به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا: رونالدو هم یک انسان است؛ سخت است که سرهمه چیز از تو انتقاد کنند؛ برای مورینیو خوشحالم

رئیس سابق باشگاه بارسلونا از هواداران فوتبال خواسته تا رونالدو را درک کنند و به این نکته اشاره کرده که کریس فشار زیادی را تحمل می کند

سایت گل- خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا، حمایت خود را از کریس رونالدو ابراز و اعلام کرده که باید اندکی او را درک کرد.

لاپورتا در صحبت هایی گفته:« رونالدو به خوبی دور و برش شلوغ است؛ نمی دانم چرا ناراحت است (می خندد)؛ من کاملا او را درک می کنم ومی فهمم که فشار زیادی روی اوست. رونالدو هم یک انسان است و همه ما از آنچه در دور و برمان می گذرد، تحت تاثیر قرار می گیریم. برای خود من هم گاهی وقتها پیش آمده که چیزی که به نظرم صحیح است را می گویم و بعد می بینیم که این حرف من چه عواقبی داشته و چه بساطی به پا کرده. ولی اگر رونالدو، چنین حرفی زده، به این خاطر بوده که چنین حسی در درونش داشته. من معتقدم که او یک بازیکن بزرگ و حرفه ای است و سران رئال تلاش می کنند تا شادی را به او بازگردانند و رونالدو به بهترین حال ممکنش باز گردد.»

البته صحبت های لاپورتا درمورد رونالدو به اینجا ختم نشد. او در ادامه گفت:« کاملا روشن است که فشار بزرگی روی اوست و این اصلا آسا ننیست. خیلی سخت است که کسی حس درونی اش را بگوید و بعدبا چنین عواقبی روبرو شود. رونالدو در درونش این احساس را داشته و دلش خواسته آن صحبت ها را برزبان بیاورد که شاید برای یک بازیکن حرفه ای درخور نبوده.»

لاپورتا درمورد مورینیو هم صحبت کرده و گفته:« مورینیو یک انسان حرفه ای و بزرگ است و به نظرم می رسد که نسبت به آن زمان که انگشتش را در چشم تیتو فرو کرده، خیلی متعادل تر شده و این خیلی خوب است. واقعا خوشحالم، چون به نظر من او یک مربی حرفه ای است. به مورینیو تبریک می گویم که توانسته ورق را برگرداند.»

رئیس سابق باشگاه کاتالان که در مراسم روز ملی کاتالونیا که در روز 11 سپتامبر شرکت کرده بود ، از تمایلش برای بازگشت به نیمکت ریاست بارسا صحبت کرد و از موفقیت هایش با باشگاه کاتالان گفت و همچنین از آرزویش برای استقلال کاتالونیا صحبت هایی را مطرح کرد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اینیستا: خداحافظی ریکلمه تلخ و اندوه‌بار است؛ به مربی‌گری در حال حاضر نمی‌اندیشم

این بازیکن اسپانیایی ریکلمه 34 ساله را ستوده. آنها مدتی در کنار هم بازی کرده‌اند.

سایت گل – آندرس اینیستا از خوان رومن ریکلمه، هم‌تیمی سابقش در بارسلونا بسیار ستایش کرده است.

ریکلمه در تابستان از بوکا جونیورز جدا شد. این دو نفر در دوران لوییس ون‌گال در بارسلونا هم‌بازی بودند. البته آنها تنها یک سال کنار هم بازی کردند.

اینیستا به نشریه آرژانتینی آئوگل می‌گوید: «همیشه تلخ و غم‌انگیز است که ببینید بازیکنی در سطح جهانی مانند ریکلمه دیگر در میدان نیست. اگر او تصمیم به بازنشستگی بگیرد، فوتبال یکی از بهترین‌هایش را از دست می‌دهد.

من اقبال آن را داشتم که در سال‌های اول حضور در بارسلونا با او دیدار کنم. پس از بازی‌های بسیاری که با هم انجام دادیم و لحظات خوب بسیاری که با هم داشتیم، می‌توانم بگویم که خوشحالم که او هم‌تیمی من بوده.

