به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
مهمان_مهمان
ناظرای اینجا کاملا مشخص هستن؛ شما اگه سر می زدید به بخش های نیازمندی های سایت متوجه این موضوع می شدید.

آقا بهزاد تا آخر این هفته مسئولیت این جا رو بر عهده دارن؛ اون موقع دسترسی ها و رنکشون هم درست می شه اگه همه چیز خوب پیش بره؛ اگه نه که فکر دیگه ای می کنم.

۱۹ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نه امید جان بحث این حرفا نیست بالاخره هر کی نظری داره . ما هم دلمون برات تنگ میشه.سعی کن زود زود پیام بده.

قبول دارم دوست من اصلا بحث اصلی همینه-من خودم همیشه میگم نظرات نباید از روی تعصب باشه-و نقد هم باید دوستانه باشه نه طعنه امیز-

البته نمیگم یکی از دوستان یه مطلب بزاره بقیه به به چه چه کنند-ولی اینم که به کنایه حرفی زده بشه که موجب رنجش یه بارسایی بشه شایسته نیست.

باز نصف شبی دارم صغری کبری میچینم-نمیدونم برای چی شب که میشه مغزم فعال تر میشه.

میخوام یه اعترافی بکنم-نقد من از لاپورتا از روی تعصب بود نه از روی انصاف-البته هیچ وقت فروش رونادینهو و دکو و عشقم دوس سانتوس رو فراموش نمیکنم-ولی اگه بخوام درست و روشن به این مسئله فکر کنم میبینم که درخواست فروش اینا از سوی پپ بوده-

راستش این لاپورتا بود که از پپ حمایت کرد و اونم جواب این حمایت رو با اوردن 7 جام داد-همه میدونند که کرویف بزرگ با این کار مخالف بود-حتی لاپورتا یه خداحافظی خوب هم برای سیلوینیو ترتیب داد.

این حرفا رو زدم به این خاطر که خودم همیشه گفتم نقد از روی تعصب قابل قبول نیست-من اونقدر رونالدینهو و جیوانی رو دوست داشتم که رفتنشون برام قابل درک نبود و نیست و نخواهد بود-اینو همیشه و همه جا میگم و دوست دارم اینو روی سنگ قبرم هم هک کنند.

اگه پپ 100 تا جام دیگه هم برام میاورد نمیبخشیدمش-اونو بخشیدم فقط به این خاطر که اشک هاش رو تو امارات دیدم-دیدم که موهای سرش ریخته-دیدم که وقتی تیم جلو میافته یه بازیکن تدافعی نمیاره-دیدم که ... .

نمیدونم چرا میام اینجا و هی با شما درد و دل میکنم-شاید میخوام این جمله رو از شما هم بشنوم-دوست ندارم هیچ کدومتون جادوی رونالدینهو رو از یاد ببرید- و اگه منو دوست دارید ته قلبتون هم یه جایی برای جیوانی عزیزم داشته باشید-

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
به نظر من اینجا خیلی وضعش به هم ریخته است .باید یه فکری کرد .
مثلا می تونیم یک سری قوانین مخصوص اینجا وضع کنیم.

البته اینجا به خاطر آزادیش این همه طرفدار داره فک نکنم هیچ تاپیکی این قدر فعال باشه .
باید یک سری آزادی هایی هم وجود داشته باشه .
فک کنم همه با حرفام موافق باشند.

CATALUNYA is not Spain
۱۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
بول دارم دوست من اصلا بحث اصلی همینه-من خودم همیشه میگم نظرات نباید از روی تعصب باشه-و نقد هم باید دوستانه باشه نه طعنه امیز- البته نمیگم یکی از دوستان یه مطلب بزاره بقیه به به چه چه کنند-ولی اینم که به کنایه حرفی زده بشه که موجب رنجش یه بارسایی بشه شایسته نیست. باز نصف شبی دارم صغری کبری میچینم-نمیدونم برای چی شب که میشه مغزم فعال تر میشه. میخوام یه اعترافی بکنم-نقد من از لاپورتا از روی تعصب بود نه از روی انصاف-البته هیچ وقت فروش رونادینهو و دکو و عشقم دوس سانتوس رو فراموش نمیکنم-ولی اگه بخوام درست و روشن به این مسئله فکر کنم میبینم که درخواست فروش اینا از سوی پپ بوده- راستش این لاپورتا بود که از پپ حمایت کرد و اونم جواب این حمایت رو با اوردن 7 جام داد-همه میدونند که کرویف بزرگ با این کار مخالف بود-حتی لاپورتا یه خداحافظی خوب هم برای سیلوینیو ترتیب داد. این حرفا رو زدم به این خاطر که خودم همیشه گفتم نقد از روی تعصب قابل قبول نیست-من اونقدر رونالدینهو و جیوانی رو دوست داشتم که رفتنشون برام قابل درک نبود و نیست و نخواهد بود-اینو همیشه و همه جا میگم و دوست دارم اینو روی سنگ قبرم هم هک کنند. اگه پپ 100 تا جام دیگه هم برام میاورد نمیبخشیدمش-اونو بخشیدم فقط به این خاطر که اشک هاش رو تو امارات دیدم-دیدم که موهای سرش ریخته-دیدم که وقتی تیم جلو میافته یه بازیکن تدافعی نمیاره-دیدم که ... . نمیدونم چرا میام اینجا و هی با شما درد و دل میکنم-شاید میخوام این جمله رو از شما هم بشنوم-دوست ندارم هیچ کدومتون جادوی رونالدینهو رو از یاد ببرید- و اگه منو دوست دارید ته قلبتون هم یه جایی برای جیوانی عزیزم داشته باشید-

