به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
ای وای مادرم... نوشته:

نقل قول
ريـפـانـہ نوشته:

ناظري ك فيفا فرستاده بود بيننده ي بازي پرسپوليس و تراكتور بود كه ماشالا تماشاگرا و بازيكنا گل كاشتن تو اون بازي!!! منم اگه جاي اون ناظر بودم گزارش ميدادم امنيت نداره ايران آبرومونو بردن قشنگ دقيقا تو همون بازي اي ك ناظر اومده

اینا دنبال بهونه ن. و گرنه با ۲ تا ترقه جایی ناامن نمیشه.

دقیقا با امیر موافقم. باید بگیم ما هم نمیریم عربستان بازی کنیم.

آره درسته اينا دنبال بهونن ولي چقد يه عده بايد احمق باشن ك انقد راحت بهونه بدن دست اونا؟
دوتا ترقه ك چ عرض كنم نارنجك دستي پرت كرده بودن ب سمت نيمكت تراكتور
نقل قول
Sunset نوشته:

نقل قول
ريـפـانـہ نوشته:

ناظري ك فيفا فرستاده بود بيننده ي بازي پرسپوليس و تراكتور بود كه ماشالا تماشاگرا و بازيكنا گل كاشتن تو اون بازي!!! منم اگه جاي اون ناظر بودم گزارش ميدادم امنيت نداره ايران آبرومونو بردن قشنگ دقيقا تو همون بازي اي ك ناظر اومده

اینا کولی بازی در نیارن کی در بیاره؟

ولی این قضیه ماله قبل بازی بودا.

آره عزيزم مال قبلا بوده ولي مبنى بر شكايت عربستان فيفا يه ناظر فرستاده بود ك اين بازي رو تماشا كرد اين اتفاقا هم تو نيمه دوم بازي بود. تو اخبار گفت تو اينترنتم خوندم

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
هیچ ربطی به ترقه نداره وگرنه لیگ نصف کشورهای اروپایی تعطیل بشه. تو فوتبال 120 مگه جنگه رو ندیدید؟

برای مثال تو لیگ ترکیه جای ترقه خمپاره میزنن هیچی نمیشه. ترقه به کنار تو ترکیه این همه حملات تروریستی شد هیچکس نگفت ترکیه به خاطر نا امنی از میزبانی فوتبال محرومه.

برای مثال لیگ ایتالیا. اگه به ترقه باشه ایتالیا کلا باید از فیفا حذف بشه. خیلی از بازیا کاری میکنن ورزشگاه پر از دود میشه از تلویزیون چیزی دیده نمیشه. مثال خیلی خیلی معروفش یه بازی اروپایی تو ایتالیا ؛ بازی لیگ قهرمانان اروپا که حدود سال 2006 بود و اتفاقا بین میلان و اینتر بود که مواد آتش زا رو زدن صاف اومد خورد تو سر دیدا دروازبان میلان. کسی گفت ایتالیا نا امنه میزبانی رو ازشون بگیریم؟

مثال از انگلیس بازی لیگ اروپا هفته پیش بین لیورپول و منچستر ، اونایی که بازی رو دیدن میدونن بعد از گل اول لیورپول تو آنفیلد اونقدر مواد آتش زا زدن برای حدود 5 دقیقه همه جا رو دود قرمز گرفته بود هیچی دیده نمیشد.

خودتون رو گول نزنید ترقه و اینا همش بهانه س. واقعیت اینه که کارمون به جایی رسیده که حتی امثال کشور 800 هزار نفری جیبوتی هم به عزت ملت ایران توهین میکنن چه برسه به کدخدا و نوکراش.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

خودتون رو گول نزنید ترقه و اینا همش بهانه س. واقعیت اینه که کارمون به جایی رسیده که حتی امثال کشور 800 هزار نفری جیبوتی هم به عزت ملت ایران توهین میکنن چه برسه به کدخدا و نوکراش.

