به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هواداران خشمگين ناپولي، خواهان استفاده مجدد از پيراهن شماره 10 شدند

شمار زيادي از هواداران باشگاه ناپولي ايتاليا که از اظهارات اخير "ديه گو مارادونا"، اسطوره سابق اين تيم، خشمگين شده اند، با ارسال ايميل هاي متعدد به سايت اين باشگاه، خواستار استفاده مجدد از پيراهن شماره 10 شدند که سالهاست به احترام مارادونا بلا استفاده است.

به گزارش یوفا: مارادونا سه شنبه شب به منظور تماشاي ديدار اينترميلان با جنوا در چارچوب رقابتهاي جام حذفي باشگاههاي ايتاليا در ورزشگاه سن سيرو بود.

وي اندکي قبل از مسابقه در گفت و گو با خبرنگاران مدعي شد که اگر "ماسيمو موراتي" در دوران بازيگري او رييس باشگاه اينتر بود، بدون شک او هم بازيکن تيم اينتر مي شد.

سرمربي کنوني تيم ملي فوتبال آرژانتين در ادامه تصريح کرد که احترام بسيار زيادي براي هواداران باشگاه ناپولي قايل است و آنها را هميشه در قلبش عزيز مي دارد اما اين اظهارات هم نتوانست مانع از خشم شديد هواداران شود و صبح امروز/چهارشنبه/ با انبوه پيام هاي خود، خواستار استفاده مجدد از پيراهن شماره 10 شدند.

پيراهن شماره 10 ناپولي از روز 30 ماه آوريل سال 2006 به پاس احترام و گراميداشت مارادونا که زماني بازيکن اسطوره اي اين تيم بوده، بايگاني شده است.

"روبرتو سوسا" آخرين بازيکني بود که اين پيراهن را برتن کرد و اکنون هواداران علاقه مندند که شماره 10 را بر تن "ازکيل لابسي" ببينند.

۲۶ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: يک روزنامه چاپ انگليس امروز نوشت، نمايندگان باشگاه ثروتمند منچسترسيتي براي مذاکره با سران آث ميلان در مورد خريد "کاکا" وارد ميلان شدند.

به گزارش یوفا: "گري کوک" دبير باشگاه منچسترسيتي و "پل الدريج" مدير اجرايي هر دو عازم ايتاليا شده اند تا موافقت ميلان براي فروش کاکا را بدست آورند.

روزنامه ديلي اکسپرس در ادامه خبر خود مدعي شد:‌ با توجه به اينکه پول هيچ اهميتي براي عرب هاي متمول ابوظبي ندارد، به نظر مي رسد کاملا آماده اند که با مبلغي هنگفت در حد رکوردهاي جهاني، کاکاي 26 ساله و بهترين بازيکن سابق جهان را به چنگ آورند.

ظواهر امر حاکي از اين است که منچسترسيتي مي خواهد به اين ستاره برزيلي دستمزد 220 هزار يورو در هفته را پيشنهاد دهد و حتي از "روبينيو" که هموطن کاکاست خواسته اند او را راضي کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: نخستين بازي " ديويد بکام براي آث ميلان ، سيلويو برلوسکوني نخست وزير ايتاليا و رئيس سابق اين باشگاه را تحت تاثير قرار داد.

به گزارش یوفا خبرگزاري ايتاليايي آنسا از برلوسکوني نقل کرد: ديويد بکام مرا سخت تحت تاثير قرار داده است .وي حرفه اي گري و در عين حال فروتني و افتادگي زيادي از خود نشان داد .

بکام در ديدار حساس اواخر هفته گذشته ميلان در برابر آ.اس . رم که به تساوي دو بردو دو تيم انجاميد براي نخستين بار از زماني که توسط باشگاه لس آنجلس گالکسي امريکا به ميلان قرض داده شد به ميدان رفت و بازي ماهرانه اي انجام داد .

