به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Lionel-Xaviesta
پیام: ۲,۷۱۲
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
عمران زاده:آن ور پول زیاد می آید؛ پاداش هم هست / تا آخر فصل هم بیرون بنشینم، برایم مهم نیست

اگر قرعه کشی ماشین باشد چرخش هم به ما نمی رسد اما در تست دوپینگ راه به راه اسمم در می آید و از من آزمایش می گیرند.

سایت گل - حنیف عمران زاده با حاضرجوابی و حس طنز خود خبرنگاران را دور خود جمع می کند به خصوص که او نیمکت نشین هم هست و همه می خواهند ببینند حاشیه ای از این دفاع مازندرانی بیرون می آید یا نه.اما او تا به حال مقاومت کرده و می گوید اگر تا آخر فصل هم بیرون بنشینم،دیگر برایم مهم نیست.

حنیف در این باره می گوید :من تلاشم را می کنم اما نظر امیر خان است که من روی نیمکت بنشینم. وی در پاسخ به این پرسش که در این شرایط آیا قصد جدایی از استقلال را در پایان فصل ندارد عنوان کرد:درباره آخر فصل ؛آخر فصل تصمیم می گیرم.
مدافع استقلال درباره این مساله که روز قبل از بازی با ابومسلم،این تیم را به هتل راه ندادند ، به پرسپولیس تکه انداخت و گفت:مشکل مالی که هست.ما را به هتل راه ندادند،امیر خان آمد و قبول کردند که داخل برویم.تیم ما مشکل مالی دارد.یعنی پولی نمی آید که به ما بدهند ولی قربانش بروم آن ور پول زیاد می آید و بازیکنان هرروز پاداش می گیرند اما ما مبلغ قراردادمان را هم نمی گیریم.
وی درباره حضورمکررش در تست های دوپینگ هم جمله جالبی به زبان آورد و گفت :اگر قرعه کشی ماشین باشد چرخش هم به ما نمی رسد اما در تست دوپینگ راه به راه اسمم در می آید و از من آزمایش می گیرند.
عمران زاده درباره عدم حضور خود در ترکیب گفت:نظر امیر خان بود.من امسال بدون حاشیه بازی می کنم.اگر تا آخر فصل هم بیرون بنشینم،دیگر برایم مهم نیست.همه این ها می گذرد و چیزهای خوب باقی می ماند.

۲۲ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
آغاز به کار عزیزیان در روز گلزنی نیلسون

سعید عزیزیان، مربی جدید دروازه‌بان‌های پرسپولیس از امروز کارش را با سرخپوشان شروع کرد

سایت گل - تمرین امروز (پنجشنبه) پرسپولیس از ساعت 11:30 در ورزشگاه شهید درفشی‌فر آغاز شد.
* به گزارش گل به نقل از تسنیم بازیکنان پرسپولیس پس از دویدن و گرم کردن بدن‌های خود به سه گروه تقسیم شدند. بازیکنان اصلی که مقابل نفت تهران بازی کرده بودند زیر نظر یحیی گل‌محمدی، بازیکنان ذخیره با هدایت وینگو بگوویچ و حسینی و دروازه‌بان‌ها زیر نظر سعید عزیزیان به تمرین پرداختند.

* بازیکنان اصلی به تمرین آقا وسط و فوتبال دروازه کوچک پرداختند که حاشیه‌های جالبی هم داشت. در تمرین آقاوسط بازیکنان با روحیه خوب و انرژی زیاد حاضر بودند، به طوری که صدای خنده و صحبت آنها توجه همه را جلب کرده بود.

* در تمرین آقاوسط برخوردی بین حسین ماهینی و کریم‌ انصاری‌فرد به وجود آمد که باعث مصدومیت جزیی انصاری‌فرد شد.

* بازیکنان ذخیره زیر نظر بگوویچ و حسینی به پاسکاری، سانتر از جناحین و شوتزنی پرداختند.

* نیلسون، دروازه‌بان خارجی پرسپولیس در تمرینات اختصاصی که با عزیزیان و محمدی داشت بارها موفق به گلزنی شد. نکته جالب اینجا بود که در یک صحنه با ضربه چیپ دروازه محمدی را باز کرد که بعد از این گل خوشحالی جالبی انجام داد.

