به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: benbarca1
پیام: ۱۴۳
عضویت از: ۲۱ بهمن ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
بازيكنان بارسا با هر پيروزي اي كه به دست مي آورند، تاريخ ساز مي شوند.

" 30 سال بعد از شكست در فينال جام جهاني 1974، آن تيم هلند همچنان مورد ستايش قرار مي گيرد. اصطلاح توتال فوتبال از آن تيم گرفته شد، تيمي كه در آن مدافعان هم حمله مي كردند و مهاجمان نيز در كارهاي دفاعي شركت داشتند.

از اين اصطلاح مي توان براي بارسا نيز استفاده كرد. آنها توتال فوتبال قرن 21 را به نمايش مي گذارند.

بارساي فرانك رايكارد بسيار تهاجمي بازي مي كرد اما تيم گوارديولا از آن تيم هم بهتر است. اين تيم انقلابي در فوتبال است

بارسا = توتال فوتبال قرن 21

4.3.2.1. بارسا.7.6..........

هر جا سخن از بازی زیباست نام بارسلونا میدرخشد......
۱۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: taranom.messi
پیام: ۵۵۶
عضویت از: ۱۵ بهمن ۱۳۸۹
از: بارسلونا
طرفدار:
- اول مسی,ژاوی,اینیستا,افلای
- یوهان کرایف
- هیچ کدوم
- ارژانتین,اسپانیا
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- هیچ کدوم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بازيكنان بارسا با هر پيروزي اي كه به دست مي آورند، تاريخ ساز مي شوند

خیلی دوست دارم بارسا

از عارفی پرسیدند:روی نگین انگشترم چه حک کنم که وقتی شاد شدم به آن بنگرم و وقتی غمگین شدم به آن نظر کنم؟گفت: حک کن... میگذرد....
۱۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
قهرماني تيم فوتسال بارسا مبارك

حالا فرضا اون خانمومه 25 مسي 24 . آخر فصل با اختلاف 10 گل مسي آقاي گل مشه اين خط - اين نشون . !!!!!

تازه مگه كفش طلاي جهان يادتون رفته ؟!؟!؟ لئو همين الانشم از اون خانومه جلوتره

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۱۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: zahra2
پیام: ۴۵۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۹
از: فومن _گیلان
طرفدار:
- xavi
- رونالدینیهو
- استقلال
- اسپانیا
- فرانک رایکازد
گروه:
- کاربران عضو
گزارش تصویری:انسانیت و مردانگی به سبک داوید ویا!

سایت گل- عکسی که یادآوری انسانیت ها در دنیای فوتبال است. در حالی که بازیکنان بارسلونا پس از به ثمر رسیدن یکی از سه گل مسی در دیدار مقابل اتلتیکو مادرید ،گلزنی تیمشان را جشن گرفته اند و در مقابل دروازه حریف حلقه شادی تشکیل داده اند، داوید دخئا،دروازه بان اتلتیکو مصدوم شده و روی زمین افتاده است.
در این میان داوید ویا به جای آنکه با هم تیمی هایش به شادی بپردازد، بالای سر دروازه بان مصدوم اتلتیکو رفته و در کنار او ایستاده است

ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم !
۱۸ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: AMiRh03EiN72N
پیام: ۸,۰۳۲
عضویت از: ۲۹ فروردین ۱۳۸۶
از: مازندران - چالوس
طرفدار:
- لئو مسی
- هندریک یوهانز کرایوف
- استقلال تهران
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گاس هیدینگ . پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اميرحسين نوشته:

قهرماني تيم فوتسال بارسا مبارك

حالا فرضا اون خانمومه 25 مسي 24 . آخر فصل با اختلاف 10 گل مسي آقاي گل مشه اين خط - اين نشون . !!!!!

تازه مگه كفش طلاي جهان يادتون رفته ؟!؟!؟ لئو همين الانشم از اون خانومه جلوتره

مطمئنا لئو آقای گل میشه
درش شکی نیست
بازی با رئال چنان هتریک کنه که حال خانومه جا بیاد

۱۹ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آبیدال،هر روز بهتر از دیروز

