به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: برای آشنایی (خودتون رو معرفی کنید!)
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ناديده مي گيرم كه كي هستي
ولي لطفا ياوه گويي رو تموم كن
چون اين بار ديگه تذكري هم در كار نخواهد بود!
اميدوارم آخرين ارسالت از اين دست باشه ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ اسفند ۱۳۸۵
نام کاربری: javaddovom
پیام: ۲
عضویت از: ۹ اسفند ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
فكر مي كني چكسي باشم

۱۱ اسفند ۱۳۸۵
نام کاربری: LoTteR
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۰ اسفند ۱۳۸۵
از: BarCeloN ciTy
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همگي

نام : عليرضا
فوتباليست مورد علاقه : كارلوس پويل و ليونل مسي
علاقه ها : بارسا و فانتزي

راستش بگيريد يه نوع معرفي بسازيد كه طبق اون همه خودشونو معرفي كنن تا انقدر پست هاي نيم خطي و يه خطي نخوره !

تشكر باي

We Will Neve Forget You The " BlauGraNna " CoaCh
۱۱ اسفند ۱۳۸۵
نام کاربری: Lionel_Argentina
پیام: ۴۸۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
خوش آمد میگوییم!
اما یه سوال فنی چرا هری؟؟

برنده ی همیشگی، به عشق تو من زنده ام...
به افتخار عشق تو همیشه بازنده منم...
۱۱ اسفند ۱۳۸۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
باز اومد تاپيكو منحرف كنه
خوش اومدي عليرضا
درست ميگي بايد به الگوي معرفي هم قرار بديم

۱۱ اسفند ۱۳۸۵
نام کاربری: mehdi taherkhani
پیام: ۶
عضویت از: ۲۰ اسفند ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
خب من برای بار دوم و با ایدی جدید اومدم خدمتتون! اخه حقیقتش ایدی قبلیم هم یوزرش از یادم رفت هم پسش! ترجیح دادن عوض فکر کردن و زور اوردن به مغزم یه ایدی جدید بسازم تا از دوباره شروع کنم! همونطور که دفعه قبل هم گفتم متاسفانه سایتتون خیلی پیچیده هست. هر کس برای اولین بار واردش بشه باید یک ساعت دور خودش بگرده تا بفهمه چی به چیه!
نوع فرومش هم با بقیه فرومهای ایرانی از زمین تاز یر زمین فرق داره! خلاصه توی یک کلوم عجیب و غریب هستید ولی دوست داشتنی چون طرفدار بارسائید!
متاسفانه صفحه اول سایتتون شده ترجمه ترجمه ترجمه! خب این برای یک سایت چندان خوب نیست که فقط مونتاژ کنه پس تولیدتون کو؟
یعنی پیش شما چند نفر نویسنده وجود نداره؟ سعی کنید صفحه اول سایت رو عوض ترجمه بیشتر به تحلیلهای فنی اختصاص بدید اینطور ی به طور حتم ویزیت بیشتر ی از شما میشه!
بنده توی روزنامه جهان فوتبال و سایت پارس فوتبال مشغول هستم اما اگر مقاله ای درباره بارسا دادم حتما یک لینکش هم اینجا میارم . حالا سیاست سایتتون چطور هست رو نمیدونم اما بنده منتقد هستم و بیشتر روی نقاط سیاه کار می کنم. اگر مدیریت قبول کرد میتونید به صفحه اول سایت بذارید اگر هم مقبول نبود همینجا جاش بد نیست!
این اولین مقالم که در مورد حذف مقابل لیورپول بود:

