به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: shohaday.haram
پیام: ۱۹۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
آقا چرا صفحه این طوری شده؟؟ همه چی رفته سمت چپ
مشکل از صفحه منه یا کلا سیستم اینطوری شده؟؟

افوض امری الی الله والله بصیر بالعباد
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
اولین مدافع حرم علی نوشته:

محض تنوع.

الان مقاومان در برابر تغییر میان مقاومت می کنن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
دوستان از قید خاطرات تلخ و شیرین سال 94 دربیاین مثل من بزنید تو کار شیرینی و کیک پزی
من امروز شروع کردم کیک و کاپ کیک پختن خیلی خوب دراومد بفرمایید کیک داغ با نسکافه و قهوه و شکلات داغ بفرمایید بچه ها

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ای وای مادرم... نوشته:

نقل قول
اولین مدافع حرم علی نوشته:

محض تنوع.

الان مقاومان در برابر تغییر میان مقاومت می کنن.

ما و مقاومت؟؟؟ شیب ؟بام؟
اتفاقا بسیار زیبا شده دست شما درد نکنه خسته نباشی دلاور افرین قهرمان

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خب دوستان، ضمن تبریک سال نو - تنها برای خالی نبودنِ عریضه! - رسما اعلام می کنم که آخرین پُست خالی مونده کاخ نیوزفل هم، صاحب خودش رو شناخت. دو ماه و پنج-شش روز از زمان شروع به کار تیم جدید اخبار می گذره، و ما هنوز مدیر ترجمه نداشتیم. تصمیم گرفتیم این بخش رو به یه نیروی جوون و با انگیزه که از قضا بسیار کار بلد هم هست، بسپریم تا سرپرستی مترجمین عزیزمون رو، به عهده بگیره. طی ماه اخیر بررسی های دقیقی در مورد نوع عملکرد ایشون داشتیم، و تعهد رو می تونم بارزترین فاکتور برای این همکارمون عنوان کنم. و البته مهمترین فاکتور برای کسی که مسئولیتی در هر جایی داره، همین تعهده.

این عنوان چند ساعت پیش در یک جلسه خصوصی در کاخ نیوزفل با حضور شخص دِ امپرر به فرد مورد نظر اعطا شد، و طبق توافقی که در اون جلسه حاصل شد، در این ساعت، خبر رو رسانه ای کردیم. این شما و این هم مدیر جدید ترجمه، سِر رضا خانجانی!

از همین تریبون استفاده می کنم و از شخص امپراطور درخواست دارم که لقب لرد آو نیوزفل رو به سِر خانجانی اعطا کنن. با تشکر از توجه شما!

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:

خب دوستان، ضمن تبریک سال نو - تنها برای خالی نبودنِ عریضه! - رسما اعلام می کنم که آخرین پُست خالی مونده کاخ نیوزفل هم، صاحب خودش رو شناخت. دو ماه و پنج-شش روز از زمان شروع به کار تیم جدید اخبار می گذره، و ما هنوز مدیر ترجمه نداشتیم. تصمیم گرفتیم این بخش رو به یه نیروی جوون و با انگیزه که از قضا بسیار کار بلد هم هست، بسپریم تا سرپرستی مترجمین عزیزمون رو، به عهده بگیره. طی ماه اخیر بررسی های دقیقی در مورد نوع عملکرد ایشون داشتیم، و تعهد رو می تونم بارزترین فاکتور برای این همکارمون عنوان کنم. و البته مهمترین فاکتور برای کسی که مسئولیتی در هر جایی داره، همین تعهده.

این عنوان چند ساعت پیش در یک جلسه خصوصی در کاخ نیوزفل با حضور شخص دِ امپرر به فرد مورد نظر اعطا شد، و طبق توافقی که در اون جلسه حاصل شد، در این ساعت، خبر رو رسانه ای کردیم. این شما و این هم مدیر جدید ترجمه، سِر رضا خانجانی!

از همین تریبون استفاده می کنم و از شخص امپراطور درخواست دارم که لقب لرد آو نیوزفل رو به سِر خانجانی اعطا کنن. با تشکر از توجه شما!

تشکر می کنم از King of Newsfell که باشکوه ترین دوران اقلیم نیوزفل رو با کمک اعوان و انصار و درباریان و لشکریان به وجود آوردند و The Golden Era of Newsfell رو در کتابهای تاریخ ثبت کردند.

بدین وسیله با درخواست ایشون موافقت می کنم و لقب Lord of Newsfell رو به همراه چند سرزمین حاصلخیز به مدیر ترجمه اعطا می کنم.

از این پس می تونید ایشون رو Lord Reza of Newsfell خطاب کنید.

