به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: emption
پیام: ۶۰
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۹۰
از: isfahan
طرفدار:
- lionel messi
- کرایف
- perspolis
- argentina
- hadi aghaili
- گاس هیدینک
- ali daei
گروه:
- کاربران عضو
تو اخبار گفت که به خاطر اینکه چلسی قهرمان جام قهرمانان شد دیگه تاتنهام برا فصل بعد نمیاد تو این جام و به جاش چلسی میاد و این یعنی حداقل 35 میلیون یورو ضرر به تاتنهام.پس تاتنهام به پول نیاز پیدا میکنه و احتمال اینکه بیل رو بفروشه خیلی زیاده.کاش بیاد........

امیدوارم در همه ی کارهایتان به یاد بارسا و مانند این تیم شکست ناپذیر باشید
۳ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: امیر.حسین
پیام: ۴۶۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
از: اردبیل
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کی می گه سیلوا فسیله، سیلوا تازه 27 سالشه و واقعا دارین در موردش بد فکر می کنین، این بشر که ملقب به صخره س از نظر نویسنده ی اسپورت بهترین دفاع وسط اروپاست و از نظر خیلی های دیگه (که همین امروز هم دوباره یه مقاله از یه نویسنده انگلیسی خوندم و همین نظر رو داشت) بهترین دفاع وسط جهانه، این چه طرز تفکریه، باور کنین اگه بیاد بارسا خیلی زود عاشقش می شید چون واقعا دفاع مطمئنیه!

عزیز من ما بازیکنی نمیخوایم که با این قیمت بیاد و دو سال بعد کاپیتان پویول خداحافظی کنه!

اولا که میلان نسبت به فروشش خیلی ناز خواهد کرد!
چون نستا رو هم از دست دادن و باید کلی هزینه کنیم واسش

دوما شما بازی های میلان رو دنبال میکنی یا فقط از رو حرف دری وری نویسان بهش میگین صخره؟!

من نمیدونم وقتی بازیکنی نصف فصل رو مصدومه ما تو جایگاه مخصوص تماشاگر ها به یه صخره احتیاج داریم لابد!!

این یارو ای درست تو مقاطع حساس فصل و زمانی که میلان مث نیاز سگ به استخوون بهش احتیاج داره محو میشه!
مصدوم میشه!

اونم نه مصدومیت از یه ناحیه!
پاش پیچ میخوره!
برمیگرده دو هفته بازی میکنه شونش درمیره بازی بعدی جلو یوونتوس رو از دست میده!!

ما مدافع جوونی میخوایم واسه مواقعی که کاپیتان مصدومه و کنار پیکه بازی کنه و هم تجربه اندوزی کنه هم با تیم مچ شه تا موقعی که کاپیتان خداحافظی میکنه یه جانشین خوب داشته باشیم

این سیلوا که با این همه پول نمیاد بشینه رو نیمکت و منتظر این باشه که پویول مصدوم شه! تازه فوقش سه سال بعد پویول خداحافظی کنه!

نقل قول
خدا رو شکر، فصل پیش کلا 5 تا گل زد که 3 تاش تو بازیهای بی خاصیت آخر فصل بود! لطفا بحث گذشته رو پیش نکشین که این گل رو زد و اون رو! واقعا در حد بارسای بی هم دیگه نیست!

نقل قول
در مورد فکر کنم جیووینکوی پارما، بی انصاف نباشید، این بشر که ملقب به مورچه اتمیه واقعا نابغه ای واسه خودش، فوق العاده تکنیکی با 15 گل زده و فک کنم 10 پاس گل در امسال به عنوان یک هافبک هجومی!

