به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گفتگو با چابی: اگر به گل چهارم می رسیدیم، عادلانه تر بود

ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا در گفتگو با خبرنگاران به آنالیز شرایط بازی دور رفت سوپرکاپ اسپانیا پرداخت

سایت گل- چابی ارناندس ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا زننده سومین گل تیمش در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال بود. او معتقد است که تیمش می توانست در این بازی، با 4 گل به رختکن برود و آن نتیجه رانتیجه عادلانه تری می دانست. دراینجا می توانید متن صحبتهای چابی را مطالعه کنید :

*نسبت به بازی 5شنبه شب مقابل رئال چه احساسی داری؟

حس عجیبی است و با دیدن بازی حس می کنم که بی عدالتی بود. این دو دیدگاه متفاوت به فوتبال است. ما از نظر فیزیکی قبراق تر و سرزنده تر بودیم و بربازی تسلط داشتیم و توپ را در اختیار داشتیم و موقعیت هایی خلق می کردیم و تیم برتر میدان بودیم. اگر گل چهارم از راه می رسید، همه چیز عادلانه تر می بود. ولی خب، این یک برد برای ما بود و در کل از این برد راضی هستیم.

از اینکه مورینیو دوباره نسبت به داوری ها گله داشت تعجب نکردی؟

کم متعجب شدم ولی نه از اینکه او گله می کند. او همیشه همین جوری است

موافقی که گاهی ارزشهای شما نادیده گرفته می شود؟

یک احترام کلی وجود دارد و هیچ دشمنی و مشکلی نیست. روزنامه هایی هستند که شلوغ کاری می کنند ولی در کل به ما احترام گذاشته می شود.

بعد از اشتباه والدس چه پیغامی برای او داری؟

او یک بازیکن حرفه ای است . والدس یک فوتبالیست تماشایی است و بهترین دروازه بانی است که در دنیا برای بارسا وجود دارد. ما به او اعتماد زیادی داریم. خیلی صحنه ها ریسک بالایی دارد ولی او دروازه بان شجاعی است. ما به او روحیه می دهیم ولی والدس خودش دروازه بان قدرتمندی است.

این یکی از دوستانه ترین ال کلاسیکو هابود. دلیلش را در چه می بینی؟

من در تیم ملی با ایکر و با پویول با هم صحبت کردیم و گفتیم که همه چیز باید به حالت عادی برگردد. آنها می خواهند ببرند و ما هم همین طور. سال های پیش فشارها بیش از حد نرمال بود و الان همه چیز آرام شده است. این برای ورزش خیلی خوب است

به خداحافظی از فوتبال ملی فکر نمی کنی؟

نه. در حال حاضر از نظر فیزیکی شرایط خوبی دارم. باسرمربی تیم ملی صحبت کردم. در سالهای قبل پیش فصل های خوبی را پشت سرنگذاشته بودم و این برروی عملکردم تاثیرگذاشته بود ولی الان به تلاش ادامه خواهم داد و با همان انگیزه روز اول کار خواهم کرد.من در اختیار بیسنته دل بوسکه هستم و او این را خوب می داند.

همچنان مقابل رئال نمی توانید از کرنرها استفاده کنید

بحث قد بازیکنان است. ما فقط می توانیم تمرکزمان را بیشتر حفظ کنیم و تهاجمی تر باشیم. باید بهتر خودمان را آماده کنیم. رئال خیلی خوب از این ضربه هابهره می برد.

به نظرت مسی از اینکه تا قبل از بازی رفت مدتها، نتوانسته بود مقابل رئال گلزنی کندکلافه بود؟

او به شدت رقابت می کند و می خواهد تمام جام ها را ببرد . او همیشه تفاوت ها را رقم می زند. حتی اگر گل نزند، فوتبالیست های تیم های حریف را به خودش مشغول می کند. با حضورش فضاهایی را خلق می کند و این همیشه در بازیهای ال کلاسیکو موثر و تاثیرگذار است.

