به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو
خودداري رويانيان از رويارويي با فتح‌الله زاده

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: الان وقت کُري خواندن نيست به همين دليل به جاي شرکت در مناظره کارم را با قدرت دنبال مي‌کنم.

محمد رويانيان در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: باتوجه به شرايط تيم فوتبال پرسپوليس دعوتي که به برنامه ورزش و مردم داشتم را رد کردم زيرا تصور مي‌کنم الان وقت کُري خواندن و مناظره نيست.

وي افزود: از همه هواداران عذرخواهي مي‌کنم و اعلام مي‌کنم که در برنامه ورزش و مردم حضور پيدا نخواهم کرد ولي به جاي مناظره و کُري خوندن کارم را با قدرت در فصل نقل و انتقالات رو به جلو خواهم برد و به حرف ديگران توجهي نخواهم داشت.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: همه مي‌دانند شعار من اين است که دنبال کُري خواندن و اين مسائل در فوتبال نبايد بود؛ اما متاسفانه در چند روز گذشته صحبت‌هايي شده که به همين دليل بهتر است الان در اين خصوص پاي ميز مناظره ننشينم.

رويانيان تاکيد کرد: هدف من از اين کار آرامش براي پرسپوليس است و از اين به بعد هم به هيچ عنوان جواب کسي را نخواهم داد و کار خودم را با قدرت انجام مي‌دهم. تيمي خواهم ساخت که پرسپوليس واقعي را در زمين مسابقه نشان دهد.

قرار بود رويانيان به همراه فتح‌الله‌زاده در برنامه امروز ورزش و مردم حضور داشته باشند که مسائل مطرح‌شده پيرامون دو باشگاه در روزهاي اخير سبب شد تا مديرعامل پرسپوليس از حضور در اين برنامه خودداري کند.

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو
احتمال جدايي هافبک تيم استقلال زياد است

هافبک ملي پوش تيم استقلال با شرايط خاصي براي ادامه همکاري با اين تيم روبرو شده است، اين بازيکن قصد ندارد به پيشنهادات دريافتي خود بي اعتنا باشد به همين دليل وضعيتش براي ماندن در استقلال مشخص نيست.

اعضاي باشگاه استقلال با وضعيت متفاوتي قصد دارند هر طور شده اين بازيکن را حفظ کنند، حتي امير قلعه نوعي از مسئولان درخواست کرده است تا هر طور شده اين هافبک را در تيم نگه دارند زيرا وي براي فصل جديد به حضور اين بازيکن نيازمند است و نمي تواند جاي خالي وي را با بازيکن ديگري پر کند.

گفتني است، اين بازيکن که تا بحال از چند تيم قطري و اماراتي با پيشنهادات قابل توجه روبرو بود اين بار با شرايط متفاوتي روبرو شده است که نمي تواند نسبت به آن بي تفاوت باشد.

دعوتنامه از تيم فنر باغچه ترکيه به دست اين بازيکن رسيده است و مسئولين اين تيم خواهان حضور آندو در ليگ ترکيه شدند.

اين درحالي است که تيموريان قراردادي با استقلال ندارد و به همين دليل وي پس از رهايي از بازي هاي تيم به دنبال سفر به ترکيه است تا وضعيت خود را بررسي کند.

اين بازيکن يک هفته است که اين پيشنهاد را دريافت کرده است اما قصد دارد بدون سر وصدا وضعيت را تحليل کند و پس از آن در خصوص شرايط خود و آينده اش تصميم گيري کند.

تيموريان از طرفي اعلام کرده بود که براي ماندن در استقلال برنامه دارد، اما پيشنهاد ديگر ترکيه را نمي تواند ناديده بگيرد زيرا حضور در اين کشور با ديگر کشورهاي عربي و حضور در تيم هاي قطري يا اماراتي کاملا متفاوت است به همين دليل وي براي مذاکره اقدامات لازم را انجام مي دهد.

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Lionel.Messi.10
پیام: ۱,۷۶۷
عضویت از: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹
از: Tabriz
طرفدار:
- Messi,Xavi,Iniesta,Cesc,Puyol
- Ronaldinho,Ronaldo Luis Nazario
- Spain,Brazil
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
يادداشت روز: كي‌روش در مهمانخانه‌ي مهمان‌كُش/ ماه‌عسل تمام شد، شمشيرها را دربياوريد!