زمانی که کنار او بازی می‌کردم و زمانی که بازی او را تماشا می‌کردم بیش از هر چیزی کلاس بالای کار با توپ او بود که دوست داشتم؛ و پاس‌هایی که می‌داد و حرکات ترکیبی‌اش.

من با او هم‌ذات‌پنداری می‌کنم، چون او همواره به دنبال گرفتن توپ است.»

او همچنین گفته هنوز در شگفت است که لیونل مسی چگونه در این سطح بالا بازی می‌کند: «من در لیو هیچ عیب و نقصی نمی‌بینم. محال است که وقتی شماره 1 هستید نقصی داشته باشید. او در هر دیدار می‌تواند سخت‌ترین کارها را طوری انجام دهد که آسان به نظر برسند.

سال‌هاست کنار او بازی می‌کنم و هر روز پیشش تمرین می‌کنم. او البته هنوز بسیار جوان است اگر در نظر داشته باشید به چه چیزهایی رسیده و چه چیزهایی هنوز مانده تا به آنها برسد. او هر سال از فصل قبل بهتر می‌شود. او بی‌نظیر است.»

اینیستا درباره بازی در آمریکای جنوبی هم گفت: «رویای من این است که فوتبالم را در بارسلونا به پایان برسانم. من در سن بسیار پایینی به این‌جا آمدم و عالی می‌شود اگر همان‌جایی به پایان برسم که آغازم از آن‌جا بوده.

از چیزی که از هم‌بازیان شنیده‌ام و خودم دیده‌ام دریافته‌ام که بازی در آرژانتین بسیار جذاب خواهد بود. هم به دلیل محیط و هم به دلیل رقبا.

امروز در نظر ندارم که مربی شوم. مطمئنم که در کنار فوتبال خواهم ماند چون این زندگی من است و واقعا نمی‌دانم بدون فوتبال چه خواهم کرد. اما در حال حاضر به مربی‌گری نمی‌اندیشم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نایب رئیس بارسا: می خواهیم مسی دراینجا بازنشسته شود

بارتومئو،نایب رئیس بارسا اعلام کرده که تمایل مدیران این باشگاه این
است که مسی قراردادی ابدی با بارسا امضا کند.

سایت گل- جوزپ ماریا بارتومئو، نایب رئیس باشگاه بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرده که مدیران این باشگاه به دنبال آن هستند که لیونل مسی قراردادی ابدی را به امضا برساند. او در گفتگو با برنامه «افکتیاومنت» که از کانال اسپورت 3 اسپانیا پخش می شد گفت:« ما می خواهیم که مسی در بارسا بازنشسته شود.»
این درحالی است که نمی توان قراردادی ابدی به بازیکنی ارائه کرد و حداکثر مدت یک قرارداد می تواند ساله باشد؛ نایب رئیس باشگاه بارسلونا خیلی شفاف گفت:« مسی یک مهره بی بدیل در تیم ماست و در خانه رشد کرده.»
با این وجود ، بارتومئو صحبتی درمورد آغاز روند مذاکرات برای تمدید قرارداد مسی به میان نیاورد و از پیشروی مذاکرات برای تمدید قرارداد کارلس پویول صحبت کرد و گفت:« اگر پویول بخواهد می تواند تا زمان بازنشستگی اش به حضور درتیم ادامه دهد.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: به بهانه صد و دهمين سالگرد انتخاب اولين كادر فني بارسلونا/ همه سرمربي های آبی و اناری

باشگاه بارسلونا در 110 سالی که از تاسیس آن می گذرد، 61 مربی مختلف داشت

سایت گل- درست در 13 سپتامبر 1902 بود يعني 110 سال پيش كه جمعي از فوتباليست هاي حرفه اي متعصب ايالت كاتالان، هدايت تيم بارسلونا را پذيرفتند، كه قصد داريم به همين بهانه تاريخچه سرمربيگري آبي و اناري هاي ايالت كاتالان را مورد بررسي قرار دهيم.

به گزارش سرويس بين الملل باشگاه خبرنگاران؛

1-تيمي از كاتالان هاي متعصب در 13 سپتامبر 1912 تا 1917 هدايت بارسلونا را براي اولين بار برعهده داشتند كه حاصل كار آنها 3 جام پاشاهي اسپانيا يا همان جام حذفي يعني كوپا دل ري و 7 جام ايالت كاتالونيا بود.

