به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ[ MESSI_1389 | غلامحسین صبوری | مدیر ترجمه ]
نام کاربری: MESSI_1389
پیام: ۱,۱۹۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۸۹
از: بوشهر
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- مارچلو بیلسا و خوزه پکرمن
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران اخبار
نقل قول
Arya Stark نوشته:

سلام دوباره

سلام علیکم
نقل قول
دیدم قشنگ جواب میدی گقتم بیام سوال بپرسم

نقل قول
چقدر سایت بارسا رو دوست داری؟

خیلی
نقل قول
تا حالا عاشق شدی؟

عشق زمینی نه ولی کراش داشتم
نقل قول
کیو تو این سایت بیشتر از همه دوس داری؟ تفره نرو اسمه یکیو بگو

خودمو (والسلام)
نقل قول
بهترین تاپیک؟

ثبت لینک
نقل قول
نظرت راجع به کربلا؟

آرزومه برم
نقل قول
نظرت راجه به من (حداقل 2 خط)

پسر خیلی خیلی خوب و فعالی هستی ولی یه عیب کوچیک داری اونم اینه که توانایی های خودتو دست کم می گیری
نقل قول
تا حالا از خواهرات کتک خوردی؟

آره
نقل قول
نظرت به زندگی الانت؟

الحمد الله راضیم
نقل قول
راجه به کلمات زیر نظرتو بگو
محمد بارانی
مدیری

متاسفانه هنوز لیاقت آشنایی باهاشون رو نداشتم
نقل قول
مدیر سایت

سخت گیر (از نوع خوبش)، متعصب و حامی اصلی انریکه تو ایران
نقل قول
مدیر اخبار

فردی بسیار مودب و وظیفه شناس که وجودش برای سایت حیاتیه
نقل قول
معاون اخبار

سجاد رو که عشقه کلاً
نقل قول
من

گفتم

۸ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
باز هم به قول یکی از بچه های همین سایت، اول سلام، آخر سلام.

الان که اومدم این سؤال ها رو بپرسم هیچ ایده ای در مورد اینکه چی می خوام بپرسم ندارم. اومدم که دعوتت کنم به لحظاتی شیرین - نه مثل ابوالفضل تلخ - روی صندلی. :)

1. اگه بخوای دو تا Passion تو زندگیت انتخاب کنی و اولویت رو توشون مشخص کنی، اونا چی خواهند بود ؟! (هیچ محدودیتی وجود نداره)
2. دو تا از دیالوگ هایی که خیلی دوستشون داری رو بنویس. (سریال نه!)
3. دو تا از بهترین کارکترهای تاریخ سینما، به نظر تو ؟! (می تونن یک بازیگر باشن)
4. بهترین بارسایی که طرفدارش بودی ؟! (می تونی به تفکیک فصل یا سرمربی بگی)
5. اتفاقی افتاده که زندگیت رو به قبل از اون اتفاق، و بعد از اون اتفاق تقسیم کنه ؟ منظورم اتفاق های تعیین کننده ست. (اگه اشاره به اتفاق برات مقدور نیست، به آره یا نه بسنده کن)
6. قبل از حضورم تو بخش اخبار من رو می شناختی ؟ نظرت راجع من، قبل و بعد از شناختنم (دیدنِ عکسم ) ؟ (Be frank)
7. کدوم یک از سه گانه گادفادر رو ترجیح میدی ؟ علت رو ذکر کن. (فرض رو بر این می ذاریم که غیر ممکنه ندیده باشی )
8. بهترین خوابی که دیدی ؟ شخصیتی که تو اون خواب دیدی، همون شخصیتیه که دوست داری هر شب تو خوابت ببینی ؟

۹ خرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران اخبار
نقل قول
سجاد نوشته:

باز هم به قول یکی از بچه های همین سایت، اول سلام، آخر سلام.