وقتی تو فرودگاه به جوونای ایرانی تجاوز می کنن، چند هزار حاجی رو تو منا می کشن، احمق بزدلی مثل ظریف هر روز مصاحبه می کنه در تمجید از عربستان و نیش باز نشونشون میده، معلومه اینم میشه عاقبتش! اینا چند هزار تا حاجی بدبخت رو کشتن، ایران کشور ناامنیه!

لعنت به هرچی آدم سازشکار بزدله که اینطوری ملت رو یه جلوی یه مشت عرب وحشی تحقیر می کنن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: 1...2...3
پیام: ۱۳۳
عضویت از: ۸ تیر ۱۳۹۴
از: خونه مون :d ↓ اینجا
طرفدار:
- luis suarez
- rivaldo
- ملومه دیه استقلال :d
- تیمای با ستاره...برزیل ایتالیا ارژانتین
- این نسل بازیکنم داره عایا؟
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
احمق بزدلی مثل ظریف

خارج از اینکه درک گوینده چقدر از مسائل سیاسی بالا هست در عجبم چطور گفتن هر حرفی برای یک عده هیچ تبعاتی نداره ولی خیلیا باید مواظب زبونشون باشن و کوچکترین خطایی...!خیلی منزجر کننده و زشت بود‌.به عنوان یک بی طرفم بخوام بگم(گرچه خودم گرایش خودمو دارم)از بکار بردن این ادبیات چه اینکه فردی اصلاح طلب چه اصولگرا باشه متنفرم.
مدتی پیش هم که باز بحث این نوع حرف زدن شما بود خواستم یک چیزی بنویسم گفتم حرمت بزرگی و کوچیکی رو نگه دارم وگرنه واقعا بخوام بگم الان پشیمونم.البته که نوشتن یک متن برای یک مورد خاص چیزی رو عوص نمیکنه چون این جریان که با حرمت ادما بازی میکنی تو کشور ما متاسفانه ریشه دونده و چیزی و مشکل ما اینه که ارزش ها کمرنگ شدن.و ظاهر سازی زیاد.
اقای مدیر بذارید یک چیزی براتون یاد اور بشم.تو من چندین ساله اینجا میام و یادمل قبلا چند نفر همین تاپیک بحث ازاد رو مدیریت میکردن.یادتونه چجور ادمایی بودن؟امکان نداشت مناسبات مذهبی درموردشون ننویسن.امکان نداشت عکس نذارن و اواتار عوض نکنن.اما خودتون بعد چی تعریف کردید در موردشون؟!بله ادما اونطوری که ظاهرشون نشون میده میتونن باشن اما لزوما؟نه
بگذریم...به هر حال همونطور که گفتم دوره بدیه و دو رویی مثل خیلی خصلت های زشت دیگه از واقعیات تلخ این روز هاست.پس انتظار نداشته باشید ما از رو گفتار شما بسنجیمتون.اونم تو زمونه ای که گاهی ادما تو دنیای واقعی سال ها بعد همو میشناسن!
و در اخر بگم با شما سر مصداق هایی که اوردید بحث نکردم چرا؟مهم ترین دلیلش اینه که نمیشه با کسی بحت کرد که فکر میکنه خود خدا تاییدش کرده!واقعا نمیشه!چنین بحثایی منطق خاصی ندارن.تفکرات خشک خشن به قصد زمین زدن هم وارد یک بحث میشن که اخرش به مشاجره سخت کشیده میشه که اونجا هر کی هیاهوی بیشتری کرد برنده هست!متاسفانه این وسط هر کی ابروی بیشتری ریخت برندس.من ورود به همچین چیزی رو احمقانه میدونم.چون بر خلاف سوفسطایی های یونانی فکر نمیکنم که بحث میدون مبارزه هست.بحث برای یک نتیجه هست.و این بلای شذق تا غربه.غرب پوپلیستی مثل ترامپ و روبیو و شرق هم...!پس کمتر بحث میکنم.بیشتر نقد میکنم.نقد کلی!
امیدوارم نگاهی جدی به طرز فکرتون بندازید.بپرسید چیه که باعث شده افراد رو با القاب زشت خطاب کنید.مسائل اخلاقی؟مسائل شرعی؟فکر نمیکنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ فروردین ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من هم قبلا بارها گفتم برام ذره ای اهمیت نداره دیگران چی در موردم فکر کنن. من بر اساس اعتقاداتم عمل می کنم و با کسانی که علیه مکتب شیعه حرکت می کنن می جنگم و برای ژست های مضحک روشنفکری که به هر عقیده ای و پیروانش باید احترام گذاشت پشیزی ارزش قائل نیستم! من به کسایی احترام می ذارم که لایق احترامن و بزدلهای وطن فروشی که ارزشهای این مملکت رو که ۲۰۰ هزار و خورده ای شهید براش داده شده، وجه المصالحه نوکریشون در برابر آمریکا می کنن از نظرم مصداق اولئک کالانعام بل هم اضل هستن!