* محمد نوری، هافبک پرسپولیس در تمرینات گروهی غایب بود.

* حدود 100 هوادار تمرین امروز پرسپولیس را از نزدیک مشاهده کردند.

* سعید عزیزیان، مربی جدید دروازه‌بان‌های پرسپولیس از امروز کارش را با سرخپوشان شروع کرد. او در اواسط فصل گذشته از جمع سرخپوشان جدا شده و جای خود را به یک مربی بوسنیایی داده بود.

* اسماعیل حلالی، سرمربی تیم "ب" پرسپولیس که در لیگ 3 کشور حضور دارد در اواخر تمرین به درفشی‌فر آمد.

* برخلاف روزهای گذشته کریم باقری و ادموند بزیک در تمرین غایب بودند.

* تمرین پرسپولیس ساعت 13 به پایان رسید.

۲۲ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
اختصاصی سایت گل : پروین مخالف خرید رضا حقیقی بود !

رویانیان در داخل پرسپولیس هم برای خرید رضا حقیقی مخالفی داشت که بدون توجه به آن دست به خرید این بازیکن زد

سایت گل - با حضور رضا حقیقی در خط میانی پرسپولیس این تیم تغییر زیادی کرده است و پرسپولیس دیگر به راحتی گل نمی خورد و مهر های کلیدی این تیم هم آزادتر شده اند که از جمله آنها باید به گلزنی های پی یا پی محمد نوری اشاره کرد که کمتر در کار دفاعی شرکت می کند و این امر باعث شده او راحت تر بتواند در کار هجومی بپردازد .

سردار رویانیان برای خرید رضا حقیقی مشکل زیادی را پشت سر گذاشت و هنوز هم فجر ها و یاوری نسبت به فروش او موضع دارند . اما این تمام ماجرا نیست و رویانیان در داخل پرسپولیس هم برای خرید رضا حقیقی مخالفی داشت که بدون توجه به آن دست به خرید این بازیکن زد .
علی پروین مخالف شدید برای خرید حقیقی بود و بارها در جلسات مختلف نظر خود را عنوان می کرد و حتی به طور خصوصی هم بارها به رویانیان عنوان کرده بود که از خرید حقیقی منصرف شود . اما رویانیان بدون توجه به حرف های پروین تصمیم خودش را گرفته بود و حقیقی را پرسپولیسی کرد و اکنون از تصمیمی که گرفته بسیار خوشحال است.
حالا با توجه به بازی های پرسپولیس با حضور حقیقی باید دید نظر پروین چیست ؟!!!

۲۲ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
تماس شیرینی با مظاهری / وحید در انتظار رفقا

مظاهری هفته گذشته مهمان هایی مثل جوادنکونام و سردار رویانیان داشته که به وی قول مساعدت داده بودند

سایت گل - وحید مظاهری هافبک سابق تیم های پاس ، فولاد ، ماشین سازی و... روز یکشنبه جراحی خواهد شد تا کلیه پیوندی اش را بیرون بیاورد.
به گزارش گل این بازیکن مطرح سالهای نه چندان دور لیگ برتر در مصاحبه با گل می گوید: کلیه پیوندی از کار افتاده و یکشنبه در بیمارستان شریعتی بیرونش می آوریم. حالا هم اکوی قلب می کنم تا مشکلی برای جراحی نداشته باشم.

مظاهری که هفته گذشته مهمان هایی مثل جوادنکونام و سردار رویانیان داشته که به وی قول مساعدت داده بودند در این باره می گوید: امروز آقای شیرینی با من تماس گرفت و جویای حالم شد و گفت سری به من خواهد زد.
به گفته مظاهری نکونام هم در گفت و گو با یک دوست مشترک پیغامی برای وی فرستاده که وی از محتوای آن بی اطلاع است.
او می گوید: من توقعی از هیچ کس ندارم اما امیدوارم به قول هایی که داده اند عمل کنند هرچند که تا امروز هیچ اتفاقی نیفتاده و من قفعلا با مدیریت خودم کار را پیش برده ام.

۲۲ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
پيشخوان روزنامه‌هاي امروز: 4 گل به گودرز، 5 گل به شقايق!!

