به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم!
مهمان_مهمان
نقل قول
الان مردم فیلم بین تر از قبل شدن و استاندارد فیلم دیدنشون بالا رفته و به همون میزان هم کار فیلم سازها برای ساختن یه فیلم محبوب سختتر شده . ولی یه اصل کلی در مورد فیلمهای صرفا محبوب وجود داره و اونم رو آوردن به سینمای تجاریه . استفاده از بازیگرای معروف و خوش تیپ و ...

باز هم نمی شه نظر قطعی داد! حرفمرو بایه مثال دیگه می گم. فیلم No country for old men که اسکار گرفت، خیلی از این ویژگی هایی که شما نام بردین رو داره، اما ابدا برای من جالب نبود!
به نظر من این خیلی مهمه که موضوعات خاص و اهداف خاص جوری قالب بندی شده باشن که محبوب هم باشن! هنر این هست که این دو رو با هم ترکیب کنیم! وگرنه فیلم صرفا خاصی که فقط محبوب سازنده هاش باشه، می شه یه موضوع شخصی! یه نظر شخصی که البته باز هم طبق اون اصل "ارزش ها" که گفتم در جایگاه خودش محترمه؛ با این تفاوت که این بار موفق نیست و در نتیجه اعتراضی هم به این موضوع که چرا دیگران سطحشون در سطح فیلم من نیست، وارد نخواهد بود.
نقل قول
یه انتقادی از مردم این مملکت دارم که با همین کاراشون امثال ممد رضا گلزار رو مثل بادکنک بزرگ کردن تا جاییکه بر گشته گفته سینمای ایران بدون من هیچه .

در مورد بادکنک های ساخت عوام: هر بادکنکی بالاخره یه روزی معلوم می شه که تو خالی و از باد بوده!

نقل قول
مسئله اینه که باید بپذیریم که همیشه اون چیزی که ما فکر می کنیم بهتره، لزوما بهتر نیست!

دقیقا! چیزی که یه گروه با عنوان هیئت داوران فکر می کنن بهترین هست هم لزوما برای همه بهترین نیست!

۱۱ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
شما دیدت نسبت به سینما دید سرگرمیه . یعنی سرگرم بشی کافیته . البته از حرفهای خودت استنباط کردم و قصد نسبت دادن چیزی رو بهت ندارم ( سوتفاهم نشه ).
ولی من دوست دارم یه کار بی عیب و نقص ببینم و بیخود وقتمو تلف نکنم و حداقل یه دونه دیالوگ جالب از توش در بیارم و تو زندگی شخصیم به کار ببندم . چون به قول یه بابایی سینما آدم میسازه . بنابراین وقتی بعد از چندی و اندی میشینم یه فیلم به قصد سرگرمی میبینم انتظار دارم سرگرمم کنه و کم ایراد باشه.

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
از نظر حرفه ای اگه نگا کنی منم قبول میکنم که معایبی داره ولی
چندبار که گفتم برای من فاکتور اصلی موضوعه درسته فاکتورهای دیگه هم باید باشن که این فیلم فاقدشونه ولی به انداشزه ای نیست که نشه بهش نگا نکرد!
ولی میثم اینو قبول کن که فاکتور اصلی تو دنیایه فیلم موضوعه بقیه فرعین فکر کنم مثالی که در مورد departed زدم روشنت کنه

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۱ خرداد ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سعید نوشته : مثالت درست نیست، چون برای یه بازیکن فاکتورهای فنی خیلی اهمیت داره، اما تمام فاکتورهای فنی یه فیلم جمع میشن تا مخاطب خوشش بیاد دیگه، جز اینه مگه؟

خوبه خودشم داره میگه من فقط از موضوعش خوشم میاد .
کاری به سجاد ندارم ، خودت فک کن ببین واقعا یه همچین مخلوقی رو میشه تحسین کرد یا نه (منظورم سریاله است )

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
خیلی دوست دارم باهات موافقت کنم ولی شایدم برای من اینطوری شده که اگه بازی یه بازیگر تو فیلم بد باشه اون فیلم از چشم من می افته .
میتونم از یه جهت بهتون تبریک بگم که هنوز میتونید از خیلی از فیلما لذت ببرید و با علاقه زیاد ماجراهاشونو دنبال کنید .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نقل قول
میثم نوشته:

شما دیدت نسبت به سینما دید سرگرمیه . یعنی سرگرم بشی کافیته . البته از حرفهای خودت استنباط کردم و قصد نسبت دادن چیزی رو بهت ندارم ( سوتفاهم نشه ).
ولی من دوست دارم یه کار بی عیب و نقص ببینم و بیخود وقتمو تلف نکنم و حداقل یه دونه دیالوگ جالب از توش در بیارم و تو زندگی شخصیم به کار ببندم . چون به قول یه بابایی سینما آدم میسازه . بنابراین وقتی بعد از چندی و اندی میشینم یه فیلم به قصد سرگرمی میبینم انتظار دارم سرگرمم کنه و کم ایراد باشه.

