به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

بازي بد نبود . يه كم دير راه افتاديم . اونا هم خوب دفاع كردن . خوب سرعت مي داديم ب بازي اين اخرا
ولي بازيكن معمولي زياد داشتيم تو تركيب . بازيكنايي مثل راكيتيچ و گومز و دلوفئو خلاقيت ندارن و نمي تونن پاساي خيلي خفني بدن و موقعيت ايجاد بكنن
مخصوصا گومز
همه اميدمون مسي و سوارز بود . ولي همين امشب سوارز تو اوج بود هتريك مي كرد

مشکل تیم تاکتیکیه وگرنه نسبت به فصل قبل دفاع راست گرفتیم ضعف دفاعیمون از بین رفته دنیس خیلی بهتر از فصل قبل شده پائولینیو بازی های خوبی واسمون انجام داده نسبت به فصل قبل تقویت شدیم ولی تاکتیک نداره تیم و بدون برنامه بازی میکنند و سردرگمن بازیکنا
مثلا چرا مسی باید بیاد مهاجم نوک که بین دو دفاع وسط و دوتا هافبک باید گیر بیفته همش شت به دروازه ی حریف بود و فرصت چرخش نداشت توپشو میزدن
یا سوارز که میتونه مهاجم نوک باشه میذارتش وینگ
همینا باعث میشه پشت محوطه کم تعداد بشیم چون سوارز تو محوطه حداقل یکی دوتا دفاعو مشغول میکنه و مسی آزادتر میشه

اگه فوتبال ب همين راحتي ك تو فكر مي كني بود الان رو زمين ٧ميليارد تا مربي فوتبال داشتيم
كاش به اين درك مي رسيدي ك استدلالت و تحليلات از فوتبالدر حد ي سالن رفاقتي بيشتر نيست

من ادعایی ندارم که خیلی بلدم ولی روبرو تیم المپیاکو که 11 نفره دارن دفاع میکنن نمیام دوتا هافبک دفاعی بذارم دنیس و روبرتو را هافبک چپ و راست بذارم مسی را بیارم وسط بدون وینگر بازی کنم
در مورد حرکات مسی را ببین اکثر توپایی که بهش میرسید پشتش به دروازه بود تا میومد بچرخه دفاع و هافبکا میومدن روپاش توپشو میزدن
دلوفئو تو میلان و اورتون همش وینگ چپ بازی میکرد و خوبم بازی میکرد چه اصراریه وینگ راست بازی کنه بره سمت چپ مسی بیاد سمت راست
جالبه به من میگی تحلیلات در حد سالنه ولی کامنتت در مورد راکیتیچ و گومز و ایناس که من چندتا کامنت پایینتر دقیقا همینا را گفتم حالا نمیدونم چطور همون حرفایی که در مورد سرعت دادن به بازی راکیتیچ و گومز گفتم میشه در حد سالن ولی همونا را شما گفتی میشه تحلیل فنی

من كجا تحليل فني و تاكتيكي كردم ؟ من مي گم گومز زياد توپ لو ميده و پاس كليدي نميده و ... ك اينا خيلي واضحه

تحلي فني اونه ك بگي فلاني رو بيار تو بذار جاي فلاني فلاني رو بذار تو فلان پست و اون پستش اونجا نيست اون اونجاس .
فك كردي مربيگري مثل فيفاس ك بري يه سيستم ٤-٣-٣ انتخاب كني هر كي سرعتش بالا بودو بزاري گوشه و نتيجه بگيري