سايت گل- برد پرگل استقلال مقابل ابومسلم سوژه اول روزنامه‌هاي امروز است و جز اين خبر خاصي روي صفححات اول نيست. يك روزنامه هواداري هم اين برد را با برد 4 گله پرسپوليس در روز قبل مقايسه كرده كه در نوع خودش مقايسه بي‌نظيري است!

۲۲ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
پولادي: اگر آقاي پيوس مي‌آمدند دلالي نبود؟! / هر تيمي جاي پرسپوليس بود تماشاگر برايش نمي‌ماند

هر پيشكسوتي كه ادعاي دوست داشتن پرسپوليس را دارد نبايد چوب لاي چرخ اين تيم بگذارد

سايت گل- اظهارنظرهاي تند پيشكسوتان پرسپوليس درباره گل‌محمدي، برخاي از بازيكنان پرسپوليس را حسابي شاكي كرده است. از جمله مهرداد پولادي كه درباره پيروزي بر نفت تهران به خبرنگاران توضيح داده اما بخش پاياني حرف‌هايش كه پاسخ به پيشكسوتان پرسپوليس است از بخش اول هم پروپيمان‌تر از آب در آمده!

مهرداد پولادي كه بعد از سه بازي در پست مدافع چپ به ميدان رفت درباره بازي با نفت مي‌گويد: «نتيجه خوبي گرفتيم و به روند رو به رشد خود ادامه داديم البته بايد از هواداران تشكر كرد كه در يك روز غيرتعطيل به ورزشگاه آمدند و در اين سرما از پرسپوليس حمايت كردند. هنوز خيلي كار داريم تا بهتر شويم چون پتانسيل تيم ما بالاست. اميدوارم طوري نتيجه بگيريم كه محبت هواداران را جبران كنيم.»

وي درباره استقبال هواداران از بازي‌هاي پرسپوليس مي‌گويد: «من كاري به بقيه تيم‌ها ندارم ولي واقعيت اين است كه اگر هر تيمي جاي پرسپوليس بود هيچ تماشاگري نداشت. حالا ثابت مي‌شود پرسپوليس پرطرفدارترين تيم آسيا است و هواداران متعصبي دارد.»

پولادي درخصوص انتقادهاي عبدي و پيوس به گل‌محمدي مي‌گويد: «من احترام خاصي براي آقاي عبدي قايلم و نمي‌دانم جريان چه بود. او آدم باشخصيتي است ولي بعضي افراد كه در مورد پرسپوليس صحبت مي‌كنند بهتر است گذشته خود را مرور كنند و ببينند چه كارنامه‌اي داشته‌اند. اگر مشكلي هست يا حرفي دارند بهتر است به باشگاه بيايند نه اينكه در رسانه‌ها صحبت كنند.»

وي ادامه مي‌دهد: «فرشاد پيوس آقاي گل ايران و بازيكن پرسپوليس بوده و قابل احترام است اما من يك سال و نيم است كه پرسپوليسي شده‌ام و مهر قراردادم هنوز خشك نشده. بهتر است آقاي پيوس گذشته خودش را بررسي و بعد صحبت كند. آقاي پيوس! اگر شما به‌عنوان مربي به پرسپوليس مي‌آمديد دلال‌بازي نبود و حالا كه بگوويچ آمده است دلال‌بازي است؟ هر پيشكسوتي كه ادعاي دوست داشتن پرسپوليس را دارد نبايد چوب لاي چرخ اين تيم بگذارد. شما خودتان مي‌بينيد كه بزرگاني مثل كلاني، بهزادي، فنوني‌زاده و خيلي‌هاي ديگر چه برخوردي با پرسپوليس دارند.»

پولادي مي‌گويد: «بعضي‌ها تحت هر شرايطي از پرسپوليس انتقاد مي‌كنند كه اين درست نيست. پرسپوليس نه براي پروين است، نه براي دايي و نه براي رويانيان و كاشاني. پرسپوليس براي مردم است كه 30 ميليون هوادارش با برد و باخت‌هايش خوشحال و ناراحت مي‌شوند.»

۲۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
كياني: تراكتور چيزي براي قهرماني كم ندارد/ همه مشكل مالي دارند، ما هم مثل همه!

