به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

پیشنهاد 150 میلیون دلاری من سیتی برای خرید کاکا

باشگاه منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن کاکا پیشنهاد 100 میلیون پوندی (150 میلیون دلار) خود را به مقامات باشگاه میلان ارائه کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک هیئت چهار نفره به ریاست "گری کوک" روز گذشته با مقامات عالیرتبه باشگاه میلان ملاقات کردند و بالاترین پیشنهادی که تا به حال برای به خدمت گرفتن یک بازیکن ارائه شده را تسلیم مقامات باشگاه ایتالیایی کردند

سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا و مالک باشگاه میلان، پیش از این در خصوص تلاش های دیگر باشگاه ها برای جذب بازیکن برزیلی خود مقاومت کرده است. این در حالی است که کاکا گفته از وضعیت حال حاضر خود در میلان رضایت ندارد دوست دارد در رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان به بازی بپردازد

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

هشدار چارلتون به تيم اينتر:
براي هر تيمي دردسرساز مي‌شويم

سربابي چارلتون ديدار منچستر يونايتد برابر اينتر در مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا را دشوار ارزيابي كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درحالي كه ماه فوريه تيم‌هاي منچستر يونايتد و اينتر در مرحله يك هشتم ليگ قهرمانان اروپا به مصاف يكديگر مي‌روند سربابي چارلتون رييس افتخاري باشگاه منچستريونايتد گفت: بازي دشواري پيش رو داريم. همه تيم‌ها اميدوار به صعود به مرحله بعد و نشان دادن شايستگي‌هاي خود هستند در نتيجه ما بايد بيش از پيش همت به خرج دهيم.

چارلتون افزود: ما بازيكنان جوان بسياري داريم كه توانايي پيروز شدن را دارند و اگر راه پيروزي را بدانند براي هر تيمي دردسرساز خواهند شد.

سربابي چارلتون در پايان ضمن تمجيد از كريستيانو رونالدو بهترين بازيكن فوتبال جهان و اروپا هشدار داد كه تيم اينتر در ماه فوريه كار دشواري مقابل شياطين سرخ داشت.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
پيشنهاد نجومي منچسترسيتي به مهاجم ميلان
100 ميليون براي كاكا
خبرگزاري فارس: باشگاه منچسترسيتي در نظر دارد براي خريد مهاجم برزيلي ميلان مبلغ 100 ميليون يورو اختصاص دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، كاكا از سوي باشگاه منچسترسيتي پيشنهادي نجومي دريافت كرده و سفر وكيل اول او به انگليس بي ارتباط با پاسخ مثبت به اين پيشنهاد نيست.
ريكاردو ايسون دوس سانتوس ملقب به كاكا اين روزها در برزخ انتخاب قرار دارد چرا كه تركيب رويايي ميلان براي او محل مناسبي جهت قرارداد با حاميان مالي بزرگ جهان محسوب مي شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
ردنپ: آدريانو در تاتنهام موفق خواهد شد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم تاتنهام گفت: حاضريم با ارائه شرايطي خوب آدريانو را از اينترميلان به خدمت بگيريم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، هري ردنپ پس از انجام سفري دو روزه به ميلان براي تماشاي بازي اينتر و جنووا، اظهار داشت: شرايط خوبي براي جذب آدريانو در نظر گرفته ايم.
وي عنوان كرد: مدت ها است آدريانو را زير نظر داريم. حالا به اين نتيجه رسيده ايم كه آدريانو مي تواند در تاتنهام دوران خوبي را تجربه كند.
ردنپ افزود: پيشنهاد تاتنهام ظرف روزهاي آينده به طور رسمي اعلام خواهد شد تا رايزني لازم ميان دو باشگاه صورت گيرد.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/جام حذفي انگليس/
پورتسموث و وست بروموويچ صعود كردند
خبرگزاري فارس: تيم هاي پورتسموث و وست بروموويچ آلبيون به دور چهارم رقابت هاي جام حذفي باشگاه هاي انگليس راه يافتند.