انگار زمان کی‌روش هم تمام شده و حالا نوبت تخریبش رسیده است. باید مجسمه او هم پایین بیاید و تساوی با قطر شروعی برای به پایین کشیدن معتبرترین فرد فوتبالی است که به فوتبال ایران آمده

سايت گل- مي‌‌گویند ایرانی‌ها مهمان‌نواز هستند اما ایرانی‌ها فقط تا مدتی مهمان را تحمل مي‌‌کنند و هر لحظه که مي‌‌گذرد از استقبالی شکوه به بدرقه‌ای نااميدکننده مي‌‌رسیم و پس از بدرقه هم حسرت روزهایی را مي‌‌خوریم که مهمان رفته است و دوست داریم دوباره مهمانی جدید را ببينیم. این رفتار در فوتبال ایران نشات گرفته از رفتار اجتماعی ماست. فوتبال ایران استقبال‌کننده گرمي‌ است اما مهمانان این فوتبال هیچ کدام بدرقه خوبی را به یاد ندارند. چه آنهایی که نتیجه گرفتند و تاثیری در این فوتبال گذاشتند و چه آنهایی که چیزي از خود باقی نگذاشته‌اند.

بدرقه برای ما در فوتبال یعنی تخریب تا حد له کردن و فرقی نمي‌‌کند آن کس که از فوتبال ما مي‌‌رود چه کسی بوده و چه اثری از خود باقی گذاشته است. هنوز فراموش نکرديم که برانکو ایوانکوویچ را با چه هجمه تخریبی از ایران بدرقه کردیم. تاثیراتش در فوتبال ایران را فراموش کردیم که تیمي‌ برای ما ساخت که بدون دغدغه به جام جهانی رفت و بازیکنانی که هنوز برای فوتبال ایران کارایی دارند. اما چیزی که از او یاد شد این بود که دخترش در جام جهانی بلیت مي‌‌فروخت! این سناریو پیش از برانکو هم رخ داد و پس از آن هم رخ داده است. پیش از اینکه افشین قطبی به ایران بیاید یک ایرانی موفق بود که توانسته به فوتبال کره جنوبی راه پیدا کند اما در زمان رفتن او یك خائن بود.

و این قصه ادامه دارد؛ اکنون زمان تخریب کی‌روش است. انگار همين دیروز بود که جماعت هزاررنگ فوتبالی از حضور کی‌روش در ایران بهت‌زده شده و در حال اسطوره‌سازی از این مربی بودند. کاری که هنر مردم ایران است که خیلی زود اسطوره مي‌‌سازند اما این اسطوره باید خراب هم بشود. همين دیروز بود که هر کس دوست داشت یک جمله از کی‌روش یاد بگیرد و برخی‌ها اصرار داشتند که او برای مربیان ایرانی کلاس بگذارد. رسانه‌ها که حتی از نوع در دست گرفتن قاشق و چنگالش هم تعریف مي‌‌کردند که چقدر حرفه‌ای قاشق و چنگالش را در دست مي‌‌گیرد. اما گویا دوران اسقبال از کی‌روش هم به سر آمده و کم‌کم نقاب‌ها از چهره برداشته مي‌‌شود و چقدر زود ماهیت‌های خود را نشان دادید. حالا کسانی لب به انتقاد از کی‌روش باز کرده‌اند که حضورشان در یک پست را وامدار هزار لابی تودرتو و رفاقت‌هاي آبگوشتی هستند و اینها از مربی انتقاد مي‌‌کنند که اگر روزی در سفر به اروپا در کلاسی یا هتلی و یا پیاده‌رویی او را مي‌‌دیدند دوربین‌شان را بیرون مي‌‌آورند تا از عکس یادگاری با او غافل نشوند و آن عکس را برای معتبر کردن خود به هزار روزنامه و سایت بفرستند.

کسانی لب به انتقاد از کی‌روش باز کرده‌اند كه تا به حال پایشان را برای کار بیرون از مرزهای این کشور نگذاشته‌اند و به غیر از مصرف داخلی خریداری در این فوتبال ندارند. حاصل کارشان هم فقط در داخل کشور با ترفندهای خاص خودشان است و در هیچ تورنمنت بین‌المللی غیر از ناکامي‌ حاصلی نداشته‌اند. آنهایی که رفتن به سانتیاگو برنابئو برایشان توافقی مهیج است و اگر یک ساعت با فرگوسن بنشینند تا ده سال از آن دیدار مي‌‌توانند صحبت کنند؛ اکنون از كسی انتقاد مي‌‌کنند که روی نیمکت رئال مادرید نشسته است و فرگوسن روی حرفش حرف نمي‌‌زد.

