به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
فابرگاس: با سيستم گوارديولا مشکل داشتم

اين ملي پوش اسپانيا تابستان سال گذشته از آرسنال به بارسا پيوست اما نتوانست چندان انتظارات را برآورده کند .

سسک فابرگاس، هافبک بارسا، تاييد کرد که فصل گذشته براي سازگار شدن با سيستم گوارديولا دچار مشکل شده است.

اين ملي پوش اسپانيا تابستان سال گذشته از آرسنال به بارسا پيوست اما نتوانست چندان انتظارات را برآورده کند. او اکنون اعلام کرد که عدم آزادي حرکت موجب شده بود تا در سيستم گوارديولا دچار مشکل شود.

او در گفتگو با مارکا گفت:" در زمان گوارديولا هرگز نتوانستم با سيستم تيم کنار بيايم. من با سبک ديگري فوتبال باز مي کردم و بازي کردن با اين سرعت براي من دشوار بود زيرا همه بازيکنان ديگر کاملا با اين شرايط آشنا بودند.

بازي کردن در ميانه زمين براي من دشوار بود زيرا به تحرک بيشتري نياز داشتم و من در استارت هاي کوتاه چندان سريع نيستم.

به هر حال اين سبک بازي من است. درست است که کمي بي نظم بازي مي کنم اما اين سبک من است.

بعضي ها از جمله گوارديولا مي گفتند بازي من در فصل گذشته چيزي کم داشت. اين تقصير خودم بود زيرا تلاش مي کردم برخلاف آنچزي که هستم، بازي کنم. من ژاوي، اينيستا يا تياگو آلکانتارا نيستم. من خودم هستم و نياز به تحرک دارم تا بتوانم نقش بيشتري در بازي تيم ايفا کنم."

فابرگاس در 28 بازي در رقابت هاي فصل قبل لاليگا، 9 بار موفق به گلزني شد.

۲۴ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورينيو:ديگرنگوييد آقاي‌خاص،بگوييد آقاي‌يکتا

اين مربي 49 ساله گفته او را بايد فردي يگانه دانست چرا که قهرماني‌هاي فراواني کسب کرده است.

ژوزه مورينيو بر اين باور است که بايد نامش را «آقاي يکتا» يا «آقاي بي‌نظير» گذاشت و ديگر نبايد به او گفت «آقاي خاص». او تنها فردي است که توانسته در سه ليگي که بهترين ليگ‌هاي اروپا قلمداد مي‌شوند قهرماني ليگ کسب کند.

او در مصاحبه با شبکه تلويزيوني پرتغالي SIC گفت که در مربي‌گري پيشرفت کرده، ديگر کمتر خودخواه است و کمتر روي اهداف فردي تمرکز دارد.

او گفته: «خدا را شکر، اوضاع براي من عالي پيش رفته است. من اين روزها بسيار بيشتر روي ديگران تمرکز دارم تا خودم.

لذت قهرماني با اينتر اين بود که ديدم باشگاهي که 50 سال پيروز نشده بود قهرمان شد. اين چيزي است که من را بيشتر جذب مي‌کند تا اين که به دنبال اهداف فردي باشم.»

او فصل گذشته با رئال مادريد فاتح لاليگا شد. او با اينتر دو بار سري آ را فتح کرده بود و با چلسي هم دو قهرماني ليگ کسب کرده بود. او با پورتو هم دو بار فاتح ليگ پرتغال شد. افزون بر اين او با پورتو و اينتر فاتح ليگ قهرمانان هم شده.

او گفته: «من را چه دوست داشته باشيد و چه نه، من تنها فردي هستم که سه ليگ مهم دنيا را فتح کرده‌ام. پس به جاي اين که به من بگويند آقاي خاص، بايد اسمم را بگذارند آقاي يکتا.»

مربي رئال مادريد پس از آن که در سال 2004 از پورتو به چلسي رفت در نشستي خبري نام خودش را آقاي خاص گذاشت.

۲۴ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کامني: سانگ دوست دارد به بارسا بپيوندد

دروازه‌بان مالاگا اظهار داشت: هافبک مياني آرسنال در تعطيلات به او گفته که دوست دارد به غول‌هاي کاتالان بپيوندد.

کارلوس کامني، دروازه‌بان مالاگا اظهار داشت: هنگامي که در تعطيلات بودم، الکس سانگ به من گفت علاقه دارد به بارسلونا بپيوندد.

