به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
واقعا. با اینکه خوب نتیجه میگیره اما بعضی وقتها خیلی احساسی تصمیم میگیره

100 درصد

ولی در بازی مقابل ارسنال اشتباه اش بیرون کشیدن مسی بود تیری اصلا توی بازی نبود

زنده باد کاتالونیا
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
برام جالبه که یه دلال رو با شخص بزرگی چون لاپورتا مقایسه میکنین.

اگه راسل رونالدینیو-اتوئو یا هر کس دیگه ای رو به بارسا اورد صرفا بدلیل دلال بودنش بوده و خودشم از این انتقال سود کرده.
اما در مورد انتقال سسک به بارسا جلوگیری نکرد.فقط رفت با پرز پیمان دوستی بست تا سسک رو از چنگ بارسا در بیاره.خب، بنظر شما این شخص که داره دل برا بارسا میسوزونه واقعا از روی تعصبش بود که این کارو کرد یا بفکر سود خودش و ناکام گذاشتن لاپورتا و بارسا؟

اما در مورد کارهای سیاسی لاپورتا بگم که خیلی از رئیس روسای گذشته بارسا مثل اون بودن.تا جای که یکیشون بدستور فرانکو کشته شد.
بارسا فقط یه تیم فوتبال نیست.فلسفه وجود بارسا برای مقابله با حکومت اسپانیا بوده و میخواستن از این طریق راه خودشونو جدا کنن.

من تعجب میکنم که شما میگین به خبرگزاریهای ایرانی توجه نکنین ولی مدرکتون برا اثبات همکاری لاپورتا با اسرائیلهاست همین خبرگزاریهای ایرانه!
من نمیخوام بگم که لاپورتا باهاشون همکاری نمیکنه.ولی نمیشه اونچه که خودمون دلمون میخواد باور کنیم.نمیشه گفت این خبرش دروغه، اون خبرش نه.
لاپورتا برای اینکه ثروت بارسا رو از اسپانیا خارج کنه برده تو بانکهای سوئیس.اون همکاریش با اسرائیلیها مربوط میشه با یه شرکت هواپیمایی.
ما ایرانیا با اسرائیلیا مشکل داریم.همه دنیا که نباید مثل ما باشن.
اون داره از این طریق درآمدزایی میکنه پولشو که همینجور به اونا نمیده.

یادمه یه زمانی هم میگفتن کرویف داره به اسرائیل کمک میکنه.

به هر حال ما مدیون لاپورتا هستیم.ما با اون از منجلاب خارج شدیم و یه دلال نمیتونه جای پرزیدنت لاپورتا رو بگیره.کسی که برای جلوگیری از رفتن فابرگاس به بارسا دستشو گذاشت تو دست پرز.

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: sinaFCBarca
پیام: ۳۱۸
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۸۸
از: خونتون
طرفدار:
- اينيستا
- اينيستا
- استقلال
- ارژانتين
- خسرو حيدري
- گوارديولا
- ابراهيم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
برام جالبه که یه دلال رو با شخص بزرگی چون لاپورتا مقایسه میکنین. اگه راسل رونالدینیو-اتوئو یا هر کس دیگه ای رو به بارسا اورد صرفا بدلیل دلال بودنش بوده و خودشم از این انتقال سود کرده. اما در مورد انتقال سسک به بارسا جلوگیری نکرد.فقط رفت با پرز پیمان دوستی بست تا سسک رو از چنگ بارسا در بیاره.خب، بنظر شما این شخص که داره دل برا بارسا میسوزونه واقعا از روی تعصبش بود که این کارو کرد یا بفکر سود خودش و ناکام گذاشتن لاپورتا و بارسا؟ اما در مورد کارهای سیاسی لاپورتا بگم که خیلی از رئیس روسای گذشته بارسا مثل اون بودن.تا جای که یکیشون بدستور فرانکو کشته شد. بارسا فقط یه تیم فوتبال نیست.فلسفه وجود بارسا برای مقابله با حکومت اسپانیا بوده و میخواستن از این طریق راه خودشونو جدا کنن. من تعجب میکنم که شما میگین به خبرگزاریهای ایرانی توجه نکنین ولی مدرکتون برا اثبات همکاری لاپورتا با اسرائیلهاست همین خبرگزاریهای ایرانه! من نمیخوام بگم که لاپورتا باهاشون همکاری نمیکنه.ولی نمیشه اونچه که خودمون دلمون میخواد باور کنیم.نمیشه گفت این خبرش دروغه، اون خبرش نه. لاپورتا برای اینکه ثروت بارسا رو از اسپانیا خارج کنه برده تو بانکهای سوئیس.اون همکاریش با اسرائیلیها مربوط میشه با یه شرکت هواپیمایی. ما ایرانیا با اسرائیلیا مشکل داریم.همه دنیا که نباید مثل ما باشن. اون داره از این طریق درآمدزایی میکنه پولشو که همینجور به اونا نمیده. یادمه یه زمانی هم میگفتن کرویف داره به اسرائیل کمک میکنه. به هر حال ما مدیون لاپورتا هستیم.ما با اون از منجلاب خارج شدیم و یه دلال نمیتونه جای پرزیدنت لاپورتا رو بگیره.کسی که برای جلوگیری از رفتن فابرگاس به بارسا دستشو گذاشت تو دست پرز.

