به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: ₳₰ⱡ₳
پیام: ۱,۳۴۰
عضویت از: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰
از: ...؟
طرفدار:
- Lionel Messi
- Guardiola
- Argentina
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
دوستان عوض اینکه راجع به تقطه های قوت و ضعفای فیلم حرف بزنیم داریم راجع به چیا حرف میزنیم
جدا این بود آرمان های ما

ولی از حق نگذریم فیلم بدی هم نبود بعضی واقعیت های جامعه رو نشون میداد البته بعضی جاها اغراق داشت ولی حقیقتای زیادی رو هم نشون داده بود
و اینم بگم من که داشتم مراسمو نگاه میکردم واقعا از بعضی فیلم ها هم سرتر بود به شدت
یعنی بعضیاشون حرفی واسه گفتن نداشتن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
جدا از تمام بحث ها یه فیلم ترسناک خیلی خوب به تمام طرفداران ژانر وحشت معرفی میکنم.
این فیلم نه صحنه های فجیع قتل و کشتار داره و نه استفاده ی اغراف آمیز از جلوه های ویژه.ولی حسابی ترسنام هست.

The Innkeepers

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
این جمله را از آقای مهرزاد دانش خوندم دلم نیومد نزارمش:

"فیلم فرهادی حکایت درگیری شرافت بشر با موقعیت‌هایی است که او را به سمت پنهانکاری و دروغ سوق می‌دهند و در این معرکه شرافت آدمی در ‌‌نهایت پیروز می‌شود. اگر نادر و سیمین و راضیه و حجت به دروغ رضا می‌دادند، مطمئنا وضعشان این نبود که در پایان قصه می‌بینیم. اما درک چنین حقیقتی برای دروغگویان، نه آنکه دشوار باشد، بلکه سنگین و ناگوار است. در روزگاری که دروغ تبدیل به سکوی پرتاب قدرت و ثروت و حشمت شده است، جدایی نادر از سیمین باید هم دروغ پردازان را آشفته سازد. اسکار این فیلم، ستایشی است از راستی و شرافت؛ چیزی که متأسفانه در برخی محافل داخلی حتی عکس آن دیده می‌شود و هر چه فیلمی تاریخ را بیشتر تحریف کند و دروغ فراوان‌تر تحویل دهد، میزان تکریمش نیز افزون‌تر می‌شود.
آقای فرهادی! رسیدنتان بر بلندای ارتفاع سینما گوارایتان باد که اوج شما برای این فیلم، ترجمان اوج شرافت و صداقت و استقلال و راستی است."

آقای مهرزاد دانش

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
عزیزم قشر متوسط جامعه کیا هستند؟
همین ما هاییم!

من که به شخصه از سینما اومدم بیرون همه فیلم رو بی محتوا یا حداکثر متوسط میدونستن.
همین شما که سنگش رو به سینه می زنید ماه های اول اکرانش اصلا اسمش رو نمیدونستید!
همینی هم که خیلی بازدید داشت بخاطر رقابتش با اخراجی ها بود.

والا اصلا فیلم تکی نبود!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۹ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
وسط این بحث، فقط دونفربه نکات خوب و بدیعی اشاره کردن، آیسا و محمدحسین.

در اینکه فیلم خوبی بود، واقعا شکی ندارم. شیوه شخصیم تو تشخیص خوبی و بدی آثار هنری، اینه که ذهنم رو آزاد بذارم تا فقط نکات منفی روش تاثیر بذاره، یعنی اثر (فیلم) رو روی خط استاندارد تصور میکنم، بعد با نکاتی که شعورم رو میبره زیر سوال، از خط استاندارد پایین میارمش، یا با نکاتی که ازشون لذت میبرم، امتیاز فیلم رو میبرم بالا.

جدایی رو من تماما روی خط استاندارد تصور میکردم، تا نیمه دوم فیلم. تو نیمه دوم فیلم، با چندتا گره خوب که کارگردان تو داستان تعبیه کرده بود، مجاب شدم که این فیلم از استاندارد ما بالاتره. مثلا استیصال خط داستانی، تو این که شما و بقیه بازیگرا نمی دونید حقیقت چیه. در لحظات مختلف، می تونید به هرکدوم از شخصیت ها حق بدین که راست بگن، یا دروغ. حتی فرهادی کاری کرده که شما برای دروغ گفتن هم بتونید از نظر وجدانی حق بدید به کاراکترها.
و در پایان هم سکانس آخر، که تصمیم نهایی رو پنهان کرد، نقطه اوج داستان بود. من علاوه بر اینها، تصویر برداری رو هم تحسین میکنم، و صدا برداری. تو این دوتا چون سررشته کوچیکی دارم، میتونم بگم کاملا ارضا کننده بود.

