به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
KOMEIL نوشته:

مسعود عزيز از دست من دلور نشو
من نميگم تو به كسي توهين كردي
من خوب ميشناسمت و ميدونم بچه صاف و ساده اي هستي
و تو رابطمون هم بارها اينو ثابت كردم
وقتي من به تو ميگم يعني عملا به در ميگم ديوار بشنوه
يه لحظه بدون همه اين بحثا به حرف من گوش كن!
نقل قول
یکی اینکه همیشه اول باید تذکر بطور شخصی باشه و بعدش بصورت جمعی!

وقتي دسته جمعي دارن بحث غلط انجام ميدن دسته جمعي هم تذكر ميگيرن
اين شيوه من و از اول هم همين طوري نظارت كردم و نقصي هم درش نيست!
نقل قول
دوما این شایسته نیست که کسی که به مراتب کمتر از افراد دیگه بحث بی منطق کرده مجرم اصلی بدونی!

من تو رو مقصر نميدونم عزيز دل
من از سه صفحه اخر خوندم بحثو و گفتم اگه بخوام جلوي بحثو بگيرم اول از يه ناظر شروع ميكنم!
تو ناظر اين سايت هستي و احترامت براي همه واجبه و همه بايد بهت احترام بزارن از جمله بنده حقير
ولي من هميشه بر اين باور بودم كه بايد از بالا درست كرد تا پايين
من روي بحثم با همه كساييه كه كارو به جايي ميكشونن كه كار به توهين و دعوا برسه
من دو ساله تمام وقتمو تو اين سايت گذاشتم و روزانه ده ساعت اينجا بودم و خيلي از اين بحثا ديدم
و اصولا تمام بحثايي كه به توهين ميكشه از اول با يه شوخي بي مزه و با يه لحن تند شروع ميشه
الان بجز لحن تو من لحن داريوش رو هم نميپسندم
و لحن خيلي هاي ديگه
چون اين نوع حرف زدن باعث ميشه طرف مقابلت فقط براي جواب دادن و ابراز عقيده شخصيش جلو بياد و از محور بحث خارج بشه و بحث به صورت شخصي پيش بره!
فكر كنم داريوش و چند نفر ديگه هم بارها اينو حس كردن كه وقتي تو لفافه حرف ميزنن باعث ميشن كه بقيه آزرده خاطر بشن.
من دوست ندارم اسم ببرم.
فقط از همتون خواهش ميكنم نزاريد كار به توهين بكشه.
پپ
پدرو
بوسكت
بويان
مسي
راسل
و ....
همه عضو باشگاه هستند و من همشونو دوست دارم و بايد با احترام باهاشون برخورد كنم
حتي خود من خيلي جاها با سياست راسل مخالفم ولي هيچ وقت تو بحثام باعث نميشم طرفداراي راسل عليه من جبهه بگيرن!
اين بحثو با تمام كابرا اينجا كردم
اميدوارم از دست من ناراحت نباشيد هيچ كدومتون
از داريوش هم معذرت ميخوام كه اسمشو بردم فقط براي تاكيد موكد بود

آخه من قربون داداش با منطقم برم
حق با تو ه
ببخشید!
تکرار نمیشه

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
پپ برای آینده بهترین هافبک دفاعی ممکن برای بازی بارسا رو تحویل داده. بوسکتس بازیکنی هست که بعد از ژاوی بیشترین تعداد پاس صحیح رو توی تیم داره. بوسکتس بازیکنیه که پلاتینی در موردش میگه بوسکتس داره فوتبال آینده رو بازی میکنه! نظر پپ و دل بوسکه هم به کنار. شک نکنید 2 سال دیگه اگه هر مربی دیگه ای جای پپ بیاد "نمیتونه" که بوسکتس رو توی بارسا فیکس بازی نده! فکر کنم بهترین یا دومین هافبک دفاعی برتر جام جهانی هم شد.

پپ برای آینده ی بارسا یه وینگر جنگنده و دونده و سرعتی رو به بارسا آورد. بازیکنی که توی پرس حریف بین همه ی بارسایی ها بی نظیره! پرس هم جزو مهمترین ارکان و نکات تاکتیکی فوتبال امروز دنیاس! از نظر گلزنی و گل سازی هم فوق العاده اس! پدرو کسیه که ویای به اون عظمت میگه من هر وقت نمیدونم باید چکار کنم از پدرو تقلید میکنم و پدرو الگوی من برای بازی در بارساس! "چون دقیقآ همون کارهایی که پپ ازش میخواد رو به درستی انجام میده!"

