به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: zahra2
پیام: ۴۵۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۹
از: فومن _گیلان
طرفدار:
- xavi
- رونالدینیهو
- استقلال
- اسپانیا
- فرانک رایکازد
گروه:
- کاربران عضو
2000یورو جریمه مسی برای اهدای گل به مادرش

ستاره آرژانتینی در جریان دیدار بارسا مقابل راسینگ و پس از گلی که به ثمر رساند،پیراهنش را بالا زد و روی پیراهن زیری اش نوشته شده بود:« تولدت مبارک مامی.»

کمیته انضباطی رقابتهای لالیگا، لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا را به مبلغ 2000 یورو و البته یک کارت زرد برای بالا بردن پیراهنش درجریان جشن گرفتن گلی که وارد دروازه راسینگ سانتاندر نمود، جریمه کرد. روی پیراهن زیری مسی نوشته شده بود:« تولدت مبارک مامی.»

این اولین بار در طول این فصل نیست که کمیته انضباطی اسپانیا، چنین حرکتی را جریمه می کند. در جریان دیدار دو تیم اسپانیول و آلمریا هم خوسه کایه خون به خاطر بالا بردن پیراهنش و نشان دادن عکس دانی خارکه، کاپیتان فقید اسپانیول، پس از گلی که به ثمر رساند، 3000 یورو جریمه شد.
پس از درخواست تجدید نظر سران اسپانیول نسبت به این حکم، کمیته انضباطی، این جریمه را بخشید .

ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم !
۶ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: zahra2
پیام: ۴۵۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۹
از: فومن _گیلان
طرفدار:
- xavi
- رونالدینیهو
- استقلال
- اسپانیا
- فرانک رایکازد
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا به جريمه ليونل مسي اعتراض مي‌کند

مسي در جريان بازي با راسينگ، پيام تبريک تولد به مادرش را که روي زيرپيراهنش چاپ کرده بود نشان داد.

سايت گل – بارسلونا از کميته رقابت‌هاي اسپانيا درخواست استيناف براي جريمه ليونل مسي کرده است. مسي به دليل آن که پيام تبريک تولد به مادرش را پس از گل‌زني نشان داد اخطار گرفت و 2 هزار يورو جريمه شد.

مسي در جريان اين برد يک پنالتي را گل کرد و پيراهنش را بالا زد تا پيام را که روي زيرپيراهني‌اش چاپ کرده بود نشان دهد. اين پيام به اين معني بود: «تولدت مبارک، مادر».

در هر حال اين به عنوان شادي بيش از حد پس از گل تشخيص داده شد و اين بازيکن آرژانتيني کارت زرد گرفت و جريمه شد.

بارسلونا قصد دارد از اين جريمه شکايت کند. آنها مي‌گويند جشن گل اين بازيکن 23 ساله توهين‌آميز و التهاب‌برانگيز نبوده و پيام اجتماعي مثبتي در زمينه ارزش‌هاي خانوادگي به همراه داشته است.

بارسا مطمئن است که مي‌تواند جريمه مسي را حذف کند. خوسه کايه خون، مهاجم اسپانيول هم يک بار پس از پنالتي‌اي که زد پيام يادبودي براي دانيل خارکه، بازيکن فقيد اسپانيول نشان داد و هرچند جريمه شد، اما اين جريمه سرانجام پس گرفته شد.

ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم !
۶ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
برای فدراسیون فوتبال اسپانیا متاسفم

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۷ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
کلا دلشون میخواد جریمه کنن
اون سال کانوته الانم مسی

۷ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
دیشب بسی لذت بردیم!
بارسا خیلی خوب بازی کرد و تو همون 30 دقیقه ی اول کارو تموم کرد
مسی عالی بود.....ژاوی ترکوند.....ویا بازم گل زد و پدرو هم یه گل خیلی قشنگ زد!(واقعا" جایگیریهاش شاهکارن)
تمام بازیکنای تیم خوب بودن و من بازیکن ضعیفی تو تیم ندیدم(این پینتو هم دروازبان جالبیه!)
تنها مشکل این بازی (که به بارسا هم ربطی نداشت) خشونت خیلی زیاد آلمریا بود که به خصوص ژاوی و مسی رو چند بار خیلی بد زدن
از اون طرف رئال مادرید طی یه بازی معمولی تونست سویا رو شکست بده
گل درست سویا رو هم که داور قبول نکرد(البته خیلی سخت بود دیدنش!)
اتفاق خیلی خوب این بازی این بود که نتیجه ی بازی مشخص نیست و رئال باید بازی برگشت هم زور بزنه اما بارسا با خیال راحت رو لیگ تمرکز میکنه
احتمال اینکه رئال با این سبک بازی بتونه این فصل جامی بگیره خیلی کمه
تیمشون خیلی به رونالدو وابسته شده و تو بازیهایی که رونالدو خوب نباشه نمیتونن خوب بازی کنن و مثل همین بازی خیلی نزدیک به حریف بازی میکنن و مگه اینکه با کمک شانس ببرن....حتی تو بازی با تیمایی مثل آلمریا هم که رونالدو خوب نیست رئال افت میکنه
اینو جدول گلزناشون هم نشون میده....رونالدو که اوله اما بعد چندین هفته که از مصدومیت هیگواین میگذره هنوز اون نفر دومه(بین رئالیا) و کسی نتونسته بیشتر از هیگواین گل بزنه!

