به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
كافي بود دو خط بالاتر رو هم مي خوندي كه گفتم كاش توجهي كه به ائمه ( كه من خودم مخلطشون هم هستم) يك هزارمش رو به تاريخ ايران مي كردند٠

اون رو هم خوندم
با مقایسه ت مشکل دارم، میگم اصلا نباید کوروش رو با این بزرگوار ها مقایسه می کردی، حالا چه یک دهم چه یک صدم چه یک هزارم
نقل قول
يعني اگه 2 ساعت برنامه براي اين بزرگوارن برگزار ميشه كاش حداقل به اندازه ي تبليغ يه پفك براي تاريخ ايران وقت گذاشته ميشه؟؟

من هم که گفتم کوروش آدم خیلی مهمی در تاریخ ما بوده و باید بیشتر از اینا راجع بهش گفته بشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: yas13
پیام: ۱۸
عضویت از: ۱ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوي
- پرسپوليس
- اسپانيا و ارژانتين
- دايي
- فرگوسن
- دايي
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همه اي دوستان.
پس كو اون ايراني؟؟؟؟؟!!!!!!......
امروز سالروز تولد بنيانگذار حقوق بشر كوروش كبير بود/
پس چرا فراموش كرديد؟؟؟؟؟!!!!!!.....
به هر حال اين روز رو به همه اي ايرانيان تبريك ميگم.

انجا كه عشق فرمان ميدهد/
محال سر تسليم فرود مي اورد/
(دكتر علي شريعتي)
۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سلام به همه اي دوستان. پس كو اون ايراني؟؟؟؟؟!!!!!!...... امروز سالروز تولد بنيانگذار حقوق بشر كوروش كبير بود/ پس چرا فراموش كرديد؟؟؟؟؟!!!!!!..... به هر حال اين روز رو به همه اي ايرانيان تبريك ميگم.

واقعا جای تاسف داره که تو کشور ما هرسال مراسم بزرگداشت عماد مغنیه و خیلی های دیگه که نه ایرانی بودند و نه خدمت خاصی به ایران کردند برگزار میشه اما حتی برای سالگرد این بزرگ مرد یه زیرنویس هم تهیه نمیشه پس کجاست اون عرق ملی که خیلیها ادعاشو دارن . هر چند کوروش کبیر انقدر بزرگ هست که احتیاج به این نداشته باشه که عده ای حسود و تنگ نظر بخوان تکریمش کنند چراکه تاریخ خود ستایشگر شاهنشه عادل ما بوده و خواهد بود

ضمن اینکه برخی علما از جمله آیت الله طباطبایی بر این عقیده اند که کوروش کبیر همون ذوالقرنین نبی(ع) است پس لطفا با احترام بیشتری راجع به کوروش کبیر صحبت کنید...

۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
بسم الله
دوست نداشتم خيلي بحثا رو مطرح كنيد چون توي مصاديق طرز تفكرمون متفاوته ولي از اينكه صد تا مسئله با هم قاطي بشه و يه جمع بندي بشه نفرت دارم
حسين جان يه بحثو بزار وسط با هم بحث كنيم از اين شاخه به اون شاخه نپر
اينم از الان به همه كاربرايي كه بحثو شروع كردن بگم هرجا حس كنم داريد به جون هم ميپريد كل بحث حذف ميشه!

ازت بعضي حرفا بعيد بود
اينكه گفتي يكي دينشو عوض كنه اعدامه با تمام احترامي كه برات قائلم و دوستي كه باهات دارم بايد عرض كنم يه دروغ به بزرگي كره زمين
ما تو كشورمون شيطان پرست داره زندگي ميكنه كنسرت اجرا ميكنه كنسرت هاي مبتذل بيخ ريش خودمون توي دانشگاه تهران كسي بهشون چيزي نميگه
ما تو كشورمون مسيحيان و يهوديان زيادي داريم
توي شهر يزد زرتشتي داريم كه پليس مسلمونا امنيت اماكن مقدسشونو برعهده ميگيره
من خيلي ادم اطرافم ميشناسم از اسلام خارج شدن
كي اعدام شدن چرا اينقدر اين حرفا رو كه اصلا هيچ سند و مدركي براش نداريد تو گوش مردم ميكنيد
چرا دوست داريد همه چي رو به هم ربط بديد
به مولا علي منم قبول دارم مسئولين كم كاري دارن
من خودم توي زمينه هاي اقتصادي و فرهنگي و سياسي و حتي دينه انتقادات بزرگي دارم