خدایی ما بی انصافیم یا شما؟!
اگه به آمار و القابیه که به بازیکن میدن پدرو هم فصل قبل این همه گل زد!! تازه این فصل هم خیلی مصدوم شد

نخیر، این جیوینکو بازیکن خوبیه نابغه نیست
تازه ما نیاز به هافبک هجومی نداریم با این ترافیک خط هافبکمون
آفلای هم هست
آفلای واسه خودش کاپیتان بود تو آیندهوون چیش از این جیوینکو کمتر بود؟
بهتر هم بود

یه خورده دقت به نحوه ی پاس دادنش و توپ های بسیار کمی که لو میده میشه فهمید تنها چیزی که این بشر احتیاج داره اعتماد به نفسه تا 10 تا مثل جیوینکو رو بیارزه

۳ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نمیدونم چرا میگن تیاگو سیلوا همش مصدومه!!!
حالا هر بازیکنی یه فصلو بد شانسی میاره و گیر مصدومیت می افته.
کاپیتان پویول خودمون فصل قبل که زیاد مصدوم بود. ویدیچ تو منچستر که خیلی وقته مصدومه حالا دفاع بدیه.

گاهی وقتا یه دلیل های الکی میارین که آدم میمونه

چطور درمورد پدرو میگین آره مصدوم بوده و این فصل افتش به خاطر مصدومیتشه
اما تیاگو سیلوایی که فیکس میلان و برزیل هست و ستاره تیمشه و همه منتقدان فوتبال قبولش دارن و تو تیم منتخب جهان کنار پیکه تو دفاع هست و بارسا هم این قدر شدید دنبالشه رو اینطوری دارین میکوبین به بهانه مصدومیتش.
حالا ربات نیست که مصدوم نشه آدمه دیگه

اگه به 28 سال میگین فسیل چرا اینقدر میگفتین فن پرسی.
فسیل شده ی کسانی مثل: دل پیرو و زیدان و مالدینی و ژاوی میارزه به هزارتای بعضی از بازیکنا

❤ تا ابد بارسا ❤
۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نمیدونم چرا میگن تیاگو سیلوا همش مصدومه!!!
حالا هر بازیکنی یه فصلو بد شانسی میاره و گیر مصدومیت می افته.
کاپیتان پویول خودمون فصل قبل که زیاد مصدوم بود. ویدیچ تو منچستر که خیلی وقته مصدومه حالا دفاع بدیه.

محمد
یره

مثالی که زدی بین ویدیچ و سیلوا شبیه مقایسه بین دروگبا و تورسه!

تورس رو دیدی؟!
اون موقع که تو لیورپول بود و همین مجله ها و خیلی دیگه از نویسنده ها بهترین مهاجم تارگت می دونستنش بیشتر از نصف فصل رو مصدوم بود

تو موقع سالم بودنش خبر مرگش اونقدر خوب بازی میکرد که هیشکی نمی تونست انتقاد کنه!

ولی دروگبا خیلی کمتر مصدوم میشه مثل ویدیچ

حالا افتاد جیگر؟!

تازه کجا یه فصل مصدومیت نصیبش شده؟!

دو فصل پیش که میلان چهار تا از یونایتد خورد این یارو کجا بود؟!

از خونه بازی رو تماشا میکرد

همون سال جلو اینتر و یووه این یارو کجا بود؟!

همین امسال جلو بارسا کجا بود؟!

و خیلی مثال های دیگه

عزیز من این یارو در هر فصل بیشتر از نصف فصل مصدومه

تازه دلیل بر فسیل بودنش همونیه که گفتم، ما مدافع جوون میخوایم نه پیر

۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو

نقل قول
من نمیدونم وقتی بازیکنی نصف فصل رو مصدومه ما تو جایگاه مخصوص تماشاگر ها به یه صخره احتیاج داریم لابد!! این یارو ای درست تو مقاطع حساس فصل و زمانی که میلان مث نیاز سگ به استخوون بهش احتیاج داره محو میشه! مصدوم میشه!

مثل فابرگاس تو همه ی سالهاش تو آرسنال، مثل فان پرسی و اینیستا و ژاوی و...

