به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
سلام
شایعه سازترین سایت فوتبالی سایت گله که تو اونم خبر دندون گیری نیست!
وقتی تو گل هیچ شایعه ای نیست یعنی مذاکرات خرید سسک بدجوری به بن بست رسیده!

فک کنم دیگه سسک باید اونا رو تهدید به گل به خودی کنه! (شوخی)

فقط تنها خبر مهم همون علاقه منچستر و چلسی به توره هست.

Catalonia is not Spain
۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همگی

با اجزه چند نکته رو که تواین 30-40 صفحه خوندم رو باید عرض کنم:
----------------------------------------------------------------------
اولا فکر کنم بحث رونالدینو و دکو بود که گفته بودن رشد نکرده بودن و تو بارسا کامل شدن و داویدز و چندتا بازیکن مثل فن بومل که مثلا کاپیتان آیندهوون بود رو هم بازیکن بزرگ حساب نکرده بودن!!
وا... شاخ درآوردم. دکو بهترین هافبک اروپا انتخاب شده بود که اومد بارسا. رونی هم که کامل کامل بود. توی همون بازی های اولش برای بارسا هم همونجوری بازی می کرد که تو سال 2006 بازی کرد. این دیگه چجور تکاملیه؟داویدز هم که خداییش بهترین هافبک دفاعی اون موقع جهان بود، یه چیزی مثل اسین الان. فن بومل هم کاپیتان آیندهوون بود و قهرمان هلند. بقیه هم همه مثل اینها غول بودن. مگه این که تعریف شما از بازیکن بزرگ چیز دیگه ای باشه.
---------------------------------------------------------
بعد بحث لاماسیا! ما یا از اونور می افتیم یا از این ور. چرا باید پول برای یکی مثل هازارد خرج کنیم در حالیکه پدرو و بویان رو داریم. بعضیا هم از لاماسیا دفاع می کنن هم از خرید بازیکنای جوون! ما اگه از خرید بازیکن هم دفاع کردیم همش از خرید سوپراستارهایی مثل تورس و رونی بود که هنوز بازیکنی از لاماسیا در اون حد نیست، نه اینکه بریم و هازارد رو بگیریم. با این که ماتا همش 21 سالشه و کرویفم خیلی تعریف کرده و همه قبولش دارن اما خوب به نظر من تا وقتی پدرو هست اون رو هم نباید بگیریم.گرچه اکه بگیریم به خاطر سنش بازهم فقط سود کردیم.
....................................................
نکته ی بعد،اونی که می گه بعضیا انگار به خاطر ستاره ها طرفدار بارسان، فکر می کنم منظورش من و بهزاد و شهریار و چندنفری که از تورس و رونی حرف می زنیم باشه. آقا ما اگه از خرید بازیکن حرف می زنیم به خاطر اینه که دوره ی گاسپارت و رئال کهکشانی رو خیلی خوب یادمونه. فکر می کنم اتفاقا ماهایی که از خرید بازیکن حرف می زنیم اون جور که من دونستم همه کسایی هستیم که یکم سنمون بیشتره و فقط از دوره لاپورتا که بارسا دیگه مشکلی نداشت، طرفدار این تیم نبودیم. ما از زمانی که بارسا با تک ستاره ی جهانیش ریوالدو دنبال افتخار می دوید طرفدارش بودیم. این بحث ستاره های زیاد تیم رو نابود می کنه من فقط دارم از شماها می شنوم. میشه یه مثال بزنید؟؟؟؟

خوب من مثال می زنم؟ پرستاره ترین تیم یورو 2008؟ اسپانیا که قهرمان شد
جام جهانی 2006؟ایتالیا که قهرمان شد
جام جهانی2002؟ برزیل که قهرمان شد
یورو 2000؟ فرانسه و ایتالیایی که تو فینال بودن با هلندی که به دست همینا حذف شد

شایدم منظورتون دوره ی اول پرزه که هر چی جام بود رو درو کردن؟

ستاره های زیاد هیچ وقت تیم رو نابود نمی کنه!!!!!
------------------------------------------

-------------------------------------
خبرای تازه هم اینان:
ونگر گفته سسک رو به بارسا می دیم اما به لاپورتا نه! چون از شیوه ی رسانه ای کردن موضوع توسط لاپورتا خیلی ناراحته! گفته صبر می کنیم رئیس بعدی انتخاب شه با اون مذاکره می کنیم.

خبر بعد هم این که سسک گفته ونگر به من گفته وارد مذاکره برای نقل و انتقالات می شیم.

------------------------------------------
اگه نکته ای یادم رفته باشه هم بعدن اضافه می کنم.فعلا

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
چه زود برگشتم!!