دیپلماسی من سلم لمن سالکم و حرب لمن حاربکم ه. با کسی که در مسیر اهل بیت حرکت کنه دوستم و با دشمنشون دشمنم. حالا ساده لوح های روشنفکرنمای این دنیای بل اکثرهم لایعقلون هر اسمی دوست دارن روش بذارن، برام مهم نیست.

مخلصین له الدین، و له کره الکافرون!

۳ فروردین ۱۳۹۵
طرفدار:
- luis suarez
- rivaldo
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Fire & Blood نوشته:

من هم قبلا بارها گفتم برام ذره ای اهمیت نداره دیگران چی در موردم فکر کنن. من بر اساس اعتقاداتم عمل می کنم و با کسانی که علیه مکتب شیعه حرکت می کنن می جنگم و برای ژست های مضحک روشنفکری که به هر عقیده ای و پیروانش باید احترام گذاشت پشیزی ارزش قائل نیستم! من به کسایی احترام می ذارم که لایق احترامن و بزدلهای وطن فروشی که ارزشهای این مملکت رو که ۲۰۰ هزار و خورده ای شهید براش داده شده، وجه المصالحه نوکریشون در برابر آمریکا می کنن از نظرم مصداق اولئک کالانعام بل هم اضل هستن!

دیپلماسی من سلم لمن سالکم و حرب لمن حاربکم ه. با کسی که در مسیر اهل بیت حرکت کنه دوستم و با دشمنشون دشمنم. حالا ساده لوح های روشنفکرنمای این دنیای بل اکثرهم لایعقلون هر اسمی دوست دارن روش بذارن، برام مهم نیست.

همیشه اعتقاد داشتم داعش اسم یک عقیده هست نه گروه!خیلی جالبه بدونید وقتی یک داعشی داره سر میبره فکر میکنه خیلی داره کار خوبی میکنه!!!به چه توجیحی؟در راه خدا!!!
استفاده از این مسائل میتونه در پوش خوبی برای بازی با ابروی مردم باشه.هوادارای داعشم فکر میکنن سربریدن در راه خداست دیگه!پس داعش قهرمان زندگیشونه!
با پیشینه ای که از شما سراغ داشتم میدونستم از عناوین خاموش و روشن و متوسط فکر استفاده میکنید و موقعی که کسی میخواد تلنگری به عقاید خشکتون بزنه استفاده از واژه «ژست روشنفکری»رو خیلی دوس دارید.مهم نیست.ژست روشنفکری روشن فکری و... هر چی دوس دارید برای فرار از این حقایق بزارید رو حرفای من.کاش بجای این همه توجیه یک ذره به حرف اخری که گفتم فکر میکردید.
راستی یادم رفت اون قسمتی از حرفتون که گفتید هر کسی به یه گروه خاص گرایش داره پس دین رو درست نفهمیده.در مورد همه تکذیب نمیکنم.اما جمله نوعی تکفیر داعش وار بود!!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ فروردین ۱۳۹۵
طرفدار:
- luis suarez
- rivaldo
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Amir نوشته:

