به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: موسیقی
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ابی خواننده خوبی؛ اولا انقدر بزرگش نکن خودت اهنگ هاش رو گوش میدی و بهش عشق میورزی فکر نکن این نظر همه دنیای هرکی بهش نگه اقای صدای ایران نفهم! دوما بنظرت واسه انتخاب یک ملودی یا اهنگ ملی؛ خنده دار نیست برن سراغ کسی پشت سر این ملت نیست؟ نیاز به توضیح نداره که ابی درباره حکومتی که انتخاب ملت ایران بوده، چه نظرهایی داده و الان کجاست!

من هرگز از تفکرات سیاسی خودم تو این سایت حرف نزدم و نمیزنم و هیچوقت هم در بحث های سیاسی این سایت شرکت نمیکنم چون با گفتن اولین کلمه از عقایدم بی تردید بلاک میشم. همونطور که در جامعه حرفی نمیزنم چون خفقان بیداد میکنه.

اما ابی همواره تو آهنگ هاش از درد مردم گفته و پشت حکومت نبودش هرگز دلیلی بر مردمی نبودش نیست. همونطور که گفتم در مورد موضع سیاسی ابی هم بحث نمیکنم اما به اندازه کتاب ها حرف برای گفتن دارم.

ابی اگه مردمی نبود پرفروش ترین آلبوم تاریخ موسیقی ایران و بزرگترین کنسرت های بین المللی و پرمخاطب ترین صفحات اجتماعی رو به خودش اختصاص نمیداد.

نقل قول

تو این مصاحبه رو واسم رو کن من دیگه اینجا پست نمیزنم

مصاحبه رو میتونی تو یوتیوپ پیدا کنی. یه عکس هم در مورد گزارش BBC از چهارمین فستیوال جهانی صدا میذارم که توش به همین نکته اشاره شده:

اگه نمیتونی خیلی خوب متنشو بخونی اینجا مینویسم:

توانایی در اجرا
نت دست نیافتنی دوبالا که در دنیا تنها دو خواننده قادر به اجرای آن بودند
آن هم به طور نیمه کاره و لحظه ای: استاد شجریان
یکی از آن دو هست که به خاطر فشار سنگین اجرای این نت دیگر قادر به خواندن
نت دو بالا نمی باشد و سومین نفر ابی هم ابی می باشد که خوشبختانه ایشان
به طور کامل و استاندارد هنوز هم قادر به اجرای این نت بسیار سنگین هستندا

نقل قول

اون چیزی که انسان رو به مقام استادی میرسون قبل از هر چیز اخلاق!

نمیخواستم حرفی بزنم اما بلاک شدن رو به جون میخرم و فقط یه جمله میگم: اگه اخلاق داشتن به بوسیدن دست آقا و نوکر حکومت شدنه ، من افتخار میکنم که خودم و خواننده های مورد علاقه ام همگی بی اخلاق ترین آدم های دنیایم که این حکومت دیکتاتوری رو ذره ای قبول نداریم. مدیونین اگه فکر کنین برای این حرفا به اندازه کافی سند و مدرک موجود نیست.

در هیچ نقطه ای از دنیا غیر از این سایت مجبور نشده بودم در مورد وسعت صدای ابی با کسی بحث کنم اما امروز فهمیدم تو این سایت هرچیزی امکان پذیره. پس بلاک بشم یا نشم بهتره دیگه عضویت در این سایت رو فراموش کنم.

خدانگهدار همگی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من فعلا این ارسال رو پاک نمی کنم تا کسانی که باید ببینن، ببینن. اگر هم ذره ای امید داشتم که حداقلهای بحث رو داشته باشی، وارد بحث می شدم. یک لحظه با خودت تصور نکنی اگر در جواب این لاطالیات کسی چیزی نمیگه، چون کسی چیزی نداره بگه. نه اصلا اینطور نیست! بلکه حرف حق رو هرجایی و پیش هر کسی نباید زد که ارزشش زایل میشه! و گرنه ارزش این حرفها هم ردیف همون عبارت وزین Perfesional ه!