علیک سلام علیک سلام

نقل قول
الان که اومدم این سؤال ها رو بپرسم هیچ ایده ای در مورد اینکه چی می خوام بپرسم ندارم. اومدم که دعوتت کنم به لحظاتی شیرین - نه مثل ابوالفضل تلخ - روی صندلی. :)

خدا خیرت بده جوون

نقل قول
1. اگه بخوای دو تا Passion تو زندگیت انتخاب کنی و اولویت رو توشون مشخص کنی، اونا چی خواهند بود ؟! (هیچ محدودیتی وجود نداره)

بدون هیچ برو و برگردی فوتبال و سینما . دلم می خواد تنها وقتی که از این دو جدا میشم فقط لحظه مرگم باشه. چون واقعاً وقتی این دوتا رو دارم تجربه می کنم از تمام مسائل مختلف زندگیم رها و آزاد می شم و تنها فکر و ذکرم میشه همین دوتا.
نقل قول
2. دو تا از دیالوگ هایی که خیلی دوستشون داری رو بنویس. (سریال نه!)

دیالوگ ماندگار زیاده در حدی که اگه بخوام بگم بشه باهاشون یه کتاب نوشت، ولی من میخوام به جای دو تا دیالوگ، یه دیالوگ از جوکر بگم و یه جمله دیدنی از شکسپیر که هر دوشونو خیلی خیلی دوست دارم: (اولی رو با همون حس و حال جوکری بخون )
JOKER: You wanna know how I got these scars? My father, was a drinker, and a fiend. And one night, he goes off crazier than usual. Mommy gets the kitchen knife to defend herself. He doesn't like that. Not. One. Bit. So, me watching, he takes the knife to her, laughing while he does it. He turns to me and says, "Why so serious?" Comes at me with the knife. "WHY SO SERIOUS?"
SHAKESPEAR: I want to challenge you to the battle of witts, but I see you're unarmed!
نقل قول
3. دو تا از بهترین کارکترهای تاریخ سینما، به نظر تو ؟! (می تونن یک بازیگر باشن)

اون اولی که جوکره بدون هیچ برو و برگردی، اصلاً بحثیم درش نیست! ولی تو اون دومی خیلی جای بحثه که حالا اگه وقت داشتی می تونیم باهم بحث کنیم دربارش، ولی همین قد بگم که من نقش دنیل دی لوییس تو "خون به پا خواهد شد" رو تا سر حد مرگ دوس دارم و همون جایی که به اون پسره می گه bastard from a basket تمام موهای تنم سیخ میشه.
نقل قول
4. بهترین بارسایی که طرفدارش بودی ؟! (می تونی به تفکیک فصل یا سرمربی بگی)

سال اول پپ رو از هر وقت دیگه ای بیشتر دوس دارم... دلایل زیادی هم دارم از رنگ لباس و شمه کلی تیم گرفته تا سبک و بازیکنایه تیم و ...
نقل قول
5. اتفاقی افتاده که زندگیت رو به قبل از اون اتفاق، و بعد از اون اتفاق تقسیم کنه ؟ منظورم اتفاق های تعیین کننده ست. (اگه اشاره به اتفاق برات مقدور نیست، به آره یا نه بسنده کن)

کم نبوده از این دست اتفاقات که هر کدوم تاثیر خودشو تو زندگیم گذاشته ولی من اتفاق اصلی تو زندگیم رو وقتی میدونم که تصمیم گرفتم رسماً پروژه فیلم دیدن رو کلید بزنم اونم سریال با فرار از زندان
نقل قول
6. قبل از حضورم تو بخش اخبار من رو می شناختی ؟ نظرت راجع من، قبل و بعد از شناختنم (دیدنِ عکسم ) ؟ (Be frank)

تاحدودی با توصیفاتی که آقا ابوالفضل ازت داشت، با وجناتت آشنا شده بودم ولی وقتی دیدمت و کاملاً آشنا شدم، حرفایه ابوالفضل برام اثبات شد
نقل قول
7. کدوم یک از سه گانه گادفادر رو ترجیح میدی ؟ علت رو ذکر کن. (فرض رو بر این می ذاریم که غیر ممکنه ندیده باشی )

