به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/هفته بيستم كالچو ايتاليا/
اولين گل بكام براي ميلان
خبرگزاري فارس: ديويد بكام بازيكن انگليسي ميلان اولين گلش را براي اين تيم به ثمر رساند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در ادامه رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي ايتاليا شاگردان آنچلوتي شب گذشته برابر بولونيا خوش درخشيدند و با نتيجه 4 بر يك به پيروزي رسيدند.
در اين بازي سيدورف، كاكا(دو گل) و بكام براي ميلان گلزني كردند. اين اولين گل بكام براي ميلان بود.
در ديگر بازي هاي مهم يكشنبه شب، لاتزيو در خانه خود مقابل كالياري تن به شكست 4 بر يك داد و رم در خانه ناپولي به پيروزي ارزشمند 3 بر صفر دست پيدا كرد.

نتايج بازي هاي شب گذشته كالچو:
بولونيا يك - ميلان 4
گل ها: وايو (پنالتي 9) براي بولونيا و سيدورف 13 و كاكا (17 پنالتي) و 43 و بكام 59 براي ميلان
جنووا يك - كاتانيا يك
گل ها: ميليتو 73 براي جنووا و مارتينز 67 براي كاتانيا
لاتزيو يك - كالياري 4
گل ها: روچي 4 براي لاتزيو و خه دا 9 و 6 و ماتري 41 و آكوافرسكا (پنالتي 21) براي كالياري
لچه 3 - تورينو 3
گل ها: موناري 12 و جاكوماتزي 45 و كاستيلو 73 براي له چه و سائومل 47 و دلافيوره 56 و ناتالي 77 براي تورينو
ناپولي صفر - رم 3
گل ها: مكسس 18 و خوان 32 و ووچينيچ 50
پالرمو 3 - اودينزه 2
گل ها: سيمپليچو 17 و سوچي 53 و كاواني57 براي پالرموو په په 2 و دي ناتاله 63 براي اودينزه
سيه نا يك - آتالانتا صفر
گل: فريك 44
اينترميلان يك - سمپدوريا صفر
گل: آدريانو 45

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۷ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از گلزني براي ميلان
بكام: درخشش در كنار كاكا لذت بخش است
خبرگزاري فارس: هافبك انگليسي ميلان كه برابر بولونيا براي اولين بار با لباس تيمش موفق به گلزني شد اين گل را به هواداران تقديم كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از كانال 4 ايتاليا، ديويد بكام پس از پيروزي تيمش برابر بولونيا گفت: درخشش در كنار بازيكن بزرگي مثل كاكا بسيار لذت بخش و خاطره انگيز است.
وي افزود: از زماني كه به ميلان ايتاليا آمده ام بارها متوجه شده ام هواداران توقع زيادي از تازه واردها ندارند و به آنها احترام خاصي مي گذارند. اين گل را به آنها هديه مي دهم و اميدوارم درخششم در ميلان تداوم داشته باشد.
آ.ث ميلان شب گذشته با نتيجه 4 بر يك برابر بولونيا به پيروزي رسيد.

منبع

۷ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
گاردين از احتمال تمديد قرارداد بكام با ميلان خبر داد
آنجلوتي: همه چيز دست بكام است .

برخي از رسانه‌هاي انگليسي از جمله گاردين از احتمال تمديد قرارداد ديويد بكام با ميلان خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه پيش از تعطيلات كريسمس سال جديد ميلادي ديويد بكام با قراردادي قرضي از گالكسي به ميلان ايتاليا پيوست، امروز رسانه‌هاي انگليسي از جمله گاردين پيش‌بيني كردند كه قرارداد اين بازيكن انگليسي با ميلان ايتاليا تمديد خواهد شد.

براساس قراردادي كه بكام با ميلان امضا كرده، او تنها تا ماه مارس سال 2009 مي‌تواند در ميلان بازي كند و پس از آن بايد براي حضور در تيم گالكسي به آمريكا بازگردد. با اين حال بكام پس از نخستين گلي كه براي ميلان به ثمر رساند، جمله‌اي گفت كه رسانه‌ها را نسبت به بازگشت او به آمريكا مردد ساخت: «نمي‌توانم بگويم در آينده چه اتفاقي مي‌افتد. حتي اگر قراردادم بگويد كه من تا مارس اينجا هستم اما،‌ بايد شرايط آينده را ببينيم.»

بكام از عملكردش با پيراهن ميلان تا اينجاي كار راضي است. او توانست با گلي كه در پيروزي چهار بر يك ميلان مقابل بولونيا به ثمر رساند، نقشي در پيروزي تيمش داشته باشد و شايد اين گل به او كمك كند تا در ميلان باقي بماند.

