به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورينيو به نفع جان تري شهادت مي دهد

خوزه مورينيو سر مربي اسبق چلسي يکي از سه چهره شاخص فوتبال جهان است که قصد دارد در دادگاه به نفع جان تري شهادت دهد.

به گزارش فوتبال نیوز، تری به اتهام استفاده از الفاظ نژادپرستانه خطاب به '' آنتون فردیناند'' باید در دادگاه حاضر شود.

'' کارلو آنچلوتی'' سرمربی سابق چلسی و سرمربی کنونی پاری سن ژرمن و هم تیمی سابق تری در استمفورد بریج '' مارسل دسایی'' از دیگر چهره های مشهور دنیای فوتبال هستند که قرار است در دادگاه به نفع تری شهادت بدهند و بگویند از او هیچ منش و رفتار نژادپرستانه ندیده اند.

آنچلوتی و دسایی اسناد دادگاه برای شهادت به نفع تری را امضا کرده اند و انتظار می رود مورینیو نیز به زودی آن را امضا کند.

این سه پیش از این گفته اند در صورتی که تیم وکیلان مدافع تری آنها را فرابخواند حاضر هستند در دادگاه حضور یابند.

تری متهم است که در جریان دیدار ماه اکتبر چلسی با کویینز پارک رنجرز با الفاظی نژادپرستانه فردیناند را مورد خطاب قرار داده است.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بارسا برنامه ريزي براي جنگ رواني را تکذيب کرد

باشگاه بارسلونا هرگونه برنامه ريزي براي ايجاد جنگ رواني را تکذيب کرده اما به نظر مي‌رسد هواداران براي تيتو، په‌په و کاتالانيسم برنامه دارند.

به نقل از اسپورت کاتالونیا، جوزپه گواردیولا سرمربی بارسلونا در پیغامی رسمی از هواداران تیمش خواسته هرگز به تیم حریف توهین نکرده و تنها تیم خود را تشویق کنند.

باشگاه بارسلونا نیز بارها در بیانیه‌های مختلف هرگونه برنامه‌ریزی یا اقدام رسمی برای طراحی تشویق‌های خط داده شده یا ورود دست نوشته‌ها و تابلو‌های توهین آمیز را رد کرده اما اخبار رسیده از کاتالونیا حکایت از جوی آشفته دارد.

هواداران بارسلونا ماجرای تیتو ولانووا، دستیار گواردیولا و درگیری مورینیو با او را فراموش نکرده و قصد دارند در طول بازی بارها تیتو را تشویق کنند. پوستر مربوط به لحظه درگیری مورینیو با وی نیز به تعداد زیاد در چند روز گذشته چاپ شده و به فروش رفته است.

درگیری په‌په با مسی بهانه دیگری برای هو شدن مادریدی‌ها است و حتی اگر په‌په نیمه مصدوم راهی نیوکمپ نشود کاتالونیا کار خودش را می‌کند.

از طرفی احساسات ضد مادریدی با اعتراضات مردمی علیه نظام سرمایه‌داری در اسپانیا ادغام شده و پلیس اسپانیا از شورش خیابانی مردم علیه دولت اسپانیا در هراس است.

بیکاری، فقر، قانون ناامید کننده بازنشستگی و ضعف شدید دانشگاه‌ها در قبال مطالبات جوانان در اسپانیا دردسر‌های جدی را برای سوسیالیست‌ها ایجاد کرده بود که حزب تازه روی کار آمده مردم نیز وارث همین وضعیت است.

۳۰ دقیقه بامداد پنج شنبه به وقت تهران جدال دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در نیوکمپ کلید می‌خورد.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ال‌کلاسيکودربي اين بار در نيوکمپ

بازي برگشت دو تيم رئال مادريد و بارسلونا در مرحله يک هشتم نهايي جام پادشاهي اسپانيا در نيوکمپ پيش از آن‌که انتقام کاستيانا از کاتالونيا باشد انتقام مادريدي‌ها از خودشان تلقي مي‌شود.
ال‌کلاسیکودربی شماره ۲۱۸ (رسمی) و ۲۴۹ (غیر رسمی) ۳۰ دقیقه بامداد پنج‌شنبه در نیوکمپ بین 2 تیم بارسلونا و رئال مادرید کلید می‌خورد.

