرده

نقل قول

اینم خیلی بده که یکی یه اشتباهی کرده باشه بعد یه مدت طرف اول اشتباهشو پذیرفته باشده و طرف دومم بخشیده باشه و قضیه حل شده باشه.اما بعد یه مدت یه اتفاقی بیفته کاملا بی ربط و بی منطق با عقل ادم بعدم طرف اول همونو بهونه کنه و دوباره همه چی بشه همون اش و همون کاسه...این دقیقا ینی همون دنبال بهونه بودن واسه خراب کردن یه رابطه...ینی نگه داشتن همون کینه قبلی!

خب ببینید شاید چیزی که شما میگی بیربطه برای بی ربط باشه و برای اون شخص اهمیت داشته باشه ویا اینکه شما دوباره ودوباره یه اشتباه رو انجام دادید وهمونطور که توی ارسال های قبلی م گفتم بعضی وقتا "باید مثل خودشون باهاشون برخورد کرد وشاید اگه بد تر هم برخورد کنی هنوز هم تو انسان تر از اونی."متاسفانه ما ها یاد گرفتیم همه چیز رو از دیدخودمون میبینیم وهمیشه حق رو بخودمون میدیم ویکم هم کوتاه نمیایم.

۴ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو

...بدون اینکه از من و عواملم نامی ببرد و تشکری کند حتی نام ما را از ابتدا و انتهای کار برداشتند...

برنامه "ماه عسل" در ماه رمضانی که گذشت یکی از پر حاشیه ترین دورانش را سپری کرد. انتقادات مختلفی که نسبت به برنامه صورت گرفت کار را به جایی رساند که حتی معاونت سیما هم به مدیر شبکه سوم تذکر داد.

به گزارش سینماژورنال هرچند این تذکر چند روز بعد با تشویق این برنامه بخاطر یکی از برنامه هایش جبران شد، اما گویا حواشی همچنان ادامه دارد.

در تازه ترین مورد علی امینیان، خواننده و ترانه سرایی است که سال گذشته کلیپی را برای بخش قصاص برنامه "ماه عسل" ساخت و آن را به برنامه ارائه کرد در گفتگو با "مهام" از این گفته که به دلیل حواشی پیش آمده در برنامه سال گذشته و امسال "ماه عسل" در ارتباط با کلیپش ناچار به شکایت شده است.

در سال ۹۳ حدود یک ماه قبل از ماه مبارک رمضان تصمیم گرفتیم کلیپی درباره بخشش و قصاص آدم ها بسازیم، به خصوص آن تایمی بود که فردی در شمال لحظه اعدام، مقتول پسرش را بخشیده بود و جامعه تحت تاثیر آن قرار گرفته بود و ما خواستیم کلیپی درباره قضیه بسازیم. با هزینه شخصی خودم و ایده ی خودمان حدود ده میلیون خرج کردیم و کار را انجام دادیم. سپس با ارتباطاتی که داشتیم آن را به آقای علیخانی رساندیم زیرا این کار را با مدیوم صداوسیما ساخته بودیم و فقط میشد از رسانه ملی پخش شود چون قالبش مدیوم رسانه ایران بود.

ما این کلیپ را رساندیم به آقای علیخانی و در روز ۲۵ ماه رمضان سال ۹۳ که موضوع برنامه شان هم درباره قصاص بود آن را پخش کرد بدون اینکه از من و عواملم نامی ببرد و تشکری کند حتی نام ما را از ابتدا و انتهای کار برداشتند. تنها چیزی که از ما بود اعلامیه ای از من وسط کار بود که من مثلا فوت کردم و مادرم میرود برای بخشش قاتل من. تمام شد و بعد از پیگیری های ما عذرخواهی کردند و گفتند وقتشان کم بوده است.

رمضان ۹۴ آمد و "ماه عسل" امسال هم پخش شد. برنامه ی ویژه عید فطر ماه عسل پخش شد. یک باره دیدم که احسان علیخانی درباره برنامه قصاص پارسال صحبت میکند و میگوید برنامه پارسال ما که درباره قصاص بود از آن استقبال چشمگیری شد و کلی از مردم بخاطر این برنامه از حق قصاص خود گذشتند و ظاهرا برنامه جواب داده بود به همین خاطر بچه ها روی آن برنامه کار کرده اند و میخواهیم چیزهای دیگری پخش کنیم. یک باره همان کلیپ با صدا و موزیک دیگری پخش شد؛ کلیپی که من با هزینه شخصی خودم در خانه ساخته بودم به نام دیگری از صدا و سیما پخش شد.