۷ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گفت و گو با گواردیولا:بعد از 2سال تکرار قهرمانی سه گانه؟فکرش را نکنید!
پپ گواردیولا از اوضاع شاگردانش می گوید
منبع: خبرورزشی

سایت گل-پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا در گفت و گو با روزنامه آ.اس به بررسی اوضاع تیمش پرداخت.او اعلام کرد که با دانی آلوس صحبت کرده تا او را برای تمدید قراردادش متقاعد کند. متن گفت و گوی او را در اینجا مطالعه کنید:

*ژاوی روز سه شنبه سی ساله شد و به نظر می رسد که از هرزمان دیگری بهتر است.فکر می کنید او تا کی به فوتبالش ادامه دهد؟

- حالاحالاها ژاوی می ماند.اگر به ذهن او بسته باشد، سالهای سال خواهد ماند،چون او فوتبال را واقعا دوست دارد ولی به شرایط فیزیکی اش هم بستگی دارد.

او چندی پیش گفته بود که نمی داند در آینده مربی شود یا نه.فکر می کنید او می تواند گواردیولای جدید باشد؟

شکی در اینکه او می تواند مربی شود، وجود ندارد و ازاین بابت مطمئنم .چون از خانه نشینی خسته می شود. شک و شبهات قابل حل است.امیدوارم که اینجا خانه او باشد و بتواند همین قدر که به عنوان بازیکن خوب بود، مربی تا این حد خوبی هم باشد

مورینیو برای کسب قهرمانی های متعددی به اینجا آمد و الان از رفتن می گوید

ولی فصل هنوز تمام نشده و در میانه راه هستیم.آنها هنوز هم می توانند در تمام رقابتها به قهرمانی برسند.

این روزها شنیده می شود که تمایل زیادی برای مربیگری در انگلیس و ایتالیا دارید.درست است؟

نمی دانم. برای پروژه های کاری ام برنامه ریزی نمی کنم. زمانی که بارسا را ترک کردم، یاد گرفتم که وقتی یک فکر در ذهنم می آید،ممکن است همه چیز به صورت برعکس پیش برود.من اینجا هستم و بازیهایمان راانجام می دهیم. بعد نتایج مارا در جایگاهمان قرار می دهد.باید ببینیم چه می شود.

بازیکنان همه درمورد تمدید قراردادتان صحبت می کنند.از اینکه این همه افراد می خواهند که شما بمانید، چه حسی دارید؟

اگر شماها(خبرنگاران) از آنها سوال نکنید آنها هم چنین جوابهایی نمی دهند.

روند تطبیق پذیری آفلای چطور است؟

او به خوبی تمرین می کند و خیلی پویاست. اصلا او را غمگین ندیده ام و از روند پیشروی او خیلی راضی ام. همیشه در حال لبخند زدن است

زمانی که مورینیو مربیان بود، فکرش را می کردید که چنین توانایی هایی داشته باشد؟

خاطرات خیلی خوبی از زمانی که مورینیو اینجا بود دارم

نظرتان در مورد تمدید قرارداد آبیدال چیست؟

سران باشگاه در حال انجام کارها هستند.فکر می کنم که آبیدال تمدید خواهد کرد.می خواهیم که بماند چون بازیکن خیلی مهمی برای ماست

و دانی آلوس؟؟آیا سران باشگاه از شما خواسته اند که او را برای ماندن متقاعد کنید؟

نه، من یک بار با دانی در این رابطه صحبت کرده ام.و به او گفته ام که چه حسی دارم. نمی خواهم که او با حالت ناراضی، اینجا بماند. او شایسته هرچه توقعش را دارد هست و بعد از آن هم سران باشگاه حق دارند که درخواست او را بپذیرند یا نه ولی امیدوارم که او اینجا یا هرجای دیگری که هست خوشبخت باشد.

نظرتان در مورد ویدئویی که تیم سویا پیش از بازی مقابل لوانته در لالیگا پخش کرد و به نحوی هوادارانش را برای حضور در ورزشگاه برای دیدارمقابل رئال تحریک نمود چیست؟

این ویدئو را ندیده ام و نمی توانم نظر بدهم.

