به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

Re: نظرات و پيشنهادات
نام کاربری: donya
پیام: ۶۱۸
عضویت از: ۷ مرداد ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
نظرتون راجع به یه تاپیکی که توش بیوگرافی بازیکنا رو بنویسیم چیه؟

تو ای خود صدا...صدا بزن مرا
ببین دل مرا بزن به دریا
من که بریده از منم ... در عطش رسیدنم
به تو چرا نمی رسم؟؟؟ چرا چرا نمی رسم؟؟؟.....
۴ آبان ۱۳۸۵
Re: نظرات و پيشنهادات
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
تو تالار، انجمن بازیکنان رو داریم. می تونی برای هر بازیکنی که دوست داری، تایپک باز کنی. بیوگرافیش، عکساش و حتی ویدئوهاش رو اینجا بذاریم تا بقیه ببینن. البته، فقط بازیکنهای بارسا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۸۵
پاسخ به: نظرات و پيشنهادات
نام کاربری: mahsa_fcbarca
پیام: ۳۰
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
من یه پیشنهاد بدم اگه سعید آقا باز دعوام نکنه من تو یه سایتی دیدم داشتن رای میگرفتن برای انتخاب مدیر از این جور چیزا سعید تو چرا رای گیری نمیزاری تو سایت هر کسی که دوست داشت با رای گیری انتخاب بشه مثلا میتونی این کارو هر چند ماه یک بار تکرار کنی اینجوری بچه ها هر کسی دوست دارن به اتفاق انتخاب میکنن

۴ آبان ۱۳۸۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مهسا جان کسایی که تجربه این جور کارها رو ندارن، اصلا متوجه این مسئله نیستن که ظاهر این کارها با باطنش چقدر فرق داره.
شما با نگاه اولیه به این سایت متوجه یک صدم کاری که روش شده هم نمی شید، هزار و یک پیچ و خم و بالا پایین داره که یه عضو عادی اگر وارد نباشه متوجهش نمیشه.
مدیریت هم مثل همین می مونه.
شما اگر بخوای تو یه سایتی مدیر فروم بذاری، انقدری که طرف بلد باشه ارسال پاک کنه و دسترسی بده براش کافیه، اما مدیریت یه همچین سایتی به دانش های مختلفی نیاز داره که مدیر حتما باید اونها رو بلد باشه.
من از زمانی که تصمیم گرفتم سایت رو بسازم، به کرات پیش اومد که مجبور شدم برای انجام دادن یه کاری برم و کلا اون کار رو یاد بگیرم.
مثلا من هیچی از وضعیت قالب ها و فایل های css نمی دونستم اما وقتی مجبور به طراحی قالب این سایت شدم، رفتم و اونا رو یاد گرفتم. به جز کارهایی مثل تهیه اخبار و ... تمام کارهای فنی این سایت رو یک نفره انجام دادم.
نمی خوام از خودم تعریف کنم، اصلا همچین قصدی ندارم، اما من سال ها توی سایت های مختلف بودم، عضو یا مدیر، و دیدم مدیرا رو وضعیت کارهاشون رو. واقعا هیچ مدیری رو ندیدم که نصف من توی کارش دقت و ظرافت به خرج بده.
من از بچگی یه خصوصیتی داشتم که به کوچکترین اجزاء توجه می کنم. یعنی اگه توی این سایت رنگ یه دونه نقطه تو آخر یه صفحه ای ایده آل نباشه، من نمی تونم ازش صرف نظر کنم و تا درستش نکنم ول کن نیستم.
میگم باز این دید به میزان اشنایی شما بستگی داره و من هرچی بگم شاید شما تفاوتی رو متوجه نشید، اما من الان به محض اینکه وارد یه سایتی میشم با مشاهده همون صفحه اول می تونم به میزان دقت و ظرافت مدیرش نمره بدم.
اینا رو گفتم که بگم من توی این سایت یه حاکم نیستم، تمام کارهای این سایت روی دوش من می چرخه.
دوستان دیدن که از تقسیم وظایف اصلا گریزون نبودم و همیشه هرکس هرجایی توانایی داشته ازش استفاده کردم، اما در شرایطی که دوستان انقدر کم لطفن که از بین این همه آدم، آذر باید تکی خبر ترجمه کنه و نظارت انجمن ها هرگز اونطوری که ایده آل من بوده انجام نشده و خیلی چیزای دیگه، در شرایطی که این کارهای سبکی که از همه بر میاد هم از جانب دوستان ما توی این سایت ندید گرفته میشه، فکر می کنه واقعا کسی پیدا بشه که بتونه این همه مسئولیت رو بپذیره و درست و به تمام و کمال انجام بده؟
مطلقا بهت میگم که جوابش نه هست و خواهد بود!

