به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم!
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من به خود فردی که داره فیلم رو بازی میکنه کاری ندارم مهم برای من محتوای فیلمه به من مربوط نیست که بازیگر ایرانی خارج از فیلم چه کثافتکاری هایی میکنه همونطور که حصرت علی فرموده به فردی که سخن میگه رو ارزیابی نکنید به سخنش توجه کنید و اگر براساس حق بود بپذیرید ...
----------------------
به هر حال ادامه ندیم بهتره ...

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۶ مهر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
شاید پیشرفت باشه، اما مسلما یه افتخار نیست. آدم انقدر زود به هویت اخلاقی خودش پشت پا بزنه، فقط بی ریشه بودنش رو نشون میده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ مهر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Mclaren_F1 نوشته:

این کار ها از نظر ما کثافت کاریه . از نظر خودشون یک نوع امتیاز و ارزش محسوب میشه.

اصلا هم اینطور نیست. همه جای دنیا بالاخره پیدا میشن آدمای سالمی که از این هرزگی ها منزجر باشن. حتی اگرم اینطور بود، مهم نیست که یه آدم کثیف خودش رو خوب و برتر بدونه، مسئله اینه که یه آدم کثیف هرگز نمی تونه باعث افتخار باشه!

۱۶ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MUTATION نوشته:

بازی کردن در کنار یه آدم کثافت و ... به نظر من که افتخار نیست حداقلش اینه که بازی کردن جنس مونث در کنار چنین کثافتهایی افتخار نیست ...

1.اگه کثیف هستن دیگه بازیکردن زن و مرد فرقی نمیکنه که بخوایم بگیم جنس مونث بگیم.
2.بازی کردن در کنار لئوناردو دیکاپریو که تا حالا 3 با رنامزد دریافت اسکار شده یا راسل کرو که اسکار رو گرفته و بازی فوق العاده اش در فیلم گلادیاتور ش هیچ وقت از ذهن دوستاران سینما خارج نمیشه آیا ترقی و پیشرفت نیست؟یا به نظر شما بازی کردن در کنار افراد بی خودی مثله گلزار حیایی پور سرخ و امثال این ها جای پیشرفت داره؟
گلشیفته مسیری رو برای خودش انتخاب کرد که به نظر خودش باعث پیشرفتش میشه که در واقع این اتفاق هم می یوفته!در مورد موضوع فیلمی که بازی کرده هم که قبلا صحبت کردم که اصلا این قیلم به نفع امریکا تموم نمیشه و در پایان حتی زیره سوال میره امریکا!پس از نظر محتوایی هم این فیلم موردی نداره!!!
من نه کار گلشیفته رو تایید میکنم و نه نهی فقط امیدوارم در مسیری که برای خودش انتخاب کرده موفق باشه و به عنوان یه ایرانی براش آرزوی موفقعیت میکنم!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: nima_barca
پیام: ۵۸۱
عضویت از: ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
از: City Of God
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
nymph نوشته :

.اگه کثیف هستن دیگه بازیکردن زن و مرد فرقی نمیکنه که بخوایم بگیم جنس مونث بگیم. 2.بازی کردن در کنار لئوناردو دیکاپریو که تا حالا 3 با رنامزد دریافت اسکار شده یا راسل کرو که اسکار رو گرفته و بازی فوق العاده اش در فیلم گلادیاتور ش هیچ وقت از ذهن دوستاران سینما خارج نمیشه آیا ترقی و پیشرفت نیست؟یا به نظر شما بازی کردن در کنار افراد بی خودی مثله گلزار حیایی پور سرخ و امثال این ها جای پیشرفت داره؟ گلشیفته مسیری رو برای خودش انتخاب کرد که به نظر خودش باعث پیشرفتش میشه که در واقع این اتفاق هم می یوفته!در مورد موضوع فیلمی که بازی کرده هم که قبلا صحبت کردم که اصلا این قیلم به نفع امریکا تموم نمیشه و در پایان حتی زیره سوال میره امریکا!پس از نظر محتوایی هم این فیلم موردی نداره!!! من نه کار گلشیفته رو تایید میکنم و نه نهی فقط امیدوارم در مسیری که برای خودش انتخاب کرده موفق باشه و به عنوان یه ایرانی براش آرزوی موفقعیت میکنم!

حرفهاي شما كاملا تائيد ميشه.

من واقعا براي كسايي كه حرف از كثافت بودن امثال ليو دي كاپريو ميزنن و نميدونن كه تو كشور خودمون چه خبره.
متاسفانه شماها چيزي رو كه تو يك فيلم ميبينيد فكر ميكنيد همه زندگي و شخصيت يك فرده ، در حالي كه اين طوري نيست و شخصي مثل دي كاپريو تا همين امسال حتي نامزد هم نداشته و براي مراسمي مثل اسكار كه هر كسي دو سه نفر رو كنار خودش به مراسم ميبره ، جناب دي كاپريو با مادربزرگش رفته بود.

من مثل اين دوستمون ايفاي نقش گلشيفته فراهاني رو در كنار ريدلي اسكات و ليو و راسل كرو يك افتخار ميدونم و همون طور كه ماها با بازي كسي مثل جواد نكونام تو تيم دره پيتي مثل اوساسونا خوشحال ميشيم بايد با نقش آفريني فراهاني در كنار بهترين هاي سينماي جهان خوشحال بشيبم و براش آرزوي موفقيت بيشتر در هاليوود كنيم.