من الان کجا گفتم هرکی سرعتی تره بذاریم گوشه نتیجه میگیریم ولی هر آدم باهوشی میدونه که سوارز تو پست مهاجم نوک عملکردش 100 برابر بهتر از کناره هاس
یا اینکه میگم مسی باید کنار بازی کنه که از کنار به تو بزنه و بادفاع کمتری روبرو بشه ربطش به فیفا چیه؟
روبرو ضعیفترین تیم گروه از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنه ربطش به فیفا چیه؟
اینایی که من گفتمو هرکی که بازی های بارسارا ببینه متوجه میشه که چینش بازیکنا افتضاحه ربطی به این نداره که فک کنیم فیفاس و ترکیب تخیلی بچینیم ولی یه عده هستن که فقط نتیجه را میبینن و میگن چون صدر جدول لالیگا و گروهمون هستیم تیم خیلی خوبه و والورده خیلی خوب کار کرده ولی از نظر من بدترین بارسای دهه اخیره

چیزایی که گفتی اتفاقا دقیقا مسائل فنی و تاکتیکیه👍

تو هم ميل اون توهم داري ك دركت از فوتبال بالاس
با داداشم كلي بحث كرديم سر اين ك مي گفت كي روش مربي نيست حاليش نيست طارمي رو مي ذاره راست طارمي پستش اونجا نيست

اين تحليلا واقعا مضحك و مسخرس . طرف عمرشو تو فوتبال گذرونده بعد يكي با يه كاسه تخمه جلوش نشسته بيرون ميگه لنگش كن

بحث والورده و انريكه و اينام نيست
كليه اين موضوع

الان من نمي خوام بگم من فوتبال مي فهمم
بحث من اينه ك ماها تخصص نداريم و فوتبال خيلي تخصصي تر از اون چيزيه ك ب نظر مياد . به شخصه خودمو فاقد صلاحيت براي اظهار نظر هاي فني و ايراد گيري از كار مربياي اروپايي مي دونم
حالا شما اگه فك مي كنيد باهوش تر از مربياي تيماي بزرگ هستيد باشه ، اينطوري فك كنيد

اوکی
پس با این حساب هیچکس در هیچ زمینه ای چ فوتبال چ غیر فوتبال نباید نظری بده
چون هر کسی تو یه زمینه تخصص داره
پس اگه فیلم متوسط یا ضعیفم می بینیم حق اظهار نظر ندیم چون قطعا کارگردان اون اثر بیشتر از ما تو اون زمینه فعالیت داشته
و اگه کتاب بد میخونیم حق نداریم اظهار نظر کنیم
حق نداریم قضاوت کنیم
حتی درباره ی موسیقی
حق نداریم بگیم فلان موسیقی سخیفه
چون بهرحال اونی که اون اثر رو ساخته یکی دو تا پیرهن بیشتر از من و شما تو اون رشته پاره کرده
در کل همه چی گل و بلبله
و با تعریفی که شما کردی من از این به بعد بهتره خفه شم و درباره هیچی اظهار نظر نکنم
چون نه فیلمسازم
نه نویسنده
نه فوتبالیست
نه نقاش
نه راننده فرمول یک
کلا نتیجه میگیریم که این سایتم درشو ببندیم یا بخش کامنتا رو ببندیم حداقل و نهایتا مث اینستاگرام یه گزینه ی لایک یا آنلایک بذاریم که بعد هر بازی فقط بدون هیچ حرف اضافه ای بهم بفمونیم که مثلا این بازی صد تا لایک داشت
اون یکی بازی پنجاه
یا نه
همینم فک کنم یه جور اظهار نظر محسوب میشه
و بهتر همونه که سایت رو درشو تخته کنیم

نظر دادن تو ك دست من نيست من چه كاره ام ك به كسي بگم نظر بده يا نده .
من فقط در مورد زاويه اي ك مسائلو مي بينم حرف زدم .
اتفاقا به نظر من در مورد موسيقي و فيلم ك گفتي هم اين صدق مي كنه . من خودم موسيقي كار مي كنم ، انقد دنياش گستردس ك تا اخر عمرتم موسيقي بخوني و تحليل كني وقت كم مياري . بعد خيلي از ادمايي ك يه كسر ميزان رو نمي دونن چيه در مورد موزيك نظر كارشناسي ميدن .