هیچ ربطی به ترقه نداره وگرنه لیگ نصف کشورهای اروپایی تعطیل بشه. تو فوتبال 120 مگه جنگه رو ندیدید؟

برای مثال تو لیگ ترکیه جای ترقه خمپاره میزنن هیچی نمیشه. ترقه به کنار تو ترکیه این همه حملات تروریستی شد هیچکس نگفت ترکیه به خاطر نا امنی از میزبانی فوتبال محرومه.

برای مثال لیگ ایتالیا. اگه به ترقه باشه ایتالیا کلا باید از فیفا حذف بشه. خیلی از بازیا کاری میکنن ورزشگاه پر از دود میشه از تلویزیون چیزی دیده نمیشه. مثال خیلی خیلی معروفش یه بازی اروپایی تو ایتالیا ؛ بازی لیگ قهرمانان اروپا که حدود سال 2006 بود و اتفاقا بین میلان و اینتر بود که مواد آتش زا رو زدن صاف اومد خورد تو سر دیدا دروازبان میلان. کسی گفت ایتالیا نا امنه میزبانی رو ازشون بگیریم؟

مثال از انگلیس بازی لیگ اروپا هفته پیش بین لیورپول و منچستر ، اونایی که بازی رو دیدن میدونن بعد از گل اول لیورپول تو آنفیلد اونقدر مواد آتش زا زدن برای حدود 5 دقیقه همه جا رو دود قرمز گرفته بود هیچی دیده نمیشد.

قطعا عربستان با نفوذش تو نهاد های فوتبالی راحت تاثیر میذاره اما حرف شما هیچ ربطی به بازی نداشت.اولا مگه جنگه ها اگه دقت کنید اکثرا تو لیگای دسته دو و سه اروپان.دوما باشگاه های بزرگ دسته اولی اگه همچین کاری کنن جریمه میشن.طبیعتا اگه ناظرا از قبل بدونن خطر مواد اتش زا وجود داره خیلی سخت میگیرن.من یادمه چند سال پیشم تو فیفا سر همین بحث شد.
درستش این بود که بگن باید حواس ایران بیشتر به این قضیه باشه و سخت تر بگیرن اما خوب بخاطر نفوذ عربستان تو فیفا مساله تبدیل شد به این.
بهتر از همه جهات ببینید اینو.ربطش به جیبوتی هم دقیقا ربط پیاز با فیزیک کوانتوم بود.این کد خدا هم انقد مسخره شده که دیه مرغ پخته هم خنده اش میگیره.و بیشتر بدرد جمع داخلی جماعت دلواپس(!)برای ارضای نیاز به دشمن داخلی و خارجی برای خود نمایی میخوره.از تو تنه درختم ماشالله ماجرا در میارن.
پ ن این قضیه تازه ای نیست.سالی نیست که تو لیگ بسکتبال و والیبال چند تا بازی بخاطر جنجالای اینجوری تعطیل نشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ فروردین ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
shadow.moon نوشته:

نقل قول
Fire & Blood نوشته:

همیشه اعتقاد داشتم داعش اسم یک عقیده هست نه گروه!خیلی جالبه بدونید وقتی یک داعشی داره سر میبره فکر میکنه خیلی داره کار خوبی میکنه!!!به چه توجیحی؟در راه خدا!!!
استفاده از این مسائل میتونه در پوش خوبی برای بازی با ابروی مردم باشه.هوادارای داعشم فکر میکنن سربریدن در راه خداست دیگه!پس داعش قهرمان زندگیشونه!
با پیشینه ای که از شما سراغ داشتم میدونستم از عناوین خاموش و روشن و متوسط فکر استفاده میکنید و موقعی که کسی میخواد تلنگری به عقاید خشکتون بزنه استفاده از واژه «ژست روشنفکری»رو خیلی دوس دارید.مهم نیست.ژست روشنفکری روشن فکری و... هر چی دوس دارید برای فرار از این حقایق بزارید رو حرفای من.کاش بجای این همه توجیه یک ذره به حرف اخری که گفتم فکر میکردید.
راستی یادم رفت اون قسمتی از حرفتون که گفتید هر کسی به یه گروه خاص گرایش داره پس دین رو درست نفهمیده.در مورد همه تکذیب نمیکنم.اما جمله نوعی تکفیر داعش وار بود!!!

