به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
خدایی امسال داریم میترکونیم ها الکی الکی خخخخ.نه انصافا امسال خیلی خرج کردیم.کلی بازیکن خریدیم.ولی همه از این زورشون میاد که چرا ما مصدوم ندادیم
واقعا دلم برا جام تنگ شده بود.جریان جام گرفتن ما عین شارژ نتیه که گاهی گیر میکنه تموم نمیشه بعد یهو می بینی همه شارژتو میکشه حالا ما جام نگرفتیم نگرفتیم تا امسال شخم بزنیم قشنگ

@esalatbarca
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: Ali.Pakbaz
پیام: ۱,۳۰۷
عضویت از: ۲۳ دی ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- تمام بازیکنانی که در بارسا بازی می کنند به جز پیکه
- !!
- !
- !!!!!
گروه:
- کاربران عضو
این نظر منه:

خوبی هارو همیشه به یاد داشته باش
و
بدی هارو همیشه از یاد ببر

یاد اون گلی که در زمان مربی گری پیگیرینی پدرو به رئال زد افتادم. تو بازی برگشت بود. چه حالی کردم.
یادش بخیر اون بازیرو دو هیچ بردیم .

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
پدرو از اسطوره های باشگاهه؟ باز این بازیکن مزخرف یه گل شانسی زد عده ای چند سال مداوم افتضاح بودنش رو فراموش کردن! این بازیکن بی خاصیت هیچ وقت در حد بارسا نبود. اگه کیفیت بازیکنا به تعداد گل باشه پس لابد به منطق شما پنالدو از مسی بهتره! یه زمانی این ادم ۴ تا گل خالی زده و در عوض سالهای سال بدون لیاقت لباس بارسا رو پوشیده. حالا دوستان برای سالی یه دونه گل زدنش هورا هم می کشن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
shakib mohamadian نوشته:

خدایی امسال داریم میترکونیم ها الکی الکی خخخخ.نه انصافا امسال خیلی خرج کردیم.کلی بازیکن خریدیم.ولی همه از این زورشون میاد که چرا ما مصدوم ندادیم
واقعا دلم برا جام تنگ شده بود.جریان جام گرفتن ما عین شارژ نتیه که گاهی گیر میکنه تموم نمیشه بعد یهو می بینی همه شارژتو میکشه حالا ما جام نگرفتیم نگرفتیم تا امسال شخم بزنیم قشنگ

الکی الکی ؟!

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: سوداگر
پیام: ۳,۷۰۸
عضویت از: ۴ مهر ۱۳۹۲
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- بکن بائر
- پرسپولیس
- آلمان وهلند
- کریم باقری
- آرسن ونگروگواردیولا
- سلطان علی پروین،افشین قطبی،یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The One True King of Westros نوشته:

پدرو از اسطوره های باشگاهه؟ باز این بازیکن مزخرف یه گل شانسی زد عده ای چند سال مداوم افتضاح بودنش رو فراموش کردن! این بازیکن بی خاصیت هیچ وقت در حد بارسا نبود. اگه کیفیت بازیکنا به تعداد گل باشه پس لابد به منطق شما پنالدو از مسی بهتره! یه زمانی این ادم ۴ تا گل خالی زده و در عوض سالهای سال بدون لیاقت لباس بارسا رو پوشیده. حالا دوستان برای سالی یه دونه گل زدنش هورا هم می کشن!
نه داداش گفتم بازیکن واسطوره هامون روبه انتقادبی دلیل می گیرین اگه دقت کرده باشه منظورمن رومی فهمی بازیکن میشه پدرو اسطوره می شه کرایف....درضمن دقت کن داری به پدرو می گی مزخرف یعنی به سلایق دیگران داری توهین مسقیم میکنی هرچند من به پدروعلاقه ندارم امابازیکن تیم ماست بعد اگه کسی به انریکه جونت بگه مزخرف اونوقت تریپ منطقیهارو برمی داری ومیگی به بارسایی ها توهین نکنید....حدیثی ازمعصوم علیه السلام می گم برات یادگاری داشته باش ((بادیگران آنگونه رفتار کن که دوست داری باتو رفتارکنند))

