به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: تیتو و شروعی بهتر از شروع پپ در لالیگا؛ مسی و برابری با رکورد زامورانو

با برد قاطعانه بارسا مقابل ختافه، هم تیتو ویلانووا رکورد شکنی کردو هم لیونل مسی

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا که شروع بازی تیمش مقابل ختافه را از روی نیمکت ذخیره ها شاهد بود، بعد از ورودش به میدان موفق شد تا برای بارسلونادو گل به ثمر برساند تا رکورد جدیدی را به نام خودش ثبت کند.

بااین دو گل، مسی تعداد گلهایش در طول سال 2012 و در تمامی تورنمنت ها را به عدد 61 رساند.این درحالی بود که او در سال 2010 در مجموع به 60 گل رسیده بود.

لیونل مسی در سال 2012، 9 گل برای تیم ملی کشورش زده و 52 بار هم برای بارسلونا در تورنمنت های مختلف گلزنی کرده. دو سال پیش بود که او با به ثمر رساندن 58 گل برای تیم کاتالان و 2 گل برای آرژانتین کار را به پایان برده بود. این طور به نظر می رسد که سقفی برای مسی وجود دارد؛ او امسال را طوفانی شروع کرده.

برابری با رکورد زامورانو

لازم به ذکر است که مسی در حال حاضر با به ثمر رساندن 6 گل در 4بازی، آقای گل کنونی لالیگاست و اولین بازیکنی بعد از ایوان زامورانو (در فصل 5-1994) است که در 4 بازی ابتدایی تیمش توانسته سه بار، در هر بازی 2 گله شود.

تیتو وشروعی بهتر از پپ

تیتو ویلانووا، مربی جدید بارسلونا که بازی تیمش مقابل ختافه را از روی سکوها تماشا می کرد و از حضور روی نیمکت مربیگری بارسا محروم بود، با کسب 4 برد در 4 بازی ابتدایی تیمش در رقابت های لالیگا، توانست با برخی از مربیان بزرگ این تیم در شروعی طلایی برابری کرده و از پپ گواردیولا پیشی بگیرد. او حالا با کسب 4 برد در 4 بازی اول تیمش در لالیگا، با رکورد مربیانی مثل جیمز بلیمی، لوبیسا بروسیچ، تری ونبلز و لوئیس فان خال برابری می کند

چرا که گواردیولا در اولین بازی لالیگا که به عنوان مربی جدید بارسا روی نیمکت مربیگری این تیم قرار گرفت، شاهد شکست تیمش بود ولی تدریجا بارسای او در مسیر موفقیت حرکت کرد ولی تیتو از اولین حضورش برروی نیمکت بارسا در فصل جدید رقابتهای لالیگا، شاهد کسب هر 12 امتیاز ممکن از 4 بازی برگزار شده بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تیتر روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا

شرایط نامناسب رئال و روزهای آفتابی تیتو در بارسا تیتر اصلی روزنامه های ورزشی امروز اسپانیاست

سایت گل- تیتر اصلی روزنامه های معروف اسپانیایی را به نقل از سایت طرفداری مرور می کنیم:

مارکا:

شکست پشت شکست: رئال مادرید به دنبال پاسخ درست 24 ساعت پیش از بازی با منچستر سیتی

بازیکنان اعتراف کردند که در شرایط بدنی خوبی به سر نمی برند.

مورینیو از عدم وجود نگاه حرفه ای برخی بازیکنان ناراضی است.

بازیکنان از برخورد های مورینیو بعد از باخت ناراضی هستند.

آ.اس:

برنامه عوض می شود: مادرید به دنبال بازیابی خود در لیگ قهرمانان اروپا

مورینیو از اسین،مودریچ و کوئنترائو کمک خواهد گرفت.

رایو در هشت دقیقه 3 امتیاز را گرفت.

ال موندو:

این تیم فوق العاده؛ بارسا زیر نظر تیتو بهترین است.

رئال مادرید هرگز نتوانسته اختلاف 8 امتیازی را جبران کند و اکنون لیگ در دستان بارسا است.