فقط می تونم بگم از شنیدن کلماتی مثل دیکتاتور یا خفقان چنان از ته دل می خندم، که از تماشای شبهای برره نخندیده بودم. به یقین میگم کسایی که کودکانه این کلمات رو قرقره می کنن، حتی بلد نیستن تعریفش کنن!

ان شاء الله که به وعده صادق خدا، ما با آقامون محشور میشیم و شما هم با این محبوب های معلوم الحالتون!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اگه اخلاق داشتن به بوسیدن دست آقا و نوکر حکومت شدنه ، من افتخار میکنم که خودم و خواننده های مورد علاقه ام همگی بی اخلاق ترین آدم های دنیایم که این حکومت دیکتاتوری رو ذره ای قبول نداریم. مدیونین اگه فکر کنین برای این حرفا به اندازه کافی سند و مدرک موجود نیست.

هیچ وقت دلیل گفتن این حرف ها رو نفهمیدم.
من نمیخوام بحث رو سیاسی کنم.
از خونندگی هم خوشم نمیاد پس در موردش نظر نمیدم.
ولی همیشه یادمون باشه هیچ وقت از جز به کل نتیجه نگیریم.
اگه مسئولین این نظام دارن به این کشور تو لباس نظام خیانت میکنن هیچ ربطی به حکومت نداره.
به این دلیل میگم ربطی به حکومت نداره چون پایه هایه این حکومت با خون هایه پاک جوون هایی بنا شده که برا ناموسه منو شما رفتن خون دادن.
حکومت و نظام ینی خونه اون بندگان خدا نه ندونم کاری این مسئول ها.
به عنوان مثال ما اگه 100 تا مسئول داشته باشیم(به عنوان مثال عرض میکنم) 90 تاشونم خراب باشن ربطی به اصله حکومت نداره.
اگه کسی داره به ایران خیانت میکنه بگو ایرانی نیست نگو ایرانی ها همه اینجورین.