اين هافبک انگليس همچنين سخت مورد ستايش سران باشگاه ايتاليايي و هم تيمي هايش قرار گرفت .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: تیم فوتبال یوونتوس با برتری پرگل مقابل کاتانیا به جمع هشت تیم برتر مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های ایتالیا پیوست.

به گزارش یوفا: در آخرین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های ایتالیا شب گذشته تیم یوونتوس به مصاف کاتانیا رفت و توانست طی یک بازی برتر حریف خود را با سه گل شکست دهد.

برای یوونتوس در این بازی مارکو مارکیونی (4)، سباستین جیووینکو (69) و الساندرو دل پیرو (71) گلزنی کردند تا بانوی پیر فوتبال ایتالیا (لقب یوونتوس) به جمع تیم‌های برتر جام حذفی باشگاه‌های این کشور راه یابد.

در پایان مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های ایتالیا تیم‌های یوونتوس، اینترمیلان، آاس رم، تورینو، لاتزیو، ناپولی، سامپدوریا و ادوینزه به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کردند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کاکا در یک قدمی شکستن رکورد نقل و انتقالات.

" مارک بوئن " یکی از مدیران باشگاه منچسترسیتی اعلام کرد در یک قدمی امضای قرارداد با " کاکا " ستاره برزیلی میلان قرار گرفته اند.

نمایندگان منچسترسیتی در میلان حضور دارند و پیشنهاد 100 میلیون پوندی خود برای این هافبک برزیلی ارائه داده اند.
" بوئن " به بی بی سی گفت: « ما معتقدیم امضای قرارداد بسیار نزدیک است. »
" دیگو کاسچو " مدیر برنامه های کاکا نیز اعلام کرد در صورتی که میلان بخواهد او را بفروشد، بهترین بازیکن جهان در سال 2007 از انتقال به منچسترسیتی استقبال می کند.

" بوئن " می گوید: « من از علاقه او به میلان آگاهم اما زمانی که مردم می گویند این قرارداد منتفی است، متوجه نمی شوم. ما هنوز به امضای قرارداد با کاکا امیدواریم. این موقعیت برای هر نفر شگفت انگیز است اما در واقع این قرارداد به نفع هر دو طرف خواهد بود. چگونه نزدیک شدیم را نمی دانم اما ما می دانیم به احتمال بسیار زیاد کاکا به منچسترسیتی خواهد آمد. »

مدیربرنامه های " کاکا " نیز اعلام کرد احتمال انتقال او به منچسترسیتی وجود دارد اما نه با دستمزد هفتگی 500 هزارپوند که گزارش شده است.
" کاسچو " به بی بی سی گفت: « اگر میلان به ما اجازه مذاکره دهد، غیرممکن نیست. سپس ما خواهیم دید که من سیتی چه پیشنهادی ارائه می دهد. کاکا از این پیشنهاد اطلاع دارد اما باشگاه هیچ گونه اجازه ای به ما برای مذاکره نداده است، بنابراین ما مذاکره ای نداشته ایم. این پیشنهاد بسیار خوبی است اما نه فقط از نظر مالی. »
مدیر برنامه های " کاکا " افزود: « ما نگاه می کنیم اگر منچسترسیتی به رقابت های جام قهرمانان اروپا راه یابد، به یکی از تیم های مطرح دنیا تبدیل شود و این شرایط را حفظ کند، می توانیم قرارداد طولانی مدت امضا کنیم. کاکا از نظر مالی چیزی نمی خواهد و هیچ درخواستی از جمله حفظ روبینیو نداشته است. »

در گذشته، " کاکا " در مصاحبه با تلویزیون متعلق به " سیلویو برلوسکونی " گفته بود که می خواهد در میلان بماند.
او گفت: « می خواهم در میلان رشد کنم. این موضوع را همیشه گفته ام. سایر باشگاه های می توانند هر پیشنهادی دارند ارائه دهند اما من متعلق به میلان هستم. همواره تکرار کردم برای افزایش گل های زده ام قصد دارد در میلان بمانم. سپس اگر یک روز میلان بخواهد مرا بفروشد این موضوع متفاوت خواهد بود. آرزو دارم یک روز کاپیتان این تیم شوم. »