مسی از کل رئال مادرید بیشتر گل زده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
داوید ویا: برد قاطعانه ما مقابل ختافه خیلی مهم است

اگر به آمار و ارقام نگاه کنیم، می بینیم که همیشه در زمین ختافه، به ما خیلی سخت گذشته و اینجا کار کردن برای ما خیلی سخت بوده. کسب یک پیروزی قاطعانه در کولیسئوم، برای ما خیلی مهم است

سایت گل- داوید ویا، ستاره اسپانیایی بارسلونا که بعداز مصدومیتی که در ماه دسامبر سال گذشته و در دیدار تیمش در جام باشگاه های جهان گریبانگیر او شد و او را به تیغ جراح سپرد، اخیرا به میادین ورزشی بازگشته ، شنبه شب در برد 1-4 تیمش مقابل ختافه نقش تاثیرگذاری داشت.

در پایان دیدار ورزشگاه کولیسئوم آلفونسو پرس، داوید ویا رضایتش را از این برد قاطعانه ابراز کرد و به خبرنگاران گفت:« شکست دادن ختافه با نتیجه 1-4 ، شادی دوبرابری را به همراه دارد. ما در سال های اخیر، در ورزشگاه کولیسئوم، سختی های زیادی کشیده ایم و فصل گذشته سه امتیاز مهم را در این ورزشگاه از دست دادیم. همیشه در برنامه بازی ها،چنین بازی هایی را جزو دیدارهای سخت تیم علامت می زنیم. به ویژه وقتی که فصل قبل هم در این ورزشگاه سه امتیاز ارزشمند از دست داده باشیم. حالا شکست دادن ختافه در خانه اش را با شادی مضاعفی جشن می گیریم. چون در سال های اخیر خاطرات بدی از این ورزشگاه داریم.»

داوید ویا در ادامه صحبت هایش گفت:« اگر به آمار و ارقام نگاه کنیم، می بینیم که همیشه در زمین ختافه، به ما خیلی سخت گذشته و اینجا کار کردن برای ما خیلی سخت بوده. کسب یک پیروزی قاطعانه در کولیسئوم، برای ما خیلی مهم است.»

این ستاره اسپانیایی از اینکه توانست گل چهارم بارسلونا در این بازی را به ثمر رسانده و بار دیگر برای دقایقی هم که شده در تیمش بازی کرد، واقعا خوشحال بود و دراین باره گفت:« از نتیجه بازی و از اینکه توانستم گلی را در لحظات پایانی بازی بزنم، خیلی خوشحالم. تدریجا در مسیر ایده آل قرار خواهم گرفت. من هر روز بهتر می شوم و باید برای بازگشت به روزهای اوج صبور باشم تا بتوانم دوباره برای تیمم تاثیرگذار و سرنوشت ساز ظاهر شوم. برای من مهم این است که بتوانم ریتم قبلی ام را بازیابم. ولی من یک مهاجم هستم و به گلزنی نیاز دارم و همیشه برایم مهم است که بتوانم به گل برسم. تدریجا قدرت بدنی ام بیشتر می شود و راستش را بخواهید، اصلا انتظارش را نداشتم که در این برهه زمانی، بتوانم 2 گل بزنم. احساس خوشبختی می کنم؛ بعد از ماه ها دوری از میادین چمن، یک بازیکن دوست دارد چنین احساس دلنشینی که ماه ها آنرا تجربه نکرده بود لمس کند و به همین خاطر گلزنی برایم خیلی زیباست.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: مورینیو و قراردادن نام اوزیل در لیست ذخیره ها

حالا دیگر ستاره آلمانی باشگاه رئال مادرید نگران حضورش در ترکیب اصلی این تیم باشد

سایت گل – مسعوت اوزیل در شرایط خوبی به سر نمی برد . او با روزهای اوجش فاصله دارد و در بازیهای اخیر نتوانسته نظر مثبت مورینیو را جلب کند و با آمدن لوکا مودریچ، حضور او در ترکیب اصلی رئال، با اما و اگر هایی مواجه شده

این درحالی است که قبل از قطعی شدن انتقال مودریچ به رئال، اوزیل همیشه از خریداری او می ترسید و انتقال مودریچ به برنابئو را به منزله تهدیدی برای خودش می دید. هر روز که می گذرد هم فرضیه حضور مودریچ به جای اوزیل در ترکیب اصلی رئال پررنگ تر می شود.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، ستاره آلمانی رئال در بازی شنبه شب و در میان شعارهای نارضایتی هواداران سویا، از زمین خارج شد، روی نیمکت ذخیره ها قرار گرفت و مودریچ را به جای خودش در ترکیب اصلی تیم دید. اوزیل ، معتقد است که بدترین بازیکن رئال در بازی با سویا نبوده ولی گویا مورینیو چنین نظری دارد.

