به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مسی هم مثل این که نیست

مسی دیگه برا چی؟؟؟

۱۲ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها میشه یکی یک چکیده ای از خبر هایی رو که توی این 3 روز اخیر از بارسلونای عزیز بوده رو بگه من 3 روز کامپیوترم خراب بود امروز تازه درست شد 3 روز اصلا نت نیامدم و اخبار بارسلونای عزیز رو نخواندم خیلی حال گیری بود ولی درست شد الان فقط دو بار رفتم کافی نت در حد نیم ساعت
حالا لطف میکنید بگید چی شده توی این 3 روز گواردیولا تمدید کرده این خبر رو از اخبار شنیدم اصلا نمیشه به اخبار اعتماد کرد لطفا یک خلاصه ای از اخبار 3 روز اخیر بارسلونا ی عزیز بگید
متشکرم

۱۲ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تیمی با ارزش میلیونی
[img width=300]http://www.totalbarca.com/wp-content/themes/totalbarca/timthumb.php?src=http://www.totalbarca.com/wp-content/uploads/2010/07/1.72.jpg&w=576&zc=1&q=90[/img]

این مقاله برگردان ستون هفتگی کرایف در روزنامه الپردیکو میباشد
نکات کلیدی یوهان کرویف :
با وضعیت فوتبال فعلی و نتیجه ای که بارسا از آن لذت میبرد ، مدیریت به این ایده میرسد که پیرن تیم را بفروشد.
همیشه مقالاتی که من مینویسم بازتاب افکارم هستند.در این سالهای اخیر اتفاقات زیادی در بارسا رخ داده است.که در این اتفاقات سه بار یا سه تصمیم در صدر همه آنها قرار دارد.اول : انتخابات هینت مدیره، دوم : به دادگاه کشاندن مدیر سابق برای ابهامات حسابرسی باشگاه ، سوم : فروش پیرن تیم.من به رای اکثریت اعضا برای انتخاب هیئت مدیره جدید احترام میگذارم.ولی خارج از این بحث من میخواهم در مورد دو مورد دیگر صحبت کنم.
پنج گل زدن به اسپانیول و قبل از آن زدن این تعداد گل به مادرید ، این و آن یکی پس از دیگری اتفاق افتاد.در فوتبال این بارسا با همه تیمها به صورت مساوی رفتار میکند.این باعث خشنودی است و آنها از آن نیز لذت میبرند.این نوع فوتبال اصلا شبیه گذشته نیست.ولی در این تیم عالی همه چیز به گذشته وابسته است، هیچ چیز خود به خودی اتفاق نمی افتد.و تمامی عناصر در این موفقیت با فاصله یک دندانه شریک هستند.این چنین موفقیت چشمگیر تیم در حال حاضر مدیون آوردن مدیر قبلی تیم بر سر کار است به این دلیل که دیگران(اعضا باشگاه ) این تصمیم را گرفته بودند.در حالی که من در گذشته هم این حرف را زده بودم که آن تیم هم وابسته به گذشته اش است منظور من صحبت در مورد بخش فنی باشگاه است.
تغییرات شماره " نُه "
در روز خودش زمانی که تیکسیکی گواردیولا و من ( زمانی که نظر من را خواسته بودند ) حمایت خود را در مورد ایده خروج اتوو اعلام کردیم.اگر چه به سختی میشد او را متقاعد کرد ولی لاپورتا این مسئله را پذیرفت و همه میدانستند برای او اتوو یک بازیکن خاص است.اگر او مدیری بود که تصمیمات شخصیش در تصمیمات ورزشیش دخالت میداد اتوو هرگز بارسا را ترک نمیکرد.و زمانی که پپ و تیکسیکی تصمیم گرفتند که اتوو را با زلاتان برای رفع نیاز تیم در فصل جدید عوض کنند او نیز پذیرفت.و مدیر را متقاعد کردیم که در این راه سرمایه گذاری عظیمی انجام دهد ولی بعدها متوجه شدیم که اشتباه کردیم.