دوئل رونالدو و مسی، تقابل گواردیولا و مورینیو، حضور مبهم په‌په، درخشش وعده داده شده سانچس، نگاه داوید ویا به زمین از جایگاه ویژه، تهدید جدایی‌طلبان کاتالونیا به شورش خیابانی و هیاهوی مهارنشدنی مردم مادرید پس از موفقیت احتمالی رئال مادرید در نیوکمپ نکاتی است که به بهانه این مصاف سنگین و دیدنی رقم می‌خورد.

مورینیو به خوبی می‌داند که حریف در دقایق ابتدایی بازی تدافعی اما منطقی از خود به نمایش خواهد گذاشت و پیش‌بینی کارشناسان این است که مادرید نیز در دقایق ابتدایی بیهوده خود را خسته نکند و به مهار حملات نامنظم حریف بپردازد.

دو تیم به صورت رسمی در ۲۱۸ بازی برگزار شده به ۸۶ پیروزی دست یافته و پیروز میدان نیوکمپ در این عرصه نیز پیش خواهد افتاد.

در صورت برتری شاگردان گواردیولا که تا حدودی محتمل به‌نظر می‌رسد بارسا از نظر تعداد برد از رئال پیش خواهد افتاد .

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
په په از سوي هواداران بارسا بخشيده نشد

از سوي هواداران براي تحت فشار قراردادن په‌په بيش از 600 کارت قرمز به نام وي به فروش رفت
.
به نقل از اسپورت کاتالونیا، لگد کردن دست مسی توسط په‌په و بازی بسیار خشن وی در دیدار رفت مقابل بارسلونا خشم هواداران این تیم را برانگیخته و اگرچه احتمال ورود په‌‌په به زمین نیوکمپ صفر نیست.
در صفحه‌ای به نام "کارت قرمز به په‌په" بیش از ۶۰۰ هوادار به این مدافع پرتغالی کارت قرمز نشان داده و از طریق اینترنت نیز کارت قرمز مخصوص په‌په را خریداری کرده‌اند.

قرار است بسیاری از هواداران بارسلونا به نشانه اعتراض این کارت‌های قرمز رنگ را در طول بازی به دوربین‌های نیوکمپ نشان دهند تا په‌په متوجه عملکرد زشت خود بشود.
فدراسیون فوتبال اسپانیا اما روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای حرکت په‌په را کاملا غیرعمدی توصیف کرد و هیچ جریمه‌ای برایش در نظر نگرفت.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پله: مسي بازيکني خارق‌العاده است

سلطان فوتبال برزيل و جهان معتقد است تيم باشگاهي تحت امر او در گذشته، قدرت و توانايي مشابه بارسلونا را داشته است.
ادسون آرانتس دوناسیمنتو معروف به پله که اکنون چند سالی است ریاست باشگاه اف.ث.سانتوس را در اختیار دارد، پس از آنکه دید بارسا در سال ۲۰۱۱ صاحب ۵ عنوان قهرمانی شد، به این باور رسید همین افتخار‌آفرینی را سانتوس در دهه شصت یعنی زمانی که خود بازی می کرد، داشته است.

چهره ۷۱ ساله در گفت‌وگویی با نشریه فرانس فوتبال، چاپ فرانسه گفت: زمانی حدود ۱۵ یا ۲۰ سال پیش که تیم‌ها بیشتر آرایش دفاعی داشتند، اما مقوله تکنیک همانی بود که اکنون نیز است. درست است منظور نظر ما، تیم کنونی بارسلونا است. اما نباید از خاطر برد که سانتوس در سال‌های دهه شصت، تیمی خارق‌العاده بود که توانست حتی در سطح جهانی بدرخشد و نمایشی خیره‌کننده مشابه بارسلونا امروزی داشته باشد.

در این مصاحبه پله از مقایسه خود با لیونل مسی با وجود خواسته گزارشگر نشریه فرانسوی خودداری کرد، اما در وصف مرد سال فوتبال جهان و اروپا که تاکنون موضع‌گیری های علیه او داشته، حرف‌های جالبی نیز زده است.