2- يان بارو اسپانيايي از سال 1917 به مدت كوتاهي در بارسلونا هيچ جامي را كسب نكرد.

3- جك گرينوا انگليسي از سال 1917 تا 1924، 2 كوپا دل ري و 4 جام كاتالونيا را كسب كرد.

4- جژا پتزونسي مجاري از سال 1924 تا دسامبر 1924، يك جام كوپا دل ري و يك جام ايالت كاتالونيا را كسب كرد.

5- رالف كيربي انگليسي از دسامبر 1924 تا فوريه 1926 يك جام كوپا دل ري و يك جام كاتالونيا را كسب كرد.

5- جك دامبي اتريشي از فوريه 1926 تا دسامبر 1926 يك جام كاتالونيا را كسب كرد.

6- روما فورنس اسپانيايي از دسامبر 1926 تا مارس 1929 اولين لاليگا را كسب كرد و يك جام كاتالونيا و يك كوپا دل ري را نيز به دست آورد.

7- جيمز بلاس انگليسي از مارس 1929 تا جولاي 1931، 2 جام ايالت كاتالونيا را كسب كرد.

8- جك گرينول انگليسي از جولاي 1931 تا جولاي 1932، يك جام كاتالونيا را كسب كرد.

9- جك دابن اتريشي از جولاي 1933 تا جولاي 1934 هيچ جامي را كسب نكرد.

10- فرانتز پلاتكو مجاري از جولاي 1934 تا جولاي 1935 يك جام ايالت كاتالونيا را كسب كرد.

11- پاتريك اوكلونل ايرلندي از جولاي 1935 تا مارس 1940، 2 جام كاتالونيا را كسب كرد.

12- جوزف پلانس اسپانيايي از مارس 1940 تا جولاي 1941 هيچ جامي را كسب نكرد.

13- رومن گازمن اسپانيايي از جولاي 1941 تا ژانويه 1942 هيچ جامي را كسب نكرد.

14- خوآن جوزف نوجس اسپانيايي از ژانويه 1942 تا ژوئن 1944 يك جام كوپا دل ري را كسب كرد.

15- جوزف ساميتر اسپانيايي از ژوئن 1944 تا جولاي 1947، يك لاليگا و يك جام حذفي را كسب كرد.

16- انريك فرناندز اسپانيايي از جولاي 1947 تا مي 1950، 2 لاليگا، يك جام مشترك بين قاره آمريكا و اروپا را كسب كرد.

17- رامون ليورنس اسپانيايي از مي 1950 تا ژوئن 1950، هيچ جامي را كسب نكرد.

18- فرديناند داكوكيچ چك تبار از ژوئن 1950 تا جولاي 1954، 2 لاليگا، 3 كوپا دل ري، 2 جام مشترك بين قاره اروپا و آمريكاي لاتين را كسب كرد.

19- ساندرو پاپو ايتاليايي از 9 جولاي 1954 تا ژوئن 1955 هيچ جامي را كسب نكرد.

20- فرانتز پلاتكو مجاري از ژوئن 1955 تا ژوئن 1956 هيچ جامي را كسب نكرد.

21- دومينگو بالمانيا اسپانيايي از ژوئن 1956 تا آوريل 1958، يك كوپا دل ري و يك جام خيريه اسپانيا را كسب كرد.

22- هلينو هرارا اسپانيايي از آوريل 1958 تا مي 1960، 2 لاليگا، يك كوپا دل ري و يك جام خيريه را كسب كرد.

23- انريك رابازا اسپانيايي از مي 1960 تا ژوئن 1960 هيچ جامي را كسب نكرد.

24- ليوبا پروچيچ از يوگسلاوي سابق، از ژوئن 1960 تا ژانويه 1961 هيچ جامي را كسب نكرد.

25- انريك اريزولا اسپانيايي از ژانويه 1961 تا ژوئن 1961 هيچ جامي را كسب نكرد.

26- لوئيس ميرو اسپانيايي از ژوئن 1961 تا نوامبر 1961 هيچ جامي را كسب نكرد.

27- لادسيلوآ كوبالا مجاري از نوامبر 1961 تا ژانويه 1963 هيچ جامي را كسب نكرد.