او پس از زدن اين گل گفت: «بسيار خوب شد كه توانستم گل اولم را به ثمر برسانم.»

كارلو آنجلوتي سرمربي ميلان هم از عملكرد بازيكن انگليسي‌اش راضي است. اما، معتقد است كه باشگاه نمي‌تواند از رفتن او از سن‌سيرو كار خاصي انجام دهد: «اگر او مي‌گويد "بايد ببينم" يعني اينكه او در حال فكر كردن براي ماندن در اينجاست. ما با او قراردادي روشن امضا كرده‌ايم و نمي‌توانيم به غير از آن چيزي را عوض كنيم. اما، او مطمئنا مي‌تواند خودش تصميم بگيرد. بكام بايد اول وضعيت قراردادش را با تيم آمريكايي مشخص كند. مي‌خواهم واقع‌بين باشم. اگر ما پيشنهادي براي نگه داشتن او ارايه كرده‌ايم، اين تنها نظر ماست و همه چيز به بكام و تيم آمريكايي بستگي دارد.»

منبع

۷ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
شوچنکو انتخاب کرد؛ بازي در ايتاليا، زندگي در انگليس

"آندري شوچنکو" مهاجم اوکرايني باشگاه ميلان ايتاليا اظهار داشت آخرين پيراهني که بر تن خواهد کرد، پيراهن تيم ميلان است و بعد از خداحافظي، براي ادامه زندگي به انگليس باز مي گردد.

به گزارش یوفا: شوچنکو در تابستان امسال به تيم ميلان بازگشت در حالي که دو فصل ناموفق را در تيم ليگ برتري چلسي سپري کرده بود.

در حالي که حضور در چلسي، ستاره تيم ملي فوتبال اوکراين را در سراشيب سقوط قرار داده بود، با بازگشت به ميلان، اميد به ادامه فوتبال در وي زنده شد.

به گزارش ايرنا، "شوا" در گفت و گو با روزنامه "کوريره دلو اسپورت" اظهار داشت:
اينجا همه چيز عالي است. احساس مي کنم دوباره متولد شده ام. هميشه مي گفتم که دوست دارم به ميلان برگردم اما چند سالي با مصدوميت دست به گريبان بودم.

شوچنکو در مورد برنامه هاي آينده خود و اهدافش به اظهارنظر پرداخته و گفت يکي از آنها اين است که در ورزشگاه سن سيرو با پيراهن مشکي - قرمز باشگاه ميلان ايتاليا از فوتبال خداحافظي کند و البته به عدد 175 گل زده براي اين تيم دست يابد.

مهاجم تيم ملي فوتبال اوکراين در مورد هم تيمي باشگاهي اش که در هفته گذشته همه تيترها را به خود اختصاص داده بود، نيز گفت: ريکي (ريکاردو کاکا) نياز به هيچ توصيه اي نداشت. او مي دانست چه مي کند.

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
بوفون: جاي کاکا بودم، پيشنهاد منچسترسيتي را قبول مي کردم

اظهارنظر تازه "جيانلوئيجي بوفون" دروازه بان ملي پوش باشگاه يوونتوس ايتاليا، خواب هواداران اين تيم را از امشب آشفته خواهد کرد.

به گزارش یوفا بوفون در گفت و گو با روزنامه گازتا دلو اسپورت اظهارداشت که اگر به جاي "کاکا" بود پيشنهاد منچسترسيتي را قبول مي کرد.

به نوشته اين روزنامه، بوفون نيازي هم به اينکه جاي کاکا باشد ندارد چون مالک ثروتمند اين باشگاه (منچسترسيتي) همچنان علاقمند به جذب اين دروازه بان برجسته ايتاليايي است و جالب تر اينکه او علنا اعلام کرده اگر پيشنهاد هنگفتي دريافت کند، يوونتوس را ترک خواهد کرد.

وي اظهارداشت:اگر چنان پيشنهاد رويايي به من شده بود، حتما مي رفتم. اما اين شايعاتي که در مورد رفتن من شنيده مي شود، از وقتي 23 ساله بودم شروع شده و ادامه دارد. من فوتبالي هستم و مي دانم چطور بايد محاسبه کرد.

يوونتوس در رقابتهاي فصل جاري سري آ وضعيت مطلوبي در جدول رده بندي دارد و در فاصله سه امتيازي صدر جدول ايستاده است.