خودتان در اين بازي شاهد بوديد كه چقدر بچه‌ها براي موفقيت تراكتورسازي تلاش كردند و هواي همديگر را هم داشتند اين شايعات زماني قوت مي‌گيرد كه تيم به نتايج خوبي برسد و بچه‌ها همدل باشند

سايت گل- تراكتورسازي تبريز تا اين مقطع از ليگ درست در همان مكاني قرار گرفته كه سال قبل با قلعه‌نويي قرار گرفته بود. يعني پله دوم. اما تبريزي‌ها به اين عنوان هم راضي نيستند و به دنبال قهرماني در ليگ برتر مي‌گردند. مهدي كياني هافبك محبوب تراكتور درباره ادامه كار تيمش در ليگ برتر و آسيا حرف‌هاي زيادي دارد.

باز هم به بالاي جدول رسيديد و فاصله زيادي تا صدر نداريد، اين جايگاه و روند رو به رشد خود را حفظ خواهيد كرد؟

واقعيت اين است كه ما اگر دو بازي را خيلي راحت از دست نمي‌داديم حالا جايگاه بهتري هم داشتيم و اين به نظر من حاصل تلاش همه مجموعه باشگاه است از مديريت گرفته تا كادر فني و بازيكنان. همه مي‌خواهند هواداران تراكتورسازي را خوشحال كنند و اين مزيت بزرگي براي تيم ما است. به طور حتم تلاش خواهيم كرد اين جايگاه و روند رو به رشد را حفظ كنيم چرا كه ما براي رسيدن به صدر تلاش خود را انجام مي‌دهيم و بعداز آن نيز به فكر حفظ و ادامه صدرنشيني خواهيم بود.

با توجه به مدعياني مثل استقلال، سپاهان، فولاد و... همچنان اميدوار به صدرنشيني هستي؟

صددرصد تيم ما چيزي براي قهرماني كم ندارد و اين باعث مي‌شود كه اميدوار باشيم در پايان فصل ما صدرنشين و قهرمان ليگ باشيم.

مقابل مس خوب بازي كرديد، آيا مس ضعيف بود يا شما شرايط خوبي داشتيد؟

ببينيد براي برگزاري يك بازي خوب همه چيز بايد مهيا باشد، تيم ما از نظر تاكتيكي و داشتن مهره‌هاي خوب و تاثيرگذار چيزي كم ندارد اما چون تيم ما بيشتر روي زمين بازي مي‌كند در زمين‌هايي كه خراب است، كمي به مشكل مي‌خوريم. فكر مي‌كنم در كرمان همه چيز براي برگزاري يك بازي خوب مهيا بود و خوشبختانه ما توانستيم سه امتياز با ارزش اين بازي را كسب كنيم.

استقلال هم در اين هفته مساوي كرد تا فاصله بيشتر از اين نشود؟

واقعا كاري به نتايج ساير تيم‌ها نداريم، ما كار خودمان را مي‌كنيم و همانطور كه گفتم انگيزه باارزشي مثل شاد كردن هواداران بي‌شمار تراكتورسازي را داريم.

ظاهرا زمين يادگار امام (ره) هم به مشكل خورده و خراب است، اين در بازي‌هاي خانگي شما تاثيرگذار نخواهد بود؟

فكر مي‌كنم مشكل اصلي ما همين باشد، با توجه به شرايط جوي تبريز و تعداد بازي‌هايي كه در اين زمين انجام مي‌شود باعث شده تا زمين ورزشگاه نامساعد شود و اگر زودتر فكري به حال آن نشود براي ليگ قهرمانان آسيا هم به مشكل مي‌خوريم.

درباره حضور تراكتور در ليگ قهرمانان زياد صحبت شده، تو اين تجربه را چطور ارزيابي مي‌كني؟

آسيا فرصتي براي خودنمايي تراكتورسازي است، هم هواداران تيم مي‌توانند خودي در اين رقابت‌ها نشان دهند و هم بازيكنان تيم در اين رقابت‌ها ميداني براي نشان دادن توانايي‌هاي خود خواهند داشت. فكر مي‌كنم تبريز مشتاقانه منتظر استارت رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا است.

