به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران [ سیده سپیده حسینی | MoOn.Girl |ناظر انجمن ]
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
MarYam ッ نوشته:

سر تا پات نقد ه از کجا شروع کنم؟ :-'

مریم قرار نبودااا!
مراعات کن یکم!

نقل قول
یــا لثـارات الحـســیــن نوشته:

نقل قول
زهرا نوشته:

ظرفا رو خوب نمیشوری

باید حدس می زدم !
تازه یه برنج ساده هم نمی تونه درست کنه ، معمولا یه طرفش جزغاله شده و طرف دیگش از حال رفته !
یه کم آبرو داری کن خب !

من نمیتونم به برنج ساده درست کنم؟!
از همین زهرا خانوم بپرسین که چه سیب زمینی درست کرده بودم که دهنش آب افتاده بود!
دخترای شمالی همشون کدبانو ان! همچنین مشهدی! اصهانیام که هیچی، یه کوکو سبزی ساده نمیتونن درست کنن! @mahsa.barca

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۳ مهر ۱۳۹۴
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
کلی فک کردم تا پسوردمو یادم اومد

شناخت زیادی ازت ندارم متاسفانه
اما چندتا نکته بگم خخ

اول که کمتر به یه چی گیر بده : )))
بعدم یکم راز نگهدار باش : ))
یکمم سر به هوایی ولی خب خوب میشی :دی
ولی در کل بچه ی شادو شنگولی هستی خوشم میاد .. : )

امیدوارم زندگیت همیشه خوب و خوش باشه .
بوس ..

.. Listen to what people don't say
۳ مهر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
کلی فک کردم تا پسوردمو یادم اومد  

نقل قول

شناخت زیادی ازت ندارم متاسفانه 
اما چندتا نکته بگم خخ 

بله بله بفرما!

نقل قول
اول که کمتر به یه چی گیر بده : )))

منو این حرفا اخه؟!

نقل قول
بعدم یکم راز نگهدار باش : ))

کوفت😂

نقل قول
یکمم سر به هوایی ولی خب خوب میشی :دی

اون که عادی ـه! :دی

نقل قول
ولی در کل بچه ی شادو شنگولی هستی خوشم میاد .. : )

شما که استادِ مااایی!

نقل قول
امیدوارم زندگیت همیشه خوب و خوش باشه .
بوس .. 

همچنین عشقول!
بوس

مرسی که اومدی!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۳ مهر ۱۳۹۴
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
خب خب نفست اومد

دختر خوبي هسي تعارف نيس ميشناسي ك منو ؟ ( الان بايد بگم ك چرا ولي فقط بدون ك خوبي حسش نيس بگم )
شاد و شنگولي و اينا انرژي داري در كل خوبه

نكته اي ك به ذهنم رسيد اينه ك حرف حرف خودي

و اين ك زوري يعني يه نظر ميدي يا يه چي ميگي همه بايد با تو موافق باشن و اون كارو انجام بدن وگرنه "برچسب " ساز مخالف بودن بهشون ميخوره خب يعني چي خواهر من ؟ اصلاح كن خودتو

و اينكه حس ميكنم وقتي دوس ميشي زيادي دوووووس ميشي منظورم صميميته ، بهتره حريما رو حفظ كني و وابسته شدنم خوب نيس

يه چيز خييييييلي مهم يعني چي ساعت جفت ميشه هي اعلام ميكني؟ در اسرع وقت تركش كن اينو واقعا روش كار كن
خب فعلا همينا
در مورد كوكو سبزي : دفعه اولم بودا (نياز ب شكلك چشم يوري ) بعدشم همون دختر مشديه گف تخم مرغ زياد برن خوشمزه ميشه شل و ولي شد مايه ام -__-
چرا بعدشو نميگي ك گوشت چرخ كرده رو درست كردم و اونقدر خوشگل شده بود ؟ (همچنان نياز به اموجي چشم يوري)

به شکل نمایش کنارم مردمن
۳ مهر ۱۳۹۴
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
سلام عزیز دلم

با اینکه حس می کردم نیازی نیست نقدت کنم و خودم راحت تر خصوصی می تونم باهات صحبت کنم اما اومدم

خب بریم سره نقد

اوایل خیلی احساسی بودی و این اصلا خوب نبود و احساست به عقلت غلبه می کرد گاها" و اینو من بارها دیده بودم که یه موضوعی رو با عقل میپذیری ولی وقتی پای احساست میومد وسط کل قضیه رو فراموش می کردی و با دلایل تقریبا" چرت و پرت خودتو قانع می کردی
حس میکنم رو مورد بالا کار کردی و اینجوری که من میبینم ظاهرا دیگه عاقلانه تصمیم میگیری