وی اظهار داشت: مسی بازیکنی خارق‌العاده است. این که بگوییم تماشای بازی او شادی‌آفرین است، حرف گزافه ای نیست. من برای مسی احترام فوق‌العاده زیادی قائل هستم. همانگونه که پیش‌تر به یوهان کرایف، فرانتس بکن باوئر و میشل پلاتینی احترام می‌گذاشتم. اما هر یک از آنها، شخصیت خاص خودشان را دارند. اصلا نمی خواهم قیاسی میان مسی و کریس‌رونالدو رئال‌مادریدی‌ها انجام دهم. چون اساسا سبک بازی این دو متفاوت است.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
حرف هاي تازه مارادونا در مورد گوارديولا

به باور سرمربي تيم فوتبال الوصل امارات مربي آينده اينترميلان کسي به جز پپ گوارديولا نيست.

در چند روز گذشته دیگو مارادونا به تناوب در مورد بارسلونا و مربی‌اش اظهار نظرهای کرده است. اسطوره آرژانتین و جهان که امسال زمام امور تیم اماراتی را برعهده گرفته در مصاحبه با روزنامه «ال اکومینیستا» حرف‌های تازه‌ای در مورد مربی موفق و صاحب ایده کاتالان‌ها بیان کرده است.

وی اظهار داشت: تصور می کنم اگر بنابه هر علتی گواردیولا در بارسلونا نباشد، او سکان هدایت تیمی از انگلیس مثلا منچستریونایتد را برعهده نخواهد گرفت. بلکه او به ایتالیا خواهد آمد تا مربی اینترمیلان شود.

مسئول فنی ۵۰ ساله الوصلی‌ها افزود: او احتمالا پیشنهاد‌های از سراسر دنیا دریافت خواهد کرد. پپ مربی توانمند و خارق‌العاده است که دلش می خواهد با بهترین بازیکنان جهان همکاری کند. کاری که اکنون در بارسا از آن لذت زیادی می‌برد.
گواردیولا در تابستان سال ۲۰۰۸ مسئولیت بارسا را در اختیار گرفت. از آن زمان تاکنون او صاحب سه عنوان قهرمانی لالیگا، دو مقام نخست لیگ قهرمانان اروپا و کلی افتخارات ارزشمند دیگر شده است.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
په‌په در تمرين رئالي ها حاضر شد

فريب مادريدي‌ها لو رفت

مدافع پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد پس از کسب اطمينان از جريمه نشدن خود در سلامت کامل همراه با تيمش تمرين کرد.
به نقل از آس اسپانیا، په‌په که به حکم رسمی باشگاه رئال مادرید مصدوم شده بود و به حداقل ۸ و حداکثر ۱۵ روز استراحت مطلق نیاز داشت، در تمرین سبک بعد از ظهر روز گذشته و صبح امروز حضور داشت و به صورت کامل در کنار سایر بازیکنان تمرین کرد.
مورینیو البته نام وی را در فهرست ذخیره‌ها نوشته اما جنگ تاکتیکی وی با گواردیولا ایجاب می‌کند تا ساعتی قبل از بازی بامداد پنج شنبه اعتمادی به فهرست دو طرف نداشته باشیم.

نکته جالب این که باشگاه رئال مادرید برای فرار از جریمه و محکومیت فدراسیون فوتبال اسپانیا بلافاصله پس از بازی رفت مقابل بارسلونا خبر مصدومیت په‌په را رسما روی سایت خود قرار داد، اما بعد از آن که مطمئن شد فدراسیون فوتبال وی را جریمه نخواهد کرد بلافاصله نام وی را از فهرست مصدومان تیم حذف کرد.

حضور په‌په در فهرست رسمی مصدومان رئال مادرید در تصمیم گیری و شدت عمل کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا بی تاثیر نبوده است.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
جريمه شدن مورينيو در صورت ترک رئال مادريد

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد در صورت ترک اين تيم بايد مبلغ 20 ميليون يورو جريمه پرداخت کند.
به نقل از اسپورت کاتالونیا، خوزه مورینیو قراردادی مشروط در ۲۵ بند با باشگاه رئال مادرید منعقد کرده که در یکی از مهم‌ترین بخش‌های این قرارداد کسب حداقل یک قهرمانی در دومین سال فعالیت ذکر شده و در غیر این‌صورت باشگاه حق دارد قرارداد وی را رسماً فسخ شده اعلام کند.
این در حالی است که باشگاه‌هایی چون چلسی، پورتو، رم، لیورپول و روبین کازان از طریق دو وکیل رسمی مورینیو با وی در تماس هستند و اگر این مربی خواستار قطع همکاری تا قبل از ماه ژوئن باشد باید مبلغ ۲۰ میلیون یورو به باشگاه رئال مادرید غرامت پرداخت کند.
شکست‌های پی‌در‌پی مقابل بارسلونا فشار زیادی را روی شانه‌های آقای خاص وارد کرده و ناکامی در لالیگا، کوپادل‌ری و لیگ قهرمانان اروپا وی را به مرز اخراج نزدیک خواهد کرد.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پيش بازي بارسلونا- رئال مادريد