فوتبال هم همينه . تو اين موردم خودم سابقه مربيگري نوجوانان دارم و هم بازي و مي دونم چقد كار سختيه . يه تمرين دادن هم كار سختيه ... البته تمرين درست درمون ك يه چيزي ب بازيكن اضافه كنه .
به نظر من مربيگري فوتبال سخت ترين شغل دنياست .
تو بازي كردن هم همينه ، معمولا همه فك مي كنن كار راحتيه ولي وقتي ميرن تو زمين مي بينن نه اينطوريام نبوده

در كل من نمي خوام بي احترامي كنم
ولي ب نظر من اگر به فوتبال علاقه داريد و بحث فني و .تحليل تاكتيك و .. حداقل يه كم در موردش مطالعه بكنيد .

۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

بازي بد نبود . يه كم دير راه افتاديم . اونا هم خوب دفاع كردن . خوب سرعت مي داديم ب بازي اين اخرا
ولي بازيكن معمولي زياد داشتيم تو تركيب . بازيكنايي مثل راكيتيچ و گومز و دلوفئو خلاقيت ندارن و نمي تونن پاساي خيلي خفني بدن و موقعيت ايجاد بكنن
مخصوصا گومز
همه اميدمون مسي و سوارز بود . ولي همين امشب سوارز تو اوج بود هتريك مي كرد

مشکل تیم تاکتیکیه وگرنه نسبت به فصل قبل دفاع راست گرفتیم ضعف دفاعیمون از بین رفته دنیس خیلی بهتر از فصل قبل شده پائولینیو بازی های خوبی واسمون انجام داده نسبت به فصل قبل تقویت شدیم ولی تاکتیک نداره تیم و بدون برنامه بازی میکنند و سردرگمن بازیکنا
مثلا چرا مسی باید بیاد مهاجم نوک که بین دو دفاع وسط و دوتا هافبک باید گیر بیفته همش شت به دروازه ی حریف بود و فرصت چرخش نداشت توپشو میزدن
یا سوارز که میتونه مهاجم نوک باشه میذارتش وینگ
همینا باعث میشه پشت محوطه کم تعداد بشیم چون سوارز تو محوطه حداقل یکی دوتا دفاعو مشغول میکنه و مسی آزادتر میشه

اگه فوتبال ب همين راحتي ك تو فكر مي كني بود الان رو زمين ٧ميليارد تا مربي فوتبال داشتيم
كاش به اين درك مي رسيدي ك استدلالت و تحليلات از فوتبالدر حد ي سالن رفاقتي بيشتر نيست

من ادعایی ندارم که خیلی بلدم ولی روبرو تیم المپیاکو که 11 نفره دارن دفاع میکنن نمیام دوتا هافبک دفاعی بذارم دنیس و روبرتو را هافبک چپ و راست بذارم مسی را بیارم وسط بدون وینگر بازی کنم
در مورد حرکات مسی را ببین اکثر توپایی که بهش میرسید پشتش به دروازه بود تا میومد بچرخه دفاع و هافبکا میومدن روپاش توپشو میزدن
دلوفئو تو میلان و اورتون همش وینگ چپ بازی میکرد و خوبم بازی میکرد چه اصراریه وینگ راست بازی کنه بره سمت چپ مسی بیاد سمت راست
جالبه به من میگی تحلیلات در حد سالنه ولی کامنتت در مورد راکیتیچ و گومز و ایناس که من چندتا کامنت پایینتر دقیقا همینا را گفتم حالا نمیدونم چطور همون حرفایی که در مورد سرعت دادن به بازی راکیتیچ و گومز گفتم میشه در حد سالن ولی همونا را شما گفتی میشه تحلیل فنی

من كجا تحليل فني و تاكتيكي كردم ؟ من مي گم گومز زياد توپ لو ميده و پاس كليدي نميده و ... ك اينا خيلي واضحه