به گزارش خبرگزاري فارس، سه‌شنبه شب دور برگشت مسابقات مرحله سوم جام حذفي انگليس برگزار شد. پورتسموث برابر بريستول سيتي با 2 گل پيتر كرواچ در دقيقه 38 و نيكو كرانيار در دقيقه 88 به برتري رسيد.
در ديگر ديدار وست برومويچ آلبيون با 2 گل سمسون18 و رابينسون37؛ پتربورك را شكست داد و به مرحله بعدي صعود كرد.
ساير نتايج:
بورنلي 2- كوئينزپارك رنجرز يك
گل ها: تامپسون 60، روديگوئز 120براي بورنلي، دي كامين54 براي رنجرز

كرو 2 - ميل وال 3
گل ها: مورفي7، ميلر58 براي كرو، بارون 8، هريس54 ، وايت برد86 باري ميل وال

نوريچ سيتي صفر- چارلتون يك
گل: دارن آمبروس6

بيرمنگام صفر - ولورهامپتون 2
گل ها: كوگ 38، فوكس 51 براي ولورهامپتون

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
واكنش سرمربي چلسي به شايعات
اسكولاري: در صورت اخراج از چلسي ناراحت نمي شوم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم چلسي انگليس گفت: اگر مرا اخراج كنند، ناراحت نمي شوم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه سان، لوئيس فليپه اسكولاري اظهار داشت: به شايعاتي كه در مورد شرايط كاري ام در چلسي انتشار يافته، توجهي ندارم. من به كارم و وظيفه اي كه در قبال چلسي دارم، مي پردازم.
اين مربي افزود: در چند روز اخير شايعه شده از چلسي بركنار مي شوم. تاكنون كسي از مديريت باشگاه چنين اطلاعي به من نداده،‌ پس همچنان به كارم ادامه خواهم داد.
اسكولاري عنوان كرد: اگر از كارم اخراج شوم،‌ ناراحت نخواهم شد، چون مي دانم امروز يا فردا يا حداكثر يك سال ديگر كاري برايم وجود خواهد داشت.
مربي سابق تيم ملي برزيل و پرتغال تاكيد كرد: 25 سال است به همين شكل كار كرده ام و هيچ مشكلي هم نداشتم.
وي گفت: چلسي را دوست دارم. از كار كردن و زندگي در اينجا لذت مي برم. حتي مردم را دوست دارم و از مطبوعات اينجا نيز خوشم مي آيد. باور كنيد رسانه هاي براي من مشكلي ايجاد نكردند.
اسكولاري ادامه داد:‌ اگر به برزيل باز گردم، بديهي است همه چيز من برزيل خواهد شد و آنجا را دوست خواهم داشت. وقتي هم كه در كويت بودم،‌ آنجا را دوست داشتم. من سه سال بسيار خوب را هم در عربستان سپري كردم. من زندگي را دوست دارم،‌ چه با كار چه بدون كار. من آدمي اينگونه هستم.
اسكولاري در حالي اين اظهارات را بيان كرد كه از روز يكشنبه گذشته كه تيمش مقابل منچستريونايتد تن به شكست 3 بر صفر داد، شايعات زيادي در مورد اخراج قريب الوقوع وي به گوش رسيد.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 14 ژانویه:

سرمربی چلسی با حذف دروگبا از لیست تیمش، سر و صدای زیادی در محافل فوتبال انگلیس بوجود آورد...

- به نظر می رسد پیشنهاد منچسترسیتی به کاکا 100 میلیون پوند با حقوق هفتگی 500 هزار پوند باشد.(واریوس)
- باشگاه میدلزبورو آماده است با پیشنهاد 2 میلیون پوندی، کریس ایگلس هافبک بارنلی را به خدمت بگیرد.(دیلی اکسپرس)
- اینتر میلان قصد دارد با پیشنهادی بالاتر از پیشنهاد آرسنال، آرشاوین را از زنیت به خدمت بگیرد.(دیلی استار)
- رئال مادرید می کوشد، خاویر ساویولا مهاجم خود را به عنوان از بخشی قرارداد آنتونیو والنسیا به ویگان بدهد.(دیلی استار)
- تاتنهام در نظر دارد آدریانو مهاجم اینتر با به صورت قرضی به خدمت بگیرد اما با معاوضه دروازه بان خود، گومز با کریستین آبیاتی از میلان مخالفت کرد.(دیلی میل)
- جیوانی دوس سانتوس و حسام قالی خواهان ترک وایت هارت لین شدند.(سان)
- اسکولاری با حذف دیدیه دروگبا از لیست چلسی برای دیدار با ساوتند در رقابت های FA Cup آینده این بازیکن را دچار شک و تردید کرد.(دیلی تلگراف)
- باشگاه لیورپول درنظر دارد قرارداد سامی هیپیا مدافع خود را یک سال دیگر تمدید کند، زیرا آینده دنیل اگر در آنفیلد مشخص نیست.(دیلی میل)

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
قرارداد گيگز تمديد مي شود؟

نمايش دلپذير هافبک ولزي منچستريونايتد در بازي مقابل چلسي سران اين باشگاه را ترغيب کرده است تا قراردادي جديد با او امضا کنند.