بازی برگشت چطور خواهد بود؟

به همین ترتیب. اگر 1-4 می بردیم هم اوضاع تغییر نمی کرد. ما باید از اشتباهاتمان اجتناب کنیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تیتو : بارسا3تا از 4 قهرمانی اروپایی اش را مدیون والدس است

مربی جوان بارسلونا پیش از برگزاری دیدار تیمش مقابل اوساسونا پاسخگوی سولاات خبرنگاران شد

سایت گل- بارسا امشب در هفته دوم رقابتهای لالیگا در خانه اوساسونا به میدان خواهد رفت و پیش از آغاز این دیدار، تیتو ویلانووا، مربی جوان بارسا پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

دراینجا می توانید متن گفتگوی او را مطالعه کنید:

از پامپلونا چه خاطره ای داری؟

زمین اوساسونا زمین سختی است.پارسال در اینجا باختیم و نیمی از شانس ما برای قهرمانی با همین باخت از دست رفت. وقتی که باختیم، می دانستیم که جبران کردن این امتیازات کار خیلی سختی است. بازی کردن در زمین اوساسوناسخت است. هواداران خیلی به زمین نزدیکند. بازیکنان تیم هم سایه به سایه بازیکنان ما حرکت می کنند و خطاهای زیادی را مرتکب شده و کرنرهای زیادی به دست می آورند

نظرت درمورد لغزش والدس در بازی با رئال چیست؟

ازنظر من والدس بهترین دروازه بان دنیاست. آن چیزی که باید آن را در نظر گرفت، سبک کاری بارسلوناست. من از اینکه هنوز شک و شبهاتی درمورد او وجود دارد، واقعا تعجب می کنم. تیم ما 4 قهرمانی اروپایی دارد و سه تا از این 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به لطف و درخشش والدس به دست آمده.

نمی ترسی که بارسا بعد از نمایش خوب مقابل رئال، با خونسردی و آرامش بیش از حدی به مصاف اوساسونا برود؟

بازی ای که الان برای ما مهم است، بازی با اوساسوناست. بازیکنان می دانند که پارسال ما نیمی از شانس قهرمانی مان در لالیگا را همین جا از دست دادیم. بعد از باخت در پامپلونا بود که فهمیدیم که قهرمانی در لالیگا الان دیگر خیلی دشوار است.

به نظر شماالکسیس سانچس مقابل رئال، عملکرد خوبی نداشت؟

او در طول اردوی پیش فصل خیلی خوب بود. من همان طور که قبلا هم گفتم، مطمئنم که این فصل او به مراتب بهتر از فصل قبل خواهد بود. موافق این نیستم که می گوئید که او مقابل رئال خوب نبود. شاید اعتماد به نفسش در مصاف های تک به تک عالی نباشد ولی خوب بود. او فضاهای زیادی را ایجاد کرد.

اگر بخواهید بازی 5شنبه شب بارسا –رئال را مرور کنید، نتیجه به نظرتان عادلانه بود؟

نمی خواهم دوباره به مرور آن بازی بپردازم. چون الان درحال آماده سازی تیمم برای بازی با اوساسونا هستم؛ در هر صورت تکرار می کنم که رئال تیمی است که شایستگی های زیادی دارد و در آن بازی، خطرات زیادی را برروی دروازه ما خلق کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
درخواست شهردار بارسلونااز فدراسیون اسپانیا:ساعت ال کلاسیکو را تغییر دهید؛نیمه شب مترو تعطیل است

درخواستی که عملی نشد؛خواهش شهردار بارسلونا از رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا نادیده گرفته شد

