به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
چابی:هرکسی که در تیم باشد، اسپانیا خوب بازی می کند

ستاره خط میانی تیم ملی اسپانیا به تمجید از عملکرد ماتادورها در مصاف با حریفانشان پرداخته

سایت گل- چابی ارناندس، ستاره خط میانی باشگاه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در صحبت هایی به تمجید از کیفیت بالای لاروخا پرداخته. تیم ملی اسپانیا جمعه شب موفق شد تا در دیداری دوستانه با نتیجه 0-5 عربستان سعودی را شکست دهد.

بیسنته دل بوسکه در جریان این بازی مقابل شاگردان ریکارد فرصت یافت تا تعدادی از بازیکنان ذخیره اش را مورد استفاده قرار دهدو مغز متفکر تیم کاتالان از درخشش بازیکنان ذخیره هم راضی است:« مهم نیست که چه کسی برای تیم بازی می کند، اسپانیا همیشه خوب است.»

چابی در پایان دیدار دوستانه اسپانیا مقابل عربستان به خبرنگاران گفت:« حتی با وجودی که این بازیکنان زیادی بازی نکرده اند، ولی این موضوع، تیم را تحت تاثیر قرار نمی دهد. تک تک بازیکنان تیم احساس خوبی دارند و ما با خوشحالی اینجا را ترک می کنیم.»

درحال حاضر فرانک ریکارد، مربی سابق بارسلونا هدایت تیم ملی عربستان را برعهده دارد و چابی که سابقه بازی کردن زیر نظر ریکارد در نوکمپ را دارد، قبل از آغاز این بازی دوستانه با مربی سابقش سلام و احوالپرسی کرد.

این ستاره 32 ساله دراین باره گفت:« ریکارد انسان خوب و مربی بزرگی است و کارهای زیادی برای بارسا انجام داده. من او را به خاطر محبت بی دریغش همیشه به یاد دارم. او یک انسان فوق العاده است.»

اسپانیا روز سه شنبه در اولین دیدارش درمرحله مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره اروپا، مقابل گرجستان به میدان خواهد رفت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
داوید ویا: تیم ملی مانند خانواده‌ام است

این مهاجم بارسلونا گفته خوشحال است که در بازگشت به تیم ملی اسپانیا گل زد.

سایت گل – داوید ویا، مهاجم اسپانیا خوشحال است که به تیم ملی برگشته. او در برد پنج بر صفر تیمش مقابل عربستان یکی از گل‌ها را به ثمر رساند.

پای این بازیکن 30 ساله در جریان دیدار جام جهانی باشگاه‌ها مقابل السد قطر شکست و او از دسامبر گذشته دور از میادین بود و قهرمانی اسپانیا در یورو را هم از دست داد.

با این حال او بازگشت خوبی داشته و توانست گل 52 ام خود را در میادین ملی به ثمر برساند.

او گفت: «این لحظه‌ای ویژه بود و خوب بود که پس از آن همه مدت به میادین برگشتم و بازی کردم. هدف من این است که روند آمادگی‌ام را تسریع بخشم، هر روز چند دقیقه بازی کنم و به تمرین با تیم ادامه دهم.

باید از اعتمادی که کادر مربی‌گری به من داشت تشکر کنم. من عاشق بازی برای تیم ملی و در کنار هم‌تیمی‌هایم هستم. آنها واقعا مانند خانواده‌ام هستند.

من لذت می‌برم کنار آنها باشم و مشخص است که مشتاق بازگشت به تیم بودم. دوران سختی را پشت سر گذاشتم اما دوباره این‌جایم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
یک پیراهن؛ هدیه سوکر به آقای خاص-سوکر: مورینیو دهمین قهرمانی اروپایی رئال را می آورد

اسطوره کروات معتقد است که رئال مادرید و مودریچ در دستان فرد شایسته ای است

سایت گل- داوور سوکر، بازیکن سابق رئال مادرید و رئیس کنونی فدراسیون فوتبال کرواسی برای مورینیو آرزوی موفقیت می کند.

آقای خاص روز جمعه و برای تماشای بازی کرواسی مقابل مقدونیه و زیرنظرگرفتن عملکرد لوکا مودریچ به کرواسی سفر کرده بود و در جریان این سفر، با سرمربی تیم ملی کرواسی و رئیس فدراسیون فوتبال این کشور هم دیدار کرد.