28- جوزف گونزالو اسپانيايي از ژانويه 1963 تا جولاي 1963 يك كوپا دل ري كسب كرد.

29- سزار رودريگز اسپانيايي از جولاي 1963 تا اكتبر 1964 هيچ جامي را كسب نكرد.

30- ويسنته ساسون اسپانيايي از اكتبر 1964 تا ژوئن 1965 هيچ جامي را كسب نكرد.

31- روكه اولسن آرژانتيني از ژوئن 1965 تا ژوئن 1967 يك جام خيريه را كسب كرد.

32- سالوادور آريتگاس اسپانيايي از ژوئن 1967 تا اكتبر 1969 يك جام كوپا دل ري را كسب كرد.

33- جوزف سگيور اسپانيايي از اكتبر 1969 تا دسامبر 1969 هيچ جامي را كسب نكرد.

34- ويك باكينگهام انگليسي از دسامبر 1969 تا جولاي 1971 يك جام كوپا دل ري را كسب كرد.

35- رينوس ميشل هلندي از جولاي 1971 تا مي 1975 يك لاليگا را كسب كرد.

36- هنس ويسويل آلماني از مي 1975 تا آوريل 1976 هيچ جامي را كسب نكرد.

37- لارنو رويير اسپانيايي از آوريل 1976 تا مي 1976 هيچ جامي را كسب نكرد.

38- رينوس ميشل هلندي از مي 1971 تا مي 1978 يك كوپا دل ري را كسب كرد.

39- لونيس مولر فرانسوي از مي 1978 تا آوريل 1979 هيچ جامي را كسب نكرد.

40- فوآكيف ريفه اسپانيايي از آوريل 1979 تا مارس 1980 يك جام در جام اروپا را كسب كرد.

41- هلينو مرارا اسپانيايي از مارس 1980 تا مي 1980 هيچ جامي را كسب نكرد.

42- لادسيلو كوبالو مجاري از مي 1980 تا نوامبر 1980 هيچ جامي را كسب نكرد.

43- هلينو هزارا اسپانيايي از نوامبر 1980 تا ژوئن 1981 يك كوپا دل ري را كسب كرد.

44- ادولاتك آلماني از ژوئن 1981 تا مارس 1983، يك كوپا دل ري، يك لاليگا و يك جام در جام اروپا را كسب كرد.

45- خوزه لوئيس رامرو اسپانيايي از مارس 1983 تا مارس 1983 هيچ جامي را كسب نكرد.

46- سزار لوئيس منوتي آرژانتيني از مارس 1983 تا ژوئن 1984 يك سوپركاپ اسپانيا و جام حذفي را كسب كرد.

47- نري دنبلز انگليسي از ژوئن 1984 تا سپتامبر 1987 يك لاليگا و يك كوپا دل ري را كسب كرد.

48- لوئيس آلاگونس اسپانيايي از سپتامبر 1987 تا مي 1988 يك كوپا دل ري را كسب كرد.

49- كارلس ركساچ اسپانيايي از مي 1988 تا مي 1988 هيچ جامي را كسب نكرد.

50- يوهان كرايف هلندي از مي 1988 تا مي 1966، 4 لاليگا، 3 سوپركاپ اسپانيا، يك جام باشگاه هاي اروپا، يك سوپركاپ اسپانيا، يك كوپا دل ري و يك جام در جام اروپا را كسب كرد.

51- كارلس اسپانيايي از مي 1996 تا مي 1996 هيچ جامي را كسب نكرد.

52- بابي رابسون انگليسي از مي 1996 تا ژوئن 1997، يك كوپا دل ري، يك سوپرجام و يك جام در جام اروپا را كسب كرد.

53- لوئيس فان خال هلندي از ژوئن 1997 تا مي 2000، 2 لاليگا، يك كوپا دل ري و يك سوپرجام اروپا را كسب كرد.

54- ليورنس سرافرر اسپانيايي از مي 2000 تا آوريل 2001 هيچ جامي را كسب نكرد.

55- كارلس ركساچ اسپانيايي از آوريل 2001 تا مي 2002 هيچ جامي را كسب نكرد.