پس بدونید که بوسکتس مهره ی بیخودی نیست! جزو مهمترین مهره های بارساس و الان پایه ی تیکی تاکای صحیح بارساس! پدرو هم حرف های اخیر ویا به خوبی ارزش و اهمیتش رو توی تیم به خوبی نشون میده!

پپ برای آینده ی خط هافبک بارسا تیاگو رو پرورش داده. میگید تیاگو استعدادش خیلی زیاده؟! خب بر منکرش لعنت، چطور اینیستا و مسی که خدای استعداد بودن رو رایکارد برای آینده ی بارسا پرورش داده ولی تیاگو که مستعده رو پپ پرورش نداده؟!؟!

جاناتان دوس سانتوس هم 20 دقیقه بازی قبل بازی کرد. که قطعآ در ادامه ی فصل خیلی بیشتر ازش استفاده خواهد شد. هم تیاگو و هم جاناتان...

در مورد خط دفاع و عدم استفاده از فونتاسو مونیسا و ... هم باید بدونید هیچ مدافعی از سن 19 سالگی بهش بازی نمیرسه! به نظر من برای فونتاس همین که توی تیم اصلی با پیکه و پویول و ماسکرانو تمرین کنه کافیه براش! چون دفاع یه خط بی نهایت حساسه خیلی زیاد به تجربه نیاز داره و جایی نیست که بشه به بازیکن 19 ساله اعتماد کرد! رایکارد هم هرگز همچین کاری رو در طول 5 سال مربیگریش نکرد!

پویول و پیکه هم از سن 22 سالگی فیکس شدن توی بارسا!

متاسفانه به یه نکته ی خیلی مهم توجه نمیشه! اونهم شرایطی هست که درش قرار داریم. رایکارد از 5 فصلی که در بارسا بود 4 فصلش ضعیف ترین رئال های تاریخ تنها رقیبش بودن! و هر فصل هم با 17 امتیاز اختلاف قهرمان میشدیم! 2 فصلش هم قهرمان نشدیم. تیم رایکارد به دلیل تمرینات غیر استانداردی که داشت خدای مصدومیت بود! اون فصل آخر که با 15-16 امتیاز اختلاف با مادرید سوم شدیم دقیقآ نصف تیم رو نداشتیم! طبیعتآ جا برای بازی جوون ها خیلی خیلی بیشتر بود. کلآ اون زمان رایکارد از هر نظر شرایط برای بازی دادن به جوون ها مهیا بود. اختلاف امتیاز مطمئن با مادرید، مصدومیت های زیاد و خالی شدن جا برای جوون ها و ...!

ولی توجه نمیکنید که پپ فصل اولی که اومد بارسا متهم بود که باید جام کسب کنه! خودش هم جوون بود و کم تجربه و توان ریسک کردن رو نداشت و خیلی کم از جوون ها بازی گرفت! 4 هفته ی آخر هم که قهرمانی قطعی شد فقط از تیم جوانان استفاده کرد! فصل بعدش هم 250 میلیون پرز دوباره باعث شد فشار برای قهرمانی 2 چندان بشه و اختلاف میلیمتری با مادرید داشتیم! در نهایت هم هفته ی آخر لالیگا قهرمان شدیم! فصل قبل باز هم 150میلیون خرید دیگه از رئال و البته مورینیو باعث شد تا باز هم فشار برای قهرمانی بیشتر بشه روی پپ! و باز هم رقابت میلیمتری! که فقط 2 تا بازی رو در روی الکلاسیکو سرنوشت قهرمانی رو مشخص کرد! و باز هم 3 هفته آخر که قهرمانی قطعی شد کلآ راحت از تیم جوون ها استفاده کرد!

یعنی پپ داره با قوی ترین رئال "تاریخ" رقابت میکنه! طبیعتآ فشار برای کسب جام خیلی خیلی بیشتره و رقابت حساس تر! کوچکترین اشتباهی حتی در حد 1 بازی میتونه باعث عدم قهرمانی بشه، بعد مطمئن باشید همین جناب سعید در اون صورت اولین نفری خواهد بود که قهرمانی مورینیو و باختن به مورینیو رو لکه ننگ تاریخ باشگاه میدونه و اون رو به سر پپ خواهد کوبوند!! پس پپ کار کاملآ درستی میکنه که توی اکثر بازی ها بازیکن های جوون رو به کار نمیگیره!