تحلي فني اونه ك بگي فلاني رو بيار تو بذار جاي فلاني فلاني رو بذار تو فلان پست و اون پستش اونجا نيست اون اونجاس .
فك كردي مربيگري مثل فيفاس ك بري يه سيستم ٤-٣-٣ انتخاب كني هر كي سرعتش بالا بودو بزاري گوشه و نتيجه بگيري

من الان کجا گفتم هرکی سرعتی تره بذاریم گوشه نتیجه میگیریم ولی هر آدم باهوشی میدونه که سوارز تو پست مهاجم نوک عملکردش 100 برابر بهتر از کناره هاس
یا اینکه میگم مسی باید کنار بازی کنه که از کنار به تو بزنه و بادفاع کمتری روبرو بشه ربطش به فیفا چیه؟
روبرو ضعیفترین تیم گروه از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنه ربطش به فیفا چیه؟
اینایی که من گفتمو هرکی که بازی های بارسارا ببینه متوجه میشه که چینش بازیکنا افتضاحه ربطی به این نداره که فک کنیم فیفاس و ترکیب تخیلی بچینیم ولی یه عده هستن که فقط نتیجه را میبینن و میگن چون صدر جدول لالیگا و گروهمون هستیم تیم خیلی خوبه و والورده خیلی خوب کار کرده ولی از نظر من بدترین بارسای دهه اخیره

چیزایی که گفتی اتفاقا دقیقا مسائل فنی و تاکتیکیه👍

تو هم ميل اون توهم داري ك دركت از فوتبال بالاس
با داداشم كلي بحث كرديم سر اين ك مي گفت كي روش مربي نيست حاليش نيست طارمي رو مي ذاره راست طارمي پستش اونجا نيست

اين تحليلا واقعا مضحك و مسخرس . طرف عمرشو تو فوتبال گذرونده بعد يكي با يه كاسه تخمه جلوش نشسته بيرون ميگه لنگش كن

بحث والورده و انريكه و اينام نيست
كليه اين موضوع

الان من نمي خوام بگم من فوتبال مي فهمم
بحث من اينه ك ماها تخصص نداريم و فوتبال خيلي تخصصي تر از اون چيزيه ك ب نظر مياد . به شخصه خودمو فاقد صلاحيت براي اظهار نظر هاي فني و ايراد گيري از كار مربياي اروپايي مي دونم
حالا شما اگه فك مي كنيد باهوش تر از مربياي تيماي بزرگ هستيد باشه ، اينطوري فك كنيد

اگه منظورت از اینکه گفتی توام مثل اون فک میکنی درکت از فوتبال بالاس منظورت منم که شما اصلا فرض من من هیچی بلد نیستم و تاحالا اصلا فوتبال ندیدم ولی هرکسی که فوتبال دیده باشه انقدری میفهمه که بازیکن تو پست تخصصی خودش عملکرد بهتری داره
شما میگی بحث فنی نمیکنی ولی همین که میگی بازیکنا نمیتونن به هم پاس بدن یا گومز نمیتونه دوتا پاس بده این بحث چیه؟بحث فنی نیست؟اینکه میگی بازیکنا نمیتونستن توپ بگیرن راحت دریبل میخوردن زمان تاتا این بحث چیه؟بحث فنیه دیگه
اگه قرار باشه هرکسی که فوتبال بازی کرده و مربیگری کرده فقط نظر فنی بده خب الان ما باید درمورد چی اینجا بحث کنیم؟بگیم تیم خوب بازی کرد یا بگیم بد بازی کرد از لحاظ فنی و تاکتیکی حساب میشه پس در همین حدم نباید نظر داد
درکل فقط باید بیاییم تو سایت بابت برد تبریک بگیم درمورد باختم تسلیت و هیچ کامنتی در مورد خود بازی نذاریم