خوب نکته ی دیگه که یادم رفته بود!!
چرا همگی یه دفعه اینقدر از زلاتان بدتون اومد؟

زلاتان هنوز هم یه سوپراستاره! امسال به خاطر مصدومیت و تغییر لیگ و تغییر تیم( از یک تیم تدافعی به یک تیم کاملا هجومی) و حرفای روزنامه های مادریدی سال خوبی براش نبود. اگه زلاتان بمونه که امیدوارم بمونه نیازی حتی به اون تورس و رونی که اون همه ازشون تعریف کردم، نیست. امیدوارم فقط در صورت رفتن زلات اونها رو تو بارسا ببینم.
همین ویایی که اینهمه براش سر و دست می شکنیم با این که همه کاره والنسیا بود و پنالتی زن تیم و مهاجم همیشه ثابت 22 تا زد. زلاتان هم 16 تا. مهاجمای بزرگ هم پایین و بالا دارن. یه جوری میگین انگار تقصیر زلاته که امسال 6 تایی نمی گیریم. آقا مشکل از نیمکت خالیمون بود نه از زلات.
بعضیا چقدر زود جبهشونو عوض می کنن!!!

هم پپ و هم دستیارش و هم لاپورتا هم تاکید کردن که رو زلات حساب کردن و زلات فروشی نیست.

۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
و نکته ی آخر!! این که چرا ما اینقدر زود بحثامون به ناراحتی کشیده میشه!!

توی بحث راسل و لاپورتا، من و بهزاد و بقیه ای که از راسل تعریف می کردیم متهم شدیم به نفهمیدن فلسفه بارسا!
یعنی این که بعضی ها فکر کردن بارسا رو فقط اونها میشناسن.

توی این بحث آخر! شهریاری که می گه باید ستاره بخریم رو متهم می کنید به این که بارسا رو به خاطر ستاره دوست داره! یعنی این که از امثال شهریار و من و بهزاد و... بیشتر طرفدار بارسا هستیم، اون هم طرفدارای واقعی!!

چه نیازی به زدن این حرفها توی بحث هست؟اگه جوابی هست جواب بدین وگرنه نیازی نیست کلا صورت مسئله رو عوض کنین و انگ بزنین.
( منظورم همه نیستن، فقط اونهایی که فوری بحث رو به طرفداری و فلسفه و... می کشوننه)

باید یاد بگیریم نظرات مخالف رو هم بشنویم و تحمل کنیم، حتی اگه درست تره قبول کنیم.

۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
دیگو جونم یه چیز فقط 2006 که فرانسه قهرمان نشد! ایتالیا قهرمان شد! تازه 2006 برزیل پر ستاره بود نه فرانسه!
بدم راجب رئال من موافق نیستم به نظرم رئال همیشه بازیکن خوب گرفت اما مربی هاش بد بود بلد نبودن بازیکن بخرن! ولی این سری مورینیو و فرق داره! بعدم پرز فقط یه فصل تیمش خوب بود دیگه! اون موقع هم با زیدان فیگو بکام رونالدو و... از بارسا 3 تا خوردن! اونا فقط یه فصل قهرمان اروپا شدن ولی ما دو فصل
من باهاتون موافقم باید ستاره بخریم هم لاماسیا لازمه هم خرید! از لاماسیا همیشه اس در نمیاد که! هر چند سال یه دونه توپ در میاد باید از بیرون وارد بشه ستاره
مثلا همین ارسنال که فابرگاس بهترینشونه مال خودشون نبوده که! باید بخریم ولی نه زیاد نه این که مثلا عین رئال بنزما بشینه رو نیمکت! مثلا تورس بخریم زلاتان بشینه رو نیمکت! تو تیم جای یکیشونه یا این یا اون چون افت می کنن!
الان به نظرم تنها ستاره لازم فابرگاس همین! اگه زلاتان و فروختن یه مهاجم خوبه دیگه می خوایم! من زلاتان و دوس دارم اما نمی دونم با وجود ویا چه جوری می خواد بازی بگیره مگه اینکه جفتشون وسط باشن! چون ویا اگه بیاد گوش کاراییش خیلی میاد پایین ویا مهاجم وسط باید توپ بهس بدی گل کنه و از زلاتان گل زن تره! تکنیکه ان چنان نداره مثل زلاتان! زلاتانم اخو گوش نمی تونه نمی دونم چه جوری می شه جفتشون با هم
فقط باید جفتشون وسط باشن!

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
جواب نمی دم چون ممکنه بازم دعوا بشه

لطفا دیگه دعوا نکنیم بابا به خدا زشته

هرکس عقایدی داره عقایدش هم محترمه ولی حق تحمیل به دیگران نداره

از امروز باید موضوع های بحثمون رو تغییر بدیم

متشکرم

زنده باد کاتالونیا
۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: _BARCELONA_
پیام: ۴۵۱
عضویت از: ۱۷ فروردین ۱۳۸۸
از: كمپ نو
طرفدار:
- همه بازيكنای بارسا مخصوصا ژاوی و مسی و پويول
- جوزپ گوارديولا و یوهان کرایف
- هيچكدام
- فقط و فقط تيم ملي كاتالونيا
- هيچكدام
- جوزپ گوارديولا و یوهان کرایوف
- هيچكدام
گروه:
- کاربران عضو
سلام
نقل قول
من زلاتان و دوس دارم اما نمی دونم با وجود ویا چه جوری می خواد بازی بگیره مگه اینکه جفتشون وسط باشن! چون ویا اگه بیاد گوش کاراییش خیلی میاد پایین ویا مهاجم وسط باید توپ بهس بدی گل کنه و از زلاتان گل زن تره! تکنیکه ان چنان نداره مثل زلاتان! زلاتانم اخو گوش نمی تونه نمی دونم چه جوری می شه جفتشون با هم فقط باید جفتشون وسط باشن!