اما در مورده آقا .
نه من و امثاله من که ادعامون میشه ایشون رو میشناسیم نه شما و امثاله شما هیچ وقت نتونستیم عمقه تفکرات این مرد رو درک کنیم.
هیچ وقت...چون اگه درک میکردیم الان جایگاهمون خیلی بالاتر ازین بود.
برایه زیره سوال بردن یک فرد کاش کمی فکر کنیم و بعد حرف بزنیم
کاش رویه احساس حرف نزنیم.
علی آقا این رو بدون اگه دولتی ها ،مجلسی ها، قوه ی قضایه ای ها و خیلی از خواص جامعمون به حرف هایه این اقا گوش میدادن ما الان وضعیتمون این نبود.
به این نیگاه نکن که تو قانون اساسی رهبره این کشور اختیاراتش از همه بیشتره و شاید بتونه هر کاری رو انجام بده
به این نیگا کن که با توجه به شرایط زمان چند درصد از اختیاراتش رو میتونه عملی کنه؟؟
به این نیگا نکن که چند نفر پشته سره این آقان؟؟
به این نیگا کن که چند نفر واقعا به حرفاش عمل میکنن.
چند نفر؟؟
میتونی بشماری؟؟
من و امثال فقط ادعا میکنیم که این آقا رو دوست داریم کسانی هم که دوسش ندارن که اصلا به حرفش گوش نمیدن.
پس نتیجه میگیریم چه اونایی که دوسش دارن چه اونایی که دوسش ندارن به حرفاش گوش نمیدن بعد ،شما چطور انتظار داری که ما جای جای ایران مشکل نبینیم؟؟؟
شما چطور انتظار داری وضعیت جامعمون روز به روز بدتر نشه و مسائل ناموسی روز به روز وخیم تر نشه؟؟
چطور انتظار داریم که تمام کاسه کوسه ها به سره یه شخصی که از همه بیشتر تو دیده شکسته نشه؟؟
بله حق داری از این آقا اشکال بگیری و بگی دیکتاتور؟؟
میدونی چرا؟؟
چون هیچی ازین فرد نمیدونی هیچی...منم هیچی نمیدونم چون اگه میدونستیم الان رو قله های جهان بودیم.
چون خیلی ها دارن از ابه گل آلود ماهی میگیرن .
چون میدونن وضعیته جامعه،مسئولین و بین المللی کشورمون طوری نیست که رهبره بیاد علنا خواص رو محاکمه کنه و مجبوره که یه جا هایی رو سکوت کنه.
اون مسئولی که فقط برای چاپلوسی میاد پیشه رهبر و میگه جانم فدای رهبر فکر میکنی دلش برای منو تو میسوزه؟؟
فکر میکنه اگه این آقا چاپلوسی نکنه از مقام رهبره کشومون کم میشه یا اگه این کارو انجام بده تاثیری تو وضعیته کشورمون داره؟؟
فکر میکنی رهبره این کشور دلش میخواد این مسئول بیاد چاپلوسی کنه یا بره به جایه این کار ، مشکلات مردم رو حل کنه.؟؟
اینو بدون تو این 24 سالی که ایشون رهبر شدن هیچکس به اندازه ی این شخص برا این مردم خونه دل نخورد.
هیچ کس به اندازه ی این شخص زجر نکشید.
هیچکس به اندازه ی این اقا مورد بی احترامی قرار نگرفت
نتیجش این شد که طرف میاد میگه رهبر کلکسیون اسب داره.
رهبر فلان قدر سرمایه داره.
از هر پرایدی که فروخته میشه نصفه پولش میره به حسابه رهبر
رهبر از بهترین تریاک ها استفاده میکنه که پوستش اینقدر روشنو شفافه.
وهزار تا تهمتو چرتو پرته دیگه
دیگه اون بی سوادو کم شعوری که این حرفو میزنه پیشه خودش نمیگه تا خدا نخواد که یه انسان چهرش روشن باشه نمیشه.
اگه به تریاک کشیدنو سرمایست پس چرا چهره ی سرمایه دار های جهان اینقدر روشن نیست؟؟
کسانی مثه:راک فالرها ،روسچایلدها،پلانتاگینیت ها،هاسبورگ ها و دیگر رئیس جمهور ها و مسئولین جهان اینطور نیست؟؟
اونا تریاک ندارن؟اونا سرمایه ندارن؟؟
چرا دارن...خوبشم دارن ولی مسئله چیزه دیگست.
مسئله یه چیزی فرا تر از این دو دو تا چهارتایه مسخره ای که ما برا خودمون راه انداختیم و اگه هر چی باهاش مغایرت داشته باشه ردش میکنیم
دیگه نمیدونیم اگه خدا بخواد همه ی این اصولو معادلاتی که ما برا خودمون چیدیم رو بهم میزنه.
دیگه نمیدونیم اگه خدا بخواد کاری میکنه که به عنوان مثال دنیا بر حسبه قانون نیوتن عمل نکنه و ازین دست مسائل
خلاصه بگم دنیا فقط اون چیزی نیست که معادلات علمی بیان میکنن.
یه چیزی وجود داره به نام ایمان به نام تقوا به نام معنویت که خیلی ها ندارن...

علی اقا این حرفی که الام میخوام بزنم حرفه یه بسیجی نیست که دست بوسه اقاست بلکه حرفه کسانی هستش که رهبر رو ذره ای قبول نداشتن و با دوست دختراشون داشتن تو کوه تفریح میکردن :
وقتی چشممون افتاد به رهبر که داشت کوه پایی میکرد و یهو باهاش روبه رو شدیم ناخودآگاه اشکمون سرا زیر شد.
و اعتراف میکنیم که معنویت و جذبه ی این اقا گرفتتمون.(شما میتونی با خوندن این جمله بخندی به سخره بگیریش یا هر کاری دلت میخواد انجام بده،نترس از زبون یه بچه بسیجی نگفتم)