قبل از بازي با مس شايعاتي درباره اختلاف بين بازيكنان تراكتورسازي و پاس ندادن به همديگر مطرح مي‌شد، اين شايعات چقدر واقعيت دارد؟

خوشبختانه در بازي با مس به تمام اين شايعات خاتمه داده شد. شما خودتان در اين بازي شاهد بوديد كه چقدر بچه‌ها براي موفقيت تراكتورسازي تلاش كردند و هواي همديگر را هم داشتند اين شايعات زماني قوت مي‌گيرد كه تيم به نتايج خوبي برسد و بچه‌ها همدل باشند.

مديرعامل تراكتورسازي معتقد است كه اين تيم هم گرفتار مشكلات مالي است و براي همين نتوانسته بيش از اين تيم را تقويت كند، اين قضيه براي شما مشكل‌ساز نخواهد شد؟

شما يك تيم را در ليگ برتر نشان دهيد كه اين مشكل را نداشته باشد، حتي تيم‌هايي كه خريد‌هاي آنچناني كردند حالا با مشكل روبرو هستند، تيم ما هم مثل بقيه تيم‌ها مشكل مالي دارد اما خوشبختانه با عملكرد مجموعه مديريت باشگاه اين مساله براي ما مشكل ساز نشده و بچه‌ها هم همكاري خوبي با باشگاه دارند. در هر صورت اميدوارم اين مشكلات نيز حل شود تا بتوانيم با قدرت تمام در رقابت‌هاي پيش رو حاضر شويم.

هفته بيست و يكم در رويارويي با راه‌آهن كار سختي خواهيد داشت؟

همه بازي‌ها در نيم‌فصل دوم سخت است. تيم‌ها براي از دست ندادن امتياز خيلي تلاش مي‌كنند و راه‌آهن هم متاسفانه هفته‌هاي گذشته خوب نتيجه نگرفته و اين هفته اميدوار به كسب نتيجه است و اين كار را براي ما سخت خواهد كرد. اما بايد توجه داشته باشيد كه ما در خانه و مقابل هواداران خود بازي مي‌كنيم و مطمئن هستم توانايي شكست اين تيم را داريم و حتما براي سه امتياز به ميدان خواهيم رفت.

۲۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
آغاز به کار عزیزیان در روز گلزنی نیلسون

سعید عزیزیان، مربی جدید دروازه‌بان‌های پرسپولیس از امروز کارش را با سرخپوشان شروع کرد

سایت گل - تمرین امروز (پنجشنبه) پرسپولیس از ساعت 11:30 در ورزشگاه شهید درفشی‌فر آغاز شد.
* به گزارش گل به نقل از تسنیم بازیکنان پرسپولیس پس از دویدن و گرم کردن بدن‌های خود به سه گروه تقسیم شدند. بازیکنان اصلی که مقابل نفت تهران بازی کرده بودند زیر نظر یحیی گل‌محمدی، بازیکنان ذخیره با هدایت وینگو بگوویچ و حسینی و دروازه‌بان‌ها زیر نظر سعید عزیزیان به تمرین پرداختند.

* بازیکنان اصلی به تمرین آقا وسط و فوتبال دروازه کوچک پرداختند که حاشیه‌های جالبی هم داشت. در تمرین آقاوسط بازیکنان با روحیه خوب و انرژی زیاد حاضر بودند، به طوری که صدای خنده و صحبت آنها توجه همه را جلب کرده بود.

* در تمرین آقاوسط برخوردی بین حسین ماهینی و کریم‌ انصاری‌فرد به وجود آمد که باعث مصدومیت جزیی انصاری‌فرد شد.

* بازیکنان ذخیره زیر نظر بگوویچ و حسینی به پاسکاری، سانتر از جناحین و شوتزنی پرداختند.

* نیلسون، دروازه‌بان خارجی پرسپولیس در تمرینات اختصاصی که با عزیزیان و محمدی داشت بارها موفق به گلزنی شد. نکته جالب اینجا بود که در یک صحنه با ضربه چیپ دروازه محمدی را باز کرد که بعد از این گل خوشحالی جالبی انجام داد.

* محمد نوری، هافبک پرسپولیس در تمرینات گروهی غایب بود.

* حدود 100 هوادار تمرین امروز پرسپولیس را از نزدیک مشاهده کردند.

* سعید عزیزیان، مربی جدید دروازه‌بان‌های پرسپولیس از امروز کارش را با سرخپوشان شروع کرد. او در اواسط فصل گذشته از جمع سرخپوشان جدا شده و جای خود را به یک مربی بوسنیایی داده بود.