كاملا موافقم رفيق . اصلا به قول شما فلسفه بارسا و به وجود اومدنش و خيلي از چيزا به خاطر مسائل سياسيه . منم كم كم داشتم تعجب ميكردم كه چرا يكي نيست بگه جزئي از بارسلونا رو سياست تشكيل داده . خواهش ميكنم نگيد كه از اين به بعد قراره بشيم مثل رئال . ما خودمون باشيم خيلي بهتره . حتي اگه تيم بره (زبونم لال ) دسته 2 .

۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: the-joker
پیام: ۵۱
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
بهترین مدیر عامل تاریخ باشگاه از نظر من لاپورتاست .

اینای که دوست عزیزمون گفتن به مسائل شخصی برمیگرده و ربطی به فوتبال نداره .

عملکردها رو از رو نتایج میشه محاسبه کرد ، لاپورتا اگه تو مسائل سیاسی هم حرفه ی هست فک نکنم به کسی ربطی داشته باشه و یا خلالی در کار بوجود بیاره

در ضمن مگه اسرائیلیها چشونه ؟؟؟؟
اگه نظامش از منظر منو شما بده این دلیل بر این نمیشه که کشور بدیه دوست عزیز .

در مورد خریدها هم لاپورتا قول خرید ویا و فابرگاس رو داده که دیگه فک نکنم به کس دیگه ی احتیاج باشه جز یه دفاع چپ .....

تنها نقطه ضعف لاپورتا چشم تو هم چشمیش با پرز بود که با خرید زلاتان واقعا نزدیک به 80 میلیون دلار رو دور ریختیم .

۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
دوباره سلام
اگه این مطلب هم یه کم طولانی بشه ببخشید چون نمی خوام همون موقع حرفی بزنم. می خوام رو حرف دوستان فکر کنم و بعد پاسخ بدم.

نقل قول
اگه راسل رونالدینیو-اتوئو یا هر کس دیگه ای رو به بارسا اورد صرفا بدلیل دلال بودنش بوده و خودشم از این انتقال سود کرده.

اول این که در همه جای دنیا دلال بودن به این معنی که تو ایران هست، نیست که یه کار مخصوص لات و لوتا یا بی سوادها باشه.
نکته ی بعد، وقتی راسل اون 3 نفر رو آورد نایب رئیس بارسا بود. هیچ ربطی به دلال بودن نداره. لطفا با کلمات قشنگ حرف بزنین.
دوم، واقعا فکر می کنین راسل یک دلاله و به همین سادگی، می ره با بازیکنا حرف می زنه و میاردشون؟
راسل نایب رئیس کمپانی عظیم نایک و مسئول فروش جهانی نایک بوده، اگه می بینید اونقدر برش داره که می تونه هر کسی که می خواد رو جابجا کنه، به خاطر کمپانی عظیم نایکه که روابط بسیار خوبی با راسل داره.
خوب من دوست دارم راسل رئیس بارسا بشه چون همچین برشی داره.

نقل قول
اما در مورد انتقال سسک به بارسا جلوگیری نکرد.فقط رفت با پرز پیمان دوستی بست تا سسک رو از چنگ بارسا در بیاره.خب، بنظر شما این شخص که داره دل برا بارسا میسوزونه واقعا از روی تعصبش بود که این کارو کرد یا بفکر سود خودش و ناکام گذاشتن لاپورتا و بارسا؟

خیلی جالبه، خوب با پرز مثلا به قول شما پیمان بست، بعدش چی؟ سسک رو برده رئال یا مثلا اون همه هوادار متعصب تر از من و تو، توی کاتالان اگه همچین چیزی واقعیت داشت، می ذاشتن راسل نامزد شه؟ می دونی که یک پای ستون های روزنامه ی موندو و اسپورت بارسلون حرفای راسله؟ شاید اون ها هم نمی تونن تشخیص بدن؟

نقل قول
اما در مورد کارهای سیاسی لاپورتا بگم که خیلی از رئیس روسای گذشته بارسا مثل اون بودن.تا جای که یکیشون بدستور فرانکو کشته شد. بارسا فقط یه تیم فوتبال نیست.فلسفه وجود بارسا برای مقابله با حکومت اسپانیا بوده و میخواستن از این طریق راه خودشونو جدا کنن.

ربطشو پیدا نمی کنم. عزیز من، بارسا یک سیاستی داره که اون رو هممون می دونیم، اما مسئله استفاده از بارسا برای منافع خود آدمه، اگه لاپورتا واقعا به سیاست های بارسلون معتقده چرا داره نامزد نخست وزیری اسپانیا میشه؟

نقل قول
من تعجب میکنم که شما میگین به خبرگزاریهای ایرانی توجه نکنین ولی مدرکتون برا اثبات همکاری لاپورتا با اسرائیلهاست همین خبرگزاریهای ایرانه! من نمیخوام بگم که لاپورتا باهاشون همکاری نمیکنه.ولی نمیشه اونچه که خودمون دلمون میخواد باور کنیم.نمیشه گفت این خبرش دروغه، اون خبرش نه. لاپورتا برای اینکه ثروت بارسا رو از اسپانیا خارج کنه برده تو بانکهای سوئیس.اون همکاریش با اسرائیلیها مربوط میشه با یه شرکت هواپیمایی. ما ایرانیا با اسرائیلیا مشکل داریم.همه دنیا که نباید مثل ما باشن. اون داره از این طریق درآمدزایی میکنه پولشو که همینجور به اونا نمیده.