من كاري با مشكلات سياسي اين مرزو بوم ندارم
ولي ايني كه گفتي چرا به جوون گير داده ميشه اين راهش نيست
نبايد اينجوري باشه اول بايد جوون رو درست بار بيارن كه اونوري نشه ولي توقع نداري كه بزاريم فاحشه ها با لباس زير بيان تو خيابون ما هم براشون كفو سوت بزنيم؟؟
توقع نداري كه سكوت كنيم هركي هر غلطي خواست بكنه بعد بگيم ازادي بيانو اينجور حرفا
ببينيد محدوديت چيز بدي نيست به شرطي كه درست اجرا بشه
انسان با محدوديت به وجود اومد خدا انسانو محدود كرد بهش گفت سيب رو نخور
بعد تو زمين بهش گفت از محرمات بپرهيز
حالا بيايم بگيم چون فلاني دوست داره بزاريم هر غلطي دلش خواست بكنه؟؟
يادت نره يه ميوه كرم خورده رو اگه از سبد ميوه جدا نكني باعث ميشه بقيه ميوه ها خراب بشه

به نظر من بايد اول روي تفكر مردم كار بشه و مردم خودشون راه درست رو انتخاب كنن
ولي اوني كه كرم داره و با اين نظام عناد داره اون دختري كه مشروب ميبره تو دانشگاه كوفت ميكنه و توزيع ميكنه حقش همونه كه حد بخوره
خواهشن اينقدر تيريپ روشن فكرانه برندارين

نقل قول
نمي دونم اون روايت رو شنيدي كه پيامبر تو يه جمعي نشسته بودن و يكي مياد بهش خبر ميده يه دختر و يه پسر دارن عمل منكراتي انجام مي دن تو يه خونه پيامبر بر ميگرده به اصحاب ميگه كي ميره ببينه اين حرف درسته يا نه ابوبكر لعنه الله دسشتو بالا مي گيره پيامبر مي گه تو نه علي جان برو تحقيق كن ببين اگه اين جرويه اون دو رو براي حد زدن پيش من بيار
امام علي ميره به در خونه ميرسه 10 بار ياالله ميگه بعد ميره تو و ميبينه كسي نيست ( مطمئنا بعد 10 بار يا الله گفتن اون دو خودشون رو قائم مي كنند) بعد بر مي گرده به پيامبر مي گه من رفتم كسي نبود پيامبر به اصحابش بعدا مي فرمايد اگه ابوبكر مي رفت همون موقع اون دو رو لخت مي آورد تو اما علي با اين كارش آبروي مسلمان رو حفظ كرد و اون دو بعدا توبه كردند

و اينكه داري ذكر ميكني كه توي خونه بودن
نه توي خيابون
توي قانون جامعه ما هم چهار ديواري اختياري و پليس و هيچ كس حق نداره وارد حريم خصوصي كسي بشه مگر اينكه افرادي توي ملاء عام اينكارو بكنن كه حكم محارب با اسلام رو دارن يعني با اينكه ميدونن بعضي احكام از نظر اسلام قبيه هستش اونو تو خيابون انجام ميدن براي مبارزه با اسلام و بايد باهاش برخورد بشه و من حتي ي صدم براش دل نميسوزنم
و اين دروغيه كه به خودمون ميگيم كه اگه يارو اومد تو خيابون مشروب خورد تجاوز كرد دزدي كرد ببخشيمش به اسلام مياد
اوني كه به اينجا رسيده شك نكن از اسلام فرار كرده و با اسلام مشكل داره وگرنه حداقل به خاطر حرمتش هم كه شده بعضي كارا رو انجام نميده
مصداقت با مثالت زمين تا اسمون فرق داره

نقل قول
حالا تو ايرن اسم تمام كسايي كه تو پارك آب و آتش بودن و آب بازي مي كردند ( فرق بين آب بازي و عمل منكراتي رو مي دوني حتما) اعلام كردند