* اسماعیل حلالی، سرمربی تیم "ب" پرسپولیس که در لیگ 3 کشور حضور دارد در اواخر تمرین به درفشی‌فر آمد.

* برخلاف روزهای گذشته کریم باقری و ادموند بزیک در تمرین غایب بودند.

* تمرین پرسپولیس ساعت 13 به پایان رسید.

۲۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
فركي: هرگز نگفتم ميداوودي را نمي‌خواهم/ پارسال او را براي نفت مي‌خواستم/ آلومينيوم را مي‌بريم تا نگويند 13 نحس است

بازي با آلومينيوم هم سخت و دشوار است و معمولا بازي مقابل تيم‌هاي آقاي ميثاقيان كه تفكرات بازي قدرتي، درگيرانه و دونده دارد كار آساني نيست و دردسر زيادي دارد

سايت گل- فولاد خوزستان بعد از اينكه 12 هفته را بدون شكست پشت‌سر گذاشت به آلومينيوم هرمزگان رسيد تا بحث نحسي 13 و مسائل اين چنيني مطرح شود اما حسين فركي سرمربي فولادي‌ها به اين مساله اعتقاد چنداني ندارد و معتقد است با پيروزي، نحسي را تغيير خواهد داد.

اوضاع و احوال تيم چطور است؟ ظاهرا به خاطر گرد و غبار تمرين‌ها را تعطيل كرديد...

بله، هوا خيلي آلوده بود و حتي مدارس تعطيل شد كه ما هم تصميم گرفتيم به خاطر سلامتي بازيكنان تمرين را تعطيل كنيم البته صبح در سالن تمرين كرديم اما تمرين بعد از ظهر انجام نشد.

پس مشكل خاصي وجود ندارد؟

نه، خدا را شكر همه چيز خوب است و بچه‌ها براي بازي با آلومينيوم آماده‌اند. بازي با آلومينيوم هم سخت و دشوار است و معمولا بازي مقابل تيم‌هاي آقاي ميثاقيان كه تفكرات بازي قدرتي، درگيرانه و دونده دارد كار آساني نيست و دردسر زيادي دارد.

فكر كرديم مي‌خواهيد بگوييد بازي مقابل تيم ميثاقيان كه ضدفوتبال بازي مي‌كنند، سخت است...

سخت است اما من ميثاقيان را مي‌شناسم. ايشان از دوستان خوب من است كه تيمش هميشه خوب و درگيرانه بازي مي‌كند. به هر حال هر بازي و هر حريفي، تفكر خاص خودش را دارد و چيزي كه من از تيم‌هاي ميثاقيان مي‌دانم اين است كه هميشه قدرتي بازي مي‌كنند. من ميثاقيان را قبول دارم و اتفاقا يك ساعت پيش داشتيم با هم صحبت مي‌كرديم.

عجيب است! در چه مورد صحبت مي‌كرديد؟

ما هميشه صحبت مي‌كنيم و مربوط به اين بازي نيست اما ما به رسم ادب و همكاري كه متقابلا انجام مي‌شود، با ايشان در مورد زمين تمرين و... صحبت كرديم. به هر حال آلومينيوم ميهمان ماست و كار حرفه‌اي ايجاب مي‌كند به هم كمك كنيم. هر چند كه بعضي اوقات اين اتفاقات در بعضي جاها نمي‌افتد.

فكر مي‌كنيم تيم خود شما بود كه در بندرعباس به مشكل خورد...

مشكل خاصي نبود، تنها روز قبل از بازي بحث انتظامات و اين مسائل بود كه البته به خاطر بي‌تجربگي بود چون به هر حال آلومينيوم تازه به ليگ برتر آمده بود و تجربه لازم را نداشت اما به لحاظ زمين و همكاري‌هاي اين چنيني هيچ مشكلي نبود.

اين تيم با تيم دور رفت يكسري تفاوت دارد كه يكي از آنها حضور ميلاد ميداوودي است. مهاجمي كه خوب گل مي‌زند و انگيزه‌هاي زيادي دارد كه ممكن است خطرناك باشد.