آبي‌و اناري پوشان پس از پيوستن سيدو کيتا به داليان چين به شدت به دنبال جذب لژيونر کامروني هستند.

هم‌تيمي سانگ بر اين باور است که اين بازيکن 24 ساله خريد هوشمندانه‌اي براي نايب قهرمان لاليگا است و سانگ هم دوست دارد به شاگردان ويلانووا ملحق شود.

کامني در گفت‌و‌گو با کوپه کاتالونيا اظهار داشت: در تعطيلات با هم بوديم. او دوست دارد به بارسلونا بپيوندد. اين آرزوي هر بازيکني است. بارسلونا يکي از بهترين تيم‌هاي جهان نيست، بلکه بهترين تيم دنيا است.

وي ادامه داد: سانگ براي بارسلونا مناسب است. او تمام ويژگي‌ها را براي بازي در اين تيم دارد. همه ما مي‌دانيم که بارسا از چه نوع بازيکناني خوشش مي‌آيد و او يکي از آنهاست.

کامني خاطرنشان کرد: او شبيه به يحيي توره است با اين تفاوت که جابجايي بيشتري در زمين دارد. علاوه بر اين پاسکاري سانگ عالي است و او بازيکن کاملي است.

وي همچنين ادامه داد: سانگ در آرسنال نشان داده که بازيکن خوبي است او هميشه در حال پيشرفت است و در دو سال اخير واقعا درخشيده است.

دروازه‌بان کامروني مالاگا افزود: فکر او خوب کار مي‌کند. هميشه مي‌خواهد بهتر شود، به حرف ديگران گوش مي‌دهد و روي ضعف‌‌هايش کار مي‌کند. او بازيکن سخت کوشي است و بسيار تطبيق پذير است که باعث مي‌شود در کار تيمي بازيکن خوبي باشد.

سانگ اخيرا اعلام کرده که بارسلونا براي خريد وي توجه نشان داده است، اما تمايل خود به جدايي از آرسنال و پيوستن به اسپانيا را تکذيب کرده است.

الکس سانگ در سال 2005 به قيمت يک ميليون و 300 هزار يورو از باستياي فرانسه به تيم آرسن ونگر ملحق شد و بيش از 200 بار در ترکيب اين تيم به ميدان رفته است.

۲۴ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
احتمال انتقال کاکا به ميلان 0.001 درصد است!

ارنستو برونتزتي، ايجنت مشهور فيفا مي‌گويد احتمال حضور کاکا در ميلان فوق‌العاده ناچيز است.

او در زمينه انتقال بازيکنان در کشورهاي اسپانيا و ايتاليا فعاليت بسياري داشته و به‌ويژه با رئال مادريد همکاري‌هاي فراواني دارد.

او درباره شايعات مبني بر پيوستن کاکا به ميلان گفته: «آدريانو گالياني درست مي‌گفت که نمي‌خواهد به طرفداران اميد واهي بدهد. در ايتاليا محال است بتوانيد سالانه 10 ميليون يورو دستمزد خالص بپردازيد. اگر رئال مادريد واقعا مجبور شود او را بفروشد آنها شايد بختي براي خريد او داشته باشند، در حد 0.001 درصد، اما متاسفانه کاکا در حال حاضر زنداني دستمزد بالايش شده است.»

اين بازيکن برزيلي 260 بازي براي ميلان انجام داد و 95 گل براي آنها زد. او اسطوره روسونري شده بود. با اين حال او نتوانست در رئال مادريد اين درخشش را تکرار کند.

او در سال 2009 به اسپانيا رفت و تاکنون تنها 93 بازي انجام داده است.

برونتزتي درباره انتقال فرناندو يورنته به يوونتوس هم هشدار داد: «در رم ديديد که بويان کرکيچ و خوسه آنخل درخششي نداشتند. به عقب‌تر که برگرديم، گايزکا منديه‌تا را به ياد مي‌آوريم که خريد بدي براي لاتزيو بود. همچنين مذاکره با اتلتيک بيلبائو کار آساني نيست و رييس آنها فرد سرسختي است.

البته ديگر باشگاه‌هاي اسپانيايي هم نمي‌توانند يورنته را بخرند. آنها حتي از ايتاليايي‌ها هم پول کمتري دارند!»

