به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مصدومان یوونتوس بهبود یافتند.

بحران مصدومیت بینکونری دارد به پایان می‌رسد و کلودیو رانیری می‌تواند به زودی، سرانجام از زبینا و زانتی استفاده کند....

یوونتوس درگیر مصدومیت‌های فراوانی در این فصل بوده ولی کلودیو رانیری مربی تیم حالا از شنیدن خبر بازگشت کریستیانو زانتی و جاناتان زبینا خوشحال خواهد شد. این دو نفر می‌توانند بعد از غیبتی بلندمدت در آخرین هفته‌های فصل به کمک تیم بشتابند. زانتی از آغاز فوریه مصدوم بود. او دچار مصدومیت از ناحیه ران پا شده بود.

این بازیکن 31 ساله چهار ماه دیگر از فصل را هم به همین دلیل از دست داده بود. زبینا هم در این فصل تنها یک بار به میدان رفته. او دچار التهاب تاندون پشت شده بود و مجبور گشته بود خود را در ماه نوامبر به تیغ جراحان بسپارد.

به نوشته لا گاتزتا دلوسپورت، این بازیکن 30 ساله به تمرینات یوونتوس پیوسته است و می‌تواند در هفته بعدی رقابت‌ها بازی کند. پاول ندود هم از التهاب گلو رهایی یافته است و در بازی مقابل کیه‌وو در لیست رانیری قرار خواهد داشت.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۰ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ناامیدی توتی از کسب عنوان چهارم

فرانچسکو توتی مهاجم رم می‌گوید که پنج امتیاز اختلاف با جنوا بسیار زیاد است و رم شاید بختی برای کسب عنوان چهارم نداشته باشد...

فرانچسکو توتی چندان از رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد اطمینان ندارد ولی به طرفداران قول داده که تیم هر کاری از دستش بربیاید برای کسب عنوان چهارم انجام خواهد داد. او گفته است که رم تا انتهای فصل تلاش می‌کند تا جنوا و فیورنتینا را از پیش رو بردارد.

توتی در مراسم ساعت زمین که در کولوسیوم شهر رم برگزار شد گفت: «باید سعی کنیم که به جایگاه چهارم برسیم، هر چند که این کار بسیار دشواری است. رسیدنه به رده چهارم سخت است: پنج امتیاز فاصله داریم و تنها نه بازی پیش روی ماست. ولی به هر حال باید سعی کنیم.»

منبع

۱۰ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
رونالدینیو در اندیشه جدایی از میلان

" رونالدینیو " می‏خواهد در پایان فصل با مسئولان میلان در مورد آینده‏اش در این باشگاه صحبت کند.

بازیکن تیم ملی برزیل تنها بعد از اینکه تابستان گذشته از بارسلونا به میلان پیوست اعلام کرد قصد دارد در پایان رقابت‏های این فصل با مدیران میلان در مورد آینده‏اش گفتگو کند.

" رونالدینیو " گفت: « در پایان فصل می‏خواهم با مدیران میلان ملاقات کنم. فصل مثبتی برای من نبود اما حرفه‏ای هستم و هنوز می‏خواهم به میلان کمک کنم به چیزهایی دست یابد و تا پایان به آینده‏ام فکر نخواهم کرد. »

اخباری از علاقه منچستر سیتی به " رونالدینیو " به گوش می‏رسد اما " روبرتو دآسیس " مدیر برنامه‏های این مهاجم برزیلی، گفت: « باشگاه‏هایی در مورد او و وضعیتش از من سوال کردند اما هر انتقالی به این باشگاه‏ها به میلان بستگی دارد. »

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: روی جوانان سرمایه‌گذاری کنید.

مربی پرتغالی آینده را می‌بیند که در آن بازیکنان جوان ایتالیایی برای اینتر بازی می‌کنند...

ژوزه مورینیو مربی اینتر اعتقاد دارد که آینده باشگاه‌ها، به ویژه باشگاه خود او ارتباط تنگاتنگی با بازیکنان جوان دارد. مورینیو دوست دارد بازیکنان جوان بیشتری را ببیند که از رده‌های سنی پایین‌تر باشگاه‌ها خود را بالا می‌کشند و بازیکنان مهم آینده می‌شوند و با طرفداران ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند.

او در گفتگو با ESPN گفته است: «باشگاه‌ها باید روی بازینانی سرمایه‌گذاری کنند که در بخش جوانان پرورش می‌یابند. به نظر من این باعث همدلی بیشتر طرفداران و تیم می‌شود. داویده سانتون را در نظر بگیرید. تا سال قبل کسی نمی‌دانست او در اینتر بازی می‌کند ولی حالا طرفداران او را می‌ستایند چون او در اینتر رشد کرده، جوان است و می‌تواند در 10، 15 سال آینده پیراهن نراتزوری را بپوشد.»