امشب هيجان در بارسلونا موج مي زند. دو تيم رئال مادريد و بارسلونا که مصافشان در دور رفت مرحله يک چهارم پاياني رقابتهاي کوپادل ري با برد 1-2 بارسا به اتمام رسيده بود، امشب در ورزشگاه نيوکمپ مقابل هم قرار مي گيرند تا تکليف تيم صعود کننده به مرحله نيمه نهايي اين رقابتها مشخص شود.

دراینجا می توانید نکات جذابی از این بازی را مطالعه کنید:

داور مسابقه: فرناندو تیه سیه را ویتیه نس (از کانتابریا)

آمار و ارقام بازیها در جام حذفی:

بارسلونا در رقابتهای این فصل کوپا دل ری، 5 بازی برگزار کرده و در هر 5 بازی به پیروزی رسیده .دراین بازی ها تیم کاتالان 18 گل به ثمر رسانده و 2 گل دریافت کرده است.

رئال مادرید هم تا به امروز 5 بازی برگزار کرده که در4 بازی به پیروزی رسیده ودریک بازی (بازی رفت مرحله یک چهارم پایانی مقابل بارسلونا) تن به شکست داده. در این 5 بازی، رئال 12 گل به ثهمر رسانده و 5 گل دریافت کرده است.

بارسلونا:

تیم کاتالان درحالی گام به این بازی می گذارد که پپ گواردیولای 41 ساله را روی نیمکت مربیگری اش می بیند. این چهارمین فصل حضور گواردیولا برروی نیمکت بارساست.

ترکیب احتمالی بارسا در این دیدار بدین ترتیب خواهد بود: پینتو، آبیدال، پویول، پیکه، آلوس، اینیستا، بوسکتس، چابی، الکسیس سانچس، سسک فابرگاس، مسی

بازیکنان ذخیره: ویکتور والدس، تیاگو آلکانتارا، ماسچرانو، پدرو، آدریانو، دوس سانتوس، سرخی روبرتو و مونتویا

داوید ویا، آفلای و فونتاس هم بازیکنان مصدوم بارسا هستند که هر سه آنها اخیرا مورد جراحی قرار گرفته اند و روند بهبود را طی می کنند.

رئال مادرید:

ژوزه مورینیوی 48 ساله در دومین فصل حضورش برروی نیمکت مربیگری رئال تیمش را برای این بازی آماده می کند.

ترکیب احتمالی رئال در این بازی بدین ترتیب است:کاسیاس، آربلوا، آلبیول، سرخیو راموس، مارسلو، لاسانا دیارا، ژابی آلونسو، فابیو کوئنترائو، اوزیل، ایگواین و کریس رونالدو

بازیکنان ذخیره رئال هم بدین ترتیب هستند: آدان، کاروالیو، په په، شاهین، کاکا، بنزما، گرانرو، آلتین تاپ، واران و کایه خون

خدیرا و دی ماریا هم به خاطر مصدومیت قادر به همراهی رئال نخواهند بود.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تنها اسپانيايي دارنده توپ طلا

لوئيس سوارس در ديدار برگشت ال کلاسيکو درنيوکمپ حضور خواهد داشت. تنها اسپانيايي دارنده توپ طلا(1960)، درطول سالهاي 1954 تا1961دربارسا توپ مي زد ودرسال 1964با تيم ملي اسپانيا قهرمان اروپا شد. او درسن 76ساگي به آناليز شرايط بارسا پرداخته و حسرت بازي درتيم گوارديولا رامي خورد.گزيده اي از اين گفت و گو را در اينجا مطالعه کنيد:
*کدامیک از بازیکنان کنونی بارسا در دل شماجای بازکرده؟

قطعاهمه اسم او را می دانند. بله؛ لیونل مسی است.