۲۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نلسون والدس به والنسيا پيوست

باشگاه والنسيا در بيانيه‌اي که در وب سايت اين باشگاه منتشر شد اعلام کرد که براي انتقال نلسون آئدو والدس، مهاجم پاراگوئه‌اي تيم روبين کازان روسيه به مستايا به توافق رسيده‌ است.

والدس که در فصل 2011-2010 در ارکولس بازي مي‌کرد، يک سال پيش لاليگا را به مقصد روسيه ترک کرد و حالا پس از گذراندن فصلي درخشان در روبين کازان به فوتبال اسپانيا بازمي‌گردد.

برائوليو واسکس، مدير ورزشي والنسيا، از اينکه تيمش سرانجام توانست اين بازيکن 28 ساله را که سابقه بازي در وردربرمن و بوروسيا دورتموند را نيز دارد به خدمت بگيرد ابراز رضايت کرد و در صحبت‌هايي با وب سايت رسمي والنسيا گفت: «نهايي کردن قرارداد والدس براي ما بسيار گران تمام شد؛ زيرا او در روبين کازان بازيکن بسيار محبوبي بود. والدس بازيکن مهمي براي ماست و مطمئنا با مهاجماني که ما در حال حاضر در اختيار داريم ترکيب خوبي تشکيل خواهد داد و با آنها هماهنگ خواهد شد. نلسون داراي قدرت، سرعت و همچنين ميل به پيروزي است و براي ما گلهاي زيادي خواهد آورد. ما همگي به او ايمان داريم.»

۲۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بنتو: رونالدو نابغه بزرگي است

سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال گفت: فکر نمي‌کردم رونالدو روزي اين چنين بدرخشد.

پائولو بنتو پيش از ديدار دوستانه امشب پرتغال مقابل پاناما تأييد کرد که پيشرفت چشمگير کريستيانو رونالدو در طول اين سال‌ها را پيش‌بيني نمي‌کرد.

مهاجم پرتغالي رئال مادريد يکي از نامزدهاي اصلي کسب توپ طلاي 2012 است.

وي فصل گذشته موفق شد قهرماني در لاليگا را با رئال مادريد و راهيابي به نيمه‌نهايي را با تيم ملي پرتغال تجربه کند.

بنتو در گفت‌و‌گو با مارکا اظهار داشت: چند سال پيش ديديم که رونالدو نابغه بزرگي است، اما شايد امروز را پيش‌بيني نمي‌کرديم که در ترکيب تيم باشگاهي و تيم ملي کشورش اين گونه بدرخشد. کريس فوق‌العاده است.

۲۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
حمله ويروس فيفا به کاروان رئال و بارسا

تمرينات دو تيم رئال و بارسا اين روزها در غياب ستارگان برگزار مي شود.

کاروان رئال مادريد که براي سپري کردن اردوي پيش فصل تابستاني به آمريکا سفر کرده بود ساعت 6 صبح دوشنبه از فيلادلفيا وارد فرودگاه باراخاس مادريد شد تا سفر 15 روزه آنها با پروازي 6 ساعته به پايان برسد. مورينيو ، براي آنکه شاگردانش بتوانند راحت تر با فاصله زماني تطبيق پيدا کنند به شاگردانش دو روز تعطيلي داده و بدين ترتيب رئالي ها تمريناتشان را در روز 4شنبه ساعت 18 در اسپانيا از سر خواهند گرفت.

ولي اين جلسه تمريني، بازيکنان زيادي را در خود نخواهد ديد. مورينيو در جلسه تمريني روز 4شنبه، 15 بازيکن ملي پوشش را به خاطر ويروس فيفا در اختيار نخواهد داشت. چرا که بازيکنان ملي پوش در آن روز در اردوهاي تيمهاي ملي شان خواهند بود تا در بازيهاي دوستانه شرکت کنند و در آن روز تنها 6 بازيکن در جلسه تمريني رئال حضور خواهند يافت و درميان اين 6 نفر، کارواليو هم به تنهايي به تمرين خواهد پرداخت.