آیا حس مشابهی با آن فصل که توانستید سه جام قهرمانی کسب کنید دارید؟

نه. اولا به این خاطر که در صد سال اخیر این اتفاق تنها یک بار رخ داد و نمی توان پس از دو سال بخواهیم که این افتخار تکرار شود. به بازیکنان هم گفته ام که صحبتهای احمقانه ای که در مورد جامهای سه گانه و این مسائل می شود را فراموش کنند. وقتی که در ذهنت اهداف بلند بالایی داری، خیلی بد است. باید به اهداف قابل دسترس بیندیشی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
سرجیو بوسکتس هم قراردادش رو تمدید کرد تا سال 2015 خیلی خوب شد
منبع

۷ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: fcbarca2010
پیام: ۱,۴۴۰
عضویت از: ۴ اسفند ۱۳۸۸
از: زير آسمون آبي
طرفدار:
- مسی
- رونالدینهو
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خدا رو شکر سرخیو بوسکتس هم قراردادش رو تا 2015 تمدید کرد.

حالا مونده دنی...

Catalonia is not Spain
۷ بهمن ۱۳۸۹
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آبیدال: اگر بتوانم رقابت کنم با بارسلونا تمدید می‌کنم، وگرنه می‌روم گلف بازی می‌کنم!
مدافع بارسلونا گفته اگر آمادگی کافی را داشته باشد قراردادش را تمدید می‌کند.

سایت گل – اریک آبیدال، مدافع بارسلونا گفته قراردادش را با این باشگاه تمدید می‌کند، اما اگر هنوز بتواند برای حضور در ترکیب رقابت کند.

قرارداد فعلی او در تابستان 2012 به پایان می‌رسد و آبی و اناری پوشان به دنبال ارائه قرارداد جدیدی به او هستند.

این بازیکن 31 ساله گفت می‌خواهد در این باشگاه بماند، اما اگر پاهایش اجازه دهد: «کاملا آماده دریافت هر پیشنهادی از بارسا هستم. همیشه گفته‌ام نمی‌توانم این باشگاه را برای حضور در سطحی بالاتر ترک کنم، چون تیمی در سطح بالاتر وجود ندارد. اگر باشگاه و من هدف یکسانی داشته باشیم به راحتی به توافق می‌رسیم.

می‌توانم یکی، دو سال دیگر قراردادم را تمدید کنم، اما اگر پاهایم اجازه ندهند، می‌گویم ممنون و خداحافظی می‌کنم. نمی‌توانم درغ بگویم، چون نمی‌دانم چه روی می‌دهد. روزی که پاهایم توانشان را از دست بدهند زندگی خود را به بازی گلف، مراقبت از خانواده‌ام و کمک به افراد جوانی که می‌خواهند فوتبالیست شوند اختصاص می‌دهم.»

آبیدال همچنین درباره اوضاع قرارداد پپ گواردیولا گفت: «به نظرم گواردیولا تا وقتی 70 ساله شود در بارسلونا می‌ماند. او مربی بسیار خوبی است و این را با نتایجی که می‌گیرد می‌بینید.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۸۹
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
پیکه: بارسا برای تبدیل شدن به بهترین تیم تاریخ باید جام های بیشتری به دست بیاورد
این ستاره 23 ساله همچنین اعتقاد دارد دیدار مقابل آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آزموني دشوار برای تیمش خواهد بود

سایت گل- جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، معتقد است برای اینکه این تیم عنوان بهترین تیم تاریخ را به دست بیاورد، باید قهرمانی های بیشتری به دست بیاورد.

این ستاره 23 ساله همچنین اعتقاد دارد دیدار مقابل آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان یک آزمون دشوار برای تیمش خواهد بود.

بارسلونا و آرسنال فصل گذشته نیز در لیگ قهرمانان مقابل هم قرار گرفتند و آبی و اناری ها در مجموع 6-3 توپچی ها را از پیش رو برداشتند.

او در مصاحبه با اسپورت ایلیوستریتد گفت:" آنها مطمئنا این بار نمایش بهتری خواهند داشت زیرا ما را بهتر می شناسند. آنها اکنون می دانند چگونه به ما حمله کنند. آنها در لیگ قهرمانان بسیار خوب کار کرده اند و در بازی های بسیاری پیروز شده اند."

او همچنین در مورد اینکه بارسا چطور می تواند به بهترین تیم تاریخ تبدیل شود، گفت:" بله، فکر می کنم بتوانیم. اما باید ببینیم در پنج تا 10 سال آینده چه نتایجی به دست می آوریم.

فکر نمی کنم در حال حاضر بتوان گفت این تیم، بهترین تیم تاریخ است زیرا کارهای زیادی است که باید انجام دهیم و به جام های زیادی دست پیدا کنیم.

یک تیم می تواند پنج، شش، هفت سال یا بیشتر به موفقیت برسد اما زمانی بعضی از بازیکنان بروند یا پا به سن بگذارند، تیم دیگر بازی های خوبی ارائه نمی دهد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۷,۶۸۹ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۴۶ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۳۹۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۵۷۲ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۴ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۲۵ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۹۱ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۸۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۷ کاربر آنلاین است. (۸۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!