همه این حرفات بوی عشق به بارسا رو میده.
اگه کامنت هامو خونده باشی من همیشه از رونالدینهو طرفداری می کردم و از رفتنش ناراحت بودم.
جیووانی هم بازیکن فوق العاده ای بود .من اون موقع اونو به بویان ترجیح می دادم.

CATALUNYA is not Spain
۱۹ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
دوستان چرا به این تاپیک اینقدر گیر میدید-مگه ما اینجا به کسی توهین میکنیم-یا حرف سیاسی میزنیم-

دلمون خوشه که یه جا گیر اوردیم داریم با ئوستان درد و دل میکنیم-نظرات همو نقد میکنیم-با هم بیشتر اشنا میشیم و ... .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
دوستان چرا به این تاپیک اینقدر گیر میدید-مگه ما اینجا به کسی توهین میکنیم-یا حرف سیاسی میزنیم- دلمون خوشه که یه جا گیر اوردیم داریم با ئوستان درد و دل میکنیم-نظرات همو نقد میکنیم-با هم بیشتر اشنا میشیم و ...

بحث بیشتر سر اینه که دوستان اینجا مسائلی از قبیل احوال پرسی- شب به خیر-آشنایی با هم-و البته هر گونه حرف توهین آمیز به بارسا و کاربران سایت و مسائل بی ربط رو مطرح نکنند.

CATALUNYA is not Spain
۱۹ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: victor.valdes
پیام: ۱۱۳
عضویت از: ۱۶ فروردین ۱۳۸۹
از: catalan
طرفدار:
- victor valdes
- catalan
- pep
گروه:
- کاربران عضو
یه خبر بد :
اینیستا تو بازی دیشب مصدوم شد و بعد از تعویض با پدرو از زمین خارج شد

۱۹ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دوستان چرا به این تاپیک اینقدر گیر میدید-مگه ما اینجا به کسی توهین میکنیم-یا حرف سیاسی میزنیم-

دلمون خوشه که یه جا گیر اوردیم داریم با ئوستان درد و دل میکنیم-نظرات همو نقد میکنیم-با هم بیشتر اشنا میشیم و ... .

یعضی از دوستان فکر میکنن اینجا چت روم هست و لینک بازی . سلام احوال پرسی. شب به خیر و از این قبیل پست ها میدن...
اینک باید فرهنگش جا بیفته مثل احترام به نظرات دیگران که کم کم داره درست میشه...
احترام به تاپیک احترام به شخصیت خودمونه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: kasra_barca
پیام: ۴۴۲
عضویت از: ۶ آبان ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا
- استویچکوف
- هیچکدام
- اسپانیا
- ایرانیا اصلا فوتبالیست نیستند
- فقط پپ
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها من دوست ندارم اینجا بحث های پر تنش باشه
اکثر بحثهای اینجا حاشیه هست

از رئال مادرید و طرفداراش تو ایران متنفرم + کریستیانو عقده نالدو و مورینیو
۱۹ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
بچه ها من دوست ندارن اینجا بحث های پر تنش باشه
اکثر بحثهای اینجا حاشیه هست

این مشخصه که این بحث ها کمتر شده و اگر بعضی وقتها یه چیزهای به گوش میرسه به خاطر نزدیک بودن به انتخاباته.
امید وارم هفته دیگه ارامش بر قرار بشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۲,۶۳۸ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۵۲۱ بازدید
۳ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۳,۸۸۹ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۷۷۵ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۴ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۷۶ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۴۹ بازدید
۱۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۵۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۹۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۳ کاربر آنلاین است. (۱۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!