نقل قول
ما مدافع جوونی میخوایم واسه مواقعی که کاپیتان مصدومه و کنار پیکه بازی کنه و هم تجربه اندوزی کنه هم با تیم مچ شه تا موقعی که کاپیتان خداحافظی میکنه یه جانشین خوب داشته باشیم این سیلوا که با این همه پول نمیاد بشینه رو نیمکت و منتظر این باشه که پویول مصدوم شه! تازه فوقش سه سال بعد پویول خداحافظی کنه!

با این تفاسیر دفاع می خوایم چیکار، آدریانو رو نگه می داریم و تو بازی هایی مثل رئال و چلسی کانالو عوض می کنیم، سیلوا اگه بیاد دفاع فیکسه بقیه باید دنبال جا باشن!

نقل قول
خدایی ما بی انصافیم یا شما؟! اگه به آمار و القابیه که به بازیکن میدن پدرو هم فصل قبل این همه گل زد!! تازه این فصل هم خیلی مصدوم شد

حداقل دوسوم فصل رو بود و 5 تا گل با شرحی که رفت خیلیه؟؟؟؟؟
اونم تو بارسا، یه نگاه به آمار گلای رونالدو و بنزما و هیگواین بنداز، حتی کایخون از این بهتر بوده یا حتی اوزیلی که دروازه خالی رم پاس می ده از این بیشتر گل زده!

نقل قول
نخیر، این جیوینکو بازیکن خوبیه نابغه نیست تازه ما نیاز به هافبک هجومی نداریم با این ترافیک خط هافبکمون آفلای هم هست آفلای واسه خودش کاپیتان بود تو آیندهوون چیش از این جیوینکو کمتر بود؟ بهتر هم بود یه خورده دقت به نحوه ی پاس دادنش و توپ های بسیار کمی که لو میده میشه فهمید تنها چیزی که این بشر احتیاج داره اعتماد به نفسه تا 10 تا مثل جیوینکو رو بیارزه

نمی دونم، منتظر بمون باشگاه این بازیکنا رو بخره بعد بیا اینجا بگو من عاشق جیووینکو و ... هستم.

نقل قول
اون موقع که تو لیورپول بود و همین مجله ها و خیلی دیگه از نویسنده ها بهترین مهاجم تارگت می دونستنش بیشتر از نصف فصل رو مصدوم بود تو موقع سالم بودنش خبر مرگش اونقدر خوب بازی میکرد که هیشکی نمی تونست انتقاد کنه!

بعد این حرفها اونایی که اونو بهترین دفاع وسط دنیا می دونن می شن دری وری نویس!

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: mehrdad1972
پیام: ۱۴۵
عضویت از: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
از: شیراز
طرفدار:
- همه بازیکنا مخصوصا مسی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-ارژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا-تیتو ویلانوا
- هیچکدوم
گروه:
- کاربران عضو
سلام فقط امیدوارم ی دفاع وسط عالی و ی دفاع چپ خوب بخریم وگرنه بازم قهرمانی لالیگا پر

۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
امیر حسین جان دم راهت از سرکار یا حالا دانسگاه که میای یخورده ماهی بخر فسفر های مغزت دارن تموم میشن

نقل قول
مثالی که زدی بین ویدیچ و سیلوا شبیه مقایسه بین دروگبا و تورسه!

خب که چی. الان تو با کی کار داری
بقول حسام با خودت چند چندی

مثال من میتونه مقایسه باشه بین همه بازیکنا مثلا برهانی و مسی
چون سبک و کیفیت بازیکن رو مثال نزدم.
دارم میگم بازیکن مصدوم هم میشه. این سیلوا هم این فصل زیاد مصدوم شده همین رو میتونی بفهمی یا نه مصدومیتش هم از روی بدشانسی جلوی تیمهای بزرگ بوده اکثرا.