گزارشات رسیده حاکی از آن است، پیشنهاد منچسترسیتی روز چهارشنبه ارائه شده اما مسئولان این تیم هیچ گونه اظهارنظر رسمی در این مورد نداشته اند.
سخنگوی باشگاه منچسترسیتی به رادیو بی بی سی گفت: « ما روی 70 نام بزرگ دست گذاشته ایم که می توانیم آن ها را در پنجره نقل و انتقالات به خدمت بگیریم. ما مجذوب هیچ از نام ها قرار نمی گیریم و آمدن آن ها به منچسترسیتی اهمیتی ندارد. »

باشگاه میلان اعلام کرد، " آدریانو گالیانی " مدیر اجرایی آن ها روز سه شنبه در مورد آینده " کاکا " با نماینده رسمی باشگاه من سیتی ملاقات کرده است.

در حال حاضر رکورد نقل و انتقالات 46 میلیون پوند و در اختیار " زین الدین زیدان " است که سال 2001 با این مبلغ از یوونتوس به رئال مادرید پیوست.
" کاکا " سال 2003 از سائوپائولو برزیل به میلان پیوست و از آن زمان، اسکودتو، جام قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان را با این تیم بدست اورده است. همچنین این هافبک هجومی در سال 2007 برنده جایزه " Ballon d'Or " و مرد سال فوتبال جهان را از آن خود کرد.

" شیخ منصور بن زاید آل نهیان " که ثروتش 15 بیلیون پوند تخمین زده می شود، سمپتامبر 2008 مالکیت باشگاه منچسترسیتی را برعهده گرفت و بودجه قابل توجهی برای " مارک هیوز " در نظر گرفت.
آن ها در نقل و انتقالات ژانویه، تنها موفق به جذب " وین بریج " از چلسی شده اند و پیشنهاد آن ها برای " کرک بلامی " مهاجم وستهام و " روکه سانتاکروز " مهاجم بلکبرن رد شد.
با توجه به حضور منچسترسیتی در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس، اگر آن ها موفق به جذب یکی از بهترین بازیکنان جهان شوند، دست به کار بزرگ و باورنکردنی زده اند.
این طور به نظر می رسد که با انتقال " کاکا " به منچسترسیتی، این باشگاه شخصیت ویژه ای پیدا خواهد کرد.
" کاکا " در سائوپائولو 58 گل به ثمر رساند، سپس با 5 میلیون پوند به میلان آمد و در 244 بازی 84 گل زده است. او همچنین در 62 بازی برای تیم ملی برزیل 23 گل بثمر رسانده است. " کاکا " نخستین بازی ملی خود را در سال 2002 مقابل بولیوی انجام داد و در لیست بازیکنان برزیل در جام جهانی 2002 که قهرمان شدند، حضور داشت.
" کاکا " تا تابستان 2013 با میلان قرارداد دارد و در اواخر ماه فوریه اعلام کرد که قصد دارد تا پایان دوران بازیگری اش در میلان بماند و انتقال به لیگ برتر انگلیس را رد کرد.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۷ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/هفته نوزدهم كالچو/
ميلان با بكهام در انديشه انتقام از فيورنتينا
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال آ.ث.ميلان در هفته نوزدهم رقابت هاي كالچو ايتاليا به انتقام گرفتن از فيورنتينا مي انديشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم ميلان كه در فصل قبل به خاطر درخشش فيورنينتا در آخرين هفته از كالچو،‌ مجوز حضور در ليگ قهرمانان اروپا را از دست داد و راهي جام يوفا شد،‌ ماه ها است در انديشه رويارويي با اين حريف است.
با توجه به اينكه اين جدال فردا (شنبه ) در زمين ميلان يعني سن سيرو انجام مي شود‌ به نظر مي رسد بهترين شرايط براي تحقق هدف ميلاني ها فراهم شده است. بكهام يكي از اميدهاي ميلان به شمار مي رود.
در ديداري ديگر سيه نا ميزبان رجيانا است. اين دو تيم هفته قبل مغلوب تيم هاي بالاي جدول شدند و اينك بخاطر قرار گرفتن در پايين جدول با خطر سقوط در شرايط سختي گرفتار آمده اند. اين دو تيم در فصل قبل با تساوي بدون گل به كار خود خاتمه دادند.