56- لوئيس فان خال هلندي از مي 2002 تا ژانويه 2003 هيچ جامي را كسب نكرد.

57- آنتونيو ده لا كروز اسپانيايي از فوريه 2003 تا فوريه 2003 هيچ جامي را كسب نكرد.

58- رادوير آنتيچ صربستاني از ژانويه 2002 تا ژوئن 2003 هيچ جامي را كسب نكرد.

59- فرانك ريكارد هلندي از ژوئن 2003 تا ژوئن 2008، 2 لاليگا، 2 سوپرجام اسپانيا، يك جام باشگاه هاي اروپا را كسب كرد.

60- جوزپه گوآرديولا سرمربي اسپانيايي و پرافتخارترين سرمربي بارسلونا از ژوئن 2008 تا ژوئن 2012، 3 لاليگا، 2 كوپا دل ري، 3 سوپرجام اروپا، 2 ليگ قهرمانان اروپا، 2 سوپرجام اروپا، 2 جام باشگاه هاي جهان را كسب كرده است.

61- تيتو ويلانوآ اسپانيايي از ژوئن 2012 تاكنون، هيچ جامي را كسب نكرده است.

گزارش روز: به بهانه صد و دهمين سالگرد انتخاب اولين كادر فني بارسلونا/ همه سرمربي های آبی و اناری

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلفونسو پرس: اگر گواردیولا اینقدر کاتالان است؛ چرا پیراهن اسپانیا رابرتن می کرد؟

بازیکن سابق رئال مادرید و بارسلونا به این نکته اشاره کرده که اظهارات جدایی طلبانه گواردیولا، او را ناامید کرده است

سایت گل- الفونسو پرس، بازیکن سابق تیم های رئال مادرید و بارسلونا،در صحبت هایی ناامیدی اش را از اظهارات پپ گواردیولا، مربی سابق تیم کاتالان ابراز کرده است. گواردیولا به مناسبت روز ملی کاتالونیا، خطاب به مردم کاتالونیا گفته بود:« شما یک رای دیگر برای استقلال طلبی دارید» که منظورش به رای خود او و ابراز حمایتش از جنبش جدایی طلبی کاتالونیا بوده.
حالا آلفونسو پرس در واکنش به این اظهارات در صفحه تویئترش نوشته:« صحبت های گواردیولا ناامید کننده است؛ کسی که به عنوان بازیکن و مربی فوتبال اسپانیا و نماینده این کشور است.»
البته او دقایقی بعد این را نیز اضافه کرد:« آیا گواردیولا از موفقیت های تیم ملی اسپانیا خوشحال می شود؟ شک دارم..واقعا ناامید شده ام.»
بعد از این جملات جنجالی، آلفونسو پرس در گفتگو با رادیو مارکا شرکت کرد تا نظرش را درمورد اظهارنظر اخیر گواردیولا ابراز کرده و به انتقاد از مربی سابق بارسا بپردازد:« اگر گواردیولا تا این حد خودش را کاتالان می داند، نمی دانم چرا پیراهن تیم ملی اسپانیا را برتن می کرد. عدم حضور در رقابتهای بین المللی یا اروپایی با تیم ملی کاتالونیا، بهانه خوبی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی اسپانیا نیست.درک می کنم که کسی که خودش را اسپانیایی نمی داند، می تواند از پوشیدن پیراهن تیم ملی اسپانیا سرباز بزند و نه اینکه بخواهد از فرصت پوشیدن پیراهن تیم ملی اسپانیا بهره ببرد. یک بازیکن نمی تواند جایی که به آن عرق ملی و تعلق خاطر ندارد، حضور یابد . ما اولویت های خاص خودمان را داشته ایم و به دنبال علایق خودمان بوده ایم ولی این موضوع سیاسی را درک نمی کنم و حس می کنم که یک گام فراتر از احساسات است »
این درحالی است که آلفونسو و گواردیولا در تیم ملی اسپانیا، درکنار یکدیگر بازی می کردند. آلفونسو با مرور آن روزها می گوید:« در آن زمان، هیچ وقت چنین صحبت هایی را نشنیده بودم. زمانی که پیراهن تیم ملی کشوری را برتن می کنی، با غرور این کار را انجام می دهی و تا پای جان از این پیراهن دفاع می کنی ؛ حالا با این اظهارنظرها بعید می دانم که گواردیولا از موفقیت های تیم ملی اسپانیا خوشحال شده باشد. »
آلفونسو پرس درمورد احتمال حضور گواردیولا روی نیمکت مربیگری تیم ملی اسپانیا گفت:« من خوشحال می شوم. آنچه دراین میان وجود دارد، این است که فکر می کنم خودش هم نمی داند که چه می گوید. اگر گواردیولا تا این حد از کاتالونیا دفاع می کند، نمی فهمم که چطور برای هدایت تیم ملی اسپانیا ، تمایل دارد.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کاپلو: تنها فالکائو من را به اندازه مسی تحت تاثیر قرار داد