این فصل از شروعش مشخصه که پپ هم جرئت ریسک کردن بازی دادن به جوون ها رو پیدا کرده و هم به این نتیجه رسیده که توی لالیگا فقط رئال بازی تعیین کننده اس برای قهرمانی بارسا! و احتمالآ در بقیه ی مسابقات راحت تر از جوون ها استفاده میکنه. مثل همین بازی اول که هیچ کس فکرش رو نمیکرد که جاناتان 20 دقیقه بازی کنه و یا تیاگو فیکس باشه!

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
علی نوشته:

شاید حرفی که شما می زنید درست باشه ولی خوب به هر حال هر مربی اشکالاتی داره
ولی خوب چیزی که معلومه تصمیم های درست پپ 100 برابر تصمیم های اشتباهش بوده!
متاسفانه من حس می کنم شما داری درباره مربی حرف می زنی که تیمو به حال بدی دچار کرده!جام نمیاره!بد بازی می کنه
در حالی که اینطور نیست!

بله این حرف درسته. هیچ کسم نمی تونه بگه نیست. منم این ایراد پپ رو گفتم، نگفتم بخش عمده کارشه! ولی وقتی کسی میاد میگه جوونگرایی پپ عالیه، دیگه آدم می مونه چی بگه!

بازم میگم انتقاد کردن از یک یا چند جنبه حرفه ای پپ، معنیش نفی بقیه جنبه های مثبتش نیست!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
نقل قول
The Dark Lord نوشته:

نقل قول
علی نوشته:

شاید حرفی که شما می زنید درست باشه ولی خوب به هر حال هر مربی اشکالاتی داره
ولی خوب چیزی که معلومه تصمیم های درست پپ 100 برابر تصمیم های اشتباهش بوده!
متاسفانه من حس می کنم شما داری درباره مربی حرف می زنی که تیمو به حال بدی دچار کرده!جام نمیاره!بد بازی می کنه
در حالی که اینطور نیست!

بله این حرف درسته. هیچ کسم نمی تونه بگه نیست. منم این ایراد پپ رو گفتم، نگفتم بخش عمده کارشه! ولی وقتی کسی میاد میگه جوونگرایی پپ عالیه، دیگه آدم می مونه چی بگه!

بازم میگم انتقاد کردن از یک یا چند جنبه حرفه ای پپ، معنیش نفی بقیه جنبه های مثبتش نیست!

پپ به اندازه کافی جونگرایی میکنه ولی شما هیچکدومشو قبول نداری

حرف های داریوش کاملا جامع و کامل بود

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
اون پست خیلی بیشتر از اون چند خطی بود که نقل قول کردید!
البته ما عادت کردیم که شما فقط بخشی از پست رو جواب بدید
در مورد تعبیر واژه ها
فکر میکنم همین چند وقت پیش بود که بعد از رفتن بویان گفتید ن از پپ متنفرم
این دقیقا" یه توهینه!
به هیچ وجه نباید اینو اینجا بگید که تعداد خیلی زیادی از هوادارای پپ پستا رو میخونن البته این تنفر تو تک تک پستای شما مشخصه!
همون موقع هم به پدرو و بوسکتس توهین کردید
نمیدونم اینکه بگی فلان بازیکن هویجه رو چطوری توهین حساب نمیکنید!

اما در مورد نقص های پپ!
تنها نقص پپ که مدام ازش حرف میزینید بازیکن سازیه "اونم از نظر شما"
پس اینکه تو خیلی موارد دیگه نقص داره فقط فرافکنیه!
اگه نقصی هست بگین تا ما هم بیخودی ازش حمایت نکنیم!

اما در مورد مشکلات زلاتان!
پپ با زلاتان هیچ مشکلی نداشت. زلاتان بازیکن محبوب من بوده و هست اما اون فصل دوتا جام رو به خاطر بازی ضعیف زلات از دست دادیم!
تو CL که در مقابل اینتر شاهکار کرد و 4-3 تا موقعیت خیلی خوب رو از دست داد
ضمن اینکه مشکل زلاتان این بود که به هیچ وجه در خدمت تیم بازی نمیکرد
زلاتان میخواست ستاره تیم باشه. در حالی که ویا کاملا" خودش رو در خدمت تیم قرار داد

در مورد جوون گرایی هم واقعا" نمیدونم چی بگم!
پپ پیکه رو از منچستر آورد و اون با اینکه مدافعه جلو رئال پاس گل میده!
ندیدم تا حالا شما این کارش رو بگید؟ حتما" کار مهمی نبوده
بوسکتس رو آورد که الان یه ستارست. البته اینم کار مهمی نیست
پدرو رو اورد که اولین بازیکن تاریخ شد که تو یه فصل تو تمام رقابت ها گل زد. اینم مثل اون دوتا!
تیاگو رو طوری وارد ترکیب کرد که کسی نفهمید. تیاگو خودش خوب بود و ربطی به پپ نداشت!