جدول رده‌بندي:
1- اينترميلان43 امتياز
2- يوونتوس 39 امتياز
3- آ.ث.ميلان34 امتياز
4- ناپل 33 امتياز
5- جنووا32 امتياز

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۷ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در واكنش به شايعه انتقال به منچسترسيتي
كاكا: من روبينيو نيستم
خبرگزاري فارس: مهاجم برزيلي تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا، شايعه انتقال به منچستر سيتي را به شدت تكذيب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، كاكا گفت: من روبينيو نيستم كه به خاطر پول تيم خود را رها كنم. رئال مادريد هنوز هم به خاطر رفتن روبينيو ضربه مي خورد و من حتي يك لحظه هم نمي توانم تصور كنم كه ميلان مرا نداشته باشد.
وي افزود: اگر مقامات آ.ث ميلان ايتاليا بخواهند مرا به منچستر يونايتد بفروشند تنها يك اتفاق رخ مي دهد و آن اين كه امسال آخرين سال فوتبال من است و ديگر بازي نمي كنم.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۷ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
رونالدينيو: اول اسكودتو بعد چمپيونزليگ را فتح مي‌كنيم

رونالدينيو، مهاجم برزيلي براين باور است كه تيم فوتبال ميلان در رقابتهاي فصل جاري سري آ از اينتر پيشي گرفته و به قهرماني دست خواهد يافت.

به گزارش یوفا: از سوي ديگر به جام قهرمانان باشگاههاي اروپا در سال ‪ ۲۰۱۰‬نيز چشم دوخته است تيم ميلان مدعي قرار گرفتن در جمع چهار تيم برتر سري آ است ولي با وجود فاصله ‪ ۹‬امتيازي با اينتر، احتمال قهرماني آنها نيز منتفي نيست.

از اين سو رونالدينيو در رقابتهاي جاري عملكرد درخشاني داشته و باور دارد كه با استفاده از تمام توان و پتانسيل موجود در تيم ميلان، عبور از اينتر بعيد نيست.

وي به روزنامه گازتا دلو اسپورت گفت: اينتر تيم قدرتمندي است اما ما مي توانيم فاصله امتيازات را جبران كرده و اسكودتو (قهرماني سري آ) را ببريم مهاجم برزيلي افزود: فصل آينده جام قهرمانان باشگاههاي اروپا را مي‌خواهم . ميلان تيم پر استعدادي است و راه و رسم خوب بازي كردن، بردن و قهرماني را مي‌دانيم. مي‌خواهم گلهاي زيادي بزنم و خوب بازي كنم، نه فقط براي خودم بلكه به خاطر هم تيمي هايم.

رونالدينيو در مورد توصيفي كه از استعداد فوق‌العاده او مي‌شود نيز گفت:
من يك فرد معمولي هستم. اگرچه در همه جا مرا مي‌شناسند اما باعث نمي‌شود كه زندگي عادي نداشته باشم.

تيم ميلان روز يكشنبه براي صعود به رده سوم با رم ديدار مي‌كند.

۲۷ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مورينيو: اگر مي ماندم، چلسي را قهرمان چمپيونزليگ مي کردم

"خوزه مورينيو" مدعي شده که اگر در استمفوردبريج مي ماند، مي توانست تيم فوتبال چلسي را به قهرماني در جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا (چمپيونز ليگ) برساند.