بوفون در مورد وضعيت تيم گفت:از اين که در رتبه دوم هستيم خوشحالم و افتخار مي کنم. الان احساس خوبي دارم.

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
پاسخ مورينيو به انتقادات دومنش

"خوزه مورينيو" سرمربي پرتغالي باشگاه اينترميلان در آستانه ديدار يکشنبه شب برابر سمپدوريا، ترجيح داد در کنفرانس خبري پيش از مسابقه به اظهارات "ريموند دومنش" سرمربي تيم فرانسه، پاسخ دهد.

به گزارش یوفا: دومنش در روز جمعه گذشته به انتقاد از مورينيو پرداخته و او را فردي فتنه انگيز اما کمدين توصيف کرده بود.

سرمربي اينترميلان به شيوه اي کاملا ديپلماتيک به اظهارات دومنش پاسخ داده و به روزنامه گازه تا دلو اسپورت گفت: بعد از کنفرانس مطبوعاتي دومنش در طول رقابتهاي يورو 2008 (جام ملتهاي اروپا در اتريش و سوييس) گريه کردم، تيم فرانسه تازه باخته بود، اما دومنش خيلي با نمک بود و دلم سوخت، کنفرانس مطبوعاتي خيلي جالبي بود.

دومنش در کنفرانس مطبوعاتي مذکور که به صورت مستقيم از شبکه هاي مختلف پخش مي شد، به جاي پرداختن به موضوع شکست فرانسه يا ابراز تاسف در اين باره، اظهارداشت به خواستگاري از فرد مورد علاقه اش فکر مي کند.

مورينيو در مورد خط زدن نام "بلوته يي" از ترکيب اينتر براي ديدار با سمپدوريا نيز، با وجود اصرار خبرنگاران تنها به اين جمله اکتفا کرد که فقط يک تصميم فني بود.

زلاتان ابراهيموويچ مهاجم اينتر نيز به دليل محروميت اين تيم را همراهي نخواهد کرد.

سرمربي سابق باشگاه چلسي در مورد غيبت او گفت: جاي خالي کسي مثل زلاتان را نمي توان پر کرد، بنابراين تنها راه ما اين است که مثل يک تيم منسجم بازي کنيم، من واقعا نمي خواهم در مورد او حرف بزنم چون قرار نيست بازي کند.

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مورينيو: ليورپول همه چيز براي قهرماني دارد

"خوزه مورينيو" معتقد است، تيم فوتبال ليورپول انگليس مي‌تواند با غلبه بر منچستريونايتد و چلسي، قهرمان مسابقات فصل جاري ليگ برتر شود.

به گزارش یوفا: سرمربي سابق چلسي و سرمربي کنوني اينترميلان با اختصاص مطلبي در روزنامه "ساندي تلگراف" به اين مورد تصديق کرد: ليورپول تمامي مؤلفه هاي لازم براي قهرماني را دارد.

اين مربي پرتغالي نوشته است: ديدن مسابقات ليورپول در اين فصل جالب است. اين تيم که بيشتر فصل صدرنشين بوده، هم اکنون در جدول مسابقات به دليل تفاضل گل کمتر و البته يک بازي بيشتر بعد از منچستريونايتد دوم است.

با وجود اين مورينيو مدعي شد، ليورپول مي‌تواند بر شياطين سرخ غلبه کند و اين که اين تيم در سال هاي اخير نتوانسته قهرمان شود، ابراز شگفتي کرد.

وي گفت: هنوز نمي‌فهمم چرا آنها در چهار سال گذشته قهرمان نشده اند، چون مربي و بازيکنان خوبي دارند، هوادارانشان فوق العاده‌اند و باشگاه سابقه کهني دارد.

مورينيو در ادامه به شاگردان "رافائل بنيتز" هشدار داد، با شروع مجدد مسابقات ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا (چمپيونز ليگ) از ماه آينده، تمرکز خود را روي رقابت هاي خانگي از دست ندهند.

وي افزود: در سال هاي گذشته هر وقت در چمپيونز ليگ عملکرد خوبي داشته‌اند، امتياز بسياري را در ليگ برتر از دست داده‌اند. آنها قبلا با تساوي در مسابقاتي که مي‌توانستند، ببرند، 10 امتياز از دست داده‌اند. اگر اين 10 امتياز را گرفته بودند اکنون صدرنشين ليگ بودند.