سوال من اینه: چطور پدرو که این فصل نمیتونست توپ رو استوپ کنه به خاطر مصدومیتش افت کرده بود وگرنه بازیکن خوبیه
اونوقت تیاگو سیلوا بخاطر این که مصدوم میشه و بازیش خوب نیست نباید بیاد بارسا.

حالا منتقدان و سران بارسا از تو کمتر حالیشونه استاد جان.

پ ن: این رو هم بگم منم بیشتر دوست دارم بارسا هاملس یا ورتونگن رو بگیره چون زیاد با مدافع حال نمیکنم. به نظرم به فونتاس بازی بدن واسه خودش کسی میشه. اما دلیل این که الکی میای و به سیلوا گیر میدی رو نمیفهمم.
برای کیفیت بازیش هم گلی که دقیقه 90 تو نیوکمپ با ضربه سر بهمون زد تو مرحله گروهی همین فصل رو یادت بیار بس ته

❤ تا ابد بارسا ❤
۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: mmt.1373
پیام: ۲۱۲
عضویت از: ۲۱ آذر ۱۳۸۹
از: لارستان
طرفدار:
- مسی
- مارادونا
- استقلال
- ارژانتین
- پپ گواردیولا
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
به نظر مت یک حمله ثابت ثابت ثابت می خواییم فقط گل بزنه بس
نه مثل مسی که میاد دفاع اونجا توپ میگره نه مثل فابرگاس که بلد نیست گل بزنه سانچز خوبه ولی جوونه
ما یکی مثل دروگبا می خواییم که سر زنه خوبیه .........!!!!

۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دارم میگم بازیکن مصدوم هم میشه. این سیلوا هم این فصل زیاد مصدوم شده همین رو میتونی بفهمی یا نه مصدومیتش هم از روی بدشانسی جلوی تیمهای بزرگ بوده اکثرا.

آمیت تک سلولی اینقدر همین فصل همین فصل نکن

این همه مثال زدم که بفهمی هر فصل اوضاع به همین منواله و تو بازی های بزرگ و مقاطع حساس فصل کم میاره

نقل قول
سوال من اینه: چطور پدرو که این فصل نمیتونست توپ رو استوپ کنه به خاطر مصدومیتش افت کرده بود وگرنه بازیکن خوبیه
اونوقت تیاگو سیلوا بخاطر این که مصدوم میشه و بازیش خوب نیست نباید بیاد بارسا.

حالا منتقدان و سران بارسا از تو کمتر حالیشونه استاد جان.

موش کور کجای کامنت من دیدی که نوشته بودم تیاگو سیلوا بازیش خوب نیست؟!

من حتما سر راه دانشگاه ماهی میخرم ولی تو هم حتما یه سری به میوه فروشی ای بزن و نیم کیلو هویج بخر آب هویج بخور

نقل قول
مثل فابرگاس تو همه ی سالهاش تو آرسنال، مثل فان پرسی و اینیستا و ژاوی و...

دوست عزیز جو الکی نده
باز اینیستا یه چیزی
ولی سسک همیشه جلو بزرگای انگلیس و اروپا بوده و تیمش علی رغم بازی خوبش شکست خورده
ژاوی هم جز دو بازی جلو ویارئال و والنسیا تو این 5 سال هیچوقت یادم نمیاد که تند تند مصدوم شه و بازی مقابل رئال مادرید و سایر تیم های بزرگ رو از دست بده
پس الکی جو درست نکن

نقل قول

با این تفاسیر دفاع می خوایم چیکار، آدریانو رو نگه می داریم و تو بازی هایی مثل رئال و چلسی کانالو عوض می کنیم، سیلوا اگه بیاد دفاع فیکسه بقیه باید دنبال جا باشن!