اينكه من گفتم گومز بلد نيست پاس خلاقانه بده ديگه يه حيز بديهي و واضحه نياز ب دانش خاصي نداره
مثلا ژاوي بازيكن خلاقيه
گتوزو جنگندس
زلاتان تموم كننده خوبيه
پيرلو خونسرده
مسي دريبلور و خلاقه
رونالدو بي ناموسه

اينا جزو بديهيات فوتباله ديگه نمي شه بگي بحث تخصصي

در مورد بازي بازيكن تو پست تخصصي
يادت نره ك توني كروس پست تخصصيش ك توش جا افتاده بود پشت فوروارد بود و بعد ها يه خط اوردنش عقب و بسيار بهتر جواب داد
يادت نره كه پيرلو يه مهاجم بود ! و بعد ها اومد شد يكي از بهترين هافبكاي تايخ
شواين اشتايگر يه هافبك كوش بود و از يه جايي به بعد اومد شد هافبك دفاعي و تازه شكوفا شد
راموس اول دفاع راست بود بعد تبديل شد ب مدافع وسط
تيري هانري وينگر بود و بعد ها شد بهترين مهاجم جزيره
فن پرسي وينگر بود و بعد تو پست مهاجم نوك تركوند
وين روني و خيلياي ديگه ...

اميدوارم جواب سوالتو كرفته باشي . البته خيلي مربيا هم با اين كار جواب نمي گيرن و هميشه قرار نيست ايده ها جواب بده .
ولي اينكه بگي تغيير پست از بيخ و بن كار اشتباهيه و كربي احمقه اين نظر درستي نيست

۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: bardiya30
پیام: ۱,۲۰۴
عضویت از: ۲۴ آذر ۱۳۹۰
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perspolis
- holand
- ali karimi
- govardiyola _ tito
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
hassan نوشته:

من با بحث شما کاری ندارم و اینکه همیشه میگم باید زمان داد همانند مربی های قبلی و اگر کسی میگه ما در تیمشون از اول فصل امیدی میدیدیم به بهتر شدن ، ما هم اون بازی ها رو نگاه میکردیم و نوسان زیاد داشتن و در بازی های زیادی قفل میشدن و کار خاصی تیم انجام نمیداد و یا با باخت و یا مساوی اونم در اوایل فصل تا نیم فصل که درون تیمشون تاکتیک نداشتن مشخص بود و من همیشه چیزهای برای بهتر شدن میدیدم و حمایت میکردم و الان هم میبینم اما چرا دروغ ضعف هایی هم داریم و باید اعتماد کنیم و زمان بدیم نه اینکه انتقادهایی که خیلی جاها ناحقه و یکی از ضعف ها رو کند بودن تیم میدونم
اما در مورد پپ گواردیولا قط این رو بگم بهترین در ۱۰ سال اخیر بوده و کسی نزدیک بهش نیست و همیشه ایده های جدیدی داره و اینکه بازی به بازی تیمش عملکرد بهتری داری و اگر کمی خوش شانس بود باید با بارسا یک چمپیوزلیگ دیگه میگرفت با اون افتضاحات داوری با اینتر و یک چمپوزلیگ با بایرن ( ضعف مهم تیمهای پپ اینه که همیشه حمله میکنه و ضدحمله های خوبی میخوره اما در این فصل بهتر شده )