میگن همیشه اگه میخوای در مورده شخصی قضاوت کنی برو ببین مخالفاش چی میگن؟؟
آقا ی عطاء الله مهاجرانی اگه اشتباه نکنم 8 سال وزیر ارشاد دولت آقای خاتمی بود
الانم از کشور گریخته ، رفته انگلیس و به قوله خودت اونجا هیچ خفقانی هم تهدیدش نمیکنه برا انتقاد
هر چی بر خلافه نظامو رهبر از دهنش در بیاد میتونه بگه ،کارشناس برنامه بی بی سی هم هست.
من یه کلیپ ازش دیدم که خودم تا چند دقیقه تو شوک بودم که از زبونه همچین شخصی همچین حرفی رو شنیدم(فیلم بودا عکس نبود که فوتوشاپش کنن)
گفت:
من زمانی که تو ایران بودم در زندگی شخصی آیت الله خامنه ای یک نقطه ی خاکستری ندیدم سیاه که بماند

شما ازین آقا مخالف تری؟؟
ازین اقا بیشتر به مسائل پشته پرده ی کشور احاطه داشتی و داری؟؟
ازین شخص بیشتر از مسائل خصوصی زندگی فردی و اجتماعی رهبر اطلاع داری؟؟
پس ببین رهبره کشورت تو زندگیه شخصیش چقدر کار درست بوده که این ادم میاد ازش تمجید میکنه.
ولادیمیر پوتین اومد ایران زمانی که نخست وزیره دولت مِد ودوف بود.
رفت با رهبر دیدار کرد بعد ازینکه جلسه تموم شد و از جلسه اومد بیرون به مترجمش گفت رهبره شما چند کلاس سواده آکادمیک داره؟
گفت هیچی .بعد براش توضیح داد نوع درس خوندن و علم آموزیه رهبر رو.
پوتین گفت: من گمان کردم رهبره شما ده ها سال تو معتبرین دانشگاه های جهان بالاترین مدارک علمی رو اخذ کرده که اینطور به مسائل احاطه داره.
شما تو ایران یه قدیس دارین.
نترس اینم یه بسیجی یا سپاهی نگفته ولادمیر پوتین گفته.
پوتینم دست بوسه اقا نیست و نمیخواسته چاپلوسی کنه.
پس یه همچین آدمی تو زندگیه اجتمعاعیش هم کار درسته.
احساس مسئولیت میکنه.
شما اگه باند هایی که امثال هاشمی امثال خاتمی ،امثال احمدی نژاد برا خودشون درست کردن رو بشناسی بعد میفهمی چرا وضعیته کشورمون اینه؟؟
تازه من چند تا از باند ها رو گفتم.
حالا اشخاص دیگه چه نفوذی تو این کشور دارن دیگه بماند.
به این نیگا نکن تو سخنرانی هایه رهبر چند تا مسئول دورو ورشن به این نیگا کن که چند تا مسئول واقعا به حرفاش گوش میدن و واقعا دلشون برا مردم میسوزه؟؟؟
چند تا؟؟
انتظار داری یه نفر آدم چی کار کنه با این همه گرگه انسان نما؟؟
گرگ بودن که علنا رهبره این کشور اومد گفت:
دارم میبینم دندان هایه از کینه و حرص تیز شده را ولی چه کنم که کسی نمیبیند؟؟
عزیزه من این شخص که شما قبولش نداری فقط رهبره و اصلا قابله قیاس با شخصیتی مثله امام علی علیه السلام نیستن. .
امام علی علیه السلام به اون امام علی بودنشون نتونستن تکو تنها در مقابله دنیا طلبیه مردم کاری انجام بدن.
اما علی علیه السلام مگه امام به حق مسلیمین نبودن؟؟
مگه معصومه خدا نبودن؟؟
مگه نمیدونستن که این افرادی که خلافت رو به دست گرفتن افراده نادرستی هستن؟؟
مگه نمیدونستن که اگه حق جابه جا بشه تا ابد بین مسلمون ها تفرقه میوفته؟؟
مگه نمیدونستن این همه خیانت به اسلام میشه؟؟
ولی ما باید بگیم با سکوتشون خیانت کردن؟؟
یا باید اعتراف کنیم که بهترین سیاست رو در قباله این بدعت ها اتخاذ کردن.؟؟
