به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو

قَالَ
إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّي وَحُزْنِي إِلَى اللّهِ ...

گفت:
من غم و اندوهم را تنها به خدا می گویم ...

مصحف یوسف - نشانه ی 86

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۳۰ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: Respina
پیام: ۷
عضویت از: ۲۷ فروردین ۱۳۹۵
از: Tehran
طرفدار:
- Messi & Neymar
- Xavi
- Perspolis
- Spain & Brazil & Argentina
- Pep & enrique
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
❤S•n •f man❤ نوشته:

نقل قول
ورداشتن اسم پسرشون رو گذاشتن مهرسام خو خواهر من الان من مهر شو بچسبم یا سام شو؟

جدا از مهرسام و میلان
مطلب هم اسمه؟
(motalleb)

عبدالمطلب نشنیدین؟
همونه دیگه

خوش حالی ینی..
شنیدن دوستت دارم از زبونش..
۳۱ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: shohaday.haram
پیام: ۱۹۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
دوستان خبر فوت اولادی صحت داره؟؟؟

افوض امری الی الله والله بصیر بالعباد
۳۱ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: shohaday.haram
پیام: ۱۹۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
بله خبر صحت داره و مهرداد اولادی بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی و بازیکن فعلی ملوان امروز تو بیمارستان شهدای تجریش تهران بر اثر ایست قلبی فوت کردن
خدا رحمتش کنه

افوض امری الی الله والله بصیر بالعباد
۳۱ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: a.fcb
پیام: ۵۷۵
عضویت از: ۱ آذر ۱۳۹۴
از: تهران
طرفدار:
- مسی،اینیستا،ماسکرانو
- -
- تیم ملی
- آرژانتین
- مهدی طارمی
- لوییز انریکه
- کیروش
گروه:
- کاربران عضو
یه موقه هایی دلت تنگ میشه واسه آدمایی ک نیستن و تازگی ها حضورشون حس نمیشه منظورم آقای اولادی نیست. امروز سر خاک کسی بودم ک حدود19 ساله مرده و من اولین باری بود ک سر قبرش میرفتم با اینکه نسبت نزدیکی باهم نداریم ولی آرزو کردم که کاش بود...
قدرهم رو تا وقتی ک مهلت داریم پیش هم باشیم بدونیم

بعضی وقتا
یه نگاه آشنا از بین هزارتا نگاه
میتونه تک تک سلول های بدنت رو بلرزونه...
۳۱ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
اووه چه همه آدم جدید...
کاملا غریبه محسوب میشم واس همه فکر کنم ....

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۵
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
MarYam ッ نوشته:

اووه چه همه آدم جدید...