بله قطعا باید بهش زمان داده بشه
اینجا ام هیشکی نگفته که باید والورده بره
اما اینکه نقدهایی که به عملکردش وارد هست رو هی ی عده نمی بینن و میگن باید برای نقد کردنش هم زمان داد حرف مسخره ایه
اگه قرار باشه هرکسی رو بخوای تو مقطع یک چهارم انتهایی فصل قضاوت کنیم که کار شاغی انجام ندادیم
دیگه تو اون دو سه ماه آخر کور و کچلام می تونن بفهمن که چی خوبه چی بده
چون کار از نشانه ها گذشته
از پارامترا گذشته
و جواب معادله خیلی واضح بر همه روشن و مبرهن میشه
اینجا کسی دشمن والوره نیست
همین دیشب سی دقیقه ی اول بازی با اینکه هیچ گلی نزدیم
بیشتر از تمام بازیای فصل به من چسبید
و اگه با همون فرمون تیم ادامه میداد و همون سطح رو حفظ می کرد حتی اگه تیم بازنده ام می شدیم باز شک نکن من خودم شخصا می اومدم درباره ی نکات مثبت بازی ش می نوشتم
چون هیچ وقت نتیجه برام مهم نبوده اگه بود میرفتم هوادار مادرید می شدم که فصل قبل تمام بازیاشو دقیقه نود با اختلاف یه گل به زور می برد و هواداراشم سر از پا نمی شناختن و اصلا شکل بازی تیم شون براشون مهم نبود
الانم همون تیم پارسال رو دارن و فقط عنصر شانس از اون تیم حذف شده و هواداراش حالا هر هفته دارن زیدان رو که تا چند ماه پیش اسطوره شون بود آباد
میکنن
متاسفانه هوادارای بارسا ام دارن کم کم شبیه مادرید فن ها میشن که فقط و فقط نتیجه رو می بینن
البته این نوع هواداری ریزشیه
تجربه نشون داده اونی که زودتر از همه از عاشقی یقه شو جر میده و سینه شو میکنه زودتر از همه ام میدون رو خالی میکنه
همین الانم نصف والورده فن ها که همیشه تو سایت پلاس بودن از دیشب سکوت اختیار کردن و با دو تا باخت یا مساوی دیگه م دلیت اکانت میکنن
درباره ی پپ باهات موافقم یکی از سه تا مربی بی نظیر
تاریخ بارسا بوده و تا ابد تو قلب مون جا
داره

همه ما بارسایی ها یا بیشتر ما هوادارا اول بازی زیبا رو میخوایم بعد نتیجه ، اما همیشه یک مربی نمیتونه از شروع کار بهترین عملکرد رو ارائه بده و این نیاز به زمان داره و تا وقتی که اون ریتم بدست نیاد بهتر فعلا نتیجه بگیریم که اون بالا بالاها باشیم
همه ما میخوایم هر چه سریعتر بهترین بازرو از تیم ببینیم
اینکهشما میگید والورده فن اینطور نیست ، خود من تا زمانی که بدونم یه سرمربی میتونه چیزی رو ارائه بده همیشه حمایت میکنم و اگر دیدم چیزی ارائه نمیده سریع میگم بدرد تیم نمیخوره دیگه مانند باخت از پاریس فصل گذشته که گفتم اگر برگردیم باز هم انریکه بدرد نمیخوره البته از بازیهای قبلیش هم فاکتور گرفتم و همانند رایکارد و تاتا در اوایل فصل و... ،
تنها مربی که هنوز میتونست ادامه بده فقط پپ بود با کمی تغییر در ترکیب چون تیمهاش سال به سال بهتر کار میکرن
امیدوارم هر چه سریعتر ضعف های تیم برطرف بشه و تیم روند رو به رشدی بگیره و اینکه در تیم سرعت بیشتری ببینیم چه در حرکات تیمی با توپ و چه حرکت های بدون توپ

تیم فقط بارسلونا
رهبر فقط گواردیولا
۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
یذره جملاتتون رو خلاصه تر بنویسین حال داشته باشیم بخونیم😅

@esalatbarca
۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: gholam14
پیام: ۷۴۶
عضویت از: ۱۲ مرداد ۱۳۸۵
از: SHIRAZ
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
چه بحثهای درجه یکی ولی دوستان مسابقه داستان بلندنویسی نیست کمی کوتاهترتاحوصله کنیم بخونیم

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۱۱ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
زغال مادریدکه دراول هفته توسط یک تیم کاتالانیایی مغلوب شده بودتوسط تاتنهام نقره داغ شد