امام علی علیه السلام اگه حکومت رو میگرفتن بهتر بود یا اینکه اسلام کلا نابود بشه؟؟
شما باشی بینه بدو بد تر کدوم انتخاب میکنی؟؟
بله حرفتو قبول دارم.
به اندازه ی کافی سند و مدرک برا خیانت مسولین این نظام به کشور و مردم وجود داره و این واقعا بده و بدتره اینه که رهبره کشور این بدی ها رو ببینه و نتونه کاری انجام بده؟
اما شما به من بگو.
جلویه این خیانت ها گرفته بشه بهتره یا اینکه ایران به 70 قسمت تقسیم بشه؟؟
کدومش؟؟
شما فکر میکنی اگه این خواص یه روزی لو برن به منو شما رحم میکنن؟؟
فکر میکنی با این باند هایی که دارن کشور رو دچاره هرجو مرج نمیکنن و قسمت قسمتش نمیکنن؟؟
مگه سال 88 این کارو نکردن؟؟
دلشون برا منو تو سوخت؟؟
یکی از اشناهامون قسم میخورد میگفت تو اون این ایام خیلی به اقتصادمون ضرر خورد و تموم مشتری هامون رو از دست دادیم نه تنها ایشون بلکه خیلی از تهرانی به همچین وضعی دچار شدن ،،طرف میخواست از خونش بیاد بیرون میترسید..
(نترس اینایی که این حرفا رو زدن سپاهی نبودن مردمه عادی بودن)
حرکتی که به قوله خودشون برا مردم صورت گرفت ولی در نهایت بر ضرر امنیتو ،اقتصاده مردم شد.
خوده مردم چقدر رهبرمون رو میشناسن.؟؟
خوده مردم چقدر همه جانبه از رهبرمون حمایت میکنن که رهبره این کشور بیاد حرکت انتحاری برای از بین بردن ظلم ها انجام بده.
ما خودمون به خودمون رحم نمیکنیم که.
بنده اون به اصطلاح بزرگانی که دارن به کشورمون خیانت میکنن رو به مثابه اسب های طغیان گری میدونم که هر لحظه میل به سرکشی دارن
رهبره این کشور مهم ترین کاری که میتونن در مقابل این خواص با نفوذ و طغیان گر بکنن اینه که افسارهای این اسب ها رو محکم نیگه داشته باشن تا در نرن و کشور رو تیکه تیکه نکنن.
همیشه میگیم ایران دیکتاتوره و توش خفقان وجود داره و از این حرف ها..
من از شما خواهش میکنم یه کشور رو نام ببر که توش خفقان نباشه.؟؟
خواهش میکنم نام ببر
یه کشور رو نام ببر که مردمش آزاد باشن هر حرفی رو بزنن.
به نظرت اگه یه آمریکایی یا یه انگلیسی بره رو به رویه کاخ ریاست جمهوریه کشورش و بگه چرا دولت ما باید پوله مردم رو بده و از اسرائیل حمایت کنه و درواقع با این سوالش اسرائیل رو ببره زیره سوال به نظرت چه رفتاری باهاش میکنن؟؟
اگه در مورد دروغی بزرگی مثله هولوکاست حرف بزنه باهاش چی کار میکنن.؟؟؟
اگه در مورد جنایاتی که جورج واشنگتن(اولین رئیس جمهور آمریکا) با بومیان آمریکا انجام داد حرف بزنه چه بلایی سرش میارن؟؟
اینو بدون هر کشوری برا خودش یه خطه قرمز هایی داره و چون خطه قرمزهایه کشوری مثل امریکا ،انگلیس ،فرانسه و .... مثله خطه قرمز های کشوره خودت نیست و تو میتونی تو اون کشور ها حرف هایی رو بزنی که تو ایران نمیتونی بزنی احساس میکنی اونجا خفقان نیست،احساس میکنی اونجا واقعا آزاده،احساس میکنی اونجا بهشته برینه و... در حالی که واقعا اینطور نیست.
و در پایان باید بگم : ای کاش یاد بگیریم که از روی اطلاعات جزئی نظرات کلی ندیم.
(اول از همه بهخودم میگم)