شکست نفسی می فرمایی

الکی مثلا ربطی داشت

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۳۱ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
در روزگار علی زنده باشی، نفس بکشی و ارادتمند مرامش نباشی به چه می ارزی؟
علی ابن ابیطالب مظلوم ترین شخص در زندگی من است. به شخصه شبانه روز مثل اکثر محبین ایشان در حال ظلم به ایشان هستم و تازه دلیل لقب اول مظلوم را درک می کنم.
13 رجب روز اوج عشق بازی خدا با بشر است و به اصطلاح خودمان خداوند حال اساسی به انسان داده و مظهر عجایب را به زمین می فرستد.
همان قدر که غصه ی یتیم می خورد و غم نان مردم دارد با ناکثین و قاسطین و مارقین غیر قابل انعطاف است، حد می زند و شب به مستمندان نان می رساند. اینها یعنی مظهر عجایب. احسان و عدل دو مقوله ی متفاوت است و برای ما که عاشق یک طرف غش کردنیم و جملاتی مثل " آدم باید دلش صاف باشه" از دهانمان نمی افتد درکش مشکل است.
مظلومیت ایشان در بین دوستدارانش بیشتر است، روی صحبتم با با به اصطلاح شیعیان ایشان است. همان هایی که عبوث و عصبی و خشک از این هیئت به آن هیئت شکم سیر می کنند؛ در حالی که پسر عمران به خنده رویی و میانه روی معروف است.
25سال سکوت ایشان برای مصلحت مردم و امنیت دین درس های زیادی دارد و البته شمشیر ایشان در نهروان هم همین دروس را تاکید می کند.
مایی که هیچ گاه شکر نکردیم به دنیا آمدن ایشان را و فقط در دعاهایمان شفای مریض و شوهر خوب و فرزند سالم و شغل خوب و ... خواسته ایم. از علی مرامش و موزیک سریالش و پهلوانی هایش را فقط دوست داریم چون لذت دارد. کلا دنبال لذت و افتخار کردن و کری خواندنیم. ذکرهای عجیب و غریب در تلگرام و حاجت و نذری و زنِ بساز و درآمد عالی!
علی در بین دوستدارانش ناشناخته تر است. اصلا ایشان در همین حد باشد بهتر است!
چون وقتی نام علی به دین اضافه شود ماجرا آغاز می شود. از عبودیت و احکام، کار به سیاست و حکومت و اجتماع می کشد دین از شکل آداب نماز و روزه و مطهرات و غیرو یک وجه سیاسی و عدالت اجتماعی می گیرد و این تمام مشکل دنیا با پسر عمران است.
همه او را دوست داشتند خودش نخواست. وقتی شنید در بازار کوفه در اثر ازدحام زنان و مردان به هم می خورند شلاق برداشت تا همان جا حد بزند وقتی در نهروان از شمشیرش خون جهالت می چکید، وقتی ولید را چون میشی بر زمین کوفت تا حد بزند، وقتی در حرم امن الهی سیلی به جوان هرزه زد...
برای خودش دشمن تراشید وگرنه الان عزیز همه بود همه ی حکومت ها شیعی بود و هیچ مشکلی نبود!
کینه ی کوفیان در عاشورا تا کینه ی داعش و النصره از شیعیان تا اختلاف عمیق فکری در ایران همه ریشه در رفتار خود علی دارد. ایشان مهربان ترین خلق بود تا تا زمانی که حقی ناحق نشود. قاضی القضات بود برای احقاق حقوق و به بهترین شکل حد اجرا می کرد. کلا بشر با این روش مشکل دارد و راحت طلب است. راحت است دور هم باشند و از مَشتی گری ها و پهلوانی ها و درویشی علی بگوید و هر غلطی بکنند، کلا با عدل مشکل دارند. علی فقط مولی المتقین باشد و یعسوب الدین نباشد.
خود را مرید مردی می دانیم که برای باز شدن خلخال از پای دختر یهودی گفت اگر بمیرم رواست، آن وقت در عمل به مدافعین حرم انتقاد می کنیم!!! اگر علی بود برای اتفاقی که برای آن دختر بچه ی شش ساله افغانی افتاد برای کودکان یمن برای زنان بی سرپرست ایران و کودکان دست فروش چهارراهها می مرد.هم او که در وصیتش بارها یتیمان را سفارش کرده بود.
اصلا کجای این دولتمان بوی علی می دهد؟ اختلاس های میلیاردی؟ زندگی سیاسیون؟
کاش ما شیعه باشیم وگرنه دشمن علی نبودن کاری ندارد ...

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
MarYam ッ نوشته:

اووه چه همه آدم جدید...

نه اینطور نیست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
A Feast for Crows نوشته:

