به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
همین خودش یه جنجال دیگه درست میکنه.اینبار از شما میخوام آقا علیرضا.لطفا جوابشو اینجا نده وگرنه مجبور میشم هردو تاتونو بلاک کنم

چشم جناب خشیارشاه
من قرار نسیت به کسی جواب بدم .
چون ارزش ندارن .
از این به بعد من کلی بحث می کنم .و هر کی از لحاظ فنی توان داشت بحث کنه با بقیه کاری ندارم.

CATALUNYA is not Spain
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

بچه من به شکل ازمایشی واسه یک هفته اینجا ناظر هستم و دارم این کارو به خاطر خودمون و تاپیکمون میکنم
لطفا منو یاری کنید تا من هم بیشتر بتونم به اینجا سر سامون بدم....
منو یاری کنید چون از من خواسته شده سخت گیری کنم اما من بهتر از مدیر می دونم بچه های اینجا احتیاج به سخت گیری ندارن. فقط بحث ها داغه و بعضی ها تعبیری دیگه میکنن...
امید وارم بتونیم یه مشارکت 2 طرفه داشته باشیم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
من صفحات قبلی رو که میخوندم به نظرم رسید که چند مطلب رو بنویسم
باز هم برخی از دوستان با استناد به خبرگزاری فارس چند خبر رو درج کرده بودن که به نظرم بهتره این کار رو نکنن چون شیوه این خبرگزاری اینه که درکنار یه جمله ای که از منبع اصلی میگیره چندین جمله نادرست هم از خودش به اون اضافه میکنه که فرصت نیست به سه چهار مورد خبر نادرست امروزش اشاره کنم فقط به عنوان نمونه یکی رو مینویسم . این خبرگزاری در یکی از خبراش نوشته که:

نقل قول
انتخابات بارسلونا از امروز با راي‌گيري الكترونيكي هواداران رسمي آغاز شده و تا 3 روز ديگر وارد فاز راي‌گيري اعضاي خاص باشگاه مي‌شود. در اين مدت نامزدها حق مبارزه انتخاباتي دارندنتايج انتخابات 23 خرداد ماه منتشر خواهد شد.

حالا اینم بخونید که از منابع کاتالانی هست
According to the electoral calendar, the final candidates will have until June 11 to carry out their campaign and present their programs. They are also expected to take part in a series of debates lined up by the Catalan broadcast media which will culminate in a final debate organised by Catalan television channel TV3 on June 11.
که ترجمه فارسیش اینه : بر طبق تقویم انتخابات کاندیداهای نهایی (همون چهار نفر که امضای لازم رو جمع کردن) تا 11 ژوئن به فعالیت های انتخاباتی و ارائه برنامه هایشان خواهند پرداخت . همچنین از آنها انتظار میرود که در یک رشته مناظرات ردیف شده توسط رسانه های پخش جمعی کاتالان شرکت کنند که با مناظره سامان داده شده توسط کانال 3 تلویزیون کاتالان در 11 ژوئن به اوج خود خواهند رسید . حالا قضاوت با خودتون . (فقط خوشحالم که اونا فرهنگ دارن و واسه شکست رقیب نمیان عکس زن رقیبشون رو با لفظ بگم بگم درجلو خلق خدا نشون بدن )
مطلب دوم در مورد سسک . بعضی دوستان گفتن که تقصیر لاپورتا بوده که سسک در سن 16 سالگی رفته آرسنال . خداییش خودتون قضاوت کنید اگه سسک تو باشگاه میموند میتونست به این حد برسه . احتمالا همتون تایید میکنید که علت پیشرفت سسک اینه که چندین ساله که فیکس تو آرسنال بازی میکنه . واقعا اگه تو بارسلونا بود می تونست فیکس باشه که اینقدر پیشرفت کنه ؟
هر کسی مطالب قبلی من رو خونده باشه میدونه که من همیشه گفتم که لاپورتا درکنار نکات مثبت فراوونش ایرادای کمی هم داشته مثل همین ایرادی که بندیتو یکی از نامزدهای ریاست باشگاه گرفته . بندیتو گفته باشگاه برای خرید زلاتان بیشتر از ارزش واقعیش پول داده که به نظر من درست میگه چون اگه اتوئو رو حدود 40 تا در نظر بگیریم با احتساب پولی هم که به اینتر و زلاتان دادن میشه حدود 110 تا که خیلی خیلی زیاده . به نظرم بهتره همیشه جانب انصاف رو رعایت کنیم . و ایرادایی از لاپورتا نگیریم که فقط کسایی اون ایرادات رو ندارن که ده بیست سال بعدی رو بتونن بصورت تصویری ببینن یا علم غیب داشته باشن . درمورد لاپورتا خوبه این رو هم بگم که نباید فقط بازیکنای خریداری شده رو دید . همه ما ماجرای فیگو رو یادمون هست . قراردادش جوری بود که رئال با پول بیشتر اونو برد ولی قرارداد های زمان لاپورتا جوری بسته شدن که بندی درشون هست که اگه بازیکن بخواد قرارداد رو فسخ کنه باید مبلغ کلانی رو پرداخت کنه . مثلا مبلغ فسخ قرارداد مسی 250 میلیون دلاره که دیگه تیمای دیگه نمیتونن بیان طرفش یا پیکه ودیگران . به نظرم همینکه کسی نتونست ستاره ای از بارسا رو از تیم جدا کنه یکی از خوبیهای لاپورتا بود . شاید بعضیا بگن رونالدینیو از تیم رفت که اون تقریبا بخاطر حواشی اخراج شد وگرنه تیمی اونو نتونست از بارسا بقاپه