پپ ( بعدها ) فهمید که ایبر نمیتواند تیمش را بهتر کند و بهتر از از بازیکن دیگری برای کامل کردن یازده مرد اصلیش -که در ذهن او تیم رویایی است- بهره بگیرد.تصمیم بعدی این بود که با ویا قرار داد بسته شود و این تصمیم باید زود عملی میشد چون با وجود رقابتهای جام جهانی امکان افزایش قیمت این بازیکن نیز می بود.در کنار آن ما میدانستیم که مشکل تنها با خرید ویا حل نمیشود بلکه همزمان باید از شر ایبرا نیز خلاص میشدیم.همه ما میدانستیم که این نقل و انتقال تاثیرش را بر وضعیت مالی باشگاه میگذارد و همینطور میدانستیم که باعث موفقیت از نظر ورزشی میشود.در نتیجه اکنون بهترین تیم را در جهان داریم ولی بجای آن مدیری از این تیم گرفته شده ، مدیری که در دست پپ و تیکسیکی را در انتخاب تیم در زمین باز می گذاشت.ولی خارج از این قضاوت ها باید دیوانه تماشای بازی تیم باشید.
من شک دارم که حتی یک نفر از هواداران بارسا وجود داشته باشد که نخواهد سناریو قبلی تیم را با این سناریو کنونی عوض کند.تیم شما را تحت تاثیر قرار میدهد و این به دلیل تصمیمات درست یا غلط است که مربی میگیرد.و لاپورتا .... تمامی باختها به متوجه او میشد، در حالی که مجرمان واقعی من ، پپ و تیکسیکی بودیم.
ما او را متقاعد کردیم که اتوو را بفروشد.ایده این بود که به موفقیت برسیم با تعویض اتوو با ایبرا ، ولی زمانی که ما متوجه اشتباه خود شدیم او ما را با فروش این بازیکن سوئدی حمایت کرد.و او دوباره ما را با خرید ویا حمایت کرد.ما یک گام به عقب برداشتیم که بتوانیم دو گام رو به جلو حرکت کنیم چیزی که ما آن را دیدیم.تنها مسئله مهم این بود که بر مشکل غلبه کنیم و مسئله دیگر این بود که تیم بدون هیچ نمایش خاص چه عملکردی در مسابقاتش دارد.
و این موضوع را گفتم و پای این حرفم هستم.برای من هیچ بهانه ای برای این اشتباهی که انجام شده وجود ندارد به این دلیل که ما مجبور شدیم تبلیغات را روی پیرن تیم قرار دهیم.اگر پنج سال پیش من متوجه این مسئله نبودم ، بعدها فهمیدم که راههای دیگری برای هم وجود دارد تا بتواند باشگاه را همچنان متمایز و منحصر به فرد نشان دهد.امروز آنها باید از این نوع تفکر پیروی کنند.امسا و سال بعد را در نظر بگیرد و آن را تحلیل کنید تا متوجه شوید آنها چه راههایی برای افزایش سالانه 25 میلیون یورو در آمد باشگاه دارند.
بهترین ارث
من مطمئنم این مدیریت توانسته کاری را انجام دهد که تا حالا کسی نتوانسته آن را انجام دهد.آنها بهترین تیم جهان را به ارث بردند.آنها آن را به گرفته اند بدون که کار انجام دهند، تیمی که میتواند به تیم تمام ادوار تبدیل شود.آنها بهترین بازیکن را به همراه نفر دو و سوم در اختیار دارند.هر کسی میخواهد اسم خود را به این تیم بچسباند.آنها به طور حتم قادر خواهند بود که همان مقدار پولی که میخواهند از راه تبلیغات بر روی پیرن کسب کنند را در آینده بدست آورند.من مطئنم که آنها میتوانند به این موفقیت برسند.بنابراین .... آیا برای آنها غیر ممکن بود که صبر کنند ؟

۱۲ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: hamid_maxpayne
پیام: ۱,۱۴۹
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: مادستان
طرفدار:
- پویول
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین-هلند
- عابدزاده-باقری-دایی-کریمی
- کرایف-گواردیولا-رایکارد
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
ممنون حامد جان.
اما کو گوش شنوا؟

الَلّهُمَّ اکْشِفْ هذِهِ الْغُمَّةَ عَنْ هِذهِ الْاُمَّةِ بِحُضُورِهِ وَعجِّلْ لَنا ظُهُورَه
۱۲ دی ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
کاش کرویف می شد رئیس باشگاه...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

ای کاش...