وا... به نظر من همه تيم آلومينيوم خطرناك است. من در مورد بازيكن خاصي صحبت نمي‌كنم چون مجموعه بازيكنان و كادر فني آلومينيوم خوب كار مي‌كند اما به هر حال اين بازي هم مثل بازي‌هاي ديگر است و اين بحث‌ها را معمولا رسانه‌ها مطرح مي‌كنند وگرنه از نظر ما فرق نمي‌كند و حساسيتي روي اين مسائل نداريم. راجع به ميلاد هم بايد بگويم كه او از بازيكنان خيلي خوب است كه من قبولش دارم.

اگر قبولش داشتيد چرا او را نخواستيد؟!

بحث نخواستن نبود. مساله اين بود كه چيزي از سوي ما مطرح نشده بود و از جانب رسانه‌ها بود و بحث‌هايي كه استقلال دنبال مي‌كرد. من كلمه «نخواستن» را هيچ وقت نگفتم. به هر حال وقتي در اين پست بازيكن كافي داريم و براي جابجايي شرايط نداشتيم، نمي‌توانستيم ميلاد را جذب كنيم اما بحث نخواستن نبود و اين مساله خوشايند هم نبود كه به اين شكل مطرح شود بلكه رسانه‌ها برداشت كردند و تيتر زدند.

حتي در مورد ميلاد ميداودي، آقاي فتح‌ا... زاده هم با من صحبت كرد كه مي‌توانيد از او بپرسيد كه من چه جوابي دادم و هيچ صحبتي در مورد نخواستن نبود. ميلاد بازيكن خوبي است كه فوتبال خوبي بازي مي‌كند. من حتي سال قبل كه در نفت تهران بودم به استقلال درخواست دادم اما استقلال آن زمان با جدايي ميلاد موافق نبود. پس اين به معناي آن است كه من ميلاد را قبول دارم اما شرايط متفاوت است. الان ما آرش، بختيار، پريرا و... را در اين پست داريم و آمدن ميلاد برايش بد مي‌شد اما الان شرايطش خوب است و بازي مي‌كند.

از اين بحث بگذريم. فولاد 12 هفته را بدون شكست پشت‌سر گذاشت، فكر مي‌كنيد در بازي با آلومينيوم اين روند ادامه داشته باشد يا اينكه نحسي 13 تيمتان را مي‌گيرد؟

به هر حال ايراني‌ها هميشه دنبال اين چيزها مي‌گردند اما ما دنبال اين هستيم در اين بازي پيروز شويم تا نحسي را تغيير دهيم.

۲۳ دی ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
جماعتي: جانشين پولادي هم بايد مهرداد باشد/ اگر از آرش راضي باشند من هم مي‌روم فرانسه/ ميداوودي بازيكن بزرگي است اما بايد تيم‌شان را ببريم

2-3 بازيكن از جمله من، آرش و بختيار پيشنهاد داشتيم كه فعلا آرش را فرستادند تا ببينيم شرايط چه جوري مي‌شود

سايت گل- مهرداد جماعتي در فولاد خوزستان يكي از مهره‌هاي تاثيرگذار محسوب مي‌شود و در پست مدافع چپ از بهترين‌هاي ليگ برتر است. جماعتي كه مدتي است زمزمه انتقالش به ليگ فرانسه هم شنيده مي‌شود در رابطه با لژيونر شدنش، حضور در تيم ملي، شرايط فولاد و... صحبت مي‌كند. حرف‌هاي او را به نقل از ايران ورزشي بخوانيد.

مقابل سايپا كه خوب بازي نكرديد، فكر مي‌كني شرايط فولاد براي بازي با آلومينيوم چطور است؟

درست است. ما مقابل سايپا چندان خوب بازي نكرديم و در كل شرايطي وجود داشت كه در بعضي بازي‌ها اتفاق مي‌افتد و گريبان تيم را مي‌گيرد. البته در آن بازي، سايپا هم چون نياز به برد داشت خيلي خوب كار كرد و بازيكنانش خيلي مي‌دويدند و تلاش مي‌كردند اما به هر حال ما يك امتياز گرفتيم كه راضي‌كننده بود.

واقعا راضي بوديد؟!

تا حدودي. چون روز خوبمان نبود.

