به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: ali_alex
پیام: ۱,۶۹۰
عضویت از: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بچه ها مرحله ی بعد جام حذفی باید با برنده ی والنسیا لوانته بازی کنیم .من که خیلی از والنسیا میترسم

بازی رفت اگه تو نیو کمپ باشه برای بازی برگشت
پپ میزاره بازیکنای ذخیره بازی کنن.

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Ferdaws
پیام: ۲۳۵
عضویت از: ۱۶ بهمن ۱۳۸۹
طرفدار:
- messi,xavi,iniesta
- Ronaldinho,Et'o
- Argentina
- Guardila, Guss hedeng,
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
وای بحال مادرید
فکرشو بکن 100 هزار نفر بریزن به سر اون وحشی مادریدی

۳۰ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
مورینیو بعد باختش گفته ما که به هوادارها گفتیم جام حذفی مهم نیست اولویت اول ما لالیگا

یکی نیس بهش بگه فکر کردی همه مثل خودت کم خردن

اگه مهم نبوده پس چرا واسه مراسم فیفا نیومدی مگه نگفتی بازی بعدی ما اهمیت بالایی داره

برو این فیلم هارو واسه ما در نیار

اتئلاف علیه مادرید/ درخواست چابی از نکونام : در پامپلونا رئال را شکست دهید ما قهرمان می شویم
نقل قول
در این خبر آمده که چابی از نکونام دعوت کرده است تا در جشن پایان فصل بارسلونا به نیوکمپ بیاید.

۱ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کلا اگه طرفدارای رئال 2 دقیقه فکر میکردن می فهمیدناین موری آدم نیست ولی بعضیاشون واقعا یکم خل میزنن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
مشاهده لینکطراحي_پيراهن_جديد_بارسلونا

FORCA BARCA
۱ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: leo.2012
پیام: ۵۶۵
عضویت از: ۳ مهر ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- messi,fabregas,xavi,iniesta
- ronaldinio
- perspolise chand sal pish
- spain
- any one
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
sepehr نوشته:

اصلا قشنگ نيست...لباس همين فصل كه خيلي خوشگلتره.

۱ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
چرا به کظر من خوبنا یه نکته جالب نارنجی از رنگ ها ب کاتولونیا گرفته شده خیلی حال میده با الن لباسا رئال رو ببریم
نقل قول
parastoo نوشته:

نقل قول
sepehr نوشته:

اصلا قشنگ نيست...لباس همين فصل كه خيلي خوشگلتره.

FORCA BARCA
۱ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: taranom.messi
پیام: ۵۵۶
عضویت از: ۱۵ بهمن ۱۳۸۹
از: بارسلونا
طرفدار:
- اول مسی,ژاوی,اینیستا,افلای
- یوهان کرایف
- هیچ کدوم
- ارژانتین,اسپانیا
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- هیچ کدوم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
cesc fabregas نوشته:

نقل قول
ترنم نوشته:

خدا رو شکر که بردیم ولی به نظر شما اگه مسی جلوتر بازی میکرد راحت تر نمی بردیم ؟ چرا باید اشتباهی که توی ارژانتین میکردند اینجا هم تکرارشه؟چرا مسی باید عقب بازی کنه که اونجوری موقعیت هامون از دست بره ؟
الکسیس بازیکن خوبیه ولی هنوز نمیتونه از موقعیت هایی که درست میشه خوب استفاده کنه در صورتی که مسی از موقیت های مرده هم خوب استفاده میکنه!

خواهشا حرف های تقوی رو نگین.
من وسط نیمه انداختم شبکه 3 بینم بحث فنیش کیهفدیدم تقویه.همین حرف ها رو میزد.
اتفاقا به نظر من یکی از بهترین کارهای ممکن عقب بازی کردن مسی بود.
چون که بیشترین فضا رو در اختیار بازیکنای عقب تر مثل سسک و اینیستا و سانچز میداد و حتی گل دوم هم سر همین عقب بازی کردن مسی بود.
5 تا بازیکن ریخته بوودن سر مسی(آلونسو،پپه،لاسانا،راموس و کونترائو بعد هر بار که مسی توپو میگرفت،حداقل 4 تاشون میریختن سرش)و اگه مسی جلو بازی میکرد عملا کل بازی تیم محو میشد(دقیقا مثل بازی رفت و برگشت جلوی اینتر)و ما دوباره این اشتباهو نکردیم.و همین عقب بازی کردن مسی باعث شد که مدافعا بیان جلو و دو سه بار اینیستا،دو بار سسک،یه بار آبیدال،یه بار آلوز ،چندین بار سانچز و یه بار دیگه سسک پشت مدافععا برن(البته یه گل هم باید میزدیم که داور به اشتباه آفساید گرفت و 2 بار هم به تیرک زدیم)
تقوی شعورش نمیکشه و سطحی بینه.فکر میکنه که کل تیم مسیه،در حالی که نمیدونه آقا بارسا یه تیمه ،its total football

