به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کاربران آس ، بازیکنان را بیشتر از مورینیو مقصر بحران می دانند

کاربران اینترنتی آس ، نظرات متفاوتی در این باره داشتند که مقصر بحران فعلی تیم چه کسی است . تیم در لالیگا یک تساوی و دو شکست در چهار بازی کسب کرده است .
55 درصد از کاربران از میان 36.449 نقر اعتقاد دارند که بازیکنان مقصر هستند و 45 درصد ، مورینیو را مقصر می دانند .
رئال مادرید در لالیگا فقط چهار تا از 12 امتیاز ممکن را کسب کرده ، پنج گل زده و چهار گل خورده است .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
انتقاد بازیکنان رئال از مورینیو به خاطر پیش فصل نامناسب

در رختکن رئال ، بحث در مورد دلایل بحران زیاد است . بازیکنان مشکلات را به مسائل بدنی و یک پیش فصل بد ربط می دهند و مورینیو ، شاگردانش را به بی تعصبی متهم می کند .
والدبباس یکشنبه روز واکنش را تجربه کرد . خبری از خشم مورینیو نبود . فقط همه با جدیت تمرین کردند تا آماده بازی با سیتی شوند .
مورینیو در پیزخوان به بازیکنانش هشدارها را فرستاد . بازیکنان اعتقاد دارند که درست نبوده که مورینیو آنها را به بی تعصبی متهم کند چرا که به جز صحنه مهار نکردن تروخوفسکی توسط دی ماریا ، در باقی لحظه ها تلاششان را کرده اند اما تمرکز لازم را نداشتند و از نظر بدنی مشکل داشتند .
بسیاری معتقدند که سفر به ایالات متحده کاملا بی دلیل و خسته کننده بوده است . سفر طولانی چیزی را به تیم اضافه نکرده و تنها وقت بازیکنان را گرفته است .
مورینیو اما مشکل را بدنی نمی بیند . او اعتقاد دارد که بازیکنانش انگیزه لازم را ندارند . مربی پرتغالی نمی فهمد که چرا بازیکنانش این قدر زود اشباع شده به نظر می رسند .
پس از بازی با پیزخوان ، مورینیو به بازیکنانش گفت که ذهنشان معطوف به فوتبال نیست . مورینیو اعتقاد داشت که بازیکنانش در روزهای اخیر بیشتر در مسائل تبلیغاتی سیر کرده اند تا فوتبال . ژابی ، آربلوا و کاسیاس در روز پنجشنبه ، در مراسم تبلیغاتی آدیداس حضور پیدا کرده بودند .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دانی آلوس:اگر باشگاه داشتم،کریس را می خریدم؛ همه ازمورینیو تعریف می کنند،پس حتما تعریف کردنی است

مسی یک پسر خجالتی است که شخصیت قوی ای دارد و دوست خوبی برای دوستان و اعضای خانواده اش است.من این افتخار را دارم که دوست او باشم

سایت گل- دانی آلوس، ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا، همیشه حرف هایی که در دل دارد را برزبان می آورد .آلوس قبل از برگزاری اولین بازی تیمش در رقابت های گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به صحبت پرداخته.

او به تمجید از مورینیو پرداخت و گفت:« از خیلی نظرها مورینیو را تحسین می کنم. چون خیلی از او تعریف می کنند. شیوه حرف زدن او، مثل من نیست. ولی وقتی همه از او تعریف می کنند، حتما قابل تعریف کردن است.

مدافع برزیلی بارسلونا درمورد کریستیانو رونالدو هم گفت:« اگر من رئیس یک باشگاه بودم، دوست داشتم کریستیانو را در تیمم داشته باشم. هیچ کسی کامل نیست ولی من از کریس رونالدو خیلی خوشم می آید. هرکسی شیوه های خودش را داردو به همین خاطر اصلا از او انتقاد نمی کنم،همان طور که خیلی از رفتارهای من هم درست نیست.هرچند که من شیوه رفتاری مسی را بیشتر می پسندم: فروتنی، سادگی و اینکه هیچ راز و رمزی ندارد.مسی دقیقا همان چیزی که از او می گویند است و حتی خیلی بیشتر از اینها . او یک پسر خجالتی است که شخصیت قوی ای دارد و دوست خوبی برای دوستان و اعضای خانواده اش است.من این افتخار را دارم که دوست او باشم.فکر می کنم که این روزها مسی در صدر است و بعد سایر بازیکنان می آیند.»

پپ گواردیولا هم بخش دیگری از صحبت های آلوس را به خود اختصاص داد:« گواردیولا به ما می گفت:" به حرف من گوش دهید؛ می بریم."..به همین خاطر هم او را اینقدر تحسین می کنم. گواردیولا قابلیت این را دارد که تو را متقاعد کند که کدام راه به موفقیت ختم می شود.با تمام احترامی که برای سرمربیان برزیلی قائلم، به خاطر دورانی که با گواردیولا همکاری کرده ام و شناختی که ازو دارم، می توانم بگویم که او می تواند سرمربی تیم ملی برزیل ویا سرمربی هر تیم دیگری دردنیا شود. بعد از هدایت بارسلونا، با تجربیاتی که آموخته ای، می توانی سرمربی هر تیم ملی ای باشی.»