اولیش دیگه مگه انتظار داری یکی دیگه رو انتخاب کنم حضور مارلون براندو خودش رو یه گادفادر دیگه می ارزید
نقل قول
8. بهترین خوابی که دیدی ؟ شخصیتی که تو اون خواب دیدی، همون شخصیتیه که دوست داری هر شب تو خوابت ببینی ؟

قبلاً هم گفتم که من کلاً خواب بین خوبی نیستم اگه ببینمم یه مشت تصاویر عجغ وجغه که سر و ته نداره و کلاً خود حضرت یوسفم ازش سر در نمیاره چه برسه به خودم

۹ خرداد ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

کراش...

البته بد نبود در ادبیات فارسی مفاهیم like و crush و love هم ردیف تلقی نمی شد.

نقل قول
به نظرم هر کسی که خوشحال باشه موفقه

جالب بود!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ خرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران اخبار
نقل قول
The One True King of Westros نوشته:

نقل قول

کراش...

البته بد نبود در ادبیات فارسی مفاهیم like و crush و love هم ردیف تلقی نمی شد.

آقا دقیقاً همینجوره! یعنی چی هی ملت فرت و فرت عاشق میشن! کلاً با این کاراشون لفظ مقدس عشق رو زیر سوال بردن! طرف یکیو تو خیابون دیده میاد تا دو روز غذا نمی خوره می گه عاشق شدم! جالب اینجاست بعد دو روزم یادش میره! خلاصه اینجوریاست که یه فرد ایرانی تو یک ماه 7 یا 8 بار عاشق میشه...
یکیم نیست پاشه بگه عزیزم دلبندم اون کراش ه کراش

۹ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
این عکس رو که میبینی چه احساسی بهت دست میده؟

۹ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
غلامحسین صبوری نوشته:

بدون هیچ برو و برگردی فوتبال و سینما . دلم می خواد تنها وقتی که از این دو جدا میشم فقط لحظه مرگم باشه. چون واقعاً وقتی این دوتا رو دارم تجربه می کنم از تمام مسائل مختلف زندگیم رها و آزاد می شم و تنها فکر و ذکرم میشه همین دوتا.

وقتی داشتم به این سؤال فکر می کردم، به این فکر کردم که چند درصد احتمال داره که تو هم سینما و فوتبال رو جزء پَشِن هات بدونی!

نقل قول
اون اولی که جوکره بدون هیچ برو و برگردی، اصلاً بحثیم درش نیست! ولی تو اون دومی خیلی جای بحثه که حالا اگه وقت داشتی می تونیم باهم بحث کنیم دربارش، ولی همین قد بگم که من نقش دنیل دی لوییس تو "خون به پا خواهد شد" رو تا سر حد مرگ دوس دارم و همون جایی که به اون پسره می گه bastard from a basket تمام موهای تنم سیخ میشه.

شخصیت های جالبی انتخاب کردی. خصوصا دومی. من وقتی این فیلم رو دیدم، تا چند روز تحت تأثیر این شخصیت بودم. واقعا دی لوییس فوق العاده بازی کرده. ولی نمیشه ویتو کورلئونه رو جزء دوتای اول ندونی!

نقل قول

اولیش دیگه مگه انتظار داری یکی دیگه رو انتخاب کنم حضور مارلون براندو خودش رو یه گادفادر دیگه می ارزید

اولی فوق العاده بود. ولی واقعا نمی تونم بین 1 و 2 انتخاب کنم. شخصیت منحصر به فرد آل پاچینو تو گادفادر دو خیلی جذابه. ضمن اینکه خیلی درام سنگین تری داره. تنها چیزی که باعث میشه نگم گادفادر 2 بهتر از یک بوده، شخص مارلون براندو ـــه.