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
ببخشیدا آقا محمد علی شما انقدر ارسالت طولانیه من اصلا حوصلم نیومد تا آخر بخونم
اما راجع به بقیه!
هر کس نظره شخصیه خودشو داره شما تا ابد هم حرف بزنید امکان نداره بتونید نظره قشر مخالفو عوض کنید
پس بهتره به نظره همدیگه احترام بزاریم و انقدر مقابل هم جبهه نگیریم
و در مورد شما علی آقا
فکر نمیکنم کسی تو این سایت به خاطره طرفداری از خواننده مورد علاقش بلاک بشه!اگر اینجوری باشه من خودم 1 ثانیه تو جایی که به خاطره علاقه شخصی بلاک میکنن نمیموندم

پ.ن : با هم خوب باشید،به هم احترام بزارید!به خدا چیزی ازتون کم نمیشه ها!
پ.ن 2: من سمت هیچ طرف نیستم فقط می خوام جو رو آروم کنم

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
ما که به کسی توهین نکردیم..
اگه هم حرفی زدم سعی کردم منطقی باشه.
و ادبیات حرف زدنم هم تقریبا همون ادبیاتی بود که دوستان در بیان عقایدشون در پیش گرفتن.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
از روز اول تاسیس این سایت، سیاست من این بود که افرادی رو دور خودم جمع کنم، که مذهبی و انقلابی باشن. چون اولا تیمم باید یک دست می بود تا راحت باشون کار کنم، و ثانیا من هرگز کیفیت رو فدای کمیت نکردم. برای من و برای هر مسلمون، ارزشها بالاتر از همه چیزن، و قطعا بالاتر از یک تفریح مثل فوتبال و هواداری یک تیم. پس هرگز نباید این امر پایین، اون امر اولا رو خدشه دار کنه. هرگز اهمیت ندادم که شاید تسلیت محرم و تبریک اعیاد، عده ای دشمن دین رو از سایت پراکنده کنه و آمار بازدید کم بشه. برام مهم نبوده و نیست. اتفاقا اگر چنین تصفیه ای اتفاق بیافته خوشحالم، چون باورهام در صدر تمام اولویت هان.

اما این هرگز باعث ایجاد فیلتر بین کاربرا نشده. هر کاربری با هر عقیده و مسلکی، به شرط احترام به عقاید دیگران و باورهای اکثریت جامعه و این سایت، آزادانه در این سایت فعالیت کرده. هرگز نگفتیم تو چون ولایت فقیه رو قبول نداری بلاکی! با همه در این سایت، در چهارچوب هنجارهای یک سایت ورزشی رفتار کردیم و هرگز هم در باورهای شخصی کسی تجسس نکردیم.

اما احترام به دیگران به این معنی نیست که هرکس آزاد باشه تفکراتش رو تبلیغ کنه. خیر. این خط قرمز این سایته. برای ما باورهامون از هر چیز مهمترن، و هرکس که علیه باورهای ما فعالیت کنه، جلوش می ایستیم و با صدای بلند اعلام برائت می کنیم از تفکرات باطل دیگران، که این وظیفه هر مسلمان و هر شیعه است!

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
حتما هم یک کافر دشمن دین صدای ملکوتی داره.

برو از خدا بترس!

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
من گاهی وقتا یک چیزایی از یک کسایی میبینم واقعا تعجب میکنم

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۴
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Farewell Tito نوشته:

برو از خدا بترس!

این برا دوران قبل جاهلیتشه!! شاید اون موقع داشت یکمی!!

مستان سلامت می کنند
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

کافر دشمن دین؟؟چه راحت تهمت میزنین

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۲۱,۲۵۲ بازدید
۱۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۴۲۸ بازدید
۱۸ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۷۸,۶۶۸ بازدید
۱۹ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۳,۷۹۱ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۶ بازدید
۲۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۶۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۶۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۹۷۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۹,۶۶۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۶۸۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۹ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!