وقتی بارسا در سال 2007 دفاع چپی 28 ساله را با 14 میلیون یورو به خدمت گرفت،معدودی فکر میکردند که او بتواند در آخرین روزهای مانده از مدت قراردادش در باشگاه به بالاترین سطح از بازی اش برسد،و نه تنها در پست دفاع چپ در تیم جدیدش جا بیوفتد بلکه به دفاع وسطی قابل اطمینان تبدیل شود.در ابتدا،گواردیولا در مواقع نیاز از او در مرکز دفاع استفاده میکرد.پویول فصل را با مشکلات جسمانی آغاز کرد،بنابراین در اولین دیدار فصل،برابر راسینگ،بازیکن فرانسوی در کنار پیکه زوج خط دفاعی بارسا را تشکیل دادند.از آن زمان،او به مرور در این پست شایستگی هایش را نشان داد و مصدومیت گابی میلیتو هم به حضور دامنه دار او در مرکز خط دفاعی کمک کرد.او به چند بازی برای وفق دادن و درک خواسته های مربوط به این پست جدید نیاز داشت،اما اکنون در اوج آمادگی به سر میبرد

فیزیک،سرعت و قدرت او کارش را در برابر حریفان آسان میکند.او همه را با پاسهای فوق العاده دقیق خود غافلگیر کرده است.آبیدال هفته گذشته گفته بود:"شرایط برای من و تیم خوب پیش میرود.وقتی بازیهای زیادی پشت سر هم بازی میکنی و زمان کافی برای فکر کردن وجود ندارد،به ریتم مناسبی میرسی و همه چیز آسانتر میشود".بازیکن فرانسوی در تیم ملی عادت به بازی در مرکز خط دفاعی را داشت،اما درست یکسال پیش طی مصاحبه ای اظهار داشت که ویژگی های یک مدافع مرکزی در بارسا کاملا متفاوت است،او در اینباره مدعی شد:"بازی در مرکز خط دفاع؟ در این باشگاه برای من غیر ممکن است،چراکه بازیکنان دیگری برای آن پست وجود دارند.در فرانسه،به هر حال،مدافعان چپ و راست زیادی وجود دارد اما مدافع مرکزی کمتری به چشم میخورد.زمان،به هر حال،ثابت کرد که او توانایی بازی در قلب خط دفاعی را نیز دارد.او حالا میگوید:"ترجیح میدهم در کناره ها بازی کنم اما زمانی که در قلب خط دفاعی به بازی گرفته میشوم نهایت تلاشم را میکنم.اطمینان و اعتماد مربی کمک بزرگی است".

به طور جالب توجه ای،روند تکاملی او در بارسا این فصل نقطه نقابل آن با تیم ملی فرانسه است.اگر ریموند دونمک از او در مرکز دفاع استفاده میکرد،لورن بلان جانشین او،دوباره او را به پست اصلی اش یعنی دفاع چپ بازگرداند.بلان در اولین بازی به عنوان سرمربی تیم ملی فرانسه از مکسس(رم) و رامی(لیل) در مرکز خط دفاعی استفاده کرد.آبیدال اینقدر در بارسا جا افتاده و احساس راحتی میکند که قصد دارد حرفه اش را در این تیم خاتمه دهد. مدیر برنامه های او نخستین تماس ها را با مدیر فنی بارسا جهت تمدید قرارداد او برقرار کرده است.قراردادی که تا ژوئن 2012 اعتبار دارد.آبیدال به طور شفاف اعلام کرده که اولویت او برای ادامه کار نه دستمزد بیشتر بلکه اطمینان از توانایی برای بازی تا چند سال دیگر است.او هفته گذشته دراینباره تصریح کرد:"حالم خوب است،پاهایم جواب میدهد و دوست دارم بمانم و فوتبالم را اینجا خاتمه دهم.باید ببینیم باشگاه چه پیشنهادی میدهد".اولین پیشنهاد بارسا برای تمدید قرارداد او،قراردادی یکساله با قابلیت تمدید یکسال بیشتر(بسته به تعداد مسابقاتی که بازی خواهد کرد) یعنی تا ژوئن 2014 است آبیدال،زمان بیشتری میخواهد و هر دو گروه مطمئن هستند که طی مدتی کوتاه همه چیز مرتب خواهد شد

۱۹ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ميشل پلاتيني: مسي الماس بارسلوناست
پلاتيني تاكيد كرد كه مسي قابليت هاي فردي را در سطح متفاوتي به نمايش مي گذارد

سايت گل- ميشل پلاتيني، رئيس يوفا، با ستايش از ليونل مسي، برنده توپ طلاي جهان در سال 2010، او را الماس تيم بارسلونا توصيف كرد.