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۵ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان سعی کنید بحث های که مربوط به لاپورتا و راسل هست رو به مشاهده لینک
ببرید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- اسپانیا و آرژانتین
-
گروه:
- کاربران عضو
دوستان اینجا میخوام لینکی رو بذارم که به درد خیلی ها میخوره . می تونی هر فصلی از لالیگا رو که میخوای انتخاب کنی جدول رده بندی اون فصل رو بهت میده ، تازه با کلیک بر روی هر تیمی تو اون جدول اطلاعات خیلی خوبی از اون تیم در اون فصل بدست میاری
مشاهده لینک
دوستان کافیه اول محدوده سال ها رو در قسمت season انتخاب کنن و بعد در تب های بالا اون سال مورد نظر رو انتخاب کنن امیدوارم خوشتون بیاد

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
این عالیه .. دست گلت درد نکنه
عجب سایتی . من خیلی منبع دارم اما این واقعا یه چیز دیگست

۱۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بچه من به شکل ازمایشی واسه یک هفته اینجا ناظر هستم و دارم این کارو به خاطر خودمون و تاپیکمون میکنم

پایتیم رفیق.هر کمکی از دست ما بر میاد انجام میدیم!
نقل قول
فقط خوشحالم که اونا فرهنگ دارن و واسه شکست رقیب نمیان عکس زن رقیبشون رو با لفظ بگم بگم درجلو خلق خدا نشون بدن

دمت گرم! ولی دیگه سیاسیترش نکن!
اما در مورد معاوضه ایبرا فقط اینو اشاره کنم که منم یکی از منتقدینش بودم.نه بخاطر فروش اتوئو بخاطر اینکه اینهمه هزینه کرد.
ولی اینو هم باید قبول کرد که پرز پارسال بازار رو خراب کرد.بیخود قیمتا رو برد بالا.من فک کنم یکی از عوامل همین باشه.
ضمنا من سیتی اتوئو رو 30تا بیشتر نمیخواست .بارسا هم 44میلیون همراه با اتوئو داد بجای ایبرا که میشه 74تا.
نقل قول
دوستان سعی کنید بحث های که مربوط به لاپورتا و راسل هست رو به مشاهده لینک ... topic_id=1386&forum=3 ببرید

چشم آقای ناظر

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- اسپانیا و آرژانتین
-
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این عالیه .. دست گلت درد نکنه

خواهش میکنم . خودم چند دقیقه ای به تنهایی تو این تالار بودم واسه سر نرفتن حوصلم رفتم رو فصل های 94 به اینور کلی خاطره واسم زنده شد . مثلا بازیکنی مثل کریستانوال دیگه داشت از ذهنم پاک میشد ولی همینکه چشمم به اسمش خورد کلی خاطره واسم زنده شد

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
بخاطر اون سایتی هم که معرفی کردی بینهایت ممنون

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همگی خیلی خوشحالم که این تاپیک داره سروسامون می گیره ودیگه دعوانیست

فعلا کار دارم وسرم فوق العاده شلوغه انشا الله یک ماه وخورده ای دیگه برمی گردم وتوی بحثاتون شرکت می کنم

فعلا بای عزیزان

زنده باد کاتالونیا
۱۶ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۷۶۵ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۸۱۷ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۳۳ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۷۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۴ کاربر آنلاین است. (۲۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!