ولی مسئله ای که باعث میشه بعضی ها افسار پاره کنن و دیدگاه بقیه رو برای دفاع از فیلم فرهادی و متحجر نشون دادن بقیه جرواجر کنن، صرفا ندیدن روند پیشرفت جهان و اتفاقات اطرافه. ضمن این تصور که بعضی ها فکر میکنن آمریکا نجاتبخشه، و آمریکایی راه نجاته. اینکه ما فکر میکنیم اگر به جایزه ای از دست اون ها رسیدیم باید افتخار کنیم، یا بعضی حمقا که فکر میکنن دست دادن با جولی، یا یوردی فاستر، یا کشف حجاب برای ما افتخاره. ریشه این تفکر هم اینه که خودمون رو فقط محدود میبینیم، اونوقت ارتباط با دنیای بیرون برامون خیلی special میشه.

ما از کجا می تونیم مطمئن باشیم که هدف از این اسکار، همین به جون هم انداختن من و شما نبوده باشه؟ وحدت ما خیلی سنگینه برای صاحبان قدرت، خیلی باید مراقبش باشیم. این وحدت، فرزند حلال زاده سیلی زدن به گوش آمریکاست، باید فرزندمون رو با توجه و مراقبت بزرگ کنیم.

برای اینکه بفهمیم واقعا جدایی توانایی کسب این عنوان رو بخودی خود داشته، بد نیست یه مروری روی فیلم های قبلی که این جایزه رو بردن بکنیم.

پ.ن: بعضی پست ها رو که میخوندم خیلی ناراحت شدم. اینکه اینقدر راحت به همدیگه فحش میدیم، یا قشر خاصی رو عقب افتاده می دونیم (خطاب به آقای دشتی) واقعا باعث شرمندگیمونه. گاهی، برای درمان جو زدگی، راه «امحا» رو پیش میگیرم، که مجبورم البته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از: اهواز
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
لطفا طرفدارهای جدایی نادر از سیمین به خصوص همشهری خوبم آقای محمدرضا دشت بش و دوستانی که در برخورد با مسائل منطقی هستن بخونن!
دوستان عزیز به خدا منم مثل شما و خیلی های دیگه این فیلمو دیدم چند بارهم دیدم یه فیلم معمولی خوب!! راجع به اینکه یه آقا و خانومی برای خروج از کشور اختلاف نظراتی باهم دارن که خانوم علت رفتن رو عدم پیشرفت در ایران میدونه و آقا هم به دلیل پایبندی به مسائل انسانی و مراقبت از پدر نمیتونه همراه همسر بیاد...حالا از این به بعدشو داشته باش، دیگه بعد از اون تیکه ی اول فیلم توی دادگاه کل فیلم میاد حول مشکلات روزمره و معمولی افراد جامعه و کشمکش بر روی رفتن یا عدم رفتن دختر همراه مادر بحث میکنه که کاملا غیر سیاسیه حالا خدا وکیلی اگه غیر از اینه به من بگید دیگه کجای این فیلم سیاسیه و به قول شما حرف دل مردم ایران رو میزنه؟!! چرا ما چشممون رو به روی واقعیت ها میبندیم و از روی نفرت و لجبازی با بعضی افراد سیاسی میخوایم حقیقت رو جور دیگه ای جلوه بدیم من الان به شما توضیح میدم چرا این فیلم به قول شما این قدر سیاسی شد و مشکلات جامعه ی مارو میگفت.ببین دوست عزیز همه میدونن چه بحث هایی موقع اکران این فیلم و یا حتی در مراحل ساخت این فیلم وجود داشت،آقای اصغر فرهادی موقع ساخت فیلم میاد یه سری حرف هایی رو توی رسانه مطرح میکنه که توی کشور ما آزادی نیستو ما مشکلات سیاسی داریمو اینجا خفقانه و من با ساخت این فیلم میخوام حرف دل مردم رو بزنمو خلاصه از این جور حرفا بعد از این ماجرا بلافاصله طبق دستوری از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فیلبرداری و ساخت فیلم باطل میشه و خلاصه بعدا با پادرمیونی بعضی ها دوباره مجوز ساخت صادر میشه.حالا دومین دلیل سیاسی شدن و حساس شدن فیلم در بین مردم: ببینید،این فیلم موقع اکران رقابت شونه به شونه ای با فیلم اخراجی ها 3 داشت (البته از نظر فروش و مخاطب عرض میکنم والا باید بگم که من خودم به شخصه حالم از اخراجی های 3 بهم میخوره واقعا مزخرف بود!) و از اونجایی که آقای ده نمکی ریش بسیجی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و یه جورایی تو جبه ی اصولگرایانه این موضوع، سیاسی بودن فیلم رو چندین برابر میکنه(و البته بازم موضوع 2دستگی مردم که خودتون بهتر میدونید.) حالا به نظر شما این خیلی غیر طبیعیه که یه عده ای که اونور دنیا نشستن و دلشون حتی به همین اختلاف نظرها حتی در حیطه ی سینما هم خوشه بخوان بیان از این موضوع سوء استفاده کنن؟!!!! بابا یه فیلمایی تو مملکت ما ساخته شده 100برابر از این سیاسی تر اما اینطور ازشون استقبال نشد پس قبول کنید همون مسائلی رو که من توضیح دادم خیلی توی این ماجرا دخیل هستن درکل یه بار دیگه میگم فیلم جدایی نادر از سیمین فیلم خوبی بود اما نه درحد 250فیلم برتر دنیا به نظر من نقطه ی قوت فیلم تصویر برداری فیلم بود که از خود قیلم خیلی بهتر بود!.آقا سرتون رو درد اوردم ببخشید که خیلی حرف زدم.