داوور سوکر، رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی که قلبا یک مادریدی است، استقبال گرمی از ژوزه مورینیو داشت و بعد از بازگشت آقای خاص از این سفر به خبرنگار روزنامه مارکا گفته:« این افتخار بزرگی است که یک سرمربی با پرستیژو موفقی مثل مورینیو، برای آشنایی با تیم ملی ما به اینجا سفر کرده و نسبت به متد کاری تیم ملی ما علاقه نشان داده. مورینیو مربی هوشیاری است و درسفرش به اینجا، این را به ما نشان داد.»

درجریان این سفر بود که سوکر فرصت آن را یافت تا گفتگوی مفصلی با آقای خاص داشته باشد؛ هرچند که سوژه های این بحث کاملا مشخص بود؛ یکی لوکا مودریچ که مورینیو را به کرواسی کشاند و دیگری رقابت های لیگ قهرمانان اروپا.

سوکر درمورد صحبت هایی که راجع به مودریچ رد و بدل شد، گفته:« درطول زمان حضور مورینیو دراینجا، او با استیماچ، سرمربی تیم ملی ما وبا خود لوکا صحبت کرد. مورینیو به ما گفت که مواظب این پسرباشیم که بازیکن خیلی مهمی برای رئال است. به خاطر صحبتهای مورینیو و سفرش به اینجا، مطمئنیم که مودریچ نقشی کلیدی را دررئال خواهد داشت و شک نداریم که او و رئال در دستان فرد قابل اطمینانی هستند.»

رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی که یکی از مهره های کلیدی رئال درکسب هفتمین قهرمانی اروپایی بود،مطمئن است که مورینیو دهمین جام اروپایی رئال را کسب خواهد کرد:« من به عنوان یک رئالی،مطمئنم که رئال رقابت فوق العاده ای درلیگ قهرمانان خواهد داشت و دیریا زود،مورینیو دهمین جام قهرمانی را به مادرید خواهد آورد؛چون او مربی فوق العاده ای است. جام اروپایی، جامی است که به کلاس رئال می آید. زمانی که من در رئال بودم،32 سال بودکه آن جام را فتح نکرده بودیم؛ وبه خاطر همین آن قهرمانی ما تا آن اندازه مهم بود؛ الان 10سال است که این اتفاق نیفتاده؛هرچند که زمان طولانی ای نیست ولی هیجان هواداران، مثل آن زمان است.»

این درحالی است که با سفر مورینیو به کرواسی ،شور وهیجان فوتبالی دراین کشوربه اوج خود رسیدو داوور سوکر هم به نوبه خود هدیه ای به این مربی باتجربه داد:« درکرواسی گفته می شود که مورینیو مهره خوش شانسی ماست و من مطمئنم که حضور او به ما شانس می دهد. من یکی از پیراهن های خودم،مربوط به زمانی که بازیکن فوتبال بودم را به او هدیه کردم و به او گفتم که امیدوارم که این پیراهن هم برایش خوش شانسی بیاورد و برای کسب جام دهم به او کمک کن.»

داوورسوکر در ادامه به این نکته اشاره کرد که تماام بازیکنان تیم ملی کرواسی از دیدن مورینیو در اردوی تیم ملی این کشور به شدت خوشحال شدند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
خدیرا: شاید رونالدو می خواسته تا هواداران هم بفهمند

ستاره المانی رئال مادرید در مورد رفتار عجیب کریس رونالدو در هفته گذشته و ابراز ناراحتی اش صحبت کرده است

سایت گل- سامی خدیرا، ستاره آلمانی باشگاه رئال مادرید در صحبت هایی راجع به ابراز ناراحتی علنی رونالدو در جریان بازی هفته گذشته رئال مقابل گرانادا اظهارنظر کرده و به این نکته اشاره کرده که شاید رونالدو فقط می خواسته که هواداران در جریان قرار بگیرند.

رونالدو هفته گذشته دو گل از سه گل رئال در بازی با گرانادا که با برد 0-3 رئال همراه بود را به ثمر رساند ولی این گلزنی ها را جشن نگرفت و در پایان بازی اعلام کرد که ناراحت است و سران باشگاه از ناراحتی او خبر دارند.

خدیرا که درجریان دیدار جمعه شب تیم ملی آلمان مقابل جزایر فارو در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 رای 90 دقیقه بازی کرد، درباره این بازی به کیکر گفت:« اگر بگوئیم که از این برد راضی هستیم، خیلی خودپسندی است. و صحبت کردن در مورد رقابت های جام جهانی 2014 کار اشتباهی است. ما بازی های سرنوشت سازی را پیش روداریم و باید به تلاش بپردازیم تا از ناکامی در بازی های پیش رو جلوگیری کنیم.»