چهارشنبه شب قرار است تا تيم ملي اسپانيا در ديداري دوستانه مقابل پورتو ريکو به ميدان برود و ازهمين رو و براي جلوگيري از خستگي بيشتر بازيکنان رئال، اسپانيايي هاي رئال در آمريکا ماندند و از همان جا مستقيما به پورتو ريکو پرواز خواهند کرد. بنزما و واران از فيلادلفيا عازم پاريس شدند تا در ديدار دوستانه فرانسه مقابل اروگوئه حضور يابند. ايگواين و دي ماريا، در ديداري دوستانه مقابل اوزيل و خديرا قرار خواهند گرفت و آنها نيز روانه سفر فرانکفورت هستند. از سوي ديگر کريستيانو رونالدو، په په و کوئنترائو هم روز يکشنبه به پرتغال سفر کردند تا خودشان را براي بازي دوستانه مقابل پاناما آماده کنند و در نهايت نوري شاهين عازم وين شد تا تيم ملي کشورش رامقابل اتريش همراهي کند. در مجموع 15 غايب رئال در جلسه تمريني 4شنبه، 10547 کيلومتر را طي مي کنند تا روز 5شنبه درتمرينات تيمشان حضور يابند.

* 11 غايب در تمرينات بارسا

تيتو ويلا نووا قبل از برگزاري اولين ديدار تيمش در فصل جديد رقابتهاي لاليگا،تنها در 2جلسه تمريني (جمعه وشنبه) ، تمام شاگردانش را درکنار هم خواهد ديد. بارسا يکشنبه هفته بعد فصل جديد لاليگا را بامصاف با رئال سوسيداد آغاز خواهد کرد.

باوجودي که بيسنته دل بوسکه، جوردي آلبا، کارلس پويول و چابي ارناندس را براي بازي دوستانه با پورتو ريکو، به اردوي تيمش فرانخوانده، شش بازيکن بارسا بايد چمدانهايشان را براي سفربه پورتو ريکو ببندند: ويکتور والدس، جراردپيکه، سرخيو بوسکتس، آندرس اينيستا،سسک فابرگس و پدرو رودريگس.علاوه بر ملي پوشان اسپانيايي، خاوير ماسچرانو و ليونل مسي هم براي رويارويي با تيم ملي آلمان روانه فرانکفورت مي شوند. داني آلوس که به تيم المپيک برزيل راه نيافته بود، براي حضور دراردوي سلسائو، بارسلونا را ترک خواهد کرد و ايبراهيم آفلاي به بلژيک سفر خواهدکرد تا براي ديدار دوستانه با اين تيم، درترکيب تيمش حضور يابد. الکسيس سانچس هم به نيويورک خواهد رفت تا دربازي تيم ملي شيلي مقابل اکوادور، هم تيمي هايش را ياري کند. سانچس روز جمعه به شهر بارسلونا بازخواهد گشت.

۲۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تلاش براي متقاعد کردن بارسا به فروش تيو

باشگاه فوتبال ليورپول درتلاش براي متقاعد کردن مسئولان بارسلونا براي انتقال مهاجم جوان اسپانيايي به تيم خود است.

به گزارش خبرگزاري اسپانيا، مسئولان ليورپول اميدوار هستند در فصل‌ آينده کريستين تيوي 20 ساله را در تيم خود داشته باشند.

به نوشته روزنامه مارکا، ايان ايري مدير باشگاه ليورپول گفت مذاکراتي براي انتقال ملي پوش تيم المپيک اسپانيا صورت گرفته و او فرصت بيشتري در ليورپول براي حضور در ميدان خواهد يافت.

ليورپول فصل قبل در زمان حضور کني دالگليش نيز خواهان خريد تيو شد، اما راجرز مربي جديد ليورپول نيز موافق اين انتقال است.

تيو در کمپ لاماسيا پرورش يافته است و پپ گوارديولا او را پسنديد و به جمع تيم بزرگسالان آورد.

۲۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
فکرش را هم نمي کرديم رونالدوچنين بازيکني شود

ده سال از حضور رونالدو در دنياي حرفه اي فوتبال گذشت.

کريستيانو رونالدو حالا دهمين سال حضورش در عرصه فوتبال حرفه اي را جشن مي گيرد و پائولو بنتو ، سرمربي تيم ملي پرتغال هم به همين بهانه به تمجيد از ستاره تيمش پرداخته است .