نقد دوم: بسیار دهن لق بودی و نمیگم الانم هستی چون هنوز چیزی ازت درز نکرده که به گوشم برسه که بخوام باز اون موردو تاکید کنم که هستی!برای اینکه دوستانت بهت اطمینان داشته باشن و اعتماد کنن شرط اول اینه که رازدارشون باشی
امیدوارم مورد بالارو هم درست کرده باشی چون تو چند ماهِ اخیر ازت ندیدم دهن لقی کنی ولی رو حساب سابقه بدی که قدیم داشتی میگم که این موضوع خیلی مهم ه بخصوص برای تحکیم روابط و من خودم هرگز به کسی که دهن لقی کنه دیگه مثل سابق نگاه نمیکنم و جبران اون اشتباه واقعا سخت ه

مورد آخر اینکه یکم انعطاف پذیر باش، نیازی نیست در ثانیه اول حرفی که مخالف نظرت یا سلیقت ه رو بپذیری اما لاقل میتونی یکم روش فکر کنی و تحقیق کنی شاید پذیرفتیش!حس می کنم قانع کردنت تو یه سری موضوعات سخت ه و یه سری آدمارو بت میکنی واسه خودت که اینم کاره اشتباهی ه حتی اگر من باشم

خب من مواردی رو که میدونستم رو مطرحش کردم عزیزم البته 2 مورد اول مربوط به گذشتست و نمیتونم با اطمینان بگم اسمش نقده ولی رو مورد آخر کار کن سپیده جان

ببخشید طولانی شد گلم
مراقب خودت باش عزیزه دل

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۴ مهر ۱۳۹۴
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
خب دوستان نقد های خوبی کردن منم جو گیر شدم اومدم دوباره نقد کنم البته فک میکنم دوستان به نکات خوبی اشاره کردن وکامل بودن نقد هاشون.
به نظرم گاهی خیلی بچه گانه تصمیم میگیرید(البته شاید)بااینکه حس میکنم دختر بسیار باهوشی هستیدوتوی تصمیم گیری هاتون از عقلتون کمک میگیردولی گاهی شاید احساساته شایدم هیجان نوجوانیه شایدم زود جوگیریه نمیدونم اما باعث میشه به عقلتون مراجعه نکنید.

گاهی اوقات هم بایه جبه گیری بحث میکنید.که البته دیدم که وقتی منطقی باهاتون صحبت میشه زود می پذیریدکه این نکته مثبتیه.ولی گاهی به نظرم خیلی زودمیپذیرید که در برخی موارد اصلا خوب نیست یا اینکه خیلی چیز هارو نباید پذیرفت اما شما به خواطرخیلی چیزای دیگه که اصلا قانع کننده نیست میپذیرید.

نقد دیگه ای هم که دارم اینه که سعی کنید کیفیت رابطه هاتونو بالاتر باشه تا تعدادشون ادم باید دوستان زیادی داشته باشه و از بینشون بهترینا رو انتخواب کنه با وسواسی زیاد وبااون ها صمیمی باشه نه اینکه با همه دوست باشه وبخواد برای همشون وقت بذاره.

دراخرم بگم شما برای دیگران زندگی نمیکنید برای خودتون زندگی میکنید پس لازم نیست برای اینکه کسی مثلا ناراحت نشه به کارهایی که دوست ندارید تن بدید.البته فک میکنم خیلی هم کم پیش میاد همچین اتفاقی ولی خب جاهایی که نبایدتن بدید میدید جاهایی که باید تن بدید نمیدید

راستش اینا نقد های بسیارریزی بودن چون دیدم دوستان نقد های کلی رو کردن گقتم این ها هم گفته بشه خوبه.که البته شاید بعضیش هم درست نباشه.حس میکنم خیلی دوپهلو حرف زدم نیاز به توضیح بود بگید

۴ مهر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
خب خب نفست اومد

اوه اوه

نقل قول
دختر خوبي هسي تعارف نيس ميشناسي ك منو ؟ ( الان بايد بگم ك چرا ولي فقط بدون ك خوبي حسش نيس بگم )

بله بله میشناسمت کامل. مرسی.

