به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بازم حق ما رو خوردند، اما خیالی نیست. این تیم دل شیر داره و قهرمانه

ولی 2 تا نکته خیلی نگران کننده هست:

1- وضعیت آفساید گیری خط دفاع که واقعا فاجعه س. بارها و بارها احمق ترین مهاجم ایران پشت دفاع صاحب توپ شد که بار آخر، محمد آفساید رو پر کرده بود که گل شد!

2- مورد دوم نبود یه گلزن واقعیه. توره نشون داد که اصلا این کاره نیست، واقعا یه فاجعه تمام عیاره. امروز بیشتر از هر چیز جای خالی محسن رفت و برگشت حس شد ... امیدوارم این دی کارمو از توره بهتر باشه!

اما بازم باید گفت:

کی خاک پای قطبیه؟
امیر قلعه مرغیه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
قطبي: تيم امير قلعه نويي فقط به فكر دفاع بود

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در اين مسابقه استقلالي‌ها فقط به فكر دفاع كردن بودند.

افشين قطبي پس از تساوي يك بر يك در سرخابي 65 اظهار داشت: قبل از هر چيزي بايد از هواداران و خبرنگاران تشكر كنم. دوباره از اصحاب رسانه عذرخواهي مي‌كنم و از هواداران سپاسگزارم كه يك هفته پر استرس را پشت سر گذاشتند.
وي ادامه داد: به استقلال تبريك مي‌گويم چون به هدفش رسيد. آنها خيلي تدافعي و بسته بازي مي‌كردند. فقط چشم به ضد حملات داشتند و به جرات مي‌گويم فقط براي چند لحظه به فكر حمله به سوي دروازه پرسپوليس بودند.
سرمربي پرسپوليس گفت: در دربي 65 تمركزمان خيلي عالي بود. فوتبال همين است. گاهي تيم ها فرصت هاي بسياري زيادي دارند؛ اما ضرباتشان به گل تبديل نمي‌شود. علي كريمي در يك صحنه پس از جا گذاشتن مدافعان حريف، يكي از بهترين حركات ليگ را رقم زد؛ اگرچه توپ به بيرون رفت. توره نيز يك فرصت تك به تك را از دست داد.
قطبي اظهار داشت: استقلال پس از آنكه گل خورد، فضا را روي برنامه هاي تاكتيكي پرسپوليس بست. هرچند فشار لازم را روي دروازه‌شان آورديم؛ اما برنامه هاي تاكتيكي استقلال طبق خواسته هواداران اين تيم بود چون دوست داشتند نتيجه را حفظ كنند.
وي راجع به گلزن تيمش خاطر نشان ساخت: كريمي و حتي كريم باقري نشان دادند كه بازيكنان بزرگي هستند. كريمي با به ثمر رساندن گل، نشان داد يك فوتباليست كاملا بين المللي است و بايد دوباره در اروپا بازي كند. وي آنقدر مهارت دارد كه هنگام دربيل زدن هر ببينده اي احساس مي‌كند توپ را در جورابش گذاشته و بازيكنان را جا مي‌گذارد. وي زيدان فوتبال ايران است.
قطبي گفت: با اين كادر فني و با اين نفرات، قول قهرماني مي‌دهم چون واقعا تيم بسيار خوبي داريم
سرمربي پرسپوليس با اشاره به عملكرد مهاجم برزيلي، عنوان كرد: ديكارمو با ورودش به ميدان تلاش خود را انجام داد. در حالي كه يك بر صفر عقب بوديم و بازي در وضعيت سختي بود، به ميدان آمد؛ اما از بازي او راضي نيستم. بايد از محمد منصوري نيز تشكر كنم چون روي گل تاثيرگذار بود.

۱۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: Kubala
پیام: ۲۴۶
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بازم 1-1 !!! دیگه خسته شدم!
پرسپولیس استقلالو تو قوطی کرده بود!
ای ول کریمی! چه کردی
در مورد دفاع باهاتون موافقم

۱۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
ok
کی خاک پای قطبی
امیر قلعه مرغیه