من معنا اين بازي رو نميدنم
فيلمي كه من ديدم با توصيفي كه تو داري ميكني فرق داره
اون فيلمي كه من ديدم جز فساد و فحشا چيزي نبود عكسايي كه به چشم ديدم واقعا ناراحت كننده بود
هيچ وقت دوست ندارم برادر و يا خواهر و مادرم از جلوي پاركي رد بشن كه اونجوري دختر و پسرا دارن شادي ميكنن
اون شادي كه ميگي كي تو زمان پيامبر و ائمه اي كه ميگي مخلصشوني اتفاق افتاده؟؟ كي راي به درستي اين كارا دادن
كي تو حكومت علي ديدي حضرت علي ببينه و سكوت كنه؟؟
خواهشا اينقدر نرمش نشون ندين بعضي جاها لازمه كه جلوشون گرفته بشه(خودمم با نوع برخورد پليس و خشونت و مشكلاتش مشكل دارم ولي سكوت كردن رو جايز نميدونم.ولي اين ملت اينهمه براشون قانون و حكم هست كه نرن اين سمتي دارن اينجوري ميكنن واي به حالي كه ترس هم نداشته باشن)

نقل قول
چرا بايد به پوشش جوان هاي مملكت گير داد اما به دزديده شدن 3 هزار ميليارد دارايي اين ملت نه؟؟
چرا بايد به ماهواره بالاي خونه ها گير داد اما به درخواست 51 ميليارد توماني براي يك همايش 1 ساعته گير نداد؟؟؟

من هيچ توجيه براي كم كاري و فساد اداري و مالي اينا ندارم ولي دليل نميشه حالا چون جلوي اون گرفته نميشه جلوي اين نشه
نكنه دوست داريد توي يه جنگل زندگي كنيد كه قانوني برش حكم فرما نيست؟؟؟

نقل قول
در مورد فيلم گفتي به نظرت وقتي ميان تاريخ هخامنشي رو از تو كتابا حذف مي كنن ميشه درخواست بودجه اي كه براي فيلم هاي مختار يا حتي يوسف در اختيار سازندگانشون قرار داده شده رو براي فيلمي در مورد كوروش كرد؟؟؟؟

من خودم انتقاد كردم از صنعت فيلم نكردم؟؟؟
ولي اون تيكه اول جملت دوتا ارسال به اون بزرگي با ذكر منبع اوردم كه اينقدر روي اين شايعه توي اين تاپيك مانور ندين!
وگرنه مجبورم قانوني بزارم كه قرار دادن خبر هايي كه منبع موصق نداره ممنوعه
الان يه نگاه به اون ارسال بزن راجب به حذف دروس تاريخ بيشتر اطلاعات دريافت كن
هركسي هرچيزي گفت درست نيست
كما اينكه هنوز دليل قانع كننده اي براي اين شبهه كه چرا بايد اين تاريخ حذف بشه به من داده نشده!

نقل قول
مردم این همه اسم غربی رو بچه هاشون میزارن؛ نویسنده به اونا گیر نداده صاف رفته سراغ عبدالله و قاسم
شک بر انگیز نیست؟

منم همينو ميگم ديگه امير جان
من ميگم بيشتر اشكالاتو دارن ربط ميدن به اسلام درحالي كه شايد بيشترش به غرب ربط دار باشه
از حسين ميپرسم چرا به جاي اسم قاسم از اين اسماي خارجي كه مد شده نامي تو متنش برده نشده و ميپرسم چرا توي اون متن به لباس و نوع فحشا دخترا گيري داده نشده ميگيه اسلام نبايد به اينا گير بده و ازادي بايد باشه بعد نميگه كه ايران هم بايد ازادي داشته باشن كه اسم بچه هاشونو قاسم و عبدالله بزارن
اين تناقض تو رفتاره
من حسينو ميشناسم از سالها قبل ميدونم چه قدر بچه باحال و خوب و با دينيه ولي اين حرفايي كه ميزنه صد در صد از خودش نيست يعني هستا بيشترش ربط به موضوع گند سياست داره كه متاسفانه همه چي رو با هم اميخته تا مشكلاتو يه جور ديگه جلوه بده
منم موافقم به خدا موافقم به كوروش بپردازيم به زهاك بپردازيم به تاريخ بپردازيم ولي هيچ وقت حاضر نميشم دست اورد هاي دينيمونو تو زمينه فرهنگي با اين مقايسه كنم و بگم چرا اين اره و اون نه
من فقط ميگم اين نقصيه كه تو سيسم اداره وجود داره و بايد بهش رسيدگي بشه نميام بگم چرا بايد فيلم حضرت يوسف باشه ولي فيلم كوروش نباشه
اگه اعتراضم داشته باشم ميگه چرا كورش نباشه همين!
نقل قول
مشکل اینه که اونا زیر پرده دین این کارو میکنن!