خداحافظ بارسای افسانه ای

یک کت و شلوار زیبا و گرانقیمت به تن کرده اند ، لباسی که فقط برازنده خودشان است. انان علی رغم انکه لباسشان در باران اتفاقات، مقداری چروک شده اما همچنان از زیباترین ها محسوب می شود . بله مادامی که نگاهمان به بالاتنه و کلا زاویه رو به بالای این شخصیت است لذت می بریم، اما صبر کنید !
مثل اینکه کفش انان به هیچ عنوان متناسب با این پوشش نیست!
بلی کفش انان چنان به چشم می زند که بیننده ان همه زیبایی را فراموش می کند و غم این کفش واکس نخورده و پاره چنان بر وجود مخاطب مستولی می گردد که ان همه زیبایی در ثانیه ای به بوته فراموشی سپرده می شود!
صحبت از قهرمانی است که در کمال ناباوری در مرحله یک هشتم نهایی حذف شده است، صحبت از شاگردان فرانک ریکارد است که توانسته اند لیورپول سخت جان را در انفیلد به زانو در بیاورند. صحبت از پسرانی است که فوتبال انان در چند سال گذشته نامبر وان جهان بوده است اما انان علی رغم شکست دادن لیورپول در خانه باید از مسابقات خداحافظی کنند !
بیشتراین غم ها و مصیبت ها یک عامل کشنده دارد. دروازبانی که بی اعتماد ترین گلر این روزهای پسران کاتالان است و مدافعانی که شاید چوب بازی رو به جلوی بارسا را خورده اند و بر خلاف انکه نامشان را با یک واگن قطار هم نمیتوان جا به جا کرد اما به سبکی یک فرقون شده اند !
سری به یکی از نظر سنجی های موجود در اولین سایت تخصصی فوتبال(پارس فوتبال) می زنیم . باور کردنی نیست اما بارسا محبوبترین تیم موجود در بین ان همه بازدید کننده است.ان هم با فاصله بسیار زیاد. شاید اگر قرار بود این نظر سنجی چهار سال قبل صورت بگیرد اینچنین بارسا یکه تازی نمی کرد اما فوتبال همیشه شناور و هجومی شاگردان ریکارد مسبب شده تا خیلی ها حتی انهایی که چندان به بارسا علاقه مند نبودند این روزها او را دوست داشته باشند.
فوتبال انان با اینکه نسبت به سال گذشته افت محسوسی داشته اما با این حال هنوز سلطان تملک توپ و میدان هستند . شما کدام تیم را سراغ دارید که بتواند چه در خانه و چه در میهمانی، صاحبخانه را در نیمه زمین خودش زمین گیر کند!؟
ستارگان و فوق ستاره ها این تیم بنا به مصدومیت و فشارهای موجود در امادگی ارمانی نیستند اما با این حال انان می توانند در هر ثانیه خالق یک شگفتی باشند. اما دیگر فایده ای ندراد چون ان کفش لعنتی بد جور ی هیبت این مرد جنتلمن را خدشه دار کرده است!
همیشه یکی از بزرگترین ارزوهایم این بوده که نیم ساعت با مربی بزرگ بارسا تنها بنشینم و در مورد فلسفه والدس از او بپرسم! مردی که تیمش را می تواند اینگونه رویایی اماده کند ،مردی که تیمش را دو سال پیاپی قهرمان لیگا می کند و مهمتر از ان بعد از سالیان سال اقای اروپا می کند چرا باید اینگونه ناشی مابانه به این گلر اعتماد کند؟همیشه رونی و مسی و اتوئو در امادگی ارمانی نیستند و هنگامی که انان اماده نباشند فاجعه ان کفش بیشتر نظرها را به خود جلب می کند.
دروازبانی که برخی اوقات فراتر از بهترین های جهان ظاهر می شود اما لحظاتی دیگر(( که متاسفانه درصد بیشتری منوط به انان است)) یک گلر درجه دوم محسوب می گردد که توان جمع کردن هیچ توپی را یک ضرب ندارد. اشتباهاتی می کند که در عالم فوتبال از مختصات اوست! اگر غیر از این بود اراگونس او را ولو به عنوان گلر سوم قبول داشت که خوشبخاته او این خیانت را در حق فوتبال اسپانیا مرتکب نمی شود.
به عنوان کسی که در چنین سالهایی بارسا را عاشقانه به خاطر فوتبال نابش دوست داشتم هرگز چنین موجوی را نمی بخشم . او یک تنه در نیوکمپ چنان بلایی را بر سر بارسا اورد که باید در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسد. بارسا از فوتبال اروپا خداحافظی می کندو شاید احتیاج به چنین ریکاوری داشت. انان فصل قبل با وجود ان ستاره های روشنتر از خورشید توانسته بودند قهرمان قاره سبز شوند و همین موجب شد درد بی درمان دروازبانی را به فراموشی بسپارند اما هنرمند بی هنر، کارش را کرد .
شاید با چنین حذفی در این مرحله ریکارد و مجموعه رویائیش به روزهای پایانی حیاتشان رسیده باشند . ممکن است با جدا شدن برخی از فوق ستاره های این تیم که جهانی به دنبالشان است ، ریکارد هرگز چنین فرصتی را به دست نیاورد تا چنین تیمی بسازد اما در ذهن بنده به شخصه تا ابد خواهد ماند که ان تیم رویایی چگونه ملعبه دست یک نا گلر شد.
ممکن است خیلی ها اعتقاد داشته باشند که بنده می خواهم همه نداشتن ها و کاستی های بارسا را به گردن او بیندازم اما تیمی که می تواند لیورپول را در خانه شکست دهد ایا لایق حذف شدن است؟ اگر جوابتان خیر است پس بروید ببینید کدام اعجوبه یک تنه 14 روز قبلش در نیوکمپ بارسا را به چنین روزی انداخت! منچستر را خوب نگاه کنید تا ببینید گلر شایسته چگونه یک تیم را دست نیافتنی می کند.
او گلهایی خورد که برای قهرمان اروپا شایسته نبود پس همان بهتر که اینبار بارسا در اروپا حذف شد تا ضعفهای تمام نشدنی این گلر در پرتو درخشش فوق ستاره های جهان محو نشود!
همیشه وقتی تاریخ را ورق می زنیم شاهد ان هستیم که قوی ترین پادشان و بزرگترین سلسله ها به خاطر اشتباهات جزئی و باور نکردنی رو به انحطاط رفتند و این بار تاریخ در مورد ان تیم رویایی به گونه دیگر تکرار شد. خداحافظ بارسای افسانه ای !