لطفا چرت و پرت نگو! دیگه خیلی داری پاتو از گلیمت درازتر می کنی! داعش ادعای اسلام داره و کاملا علیه اصول اسلام عمل می کنه. البته تعجب نمی کنم که انقدر در جهل و وهم فرو رفتی که این رو نمی تونی بفهمی که هرکس محکم روی عقیده ش ایستاده شبیه داعش نیست. واقعا چه عمقی از حماقت لازمه که منجر بشه به چنین خروجی احمقانه ای! یعنی فهمیدنش انقدر سخته که سر بریدن تناقض آشکار داره با قرآن؟ چه تفکر بیماری می تونه اینا رو به هم ربط بده واقعا قابل درک نیست! کسی که انقدر درک و تحلیل نداره که داعش فقط از اسم اسلام استفاده می کنه تا چهره اسلام رو خراب کنه، نتیجه ش میشه تفت دادن این لاطائلات!

بارها گفتم برام مهم نیست آدمایی مثل تو که تو توهم روشنفکری زندگی می کنن اما در حقیقت آدمهای سفیه و سست باور و سازشکاری هستن که منفور ائمه بودن چی فکر می کنن. ذهنی که چنین چرندیاتی ازش بیرون میاد حتی ارزش جواب دادنم نداره! تو با این نگاه ساده لوحانه و جاهلانه ت اصلا در حدی نیستی در مورد عقاید من نظر بدی، پس لطف کن نظراتتو برای خودت نگه دار!

۳ فروردین ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لعنت خدا بر بزدلهای سازشکاری که مصداق جماعتین که قلب مبارک امیر المومنین رو با سست ایمانی و مصلحت اندیشیشون اینطور به درد آوردن:

امام علی(ع) در خطبه شصت و نهم نهج البلاغه در ملامت و مذمت‏ بعضى از يارانش فرموده است‏: «چه اندازه با شما مدارا كنم! همچون مدارا كردن با شتران نوبارى كه از سنگينى بار پشتشان مجروح گرديده و همانند جامه كهنه و فرسوده‏ اى كه هرگاه از جانبى آنرا بدوزند از سوى ديگر پاره‏ مى‏ گردد. هرگاه گروهى از لشكريان شام به شما نزديك مى‏ شوند هر يك از شما در را به روى خود مى‏ بنديد و همچون سوسمار در لانه خود مى‏ خزيد و همانند كفتار در خانه خويش پنهان‏ مى‏ گرديد. به خدا سوگند! آن كس كه شما ياور او باشيد ذليل است و كسي كه با شما تيراندازى‏ كند همچون كسى است كه تيرى بى پيكان به سوى دشمن رها سازد. به خدا سوگند!جمعيت ‏شما در خانه‏ ها زياد و زير سايه پرچمهاى ميدان نبرد كم. من مى ‏دانم چه چيز شما را اصلاح مى ‏كند ولى اصلاح شما را با تباه ساختن روح خويش جايز نمى ‏شمرم، (1) خدا نشانه ذلت را بر چهره ها و پيشانى شما بگذارد! و بهره ‏هاى شما را نابود سازد. آن گونه كه به باطل متمايل و به آن آشنائيد به حق آشنائى نداريد و آن چنان كه در نابودى حق مى ‏كوشيد براى از بين بردن باطل قدم برنمى ‏داريد.»

