به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم خارجی
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من تحت تاثیر کسی نیستم. گرچه رائفی پور هم ابله نیست، اتفاقا آدم بسیار داناییه گرچه بعضی جاها افراط می کنه.

اما جدایی حتی نمیشه بگی بهترین فیلم ایرانی معاصریه که کسی دیده، چه برسه به اسکار!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: 1...2...3
پیام: ۱۳۳
عضویت از: ۸ تیر ۱۳۹۴
از: خونه مون :d ↓ اینجا
طرفدار:
- luis suarez
- rivaldo
- ملومه دیه استقلال :d
- تیمای با ستاره...برزیل ایتالیا ارژانتین
- این نسل بازیکنم داره عایا؟
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان بهتون هشدار میدم به هیچ عنوان تکرار میکنم به هیچ عنوان به موضوع فراماسونری وارد نشید.
بنده ای که میبینید بعد شنیدن موضوعات همین اقای رائفی نزدیک ۴ ماه روی اینا تحقیاتی انجام دادم‌.موضوع اصلا اون چیزی که داخلیا فکر میکنن نیست نمیتونم تو یک پست توضیح بدم دقیقا این از کجا نشات میگیره چی و کجاست هست ولی بدونید ورود به این موضوع شما رو شبیه بیماریایی مالیخولیایی میکنه‌..منشا این موارد نه طبق گفته رائفی یک جریانی که یک دهه عمر داره بلکه نزدیک دو صده هست چیزای به شدت خرافاتی دارن به اسم فراماسونری تو غرب بعضی بیمارای مالیخوالیایی به خورد مردم میدن.اینا شایعات طی این صده همواره داره تقویت میشه و تا الان رسیده به جریانی که الان هست.فراماسونری جریانیه که از داخلش دقیقا خبری نیست و کارکرد بدی داشته تو مخصوصا ایران اما خرافاتی که بهش نسبت میدن رو اصلا قبول نکنید.این که چرا اینو میگم رو بیخیال چون اصلا نمیخوام وارد توضیح بشم و داستانش بسیار مفصله.خواستم بگم اصلا دنبال اینکه اینا چین نرید.نصیحت من.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
*SepideH* نوشته:

راجع به سیاسی بودن اسکار نظر ندارم ولی بعضی انتخاباشون واقعا بیخوده . الان چرا اسکارو به spotlight دادن ؟ revenant خیلی بهتر بود

خب این شد یه سوال منطقی.
انتخابات اسکار شاید عجیب باشه البته بعضی هاش ولی باید به این نکته توجه کرد که 6000 نفر دارند نظر میدن. اگه تعداد اعضا کم باشه همین بحث ها پیش میاد که چرا این فیلم انتخاب شد یا چرا این فیلم انتخاب نشد این اعضا هم 100 درصد از کسانیکه اطلاعات هنری ندارن بیشتر در مورد فیلم ها میفهمند.
مثلا من فقط هفت سال دارم فیلم میبینم ولی خب خودم قبول دارم هنوز اونقدر از فیلم ها اطلاعات ندارم و امکان داره اشتباه کنم در مورد انتخاب بهترین اثر سال ولی خب اعتراضی ندارم به انتخابات اسکار (در مورد انتخاب مارک رایلنس یکم عجیب بود اما یک نفر پیدا شد که از لحاظ هنری قانعم کرد که کارش خیلی خوب بوده و لیاقت اسکار رو داشته.)
در مورد اسپات لایت من از یک ماه قبل گفته بودم که بهترین فیلم سال هست. خیلی دلیل هم دارم واسه بهترین بودنش. نه اینکه بقیه های فیلم های دیگه بد بودند , این فیلم به نظرم بیشتر از اونا خوب بود.
ا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: Frombarcawithlove
پیام: ۳۹۷
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۹۴
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- تیری هانری ولی نمیشه اسطوره نامید
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
سلام دوستان ی چند روزی نبودم اونم تو روز های داغ اسکار چون تنها راه ورودم به فضای مجازی یعنی موبايلم متلاشی شد.....
همین الان اسکار و دیدم ......
کلن امسال چندتا فیلم خوب اومد ولی واقعا هیچ کدومشون اون قدرت لازم برای بهترین فیلم سال نداشتن ....
تقریبا نظر من در مورد جایزه های مهم امسال مخالف اسکار بود:
1_ بهترین بازیگر مکمل زن : یعنی جنیفر جیسون لی بهترین بازی ممکن انجام داد حالا نمیدونم چرا جايزرو بهش ندادن
2_ بهترین بازیگر مکمل مرد : مارک رایلنس خوب بازی کرد ولی کلن در طول فیلم بیشتر از 10دقيقه حضور نداشت یعنی ی اسکار مفت خوش بحالش
3_ بهترین فیلم سال : افشاگر ....

پ.ن : دوستان جون من دیگه سیاست وارد سینما نکنید شما فيلمتونو ببینید کاری به سیاسی بودنش نداشته باشین حتی اگه ی فیلم سیاسیه شما از نظر هنری ببینید نمیدونم چه دلیلی داره که هر موضوعی رو سیاسی جلوه ميدين

۱۳ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
سعيد حان مخالفم باهات
اصلا هيچ فيلم ايراني در حدي نيست كه با حدايي مقايسه بشه . جدايي واقعا يه فيلم پر مغز و پر از نكات ريز و جالبه و كارگردانا و نويسنده هاي بزرگ تحسينش كردن و واسه من يكي از بهترين فيلماي تاريخه .