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۱۱ آبان ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Gholam14 نوشته:

چه بحثهای درجه یکی ولی دوستان مسابقه داستان بلندنویسی نیست کمی کوتاهترتاحوصله کنیم بخونیم

لااقل بین پاراگراف ها خط فاصله بدین مثل من که بشه خوند.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
HA19 نوشته:

اينكه من گفتم گومز بلد نيست پاس خلاقانه بده ديگه يه حيز بديهي و واضحه نياز ب دانش خاصي نداره
مثلا ژاوي بازيكن خلاقيه
گتوزو جنگندس
زلاتان تموم كننده خوبيه
پيرلو خونسرده
مسي دريبلور و خلاقه
رونالدو بي ناموسه

اينا جزو بديهيات فوتباله ديگه نمي شه بگي بحث تخصصي

در مورد بازي بازيكن تو پست تخصصي
يادت نره ك توني كروس پست تخصصيش ك توش جا افتاده بود پشت فوروارد بود و بعد ها يه خط اوردنش عقب و بسيار بهتر جواب داد
يادت نره كه پيرلو يه مهاجم بود ! و بعد ها اومد شد يكي از بهترين هافبكاي تايخ
شواين اشتايگر يه هافبك كوش بود و از يه جايي به بعد اومد شد هافبك دفاعي و تازه شكوفا شد
راموس اول دفاع راست بود بعد تبديل شد ب مدافع وسط
تيري هانري وينگر بود و بعد ها شد بهترين مهاجم جزيره
فن پرسي وينگر بود و بعد تو پست مهاجم نوك تركوند
وين روني و خيلياي ديگه ...

اميدوارم جواب سوالتو كرفته باشي . البته خيلي مربيا هم با اين كار جواب نمي گيرن و هميشه قرار نيست ايده ها جواب بده .
ولي اينكه بگي تغيير پست از بيخ و بن كار اشتباهيه و كربي احمقه اين نظر درستي نيست

مگه من گفتم تغییر پست نتیجه بدی داره من میگم قتی بازیکنی داریم که پست تخصصیش مثلا مهاجم نوکه چه دلیلی داره ببریمش سمت چپ و یکی که مهاجم نیست بذاریمش پست مهاجم نوک
مثل اینه که تو دروازه ترشتگن و سیلسن داری بعد بیای اومتیتی را بذاری تو دروازه و ترشتگن را بذاری رو نیمکت به نظرت این کار عاقلانه اس؟یاوقتی دفاع راست تخصصی داری بذاریش نیمکت و یه هافبک خلاقو بذاری دفاع راست
اینم نیاز به تحلیل فنی و تاکتیکی نداره هر آدمی میتونه بفهمه هر بازیکن یا هر شغلی دیگه اگه طرف تو پست تخصصی و کار تخصصی خودش باشه عملکرد بهتری داره و بازدهیش بیشتره
امیدوارم منظور منو گرفته باشی

۱۱ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
حرب لمن حاربکم نوشته:

نقل قول
Gholam14 نوشته:

لااقل بین پاراگراف ها خط فاصله بدین مثل من که بشه خوند.

کلا هنگ کرد از بس نقل قول دادیم تو پیام پایینیم اصلا نقل قول تا نصفه جواب داد

۱۱ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
اینروزهابازصحبت ازخریدگریزمان میشودکه بنظرآماده ترک اتلتیکومیباشدهمچنین کوتینیو ولئون گورتزکا.بارسابایدهرچه زودترخودش راازشربازیکنانی که بدردتیم نمیخورندتمام کندواین سه بازیکن رابه تیم اضافه کندتااقتداربه تیم برگرددچون تیم هم مهاجم نیازدارد وهم هافبک

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۱۱ آبان ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۸۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۸۵۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۲۶۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۸۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۹۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۹۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۵۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!