اين ستاره آرژانتيني با پشت سر گذاشتن ژاوي و اينيستا، هم تيمي هايش در تيم بارسا براي دومين سال پياپي اين جايزه را از آن خود كرد.

پلاتيني كه خود بين سال هاي 1983 تا 1985 سه بار پياپي اين جايزه را از آن خود كرد، تاكيد كرد كه مسي قابليت هاي فردي را در سطح متفاوتي به نمايش مي گذارد.

او در گفتگو با نشريه اكيپ گفت:" مسي الماس يك تيم فوق العاده است. ساير بازيكنان بزرگ بارسا مانند ژاوي، اينيستا، پويول و پيكه به او نياز دارند."

پلاتيني در مورد اينكه بعضي ها مسي را بهترين بازيكن تاريخ فوتبال مي دانند، گفت:" براي چنين اظهارنظري كمي زود است. اين سوالي است كه بايد 2-3 سال ديگر به آن پاسخ داد.

هر نسلي بازيكنان بزرگي دارد وهر نسل فكر مي كند كه اين بازيكنان بهترين هاي تاريخ هستند."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: amir_fcb9
پیام: ۱,۰۳۸
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۸۹
از: محله کاتالونیایی نشین های مشهد
طرفدار:
- آندرس-ژاوی-پویول-مسی-فونتاس-تیاگو-بویان-پدرو
- یوهان کرویف
- کاتالونیا
- فرگوسن-پپ-ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
گزارش تصویری:انسانیت و مردانگی به سبک داوید ویا!

خیلی حال کردم با این کارش. واقعا هر کی بیاد توی بارسا از این کارا زیاد میکنه.

۱۹ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آلوس:هواداران اسپانیایی به من توهین می کنند ومرا میمون می نامند
آلوس در صحبتهایی اعلام کرد که زمانی که او قربانی فریادهای نژادپرستانه می شود، اعضای خانواده اش به شدت ناراحت می شوند

سایت گل- دانی آلوس، بازیکن برزیلی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که متاسفانه یادگرفته تا چطور باید با نژاد پرستی در اسپانیا تطبیق بیابد و از اینکه رفتارهای نژادپرستانه در ورزشگاه های اسپانیا غیرقابل کنترل است، ابراز تاسف کرد.

آلوس در صحبتهایی به روزنامه فولیا دسائوپائولو گفت:« من در تمام بازیها با نژاد پرستی دست و پنجه نرم می کنم ولی از این بابت ناراحت نمی شوم. هواداران به من توهین می کنند و من را میمون می نامند.در ابتدا واقعا شوکه می شدم ولی اکنون اهمیتی نمی دهم.»

ستاره برزیلی از اینکه نژادپرستی در فوتبال اسپانیا غیرقابل کنترل است و هرگز پایانی ندارد، بسیار ناراحت است. این در حالی است که تیمهای متعددی سعی کردند تا گامی برای سرکوب این رفتارهای نادرست بردارند که فایده چندانی هم نداشته :«رفتارهای نژادپرستانه زیادی با من در اسپانیا شده است.متاسفانه الان یادگرفته ام که چطور باید با این مسئله کنار بیایم. در ابتدا واقعا شوکه می شدم ولی الان اهمیتی نمی دهم. اعضای خانواده ام هم زمانی که قربانی چنین رفتارهایی می شوم، ناراحت می شوند.این هواداران ادب و تربیت ندارند.»

آلوس ادامه داد:«من یک عضو سبزه از یک خانواده سیاهپوست هستم. من نهایت تلاشم را در سالهای آتی به کار خواهم گرفت تابرای جام جهانی در اوج آمادگی باشم.درآخرین تورنمنت جام جهانی عملکرد فوق العاده ای داشتیم ولی نتوانستیم به عنوان قهرمانی برسیم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: lindo
پیام: ۱,۰۱۸
عضویت از: ۲۳ آذر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- مهندس ژاوی- داوید ویا- کینگ لئو- کاپیتان- پدرو- دن اندرس
- رونالدینیو ـ یوهان کبیر
- تاج كبير آسيا
- اسپانیا - ایتالیا
- کاپیتان فرهاد مجیدی - خسرو حیدری - جباري-رحمتی
- پپ گواردیولا- تيتو- يوهان كرايوف
گروه:
- کاربران عضو
داوید جون شرمنده کردی.

and sometimes I despair at who I've become...
(anathema, regret)
۱۹ بهمن ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۶۱۷ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۶۱ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۱۳۸ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۷۷۳ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۹۰ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۱۶ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۱۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!