۹ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
یک خبری هم که امروز از منبع موثق به دستم رسید؛ رضا پهلوی، یک ساعت قبل شروع مراسم، نامه تبریک دریافت اسکار رو از دفترش فرستاده. قضاوت با مستمعین.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
این دوست مون حرف قشنگی زدند، جدایی نادر از سیمین فیلم متوسط و نهایتا متوسط به بالا‏!‏
حتی اگر فیلم رو خوب هم فرض کنیم باز کلی جا داره تا اسکار بگیره‏!‏
برای اسکار گرفتن اصغر فرهادی باید یک شاهکار خلق میکرد که جدایی نادر از سیمین خیلی تا یه شاهکار سینمایی فاصله داره‏!‏

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۹ اسفند ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اگر دو سال پيش به اصغر فرهادي مي گفتي فيلمت اسكار مي بره، يه ربع بهت مي خنديد.

اصلا بعد سياسيش رو بذاريم كنار (كه ناديده گرفتن چنين مفهوم مهمي در ديپلماسي جهاني فقط كار آدماي كوته فكره) اين فيلم واقعا چيز خاصي نبود. شايد كمي بالاتر از فيلماي آبكي ايراني، ولي در مقايسه با فيلمايي كه من غير فيلمي ديدم، واقعا باورم نميشه به اين فيلم اسكار دادن و فيلمهاي شاهكار و بازيهاي خارق العاده و داستانهاي بينهايت خلاقانه اي حتي اسمشون هم توي مراسم نيومده.

واقعا دوست دارم دلايل اين انتخاب رو بدونم. نمي دونم اصلا معيارهايي وجود داره يا كلا سليقه داورهاس يا اصلا جزئياتي منتشر ميشه يا نه. اگر باشه خيلي دوست دارم بخونم.

پ.ن: يكي از دلايل شخصي حس منفي من به اين فيلم، وجود موجود مغرور تهوع آوري به نام پيمان معاديه كه همه جا به دمب! اصغر فرهادي وصله و با كل بازيگراي زن دنيا عكس گرفته و رسما رفته تو جو آلپاچينو بودن

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: azZiii
پیام: ۳۷
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: karaj
طرفدار:
- messi xavi inesta villa
- rivaldo
- spania
- reikard
گروه:
- کاربران عضو
مرتضی اشراقی نوه امام خمینی "ره"

هنر و هنرمندی که در خدمت فرهنگ و مردمش باشد و پیام انسان دوستی آنان را به گوش

جهانیان برساند لیاقت دریافت چنین جوایزی را داراست.

۹ اسفند ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۷۱۱ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۶۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۸۵ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۶۶۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۲۳ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۹۴۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۰۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۲ کاربر آنلاین است. (۱۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!