سایت گل- خاویر تریاس، شهردار بارسلونا روز جمعه اعلام کرد که با ارسال نامه ای برای آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، ازاو درخواست کرده بود که ساعت بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا که روز پنجشنبه ساعت 22.30 به وقت این کشور درورزشگاه نوکمپ برگزار شده بود را تغییر دهد.
شهردار بارسلونا دراین باره در گفتگوباخبرنگاران گفت:« من از آقای ویار خواسته بودم که بازی زودتربرگزارشود. به نظر من احمقانه و نشان بی مسئولیتی است که بازیهای فوتبال دراین ساعت شب برگزار شود.»
بازی دوررفت سوپرکاپ اسپانیا نیمه شب پنجشنبه (ساعت 0.15 بامداد ) در نوکمپ به پایان رسید و درحالی که متروی شهر بارسلونا تا ساعت 12 نیمه شب بیشتر کار نمی کند، هواداران حاضر در ورزشگاه و به ویژه توریست هایی که برای تماشای این بازی به نوکمپ آمده بودند،به مشکلات زیادی برخورد کردند و وسیله نقلیه عمومی برای بازگشت به خانه ها و هتل هایشان نیافتند.
تریاس، شهردار بارسلونا با گلایه از برگزاری دیرهنگام مسابقات فوتبال گفت:« اگر بازی فقط یک ساعت زودتر آغاز شده بود، هیچ وقت چنین مشکلاتی رخ نمی داد. واقعا متعجب شدم، چون در هیچ کشوری در دنیا، یک مسابقه فوتبال ساعت 22.30 شروع نمی شود.»

شهردار بارسلونا ادامه :« نمی شود که مسئولان فدراسیون فوتبال و باشگاه ها بازی ها را در هر ساعتی که برایشان مناسب تر است و دلشان می خواهد برگزار کنند ولی حتی یک ثانیه هم به مردم و هواداران فکر نکنند. من همیشه خواسته ام که برای تعیین ساعت برگزاری بازیها، ساعات کاری وسایل حمل و نقل عمومی هم در نظر گرفته شود.»

تریاس در نهایت به این جمع بندی رسید که در صورتی که قرار است بازی ها دیرهنگام برگزار شوند، مسئولان فدراسیون فوتبال و یا سران باشگاه ها، هزینه باز نگاه داشتن و ادامه فعالیت سرویس های مترو تا آن زمان شب را بپردازند و یا اینکه بازیها را زودتر برگزار کنند؛ چرا که برای شهرداری سخت است که تا نیمه های شب، مترو همچنان کار کند.
او در بخش پایانی صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که در ازای هر ساعت، اضافه کاری مترو، مبلغی در حدود 30 هزار یورو هزینه می شود که پرداخت آن از سوی شهرداری، هزینه سنگینی را بردوش این نهاد می گذارد .تریاس ادامه داد:« وظیفه من به عنوان شهردار این است که به مسائل حمل و نقل عمومی هم رسیدگی کرده و چنین مسائلی را درنظر داشته باشم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اوساسونا 1 – بارسلونا 2: دشوار بود، بسیار دشوار

بلوگرانا با اوج بسیار فاصله داشت اما توانست سه امتیاز را با دو گل مسی در اواخر بازی بگیرد.

سایت گل – بارسلونا از ورزشگاه ال‌سادار با پیروزی دو بر یک گریخت.

اوساسونا در اغلب دقایق دیدار تیم برتر میدان بود و در دقیقه 17 هم به گل رسید. بازی در نیمه دوم به جنجال کشیده شد و تیتو ویلانووا در دقیقه 73 اخراج شد. مسی دو گل زد و بارسلونا مقابل اوساسونا که نمایشی عالی داشت پیروز شد.

ویلانووا در این بازی به چابی و داوید ویا استراحت داده بود و کریستین تی‌یو و الکسیس سانچس در کنار لیونل مسی در خط حمله بودند. در آن سو هم خبری از مسعود شجاعی روی نیمکت نبود.

بارسلونا در آفتاب سوزان پامپلونا نمی‌توانست نمایش همیشگی را داشته باشد. آنها البته یک بار در دقایق ابتدایی با ضربه تی‌یو خطرساز شدند که آندرس فرناندس توپ را دفع کرد و توپ به تیر دروازه خورد، اما در کل نمایش بارسا شبیه به بازی فصل پیشش مقابل اوساسونا بود.

زمانی که به نظر می‌رسید بارسلونا دارد سوار بر بازی می‌شود، اوساسونا به گل رسید. رولاند لاماه سانتری خطرناک از سمت چپ انجام داد که یوزه‌با یورنته پشت سر یوردی آلبا توپ را با بغل پا به گل تبدیل کرد.

بارسا به حمله ادامه داد و در دقایق پایانی نیمه اول ضربه ایستگاهی سریع سسک فابرگاس به مسی رسید و ضربه او را فرناندس دفع کرد. اینیستا سپس توپ را زد که فرناندس ضربه او را هم گرفت.