فالکائو رقابت های فصل جدید را بسیار خوب آغاز کرد و در دو دیدار مقابل چلسی و اتلتیک بیلبائو هت تریک کرد. بازی های خوب او با ستایش سرمربی ایتالیایی همراه شد.

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی روسیه، با ستایش از رادامل فالکائو، مهاجم اتلتیکو مادرید، این بازیکن کلمبیایی را با لیونل مسی مقایسه کرد.

فالکائو رقابت های فصل جدید را بسیار خوب آغاز کرد و در دو دیدار مقابل چلسی و اتلتیک بیلبائو هت تریک کرد. بازی های خوب او با ستایش سرمربی ایتالیایی همراه شد.

او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" در تمام دوران حرفه ای ام، تنها یک بازیکن بود که به اندازه مسی، اولین باری که بازی اش را دیدم، من را تحت تاثیر قرار داد. او فالکائو بود که بازی اش را در جام خوان گامپر مقابل یوونتوس دیدم.

او مهاجم فوق العاده ای است و بی تردید، یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر دنیا."

در چند هفته اخیر شایعاتی در مورد پیوستن فالکائو به باشگاه هایی مانند رئال مادرید و منچسترسیتی منتشر شد اما او تا سال 2016 با اتلتیکو مادرید قرارداد دارد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بعد از جلسه 2 ساعته با مورینیو؛ رونالدو و فلورنتینو پرس امروز دیدار می کنند

این ستاره پرتغالی پس از گلزنی مقابل گرانادا خوشحالی نکرد و دلیل آن را ناراحتی اش از شرایطش در باشگاه رئال دانست

سایت گل- کریس رونالدو، ستاره رئال، امروز دیداری با فلورنتینو پرس خواهد داشت تا با او در مورد شرایطش در این باشگاه صحبت کند.

این ستاره پرتغالی پس از گلزنی مقابل گرانادا خوشحالی نکرد و دلیل آن را ناراحتی اش از شرایطش در باشگاه رئال دانست. در این مورد صحبت های زیادی در مورد دلایل این ناراحتی شده اما هنوز کسی به طور دقیق از دلیل این مسئله آگاه نیست.

رونالدو تاکید کرد که ناراحتی اش ارتباطی با پول ندارد اما هنوز اعلام نکرده که که دقیقا در ذهنش چه می گذرد.

رونالدو بعد از دیدارهای پرتغال در مقدماتی جام جهانی روز گذشته به باشگاه رئال برگشت و پیش از آغاز تمرینات رئال، جلسه ای دو ساعته با مورینیو داشت.

او همچنین امروز با فلورنتینو پرس دیدار خواهد داشت تا توضیح بیشتری در مورد دیدگاهش بدهد و به این ترتیب، رئالی ها راه بهتری برای برطرف کردن نارضایتی او پیدا کنند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کلایورت: مربیگری در بارسا رویای شماره 1 من است

کلایورت 36 ساله که در حال حاضر به عنوان کمک لوئی فن خال در تیم ملی هلند کار می کند، بین سال های 1998 تا 2004 برای بارسا بازی کرد

سایت گل- پاتریک کلایورت، ستاره سابق فوتبال هلند، اعلام کرد رویایش مربیگری در بارساست اما پیوستن به باشگاه رئال را نیز رد نکرد.