اشكالتون همينه كه سريع ربطش ميدين به دين
بابا اينا همش سياسته
شما فكر ميكني توي مهد ازادي و امريكا اينجوري نسيت؟؟؟حتما بايد براي هر حرفم فيلم بزارم تا باور كنيد؟؟
به خدا اونجا هم براي سر پوش گذاشتن رو كارشون پشت انجيل و كليسا پنهان ميشن
اين برميگرده به رفتار غلط اين افراد
همون ادمي كه ميگي ميره پشت دين هيچ شناختي از دين نداره ولي چون قدرت سياسي و ماليش زياده ميتونه روي رسانه تاثير بزاره
وگرنه اگه قدرتي نداشت همون حكمي كه براي اون جوونا اجرا شد واسه اينم ميشد
ولي چون اينا از اقا زاده هايي كه بيش از 16 سال روي اين مملكت خوردن و خوابيدن و دزدي كردن و قدرتي بهم زدن و براي خودشون مكتبي تشكيل دادن الان اينقدر قدرت دارن كه بتونن شبكه مترو تهران رو يه روز تعطيل كنن واسه هدفشون و هيچ كس هم صداش در نياد
و بتونن اختلاس كنن بازار طلا و ميوه و اهنو بهم بزنن و هيچ كس هم صداش در نياد هرجا هم كه لو برن و پرونده رسانه اي بشه برن و با استفاده از دين رسانه رو هم بپيچونن
پس استدلالاتون براي اينكه اين فساد ها رو به دين ربط ميدين عملا اشتباهه
بريد دنبال حقيقت ببينيد كه اينا به كجا وصلن
بريد خاندان قدرت و ثروت رو تو كشور كشف كنيد همه اين مشكلات از دستان كثيف ايناست

ببينيد بچه ها شما بايد يه خط مرز براي سياست و حكومت دينيتون داشته باشيد
ميدونيد كه حكومت حكومت دينيه و براي رسيدن به قدرت بايد ادم دين داري باشين
ولي هستند افرادي كه مثل مار زندگي ميكنن و لباس دين به تن ميكنن حتي لباس روحانيت تنشون كردن و وقتي به قدرت رسيدن اهداف كثيفشونو اجرا كردن
هستند كسايي كه يه زماني وقتي قدرت دستشون بود معروف بودن به امر به معروف و نهي از منكر
كسايي كه وقتي طرف كراوات ميزد كراواتشو با قيچي ميبريدن و زني كه به لبش رژ ميزد رو تيغ ميكشيدن روش وسط خيابون ولي امروزه داييه ازادي بيان و طرفدار ازادي ديني و سياسي هستند
هستند كسايي كه زير دستاشون توي اين مملكت خوردن و خوابيدن و دزدين و الانم اونور دارن عشقو حال و فسقو فجورشونو ميكنن و براي منو تو ماهواره ميزارن
دوست ندارم اسم ببرم ولي اينم مملكت امثال مهاجراني حرومزاده كم نداشته.
كساني كه روزي داييه وزير ارشاد بودن اين مملكت داشتن ولي الان دارن برامون برنامه ميزارن
يا امثال نوري زاده
خدايي پس ما كي ميخوايم يه مرز و تفكيكي بين اين چيزا قائل بشيم؟؟
راجب به حكومت امام زمان هم بايد بگم برداشتتون از اين كلمه كاملا با برداشتي كه من دارم و فكر ميكنم اكثر جامعه هم دارن فرق داره
من از حمومت امام زمان اين تصور رو دارم كه مردمان ما تو زمان ظهور كساني هستند كه بهترين و بيشترين خدماتو ميدن به اين خاطر ميگن حكومت امام زمان نه اينكه دست اندر كاران امام زماني هستند
و ههمون خوب ميدونيم كه اين اسم براي همينه ولي داره به يه شيوه ديگه ازش استفاده ميشه