نینیو در نیمه دوم روی اشتباه بد سرخیو بوسکتس پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد اما ضربه او هم از زاویه بسته به تیر خورد.

ویلانووا در دقیقه 73 به دلیل اعتراض به کمک‌داور اخراج شد. اما اندکی بعد بازی جنجالی شد. فرناندس، داور مسابقه ناخودآگاه سد راه پاچی پونیال شد، توپ به بارسا رسید، آنها به زمین اوساسونا رفتند و سانچس توانست توپ را به مسی برساند و او هم از فاصله‌ای نزدیک گل‌زنی کرد. بازیکنان اوساسونا به داور معترض بودند و می‌گفتند گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده و پونیال به دلیل اعتراض شدید اخراج شد.

مسی در دقیقه 80 گل برتری را زد. آلبا سانتری زمینی انجام داد و مسی با بغل پا دروازه فرناندس را گشود.

بارسا به این ترتیب سه امتیاز حساس را از دیدار در خانه تیمی گرفت که معمولا مقابلش به مشکل برمی‌خورد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: حق مان بود شکست بخوریم

با پیروزی 2-1 بارسا مقابل اوساسونا، اکنون اختلاف دو تیم بارسا و رئال در جدول لالیگا به 5 امتیاز افزایش پیدا کرد و مورینیو نیز ناراحتی اش را از این اختلاف امتیاز اعلام کرد.

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، بعد از شکست 2-1 تیمش مقابل ختافه، بازیکنانش را به شدت مورد انتقاد قرارداد و این شکست را غیرقابل قبول توصیف کرد.

در این دیدار ابتدا رئالی ها با گل نیمه اول گونسالو ایگواین پیش افتادند اما نمایش ضعیف رئال در خط دفاعی موجب شد تا شاگردان گارسیا پلاسا در نیمه دوم به بازی برگردند. در نهایت دو ل خوان والرا و عبدالعزیز بارراداد موجب شد تا رئال از دو بازی ابتدایی تنها یک امتیاز کسب کند.

مورینیو در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" این یک نمایش غیرقابل قبول بود. به نظر من شکست ما در این دیدار ناراحت کننده نبود. ما کاملا مستحق این شکست بودیم.

چیزهایی وجود دارد که یک مربی نمی تواند در مورد آن در رسانه ها صحبت کند. من باید با بازیکنان صحبت کنم. آنها آن چیزی که من در ذهن داشتم و آنالیز کرده بودم را به اجرا نگذاشتند.

تنها نتیجه که من دوست دارم آنها از این دیدار بگیرند این است که رئال مستحق شکست بود و ختافه با شایستگی به پیروزی رسید."

سرمربی پرتغالی همچنین دو تصمیم داور، قبول گل دوم ختافه در حالی که توپ به دست آدریان کولونگا برخورد کرده بود و اخراج فابیو کوئنترائو از روی نیمکت، را زیر سوال برد.

" من تنها چیزی که بازیکنانم در مورد گل دوم گفتند را شنیدم. آنها گفتند که توپ به دست کولونگا (که پاس گل دوم را داد) برخورد کرد. داور کوئنترائو را متهم به گفتن حرفی کرد که کسی روی نیمکت آن را نشنیده بود."

با پیروزی 2-1 بارسا مقابل اوساسونا، اکنون اختلاف دو تیم در جدول لالیگا به 5 امتیاز افزایش پیدا کرد و مورینیو نیز ناراحتی اش را از این اختلاف امتیاز اعلام کرد.

" اگر بازی اول را هم می باختیم، اکنون اختلاف به 6 امتیاز رسیده بود. اما 5 امتیاز هم زیاد است وقتی دو بازی تنها 6 امتیاز دارد.

اما بازی امروز متفاوت بود. ما در دیدار با والنسیا تلاش بیشتری برای پیروزی انجام دادیم. ما امروز کاملا مستحق شکست بودیم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ویلانووا: مسی همیشه خوب بازی می کند

بیشتر شاگردان ویلانووا در بیشتر دقایق دیدار شب قبل با یک گل از میزبان عقب بودند اما این ستاره آرژانتینی بود که با به ثمر رساندن دو گل در فاصله 5 دقیقه، پیروزی تیمش را رقم زد.