کلایورت 36 ساله که در حال حاضر به عنوان کمک لوئی فن خال در تیم ملی هلند کار می کند، بین سال های 1998 تا 2004 برای بارسا بازی کرد و بیش از 100 گل در دیدارهای رسمی برای آبی و اناری ها به ثمر رساند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" واضح است که مربیگری در بارسا برای من مانند رویاست. تردیدی نیست که مربیگری در بارسا رویای شماره 1 من است. دوست دارم این رویا به حقیقت تبدیل شود. این برای من بسیار مهم است.

اگر فرصت مربیگری رئال فراهم شود، می پذیرم؟ بله، چرا که نه. نمی توان چنین پیشنهادی را رد کرد."

کلایورت همچنین در مورد ژاوی و اینیستا، هم تیمی های سابقش در بارسا که اکنون به بهترین های دنیا تبدیل شده اند، گفت:" من همان زمان می دانستم که آنها می توانند خیلی بهتر شوند. دیدن بازی آنها فوق العاده است. آنها آن زمان خیلی جوان بودند و اکنون لیدرهای بارسا محسوب می شوند. دیدن بازی آنها برای من بسیار لذت بخش است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: برای من مهم نیست رونالدو ناراحت باشد، مهم این است که خوب بازی کند!

مورینیو در نشست خبری پیش از بازی فرداشب با سویا درباره اوضاع رونالدو و دیگر مسائل رئال مادرید صحبت کرده است.

سایت گل – ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید گفته نگران کریستیانو رونالدو نیست، البته به شرط آن که او به بازی در بالاترین استاندارد ادامه دهد.

ستاره سابق منچستریونایتد پس از برد سه بر صفر مقابل گرانادا گفت که خوشحالی پس از گل نداشته چون به دلایل حرفه‌ای ناراحت است.

اکنون مورینیو می‌گوید: «رسانه‌ها دو هفته رویایی را پشت سر گذاشته‌اند و اوضاع برایشان عالی بوده. رونالدو نیاز به آرامش دارد تا فوتبال بازی کند، یعنی کاری که بیش از هر چیزی دوستش دارد. ما همه باید عملکرد او را در میدان بسنجیم، نه چیز دیگری را.

اگر رونالدو ناراحت باشد اما همان‌طوری بازی کند که پیش‌تر بازی می‌کرد، این برای من عالی و بی‌نقص است. من همین را می‌گویم. من مربی فوتبال هستم و مسئولیت من در زمینه نتایج است. من مسئول عملکرد بازیکنانم هستم. اگر در این میان مشکلی پیش بیاید، شما من را خواهید کشت! رونالدو با تمام توان تمرین می‌کند. گاهی تمرین او خوب است و گاهی هم نه. اما او بازیکن تیم است و همواره در تمرینات منضبط است و نمونه‌ای برای همه است. من نگران چیزهای سطحی و غیرریشه‌ای نیستم.»

بسیاری می‌گویند رونالدو نباید صحبت‌هایش را در بین خبرنگاران انجام می‌داد. مورینیو می‌گوید: «برایم مهم نیست که رونالدو به میکسد زون آمد و ناراحتی شخصی‌اش را ابراز کرد. من در زمینه نحوه بازی و نتایج جاه‌طلب هستم. ما پارسال در هر دو زمینه عالی بودیم و این چیزی است که این فصل می‌خواهم. تیم‌های من با کیفیت‌های ویژه‌شان شناخته می‌شوند. یکی از آنها این است که تیم رقیب در طول 90 دقیقه دشواری بازی را باید احساس کند. ما در لیگ تاکنون این‌گونه نبوده‌ایم. این باعث نگرانی من است. من می‌خواهم سریع اوضاع بهبود یابد و من راضی شوم. بازی با بارسلونا ناامیدی من در لیگ را جبران کرده، اما سوپرجام به تاریخ پیوسته و کم‌اهمیت‌ترین جامی است که می‌توانستیم بگیریم. اکنون باید آن را فراموش کنیم.»