نگرانی های اوزیل از روز یکشنبه و زمانی که مورینیو در جلسه تمرینی رئال، شاگردانش را در دو گروه بازیکنان ثابت و بازیکنان ذخیره تقسیم کرده و نام اوزیل را در لیست تیم ذخیره ها اعلام کرد، شدت گرفت. این اولین باری بود که مودریچ در تیم اصلی ودر کنار بازیکنانی مثل رونالدو، په په ،راموس و آلونسو و اوزیل در تیم ذخیره ها تمرین می کرد

این طور به نظر می رسد که اوزیل در بازی با سیتی هم در ترکیب اصلی کهکشانی ها نخواهد بود و حالا این رقابت ممکن است باعث از گود خارج شدن اوزیل و جدایی او از رئال و پیوستنش به تیمی دیگر شود و یا اینکه ستاره آلمانی را به خود بیاورد تا برای بازپس گیری جایگاهش در ترکیب اصلی رئال با مودریچ بجنگد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
والدانو: هیچ کسی حتی نزدیک سطح مسی هم نیست

ستاره سابق رئال مادرید نظرش را درمورد لیونل مسی ابراز کرده و به این نکته اشاره کرده که مسی بهترین بازیکن دنیاست و به تمجید از سبک بازی بارسا پرداخته

سایت گل- خورخه والدانو، مدیر ورزشی سابق رئال مادرید در صحبت هایی به تمجید از لیونل مسی ، ستاره آرژانتینی بارسا پرداخته و به این نکته اشاره کرده که سطح عملکرد مسی، یک درجه بالاتر از سایرین است.

مسی در جریان دیدار تیمش مقابل ختافه که با برد 1-4 بارسا همراه بود، دو گل به ثمر رساند تا تعداد گلهایش در سال 2012 به 61 گل برساند و والدانوی 56 ساله معتقد است که هموطنش به سادگی بهترین بازیکن دنیاست.

والدانو در صحبتهایی به ال ارالدو گفت:«اگر از من بپرسید، به شما می گویم که مسی یک سطح بالاتر از سایرین است. هیچ کسی حتی نزدیک سطح مسی هم نیست. »

ستاره سابق تیم ملی آرژانتین درادامه به این نکته اشاره کرد که بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در حال به جای گذاشتن رد پای جدیدی در دنیای فوتبال هستند و از گواردیولا هم تمجید کرد:« بارسلونا و تیم ملی اسپانیا ، معیارهای جدیدی در دنیای فوتبال هستند. در اختیار گرفتن مالکیت توپ ،به شما اجازه می دهد تا فوتبال فوق العاده ای را ارائه کنی.بارسا کسی را داشت که در فوتبال این تیم ، نوآوری ایجاد کند. کسی که پپ گواردیولا نام داشت.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: غیرممکن است که بتوان رابطه ای بهتر از این،با بازیکنان داشت

مربی رئال در صحبت هایی اعلام کرد که او مسئول ناکامی تیمش است

سایت گل- ژوزه مورینیو بعد از شکست تلخ مقابل سویا، صحبت هایی در مورد رابطه خوبش با بازیکنانش ، بر زبان آورد. طبق گزارش منتشره درروزنامه مارکا، آقای خاص درمورد رابطه اش با بازیکنانش گفت:« نمی تواند بهتر از این باشد. فکر می کنم که غیرممکن است که بتوان رابطه بازیکنان تیم- مربی تیم، را از رابطه ای که من با شاگردانم دارم، بهبود بخشید.»