نقل قول
شاد و شنگولي و اينا انرژي داري در كل خوبه

فدات

نقل قول
كته اي ك به ذهنم رسيد اينه ك حرف حرف خودي و اين ك زوري يعني يه نظر ميدي يا يه چي ميگي همه بايد با تو موافق باشن و اون كارو انجام بدن وگرنه "برچسب " ساز مخالف بودن بهشون ميخوره خب يعني چي خواهر من ؟ اصلاح كن خودتو

خب تقصیر خودتونه. میتونید قانعم کنین. درضمن، اون ساز مخالف رو که فقط من نمیگم از نظر همه همینه.

نقل قول
و اينكه حس ميكنم وقتي دوس ميشي زيادي دوووووس ميشي منظورم صميميته ، بهتره حريما رو حفظ كني و وابسته شدنم خوب نيس

وقتی یکی رو دوست دارم نمیتونم بهش وابسته نشم. میدونم خوب نیست، اما چه کنم دیگه..

نقل قول
يه چيز خييييييلي مهم يعني چي ساعت جفت ميشه هي اعلام ميكني؟ در اسرع وقت تركش كن اينو واقعا روش كار كن

باحال ـه خو. خوشم میاد از این حرکت. حس خوبی میده..

نقل قول
در مورد كوكو سبزي : دفعه اولم بودا (نياز ب شكلك چشم يوري ) بعدشم همون دختر مشديه گف تخم مرغ زياد برن خوشمزه ميشه شل و ولي شد مايه ام -__- چرا بعدشو نميگي ك گوشت چرخ كرده رو درست كردم و اونقدر خوشگل شده بود ؟ (همچنان نياز به اموجي چشم يوري)

بله بله. یاد رفت بگم. البته همش جاست کیدینگ بودا.

مرسی که اومدی دووودووو

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۴ مهر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سلام عزیز دلم
با اینکه حس می کردم نیازی نیست نقدت کنم و خودم راحت تر خصوصی می تونم باهات صحبت کنم اما اومدم
خب بریم سره نقد

سلام عزیزم
ممنون که اومدی..
بریم بریم

نقل قول
وایل خیلی احساسی بودی و این اصلا خوب نبود و احساست به عقلت غلبه می کرد گاها" و اینو من بارها دیده بودم که یه موضوعی رو با عقل میپذیری ولی وقتی پای احساست میومد وسط کل قضیه رو فراموش می کردی و با دلایل تقریبا" چرت و پرت خودتو قانع می کردی حس میکنم رو مورد بالا کار کردی و اینجوری که من میبینم ظاهرا دیگه عاقلانه تصمیم میگیری

آره دقیقا همینجوری بودم و خودم قبول دارم چقدر اهم بودم.
آره دیگه بالاخره انقدر بقیه هم بهم گفتن که دیگه اوکی شدم کامل. توام که اصلیش بودی دیگه

نقل قول
نقد دوم: بسیار دهن لق بودی و نمیگم الانم هستی چون هنوز چیزی ازت درز نکرده که به گوشم برسه که بخوام باز اون موردو تاکید کنم که هستی!برای اینکه دوستانت بهت اطمینان داشته باشن و اعتماد کنن شرط اول اینه که رازدارشون باشی

-___________-
بله بله قبول دارم، اون مورد درس عبرت شد که اعتماد نکنم!

نقل قول
امیدوارم مورد بالارو هم درست کرده باشی چون تو چند ماهِ اخیر ازت ندیدم دهن لقی کنی ولی رو حساب سابقه بدی که قدیم داشتی میگم که این موضوع خیلی مهم ه بخصوص برای تحکیم روابط و من خودم هرگز به کسی که دهن لقی کنه دیگه مثل سابق نگاه نمیکنم و جبران اون اشتباه واقعا سخت ه

اوهوم، شمام لطف کردی یه بار دیگه اعتماد کردی.

نقل قول
مورد آخر اینکه یکم انعطاف پذیر باش، نیازی نیست در ثانیه اول حرفی که مخالف نظرت یا سلیقت ه رو بپذیری اما لاقل میتونی یکم روش فکر کنی و تحقیق کنی شاید پذیرفتیش!حس می کنم قانع کردنت تو یه سری موضوعات سخت ه

همیشه اینجوری نیستم، 50-50 ـه معمولا. ینی نصفه مواقع اینطوری ام. چشم، سعی می کنم این مورد رو درست کنم واقعا تعداد افرادی که اینو گفتن زیاد شد.

نقل قول
و یه سری آدمارو بت میکنی واسه خودت که اینم کاره اشتباهی ه حتی اگر من باشم

وقتی یکی از نظرت بهترین ـه.. خیلی سخته بت نکنیش.. فکر کنم خیلیا اینجوری هستن..