۱۲ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: AMiRh03EiN72N
پیام: ۸,۰۳۲
عضویت از: ۲۹ فروردین ۱۳۸۶
از: مازندران - چالوس
طرفدار:
- لئو مسی
- هندریک یوهانز کرایوف
- استقلال تهران
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گاس هیدینگ . پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

اگه می شد که عالی بود
بهتر از این نمی شد

۱۲ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ژاوي و برابري با ركورد بيشترين بازي با پيراهن بارسا

اين ملي پوش اسپانيايي تاكنون 548 بازي با پيراهن بارسا انجام داده و با حضور در اولين بازي بارسا در سال جديد، به ركورد 549 بازي ميگلي خواهد رسيد ژاوي ارناندز، ستاره باشگاه بارسلونا، در صورتي كه در ديدار امشب تيمش مقابل لوانته به ميدان برود، با ركورد بيشترين حضور در تركيب بارسا كه در اختيار ميگلي، اسطوره باشگاه كاتالاني قرار دارد، برابري خواهد كرد.

اين ملي پوش اسپانيايي تاكنون 548 بازي با پيراهن بارسا انجام داده و با حضور در اولين بازي بارسا در سال جديد، به ركورد 549 بازي ميگلي خواهد رسيد.

ميگلي كه در دهه هاي 70 و 80 براي 15 فصل در تركيب بارسا به ميدان رفت، در مجموع 20 سال در باشگاه بارسلونا حضور داشت، اين در حالي است كه ژاوي در دوازدهمين فصل حضورش در نوكمپ به اين ركورد رسيده است.

ژاوي 30 ساله تا سال 2016 با بارسلونا قرارداد دارد و در صورتي كه تا پايان مدت قراردادش بتواند براي بارسا به ميدان برود، مي تواند به يك ركورد تكرار نشدني در تاريخ فوتبال جهان دست پيدا كند.

او كه با اسپانيا قهرمان جام جهاني 2010 شد، در كنار مسي و اينيستا، دو هم بازي اش در تيم بارسلونا، يكي از نامزد هاي كسب جايزه توپ طلاي امسال است.

۱۲ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
اصلا" از راسل خوشم نمیاد
تا دید تیم یه کم مشکل مالی داره سریع یه تبلیغ زد رو پیراهن بارسا
ساده ترین راه رو انتخاب کرد
من نمیدونم فرق من با راسل چیه...منم میتونستم با یه همچین راه حل مزخرفی مشکل تیمو حل کنم
از مدیر عامل بهترین باشگاه دنیا انتظار عملکرد هوشمندانه تری داشتیم!

۱۲ دی ۱۳۸۹
مهمان_مهمان
نقل قول
.: 규 :. نوشته:

اساس نامه باشگاه اجازه نمیده.
اولا باید متولد کاتالان باشه
ثانیا باید مدرک مدیریتی داشته باشه
ثالثا باید حساب بانکی داشته باشه که حداقل 30 میلیون یورو به عنوان ودیه قرار بده که در صورت ضرر کردن باشگاه از اون پول برداشت بشه.

الله بختکی هم نیست که هر کس خواست بتونه کاندید بشه. واسه کاندید شدن باید شرایط داشته باشه.

البته کرایوف هیچ وقت هم نمیخواد که مدیر باشگاه بشه چون مقام و منزلتش بیشتر از این حرفهاست

۱۲ دی ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۹,۶۹۲ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۲,۱۱۸ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۴۷۱ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۲۲ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۹ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۳۴۶ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۸۳۵ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۷۷ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۷۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۴۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!