اين مربي همچنين درگيري لفظي اخير بنيتز با "الکس فرگوسن" را بي‌اهميت شمرد و اظهار داشت: همه اينها، بخشي از فوتبال هستند. جزيي از نبرد براي قهرماني. بخشي از فشاري که مربيان روي دوش مربيان و باشگاه هاي حريف مي‌اندازند تا امتياز بگيرند. به نظر من بنيتز و فرگوسن به يکديگر احترام مي‌گذارند و هر دو مي‌دانند که رقيب هم هستند. فکر نمي‌کنم دعواي شخصي باشد.

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مورينيو: داور به نفع سمپدوريا گرفت، نه اينترميلان

تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا يکشنبه شب ظاهرا به لطف داور توانست مقابل سمپدوريا به برتري برسد و صدرنشين جدول رقابت هاي سري "آ" را دوباره از آن خود کند.

به گزارش یوفا: اينتر اين مسابقه را که در سن سيرو برگزار شد با نتيجه يک بر صفر به سود خود خاتمه داد.

قهرمان اينترميلان مقابل سمپدوريا "آدريانو" بود که با دومين گل فصل خود سه امتياز را به تيمش هديه داد تا اينتر صدرنشيني را از يوونتوس پس بگيرد.

اما اين مسابقه بدون جنجال نبود چرا که دو بار پنالتي به نظر مسلم تيم ميهمان گرفته نشد.

فيلم مسابقه هم نشان داد که در هر دو مرحله حق با بازيکنان سمپدوريا بوده است.

با وجود اين "خوزه مورينيو" معتقد است که داور عليه تيم او و به نفع سمپدوريا سوت زده است.

وي گفت: داوران در مسابقات اين هفته از جمله مسابقه ديشب عملکرد خوبي نداشتند و کارت هاي زيادي دادند. آنها آرامش نداشتند. داور مسابقه ما سمپدوريا، بي تجربه بود و قطعا به هيچ عنوان به نفع ما کار نکرد.

اين مربي پرتغالي در ادامه از عملکرد بازيکنانش ابراز رضايت کرد و افزود: نتيجه اي که تيم من گرفت، مهمترين چيز بود. تنها لحظه منفي اينتر در اين فصل مقابل آتلانتا بود اما دوباره در شرايط مساعد قرار گرفته ايم. به همه تبريک مي گويم.

مورينيو بعد از 40 دقيقه از اين بازي به خاطر اعتراض به تصميمي که گرفته شده بود، اخراج شد.

۸ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
كاپيتان تيم فوتبال رم گفت: با وجود تحمل مصدوميت هاي بيشمار، هرگز از اين موضوع خسته نمي شوم.

به نقل از روزنامه توتو اسپرت، فرانچسكو توتي اظهار داشت: در دنياي فوتبال برخي از بازيكنان با كمترين ميزان تلاش، موفق شدند به درجات عالي برسند. در نقطه مقابل خيلي ها هم بودند كه تلاش كردند؛ اما بنابه دلايلي نتوانستند.
توتي عنوان كرد: فكر مي كنم من از اين دسته هستم كه مرتب با بدبياري روبرو شدند.
اين بازيكن ادامه داد: در تمام دوران فوتبالم با مصدوميت هاي زيادي روبرو شدم. اما هيچوقت نااميد و خسته و دلزده نشدم.
توتي خطاب به هواداران خود اظهار داشت: اكنون در تلاشم و فكر مي كنم از اين هفته يعني بازي با تيم ناپل بتوانم به ميدان بروم. البته تصميم نهايي برعهده پزشك و سرمربي تيم است.
توتي در طول سال هاي گذشته، همواره با مشكل مصدوميت مواجه بوده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
جمعي از هواداران تيم يوونتوس با ارسال نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌اي خواهان بهبودي دروازه بان تيم مورد علاقه خود شدند.

به نقل از روزنامه كورير دلواسپرت، در روزهاي گذشته حدود پانصد تن از هواداران يوونتوس به اين باشگاه نامه نوشتند و خواهان آن شدند تا مشكل مصدوميت و تب لوييجي بوفون كاملا برطرف شوند.
اين عده وقتي از طريق سايت باشگاه متوجه شدند مشكل تب اين بازيكن كماكان به وقت خود باقي است و ازطرفي بوفون مشكل عضلاني دارد از يوونتوس خواهان تلاش و توجه بيشتري براي رفع مشكل اين سنگربان شدند.
با توجه به اين مسئله گفته مي شود بوفون كماكان در منزل استراحت مي كند. اين سنگربان برجسته طي ماه هاي گذشته با مشكلاتي ناشي از مصدوميت دست به گريبان بوده است.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۵۸ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۲۵۲ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۲۵۴ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۷۰ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۲ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۴۷ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۵۳ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۲۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۷ کاربر آنلاین است. (۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!