تقصیر هیچ کس نیست... مقصر زمان است. زمان کی‌روش هم تمام شده و حالا نوبت تخریبش رسیده است. باید مجسمه او هم پایین بیاید و تساوی با قطر شروعی برای به پایین کشیدن معتبرترین فرد فوتبالی است که به فوتبال ایران آمده است. اما این اتفاق چقدر زود رخ داد آن هم پس از یک تساوی خانگی که برای هر مربی و هر تیمي‌ رخ مي‌‌دهد. چقدر زود در رفتارها و حرف‌هایمان تغییر ایجاد شد. در اولین کنفرانس مطبوعاتی آنقدر ذوق‌زده بودیم که سوال‌هایمان به علاقه کی‌روش به چلوکباب ختم شد اما در کنفرانس بعد از بازی آنقدر برآشفته بودیم که حتی به او حمله هم بکنیم. این فوتبال ورشکسته که بحران مالی‌اش باعث مي‌‌شود تا پول قهوه و اینترنت را از کی‌روش نقدا دریافت کند و هزاران مشکل مالی و آماتوری دارد که هر مربی را خسته مي‌‌کند؛ مي‌‌تواند با موفقیت کی‌روش و رفتن به جام جهانی بقا پیدا کند وگرنه پس از این ناکامي‌ دیگر چیزی نمي‌‌ماند که آدم‌های فیلمفارسی این فوتبال بخواهند ميراث‌دار آن باشند.

پس از بازی با قطر وقتی از پله‌های ورزشگاه بالا مي‌‌رفتم یک دوستی که تمام‌قد پشت کی‌روش ایستاده بود جمله عجیبي گفت. او که در ستایش کی‌روش چیزی کم نمي‌‌گذاشت و برای پیدا کردن اجداد کی‌روش هم سفر کرده بود مي‌‌گفت: «باید تیتر زد کی‌روش اوتی»! این یعنی تغییر و آغاز فصل پاییز.

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Spain,Brazil
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
قلعه‌نويي‌ به دنبال جانشين تيموريان/ آندو اين هفته به قطر و امارات مي‌رود.

آندو به نزديكانش گفته كه حضور در ليگ قطر يا امارات بهترين فرصت براي او است تا شرايط مالي‌اش را در يكي، دو سال آينده بهبود ببخشد.

سايت گل - آندرانيك تيموريان هافبك ملي‌پوش استقلال با 2 پيشنهاد جالب توجه از ليگ قطر و امارات مواجه شده و احتمال اينكه استقلال را ترك كند بسيار زياد است.
به گزارش سايت گل، هر چند علي فتح‌الله‌زاده گفته كه آندو در استقلال مي‌ماند ولي اين بازيكن هيچ قولي به مسوولان اين باشگاه نداده است. آندو به نزديكانش گفته كه حضور در ليگ قطر يا امارات بهترين فرصت براي او است تا شرايط مالي‌اش را در يكي، دو سال آينده بهبود ببخشد به همين دليل احتمال دارد دوباره لژيونر شود. از طرفي امير قلعه‌نويي‌ هم به خوبي مي‌داند كه ماندن آندو قطعي نيست.
سرمربي استقلال معمولا در هر تيمي كه باشد، حساسيت خاصي روي بازيكن گرفتن در خط مياني دارد به همين دليل امير به فكر پيدا كردن يك جانشين براي تيموريان است و روي گزينه‌هاي داخلي و خارجي نظر دارد. البته ماندن كيانوش رحمتي در استقلال تقريبا قطعي به نظر مي‌رسد ولي قلعه‌نويي‌ به دنبال يك هافبك تخريبي ديگر است. با اين حال بايد منتظر ماند و ديد كه داستان ماندن يا جدايي آندو به كجا خواهد رسيد.

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Spain,Brazil
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
غلامرضا رضايي: انتقادها را قبول دارم ولي بازيكنان تيم ملي خسته بودند/ اميدوارم كريمي در پرسپوليس بماند.

