به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من لاپورتا رو از تورس بیشتر دوست دارم .حتی اگه زلاتانو نگه داره

علیرضا جون نمیدونم سنت در چه حدیه ولی من حدودا 28 سالمه و با بارسای عزیز خاطرات تلخ و شیرین زیادی دارم . منم مثل شما لاپورتا رو خیلی دوست دارم . من دقیقا یادمه که قبل از لاپورتا طرفدارای بارسا چه عذابی میکشیدن.رئال داشت پشت سرهم ستاره های تیمای دیگه رو شکار میکرد و در عرض 6 سال سه بار چمپیونز لیگ رو بدست آورد . قبل از لاپورتا ودر زمان گاسپارت احمق رکورد شکست ناپذیری بیست ساله بارسا در نیوکمپ در برابر رئال شکسته شدو تاسف بار تر اونکه در لیگ قهرمانان در مرحله نیمه نهایی مغلوب خوکا شدیم . گاسپارت فیگو رو فروخت به رئال و در عوض با پول اون اوورمارس و امانوئل پتی آرسنالو یکی دو بازیکن دیگه خرید و همون شروع بدبختیای بارسا بود(چون اون بازیکنا جواب ندادن) . با اومدن لاپورتا تیم تونست تا حدودی انتقام اون شکستا رو بگیره . ولی یه چیزی رو در نظر بگیر احتمالا با اومدن راسل تیم در جذب بازیکن موفق تر باشه و من شخصا دوست ندارم که فقط رو لاپورتا تعصب داشته باشیم باید منتظر موند و کار مدیر جدید رو دید شاید اون هم تونست افتخارات باشگاه رو بیشتر کنه . ولی در مجموع بی انصافیه اگه خدمات لاپورتای عزیز رو نادیده بگیریم

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
شما همین الان داشتی واسه فلسفه کرویفیسم دست میزدی حالا میگی به جا یه مهاجم 4 تا داشته باشیم...
میدونی کرویفیسم چیه؟
4-3-3 هلندی رو میگن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
نظرتون راجع به سیستم بارسا چیه ؟ از 4-3-3 خوشتون میاد ؟ دوست دارید چه تغییراتی کنه ؟

ترکیب باید مثل سالهای قبل کاملا هجومی باشه.
این سایت گل از شایعه سازی خسته نمی شه؟؟؟؟

CATALUNYA is not Spain
۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- اسپانیا و آرژانتین
-
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
میدونی کرویفیسم چیه؟
4-3-3 هلندی رو میگن

نه به نظرم این نیست .جوری که من از مصاحبه های قبلی لاپورتا فهمیدم فلسفه کرویفیسم اینه که مالکیت زیاد توپ رو در اختیار داشته باشی و به تبع اون موقعیت گل هم زیاد بوجود میاد . پس لزوما کرویفیسم به این معنی نیست که 3-3-4 بازی کنی

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
شما همین الان داشتی واسه فلسفه کرویفیسم دست میزدی حالا میگی به جا یه مهاجم 4 تا داشته باشیم... میدونی کرویفیسم چیه؟ 4-3-3 هلندی رو میگن

منظور من 2 تا مهاجم هست. ویا نوک و مسی سمت راست نه 4 تا

CATALUNYA is not Spain
۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اقای هنری زاوی اول اسم گلت رو به ما بگو.
بعد هم خبر خاصی نیست...
یه پیشنهاد 80 میلیونی به ایبرا..
جواب دندون شکن سسک به ونگر.
برگشت هلب...
قرضی دادن دوباره کیرستون.کاسرس.هنریکه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
نه به نظرم این نیست .جوری که من از مصاحبه های قبلی لاپورتا فهمیدم فلسفه کرویفیسم اینه که مالکیت زیاد توپ رو در اختیار داشته باشی و به تبع اون موقعیت گل هم زیاد بوجود میاد . پس لزوما کرویفیسم به این معنی نیست که 3-3-4 بازی کنی

دقیقا بر عکس. بازی با 3 مهاجم رو کریفیسم میگن... ولا منچستر سال 1999 هم همین کارو رو میکرد. مالکیت متلعق. اما به هیچ وجه کرویفیسم نبود
نقل قول
منظور من 2 تا مهاجم هست. ویا نوک و مسی سمت راست نه 4 تا