نقل قول
استاد پرویز مشکاتیان نوشته:
پپ برای آینده بهترین هافبک دفاعی ممکن برای بازی بارسا رو تحویل داده. بوسکتس بازیکنی هست که بعد از ژاوی بیشترین تعداد پاس صحیح رو توی تیم داره. بوسکتس بازیکنیه که پلاتینی در موردش میگه بوسکتس داره فوتبال آینده رو بازی میکنه! نظر پپ و دل بوسکه هم به کنار. شک نکنید 2 سال دیگه اگه هر مربی دیگه ای جای پپ بیاد "نمیتونه" که بوسکتس رو توی بارسا فیکس بازی نده! فکر کنم بهترین یا دومین هافبک دفاعی برتر جام جهانی هم شد.

پپ برای آینده ی بارسا یه وینگر جنگنده و دونده و سرعتی رو به بارسا آورد. بازیکنی که توی پرس حریف بین همه ی بارسایی ها بی نظیره! پرس هم جزو مهمترین ارکان و نکات تاکتیکی فوتبال امروز دنیاس! از نظر گلزنی و گل سازی هم فوق العاده اس! پدرو کسیه که ویای به اون عظمت میگه من هر وقت نمیدونم باید چکار کنم از پدرو تقلید میکنم و پدرو الگوی من برای بازی در بارساس! "چون دقیقآ همون کارهایی که پپ ازش میخواد رو به درستی انجام میده!"

پس بدونید که بوسکتس مهره ی بیخودی نیست! جزو مهمترین مهره های بارساس و الان پایه ی تیکی تاکای صحیح بارساس! پدرو هم حرف های اخیر ویا به خوبی ارزش و اهمیتش رو توی تیم به خوبی نشون میده!

پپ برای آینده ی خط هافبک بارسا تیاگو رو پرورش داده. میگید تیاگو استعدادش خیلی زیاده؟! خب بر منکرش لعنت، چطور اینیستا و مسی که خدای استعداد بودن رو رایکارد برای آینده ی بارسا پرورش داده ولی تیاگو که مستعده رو پپ پرورش نداده؟!؟!

جاناتان دوس سانتوس هم 20 دقیقه بازی قبل بازی کرد. که قطعآ در ادامه ی فصل خیلی بیشتر ازش استفاده خواهد شد. هم تیاگو و هم جاناتان...

در مورد خط دفاع و عدم استفاده از فونتاسو مونیسا و ... هم باید بدونید هیچ مدافعی از سن 19 سالگی بهش بازی نمیرسه! به نظر من برای فونتاس همین که توی تیم اصلی با پیکه و پویول و ماسکرانو تمرین کنه کافیه براش! چون دفاع یه خط بی نهایت حساسه خیلی زیاد به تجربه نیاز داره و جایی نیست که بشه به بازیکن 19 ساله اعتماد کرد! رایکارد هم هرگز همچین کاری رو در طول 5 سال مربیگریش نکرد!

پویول و پیکه هم از سن 22 سالگی فیکس شدن توی بارسا!

متاسفانه به یه نکته ی خیلی مهم توجه نمیشه! اونهم شرایطی هست که درش قرار داریم. رایکارد از 5 فصلی که در بارسا بود 4 فصلش ضعیف ترین رئال های تاریخ تنها رقیبش بودن! و هر فصل هم با 17 امتیاز اختلاف قهرمان میشدیم! 2 فصلش هم قهرمان نشدیم. تیم رایکارد به دلیل تمرینات غیر استانداردی که داشت خدای مصدومیت بود! اون فصل آخر که با 15-16 امتیاز اختلاف با مادرید سوم شدیم دقیقآ نصف تیم رو نداشتیم! طبیعتآ جا برای بازی جوون ها خیلی خیلی بیشتر بود. کلآ اون زمان رایکارد از هر نظر شرایط برای بازی دادن به جوون ها مهیا بود. اختلاف امتیاز مطمئن با مادرید، مصدومیت های زیاد و خالی شدن جا برای جوون ها و ...!