سانتون تحت نظر مورینیو بازیکن مهمی برای اینتر شد. او ده بازی در لیگ انجام داده و او را از بهترین بازیکنان آینده ایتالیا می‌دانند.

منبع

۱۱ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
جلسه گالیانی با آنچلوتی

شایعات ثبات میلان را به هم ریخته‌اند ولی گالیانی همچنان قصد دارد با شایعات مبارزه کند...

کارلو آنچلوتی مربی میلان و آدریانو گالیانی نایب‌رییس باشگاه قرار است در چند هفته آینده درباره برنامه‌های آینده با هم صحبت کنند. میلان از حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد مطمئن است ولی آینده آنچلوتی چندان مطمئن به نظر نمی‌رسد.

شایعات رسانه‌های ایتالیا و اسپانیا این مربی سابق یوونتوس را به رئال مادرید پیوند داده است. خود او هفته قبل جلسه با فلورنتینو پرس را تکذیب کرد و با این حال نگفت که در صورت ترک میلان به کدام تیم خواهد رفت. Sportmediaset.it ادعا کرده که گالیانی قرار است با مربی تیمش جلسه‌ای ترتیب دهد تا هر گونه ابهام از میان برود.

گالیانی می‌خواهد ببیند که آنچلوتی دلش با کیست، و آیا حس می‌کند که می‌تواند مربی فصل‌های آتی تیم باشد یا نه. این گزارش همچنین حاکی از آن است که آنچلوتی قصد دارد از گالیانی بپرسد که باشگاه درباره نقل و انتقالات چه رویکردی در پیش خواهد گرفت. آنچلوتی خواهان امنیت و منابع است تا بتواند تیم را در فصل بعد تقویت کند.

در هر حال، به نظر می‌رسد که میلان همچنان مایل به انتقالات بزرگ نباشد. گالیانی گفته است که طبق سیاست‌های باشگاه، قرار نیست مبالغ هنگفت صرف خرید بازینان جدید شود. او به دنبال آن است که راهی دیگر بیابد تا آنچلوتی را نگه دارد، چون رئال مادرید و چلسی گوش به زنگ هستند تا ببینند سرنوشت آنچلوتی در میلان چه خواهد شد.

منبع

۱۱ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
میلان: جراحی آبیاتی موفق بود.

حالا آبیاتی راه طولانی و دشوار بهبودی را پیش رو دارد....

عمل جراحی روی رباط زانوی کریستین آبیاتی دروازه‌بان میلان موفقیت‌آمیز بوده ولی او تا فصل بعد از میادین دور خواهد بود. این بازیکن ایتالیایی روز دوشنبه زیر تیغ رفت تا رباط زانوی او تحت عمل جراحی قرار گیرد.

باشگاه میلان در بیانیه‌ای که روی سایت باشگاه قرار داده شد از عمل او ابراز رضایت کرده است: «میلان اعلام می‌کند که کریستین آبیاتی امروز در آنتورپ از سوی پروفسور مارتنز مورد عمل جراحی قرار گرفت. رباط صلیبی پای راست او از نو بازسازی شد و عمل جراحی هم موفقیت‌آمیز بود. بهبودی او پنج تا شش ماه طول خواهد کشید.»

آبیاتی دو هفته پیش در برخورد با مدافع خودی مصدوم شد. گفته می‌شد که میلان فدریکو مارکتی دروازه‌بان کالیاری را به خدمت خواهد گرفت ولی چون تنها نه بازی تا انتهای فصل مانده بعید است این اتفاق روی دهد.

منبع

۱۱ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو نگران از مصدومیت مایکون

این مدافع برزیلی در مقابل اکوادور مصدوم شد و حالا مسئولان اینتر نگران هستند...

اینتر و ژوزه مورینیو به دنبال شنیدن مصدومیت مایکون از ناحیه ران پا به شدت به دنبال کسب اخبار جدید درباره او هستند. این مدافع نراتزوری در دقیقه 24 درد شدیدی را حس کرد و از زمین بیرون برده شد. به نظر می‌رسد مایکون که قصد داشت از سمت راست توپ را روی دروازه حریف ارسال کند دچار کشیدگی عضله شده است. مشخص نیست مصدومیت او تا چه حد جدی است.

اینتر مضطربانه به دنبال اخباری از کادر پزشکی تیم ملی برزیل است و این خبر را روی وب‌سایت این باشگاه هم می‌توان دید. در سایت اینتر آمده است: «پروفسور فرانکو کومبی بعد از مصدومیت مایکون با او حرف زد.