در روزگار علی زنده باشی، نفس بکشی و ارادتمند مرامش نباشی به چه می ارزی؟
علی ابن ابیطالب مظلوم ترین شخص در زندگی من است. به شخصه شبانه روز مثل اکثر محبین ایشان در حال ظلم به ایشان هستم و تازه دلیل لقب اول مظلوم را درک می کنم.
13 رجب روز اوج عشق بازی خدا با بشر است و به اصطلاح خودمان خداوند حال اساسی به انسان داده و مظهر عجایب را به زمین می فرستد.
همان قدر که غصه ی یتیم می خورد و غم نان مردم دارد با ناکثین و قاسطین و مارقین غیر قابل انعطاف است، حد می زند و شب به مستمندان نان می رساند. اینها یعنی مظهر عجایب. احسان و عدل دو مقوله ی متفاوت است و برای ما که عاشق یک طرف غش کردنیم و جملاتی مثل " آدم باید دلش صاف باشه" از دهانمان نمی افتد درکش مشکل است.
مظلومیت ایشان در بین دوستدارانش بیشتر است، روی صحبتم با با به اصطلاح شیعیان ایشان است. همان هایی که عبوث و عصبی و خشک از این هیئت به آن هیئت شکم سیر می کنند؛ در حالی که پسر عمران به خنده رویی و میانه روی معروف است.
25سال سکوت ایشان برای مصلحت مردم و امنیت دین درس های زیادی دارد و البته شمشیر ایشان در نهروان هم همین دروس را تاکید می کند.
مایی که هیچ گاه شکر نکردیم به دنیا آمدن ایشان را و فقط در دعاهایمان شفای مریض و شوهر خوب و فرزند سالم و شغل خوب و ... خواسته ایم. از علی مرامش و موزیک سریالش و پهلوانی هایش را فقط دوست داریم چون لذت دارد. کلا دنبال لذت و افتخار کردن و کری خواندنیم. ذکرهای عجیب و غریب در تلگرام و حاجت و نذری و زنِ بساز و درآمد عالی!
علی در بین دوستدارانش ناشناخته تر است. اصلا ایشان در همین حد باشد بهتر است!
چون وقتی نام علی به دین اضافه شود ماجرا آغاز می شود. از عبودیت و احکام، کار به سیاست و حکومت و اجتماع می کشد دین از شکل آداب نماز و روزه و مطهرات و غیرو یک وجه سیاسی و عدالت اجتماعی می گیرد و این تمام مشکل دنیا با پسر عمران است.
همه او را دوست داشتند خودش نخواست. وقتی شنید در بازار کوفه در اثر ازدحام زنان و مردان به هم می خورند شلاق برداشت تا همان جا حد بزند وقتی در نهروان از شمشیرش خون جهالت می چکید، وقتی ولید را چون میشی بر زمین کوفت تا حد بزند، وقتی در حرم امن الهی سیلی به جوان هرزه زد...
برای خودش دشمن تراشید وگرنه الان عزیز همه بود همه ی حکومت ها شیعی بود و هیچ مشکلی نبود!
کینه ی کوفیان در عاشورا تا کینه ی داعش و النصره از شیعیان تا اختلاف عمیق فکری در ایران همه ریشه در رفتار خود علی دارد. ایشان مهربان ترین خلق بود تا تا زمانی که حقی ناحق نشود. قاضی القضات بود برای احقاق حقوق و به بهترین شکل حد اجرا می کرد. کلا بشر با این روش مشکل دارد و راحت طلب است. راحت است دور هم باشند و از مَشتی گری ها و پهلوانی ها و درویشی علی بگوید و هر غلطی بکنند، کلا با عدل مشکل دارند. علی فقط مولی المتقین باشد و یعسوب الدین نباشد.
خود را مرید مردی می دانیم که برای باز شدن خلخال از پای دختر یهودی گفت اگر بمیرم رواست، آن وقت در عمل به مدافعین حرم انتقاد می کنیم!!! اگر علی بود برای اتفاقی که برای آن دختر بچه ی شش ساله افغانی افتاد برای کودکان یمن برای زنان بی سرپرست ایران و کودکان دست فروش چهارراهها می مرد.هم او که در وصیتش بارها یتیمان را سفارش کرده بود.
اصلا کجای این دولتمان بوی علی می دهد؟ اختلاس های میلیاردی؟ زندگی سیاسیون؟
کاش ما شیعه باشیم وگرنه دشمن علی نبودن کاری ندارد ...

فوق العاده بود... به قول حضرت آقا با منطق غرب پرستها، علی اولین "افراطی" تاریخ بود...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۱
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۴۸ بازدید
۶ دقیقه قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۸۱ بازدید
۳۶ دقیقه قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۴,۲۲۱ بازدید
۴ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۹۹۴ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۶۴۹ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۴۴ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۸,۲۴۵ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۴۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۸۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۵۰۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۳ کاربر آنلاین است. (۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!