ملي‌پوشان پرسپوليس، استقلال و سپاهان در رقابت‌هاي باشگاهي فشار زيادي را تحمل كردند و واقعا خسته بودند. آنها درگير 2 يا 3 جام بودند

سايت گل – غلامرضا رضايي مهاجم ملي‌پوش پرسپوليس روز چهارشنبه قراردادش را با اين تيم تمديد كرد تا فصل آينده هم پيراهن سرخ را برتن كند. او اميدوار است كه پرسپوليس ناكامي‌هاي فصل گذشته را جبران كرده و امسال به موفقيت برسد. رضايي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد تيم ملي و پرسپوليس به سوالات پاسخ مي‌دهد.
از بازي با قطر شروع كنيم. فكر مي‌كني چرا با وجود اينكه 100هزارنفر به استاديوم آمده بودند مساوي كرديم؟
آنها واقعا سنگ تمام گذاشتند و ما شرمنده شديم. قطر خيلي فشرده بازي مي‌كرد و براي مساوي گرفتن آمده بود. متاسفانه 2 امتياز حساس از دست داديم ولي كار هنوز تمام نشده است. اين درست كه اگر قطر را مي‌برديم شرايط بهتر مي‌شد ولي هنوز به آينده اميدوار هستيم، هر چند كه تساوي ما ازبكستان و قطر را اميدوارتر كرد.
قبول داري انتقادها منطقي است؟
بله، اين انتقادها را قبول دارم ولي نتيجه نگرفتن ما هم دلايل خاص خودش را دارد.
چه دلايلي؟
يكي از مهمترين دلايلش خستگي بازيكنان بود. ملي‌پوشان پرسپوليس، استقلال و سپاهان در رقابت‌هاي باشگاهي فشار زيادي را تحمل كردند و واقعا خسته بودند. آنها درگير 2 يا 3 جام بودند و اين موضوع در بازي‌هاي تيم ملي تاثيرگذار بود.
خيلي‌ها معتقدند كي‌روش تا به امروز نتوانسته تغييري ايجاد كند. نظر تو چيست؟
در اين مورد حرفي ندارم و كارشناسان بايد نظر بدهند.
راستي در مورد نيمكت‌نشيني‌ات صحبت كن.
من در بازي‌هايي كه به ميدان رفتم خوب بازي كردم و تلاشم را انجام دادم ولي نظر سرمربي اين بود كه در اين 2 بازي از من استفاده نكند. اگر قسمت باشد بازي خواهم كرد و منتظر يك فرصت هستم تا خودم را ثابت كنم.
راستي در مورد تمديد قرارداد با پرسپوليس صحبت كن.
خوشحالم كه يكسال ديگر در پرسپوليس هستم. اميدوارم امسال همه چيز فرق كند و از همه مهمتر اينكه تيم ما حاشيه نداشته باشد تا بتوانيم با آرامش نتيجه بگيريم.
راستي در مورد حرف‌هاي كريمي كه گفته شايد در پرسپوليس نماند چه صحبتي داري؟
كريمي يك وزنه سنگين براي پرسپوليس محسوب مي‌شود و جزو بازيكنان ارزشمند تيم ما است. اميدوارم او در پرسپوليس بماند.
راستي از اينكه امسال به تيم شما لقب كهكشاني دادند چه نظري داري؟
من فكر نمي‌كنم اينطور باشد و هر لقبي كه براي تيم ما بگذارند چندان مهم نيست. امسال تيم خوبي داريم و اميدوارم موفق باشيم.
راستي امسال شماره پيراهنت را عوض نمي‌كني؟
خير، من امسال هم شماره 10 را مي‌پوشم و قرار نيست پيراهنم را عوض كنم.

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
کریم باوی:آقای فتح الله زاده تازه فهمیدید بمب گذاری خوب نیست؟/ جوانان رویانیان را ندیدید؟

فتح الله زاده که چک شخصی می کشید با آدم امروزی که رویانیان را نقد می کند فرق دارد؟ غیر از این است که امروز دیگر بمب افکن نیستی و باید جور دیگری حرف بزنی؟