این هم در مورد تساوی الکلاسیکو:

ان سه مرد سرنوشت ساز!

بگذراید اسمش را عدم مدیریت بگذاریم،تلفیقی از اشتباهات مکرر و پشت سر هم. بله این تشبیه قیاس متناسبی برای الکلاسیکو بود، دیداری که بازنده ان هرگز بخشیده نمی شد.
انان به فاصله چند روز بعد از ناکامی بزرگشان در اروپا این بار مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند تا ان حادثه تلخ را فراموش کنند. سه شخصیت اصلی این فیلم هر سه متعاقبآ دچار اشتباهاتی شدند که می توانست با زیرکی هر یک این دیدار را زیباتر از انی کند که در نیمه دومش دیدیم.
قاضی میدان اسانترین کار رابرای کنترل مسابقه به اجرا گذاشت. او بی محابا وسخاوت مندانه به هر کسی که از راه می رسید کارت می داد، گویی مراسم ازدواجش است و باید همه بازیکنان را با دادن کارت عروسی به ان دعوت کند! کارتهایی که اگر با مدیریت بهتری ارائه می شد شاید نیمه دوم شاهد ان نزول کیفیت نمی شدیم حاکم دیدار همه کارتها و تصمیم هایش را در جریان نود دقیقه به حراج گذاشت تا در واپسین لحظات بازی و در دقایق بعد از نود ،هرگز خطای محرز محمد دیارا را بر روی رونالدینیو نبیند . شایدم دید ولی جراتش تمام شده بود تا ان را پنالتی اعلام کند، او در تمام مسابقه همه ان تنه به تنه شدن ها را خطا گرفت و جالبتر انکه با کارت زرد به استقبالش رفت اما لحظات پایانی دیگر خبری از ان سوتها نبود.
به هر حال او راحت ترین کار ممکن را پیش رو گرفته بود و به قیمت کنترل کردن جو بازی حاضر شد ان را به مسلخ گاه سوت و کارت ببرد.
نیمه نخست فراتر از حد تصور از اب در امد . جالب بود ؛ دیداری که یک پای ان کاپلو قرار داشت هم جذاب و دیدنی شد هم پر گل. اما اشتباهات باور نکردنی" الگر" که بار اول با تقدیم یک پنالتی بی مورد و بار دوم با یک خطای بچگانه و بی ضرورت صورت گرفت موجب شد تا ریکارد هم وارد این بازی عدم مدیریت شود.
این موضوع که با وجود بلتی چرا الگر باید در ان سمت باز ی می کرد یک مبحث جداگانه است. اما هنگامی که بدترین بازیکن زمین از بازی اخراج شد کاپلو انقدر خوشنود نگشت که در نیمه دوم ان تعویض عجیب و غریب ریکارد را دید. خارج کردن اتوئو از بازی نه این باور کردنی نبود!
بله ان تعویض تقریبا با بیننده حرف می زد؛ من فرانک ریکارد تیمم رابرای تساوی و نباختن وارد میدان کرده ام. به هم زدن ارایش مثلث هجومی که در نیمه نخست جان مادریدی ها را به لبشان رسانده بود به راحتی هر چه تمامتر صورت گرفت. در عوض دکو در زمین ماند تا همچنان به بازی سر در گم و خطاهای خطرناکش ادامه دهد.