سامی خدیرا در رئال شرایط خوبی دارد. رئال دربازار تابستانی، لوکا مودریچ را به خدمت گرفته و البته خدیرا معتقد است که از حمایت مربی تیمش برخوردار است:« اگر مورینیو نظر خوبی نسبت به من نداشت، الان سومین حال حضورم در رئال را پشت سرنمی گذاشتم. می خواهم نشان دهم که بازیکنی هستم که می توانند رویم حساب باز کنند.»

او درمورد دلخوری رونالدو وابراز نظر و ناراحتی اش به صورت عمومی گفت:« شاید او می خواسته هواداران نیز در جریان باشند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دی استفانو: پله از مسی و رونالدو بهتر بود

ملی پوش سابق آرژانتینی ستاره های فعلی رئال و بارسا را مورد ستایش قرار داد اما همچنان معتقد است که مروارید سیاه سلسائو کلاس متفاوتی داشت.

سایت گل- آلفردو دی استفانو، اسطوره باشگاه رئال، معتقد است پله بازیکن بهتری نسبت به رونالدو و مسی بود.

ملی پوش سابق آرژانتینی ستاره های فعلی رئال و بارسا را مورد ستایش قرار داد اما همچنان معتقد است که طلای سیاه سلسائو کلاس متفاوتی داشت.

او در گفتگو با کلمبیانو گفت:" بهترین بازیکن تاریخ؟ پله. مسی و رونالدو بازیکنانی فوق العاده با کیفیت های ویژه هستند اما پله بهتر بود.

مسی از رونالدو و پله تکنیکی تر است. او در محوطه جریمه بهتر بازی می کند و حمل توپش عالی است. می توانید کاملا احساس کنید که او از بازی کردن لذت می برد.

کریس شرایط فیزیکی بهتری دارد و بسیار قدرتمندتر است. او از سرعت و جسارت بالایی برخوردار است. ضمن اینکه او می تواند با هر دو پا گلزنی کند."

دی استفانوی 86 ساله بین سال های 1953 تا 1964 بیش از 300 بازی برای رئال انجام داد و 5 قهرمانی نیز با این تیم در اروپا به دست آورد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: منتظر تمدید قرارداد رونالدو باشید

روزنامه مارکا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که بعد از اتفاقاتی که رخ داده، سران باشگاه رئال به فکر تمدید قرارداد رونالدو افتاده اند

سایت گل- این طور به نظر می رسد که سران باشگاه رئال مادرید پروسه تمدید قرارداد رونالدو را به جریان انداخته اند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه امروز مارکا ، فلورنتینو پرس تصمیم گرفته تا هرچه سریعتر به این جنجال پایان دهد و با قراردادی دائمی رونالدو را به خدمت بگیرد.. البته سران رئال هنوز به صورت رسمی در این باره صحبتی نکرده اند و شنیده می شود که با بازگشت رونالدو به مادرید در روز 4شنبه جلسه ای میان سران باشگاه و ستاره پرتغالی برگزار خواهد شد.

این درحالی است که در پایان دیدار رئال مادرید مقابل گرانادا، رونالدو گلزنی اش را جشن نگرفت و در پایان مسابقه اعلام کرد که در رئال راضی و خوشحال نیست و از همین رو سران رئال خیلی سریع واکنش نشان داده اند.

گزارش کنونی منتشره در نسخه دیجیتال مارکا در همین حد است و در روزهای آتی گزارش کامل تری را برایتان بازتاب خواهیم داد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: حال و روز این روزهای کریس، از محاصره در اردوی پرتغال تا جلسه اضطراری در مادرید

از اعضای کادر فنی و مدیران تیم گرفته تا بازیکنان تیم ملی پرتغال، همه از او حمایت کردند و بهترین دوستانش ، په په و کوئنترائو هم لحظه ای او را تنها نگذاشتند.