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۱۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
افشین کاملا درست گفته چون تو نیمه دوم فقط استقلال بکش زیرش رو به نمایش گذاشت !!!
من نظری مخالف سعید دارم.ابراهیم توره خوب بازی میکنه میتونه پشت به دروازه بازی کنه و هم بازی ههای خودشو صاحب توپ که .وقتی نیمه ی دوم ایوان اومد تو بازی دیدم که چه حرکت های خوبی رو با هم انجام میدادن خیلی خوب هم دیکه رو پیدا میکنن!از دی کارمو چیزه خاصی نیدیدم جز یکی دو تا خطا که گرفت البته اصلا نمیشه در موردش حرفی زد چون نیاز به زمان داره با 30 دقیقه بازی اون هم در این شرایط نباید در موردش قضاوت کرد.
این بازی که تموم شد انشالله بازی بعدی با ابومسلمم در ورزشگاه ثامن بازی رو ببریم روز 17 مهر ماه!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: Korea.Love
پیام: ۱۶۲
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۸۷
از: کره ی جنوبی
گروه:
- کاربران عضو
من از اول میگفتم بازی 1-1 میشه.و همچنین میگفتم گل اول رو برهانی مال استقلال میزنه.و همچنین میگفتم گل پرسپولیس دقیقه ی 87 زده میشه.
خودم کف کردم حس ششمو.

OlneyBarca
Onley LionelMessi
۱۲ مهر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
از چیه این توره تعریف می کنی؟؟؟ این بازیکن تو 8 تا بازی فقط 2 تا گل زده و به جرات 6 تا تک به تک و 6-7 موقعیت گل دیگه رو نزده. بازیکنی که اینطوری موقعیت گل هدر میده، بازیکن نیست. مهاجم نوک باید گل بزنه، نه اینکه آمار ضربات تو چهارچوبش 1 در هر بازی باشه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
از چیه این توره تعریف می کنی؟؟؟ این بازیکن تو 8 تا بازی فقط 2 تا گل زده و به جرات 6 تا تک به تک و 6-7 موقعیت گل دیگه رو نزده. بازیکنی که اینطوری موقعیت گل هدر میده، بازیکن نیست. مهاجم نوک باید گل بزنه، نه اینکه آمار ضربات تو چهارچوبش 1 در هر بازی باشه!

بهتر از این نیست میخواید نیکبخت گل بزنه

۱۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
نيكبخت: از پيراهن استقلال متنفرم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ديگر استقلال را دوست ندارم و از پيراهن آبي متنفرم.

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا نيكبخت در جمع خبرنگاران در پاسخ به اين سوال كه دليل ناراحتي او پس از تعويض توسط افشين قطبي چه بود، اظهار داشت: من فقط از اينكه تيمم عقب بود ناراحت بودم و نمي‌توانستم بعد از تعويض لبخند بزنم.
وي ادامه داد: به من حق بدهيد كه وقتي تيمم عقب است در هنگام بيرون آمدن از زمين بغضي كه در گلويم هست خالي كنم.
نيكبخت اظهار داشت: در آن لحظه نمي‌توانستم سكوت هواداران را ببينم و لبخند زنان زمين را ترك كنم. فكر كردم اگر درون زمين باشم، مي توانم كمك بيشتري به تيم كنم.
وي خاطرنشان كرد: نمي‌دانم چرا بين اين همه بازيكن آقايان روي من مانور مي‌كنند و حتي وقتي روي نيمكت رفتم اين مسائل را رها نكردند.
اين بازيكن عنوان كرد: شرايط ما خيلي بهتر از استقلال بود، بايد با گل بيشتري آنها را مي‌برديم. فكر مي‌كنم در هر دو نيمه پرسپوليس تيم برتر ميدان بود.
نيكبخت در واكنش به توهين هواداران استقلال به وي و خانواده اش گفت: از دقيقه 1 تا 90 به من و خانواده‌ام فحاشي كردند آنها كه دم از منشور اخلاقي مي‌زنند كجايند كه به داد من برسند؟ آيا هواداران پرسپوليس يكي از بازيكنان استقلال را اينگونه مورد بي‌احترامي قرار دادند؟
اين بازيكن در پايان خاطرنشان كرد: واقعاً شرمنده خودم هستم كه هفت سال از عمرم را براي استقلال بازي كردم ديگر اين تيم را دوست ندارم و از پيراهن آبي متنفرم. اين را از صميم قلب مي گويم تا آنهايي كه به من بي احترامي كردند، بشنوند.

۱۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
با این بازی که کریمی کرد باید تیم ملی دعوت شه

۱۲ مهر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۶,۸۰۰ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۵,۱۱۶ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۲۶ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۱,۷۸۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۰۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۰۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۳۳۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۱۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۲ کاربر آنلاین است. (۲۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!