نقل قول
خب من مواردی رو که میدونستم رو مطرحش کردم عزیزم البته 2 مورد اول مربوط به گذشتست و نمیتونم با اطمینان بگم اسمش نقده ولی رو مورد آخر کار کن سپیده جان

خوب کردی گفتی اتفاقا. میمونه اینجا که هروقت خوندم یاد حماقتام بیوفتم. حتما کار می کنم رو اون مورد.

نقل قول
ببخشید طولانی شد گلم مراقب خودت باش عزیزه دل

نه بابا این چه حرفیه، هر چی بیشتر بهتر.
همچنین
مرسی که اومدی عزیــــــزم

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۴ مهر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
خب دوستان نقد های خوبی کردن منم جو گیر شدم اومدم دوباره نقد کنم البته فک میکنم دوستان به نکات خوبی اشاره کردن وکامل بودن نقد هاشون.

مرسی که بازم اومدین.

نقل قول
به نظرم گاهی خیلی بچه گانه تصمیم میگیرید(البته شاید)بااینکه حس میکنم دختر بسیار باهوشی هستیدوتوی تصمیم گیری هاتون از عقلتون کمک میگیردولی گاهی شاید احساساته شایدم هیجان نوجوانیه شایدم زود جوگیریه نمیدونم اما باعث میشه به عقلتون مراجعه نکنید.

احساساته بیشتر.

نقل قول
گاهی اوقات هم بایه جبه گیری بحث میکنید.که البته دیدم که وقتی منطقی باهاتون صحبت میشه زود می پذیریدکه این نکته مثبتیه.ولی گاهی به نظرم خیلی زودمیپذیرید که در برخی موارد اصلا خوب نیست یا اینکه خیلی چیز هارو نباید پذیرفت اما شما به خواطرخیلی چیزای دیگه که اصلا قانع کننده نیست میپذیرید.

" خاطر " البته. -_- :دی
خودمم نمیدونم چرا اینجوریم. اینم برمیگرده به همون موردی که نازنین جون گفت دیگه. روش کار می کنم حتما..

نقل قول
نقد دیگه ای هم که دارم اینه که سعی کنید کیفیت رابطه هاتونو بالاتر باشه تا تعدادشون ادم باید دوستان زیادی داشته باشه و از بینشون بهترینا رو انتخواب کنه با وسواسی زیاد وبااون ها صمیمی باشه نه اینکه با همه دوست باشه وبخواد برای همشون وقت بذاره.

اصولا من همیشه با یکی، دو نفر خیلی صمیمیم اما در مقابلش سعی می کنم با همه دوست باشم، فکر نکنم بد باشه ها.

نقل قول
دراخرم بگم شما برای دیگران زندگی نمیکنید برای خودتون زندگی میکنید پس لازم نیست برای اینکه کسی مثلا ناراحت نشه به کارهایی که دوست ندارید تن بدید.البته فک میکنم خیلی هم کم پیش میاد همچین اتفاقی ولی خب جاهایی که نبایدتن بدید میدید جاهایی که باید تن بدید نمیدید

خب اگه اون ناراحتی بخاطر من باشه نمیتونم عکس العمل نشون ندم.. خب آدمی ـه دیگه، نمیشه که بی تفاوت باشه.

نقل قول
راستش اینا نقد های بسیارریزی بودن چون دیدم دوستان نقد های کلی رو کردن گقتم این ها هم گفته بشه خوبه.که البته شاید بعضیش هم درست نباشه.حس میکنم خیلی دوپهلو حرف زدم نیاز به توضیح بود بگید

بله بله فهمیدم کاملا.

بازم مرسی که اومدین..

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۴ مهر ۱۳۹۴
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
سپید ناموسا من چی بگم دیگه؟؟ همرو که گفتن دوستان چیزی نموند

دختر خوبی ای و از این چیزا... اسمتم خیلی عالیه

اممم یکم سخت میگیری قضایا رو
مسائل کوچیکو بزرگ میکنی بیخیال دنیا ارزش نداره دخترم

یکم زیاد احساسات به خرج میدی باعث میشه جلو منطقتو بگیره

فکر کنم جوگیریم گفتن دوستان من دوباره اشاره میکنم

زیاد چسبیدی به دنیای مجازی دنیای اصلیو ول کردی به نظرم یکم فعالیتتو کم کن تو فضای مجازی

همین دیگه
عرضی نیست

۵ مهر ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۲,۵۶۱ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۵۱۸ بازدید
۳ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۳,۸۴۵ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۷۶۵ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۴ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۷۴ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۴۷ بازدید
۱۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۵۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۹۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۹ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!