سایت گل- مهاجم سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی پای تلویزیون نشسته بود و اظهارات فتح الله زاده را در برنامه ورزش و مردم شنیده و حالا می گوید« من برای فتح الله زاده و باشگاه استقلال احترام زیادی قائلم و حتی یک بار گفته بودم او را وزیر ورزش کنند اما امروز حرفهایی از وی می شنوم که با رفتارهای قبلی اش منافات دارد. به قول معروف یا چنان نما که هستی یا چنان باش که می نمایی. یکی از افرادی که بازار نقل و انتقالات را در سالهای قبل دچار التهاب کرده و در رشد کاذب قیمت ها نقش زیادی داشت همین آقای فتح الله زاده بود.
کریم باوی ادامه داد«او حرفی که زد شاید می خواست شکسته نفسی کند یا به کنایه دیگران را مورد خطاب قرار دهد اما عین واقعیت در مورد خودش بود. همین که امروز می گوید یک عمر به خاطر سکوها ستاره گرفتیم و به جوانان فرصت رشد ندادیم عین واقعیت است. شما نگاه کنید همه این سالها تا شنیدند یک بازیکن در راه پرسپولیس او را جذب کردند آن هم با قیمت بالا تا بگویند فلان بازیکن را از دهان شیر بیرون کشیدبم. بالاخره دست بالای دست هم بسیار است. یکی مثل رویانیان که من به عملکرد او هم نقد دارم می آید و بیشتر از تو پول می دهد. آن وقت جالب است که کسانی علیه او موضع می گیرند که خودشان این رویه غلط را باب کرده اند. سپاهان و استقلال در همه این سالها چگونه بازیکن می گرفتند؟ فتح الله زاده که چک شخصی می کشید با آدم امروزی که رویانیان را نقد می کند فرق دارد؟ غیر از این است که امروز دیگر بمب افکن نیستی و باید جور دیگری حرف بزنی؟ اگر خود او سید جلال و بنگر و ... را جذب کرده بود تا 6ماه مصاحبه می کرد. این واقعیت است و نباید کسی ناراحت شود.»
وی افزود« یعنی بعد از این همه سال آقای فتح الله زاده تازه فهمیده بمب ترکاندن خوب نیست؟ استقلال او چند تا جوان و پدیده رو کرده؟ رویانیان اگر ستاره گرفته 5-6بازیکن تیم ملی جوانان را هم به خدمت گرفته. با خیلی از متخصصان فوتبال پایه هم در تعامل و مشورت است. شاید کارش را نتواند حتی آغاز کند اما همین که نشان داده به پایه ها توجه دارد ومی گوید اگر پایه ها خروجی مناسبی برای بزرگسالان نداشته باشند باید تعطیل شوند نشان می دهد درد را می داند. تازه این آدم یک سال نیست به فوتبال آمده. اما آقای فتح الله زاده با سالها سابقه در فوتبال چه کرده؟ غیراز این بود که ماجرای تیم های پایه او و استقلال و مسائل منفی آن در فصل قبل از ماجرای 11سپتامبر هم بیشتر سر وصدا کرد؟
خود ایشان در مصاحبه ای گفته بود من به رضا رجبی گفتم تیم های پایه هزینه های خودشان را تامین کنند. عاقبت این ایده همان هیاهوها و ادعاهایی می شود که حسن روشن مطرح کرد و باشگاه هم با تغییر در راس آکادمی خود نشان داد خبرهایی بوده است. همین تیم چون سازندگی ندارد با رفتن مجیدی دچار آسیب می شود یا به قول خودشان ناچارند لی لی به لالای بازیکن معترض گذاشته و بازیکن سالاری را به اوج برسانند.غیر از این بود که خودشان گفتند تیم با مظلومی یک جام بگیرد خوب است و او می ماند اما هیئت مدیره بدون اجازه و هماهنگی با او رفتند منزل امیر قلعه نوعی که دوست وهمبازی من بوده و موفق ترین مربی ایران هم به حساب می آید و نشان دادند جایگاه مدیریت در استقلال کجاست؟ بیایید شعار ندهیم. مردم از این رفتارها خسته شده اند.حرفهای آقای رسولی نژاد که از حرفهای فتح الله زاده هم جالب تر است و انگار مدیر باشگاه ملوان است و خودشان تا حالا خریدهای سنگین نداشته اند.»