بخش پایانی صحبت های آلوس درمورددیداری بود که بیش از هر بازی دیگری برایش لذت بخش بود:« بازی 0-5 مقابل رئال در فصل 11-2010. من در آن بازی یک دوئل شانه به شانه با کریستیانو رونالدو داشتم و آن روز به شدت تحت تاثیر بودم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: مورینیو وشکایت از خبرنگار روزنامه مارکا

مربی رئال مادرید به خاطر انتشار مقاله ای که در آن نوشته شده بود:« مورینیو شبیه افرادی است که بعد از یک تصادف رانندگی از صحنه در می روند» از نویسنده آن شکایت می کند

سایت گل- ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید عصر روز 4شنبه شکایتی را از روبرتو پالومار، روزنامه نگار روزنامه مارکا به عمل آورد. این روزنامه نگار روز 17 سپتامبر مقاله ای را منتشر کرده بود و در این مقاله مورینیو را با فردی مقایسه کرده بود که بعد از یک تصادف رانندگی، از صحنه تصادف فرار می کنند.»

مورینیو این شکایت را راسا و شخصا انجام داده و این شکایت ربطی به باشگاه رئال مادرید ندارد. البته در عین حال اعلام کرده که قصد شکایت از روزنامه مارکا و مدیران داخلی این روزنامه را ندارد.

طبق بیانیه ای که از سوی دفتر وکیل ژوزه مورینیو منتشر شده، «مورینیو این قصد را ندارد که آزادی بیان را زیر سوال برده و یا به خاطر تمام انتقادات مرتبط با شغل او شکایت کند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
شکیرا تائید کرد: پیکه به زودی پدر می شود

خواننده سرشناس کلمبیایی در وب سایت رسمی اش این خبر را اعلام کرده

سایت گل- شکیرا، خواننده سرشناس کلمبیایی و نامزد جرارد پیکه در وب سایت رسمی اش از یک راز خانوادگی اش پرده برداشته.

او با تائید خبری نوشته:« همان طور که برخی از شما می دانید، من و جرارد با شادی تمام در انتظار تولد اولین فرزندمان هستیم. ما تصمیم گرفته ایم این لحظات بی نظیر زندگی را در اولویت قرار دهیم و تمام برنامه های از پیش تعیین شده مان را به آینده موکول کنیم. می خواهم از تمام هوادارانم به خاطر عشق همیشگی و درک بالایشان تشکر کنم.

شکیرا.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پرده برداری از مجسمه مسی در ورزشگاه ومبلی

یک هنرمند، مجسمه لیونل مسی را برای موزه مادام توسو لندن ساخته و این مجسمه در ورزشگاه ومبلی معرفی شد

سایت گل- پرده برداری از مجسمه لیونل مسی در ورزشگاه ومبلی انجام شد. این ستاره آرژانتینی که ستاره تیمش در فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در سال 2011 بود و نقش پررنگی در برد 1-3 بارسا مقابل منچستریونایتد در دیدار فینال داشت، حالا مجسمه ای در موزه مادام توسوخواهد داشت.

این مجسمه از تاریخ 23 سپتامبر در موزه مادام توسو شهر لندن به نمایش درخواهد آمد.

این درحالی است که ورزشگاه ومبلی امسال نیز میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود و دلیل انتخاب مجدد این ورزشگاه برای میزبانی این فینال، بزرگداشت صد و پنجاهمین سالگرد اتحادیه فوتبال انگلیس است.

این روزها نام بارسلونا، در کنار رئال مادرید، چلسی، یونایتد و سیتی ، جزو مدعیان فتح این جایزه به گوش می رسد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: چرا کاسیاس گلهای تیمش مقابل سیتی را جشن نگرفت

درگذشت کودک بیمار لهستانی که ایکر کاسیاس را به عنوان سمبل زندگی اش می شناخت، دلیل آن بود که دروازه بان اسطوره ای رئال گلهای تیمش مقابل سیتی را جشن نگرفت

سایت گل- ایکر کاسیاس، دروازه بان افسانه ای باشگاه رئال مادرید در جریان دیدار تیمش مقابل منچسترسیتی که سه شنبه شب از دور اول رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد، از نظر روحی زیاد در اوج نبود. چند ساعت قبل از آغاز این بازی بود که او خبر درگذشت داوید زاپیسک ، کودک لهستانی ای که در جریان رقابت های یوروبا او آشنا شده بود را دریافت نموده بود.

این کودک 14 ساله که با بیماری سختی دست و پنجه نرم می کرد، در جریان برگزاری رقابت های یورو2012 رویایش را محقق شده دید و با ایکر کاسیاس، الگوی فوتبالی زندگی فوتبالی اش دیدار کرد. او که همیشه با ویلچر حرکت می کرد، با ویلچربه دیدار ایکر کاسیاس رفت و با او عکس هایی را به یادگاری گرفت.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،بعد از انتظار درگذشت خبر این کودک لهستانی، ایکر کاسیاس پیامی در این باره منتشر کرد:« من واقعا برای خانواده اش متاسفام. روحت شاد دوست عزیز.»