خوب شما منظور منو اشتباه گرفتی...
وقتی 2 تا مهاجم داشته باشیم خود به خود هافبک ها میشن 4 تا
و این میشه 4-4-2 ...
کجای این سبک یوهان کرایوفه؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
هنری بیشتر به رفتنی ها میخوره.. چون دستمزد بالای هم داره و واسه یه نیمکت نشین زیاد جالب نیست... بارسا 100% یه مهاجم دیگه میخره. و با حضور ویا-؟-مسی-بویان-پدرو
جایی واسه تیری نیست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- اسپانیا و آرژانتین
-
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من همین سیستم 3-3-4 واسه فصل بعد خوبه . ولی به نظرم پپ باید بعضی مواقع ذهنیتشو تغییر بده و به نظرم در بازیای حساس تک حذفی باید علاوه بر بازی زیبا تا حدودی هم نتیجه گرایی رو مد نظر قرار بده مثلا اگه تو بازی اینتر مرحله رفت بارسا بعد جلو افتادن گل اول اگه بارسا سیستمش رو 1-3-2-4 میکرد شاید دیگه اون مشکلات پیش نمیومد و سه گل نمیخورد . اگه اون بازی رو با اختلاف دو گل نمیباختیم الان مورینیو اینقدر رجز نمیخوند . درسته من خودم به خاطر بازی زیبا هوادار بارسا شدم و فوتبال هجومی رو خیلی دوست دارم ولی به نظرم باید کمی هم نتیجه گرایی در بازیای حساس رو بهش اهمیت داد . البته من حقیر کسی نیستم که از پپ بخوام انتقاد کنم فقط نظر خودم رو گفتم

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
علیرضا جون نمیدونم سنت در چه حدیه ولی من حدودا 28 سالمه و با بارسای عزیز خاطرات تلخ و شیرین زیادی دارم . منم مثل شما لاپورتا رو خیلی دوست دارم . من دقیقا یادمه که قبل از لاپورتا طرفدارای بارسا چه عذابی میکشیدن.رئال داشت پشت سرهم ستاره های تیمای دیگه رو شکار میکرد و در عرض 6 سال سه بار چمپیونز لیگ رو بدست آورد . قبل از لاپورتا ودر زمان گاسپارت احمق رکورد شکست ناپذیری بیست ساله بارسا در نیوکمپ در برابر رئال شکسته شدو تاسف بار تر اونکه در لیگ قهرمانان در مرحله نیمه نهایی مغلوب خوکا شدیم . گاسپارت فیگو رو فروخت به رئال و در عوض با پول اون اوورمارس و امانوئل پتی آرسنالو یکی دو بازیکن دیگه خرید و همون شروع بدبختیای بارسا بود(چون اون بازیکنا جواب ندادن) . با اومدن لاپورتا تیم تونست تا حدودی انتقام اون شکستا رو بگیره . ولی یه چیزی رو در نظر بگیر احتمالا با اومدن راسل تیم در جذب بازیکن موفق تر باشه و من شخصا دوست ندارم که فقط رو لاپورتا تعصب داشته باشیم باید منتظر موند و کار مدیر جدید رو دید شاید اون هم تونست افتخارات باشگاه رو بیشتر کنه . ولی در مجموع بی انصافیه اگه خدمات لاپورتای عزیز رو نادیده بگیریم

آقا شهریار من 20 سالمه. از سال98 دارم به بازی ها ی بارسا نگاه می کنم .یه جیزایی یادم مونده.فلسفه بارسا اینه که زیاد بازیکن نگیره.
فقط 2.....3 تا تو هر فصل و بقیه اتکا به لاماسیا که فک کنم این روزها خیلی جواب داده.لاپورتا هم ویا رو گرفته و درباره سسک هم داره تلاش خودشو می کنه.بقیه پستهامونم کامله و نیازی به بازیکن نداریم.
ضمنا صحبت تعصب به لاپورتا نیست این تعصب به باشگاه و حکم عقله که مدیریت و مربی و بازیکنان موفق رو ابقا کنن بهتره.نمی دونم شما چرا به ریسک اعتقاد داری؟مگه تیم از این بهتر هم می شه؟؟؟

CATALUNYA is not Spain
۵ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۵۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۴۰,۴۴۶ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۱,۱۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۹,۰۶۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۲۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۱,۰۳۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۵۱۳ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۵۰۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۹۲۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۹۱ کاربر آنلاین است. (۸۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!