سایت گل- این طور به نظر می رسد که کریس رونالدو،دراردوی تیم ملی کشورش، شادی را بازیافته و غم و غصه ها را فراموش کرده. او درجریان دیدارجمعه شب تیم ملی کشورش مقابل لوگزامبورگ و شادی بعد از گلزنی اش درآن بازی نشان داد که حضور دراردوی تیم ملی پرتغال به او کمک کرده تا روحیه اش را بازیابد. آن چیزی که ازگلزنی کریس هم مهمتر بود، حمایت همه جانبه اعضای سلسائو از او بود: از اعضای کادر فنی و مدیران تیم گرفته تا بازیکنان تیم ملی پرتغال، همه از او حمایت کردند و بهترین دوستانش ، په په و کوئنترائو هم لحظه ای او را تنها نگذاشتند.همه بازیکنان پرتغال، درتمام لحظات کاپیتانشان را محاصره کرده و دو هم تیمی اش دررئال هم لحظه ای از او جدا نمی شدند.

به محض ورود کریس رونالدو به اردوی پرتغال بود که پائولو بنتو، سرمربی سلسائو بااو جلسه ای گذاشت تا به ارزیابی شرایط فیزیکی اش درآستانه دیدارهای مقابل لوگزامبورگ و آذربایجان بپردازد. رونالدو در روزهای اول حضورش دراردوی سلسائو به تنهایی تمرین می کردو از روز 4شنبه پیش بود که به تمرینات گروهی تیم ملی پیوست و همان شد که تدریجا لبخندش را بازیافت؛ او درهتل با هم تیمی هایش شوخی می کرد و روز شنبه هم با تمرین کردن مقابل 600 هوادار پرتغالی، اعتماد به نفس بیشتری یافت و درپایان جلسه تمرینی با لبخند به آنها امضا می داد.

جلسه اضطراری در رئال

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس، با بازگشت کریس رونالدو به شهر مادرید، قرار براین است که جلسه ای میان او، فلورنتینو پرس، رئیس رئال و مورینیو برگزار شود که احتمالا این جلسه در روز 4شنبه انجام خواهد شد. چرا که مورینیو و پرس از اهمیت رونالدو درتیمشان آگاهند و ازهمین رو به دنبال راهکاری هستند تا هرچه سریعتر این مشکل را برطرف کرده و به این شرایط پایان دهند.

این درحالی است که کریس اخیرا با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود که ریشه و اساس ناراحتی اش، مسائل مالی نیست ولی تمام شواهد و قراین حکایت از آن دارد که خواسته ستاره شماره 7 رئال، تمدید وبهبود شرایط قراردادی است که در سال 2015 به پایان می رسد. به ویژه بعد از آنکه در طول تابستان امسال، رئالی ها قرارداد دی ماریا، آربلوا، آلبیول و ایگواین را تمدید کرده اند، رونالدو بیش از پیش از این ماجرا ناراحت است.

مشکل رئال چیست؟

روزنامه آ.اس درگزارش خود به این نکته اشاره کرده که سران رئال درنظر داشتند که با فروش کاکا در بازار نقل و انتقالات تابستانی و ذخیره دستمزدی که به او پرداخت می کنند (دستمزدی که در طول 3 سال و تا زمان اتمام قرارداد کاکا درسال 2015، روی هم 27 میلیون یورو خواهدشد)،مبلغ پرداختی شان به رونالدو را افزایش دهند ولی از یک سو، ماندن کاکا در رئال و ازسوی دیگر افزایش مبلغ مالیات ها در اسپانیا، که از 24% به 52% افزایش یافته ، کار را سخت کرده است.

حالا این جلسه مهم درشرایطی برگزار می شود که رئالی ها چند بازی سخت را پیش رو دارند؛ یکی مصاف با سویا در ورزشگاه سانچس پیسخوان که شنبه آینده برگزار می شود و بعد از آن هم بازی با منچسترسیتی ، درشروع رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که سه شنبه هفته آینده انجام خواهد شد و ازهمین رو،سران رئال، به دنبال آن خواهند بود تا هرچه سریعتر به این قائله پایان دهند.

سرالکس دست به کار می شود

دراین میان، بار دیگر رسانه های انگلیسی در گزارش های خود از تمایل سرالکس فرگوسن برای بازگرداندن رونالدو به منچستریونایتد خبر داده اند و روزنامه میرر دراین باره نوشته که سر الکس فرگوسن از مالکان باشگاه درخواست کرده تا مبلغ موردنیاز برای بازگشت رونالدو به اولدترافورد را بپردازند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا: ممکن است به بارسا برگردم

او دو سال قبل جای خود را به ساندرو روسل داد اما اکنون اعلام کرد که ممکن است به نوکمپ برگردد.

سایت گل- خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسا، اعلام کرد ممکن است به این باشگاه برگردد.