ولی توجه نمیکنید که پپ فصل اولی که اومد بارسا متهم بود که باید جام کسب کنه! خودش هم جوون بود و کم تجربه و توان ریسک کردن رو نداشت و خیلی کم از جوون ها بازی گرفت! 4 هفته ی آخر هم که قهرمانی قطعی شد فقط از تیم جوانان استفاده کرد! فصل بعدش هم 250 میلیون پرز دوباره باعث شد فشار برای قهرمانی 2 چندان بشه و اختلاف میلیمتری با مادرید داشتیم! در نهایت هم هفته ی آخر لالیگا قهرمان شدیم! فصل قبل باز هم 150میلیون خرید دیگه از رئال و البته مورینیو باعث شد تا باز هم فشار برای قهرمانی بیشتر بشه روی پپ! و باز هم رقابت میلیمتری! که فقط 2 تا بازی رو در روی الکلاسیکو سرنوشت قهرمانی رو مشخص کرد! و باز هم 3 هفته آخر که قهرمانی قطعی شد کلآ راحت از تیم جوون ها استفاده کرد!

یعنی پپ داره با قوی ترین رئال "تاریخ" رقابت میکنه! طبیعتآ فشار برای کسب جام خیلی خیلی بیشتره و رقابت حساس تر! کوچکترین اشتباهی حتی در حد 1 بازی میتونه باعث عدم قهرمانی بشه، بعد مطمئن باشید همین جناب سعید در اون صورت اولین نفری خواهد بود که قهرمانی مورینیو و باختن به مورینیو رو لکه ننگ تاریخ باشگاه میدونه و اون رو به سر پپ خواهد کوبوند!! پس پپ کار کاملآ درستی میکنه که توی اکثر بازی ها بازیکن های جوون رو به کار نمیگیره!

این فصل از شروعش مشخصه که پپ هم جرئت ریسک کردن بازی دادن به جوون ها رو پیدا کرده و هم به این نتیجه رسیده که توی لالیگا فقط رئال بازی تعیین کننده اس برای قهرمانی بارسا! و احتمالآ در بقیه ی مسابقات راحت تر از جوون ها استفاده میکنه. مثل همین بازی اول که هیچ کس فکرش رو نمیکرد که جاناتان 20 دقیقه بازی کنه و یا تیاگو فیکس باشه!

از داریوش به خاطر پست فوق العادش تشکر میکنم
تمام حرفای من همینایی هستن که داریوش گفت!
نمیدونم برای اینا چه جوابی دارید؟!

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دوستان لطفا نظر خودتون رو داشته باشید و به نظر دیگران کاری نداشته باشید. قرار نیست همه مثل شما فکر کنن!

شما ممکنه عاشق پپ باشید و من ازش متنفر باشم. این دو احساس شخصیه. خنده داره که اینکه از کسی بدت بیاد توهینه!

لطفا تموم کنید این بحثو. من هر جایی و با هر کسی و تو هر مبحثی بحث نمی کنم، و این به این معنی نیست که چیزی ندارم بگم!

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Dark Lord نوشته:
شما ممکنه عاشق پپ باشید و من ازش متنفر باشم. این دو احساس شخصیه. خنده داره که اینکه از کسی بدت بیاد توهینه!

لطفا تموم کنید این بحثو. من هر جایی و با هر کسی و تو هر مبحثی بحث نمی کنم، و این به این معنی نیست که چیزی ندارم بگم!

اینکه از کسی بدمون بیاد اصلا" توهین نیست!
مثلا" ممکنه من از داریوش متنفر باشم این توهین نیست
ولی اگه تو جمع بگم داری من ازت متنفرم این میشه توهین

اون دومی رو هم کاملا" قبول دارم. شما همیشه حرف برای گفتن دارید
حق با شماست ما این بحثو تموم میکنیم
امیدوارم دوباره شروع نشه

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Hamed نوشته:

مثلا" ممکنه من از داریوش متنفر باشم این توهین نیست
ولی اگه تو جمع بگم داری من ازت متنفرم این میشه توهین

اگه به گوشش نرسه عیب نداره

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: reloadd
پیام: ۹۶
عضویت از: ۱۱ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- اكثرا!
گروه:
- كاربران بلاک شده
تشكر از داريوش بابت پست خوبش.. اكثر حرف هاي ما هم همين بود ديگه..

۱۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
متن جالبی بود داریوش خان. استفاده کردیم

CATALUNYA is not Spain
۱۰ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۲۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۶,۴۰۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۶۶۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۳۳۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۴۵۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۷۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۹۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!