همین تعویض ریکارد باعث شد تا نیمه دوم کاملا در اختیار شاگردان کاپلو باشد انان بارها تا فرو پاشی دروازه والدز "که اینبار از ان روزهای خوبش بود" پیش رفتند هر لحظه انتظار گلزنی انان می رفت تا اینکه ان مهم به انجام رسید. ورق صد و هشتاد درجه برگشته بود حالا مادریدی ها بودند که فقط برد می خواستند . ستاره و الماس انان در میانه میدان گوتی بود بازیکنی که هر چه دوست داشت کرد؛ از حادث کردن پنالتی و پاس گل و بر هم زدن خط هافبک سر در گم بارسا گرفته تا گرفتن خطاهای اخطار دار از پسران کاتالان.
اکثر مردم در مادرید اماده جشن و پایکوبی بودند چرا که ان بارسا به وسیله تغییرهای باور نکردنی ریکارد هرگز توانایی گل زدن نداشت . اما صبر کنید سومین مرد سرنوشت ساز این میدان باید حرکتی می کرد تا از دوستان خود عقب نماند و ان حرکت، خارج کردن الماس تیمش بود؛ گوتی از میدان خارج شد تا بالاخره بارسا یک نفس راحتی بکشد (مثل همان نفسی که کاپلو با دیدن اتوئو بر روی نیمکت بارسا کشید) اشتباه کاپلو با اینکه فقط در یک تعویض خلاصه می شد اما انچنان تاثیر داشت که رئال، بردن را تا مرز باختن در نوردید. پیمودنی که می توانست به قیمت خدشه دار کردن ان همه سابقه طلائی کاپلو تمام شود.
بله اگر قاضی میدان با شجاعت بیشتری به خطای واضح محمد دیارا می نگریست شاید بارسا به یکی ازشیرین ترین پیروزی های تاریخش مقابل رئال می رسید ؛ برد با ده نفر و گل های دقایق واپسین .
اما بازی با نتیجه سه بر سه به پایان رسید تا اشتباهات ان سه مرد سر نوشت ساز باعث شود امتیازات تقسیم شود.
این دیدار شباهت عجیبی به دیدار انگلیس و ارژانتین در سال 98 داشت همان دیداری که نیمه نخستش فوتبالی فرا زمینی را شاهد بودیم اما نیمه دوم به مرحمت داور قد بلند دانمارکی یک تئاتر خواب اور شد. البته این دیدار نیمه دومش به وسیله چند نفر خراب شد که اگر ان را مرتکب نمی شدند شاید یک نود دقیقه خارق العاده را می دیدیم ، شاید...

مهدی طاهرخانی

۲۰ اسفند ۱۳۸۵
نام کاربری: donya
پیام: ۶۱۸
عضویت از: ۷ مرداد ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
مرسی از مقاله های قشنگتون
در مورد صفحه اول که فقط شده ترجمه باهاتون موافقم راست میگید باید یه تنوعی واسه بازدید کننده ها داشته باشه
ولی در مورد پیچیدگی سایت باهاتون زیاد موافق نیستم چون درسته که سایت بخش های زیادی داره ولی به قدری این سایت جاذبه داره (هم از نظر من به خاطر ترکیب رنگش و هم مهربونی بچه ها ) که کسی که وارد میشه با علاقه میره و کنجکاوی میکنه و زودمیفهمه که چکار باید بکنه
من خیلی از دوستامم بودن که اومدن و همون لحظه با همه چیز آشنا شدن چون سایت گویاییه
اگه می خواستین بازم از این مقالات قشنگتون تو سایت بذارین لطفا اینجا نذارید چون اینجا بچه ها فقط خودشونو معرفی میکنن (تقریبا )