سایت گل- تیتو ویلانووا، سرمربی بارسا، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل اوساسونا، لیونل مسی، ستاره تیمش را مورد ستایش قرار داد.

شاگردان ویلانووا در بیشتر دقایق این دیدار با یک گل از میزبان عقب بودند اما این ستاره آرژانتینی بود که با به ثمر رساندن دو گل در فاصله 5 دقیقه، پیروزی تیمش را رقم زد.

سرمربی آبی و اناری ها در پایان دیدار به خبرنگاران گفت:" مسی همیشه برای ما با 100 درصد توان بازی می کند اما حتی وقتی که 90 درصد بازی اش را به نمایش می گذارد، گلزنی می کند. فکر می کنم او بازی خوبی به نمایش گذاشت.

تیتو همچنین نمایش تیم میزبان را مورد ستایش قرار داد و گفت:" اوساسونا حریف سرسختی است. هواداران همان طور بودند که ما انتظار داشتیم. آنها در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و شرایط را پیچیده کردند اما ما به اندازه کافی شانس داشتیم که بتوانیم در این دیدار به پیروزی برسیم."

ویلانووا در این دیدار به خاطر صحبت هایی که در زمین کرد، از کنار زمین اخراج شد. او در این مورد گفت:" من به کمک داور گفتم که آن صحنه یک خطاب واضح بود؛ همین باعث اخراج من شد. در حالی که در این مواقع به بقیه مربیان تنها یک تذکر داده می شود."

بازی بعدی بارسا، دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال در سانتیاگو برنابئو است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مصدومیت پویول از ناحیه گونه

معاینات پزشکی در بیمارستان این مصدومیت را تایید کرد و به این ترتیب، این مدافع باتجربه احتمالا دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال را از دست خواهد داد.

سایت گل- کارلس پویول، کاپیتان بارسا، به دلیل شکستگی استخوان گونه سمت راست در دیدار شب گذشته مقابل اوساسونا برای مدتی از میادین دور خواهد بود.

معاینات پزشکی در بیمارستان این مصدومیت را تایید کرد و به این ترتیب، این مدافع باتجربه احتمالا دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال را از دست خواهد داد.

او امروز تحت معاینات بیشتر قرار خواهد گرفت تا میزان دقیق مصدومیتش و همچنین طول دوره غیبتش مشخص شود.

البته پویول چندان از این اتفاق نگران نشده و پیام خوش بینانه ای در صفحه توئیترش منتشر کرد:" از همه پیام هایی که برای من فرستادید، متشکرم. من خوبم و مطمئنم که خیلی زود بازخواهم گشت. شب خوبی داشته باشید."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مسی: بازی در زمین اوساسونا همیشه دشوار است

در این دیدار، بارسا در بیشتر دقایق بازی 1-0 از حریف عقب بود اما دو گل از ستاره آرژانتینی در نیمه دوم،پیروزی تیم ویلانووا را رقم زد.

سایت گل- لیونل مسی، ستاره بارسا، تاکید کرد که تیمش کاملا اطمینان داشت که می توانند در دیدار شب گذشته مقابل اوساسونا نتیجه خوبی کسب کنند.

در این دیدار، بارسا در بیشتر دقایق بازی 1-0 از حریف عقب بود اما دو گل از ستاره آرژانتینی در نیمه دوم،پیروزی تیم ویلانووا را رقم زد.

مسی در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بارسا گفت:" ما نترسیدیم و همیشه سعی می کنیم آرامش مان را حفظ کنیم. ما به دنبال پیدا کردن راهی برای رسیدن به گل بودیم. ما توانستیم از عقب زمین بازی سازی کنیم و ناامید نشدیم. خوشبختانه، در نهایت به گل رسیدیم.

برای ما پیروزی در خانه اوساسونا همیشه آسان است. تیتو در این مورد پیش از دیدار به ما اخطار داده بود. مسئله مهم این است که بتوانیم روی همین روند بمانیم. ما باید همچنان به پیروزی ادامه بدهیم. می دانستیم که بازی کردن در این ورزشگاه دشوار است اما خوشبختانه بار دیگر گلزنی کردم."