مربی پرتغالی بار دیگر در صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که مقصر شروع بد رئال، خود اوست:« من فکر می کنم که شک و تردیدهایی را ایجاد نکرده ام. مسئول اصلی من هستم. وقتی تیم های من به پیروزی می رسند، همگی می بریم و وقتی ببازیم، مسئول اول باخت من هستم. قبل از باخت مقابل سویا ، آن صحبت هایی که در کنفرانس خبری برزبان آوردم را به بازیکنانم گفته بودم.قبل از باخت این حرفها را به آنها گفته بودم.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، مورینیو در ادامه درمورد تغییرات احتمالی تیمش در دیدار با سیتی هم گفت:« نه، ترکیب تیم من در مقایسه با بازیهای قبلی خیلی تفاوت نخواهد کرد و سعی نمی کنم که یک بازیکن خاص را که در شرایط خوبی نیست، انگشت نما کنم. این از نظرمن بهترین راه ، برای رویارویی با تیمی مملو از بازیکنان تراز اول است.»

مورینیو درمورد انگیزه های شخصی خودش و بازیکنانش گفت:« در این سطح، چه بازیکنان و چه مربیان، قهرمانی هایی را به دست آورده ایم؛ همه ما جام هایی داریم و به ثبات حرفه ای و اقتصادی رسیده ایم. نباید نگران افراد نباشیم و یا به واکنش های آنها وابسته باشیم. کسی مرا تحت فشار قرار نمی دهد. این خودم هستم که خودم را تحت فشار می گذارم. کسی به من انگیزه نمی دهد و خودم، به خودم انگیزه می دهم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلوس: اگر من جای کاکا بودم، مدتهاپیش از رئال رفته بودم

مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا در مورد شرایط سخت هموطنش در سانتیاگو برنابئو به صحبت پرداخته

سایت گل- دانیل آلوس ، مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا هیچ وقت نمی تواند زبان در کام بگیرد و همیشه هرآنچه به ذهنش می آید را برزبان می آورد. او حالا در صحبت هایی جنجالی،به کاکا، دوست و هم تیمی سابقش در تیم ملی برزیل توصیه هایی کرده.

دانی آلوس در صحبت هایی درمورد شرایط کاکا گفت:« اگر من جای کاکا بودم، مدتها پیش از رئال رفته بودم. چون در زندگی ام از بازی کردن فوتبال خیلی لذت می برم و هیچ وقت دوست نداشتم که در شرایطی مثل شرایط او باشم.»

ستاره برزیلی آبی اناری ها در گفتگویی که با اسپورته اینتراتیوی برزیل داشت، دیدگاهش را درمورد شرایط کاکا در رئال بیان کرد و گفت:« کاکا توانست به جایی برسد که کمتر کسی می تواند به آنجا برسد: انتخاب به عنوان بهترین بازیکن دنیا.ولی الان به او احترام گذاشته نمی شود؛البته به عنوان یک انسان به او احترام می گذارند ولی از لحاظ حرفه ای نه؛ همان طور که من گفتم، او از احترام صاحبان باشگاه برخوردار نیست.باشگاهی که تیم کنونی اوست باید به کسی که روزی بهترین بازیکن دنیا بوده، احترام بگذارد. فکر می کنم که اگر در بارسلونا بود، با چنین شرایطی مواجه نمی شد.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت خوش بینی به اردوی رئال:بارسا هم امتیاز از دست خواهد داد

مارسلوی برزیلی در این باره گفت:« حالا نوبت رقابت های لیگ قهرمانان اروپاست. ما باید به کسب یک پیروزی مقابل سیتی فکر کنیم تا بتوانیم اندکی روحیه تیم را بهبود ببخشیم.»

سایت گل- بعد از باخت دردناک شنبه شب رئال مقابل سویا، در ورزشگاه سانچس پیسخوان، شاگردان ژوزه مورینیو روز یکشنبه تمرینات خود را از سر گرفتند و البته تلاش می کردند تا شکست تلخ 0-1 شنبه شب و فاصله 8 امتیازی با بارسای صدرنشین در جدول رده بندی رقابت ها را به دست فراموشی بسپارند؛ فاصله ای که در طول تاریخ رقابت های لالیگا، کم نظیر بوده.