من كه بي صبرانه منتظر اين فيلم هستم و اميدوارم اين فيلم و فراهاني اسكاري بشن و بتونيم يك نماينده در بزرگترين فستيوال سينمايي جهان داشته باشيم.

An Elegant Suicide
Is The Ultimate
Work Of
Art

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من نگفتم پیشرفت نمیکنه من فقط گفتم کار کردن با آدمای آشغالی مثل کاپریو افتخار نیست ...

۱۶ مهر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بفرمایید سند افتخار دیگه ای رو ملاحظه کنید:

لابد الان از سرعت پیشرفتش و غلظت افتخار آفرینیش و اینکه انقدر زود با اونجا اخت شده، تا نشون بده ایرانی ها عقب مونده نیستن، و پاش بیفته خیلی غلطای دیگه هم بلدن بکنن، در پوست خودتون نمی گنجین؟!

چنین آدم بی هویتی، هرگز و هرگز در اندازه ای نیست که بخواد افتخار کشور یا ملتش باشه. کسی واجد شرایط افتخار بودنه، که ریشه های قوی داشته باشه، نه کسی که مثل آفتاب پرست، هرجا که میره همون رنگی میشه. این آدم ها، نه تنها سر سوزنی مایه افتخار نیستن، بلکه چیزی جز مایه ننگ این کشور نیستن. این کشور انقدر مملوء از آدم های بزرگ و پر افتخار بوده، که حالا نخواد برای داشتن سند افتخار، به یه آدم بی ریشه که همرنگ شدنش با فرهنگ کثیف سینمای غربی، اوج آمال و آرزوهاشه محتاج باشه!

جناب محمود خان، چه کسی گفتی بازی کردن کنار کثافت هایی امثال گلزار افتخاره، که شما چنین مقایسه ای می کنی؟ مگه هرزگی مال ما و مال اونا داره؟ اما من می خوام بگم امثال دی کاپرو و ... هم هیچی نیستن که خودشون بخوان افتخاری باشن، چه برسه به کسی در اطرافشون افتخار هم ببخشن! اینها یه مشت کالای بی ارزش تجاری هستن، که برای سرگرمی مردم و پولدار شدن سرمایه دارها، به هر چیزی که سر راهشون باشه تن میدن.

در طول تاریخ این کشور دیدیم که آدم هایی بزرگ و به نام بودن، که بزرگ و به نام هم بودن، نه اینکه فقط اداشو در آوردن. بازم میگم، یه آدم کثیف، هرگز در ابعادی نیست که بخواد فخر این مملکت باشه، چه امثال گلزار و بقیه بازیگرای مزخرف داخلی، چه بی هویت هایی مثل گل شیفته فراهانی، که هر دو دسته چیزی جز مایه ننگ نیستن!

۱۶ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Dark Lord نوشته:

ب
جناب محمود خان، چه کسی گفتی بازی کردن کنار کثافت هایی امثال گلزار افتخاره، که شما چنین مقایسه ای می کنی؟ مگه هرزگی مال ما و مال اونا داره؟ اما من می خوام بگم امثال دی کاپرو و ... هم هیچی نیستن که خودشون بخوان افتخاری باشن، چه برسه به کسی در اطرافشون افتخار هم ببخشن! اینها یه مشت کالای بی ارزش تجاری هستن، که برای سرگرمی مردم و پولدار شدن سرمایه دارها، به هر چیزی که سر راهشون باشه تن میدن.

آقا سعید پس در ابتدا باید بگم ابدا منظور شخص منو نفهمیدی من گفتم نه میگم کار گلشیفته فراهانی درسته یا نه و نه کار اون رو باعث افتخار میدنم ولی این رو میدونم که خودش راهش رو انتخاب کرده و امدیوارم هم در این راه که رفته موفق باشه!!
در ضمن شما به هیچ وجه نمیتونی کسی مثله لئوناردو دی کاپریو رو با امثاله گرهگوری هایی مثله گلزار مقایسه کنی!من ابدا از لحاظ نوع برخورد و نوع زندگیش صحبت نمیکنم چون این سلبرتی ها برای شهرت تن به کار هایی میدن که از نظر من و شما درست نیس!ولی از نظر کیفیت بازی نوع بازی شخصیت پردازی که در نقشی که بهش واگذار میشه داره یکی از بهترین های دنیا هست! و هم چنین میتونیم در مورد کارگردان ها صحبت کنیم همین موضوع رو شما نمیتونی ریدلی اسکات با اون همه عظمتش در حرفه ی سینما رو با کارگردان ها پشی پا افتاده ی خودمون مقایسه کنی و من به این ها میگم پیشرفت!باز میگم من فقط از بعد فنی نگاه میکنم و ابدا کاری به مباحث دیگه ندارم چون از حیطه ی بحث این تاپیک خارجه!
بازم از این که سرتون رو درد اوردم عذر میخوام.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
حتما عکسی هم که گرفته با کلاه گیس گرفته؟

۱۷ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
احسان مهرابی نوشته:

حتما عکسی هم که گرفته با کلاه گیس گرفته؟

۱۷ مهر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۱۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۳۷۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۹۹۲ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۹۸۵ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۸۳۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۴۴۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۷ کاربر آنلاین است. (۱۳۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!