بازی بعدی بارسا، چهارشنبه شب در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال خواهد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آفلای در آستانه ترک بارسا به صورت قرضی

مدیربرنامه های ستاره هلندی اعلام کرد که در حال مذاکره با تیمهای متعددی است تا آفلای به صورت قرضی نوکمپ را ترک کند

سایت گل- راب جانسن، مدیربرنامه های ایبراهیم آفلای در صحبتهایی اعلام کرد که این ستاره هلندی به احتمال قریب به یقین بارسلونا را به صورت قرضی ترک خواهد کرد.

ستاره سابق پی اس وی آیندهوون جایی درترکیب بارسلونا ندارد و در جریان دیدار یکشنبه شب بارسا مقابل اوساسونا که بابرد 1-2 تیم کاتالان به پایان رسید هم جایی در ترکیب این تیم نداشت.

از همین رو خود آفلای هم از پیشنهاد ترک بارسا به صورت قرضی استقبال کرده تا بتواند حضور پررنگ تری در ترکیب تیمی داشته باشد و از همین رو در آستانه انتقال قرضی به تیم دیگری است.

راب جانسن، مدیربرنامه های آفلای دراین باره به استودیو فوتبال گفت:« او کیفیت لازم برای موفقیت در بارسا را دارد ولی بعد از بازگشت از مصدومیت روزهای سختی را پشت سرگذاشت. شاید برای او بهتر باشد تا شانسش را در تیم دیگری امتحان کرده و در تیم دیگری بیشتر بازی کند. ما در مرحله بررسی پیشنهادات دیگر هستیم.»

مدیربرنامه های آفلای گفت:« مادر مورد انتقال قرضی او صحبت می کنیم. همه چیز به بارسلونا بستگی دارد. آنهاتصمیم می گیرند که بازیکنانشان در چه تیم هایی بازی کنند. ما چندین پیشنهاد از چند تیم داریم و درحال مذاکره با چند باشگاه هستیم.»
آفلای در ژانویه سال 2011 از آیندهوون به بارسلونا پیوست ولی مصدومیتی شدید از ناحیه زانو مانع از تاثیرگذاری او در ترکیب بارسا در فصل گذشته شد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
داور اسپانیایی:دلیل اخراج کوئنترائو این بود که او مرا حر**ده نامید

داور اسپانیایی بازی رئال- ختافه اعلام کرد که در جریان بازی یکشنبه شب این دو تیم کوئنترائو به او توهین کرده

سایت گل- میگل آنخل پرس لاسا، داور اسپانیایی دیدار رئال مادرید و ختافه در مورد تصمیمش برای اخراج کردن فابیو کوئنترائو صحبت کرد.

در جریان دیدار رئال مقابل ختافه در هفته دوم رقابتهای لالیگا که با شکست 1-2 رئال همراه بود،فابیو کوئنترائو با کارت قرمز مستقیم داور مجبور به ترک زمین مسابقه شد و نتوانست تا پایان بازی در زمین مسابقه بماند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، پرس لاسا، داور مسابقه رئال- خافه در گزارش رسمی اش مربوط به این بازی نوشت:« در دقیقه 88 بازی، بازیکن شماره 5، فابیو الکساندر دا سیلوا کوئنترائو ، زمانی که من در کنارش ایستاده بودم با برزبان آوردن عبارت"حرا***ده " به من توهین کرد.»

البته اخراج کوئنترائو از زمین مسابقه در جریان بازی لالیگا مقابل ختافه، مانع از حضور او در دور برگشت بازی سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسلونا نخواهد بود؛ چرا که این محرومیت تنها در رقابتهای لالیگا ااعتبار دارد

رئال مادرید در دور رفت سوپرکاپ اسپانیا با نتیجه 2-3 مغلوب بارسلونا شد و چهارشنبه شب در دور برگشت سوپرکاپ میزبان بارسا خواهد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۸۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۸۰۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۱۹۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۷۱ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۸۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۴۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!