این اولین بار در طول کارنامه مربیگری مورینیو نیز هست که تیمش در سه دیدار رسمی متوالی در خارج از خانه، متحمل شکست می شود: باخت به ختافه در ورزشگاه کولیسئوم، شکست 0-1 مقابل سویا در ورزشگاه سانچس پیسخوان و ناکامی در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا در ورزشگاه نوکمپ و در مصاف با بارسلونا. با این آمار، رئالی ها باید دست به دامان بارسا باشند تا امتیاز از دست بدهد تا کهکشانی ها بتوانند امیدهایشان برای دفاع از عنوان قهرمانی فصل گذشته را بازیابند.. این درحالی است که در فصل گذشته رقابت های لالیگا، رئال تا روز10 دسامبر شکستی را متحمل نشده بود.

البته این طور به نظر می رسد که خوش بینی و روحیه به اردوی تیم مادریدی بازگشته و شاگردان آقای خاص، قصد دارند تا با فراموش کردن فاجعه ای که در رقابت های لالیگا برایشان رخ داده، خودشان را برای اولین دیدار در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و مصاف با منچستر سیتی ، قهرمان فصل قبل رقابت های لیگ برتر انگلیس، آماده کنند؛ آنها به دنبال آن هستند دقیقا مثل همان اتفاقی که در دور برگشت بازی سوپرکاپ اسپانیا رخ داد، این بار نیز از بازی وسط هفته ای شان برای تغییر اوضاع بهره ببرند. آنها با انگیزه ای بالا تمریناتشان را آغاز کرده اند تا با کسب یک نتیجه دلچسب مقابل منچسترسیتی، حال و هوایشان را عوض کرده و بتوانند روزهای تلخ اخیر را به دست فراموشی بسپارند.

مارسلوی برزیلی در این باره گفت:« حالا نوبت رقابت های لیگ قهرمانان اروپاست. ما باید به کسب یک پیروزی مقابل سیتی فکر کنیم تا بتوانیم اندکی روحیه تیم را بهبود ببخشیم.»

په په، ستاره پرتغالی رئال هم این فاصله را چندان تعیین کننده نمی داند .او دراین باره گفته:« امتیازهای زیادی پیش روست. رقابت های این فصل لالیگا، مثل پارسال نخواهد شد. فکر می کنم که بارسلونا هم امتیاز از دست خواهد داد و به نظر من این روزها ما باید آماده باشیم تا در تمام بازی های بعدی مان به پیروزی برسیم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مسي در رده دوم گلزنان برتر قاره سبز

مرد سال فوتبال جهان با 6 گل زده در 4 بازي لاليگا در رتبه دوم بهترين گلزنان اروپا قرار گرفته اما در اين ميان اثري از گلزن پرتغالي نيست.

با انجام پيکارهاي اين هفته ليگ‌هاي اروپايي، تازه‌ترين فهرست گلزنان ممتاز فصل جاري توسط يوفا انتشار يافت که بر اساس آن ليونل مسي در رده دوم جاي گرفته است. اما نامي از کريستيانو رونالدو در اين جمع ديده نمي‌شود.

مسي پس از سپري شدن 4 بازي لاليگا 6 گل به ثمر رسانده است. بازيکن برتر جهان از آرژانتين اکنون در اين فهرست پس از جوزي آلتيدور،‌ مهاجم کم سن و سال و تازه‌ملي پوش شده هلند که در خدمت تيم آلکمار است،‌ قرار گرفته است.

آلتيدور با 7 گل زده صاحب رده نخست است و اعجوبه «پرافتخار» بارسا در رده دوم جاي دارد. اما کريستيانو رونالدو که تا سه هفته قبل خود را شايسته‌ترين فرد براي کسب عنوان بهترين بازيکن قاره مي‌دانست،‌ در ليگ اسپانيا بخاطر بحران نزد کهشکاني‌ها، 2 گل زده و در اين فهرست جايي ندارد.

در رده سوم اين فهرست ‌زلاتان ايبراهيموويچ، مهاجم فصل گذشته آ.ث‌ميلان حاضر است.

وي که تابستان سال جاري از کالچو خارج و به ليگ فرانسه «لوشامپيونه»‌ وارد شد، 5 گل در 4 بازي به ثمر رسانده است.