جزدلم که اوزازل تابه ابد عاشق رفت /// جاودان کس نشنیدم که دراین کاربماند ////
ازصدای سخن عشق ندیدم خوشتر/// یادگاری که دراین گنبد دوار بماند
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: ElMaestro6
پیام: ۱۸۵
عضویت از: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- ریوالدو
- اسپانیا-آرژانتین
- پپ کبیر-ارسن ونگر-بیلسا
- فوتبال داخلی نگاه کردن داره اخه :إ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این بازیکن مزخرف

نقل قول
این بازیکن بی خاصیت

نقل قول
بدون لیاقت لباس بارسا رو پوشیده

جدا از توهین های ناجوانمردانه ای ک به بازیکن خودی کردی،میخوام یاد آوری کنم صحبت های مربی تیممون(ک ممکنه ایشونم شما قبول نداشته باشی!)بعد از بازی با سوسیه داد ک خودش گفت حق پدرو بیش از ایناس..
در اینکه پدرو بازیکن تراز اولی نبوده و نیستو نخواهدم شد کسی تردیدی نداره اما نمیشه اینقد راحت زحمت هایی ک واسه تیم کشیده رو فراموش کرد هیییچ تازه بهش توهینم کنیم
نقل قول
حدیثی ازمعصوم علیه السلام می گم برات یادگاری داشته باش ((بادیگران آنگونه رفتار کن که دوست داری باتو رفتارکنند))

قابل توجه مدیریت محترم

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بی خیال تو رو خدا. بحث در مورد این بازیکن افتضاح انقدر مسخره است که اصلا نمی خوام وقت براش تلف کنم. همون موقع که با زدن ۴ تا گل خالی به نظر بعضیا ستاره می اومد من می گفتم این ۲ زار بازیکن نیست و گذشت زمان به خوبی اینو ثابت کرد. لطفا با منطق طرفداران رونالدو بازیکنا رو ارزیابی نکنین!

در ضمن منظور از مزخرف و بی خاصیت و اینا کیفیت بازیشه. اینکه خودش چی هست اصلا محل بحث نیست. جوگیر نشید.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mohammad messi نوشته:

نقل قول
ه گزارش 'ورزش سه'، مسی و رونالدو که در 7 سال اخیر تنها برندگان توپ طلا بودند، این فصل با به ‏ثمر رساندن بیش از 50 گل برای بارسا و رئال، نمایش های درخشانی داشتند. بسیاری در سال های اخیر ‏آنها را با هم مقایسه کردند اما مارادونا این بحث را بی نتیجه می داند.‏
او به خبرنگاران گفت:' مسئله این نیست که مسی بهتر از رونالدو است یا رونالدو بهتر از مسی است. ‏فکر می کنم آنها در یک سطح هستند. کریس رونالدو در مقابل دروازه ویرانگر است. در زمین حریف، ‏نباید اجازه هیچوتی به رونالدو داد. دروازه بان ها از او می ترسند. باید صادق بود؛ دروازه بان ها از ‏کریس می ترسند.‏
آنها از مسی به این شکل نمی ترسند زیرا او قدرت رونالدو را ندارد. کریس یک حرفه ای تمام عیار است. ‏فکر می کنم در حال حاضر، او در سطح مسی است.'‏

فاز این مارادونا چیه ؟؟ یه روز میگه رونالدو در سطح مسی نیس یه روز میگه رونالدو بهتره یه روز میگه در یه سطحن !!

خستس اصن!
البته احتمالا مارادونا منظورش این بوده که كريس در درون دروازه ويرانگره نه مقابل دروازه!