باوی در پایان گفت« این ها واقعیات فوتبال ماست. من رویه کنونی پرسپولیس را هم تایید نمی کنم اما رطب خورده هم نمی تواند منع رطب کند. کسی باید از رویانیان ایراد بگیرد که خودش این شیوه را نرفته باشد.این را باید مدیر عامل فجر سپاسی بگوید که 12سال ستاره ساخته و دیگران حاصل دسترنجش را برده اند و همین امسال هم برای رضاحقیقی آنها، پیشنهادهای میلیاردی می رسد. این فوتبال با این پول ها نابود می شود.این امر با مدیرانی که از ترس اخراج و برکناری دکان سازندگی را سه قفله کرده اند، دیر وزود دارد اما سوخت و سوز ندارد چون به قول خود فتح الله زاده مدیرها برای سکوها بازیکن می خرند. این فوتبال 5تا بازیکن 200میلیونی دارد و بقیه زیر این مبلغ باید بگیرند اما خودتان را به ارقام نگاه کنید تا همه چیز دستگیرتان شود. آیا اگر قرار بود از جیب شخصی هم خرج کنند این پول ها را می دادند؟همین است که تیم ملی مقابل قطر لنگ می زند و ما کی روش را مقصر می دانیم انگار او بازیکنانش را از پرتغال با خودش آورده.او بد، چرا تیم هایمان با مربی ایرانی و خارجی در لیگ قهرمانان آسیا به جایی نمی رسند؟ خانه از پای بست ویران است

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
كيانوش رحمتي: به احتمال فراوان در استقلال مي‌مانم/ چند هفته ابتدايي ليگ را از دست مي‌دهم

در پاس تهران هم زانويم را جراحي كردم و دقيقا 6 ماه پس از عمل جراحي توانستم فوتبال بازي كنم

سايت گل – كيانوش رحمتي هافبك دفاعي استقلال به احتمال فراوان در اين تيم خواهد ماند و امير قلعه‌نويي‌ براي تمديد قرارداد كيانوش از چند روز پيش نظر مثبت خود را به علي فتح‌الله‌زاده اعلام كرده است.
كيانوش سال گذشته يكي از بازيكنان استقلال بود كه در اكثر بازي‌ها به ميدان رفت و در پست هافبك دفاعي بازي‌هاي نسبتا خوبي را به نمايش گذاشت. رحمتي كه ظاهرا قرار است امسال هم در استقلال بماند به خبرنگار سايت گل مي‌گويد:« من پس از صحبت كه چند روز پيش با آقاي فتح‌الله‌زاده داشتم با استقلال به توافق رسيدم. هر چند قرارداد رسمي‌ام را امضا نكردم ولي به احتمال فراوان در استقلال مي‌مانم و مشكلي در اين زمينه وجود ندارم.»
رحمتي كه فروردين‌ماه زانوي خود را تحت عمل جراحي قرار داد در مورد زمان بازگشت خودش به ميادين فوتبال مي‌گويد:«در حال حاضر مراحل درماني را پشت سر مي‌گذارم و به احتمال فراوان فقط چند هفته ابتدايي ليگ را از دست خواهم داد. من در پاس تهران هم زانويم را جراحي كردم و دقيقا 6 ماه پس از عمل جراحي توانستم فوتبال بازي كنم

منبع

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
محسن يوسفي پيشنهاد مالي استقلال را قبول نكرد

يوسفي از استقلالي‌ها خواسته كه در مبلغ پيشنهادي خود تجديدنظر كنند

سايت گل – محسن يوسفي هافبك چپ پاي فوتبال استقلال هنوز براي فصل آينده با اين باشگاه به توافق نرسيده است.
به گزارش سايت گل يوسفي براي فصل آينده در فهرست امير قلعه‌نويي‌ قرار دارد. همين موضوع باعث شد تا مسوولان استقلال چند روز پيش در تماس با يوسفي از او بخواهند كه براي مذاكره به باشگاه برود. يوسفي هم با استقلالي‌ها مذاكره كرد ولي مبلغ پيشنهادي اين باشگاه مورد قبول اين بازيكن قرار نگرفته و يوسفي از استقلالي‌ها خواسته كه در مبلغ پيشنهادي خود تجديدنظر كنند. حالا بايد ديد سرنوشت اين بازيكن به كجا خواهد رسيد

منبع

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
پولادي: فردوسي‌پور نظرش را گفت/ فقط 2 سانتر بد داشتم

اين درست كه در 2 بازي اخير در حد انتظار نبوديم ولي مطمئنا شرايط تيم ملي در آينده بهتر خواهد شد