به نقل از گل بنتو در صحبتهايي پيش از ديدار دوستانه 4شنبه شب تيمش به خبرنگاران گفت:« چند سال قبل، ما پيش بيني مي کرديم که او بازيکن با مهارتي شود؛ ولي حتي تصورش را هم نمي کرديم که رونالدو تبديل به چنين بازيکني شود و تا اين حد نماينده شايسته اي براي تيم باشگاهي و تيم ملي کشورش باشد.»

بنتو در سال 2002 با کريستيانو رونالدو در اسپورتنيگ ليسبون هم تيمي بود و حالا هدايت اين بازيکن را در دست دارد. بنتو در مورد روند پيشرفت رونالدو گفت:« رونالدو رشد و پيشرفت فوق العاده اي داشته.»

ستاره پرتغالي از زماني که فوتبالش را به صورت حرفه اي در بازي مقدماتي ليگ قهرمانان اروپا مقابل اينتر شروع کرد، يک فصل در تيم سبز و سفيد پوش پرتغالي به ميدان رفت و در 25 بازي، 3 گل به ثمر رساند و بعد از آن هم در طول سالهاي 2003 تا 2009 براي منچستريونايتد به ميدان رفت و بعد هم به رئال منتقل شد.

او در مجموع 9 جايزه فردي ، 14 جايزه تيمي را در کارنامه ورزشي اش مي بيند و 309 گل رسيمي به ثمر رسانده. در ميان جوايز معتبر رونالدو مي توان از توپ طلاي سال 2008، کفش طلا در سالهاي 2008 و 2011 و کسب 4 جام قهرماني ليگ انگليس در سالهاي 2003، 2007 ، 2008 و 2009 و يک قهرماني در لاليگا در سال 2012 و يک قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا در سال 2008 ياد کرد.

ستاره 27سالع پرتغالي اين روزها در خدمت تيم ملي پرتغال است و بلافاصله بعد از بازي دوستانه 4شنبه شب تيمش مقابل پاناما به اردوي رئال بازگشت.

حالا بنتو، در سلسائو، مربي کريس است و به دنبال آن است تا با اتکا به مهارتهاي رونالدو، با تيمش به جاهاي بالايي برسد.تيم ملي پرتغال در رده پنجم رنکينگ فيفاست و با درخشش رونالدو تا مرحله نيمه نهايي رقابتهاي يورو2012 رسيد.حالا اين تيم خودش را براي حضور در بازيهاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل آماده مي کند. اين تيم همراه با روسيه، ايرلند شمالي، لوگزامبورگ، اسرائيل و آذربايجان در گروه اف است و اولين بازي اش دراين مرحله را در روز 7 سپتامبر مقابل لوگزامبورگ برگزار خواهد کرد.

۲۶ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مدافع ملي پوش اتلتيکو مادريد مصدوم شد

باشگاه اتلتيکو مادريد اسپانيا اعلام کرد خوان‌فران مدافع ملي پوش تيم فوتبال اين باشگاه که شامگاه چهارشنبه در دقيقه نوزدهم ديدار دوستانه تيم ملي اسپانيا مقابل پورتوريکو از زمين مسابقه خارج شد،‌ بي ترديد از ناحيه زانوي پاي راست دچار مصدوميت شده است.

اسپانيا در اين ديدار دوستانه دو بر يک پيروز شد.

باشگاه اتلتيکو مادريد در بيانيه اي در پايگاه اينترنتي خود تصريح کرد :«بررسي هاي اوليه پزشکي حاکي از آسيب ديدگي احتمالي وي از ناحيه رباط داخلي است. وي روز پنجشنبه پس از بازگشت به اسپانيا آزمايش هاي ديگري را پشت سرخواهد گذاشت تا مشخص شود آيا وي مي تواند در اولين ديدار اتلتيکو مادريد در رقابت هاي لاليگا اسپانيا، ‌اين تيم را همراهي کند يا خير؟»

تيم فوتبال اتلتيکو مادريد که فصل گذشته لاليگا را در جايگاه پنجم به پايان رساند، رقابت هاي فصل جديد را روز يکشنبه در زمين لوانته آغاز مي کند. خوان‌فران اخيرا به همراه تيم ملي فوتبال اسپانيا در رقابت هاي جام ملت هاي اروپا (يورو 2012) قهرمان اين جام شد.

۲۶ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۵۷۱ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۶۱ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۰۹۰ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۷۶۳ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۸۹ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۱۳ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۱۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۱۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۶ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!