اولا این خبر از سایتای ایرانی نگفتم، منبعم روزنامه های معتبر اسپانیاست. متاسفانه بدلیل این که اینترنت دائم دارم و یکم هم زبان حالیم میشه دیگه سایتای ایرانیو نمی خونم. می رم سراغ مراجع.

دوما گفتم من می خوام بره، دوست ندارم باشگاه محبوبم با یک کشور کثیف رابطه داشته باشه، این یک نظر شحصیه، تازه هزارتا شرکت دیگه برای پول درآوردن هست. تو غم اونجاش رو نخور.

داره جوری میشه که انگار من ستاد ساندرو راسلم و ما هم خیلی حق رای دادن داریم. چند صفحه پیش یکی از دوستان حرف قشنگی زده بود. گفته بود بذارین ببینیم اونهایی که اونجان کیو انتخاب می کنن.

فقط یه چیز!! اگه راسل اومد و فرناندو تورس رو هم آورد از همین الان آیدیشو خودم رزرو می کنم. گرچه اون موقع هزارتا عاشق سینه چاک پیدا می کنه.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در ضمن مگه اسرائیلیها چشونه ؟؟؟؟ اگه نظامش از منظر منو شما بده این دلیل بر این نمیشه که کشور بدیه دوست عزیز .

کاش از اول بحث رو می خوندی. من این حرف رو در جواب این گفتم که یکی از دوستان گفته بود راسل کثیف و... که با لاپورتا حرفش شده و شایستگی نداره و...

و بعد من توضیح دادم که اختلاف راسل با لاپورتا بر سر کارهایی هست که لاپورتا با نام بارسا انجام می ده.

خودم هم خیلی قبولش دارم. بابا بحث راسل و لاپورتا نیست که. بحث راسل با سایر نامزدهاست. راسل به نظر من تنها کسیه که به تیمی بزرگتر فکر می کنه و داره برنامه می ده. همین.

دوم عزیز من اسرائیل خیلی بدتر از اون چیزیه که تو این دو خط قشنگ ازشون دفاع کردی. هیچ ربطی به مسلمون بودن نداره. لطف کن برو کتاب آرماگدون که یه نویسنده ی آمریکایی به نام گریس هال سل نوشته بخون تا بدونی نظر اونها نسبت به بقیه ی انسان ها چیه.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: messi724
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۸۸
از: a l'oest del Barcelona ، Camp nou
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، خسرو حیدری
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بابا بحث سر اسرائیله ؟؟ اسرائیلو ولش کنید . اسرائیل یا هر کشور خوب و بد دیگه فرق نداره به نظر من ( فقط نظر خودمه) لاپورتا نباید با استفاده از موقعیتی که داره با اسم مدیر عامل باشگاه هر فعالیت سیاسی که دلش میخواد انجام بده . من کاملا مدیریت لاپورتا رو قبول دارم و میدونم که واقعا هم به فکر باشگاهه . درسته که هدف اصلی تاسیس باشگاه سیاسیه ولی نوع سیاستش با فعالیت های سیاسی که لاپورتا انجام میده فرق داره. اخه لاپورتا داره به اسم بارسا حالا مثلا با اسرائیل ارتباط برقرار میکنه . نمیشه هم بگی بارسا درگیر این قضیه نیست چون لاپورتا مدیر عامله . بارها هم دیدیم که بودجه ی باشگاه به جای خرید بازیکن یا چیزای دیگه صرف هزینه ها یی میشه که هیچ ربطی بهش نداره. 100% مردم کاتالان بهتر میدونن که کی بهترین گزینه ست و خودشون منفعت باشگاه رو میخوان .من حرفم فقط همینه سیاست نباید به این شدت الان قاطیه مسائل باشگاه بشه اینجوری به خیلی از مسائل مهم توجه نمیشه .

T'estimo Xavi

You are the best player of the World
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
به نظر من ما راجع به مسائل فنی صحبت کنیم خیلی بهتره...
چون راجع به مسائل سیاسی اطلاعات کافی نداریم و احساسی برخورد می کنیم...
خود کاتالانی ها می دونن کی بیاد سر کار به صلاحشونه...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آقای مارادونا.... من خودم شخصا طرفدار سر سخت تورس هستم حالا تو هر تیمی که می خواد باشه. این مسله رو هم چند بار تو همین تاپیک اعلام کردم.... بعدا برامو حرف در نیاری

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خبر جدید:
بارسا به دنبال اشلی کول

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۱,۶۰۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۸۵ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۳,۱۰۴ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۵۹۲ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۲ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۲۷ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۱۳ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۴۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۸۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۰ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!