خوب حالا تفسیر شما از فوتبال اینه می تونین آدریانو رو بزارین دفاع وسط

ولی لابد به نظر شما اینجوری بهتر میشه که این همه پول رو بدیم به مدافع و نتونیم بیل رو بخریم

نقل قول
حداقل دوسوم فصل رو بود و 5 تا گل با شرحی که رفت خیلیه؟؟؟؟؟
اونم تو بارسا، یه نگاه به آمار گلای رونالدو و بنزما و هیگواین بنداز، حتی کایخون از این بهتر بوده یا حتی اوزیلی که دروازه خالی رم پاس می ده از این بیشتر گل زده!

منظورم فصل 2011 بود که شایستگی های خودش رو نشون داد ولی منتقدها که چه عرض کنم متنفرهاش چشم دیدن بازیش رو ندارن
وقتی اون فصل اونجوری کینه بستین بهش چه انتظاری از این فصل دارین که با این همه مصدومیت و بازی کم کاری از دستش بربیاد

نقل قول
نمی دونم، منتظر بمون باشگاه این بازیکنا رو بخره بعد بیا اینجا بگو من عاشق جیووینکو و ... هستم.

نظرت کاملا محترمه
ولی عزیزم دلیل نمیشه هر کسی که شما عاشقش باشی نابغه باشه و لیاقت بازی تو خط هافبک پر ترافیک بارسا رو داشته باشه

بازیهاش تو یووه و چند تا بازیش تو پارما رو دیده باشی با منطق میشه گفت بازیکن خوبیه و با استعداده ولی همچین چیز شاخی هم نیست

آفلای خیلی بهتر بود
هم از لحاظ آماری
هم از لحاظ تطابق با سبک بارسا

نقل قول

بعد این حرفها اونایی که اونو بهترین دفاع وسط دنیا می دونن می شن دری وری نویس!

دقیقا
در ضمن پیشنهاد میکنم دوباره اون چیزی که نوشته بودم رو بخونی
چون با این جوابت فهمیدم کلا سر و ته متوجه شدی ماجرا رو

دوستان یکم عاقلانه حرف بزنین

ضروری ترین خرید ما بیل هست

که با این حرفها کمِ کم 50 میلیونی آب میخوره

اونوقت شما میاین حرف از مدافعی میزنین که با وجود قرض و قوله ی میلان به ما و احتمال رد و بدل بازیکن بین دو باشگاه 25-30 میلیون آب میخوره واسه اونم اگه بدنش

ببینین این تیاگو مدافع عالی ای هست، ولی عاشق گل رز رو بی خار می بینه

استیلش عالیه، قدرتمنده، شوت زنه، سرزن قابلیه و ...

ولی

1. بیش از حد مصدوم میشه
2. سبک بازیش کنده، تاخیری بازی میکنه (به بازیهای میلان دقت کنین)
3. سنش زیاده، مدافع جوونی مثل ورتونگن و هاملس خیلی بهتر جواب میدن
4. خیلی خیلی گرون درمیاد تازه اگه میلان رضایت بده که نمیده!
5. ما تو دفاع پویول، پیکه، ماسکرانو رو داریم
وقتی پیکه و پویول آماده باشن هر دوشون فیکسن
میمونه مواقع مصدومیت یکی از این دو تا (مخصوصا پویول) و احتمال خداحافظی پویول

تازه برزیلی جماعت زود از اوج سقوط میکنه نمونش هم زیاده

پس این تیاگو سیلوا کی میخواد بازی کنه؟؟؟
یا میخواین دفاع 30 میلیونی رو بزاریم نیمکت؟؟

حالا از مصدومیت هاش (که به خاطر بدشانسی نیست به خاطر بدنشه؛ مثل روبن و تورس) بگذریم

۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
من یه جمله بگم تمومش کنم؟!

اگر از فوتبال کسی سر در بیاره، میفهمه که هیچ وقت ارزش نداره برای یه مدافع وسط این همه پول دادخلاص

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۴ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۶۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۹,۰۷۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۶,۰۲۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۳۲۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۹۸۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۲۶۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۱۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۹ کاربر آنلاین است. (۱۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!