ابتدا به خود احسان علیخانی اس.ام.اس زدم ولی جوابی ندادند. من به قسمت حراست صداو سیما مراجعه کردم و شکایت کردم ولی به هرجا که مراجعه کردم گویا خیلی این اتفاق برایشان عادی بوده و این اتفاق زیاد می افتد. و ظاهرا این قضیه در ایران زیاد قابل پیگیری نیست. من نیز ناامید ایستادم تا ببینم تقدیر چه می شود...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

الحاقی: علیخانی و دزدی ؟ مگه میشه، مگه داریم !

الحاقی2: می تونید آدم متکبر و دورویی باشید، می تونید دروغگو و دزد باشید، اما یه تریبون مفت داشته باشید که 15 دقیقه ی اول برنامه رو به نصیحت و پند و اندرز مخاطبینتون اختصاص بدید و حرفای قشنگ قشنگ بزنید و از اخلاق و انسانیت بگید.
مطمئنا بعدش براتون کف خواهند زد و هورا خواهند کشید!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۴ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آقا بهزاد شما خیلی از این بحث خوشتون میاد؟! :/ خب بگین ناظرین یه تاپیک بزنن حواشی برنامه ماه عسل، شمام بحثاتونو اونجا بکنین.
هی بحث تموم میشه دوباره هی شما از اول سر میگیرین. :/

پ.ن: با لحن آروم خونده بشه لطفا.

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۴ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
LeO SPD Jr نوشته:

آقا بهزاد شما خیلی از این بحث خوشتون میاد؟! :/ خب بگین ناظرین یه تاپیک بزنن حواشی برنامه ماه عسل، شمام بحثاتونو اونجا بکنین.
هی بحث تموم میشه دوباره هی شما از اول سر میگیرین. :/

پ.ن: با لحن آروم خونده بشه لطفا.

اتفاقا کوچکترین علاقه ای به بحث در مورد شخصیت منحط این آدم ندارم !
اما چه کنیم که هر روز خبر تازه ای از انحراف اخلاقی این آدم پخش میشه و به ناچار برای تثبیت و استحکام موضع و قضاوت درستم در مورد شخصیت مزور این آدم مجبور به بیان بعضی حقایق میشم !

به بحث شیرین قبلیتون ادامه بدید !

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۴ مرداد ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
خب ببینید شاید چیزی که شما میگی بیربطه برای بی ربط باشه و برای اون شخص اهمیت داشته باشه ویا اینکه شما دوباره ودوباره یه اشتباه رو انجام دادید وهمونطور که توی ارسال های قبلی م گفتم بعضی وقتا "باید مثل خودشون باهاشون برخورد کرد وشاید اگه بد تر هم برخورد کنی هنوز هم تو انسان تر از اونی."متاسفانه ما ها یاد گرفتیم همه چیز رو از دیدخودمون میبینیم وهمیشه حق رو بخودمون میدیم ویکم هم کوتاه نمیایم
.

اصن بحث من سر مقابله به مثل و تکرار یک اشتباه نیست! اشتباهی تکرار نشده!
درکل من هیچ وقت تحت هیچ شرایطی حق رو مستقیم به خودم ندادم. یعنی هیچ وقت نمیدم. مقصر دونستم ولی تو همون مورد اول...نه بقیش!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۴ مرداد ۱۳۹۴
Lord of Newsfell
نام کاربری: Hidden_Glance
پیام: ۱,۸۴۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۹۴
از: قزوین
طرفدار:
- MESSI/De Jong/Ter Stegen
- XAVI/PUYOL
- PERSPOLIS
- ARGENTINA
- PEP/ENRIQUE/KLOPP
گروه:
- کاربران عضو

خیلی وقته تو مجلس شما نمی رقصم
آخه منم دیگه از سَرای بُریده می ترسم...
۴ مرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۱,۴۷۶ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۹۳ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۲,۶۹۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۳۹۰ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۹ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۱۳ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۲۰ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۰۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۷۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۸ کاربر آنلاین است. (۱۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!