و ژاوی و اینیستا؟

آنها هم دل من را ربوده اند. آنها نه تنها بازیکنان فوق العاده ای هستند، بلکه چیزی که مهمتر است، این است که انسانهای بزرگی هم هستند.

*فکرمی کنید که ژآوی روزی به توپ طلاخواهد رسید؟

بازهم می گویم. او باید درسال 2010 توپ طلا رامی برد. او درعرصه ملی با اسپانیا قهرمان شده بود و در عرصه باشگاهی هم با بارسا به قهرمانی رسیده بود. او یا اینیستا، به خاطر گلی که درژوهانسبورگ زد، می بایست توپ طلای آن سال ر امال خود می کردند. مسی بهترین بازیکن دنیاست، ولی درسال 2010بهترین ژاوی بود. می خواستم او یا اینیستامرا درکسب جوایز معتبربرای اسپانیا همراهی می کردندو الان ناراحتم که افتخار دیدن چنین چیزی راندارم.

8به نظرشما، برندگان سابق توپ طلا،باید حق رای درانتخاب برندگان کنونی داشته باشند؟

بدون شک. هرچند که بنابه دلایلی به نظر می رسد که آنها مارا نمی خواهند.مابه عنوان بازیکنان سابق دنیای فوتبال، چیزهایی می بینیم که سایرین نمی بینند.

*به نظرتان این بارسا، بهترین تیم تاریخ است؟

بله؛با اینکه مقایسه کردن دوره های مختلف کارسختی است ولی می توانم بگویم که این بارسابهترین تیم تاریخ است، نه تنها به خاطر سبک بازی فوق العاده اش،بلکه به خاطرموفقیتهایش.اگر موفقیتهای بارسا نبود،چنین چیزی نمی گفتم

حاضرید یکی ازچیزهای ارزشمندتان رابدهید و برای یک بازی با پیراهن این بارسا به میدان بروید؟

کاش هنوز می توانستم بازی کنم وباپیراهن این بارسا به میدان بروم. ولی من دربدنم پروتز دارم واین غیرممکن است.اگر این طور می شد، یک تجربه فوق العاده بود و من حتما این کار را می کردم. من یک بازیکن تکنیکی مثل ژاوی یا اینیستا بودم.

* بازی بارسا-رئال را از نیوکمپ تماشا می کنید. یادتان می آید که آخرین بازی ای که برای تماشای بازی بارسابه ورزشگاه رفتید، کدام بازی بود؟

اگر حافظه ام درست یاری کند،بازی بارسا- مادرید0-5 بود(29 نوامبر سال2010).بازی ویژه ای بود وبازگشت به نیوکمپ افتخاربزرگی برای من است

*پیش بینی تان ازنتیجه بازی ال کلاسیکو چیست؟

بازی رفت رادرتلویزیون دیدم.در ایتالیا،بارسارا به خاطر فوتبال شادش خیلی دوست دارند؛فکرمی کنم که بارسلونا دوباره می برد

*نظرتان در مورد خطای په په برروی مسی چیست؟

فقط می توانم در مورد آنچه در تلویزیون دیدم نظر بدهم.به نظرم رفتار بدی بود.اگر در تعبیرم اشتباه کردم، امیدوارم په په مرا ببخشد.

*درمورد مورینیو چه می گوئید؟

وقتی او مربی اینتربود، ارتباطی عادی داشتیم و زیادبا هم درارتباط نبودیم؛ مورینیو همانی است که همیشه بود. اگر به قهرمانی برسد هم هیچ تغییری درکارها و صحبتهایش ایجاد نخواهد شد. ولی به عنوان مربی رئال مادرید، او با یک تیم قدرتمندبه نام بارسا روبرو شده و در این شرایط نمی توان تقصیر را برگردن داوران یا بدشانسی انداخت و به دنبال بهانه بود. وقتی کسی بهتر است، باید به این موضوع اعتراف کرد و کارهای او را مورد ارزیابی قرارداد.

۵ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۲,۴۲۰ بازدید
۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۴,۶۵۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۸۹۷ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۲ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۴۹۶ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۳۹ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۲۷۰ بازدید
۱۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۹۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۷۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۴۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۰۷ کاربر آنلاین است. (۲۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!