برای من مهم اینه که انتقال یک مفهوم همراه با جذابیت باشه!
من هرگز نمیتونم داستانی رو که کلماتش برام کشش ندارن بخونم! هرگز نمیتونم از فیلمی که خسته ام می کنه، پیامی رو بگیرم.
به نظر من تعادل یه اصل خیلی مهمه که اگه رعایت نشه، کار به جایی نمی رسه! حالا این عدم تعادل چه افراط باشه و چه تفریط!
ربطش به این بحث: یک فیلم، چه صرفا خاص باشه و چه صرفا عوام پسند و سرگرم کننده، به جایی نمی رسه.
یه مثال دیگه:
من همیشه فکر می کردم Hamlet سال 1990 ( ساخته ی Zeffirelli) باید یا خیلی سنگین باشه و یا خیلی بی ارزش؛ ( چون لازمه اش تغییر در نمایشنامه اصلی اش بوده که قطعا از ارزش اثر خیلی کم می کنه!) حتی حضور Mel Gibson هم قانعم نکرده بود که ببینمش. اما چند وقت پیش که از تلویزیون دیدمش به نظرم خیلی جالب اومد و دیدن اصلش هم این علاقه رو صد چندان کرد.
توی این فیلم علاوه بر حفظ محتوای کلی و زیبایی های ادبی، به گیرا بودنش هم توجه زیادی شده بود. در صورتی که با کوچکترین اشتباهی می تونست تبدیل به یه نسخه ی سوخته از هملت شه که فقط روح شکسپیر رو آزار بده!

۱۱ خرداد ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
اول از همه بخاطر پیشداوری ای که در حقت کردم معذرت میخوام و به عنوان کسی که فقط دنبال سرگرمیه بهت نگاه نمیکنم .
حرفت رو منم قبول دارم و تعادل در زمینه جذاب بودن فیلم رو میپسندم (هر چند که فیلمایی که به قصد راضی کردن خود سازنده اش ساخته میشه و تماشاگر پسند نیست فقط 5 درصد از فیلمای تولید شده رو تشکیل میده مثل فیلمایی دیوید لینچ که از یه مفهوم ذهنی خودش به صورت سمبل وار استفاده میکنه تا پیام خودشو برسونه )
با این حال بحث ما این نبود عزیزم
من داشتم با سجاد بحث میکردم که ایرادهای فنی این سریاله مانع از جذاب شدنش شده . یعنی همین حرفی که تو میزنی .
مثلا ذکر کردم که وجود سیاه لشکر های زیادش و کشته شدنهای مسخره شون موقع جنگا به شدت تو ذوق میزنه . جلوه های بصری این سریال منو که مجذوب خودش نکرد . حالا اگه از نظر شما موفق بوده مسلمن شما معیار های خودتون رو دارید .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
معلومه که دیدم سرگرمیه، خب می خوام فیلم ببینم که روابط ریاضی تو مغزم هضم بشن
اگه بخوام سلول های خاکستریم رو صرف کشف میزان هزینه ساخت و نام بازیگران سیاه لشکر بکنم که اصلا نمی بینم خب

پ.ن: من در هر زمینه با هر چیزی حال کنم، برام کافیه، کلا دید ماکروسکوپیک رو به دید میکروسکوپیک ترجیح میدم

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ خرداد ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
یه دفه بگو عاشق سینه چاک ممد رضا گلزارم و خیال ما رو راحت کن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
میثم نوشته:

یه دفه بگو عاشق سینه چاک ممد رضا گلزارم و خیال ما رو راحت کن

با منی؟
فحش ناموسی میدی؟ حالا الان که رفتم بلاکت کردم می فهمی
اگه کل 60 میلیون ایرانی رو بر اساس علاقه به این انگل ها به صورت نزولی سورت کنن، من آخرین نفرم

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ خرداد ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۵۸,۹۱۷ بازدید
۴ ساعت قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۵۴۰ بازدید
۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۸,۵۴۶ بازدید
۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۹۴۳ بازدید
۱۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۶ بازدید
۱۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۳۳ بازدید
۱۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۴۷۰ بازدید
۱۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۸۱۷ بازدید
۲۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۷۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۹۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۵۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۸ کاربر آنلاین است. (۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!