تو ای خود صدا...صدا بزن مرا
ببین دل مرا بزن به دریا
من که بریده از منم ... در عطش رسیدنم
به تو چرا نمی رسم؟؟؟ چرا چرا نمی رسم؟؟؟.....
۲۰ اسفند ۱۳۸۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

mehdi taherkhani نوشته:
خب من برای بار دوم و با ایدی جدید اومدم خدمتتون! اخه حقیقتش ایدی قبلیم هم یوزرش از یادم رفت هم پسش! ترجیح دادن عوض فکر کردن و زور اوردن به مغزم یه ایدی جدید بسازم تا از دوباره شروع کنم! همونطور که دفعه قبل هم گفتم متاسفانه سایتتون خیلی پیچیده هست. هر کس برای اولین بار واردش بشه باید یک ساعت دور خودش بگرده تا بفهمه چی به چیه!
نوع فرومش هم با بقیه فرومهای ایرانی از زمین تاز یر زمین فرق داره! خلاصه توی یک کلوم عجیب و غریب هستید ولی دوست داشتنی چون طرفدار بارسائید!
متاسفانه صفحه اول سایتتون شده ترجمه ترجمه ترجمه! خب این برای یک سایت چندان خوب نیست که فقط مونتاژ کنه پس تولیدتون کو؟
یعنی پیش شما چند نفر نویسنده وجود نداره؟ سعی کنید صفحه اول سایت رو عوض ترجمه بیشتر به تحلیلهای فنی اختصاص بدید اینطور ی به طور حتم ویزیت بیشتر ی از شما میشه!
بنده توی روزنامه جهان فوتبال و سایت پارس فوتبال مشغول هستم اما اگر مقاله ای درباره بارسا دادم حتما یک لینکش هم اینجا میارم . حالا سیاست سایتتون چطور هست رو نمیدونم اما بنده منتقد هستم و بیشتر روی نقاط سیاه کار می کنم. اگر مدیریت قبول کرد میتونید به صفحه اول سایت بذارید اگر هم مقبول نبود همینجا جاش بد نیست!

والا مهدي جان كجاش پيچيدس؟
موردي تر بگو ببينم مشكل چيه و چي كارش بايد كرد

فروم هم كه خب شما عادت كرديد به VB ولي اصول كار چندان هم فرقي نداره

در اون مورد هم من بات موافقم. منم دلم مي خواد به ازاي هر 1 ترجمه 3-4 تا مقاله باشه. اما مي دوني كه اين كار سختيه. آدم مي خواد. من الان دستم خاليه. به زحمت 2 نفر رو دارم كه واسم ترجمه كنه
ديدي صفحه اول آگهي زدم. هركي درخواست بده ميگم يا علي بيا ببينم چند مرده حلاجي
اگه باشن افرادي مثل شما كه بنويسن چه بهتر ولي خب دست تنهام! چند نفري هم مثل شما و اردي اصلا اين ورا نمياين كه چيزي بنويسين وگرنه ما از خدامونه
مقالاتت رو عصري مي ذارم الان خونه نيستم (اگه كامپيوترم رو بگيرم)
من واقعا خوشحالم ميشم بيشتر از اين كارها بكني

۲۱ اسفند ۱۳۸۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مقاله اولت رو گذاشتم
گرچه به نظرم خيلي افراط كردي و بهش خيلي نقد دارم كه كامپيوترم درست شه تو نظرات مي نويسم

۲۱ اسفند ۱۳۸۵
نام کاربری: »»»»
پیام: ۱۱
عضویت از: ۱۴ فروردین ۱۳۸۶
گروه:
- كاربران بلاک شده
امیدوارم که از بازگشت دوباره ی من به تالار خوشحال بشوید.مطمئنم که همه من را می شناسند.من همان Onlyrealmadridهستم که اینبار با یک اسم جدید نظر می دهم.

Only Real Madrid
۱۸ فروردین ۱۳۸۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۸
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۰,۲۶۳ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۷,۱۳۲ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۶,۹۲۶ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۳۶۴ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۰ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۰۷ بازدید
۱۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۹۹۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۳۷۰ بازدید
۲۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۶,۱۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۸۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۹ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!