به گزارش یوفا: روزنامه "نيوز آو د ورلد" نوشت، "آقاي خاص" در سه سالي که هدايت چلسي را برعهده داشت، اين تيم را به دو قهرماني در ليگ برتر انگليس، يک قهرماني در جام حذفي و دو قهرماني در جام اتحاديه باشگاه هاي انگليس رساند.

اما با اينکه قبلا با پورتو در سال 2004 قهرمان چمپيونز ليگ شده بود اما در چلسي هرگز نتوانست از مرحله نيمه نهايي اين رقابتها صعود کند.

اين مربي 45 ساله پرتغالي در سال 2007 چلسي را ترک کرد اما هنوز هم موفق ترين سرمربي اين باشگاه به شمار مي رود.

سرمربي کنوني اينترميلان ايتاليا در اين باره گفت: ما در ورزشگاه جديد ومبلي با شکست
"الکس فرگوسن" و منچستريونايتد براي اولين بار قهرمان جام حذفي باشگاه هاي انگليس شديم و دو بار قهرماني در جام اتحاديه باشگاه هاي اين کشور را به دست آورديم.

پس همه چيز را به جز قهرماني در جام باشگاه هاي اروپا کسب کرديم اما مردم هميشه بيشتر مي خواهند و اين خواسته در چلسي، قهرماني در چمپيونز ليگ بود. من مي توانستم اين کار را انجام دهم.

مورينيو افزود: قرارداد من با اين تيم تا سال 2011 بود و مي توانستم هفت سال ديگر در اين تيم بمانم که کافي بود. فراموش نکنيد در اين سه سال به غير از کسب هر سه قهرماني در انگليس، دو بار هم به نيمه نهايي جام باشگاه هاي اروپا صعود کرديم. به قهرماني بسيار نزديک شده بوديم اما چلسي تصميم به تغيير گرفت و ناگهان همه چيز تمام شد.

۲۷ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
سنگربان یوونتوس مراقب لاتزیو است.

" جان لوئيجى بوفون " سنگربان تیم یوونتوس از اینکه به میادین فوتبال بازگشته است خوشحال است، اما وی لاتزیو را حریف سر سختی برای یوونتوس می داند.

بوفون پس از مدت ها، چهارشنبه شب برای تیمش به میدان رفت که آن دیدار با پیروزی 3 بر 0 یوونتوس در مقابل کاتانیا و در جام حذفی ایتالیا همراه بود.

بیانکونری ها حالا خودشان را برای دیدار سخت یکشنبه شب در مقابل لاتزیو آماده می کنند و بوفون از اینکه می تواند برای تیمش بازی کند، خوشحال است.

دروازبان تیم ملی ایتالیا گفت: این مصدومیت باعث شد که کمی استراحت کنم و یوونتوس هم به " الکس منینگر " اعتماد کند.

تیم لاتزیو در حال حاضر در مکان هفتم جدول " سری A " قرار دارد، اما بوفون معتقد است که آنها حریف مشکلی برای آنها خواهند بود.

وی در مورد بازی فصل گذشته این دو تیم گفت: من به خاطر دارم که فصل گذشته بازی خوبی را در مقابل آنها انجام ندادیم، اما دل پیرو با دو گلی که به ثمر رساند خیلی تلاش کرد که ما در آن دیدار پیروز شویم که این اینگونه نشد.

این دروازبان در پایان اظهار امیدواری کرد که یکشنبه شب، شب خوبی برای وی باشد تا بتواند دروازه خود را در مقابل مهاجم های لاتزیو که تا به اینجای کار مجموعا موفق شده اند 20 گل به ثمر برسانند، بسته نگه دارد.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۸ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۴۸۱ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۶۰ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۰۱۳ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۷۴۰ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۸۷ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۰۹ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۱۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۰۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۰ کاربر آنلاین است. (۱۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!