رئال فصل پیش در خانه سویا شش بر دو پیروز شد. مورینیو می‌گوید: «آن نتیجه نامتعارف بود. انتظار ندارم این بار بازی ما با این نتیجه به پایان برسد. ما دو بازی عالی در خانه سویا انجام داده‌ایم اما بازی در آن زمین مقابل سویا کار دشواری است. انتظار ندارم که تا دقیقه 15 پیروزی را قطعی کنیم. ما باید در بهترین فرم خود باشیم چون آنها 15 روز برای آماده‌سازی وقت داشته‌اند اما بازیکنان ما خسته از دیدارهای ملی برگشته‌اند. ما مجبور بودیم بدون تمرین بهتر شویم. اکنون جنبه‌های روانی اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. ما می‌خواهیم پیروز شویم. ببینیم این پیراهن‌های سبز (پیراهن جدید رئال) برای ما شگون دارد یا نه!»

از او درباره مسئولیت‌هایش درباره رونالدو پرسیدند و او گفت: «تنها مسئولیت من عملکرد خوب بازیکنان است. 99 درصد عملکرد خوب تیم به دلیل حضور آنهاست. و تنها زمانی که عملکرد تیم منفی باشد مسئولش من می‌شوم. کریستیانو سال‌هاست که عالی بازی می‌کند و اعتبار عالی بازی کردن او را به پای خودش می‌دانند. من مربی‌ فوتبال هستم و اندکی مسئولیت بیشتر دارم. من باید عملکرد خوبی از بازیکنان بگیرم و تعادل مالی باشگاه را حفظ کنم. هنگامی که به پایان فصل برسیم، نتایج را بررسی خواهیم کرد. اگر اوضاع عالی پیش رفته باشد که هیچ. در غیر این صورت من مسئولیت را می پذیرم. مانند همیشه.»

او درباره میشل اسین، بازیکن جدید باشگاه گفت: «او ممکن است در ترکیب ثابت قرار بگیرد. او با انگیزه بسیار زیادی آمده و هفت سال انرژی ذخیره کرده. شور و شوق او به سایر بازیکنان سرایت می‌کند. او مشتاق کمک است. او آماده بازی است.»

مورینیو صحبت‌هایش را درباره رونالدو به این ترتیب به پایان رساند: «من رونالدو را ملاقات کردم. مانند دیگر بازیکنان. دیدم که بازیکنان اندکی خسته هستند اما آماده بازی‌اند و می‌خواهند در دیداری سخت بازی کنند. لیگ قهرمانان در راه است و ما سپس باید در وایکاس (با رایو وایکانو) بازی کنیم. دیدم که رونالدو اوضاع خوبی دارد. همان طور که دیگر بازیکنان اوضاع خوبی دارند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو:مسی اندکی سرتر از کریستیانو است

ستاره سابق تیم ملی برزیل در صحبت هایی اعلام کرده که به خاطر خلاقیت های مسی، طرفدار اوست

سایت گل- این طور به نظر می رسد که ماجرای مقایسه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پایانی ندارد و همچنان یکی از سوژه های محبوب فوتبالی هاست. آخرین نفری که در این باره اظهارنظر کرده ، رونالدوی برزیلی، ستاره سابق دو تیم رئال مادرید و بارسلونا بوده.

او در مقایسه این دو ستاره گفته:« هیچ شکی نیست که این دو، بهترین بازیکنان کره زمین هستند ولی به نظر من، مسی کمی سرتر از کریستیانو رونالدو است.»

اسطوره فوتبال برزیل در گفتگو با برنامه وورلد اسپورت شبکه سی ان ان در این باره، توضیحات بیشتری هم ارائه کرده:« مسی خلاقیت بیشتری دارد و با فوتبالش، هواداران را به شدت جذب می کند. این را در حالی می گویم که مسی آرژآنتینی است و آرژآنتینی ها همیشه حریف دیرینه برزیلی ها هستند..»

او در ادامه صحبتهایش بعد از تمجید از مسی گفت:« مسی بازیکنی است که واقعا او را تحسین می کنم.»

رونالدوی برزیلی در ادامه درمورد شرایط نیمار، ستاره جوان فوتبال برزیل هم صحبت کرد و گفت:« نیمار یک بازیکن با مهارت است ولی هنوز برای تکمیل فوتبالش، به یک فاز دیگر نیاز دارد. او باید در اروپا بازی کرده و در اروپا موفق شود.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۸۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۰۹۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۷,۶۷۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۴۸۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۱۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۳۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۲۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۵ کاربر آنلاین است. (۱۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!