۹ خرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران اخبار
نقل قول
نحن الـغـالـبـون نوشته:

این عکس رو که میبینی چه احساسی بهت دست میده؟

یه حس توام ارامش و تاسف!
ارامش بابت دیدن چهره ارام رهبر که ارامشس به من بیننده هم منتقل میشه...
و تاسف بابت اینکه چرا تو کشوری که چنین پیشوایی داره باید اینقدر کم کتاب خونده بشه!

۱۰ خرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران اخبار
نقل قول
سجاد نوشته:

نقل قول
غلامحسین صبوری نوشته:

وقتی داشتم به این سؤال فکر می کردم، به این فکر کردم که چند درصد احتمال داره که تو هم سینما و فوتبال رو جزء پَشِن هات بدونی!

نقل قول
اون اولی که جوکره بدون هیچ برو و برگردی، اصلاً بحثیم درش نیست! ولی تو اون دومی خیلی جای بحثه که حالا اگه وقت داشتی می تونیم باهم بحث کنیم دربارش، ولی همین قد بگم که من نقش دنیل دی لوییس تو 'خون به پا خواهد شد' رو تا سر حد مرگ دوس دارم و همون جایی که به اون پسره می گه bastard from a basket تمام موهای تنم سیخ میشه.

شخصیت های جالبی انتخاب کردی. خصوصا دومی. من وقتی این فیلم رو دیدم، تا چند روز تحت تأثیر این شخصیت بودم. واقعا دی لوییس فوق العاده بازی کرده. ولی نمیشه ویتو کورلئونه رو جزء دوتای اول ندونی!

نقل قول

اولی فوق العاده بود. ولی واقعا نمی تونم بین 1 و 2 انتخاب کنم. شخصیت منحصر به فرد آل پاچینو تو گادفادر دو خیلی جذابه. ضمن اینکه خیلی درام سنگین تری داره. تنها چیزی که باعث میشه نگم گادفادر 2 بهتر از یک بوده، شخص مارلون براندو ـــه.

راجع به شخصیت دومی که انتخاب کردم دلیل دارم...
من خودم کسی هستم که معمولا علاقه زیادی به تحقیق راجع به بازیگرا و نقشاشون دارم ولی باور کن هیچ بازیگر دیگه حتی خوده مارلون براندو مرحومم پیش من قابل مقایسه با دی لوییس نیست...
دی لوییس کسیه که بخار فیلم «پای چپ من» تو کل مدت فیلم برداری از رو ویلچر پا نشد و به همین خاطر دوتا از دنده هاش شکست! اون کسیه که بخاطر «به نام پدر» ماه ها تو زندان زندگی کرد و به تیم مخصوصی قبل از هر سکانس میگف بیاین من تو سلول میمونم شما از بیرون سلول چیز میز پرتم کنین و فحشم بدین تا کامل تو کاراکترم فرو برم! او کسیه که به خاطر «اخرین موهیکان» ماه بدون غذا تو جنگل و فقط با یه تفنگ و یه خشاب تیر زندگی کرد تا یاد بگیره مثل کاراکترش شکارچی ماهری بشه! اون همون کسیه که بخاطر لینکن ش بیش از ۵۰۰ کتاب و مقاله راجع به زندگی لینکن خوند و مواردهای زیادی از این قبیل..
اینا رو فقط خواستم بگم که برسم به اینجا که دی لوییس یه اعجوبه است و راجع به نقشش تو خون به پا خواهد شد هم نه من بلکه هزاران منتقد اعتقاد داشتن که جزء برترین کاراکترهای تاریخه.

۱۰ خرداد ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
خب از الان به مدت یه هفته آقا سجاد معاون اخبار میشینن رو صندلی
آقا سجاد لطفا بیوگرافی

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۵ خرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۱,۶۷۲ بازدید
۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۴,۰۱۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۷۸۶ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۰ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۴۵۰ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۲۱ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۲۵۱ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۹۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۶۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۳۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۷ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!