اونوقت ميشه از تركيب 4-3-1-2 استفاده كرد ويا و زلاتان جلو و مسی پشت اين دو تا

تنها در نوکمپ اين گونه از رقيبان استقبال مي شود؛ «ورود سگ و مادريدی به نوکمپ ممنوع.»
۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دیگو جونم یه چیز فقط 2006 که فرانسه قهرمان نشد! ایتالیا قهرمان شد! تازه 2006 برزیل پر ستاره بود نه فرانسه!

می دونم. از دستم در رفت، تازه قبل پیامت ویرایشش کردم.

نقل قول
بدم راجب رئال من موافق نیستم به نظرم رئال همیشه بازیکن خوب گرفت اما مربی هاش بد بود بلد نبودن بازیکن بخرن! ولی این سری مورینیو و فرق داره! بعدم پرز فقط یه فصل تیمش خوب بود دیگه! اون موقع هم با زیدان فیگو بکام رونالدو و... از بارسا 3 تا خوردن! اونا فقط یه فصل قهرمان اروپا شدن ولی ما دو فصل

خوب، این از عیبهای رئاله که به قول گوتی رئیسش مثل تاجرا فکر می کنه و حوصله نداره. بعدشم اونها یه فصل خوب نبودن. چند فصل خوب بودن.
اون 3 تایی هم مربوط به آخراشون بود که دیگه پرز هم دست از اون سیاستش کشیده بود و تازه، عصر بارسا شروع شده بود.

نقل قول
من باهاتون موافقم باید ستاره بخریم هم لاماسیا لازمه هم خرید! از لاماسیا همیشه اس در نمیاد که! هر چند سال یه دونه توپ در میاد باید از بیرون وارد بشه ستاره مثلا همین ارسنال که فابرگاس بهترینشونه مال خودشون نبوده که! باید بخریم ولی نه زیاد نه این که مثلا عین رئال بنزما بشینه رو نیمکت! مثلا تورس بخریم زلاتان بشینه رو نیمکت! تو تیم جای یکیشونه یا این یا اون چون افت می کنن!

منم باهات موافقم

نقل قول
الان به نظرم تنها ستاره لازم فابرگاس همین! اگه زلاتان و فروختن یه مهاجم خوبه دیگه می خوایم! من زلاتان و دوس دارم اما نمی دونم با وجود ویا چه جوری می خواد بازی بگیره مگه اینکه جفتشون وسط باشن! چون ویا اگه بیاد گوش کاراییش خیلی میاد پایین ویا مهاجم وسط باید توپ بهس بدی گل کنه و از زلاتان گل زن تره! تکنیکه ان چنان نداره مثل زلاتان! زلاتانم اخو گوش نمی تونه نمی دونم چه جوری می شه جفتشون با هم فقط باید جفتشون وسط باشن!

درسته، فکر می کنم قرار هم هست همینجور بشه، اونجور که من تو سایتای انگلیسی و حتی خود اسپورت خوندم بارسا بعد بازی با اینتر می خواد کمی سبکش رو عوض کنه. به احتمال خیلی زیاد باز با همون سه مهاجمیم اما با دو تا مهاجم نوک.

۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: _BARCELONA_
پیام: ۴۵۱
عضویت از: ۱۷ فروردین ۱۳۸۸
از: كمپ نو
طرفدار:
- همه بازيكنای بارسا مخصوصا ژاوی و مسی و پويول
- جوزپ گوارديولا و یوهان کرایف
- هيچكدام
- فقط و فقط تيم ملي كاتالونيا
- هيچكدام
- جوزپ گوارديولا و یوهان کرایوف
- هيچكدام
گروه:
- کاربران عضو
اسپورت نوشته كه بارسا به دنبال اين سه تا بازيكنه.

تنها در نوکمپ اين گونه از رقيبان استقبال مي شود؛ «ورود سگ و مادريدی به نوکمپ ممنوع.»
۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
فکر کنم شایعه است ولی دی ماریا رو دوست دارم چون دیگه نیمکتمون خالی نمی مونه

زنده باد کاتالونیا
۶ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۲,۵۸۰ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۲۴ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۳,۵۲۵ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۳۳ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۵ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۷۲ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۵۱ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۲۱۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۳۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۹۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۰ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!