کومبی حالا منتظر اخباری درباره شدت مصدومیت او است. قرار است به زودی معاینات دقیق‌تری روی او انجام شود.» این اخباری نیست که مورینیو خواهان شنیدن آن باشد. به نظر می‌رسد که مایکون بازی یکشنبه مقابل اودینزه را از دست بدهد و حتی کوریره دلو اسپورت ادعا کرده که حضور او در بازی 18 آوریل مقابل یوونتوس هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

منبع

۱۱ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
آنچلوتی مربی میلان خواهد ماند
بازیکن سابق روسونری شایعاتی که در مورد جدایی احتمالی سرمربی این تیم به گوش می رسد را رد کرد.

سایت گل: در حالی که این روزها شایعه جدایی کارلو آنچلوتی از میلان و پیوستنش به رئال مادرید روز به روز قوت می گیرد، الساندرو کاستاکورتا، این مطلب را رد کرده است. آنچلوتی از سال 2001 در خدمت روسونری است و به نظر می رسد که با وجود شایعات فراوان، تصمیمی به ترک رختکن روسونری ندارد.

الساندرو کاستاکورتا، یکی از بازیکنان سابق میلان که دو سال پیش و در حالی که 41 ساله بود، با فوتبال خداحافظی کرد در این رابطه، در گفت و گو با کوریره دلوسپورت گفته:« به نظر من اوضاع در میلان، کاملا شفاف است. آنچلوتی گفته که اگر تیم در فصل آینده به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند، جایگاهش برروی نیمکت مربی گری میلان، قطعی خواهد شد و این همان دلیلی است که من مطمئنم که او درمیلان خواهد ماند.»

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۱ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_
زلاتان: جام‌ها را به یوونتوس برگردانید

مهاجم اینتر از تمایل یوونتوس به بازپس‌گیری عناوین قهرمانی فصل‌های اخیر حمایت کرده است....

سایت گل: زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم اینتر از مقامات ایتالیایی خواسته که دو اسکودتویی که به عنوان جریمه کالچوپولی از یوونتوس گرفته شد به این تیم برگردانده شود. این جنجال باعث شد دو قهرمانی یووه پس گرفته شود.

وجود آن که این دو عنوان به اینتر رسید، زلاتان در مصاحبه با GQ می‌گوید که یووه شایسته آن دو قهرمانی است: «بوفون حق دارد که خواستار پس گرفتن جام‌ها باشد و من هم حرف او را قبول دارم. درست است که در اینتر بازی می‌کمن ولی آن دو جام را با یوونتوس فتح کردم. شوخی نیست، ما سخت کوشیدیم و بسیار تلاش کردیم تا به قهرمانی‌ها برسیم. به ماجرای کالچوپولی و داستان‌های بعد از آن هم کاری ندارم.» زلاتان درباره حذف اینتر از لیگ قهرمانان می‌گوید: «به نظرم ما بدشانس نبودیم. من می‌خواستم با یونایتد بازی کنم چون اگر قرار است قهرمان اروپا شوید باید آن‌ها را ببرید. به هر حال من لیگ قهرمانان را می‌خواهم

منبع

۱۳ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_
یوونتوس به دنبال مدافع آرسنال

باکاری سانیا مدافع فرانسوی آرسنال مورد توجه مسئولان بینکونری قرار گرفته است...

سایت گل : یوونتوس قصد دارد باکاری سانیا مدافع فرانسوی آرسنال را در مهلت نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد.

ملی پوش فرانسوی آرسنال در تابستان 2007 با مبلغ 9 میلیون یورو از اوسر به توپچی ها پیوست و مسئولان یووه او را آلترناتیو خوبی برای زدنیک گریگرا می دانند.

رانیری سرمربی یووه قصد دارد در سمت راست خط دفاعی خود از بازیکنی که توانایی های تهاجمی خوبی داشته باشد استفاده کند و سانیا این قابلیت ها را دارد.این انتقال برای بشگاه ایتالیایی حداقل 13 میلیون یورو هزینه خواهد داشت.این در حالی است که آرسن ونگر سرمربی آرسنال نمی خواهد یکی از ستاره های تیم خود را از دست بدهد و بدون شک با این انتقال مخالفت خواهد کرد.

سانیا به عنوان بهترین مدافع راست لیگ برتر در فصل گذشته شناخته شد و در 37 باری که با پیراهن آرسنال در این فصل به میدان رفته نیز نمایش فوق العاده ای داشته است.

منبع

۱۳ فروردین ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۳,۶۸۴ بازدید
۱۱ ساعت قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۱,۱۴۷ بازدید
۸ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۵۰,۰۵۵ بازدید
۸ روز قبل
ali
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۹,۳۴۰ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۶ بازدید
۱۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۹ بازدید
۱۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۶۸۲ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۹۸ بازدید
۱۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۲۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۲۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۵۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۷۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۸۴ کاربر آنلاین است. (۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!