یه نکته دیگه هم باید متذکر بشم که رای گیری همیشه راه حل مناسب نیست. باور کن من اینو تجربه کردم توی پارس فوتبال، که بعضی جاها باید انتصاب به جای انتخاب باشه.

امیدوارم جواب قانع کننده ای برای تمام کسایی که این ارسالو می خونن داده باشم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: shahab_madrista
پیام: ۱۴۸
عضویت از: ۲۶ شهریور ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
فکر خوبیه ولی فکر کنم بعد ها سایت رو به مسائل حاشیه ای بکشه که خیلی سایتا گرفتارش شدن و تعطیل شدن . آقا سعیدم که حداقل برا من مثل یه دوسته تا مدیر . ولی تمرکز اصلی باید رو بارسا باشه . ماشالا دوستان که این چند هفته خیلی لذت بردیم داش امیر، آذر خانوم ، داش امین ، آقا عرفان و ...

Ole Ole de REAL GALEXI ....
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: barca_my_love
پیام: ۸۷۱
عضویت از: ۴ مرداد ۱۳۸۵
از: Camp Nou . dubai
گروه:
- کاربران عضو
پيشنهاد خوبي بود مهسا خانوم.

راستي اگه زحمتتون نميشه, عكس بازيكنا قديمي شده , اگه جديدشون باشه بهتره , منم ميتونم كمك كنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: shahab_madrista
پیام: ۱۴۸
عضویت از: ۲۶ شهریور ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
داش سعید دمت گرم من یکی که این پستتو خوندم خداییش شرمنده شدم .

خدایی ایول داره .

Ole Ole de REAL GALEXI ....
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: mahsa_fcbarca
پیام: ۳۰
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
سعید من که منظورم تو نبودی همه میدونن اینجا بیشتر زحمتها گردن تو بوده و هست من منظورم همین کمک بود همین که کسی بتونه به شما و آذر خانوم کمک کنه که یه خورده کارهاتون سبک تر شه باور کن من اصلا وقت آزاد ندارم خودت بهتر میدونی که نمیرسم وگرنه تو ترجمه حاضر بودم بهتون تا اونجا که بشه کمک کنم این پیشنهادیم که دادم برای پیدا کردن کمک واسه خودتون بود من که نمیگم تو برو استعفا بده همه میدونن تو اینجا چقدر مهمی.

۴ آبان ۱۳۸۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
در مورد کارهای دیگه گفتم که انقدر کار داریم که حالا حالا ها ظرفیتمون پر نمیشه که کار به رای گیری برسه!

برای خود من واقعا جای تاسفه که این همه آدم چندین ساعت در روز توی این انجمن وقت می ذارن اما حاضر نیستن نیم ساعت وقت بذارن و یه خبر ترجمه کنن
که اگه یه ذره دست به دست هم می دادین حداقل باید روزی 3-4 تا خبر می زدیم نه 3-4 روز یه خبر!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
در مورد این یه جمله آخر: سعید ما حداکثر یه روز در میون خبر می زنیم مگه اینکه مثل این دو سه روز بعد ال کلاسیکو، هیچ خبری نباشه!

اما در مورد پیشنهاد شما مهسا خانم، من یکی که مشکلی برای رای گیری مثلا تو قسمت نظارتها ندارم اما خود شما قضاوت کن. غیر از من که خبر می زنم (و نیلو اگه بیکار باشه) و امیر و عرفان و علی که سه نفری پیش بینی مسابقات رو می زنن، کار عملی دیگه ای شما اینجا می بینی؟ کل فعالیت اینجا، ارسال پست تو تالاره!! من کاری ندارم، هیچ وقتم نگفتم بیاین کمک کنین. اکثرا میان اینجا که یه تفریحی باشه براشون. اما دیگه مدیریت تفریحی که نمی شه! نمی دونم واضح بود منظورم یا نه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ آبان ۱۳۸۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۲,۹۱۰ بازدید
۱۲ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۰۴ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۵۴ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۴,۹۱۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۰۹۶ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۳۷۶ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۳۷۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۹ کاربر آنلاین است. (۱۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!