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
Lord of Newsfell
نام کاربری: Hidden_Glance
پیام: ۱,۸۴۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۹۴
از: قزوین
طرفدار:
- MESSI/De Jong/Ter Stegen
- XAVI/PUYOL
- PERSPOLIS
- ARGENTINA
- PEP/ENRIQUE/KLOPP
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوستان. بعد از سخنرانی مدیر سخنور اخبار اکنون نوبت بنده ـست تا زبان به بیان جملاتی چند بگشایم

اول از همه از شخص امپرر و کینگ آو نیوزفل کمال تشکر و قدردانی رو دارم نسبت به اعطای این مقام ملوکانه و تمجید و تحسینی که از اینجانب به عمل اومد و امیدواری خود را نسبت به حضور مداوم و پر قدرت ابراز می دارم.

خوشبختانه به حول و قوه الهی و با توجه به تهعد و حضور فعال مترجمین عزیز، بخش اخبارکه به جرئت میتونم بگم مهم ترین و پویاترین بخش سایت به شمار میره، در مسیر درستی گام برمیداره و با توجه به برنامه هایی که مدیران خوش ذوق سایت و اخبار در نظر گرفتن، به امید خدا این بخش با قدرت بیشتری به کار خودش ادامه میده. با انتصاب سِر سجاد تحول عظیمی در تیم اخبار ایجاد شد که پیشرفت چشمگیر این بخش به منزله مهر تاییدی بر این گفته است. بنده سابقه کار با مدیران پیشین رو هم داشتم و اینجا لازم میدونم که از زحمات تک تک این عزیزان تشکر کنم. عرض خاصی باقی نمیمونه فقط امیدوارم شما دوستان عزیز زین پس به بخش اخبار توجه ویژه ای داشته باشید و بدانید و آگاه باشید که مشارکت و توجه شما مایه خشنودی و انگیزه ماست.

سپاس از همه

خیلی وقته تو مجلس شما نمی رقصم
آخه منم دیگه از سَرای بُریده می ترسم...
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hɪᴅᴅᴇɴ Gʟᴀɴᴄᴇ نوشته:

سلام دوستان. بعد از سخنرانی مدیر سخنور اخبار اکنون نوبت بنده ـست تا زبان به بیان جملاتی چند بگشایم

اول از همه از شخص امپرر و کینگ آو نیوزفل کمال تشکر و قدردانی رو دارم نسبت به اعطای این مقام ملوکانه و تمجید و تحسینی که از اینجانب به عمل اومد و امیدواری خود را نسبت به حضور مداوم و پر قدرت ابراز می دارم.

خوشبختانه به حول و قوه الهی و با توجه به تهعد و حضور فعال مترجمین عزیز، بخش اخبارکه به جرئت میتونم بگم مهم ترین و پویاترین بخش سایت به شمار میره، در مسیر درستی گام برمیداره و با توجه به برنامه هایی که مدیران خوش ذوق سایت و اخبار در نظر گرفتن، به امید خدا این بخش با قدرت بیشتری به کار خودش ادامه میده. با انتصاب سِر سجاد تحول عظیمی در تیم اخبار ایجاد شد که پیشرفت چشمگیر این بخش به منزله مهر تاییدی بر این گفته است. بنده سابقه کار با مدیران پیشین رو هم داشتم و اینجا لازم میدونم که از زحمات تک تک این عزیزان تشکر کنم. عرض خاصی باقی نمیمونه فقط امیدوارم شما دوستان عزیز زین پس به بخش اخبار توجه ویژه ای داشته باشید و بدانید و آگاه باشید که مشارکت و توجه شما مایه خشنودی و انگیزه ماست.

سپاس از همه

تبریک می گم سمت جدیدتونو امیدوارم سربلند بلشید در این پست و تو تاریخ این سایت نام خوشی ازتون ثبت بشه
پس این کیکایی که امروز طبخ کردم رو پیش کششتون می کنم باشد که این تحفه رو از رعایا قبول بفرمایید
ان شاءالله بعد از طی شدن ایام فاطمیه مجلس بزمی بخاطر این افتخار شما برپا بشه و کمی هم ما رعایا اجازه انجام حرکات قبیحه رو داشته باشیم
بازم تبریک می گم

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دوستان با مناسبت این توشیع ملوکانه دو هفته عید رو همه دعوتید به عشق و حال در اقلیم نیوزفل با صرف خوراک گراز و آب انگور شرعی.

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ای وای مادرم... نوشته:

دوستان با مناسبت این توشیع ملوکانه دو هفته عید رو همه دعوتید به عشق و حال در اقلیم نیوزفل با صرف خوراک گراز و آب انگور شرعی.

حرکات قبیحه چی؟؟از اونا انجام نمی شه در طول دو هفته عید؟؟فقط اگر ممکنه کنار خوراک گدازتونو شکم پر بگید درست کنن اینطوری خیلی گوشتش مطبوع تر می شه

۲۶ اسفند ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۱,۱۶۰ بازدید
۳ دقیقه قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۳,۴۲۳ بازدید
۲۱ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۷۲۱ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۲۹ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۲ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۴۱۴ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۸۹۲ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۲۲۳ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۸۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۶۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۲۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۲۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۰ کاربر آنلاین است. (۱۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۹۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!