نشريه "ميرور" در اين باره گزارش داد: مسئولان منچستريونايتد آماده اند قرارداد "رايان گيگز" را تمديد کنند و او را تا پايان رقابت هاي سال 2010 در "اولدترافورد" همچنان نگه دارند.
يکي از مسئولان شياطين سرخ در اين باره اظهار داشت: قطعاً پيشنهاد جديدي به گيگز ارائه مي شود.شرايط او به عنوان بازيکني با اين سن خارق العاده است و رايان ثابت کرد که ارزش تمديد قرارداد با توجه به تجربه اش را دارد.
گفتني است گيگز پس از بازي مقابل چلسي به عنوان يکي از 6 بازيکن منچستريونايتد در تيم منتخب هفته ليگ برتر انگليس قرار گرفت.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اسکولاري: از اخراج شدن هراسي ندارم!

سرمربي برزيلي چلسي درباره شايعات درخصوص آينده کاري اش در اين باشگاه هيچ دلواپسي ندارد و کاملاً خونسرد است.

پس از باخت سنگين چلسي مقابل منچستريونايتد اين سوال در ذهن بسياري از علاقه مندان به اين باشگاه لندني ايجاد شد که "آيا لوئيس فيليپه اسکولاري بهترين گزينه براي هدايت چلسي است؟"
مديران آبي هاي لندن پس از اين شکست تحقير آميز به سرمربي خود تنها دو ماه فرصت دادند تا اوضاع تيم را بهبود ببخشد،وگرنه او را اخراج و مربي ديگري را جايگزينش خواهند کرد.
سرمربي پرتغال در يورو 2008 به رغم وجود اين اخبار در پيرامونش هيچ دلواپسي ندارد و کاملاً خونسرد و بي تفاوت است.
او در اين باره به نشريه "سان" گفت: هيچ نگراني ندارم.اگر من شغلم را از دست بدهم،شغل ديگري پيدا خواهم کرد. اين اتفاق ممکن است فردا رخ بدهد و يا شايد هم پس از يک سال. من 25 سال است که کار مي کنم و هيچ مشکلي ندارم.
وي افزود: چلسي و "کوبهام" جايي که در آن زندگي مي کنم را دوست دارم.من حتي مدرسه پسرم،شغلم در اينجا،مردم و رسانه ها را نيز دوست دارم.
سرمربي چلسي اظهار داشت: اگر به برزيل برگردم،برزيل را نيز به اندازه اينجا دوست خواهم داشت.زماني هم که در کويت بودم،آنجا را دوست داشتم.من سه سال فوق العاده را نيز در عربستان سپري کردم.در نهايت مي گويم که زندگي را دوست دارم؛حتي اگر شغلم را از دست بدهم.
گفتني است چلسي هم اکنون با داشتن چهار امتياز کمتر نسبت به ليورپول در مکان دوم جدول رده بندي ليگ برتر انگليس قرار دارد.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
دستور مارادونا به توس:
منچستر يونايتد را به مقصد اينتر ترك كن.

سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين از "كارلوس توس" مهاجم تيمش خواست تا هرچه زودتر از منچستر يونايتد جدا شده و راهي اينتر شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در حالي كه كارلوس توس اين روزها در منچستر يونايتد همواره نيمكت نشين است، ديگو مارادونا سرمربي تيم ملي آرژانتين گفت كه اين بازيكن بايد در پايان اين فصل راهي اينتر شود. وي گفت كه توس نياز دارد تا بيش از پيش در تركيب اصلي تيم باشگاهي اش قرار گيرد.

اين در حالي است كه توس علاقه اي به جدا شدن از جمع شياطين سرخ ندارد و مدير برنامه هاي او جهت عقد قرارداد دائمي با توس تا پايان تابستان امسال گفت و گوهايي با سران منچستر يونايتد داشته است.

توس روز يك‌شنبه در حالي يك دقيقه هم براي منچستر يونايتد برابر چلسي به ميدان نرفت كه تيمش 3 بر صفر از سد حريف ديرينه گذشت، اما مارادونا كه براي ديدن بازي توس به اولدترافورد رفته بود اثري از مهاجم آرژانتيني در تيم فرگوسن نديد.

مارادونا در اين باره گفت: «من شاهد پيروزي منچستر يونايتد بدون حضور كارلوس توس بودم. اين مساله براي او خوشايند نيست. مسائل مهمي جدايي او از منچستر را محتمل مي سازند. كشور ايتاليا و باشگاه اينتر راه حل هاي بي نظيري هستند. قرارداد او رو به پايان است كه جدايي اش از تيم را آسان تر مي سازد.»

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۱۴ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۸,۰۴۸ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۷,۸۶۰ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۵۳۵ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۱ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۰۶۳ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۰۷ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۸,۴۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۹۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۰۷ کاربر آنلاین است. (۷۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!