لاپورتای 50 ساله بین سال های 2003 تا 2010 ریاست باشگاه بارسلونا را برعهده داشت و با دو قهرمانی در چمپیونزلیگ، چهار قهرمانی در لالیگا و یک قهرمانی در کوپا دل ری، افتخارآمیزترین دوران تاریخ این باشگاه را رقم زد.

او دو سال قبل جای خود را به ساندرو روسل داد اما اکنون اعلام کرد که ممکن است به نوکمپ برگردد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من دوست دارم در صورت خودمختار شدن کاتالونیا، رئیس بارسلونا شوم. من قبلا این را به هواداران گفته ام و آنها این را درک می کنند.

وقتی من ریاست بارسا را برعهده داشتم، ما قهرمان چمپیونزلیگ، جام باشگاه های جهان، سوپرکاپ اسپانیا و لالیگا شده ایم.

هواداران بارسا تا زمانی که ایدئولوژی رئیس فعلی پابرجا باشد، این را درک می کنند."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آماتو:مسی 100 برابر بهتر از رونالدو است

مربی آرژانتینی اعتقاد دارد هموطنش بدون هیچ شکی بهترین بازیکن دنیا است؛ با این حال او به رونالدو و نیمار هم احترام می گذارد

سایت گل- گابی آماتو، کمک مربی تیم ریورپلاته آرژانتین از ستاره ارژانتینی تمجید کرد.او اعتقاد دارد لیونل مسی در سطح متفاوتی نسبت به دیگران قرار دارد از جمله مهاجم رئال مادرید کریستیانو رونالدو.

آماتو که در دوران بازی برای تیم هایی نظیر بتیس و مایورکا در لالیگا بازی کرده است می گوید رونالدو و نیمار بازیکنان بزرگی هستند اما هرگز به نزدیکی مسی 25 ساله نیز نمیرسند.

آماتو به مارکا گفت:«مسی 100 برابر بهتر است.رونالدو بازیکن بزرگیست اما فکر می کنم همانطور که مارادونا گفت مسی بهترین بازیکن دنیاست. همانطور که دیگو گفت نیمار و رونالدو می توانند بهترین بازیکنان دنیا باشند؛چون مسی از خارج از این دنیا بازی می کند.»

تمجید های آماتو از مسی به اینجا ختم نشد و او ادامه داد:« مسی یک بازیکن باور نکردنی است.او گاهی توپ را برای چند دقیقه به دست نمی آورد.سپس ناگهان دو توپ را تصاحب می کند و دو گل می زند!آنها بازیکنان متفاوتی هستند (نیمار و رونالدو) اما مسی خیلی از آنها بهتر است.»

مسی در سه بازی اخیر بارسا در لالیگا، 4 گل به ثمر رسانده و دوبار هم در سوپرکاپ اسپانیا گلزنی کرده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بویان: بارسا باید با زلاتان رفتار بهتری می کرد

زلاتان تنها یک فصل برای بارسا بازی کرد و سپس با بازگشت به فوتبال ایتالیا، پیراهن میلان را به تن کرد.

سایت گل- بویان کرکیچ، مهاجم جدید میلان، معتقد است باشگاه سابقش، بارسا، باید رفتار بهتری با زلاتان ابراهیموویچ در طول دوران حضور این ستاره سوئدی در نوکمپ داشت.

زلاتان تنها یک فصل برای بارسا بازی کرد و سپس با بازگشت به فوتبال ایتالیا، پیراهن میلان را به تن کرد.

بویان در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" فکر می کنم زلاتان این شایستگی را داشت که در بارسا با او رفتار دیگری شود. او بازیکنی فوق العاده با قلبی بزرگ است."

این مهاجم جوان اسپانیایی همچنین با ستایش از فرانک رایکارد و پپ گواردیولا، گفت:" رایکارد کاملا به من اعتماد داشت. وقتی او رفت، من سال سختی را پشت سر گذاشتم. او شخصیت فوق العاده ای داشت. رابطه من با او قابل مقایسه با بقیه نبود.

فکر می کنم گواردیولا به خاطر همه دستاوردهایی که داشت، بهترین مربی دنیاست."

ستاره جدید روسونری همچنین از مسی انتقاد کرد و گفت:" ما رابطه ای معمولی با هم داشتیم اما از زمانی که من به ایتالیا آمدم، اصلا به من زنگ نزد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۲۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۴۱۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۰۳۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۹۹۸ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۸۴۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۴۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۶ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!