از همین رو بود که ایکر کاسیاس گلزنی تیمش در بازی حساس با منچسترسیتی را به احترام درگذشت این کودک بیمار، جشن نگرفت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پیام تسلیت کاسیاس به خانواده پسر لهستانی

این پسر که طرفدار سرسخت کاسیاس بود سه‌شنبه پیش درگذشت.

سایت گل – ایکر کاسیاس پیام حمایت خود را به خانواده داوید زاپیسک فرستاده است. او سه‌شنبه در اثر بیماری تباهی درگذشت.

دروازه‌بان رئال مادرید او را در جریان مسابقات جام ملت‌های اروپا در لهستان و اوکراین دید. این پسر طرفدار سرسخت دروازه‌بان 31 ساله اسپانیا بود. کاسیاس پیراهن امضاشده‌اش را به او داد که در آن به لهستانی نوشته بود: «داوید، من همیشه به فکر توام. این را به تو با علاقه فراوان تقدیم می‌کنم تا نگهش داری و همیشه در خاطره‌هایت به یاد داشته باشی.»

کاسیاس این بار گفته: «اول از همه می‌خواهم باز هم به خانواده او تسلیت بگویم. امیدوارم روح داوید در آرامش باشد.

این فرصت را داشتم که در مسابقات اخیر جام ملت‌های اروپا با خانواده او همراه باشم. او پسری بود که مشتاق آن بود که از زندگی نهایت بهره را ببرد و بسیار خوشحال بود که تیم ملی اسپانیا را می‌دید. او با تمام بازیکنان عکس گرفت و والدین، خانواده و دوستانش هم در کنار همه ما خوشحال بودند.»

کاسیاس گفته چون الگو است مسئولیت خود را جدی می‌گیرد: «مادر او به پیش نماینده فدراسیون ما رفت. ماجرای او توجه مرا جلب کرد. او پسری بود که می‌خواست با ما، و با من دیدار کند. او هدیه کوچکی به من داد که عروسکی خرسی بود. ما چند روز را کنار هم گذراندیم تا به ما نزدیک باشد. او بسیار خوشحال بود. ما نیز. این که ما او را شاد کردیم را خودتان در نظر بگیرید که چه معنای بزرگی برای ما داشته.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کریستین تی‌یو در آستانه قرارداد جدید با بارسلونا

این مهاجم جوان توجه چندین باشگاه را جلب کرده اما انتظار نمی‌رود با جایی جز بارسلونا قرارداد امضا کند.

سایت گل – کریستین تی‌یو گفته ایجنت او در حال مذاکره با بارسلونا بر سر قراردادی جدید و بهتر است.

قرارداد فعلی این مهاجم چندپسته در تابستان 2013 به پایان می‌رسد. او مورد توجه چند باشگاه خارجی است اما بعید است از نوکمپ برود و قرارداد جدید او در راه است.

تی‌یو به مارکا گفته: «تمدید قرارداد عالی پیش می‌رود. بارسا با ایجنت من در مذاکره است و امیدوارم هر چه سریع‌تر به قرارداد برسیم.»

این مهاجم 21 ساله در آکادمی جوانان بارسلونا پرورش یافته و در نوامبر 2011 اولین بازی رسمی خود را برای تیم اصلی انجام داد.

او تبدیل به عضوی کلیدی در تیم کاتالان شده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
منزس: بارسلونا کارهایی کرده که از نظر تاکتیکی غیرممکن است!

مربی سلسائو می‌گوید بارسا محک فوتبال امروز است.

سایت گل – مانو منزس، مربی برزیل گفته بارسلونا فوتبال را در سال‌های اخیر تغییر داده است.

منزس به‌ویژه از نوآوری‌های تاکتیکی بارسا تحت تاثیر قرار گرفته. او می‌گوید آنها می‌توانند صرف نظر از سیستمی که انتخاب می‌کنند حاکم بازی‌ها شوند.

منزس می‌گوید: «اگر به بارسلونا بنگرید، آنها در سال‌های اخیر به تمامی روش‌ها بازی کرده‌اند و تمامی آرایش‌های تاکتیکی را آزموده‌اند.

آنها کارهایی کرده‌اند که باعث می‌شود به خود بگویید: غیرممکن است بتوانند این کار را بکنند. از نظر تاکتیکی چنین چیزی امکان‌پذیر نیست.

به علاوه، تیم آنها به سطح بالایی از برتری رسیده‌اند. این تنها با داشتن چنین بازیکنانی ممکن است.

در فوتبال تیم‌های برنده همواره اثر خود را به جا می‌گذارند و در طول مدت‌زمانی مشخص اثرگذار هستند. آنها را الگوی دیگر تیم‌ها می‌دانند. بارسلونا کاری کرده که رفتار دیگر تیم‌ها تغییر کند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۹۲۳ بازدید
۴ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۶ بازدید
۱۵ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۵۳۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۵۱ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۶۷ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۳۶ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۳۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۶۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۰ کاربر آنلاین است. (۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!