پدرو، الكسيس و فابرگاس و امثال ااینا دقيقا ب مرور زمان بازيشون افت كرد اونم بخاطر کم بازي دادنشون بود...
كاري كه الكسيس و فابرگاس كردن و پدرو هم بايد انجام بده وگرنه بد واسش تموم ميشه.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: zarringr
پیام: ۷۶۹
عضویت از: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- سپاهان
- ارژانتین
- هیچ کدوم ...
- یورگن کلوب
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
پدرو ک بخاطر بازی ندادن بش دوره تاتا افت کرد !! فابرگاس نه تنها افت نکرد بلکه پیشرفت هم کرد ولی تو بارسلون به چشم نیومد در حضور ژاوی و اینیستا !! حیف شد از دسش دادیم !! الکسیس هم تو بارسا پیشرفت کرد !! تو اودینزه یه بازیکن سر پایین بود ولی تو بارسا پخته شد و الان شاهد درخشش تو ارسنال هستیم !! یه نکته جالب !! از وقتی ک فابرگاس و الکسیس از بارسا رفتن بارسا دوباره در یه قدمی فیناله !! به نظرتون این به شوم بودن این دو مربوط نیس ؟؟ اخه وقتی اینا بودن ما اصلا نمیتونستیم بریم فینال !! دقیقا از سالی ک اینا اومدن ما رنگ فینالو ندیدیم !! امسالم ک چلسی خیلی زود از cl حذف شد !! بهخ نظرتون به فابرگاس این قضیه مربوط نیس ؟؟ ... نمیخوام کم کاری تیمو بندزم گردن اینا ولی خیلی جالبه ... حسرت یه چمپیون لیگ به دل فابرگاس موند بالاخره !! از این نظر ناراححتم !!

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
The One True King of Westros نوشته:

بی خیال تو رو خدا. بحث در مورد این بازیکن افتضاح انقدر مسخره است که اصلا نمی خوام وقت براش تلف کنم. همون موقع که با زدن ۴ تا گل خالی به نظر بعضیا ستاره می اومد من می گفتم این ۲ زار بازیکن نیست و گذشت زمان به خوبی اینو ثابت کرد. لطفا با منطق طرفداران رونالدو بازیکنا رو ارزیابی نکنین!

در ضمن منظور از مزخرف و بی خاصیت و اینا کیفیت بازیشه. اینکه خودش چی هست اصلا محل بحث نیست. جوگیر نشید.

گل سخت و خوبم كم نزده . تك به تكارو هم معمولا با تمركز بالا و دقت خوبي مي زد به بهترين دروازبانها .
بغل پاهاي با دقت و خوبي مي زد . سرعت خوبشم باعث مي شد خيلي وقتا تو كورس مدافعارو جا بذاره و راحت تك به تك بشه من جمله گلش به رعال تو همون بازي كه ٢-٠ شد يا گلش تو سوپر جام سال ٢٠١٢ به رعال .

تو همون بازي اي كه ٥تا زديم به مورينيو بويان وقتي بازي ٤-٠ بود يه پاس عالي پشت دفاع گرفت كه به خاطر سرعت كمش نتونست تك به تك بشه با گلر
پدرو هميشه قدرت ذهني خوبي داشت و تو مهم ترين بازيا كارش رو به بهترين شكل انجام مي داد
تو كاراي تركيبي مخصوصا با مسي خيلي وقتا شاهد همكاري زيباش
بوديم و بعضا پاساي خيلي خوبي هم مي داد
علاوه بر اين هميشه دوندگياش موثر بوده
الانم شما ادعاي خودتو اثبات شده ندون خواهشا . طبيعيه كه با مهره هاي هجومي بارسا بهش بازي نرسه . شايد هازارد و رويس و الكسيس و ... هم جاي پدرو بودن رو نيمكت مي بودن همين اندازه .

انريكه هم در مورد برگردون اخيرش گفت فقط يه بازيكن در سطح فوق العاده چنين ضربه اي مي زنه به توپ

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۹۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۹۱۲ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۳۲۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۹۸ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۹۹ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۶۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۱۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!