و در اخر هم اتون يه خواهشي دارم
ما مملكت يك كلاغ چهل كلاغيم
يه روز تو فيس بوك برادرم يه مطلبي زد كه اره به يه دختر كه مشروب برده دانشگاه توسط 7 پليس 29 بار تجاوز شده و اخر سر هم با خوردن شلاق ولش كردن
بعد من يه تحقيق ساده تو سطح نت انجام دادم به يه چيز جالبي رسيدم كه اين خبر كاملا جعليه و داستان به اين شكله كه يه دختر تو مشهد به خاطر اوردن مشروب توي دانشگاه و خوردن و توزيع كردن توي ملا عام حد خورده
و يه دختر ديگه همون دانشگاه يا يه دانشگاه ديگه توي مشهد توسط كارگران و بناهاي ساختماني كنار دانشگاه بهش تجاوز شده
بعد اين دوتا رو به هم ربط داده بود و يه سناريو تحويل جامعه داده بود و بقيه هم بدون اينكه سر سوزني تحقيق كنن همين جوري لايك زده بودن و اشتراك گذاشته بودن دقيقا همون يك كلاغ و چهل كلاغ تازه من اخرش هم نفهميدم اون اعدادي كه تو خبرش بود از كجا بود
وقتي تحقيق كردم و منابع در اختيارش گذاشتم هيچ جوابي نداشت براي دروغي كه منتشر كرده بود
تازه بعد از چند ساعت متوجه يه چيزي شدم كه اونم اينه كه اين خبر كه به اين سرعت تو سطح نت چرخيده براي زير سايه بردن يه خبر ديگه بود كه 11 مهر ماه منتشر شده بود
خبري كه از زندان هاي امريكايي تو عراق خارج شده بود و اعترافات زناني كه توي زندان بودن و رفتارايي كه باهاشون شده بود خبر داده بود
اونجا بود كه تازه ربط اون اعاد رو به اون خبر فهميدم چون اون اعداد تو خبر سربازان امريكايي بود!
ولي واقعا چرا اين خبر جعلي منتشر شده؟؟براي اينكه اون خبر رو زير سايه ببره بعد مردم سرگرم خودشون بشن و حقيقت رو نفهمن
ازتون درخواست دارم اينقدر اطمينانتون رو به ماهواره و يا وبلاگ هاي دروغ پراكني و سخنان خاله زنكي كوچه و بازار زياد نكنيد كه چپه ميشيد
در مورد هر خبري كه ميشنويد تحقيق كنيد و اگه حقيت براتون اشكار شد انتشارش بدين
وگرنه فرق ما با طوطي چيه؟؟طوطي هم ميشنوه و ميگه بدون اينكه بفهمه چي ميگه

ولي هيچ كس رو من توي اين تاپيك نديدم كه راجب به نواقص و دزدي ها و اختلاس ها و مشكلات مسئولين انكاري بكنه و سعي كنه تطهيرشون كنه
ما هم قبول داريم كم كاري ميكنيم
ما هم قبول داريم كه اشتباهات و دزدي ها چه به عمد و چه به سهو رخ ميده
ولي بايد چشمون رو باز كنيم و هرچيزي رو به هم ربط نديم
بايد يه مرزي براي داده هامون قائل باشيم
من موعظه نميكنما دارم از چيزايي كه فهميدم ميگم
دارم ميگيم اينقدر از اين خبر هاي جعلي شنيدم اطرافم كه ديگه خسته شدم چون وقتي تحقيق كردم چيز ديگه اي فهميدم
به اميد ظهور امام زمان تا حقايق مشخص بشه و انسانيت بين تمام جهانيان بازگردانده بشه

۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ازت بعضي حرفا بعيد بود اينكه گفتي يكي دينشو عوض كنه اعدامه با تمام احترامي كه برات قائلم و دوستي كه باهات دارم بايد عرض كنم يه دروغ به بزرگي كره زمين ما تو كشورمون شيطان پرست داره زندگي ميكنه كنسرت اجرا ميكنه كنسرت هاي مبتذل بيخ ريش خودمون توي دانشگاه تهران كسي بهشون چيزي نميگه ما تو كشورمون مسيحيان و يهوديان زيادي داريم توي شهر يزد زرتشتي داريم كه پليس مسلمونا امنيت اماكن مقدسشونو برعهده ميگيره من خيلي ادم اطرافم ميشناسم از اسلام خارج شدن كي اعدام شدن چرا اينقدر اين حرفا رو كه اصلا هيچ سند و مدركي براش نداريد تو گوش مردم ميكنيد چرا دوست داريد همه چي رو به هم ربط بديد