سايت گل - مهرداد پولادي مدافع چپ تيم ملي حالا اين فرصت را پيدا كرده كه مثل خيلي از ملي پوشان استراحت كند. او به همراه ديگر بازيكنان ملي‌پوش پرسپوليس در شروع تمرينات پرسپوليس غايب خواهد بود و قرار است در استراحتي چند روزه به مسافرت برود.
پولادي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل ابتدا در مورد بازي با قطر حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:« متاسفانه نتوانستيم 3 امتياز را بگيريم و اين موضوع به ضررمان شد. البته هنوز چيزي تمام نشده و قرار نيست بابت از دست دادن اين 2 امتياز غصه بخوريم. ما در بازي‌هاي آينده اين فرصت را داريم كه حداكثر امتيازها را گرفته و به جام جهاني برويم. اين درست كه در 2 بازي اخير در حد انتظار نبوديم ولي مطمئنا شرايط تيم ملي در آينده بهتر خواهد شد.»
بازي كردن هم زمان پولادي و احسان حاج‌صفي در تركيب ثابت تيم ملي كه تقريبا سبك بازي آنها شبيه هم است، باعث شد كه خيلي‌ها از كارلوس كي‌روش انتقاد كند اين در حالي است كه سرمربي تيم ملي چنين روشي را در سمت راست هم به كار گرفته بود. از پولادي در اين مورد سوال مي‌كنيم كه او مي‌گويد:«‌اين نظر كي‌روش است كه به طور هم زمان من و حاج صفي را در سمت چپ بازي داد. شايد در ذهن او چيزهايي وجود دارد كه خيلي‌ها نمي‌دانند در ضمن او از همه به تيم ملي نزديك‌تر است. با اين حال نظر كارشناسان هم قابل احترام است ولي من فكر مي‌كنم انتقادها از تيم ملي نبايد تخريبي باشد. در ضمن با انتقادهاي سازنده مشكلي نداريم.»
پولادي در اين بازي چند سانتر بد انجام داد حتي عادل فردوسي‌پور هم در گزارش خود از سانترهاي پولادي ايراد گرفت. اين بازيكن در اين خصوص مي‌گويد:« فردوسي‌پور نظرش را گفته و حرفي در اين مورد ندارم. وقتي تيم ملي نتيجه نگيرد هيچ بازيكني از عملكردش راضي نيست. در ضمن من فقط 2 سانتر بد داشتم كه آن هم در نيمه دوم بود

منبع

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
اختصاصي گل: كريم انصاري‌فرد با پرسپوليس به توافق رسيد

يك مقام آگاه در باشگاه پرسپوليس به سايت گل خبر داد كه حضور انصاري‌فرد در پرسپوليس صددرصد قطعي است و اين بازيكن با اين باشگاه به توافق رسيده است

سايت گل – كريم انصاري‌فرد مهاجم ملي‌پوش سايپا كه يكي از چهره‌هاي مهم و پرسروصداي فصل نقل و انتقالات ليگ برتر است با باشگاه پرسپوليس به توافق رسيد.
به گزارش سايت گل تا يكي، دو هفته پيش بحث حضور انصاري‌فرد در استقلال به شكل جدي مطرح بود ولي اين بازيكن در روزهاي اخير مذاكرات جدي با باشگاه پرسپوليس انجام داد و در نهايت پيشنهاد باشگاه را قبول كرد. انصاري‌فرد در مورد مسائل كلي از جمله مبلغ قرارداد و نحوه ترانسفر شدن با پرسپوليس به توافق رسيده ولي نكته جالب اين است كه امروز(جمعه) مسوولان 2 باشگاه سايپا و استقلال دوباره با انصاري‌فرد تماس گرفتند تا با اين بازيكن مذاكره كنند.
مهاجم شماره 10 تيم ملي ما تصميم نهايي خود را گرفته و شب گذشته به مسوولان پرسپوليس اعلام كرد كه با اين تيم قرارداد امضا خواهد كرد. يك مقام آگاه در باشگاه پرسپوليس به سايت گل خبر داد كه حضور انصاري‌فرد در پرسپوليس صددرصد قطعي است و اين بازيكن با اين باشگاه به توافق رسيده است. حالا بايد منتظر امضا قرارداد داخلي و رسمي انصاري‌فرد با پرسپوليس باشيم

منبع

۲۶ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۵۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۳۰۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۳۳۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۵۳۰ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۵۶۵ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۶۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۱۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۴ کاربر آنلاین است. (۱۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!