بدين خطبه بنگريد: «گرفتار کساني شده ام که چون امر مي کنم، فرمان نمي برند و چون مي خوانم، پاسخ نمي دهند. اي ناکسان، براي چه در انتظاريد؟ و چرا براي ياري دين خدا گامي بر نمي داريد؟ ديني کو تا فراهمتان آرد؟ غيرتي کو تا شما را به غضب آرد؟»(همان: خ 39) و پس از گذشت بيست و اند سال، فرزند او را مي بينيم که با آن مرد يا فرزندان آن مردم مانند همان جمله ها را مي گويد: «اي ياوران آل ابوسفيان، اگر دين نداريد و از رستاخيز نمي ترسيد، در دنياي خود آزاد مرد باشيد. و اگر خود را عرب مي شماريد، به نسب خود بازگردانيد.» و چون درنگ آنان را در کارزار با مردم شام مي بينيد، مي گويد:زشت باديد و از اندوه بيرون نياييد، اگر آماج بلاييد. بر شما غارت مي برند و ننگي نداريد؛ با شما پيکار مي کنند و به جنگي دست نمي گشاييد؛ خدا را نافرماني مي کنند و خشنودي مي نماييد. اگر در تابستان شما را بخوانم، گوييد: هوا سخت گرم است، مهلتي ده تا گرما کمتر شود. اگر در زمستان فرمان دهم، گوييد: سخت سرد است، فرصتي ده تا سرما از بلاد ما به در شود. شما که از گرما و سرما چنين مي گريزيد، با شمشير آخته کجا مي ستيزيد.(همان: خ 27)

و نيز اين سخنان: اي مردمي که به تن فراهميد و در خواهش ها مخالف هميد! سخنانتان تيز، چنان که سنگ خاره را گدازد و کردارتان کند، چنان که دشمن را درباره ي شما به طمع اندازد. در بزم، جوينده مرد ستيزيد و در رزم، پوينده راه گريز. آن که از شما ياري خواهد، خوار است و دل بيمار. خوارتان از آسايش به کنار. براي کدام خانه پيکار مي کنيد و پس از من در کنار کدام امام کارزار؟ به خدا سوگند فريفته کسي است که فريب شما را خورد و بي نصيب کسي است که انتظار پيروزي از شما برد»(همان: خ 29)

شيطان چنان دل آن مردم را پر کرده بود که موعظت در آن راهي نداشت و امام مي فرمود: اي نه مردان به صورت مرد! اي کم خردان ناز پرود! کاش شما را نديده بودم و نمي شناختم، که به خدا پايان اين آشنايي ندامت بود و دستاورد آن اندوه و حسرت. خدايتان بميراناد، که دلم از دست شما پر خون است و سينه ام مالامال خشم شما. مردم دون که پياپي جرعه اندوه به کامم مي ريزيد و با نافرماني و فرو گذاري جانبم کار را به هم در مي آميزيد.»(همان: خ 27) و سرانجام درد دل خود را با خدا در ميان مي نهد :خدایا! اينان از من خسته اند و من از آنان خسته؛ آنان از من به ستوده اند و من از آنان دل شکسته؛ پس بهتر از آنان را مونس من دار و بدتر از مرا بر آنان بگمار.»(همان: خ 25) دعاي امام در حق آن نامردم به اجابت رسيد؛ طولي نکشيد که زياد بر آنان حکومت يافت و سزايشان را در کنارشان نهاد و بيست سال بازيچه حکومت شام گشتند تا آنکه صحنه ديگري براي آزمايشات پديد گشت.

۳ فروردین ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات

۳ فروردین ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۲۶ بازدید
۹ ساعت قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۴,۲۵۷ بازدید
۱۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۵,۹۷۳ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۱۳۲ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۵ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۹۳ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۹۹ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۲۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۹,۲۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۶۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۳ کاربر آنلاین است. (۱۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!