چرا روز خوب‌تان نبود؟ دليل خاصي وجود داشت؟ مثلا آلودگي هوا باعث شد نتوانيد خوب كار كنيد؟

نه، اتفاقا هوا خوب بود و مشكلي وجود نداشت. ما اينقدر در هواي آلوده اهواز تمرين و بازي مي‌كنيم كه هواي كرج براي‌مان خيلي خوب بود اما شايد سرما تيم را اذيت كرد چون به هر حال ما خوزستاني‌ها به سرما عادت نداريم.

خب بازي با آلومينيوم را چطور مي‌بيني؟

آلومينيوم خوب كار مي‌كند و 3-2 بازيكن خوب هم گرفتند كه شرايط‌شان را بهتر كرده. در كل تيم آقاي ميثاقيان خوب است اما ما هم شرايط خوبي داريم و آماده هستيم. اميدوارم با حمايت تماشاگران بتوانيم ببريم.

يكي از آن بازيكنان جديد ميلاد ميداوودي است. بازيكن خوزستاني كه انگيزه زيادي دارد.

ميلاد بازيكن بزرگي است و خيلي خوب بازي مي‌كند اما براي ما بازيكن اهميت ندارد و مي‌خواهيم تيم آلومينيوم را ببريم. البته براي ميلاد هم آرزوي موفقيت مي‌كنم.

ظاهرا شما هم جزو بازيكناني هستي كه قرار است به ليگ فرانسه برود...

بله. 2-3 بازيكن از جمله من، آرش و بختيار پيشنهاد داشتيم كه فعلا آرش را فرستادند تا ببينيم شرايط چه جوري مي‌شود.

يعني بين شما 3 نفر قرعه انداختند و آرش را انتخاب كردند؟!

قرعه‌كشي نبود، آن‌ها فوروارد مي‌خواستند كه اولويت را به آرش دادند. آرش هم در تمرين‌ها حضور پيدا كرد و قرار است تا آخر فصل نتيجه را بگويند.

پس كلا يك شانس وجود داشت.

يك شانس نه اما فعلا آرش را بردند تا ببينند كيفيت بازيكنان فولاد در چه حد است. اگر خوب بود، من و بختيار هم مي‌رويم.

جالب است. يعني شانس لژيونر شدن شما به عملكرد آرش افشين برمي‌گردد.

من بيشتر از اين در جريان نيستم و باشگاه هم صحبت چنداني در اين مورد با ما نداشته.

اما تلاش مي‌كني كه لژيونر شوي...

بله، به هر حال هر بازيكني دوست دارد در ليگ‌هاي اروپايي بازي كند.

اما ممكن است بروي آنجا و نيمكت‌نشين شوي...

نيمكت‌نشيني در ليگ فرانسه هم خوب است. بالاخره من بازيكن جواني هستم كه حضور در يك تيم فرانسوي به من خيلي كمك مي‌كند و باعث مي‌شود چيزهاي جديدي ياد بگيرم.

پس دنبال پول و رفتن به تيم‌هاي عربي هم نيستي.

نه، من دنبال پيشرفت هستم و به چيزي جز آن فكر نمي‌كنم.

كه به تيم ملي برسي؟

صددرصد. خيلي دوست دارم و تلاش مي‌كنم تا روزي پيراهن تيم ملي را به تن كنم.

مي‌خواهي جاي چه بازيكني را در تيم ملي بگيري؟

من مدافع چپ هستم و البته نمي‌خواهم جاي كسي را بگيرم اما در پست من، مهرداد پولادي در تيم ملي بازي مي‌كند.

پس يك مهرداد مي‌خواهد جاي مهرداد پولادي را بگيرد.

بله، مهرداد به جاي مهرداد. البته من براي پولادي آرزوي موفقيت مي‌كنم و آدمي نيستم كه بالاجبار توي زمين بروم، بلكه دوست دارم وقتي به من نياز است بازي كنم. اميدوارم اين شرايط به‌وجود بيايد و دينم را ادا كنم.

۲۳ دی ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۲,۸۴۶ بازدید
۶ ساعت قبل
Activated PC
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۳ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۲۷۲ بازدید
۶ ساعت قبل
Galaxy Alpha
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۶ بازدید
۶ ساعت قبل
RealSoftPC
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۷,۰۰۸ بازدید
۷ ساعت قبل
Abbas Malik
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۵ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۲۰۳ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۴۴ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۰۳ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۱۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!