من نمی دونستم که این حرف رو اقای تقوی هم زده چون اینقدر از این جاودانی بدم میاد که نمی خوام قیافش رو ببینم من نظر خودم رو گفتم
من میدونم مسی توانایی بازی در همجای زمین رو داره (مخصوصا اونجا که برای کمک به دفاع اومد خیلی قشنگ بود) وچون توی ارژانتین هیچکس بهتر از اون نیست مجبوره عقب تر بازی کنه ولی توی بارسا به دو دلیل مخالفم :
1 پشت سر مسی بازیکنای بزرگی مثل ژاوی اینیستا و سسک بازی میکنند که خیلی عالی خط حمله رو تغذیه میکنند پس نیازی نیست مسی عقب تر بازی کنه
2 توی این موقعیت که ویا پدرو وافلای مصدومند و ما کمبود مهاجم داریم مسی عقب بازی کنه عملا یه مهاجم بیشتر نداریم اونم الکسیسه که بازیکن خوبیه ولی نمی تونه از موقعیت ها مثل مسی استفاده کنه همون طور که دیدید موقیعت تک به تک هم خراب کرده(البته زاویه بسته رو خوب گل میکنه )
همین موضوع باعث شد که بازی قبلی لالیگا رو مساوی کنیم
و در ضمن من هم میدونم بارسا فقط مسی نیست چون توی تمام پستهاش بازیکنای بزرگی داره که اگه نباشند تیم به مشکل بر میخوره ولی مسی تموم کننده ی خوبیه و از پاس های خوبی که بهش میرسه استفاده ی کامل میکنه
این نظر منه و نظرات شما هم برای من محترمه

از عارفی پرسیدند:روی نگین انگشترم چه حک کنم که وقتی شاد شدم به آن بنگرم و وقتی غمگین شدم به آن نظر کنم؟گفت: حک کن... میگذرد....
۱ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
سلام.

1-همین مونده بود کیتا از پپ انتقاد کنه اونم تو فرسخها دوری از تیم اومده علیه پپ حرف زده!!
بابا یکی نیست بهش بگه که ما قدرتو میدونیم ،اززحماتت برای بارسا ممنونیم.ولی تو در حد فیکس شدن تو تیم نیستی اونم تو فینال لیگ قهرمانان!

2-من موندم این مورینیو با این همه شکست و تحقیر برابر بارسا کی میخواد آدم بشه، خدا میدونه! گفته طبق حرف پپه حرکتش عمدی نبوده ، وقتی این رو شنیدم عصبانی شدم و هرچه زودتر منتظر بازی برگشتم تا تو نیوکمپ 1 درس درست و حسابی دیگه بهش بدیم.ولی رو که رو نیست!!
از خدا میخوام این مورینیو تا وقتی تو رئاله(خصوصا) و بعدش هر جا میره دیگه هیچوقت برد تیمش برابر بارسا رو نبینه،چون اصلا لیاقتش رو نداره،خدا از ته دل ازت این رو میخوام.بچه ها شمام همه، همین دعا رو بکنید.

3-باید بازی با رئال رو فعلا فراموش کنیم،چون بازیمون برابر مالاگا برای ادامه امیدواری تو لالیگا حیاتیه. بازیمون قبل از بازی رئاله و به امید خدا باید حتما ببریم و پیروزی ما فشار رو رئال میاره و اونا با هر نتیجه ای یا اختلافشون با ما همون 5 میمونه که برای ما فرقی نداره و به جنگیدن ادامه میدیم.یا به 2 یا 3 میرسه که در اینصورت عالیه.ولی اگه ما خدایی نکرده پیروز نشیم زمین و زمان دست به دست هم میدن و رئالیا خودشون روهم کشتن بازی رو میبرن!

4-لطفا یکی جواب بده اگه به امید خدا رفتیم مرحله بعد حذفی بازیمون با والنسیا(بالای 90 درصد حریف دور بعدیه) بلافاصله وسط هفته بعده یا 1 وقت دیگه س؟(کی؟) چون اگه هفته بعد باشه اونوقت باید رالی بازیهای با والنسیا رو شاهد باشیم چون دقیقا این 2 بازی با بازی لیگ والنسیا پشت سرهم قرار میگیرن!واین خیلی انرژی گیره!!

5-رئال خ... شانس 6 بازی پشت سرهم تو مادریده که 4تاش تو سانتیاگوئه و 2 تاش باپیاده میرن خونه ختافه و رایو!(به ترتیب بیلبائو-زاراگوزا-ختافه-راسینگ-لوانته-رایو) مطمئنا همشون رو گلباران میکنه و تو این بین ما باید بازیهای سختی با (مالاگا-ویارئال-سوسیداد-اوساسونا-والنسیا) داشته باشیم و نباید کوچکترین لغزشی بکنیم!!وگرنه لالیگا از دست میره!! من نمیخوام اونو مورینیو بگیره!اون باید بدون جام بمونه

۱ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: ali_alex
پیام: ۱,۶۹۰
عضویت از: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
-همین مونده بود کیتا از پپ انتقاد کنه اونم تو فرسخها دوری از تیم اومده علیه پپ حرف زده!!

به سایت گل زیاد اعتماد نکنید خبر نداشته
یه چیزی گزاشته بود فصل پیش کیتا بیشتری بازیکنی بود
که برای تیم بازی کرد بیشتر از ژاوی ومسی .

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۶۴۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۵۷ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۸۳ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۶۰۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۱۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۹۳۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۰۴۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۹ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!