اين اتفاق در حالي است که دو بازيکن ديگر به اسامي کارلوس باکا عضو بروژ بلژيک و اميد بلولوت از گالاتاسراي ترکيه هر يک شرايط گل زده و تعداد بازي مشابه با مهاجم سوئدي پاريسي‌ها داشته، ‌از اين رو هم‌رتبه با وي هستند و بطور مشترک در رده سوم جاي دارند.

همين وضعيت در مورد ليور رافائلف از بروژ بلژيک و ابراهيم ايبو ساوانه از هورله لوين بلژيک به چشم مي‌خورد که 5 گل زده در 6 بازي در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

در پله نهم اين جدول نيز روبين فان پرسي شرايطي مشابه از نظر گلزني و تعداد مسابقه با ميچو ،‌بازيکن سوانسي ولز و کالو اوچه، ستاره تيم کاظم‌پاشا ترکيه دارد.

مهاجم هلندي (فان‌پرسي) در 4 بازي 4 گل زده و بطور مشترک در کنار دو ستاره ديگر قرار گرفته است.

*اين فهرست به شرح زير است:

1- جوزي آلتيدور، آلکمار هلند، 22 ساله، 7 گل زده در 5 بازي

2- ليونل مسي،‌ بارسلونا اسپانيا، 25 ساله، 6 گل زده در 4 بازي

3- زلاتان ايبراهيموويچ، پاري‌سن‌ژرمن فرانسه، 30 ساله، 5 گل زده در 4 بازي

3-کارلوس باکا، بروژ بلژيک، 26 ساله، 5 گل زده در 4 بازي

3-اميد بولوت، گالاتاسراي ترکيه، 29 ساله، 5 گل زده در 4 بازي

6-ليور رافائلف، بروژ بلژيک، 26 ساله، 5گل زده در 6 بازي

6-ابراهيم ايبو ساوانه، هورله لوين بلژيک، 26 ساله ، 5 گل زده در 6 بازي

8- مصطفي جارجو، مون بلژيک، 26 ساله، 5 گل زده در 7 بازي

9-روبين فان پرسي، منچستريونايتد انگليس، 29 ساله، 4 گل زده در 4 بازي

9-ميچو، سوانسي ولز، 26 ساله، 4 گل زده در 4 بازي

9- کالو اوچه، کاظم‌پاشا ترکيه، 4 گل زده در 4 بازي

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
موزز: دوست دارم روزي در بارسا بازي کنم

هافبک تازه‌وارد چلسي تأييد کرد که تمايل دارد روزي به غول‌هاي کاتالان بپيوندد.

ويکتور موزز که به تازگي با چلسي قرارداد بسته است، اظهار کرد که يکي از روياهاي هميشگي‌اش بازي براي بارسلونا، غول‌هاي بزرگ کاتالان است.

ستاره سابق ويگان در گفت‌و‌گو با اسکاي اسپورت اظهار داشت: بايد براي حضور در چلسي خدا را شکر کنم. اين مثل يک روياي به تحقق پيوسته است و اگر همين‌طور سخت کار کنم، کسي چه مي‌داند شايد يک روز به بارسلونا پيوستم.

موزز اخيرا با قراردادي 9 ميليون پوندي به استمفوردبريج پيوسته است.

وي اظهار داشت: سفر درازي از نيجريه داشته‌ام و تنها مي‌خواهم قوي بمانم و به خاطر خودم سخت کار کنم چه در فوتبال باشم چه نباشم.

هافبک چلسي گفت: واقعا نمي‌دانم به خاطر دي متئو يا رئيس باشگاه يا چه به اين باشگاه پيوستم، اما مي‌دانم که چلسي به جذب من علاقمند شد و اين شد که به اين تيم آمدم.

وي افزود: مي‌دانم که بازيکنان زيادي در چلسي هستند، اما اگر از فرصتي که به دست آمده استفاده کنم، مي‌توانم به بازيکني ثابت تبديل شوم.

موزز در اين فصل 2 بار براي چلسي به ميدان رفت و در اولين بازي نيز مقابل ويگان حضور داشت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۹۱۴ بازدید
۳ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۶ بازدید
۱۵ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۵۳۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۴۹ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۶۶ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۳۶ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۳۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۶۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۳ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!