وقتي كه پيرمرد خودشو خراب مي كنه راضيه در حال شستن فرش هست و به دخترش ميگه مي توني لسغالارو ببري پايين ؟ بچش مي بره و تو راه پله رو كثيف مي كنه و ...
بعد زن همشايه بهش اعتراض مي كنه و راضيه اينجا براي اينكه زن همسايه فك نكنه يه زن بي بند و باره اينكه بچش برده اسغالارو پنهان مي كنه و ميگه سرم گيج رفت و اشغال از دستم افتاد .

جلو تر همين دروغ خييييلي كوچيك و بي اهميت راضيه باعث ميشه زن همسايه بياد شهادت بده كه تو قبلا هم سرت گيج رفته و شايد اين بارم خودت سرت گيج رفته !!!

اين چيزي جز شاهكار نويسندگي نيست كه مطالب انقد دقيق و جالب به هم مربوط ميشه.

يا مثلا نادر كه يه ادميه كه خودشو عقل كل مي دونه و ادعاي انسانيت داره مياد و براي نفع خودش انكار مي كنه كه مي دونسته راضيه بارداره . و اونجا كه دخترش مچشو ميگيره و با اون غرورش اعتراف مي كنه واقعا جالبه .

پايان فيلم هم بسييييار عالي تموم ميشه كه اصغر فرهادي سعي مي كنه مخطبشو بذاره جاي ترمه .
و پيامش اينه كه شما باشين پدر و انتخاب مي كنين يا مادر ؟ مگه ميشه يكيو انتخاب كرذ ؟؟ استرس تو چهره ترمه و ...

اينكه فيلم موسيقي متن نداره بشيار جالب كرده كارو و خلاقانه بوده

و نكات جالب زياد ديگه كه فيلم داشت

اگر قرار بود با نشون دادن وضع بد جامعه ايران فسلمي اسكار ببره سنتوري و خيلي فيلماي ديگه مي بردن خيالتون راحت

ببخشيد اگه بي ربط بود

--------
اينم بگم بازي تك تك بازيگرا واقعا شاهكاره حتي باباي نادر

۱۳ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیشنهاد یازدهم(آخر): فیلمی شامل دو بازیگر درجه یک(شان پین و تیم رابینز) البته کیوین بیکن هم بازیگر خوبیه.

این فیلم به شکل عالی نشون میده که ارزش فیلم Spotlight چیه؟
فردا دلیل هام رو برای بهترین فیلم شدن Spotlight میگم که یکیش رو همین فیلم Mystic River بیان میکند.
پیشنهاد های قبلی : Amores Perros - Der Untergang - Dogville - Hachi - Earthlings - The Legend of 1900- Mind Hunter- Sleuth- Rush- The Secret in Their Eyes-

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
رزا نوشته:

نقل قول
*SepideH* نوشته:

راجع به سیاسی بودن اسکار نظر ندارم ولی بعضی انتخاباشون واقعا بیخوده . الان چرا اسکارو به spotlight دادن ؟ revenant خیلی بهتر بود

خب این شد یه سوال منطقی.
انتخابات اسکار شاید عجیب باشه البته بعضی هاش ولی باید به این نکته توجه کرد که 6000 نفر دارند نظر میدن. اگه تعداد اعضا کم باشه همین بحث ها پیش میاد که چرا این فیلم انتخاب شد یا چرا این فیلم انتخاب نشد این اعضا هم 100 درصد از کسانیکه اطلاعات هنری ندارن بیشتر در مورد فیلم ها میفهمند.
مثلا من فقط هفت سال دارم فیلم میبینم ولی خب خودم قبول دارم هنوز اونقدر از فیلم ها اطلاعات ندارم و امکان داره اشتباه کنم در مورد انتخاب بهترین اثر سال ولی خب اعتراضی ندارم به انتخابات اسکار (در مورد انتخاب مارک رایلنس یکم عجیب بود اما یک نفر پیدا شد که از لحاظ هنری قانعم کرد که کارش خیلی خوب بوده و لیاقت اسکار رو داشته.)
در مورد اسپات لایت من از یک ماه قبل گفته بودم که بهترین فیلم سال هست. خیلی دلیل هم دارم واسه بهترین بودنش. نه اینکه بقیه های فیلم های دیگه بد بودند , این فیلم به نظرم بیشتر از اونا خوب بود.
ا

مرسی از توضیحاتتون
اگه وقت کردین بعدا دلیل بهتر بودن اسپاتلایتم بنویسین

۱۴ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من تابحال پیگیر فیلم وسریال نبودم وبجز یسری اثرای خیلی معروف که برحسب تصادف دیدم دنبال فیلم دیدن نرفتم. اما دلم میخواست حداقل یه ارشیو از فیلم های خیلی ناب داشته باشم و بنظرم دنیای جالبیه این دنیای هنر هفتم.
پیشنهاد دوستان برای شروع کار چیه؟
همون 11 تا پیشنهاد اقا بهزاد رو برم دنبالش؟
سریالم تو تاپیک سریال بگی ممنون

عطر تو دارد این هوا...
۱۵ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
مهـــــشیــــد نوشته:

من تابحال پیگیر فیلم وسریال نبودم وبجز یسری اثرای خیلی معروف که برحسب تصادف دیدم دنبال فیلم دیدن نرفتم. اما دلم میخواست حداقل یه ارشیو از فیلم های خیلی ناب داشته باشم و بنظرم دنیای جالبیه این دنیای هنر هفتم.

۱۰۰ فیلم برتر سایت imdbهم خوبه بینشون اونای که با سلیقتون سازگاره رو میتونید انتخاب کنید

۱۵ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
مهـــــشیــــد نوشته:

شما ببین این کاربر چه فیلم هایی کلا تو این تاپیک معرفی کرده. هر چی گفته نگاه کن ضرر نمیکنی و البته خودم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۱,۴۰۱ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۷۷ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۹۳۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۵۵۸ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۰ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۱۳ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۹۵ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!