قانون میگه ( قانون ما بر اساس اسلامه) کسی از دین اسلام بیاد بیرون یعنی بره تو یه دین دیگه مرتده و باید اعدام بشه (یهودیا هم همین شکلین)
من فقط واقعیت رو میگم و نظرم رو نمیگم
اما در مورد اون قسمت که میگی پلیس داره حفاظت میکنه. اونا باید وظیفشون رو انجام بدن. این حرفت برام خیلی سنگینه یعنی اگه بیان بزنن داغون کنن میشه وظیفشون ولی اگه محافظت کنن میشه لطف؟

اما یه چیز دیگه در مورد حجابفقط برای دونستن. تنها کشوری که توش حجاب اجباریه ایرانه

تحلیل من میدونی چیه اینه که تو مملکت ما همه رو میخوان بزور بفرستن بهشت که دقیقا دارن میفرستن جهنم (البته تقصیر خود مردم هم هست)

۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اين سند براي اينكه حكم مرتد اعدامه

اينم دو تا سند براي اينكه بفهمي تاريخ پادشاهي داره از تو كتاباي درسي حذف ميشه
1
2

نقل قول
<span class='quoter'>Xavier Hernandez Creus نوشته:</span>

قانون میگه ( قانون ما بر اساس اسلامه) کسی از دین اسلام بیاد بیرون یعنی بره تو یه دین دیگه مرتده و باید اعدام بشه (یهودیا هم همین شکلین)

اما در مورد اون قسمت که میگی پلیس داره حفاظت میکنه. اونا باید وظیفشون رو انجام بدن. این حرفت برام خیلی سنگینه یعنی اگه بیان بزنن داغون کنن میشه وظیفشون ولی اگه محافظت کنن میشه لطف؟

اما یه چیز دیگه در مورد حجابفقط برای دونستن. تنها کشوری که توش حجاب اجباریه ایرانه

تكبير داره واقعا

ببين من نمي گم بايد خط قرمزها رو شكست و كسي نبايد بهت گير بده اما به نظر بيرون بودن موي يه دختر يا فشن بودن موي پسر خط قرمزه يا دزديده شدن 3 هزار ميليارد تومان از بيت المال

دريافت فرهنگ غرب بدتره يا ارسال نامه فدايت شوم براي غرب توسط ا.ر.م

دقيقا چيزي كه حرص منو در مياره اينه كه ميان به ما مي گن اسلام گفته اينجوري نگنيد اونجوري نكنيد اما حوشون هزار جور كثافت كاري مي كنند

دقيقا با اين مشكل دارم كه

عابدان کین جلوه در محراب و منبر می کنند / چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

يه جايي يه متن باحال خوندم نوشته بود
اي كساني كه مرا براي دوست دختر داشتن از آتش جهنم مي هراسانيد بدانيد كه مي دانم نمازتان هم براي هم خوابي با حوريان بهشتي است

...
۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
میدونی من از چی میترسم
از این میترسم که دقیقا همون بلایی که دین بعد از رنسانس اومد سر ما هم بیاد

۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
در کشوری زندگی میکنم که زبان آن پارسی است ولی به آن فارسی میگویند چون زبان عربی حرف پ ندارد.
دکتر علی شریعتی

۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
تو این مملکت به تنها چیزی که توجه نمیشه تمدن غنی ماایرانیاس وهمچنین کوروش کبیرنشون به اون نشون که یه نفر ازمسئولین دراومد گفت ایرانی بودن یعنی چه ماباید بگیم عربیم تابعضیا خوشحال بشن یا هرچی داریم بدیم عربا

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
کوروش کبیر نوشته:

تو این مملکت به تنها چیزی که توجه نمیشه تمدن غنی ماایرانیاس وهمچنین کوروش کبیرنشون به اون نشون که یه نفر ازمسئولین دراومد گفت ایرانی بودن یعنی چه ماباید بگیم عربیم تابعضیا خوشحال بشن یا هرچی داریم بدیم عربا

ميشه سند ارائه بدين؟

پ.ن: چرا هر جمله اي به ذهنمون ميرسه يه علي شريعتي يا يه كوروش كبير زيرش مي نويسيم

دوستان همون جوري كه كميل عزيز گفت سند ارائه بدين

پ.ن: اين آواتور رو تو رو خدا خز نكنيد

...
۷ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۱۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۳,۸۲۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۹,۹۴۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۱۲۲ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۸۰۵ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۹۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۱۷۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۱۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۳۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۳۱ کاربر آنلاین است. (۲۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!