به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پل ارتباطي با ناظرین بخش
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۴
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
WE RESIST نوشته:

دوستان بعد از تفاهماتی که با مدیر سایت و ایضا مدیر نظرات حاصل شده بنا بر افتتاح یه تاپیک جدید داریم در این انجمن بنام ' مقاومت اسلامی'، موافقین، مخالفین و مخافقین دیدگاهشون رو بیان کنن.

سید، موضوع بحثش درباره تحولات منطقه ست دیگه؟

مستان سلامت می کنند
۲۰ مهر ۱۳۹۳
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
با بحثش کاملا موافقم ولی با ایجاد تاپیک مخالف . این جور مباحث طرفدارای محدودی داره با توجه به تجربه من، برای همین محدود به نهایتا سه چهار نفر خواهد بود. که باعث میشه وابسته به همین افراد بشه که اگر همین ها بعد مدتی سر نزنن یا فعالیت شون کم بشه تاپیک خاک میخوره. خیلی عنوان ها داشتیم که که همین ویژگی رو داشتن ومن مجبور به ادغامش شدم. مثال هم زیاد دارم تاپیک مقالات که مسئول داشت و اقا مسعود که دیگه نیومدن ... تاپیک هارپ تاپیک بیداری اسلامی یا همین تاپیک ولایت فقیه. این مدل موضوعات بحث کردنش کار هرکسی نیست و تعداد ادمایی که میتونن و سوادش رو دارن خیلی کمه ! ایضا علاقه و همونا هم خیلی کم سر میزنن این ورا... نهایت بعد یکی دوماه باید منتقلش کنم. اگر بحثی میخواید راه بندازید کاری نداره تو همون بحث ازاد همین انجمن میتونید راه بندازید.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۰ مهر ۱۳۹۳
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
در اینکه خلا همچین تاپیکی حس میشه که شکی نیست. همینطور در اهمیت موضوع هم تردیدی نیست. من با اینکار موافقم و به نظرم حتی اگه خوب و قوی کار بشه بچه ها جذب میشن چون با توجه به چیزی که عزیز ما مطرح کردند، بحث کاملا به روز و پر چالشی میشه.

البته نکته هایی که کوثر خانم هم مطرح کردند هم قابل تائمله که بازم برمیگرده به اینکه چطور کار بشه. در بدترین حالتش اینه که ما سه چهار نفر با هم تبادل نظر میکنیم و خودمون نسبت به تحولات منطقه، Up to Date میمونیم

مستان سلامت می کنند
۲۱ مهر ۱۳۹۳
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته نکته هایی که کوثر خانم هم مطرح کردند هم قابل تائمله که بازم برمیگرده به اینکه چطور کار بشه. در بدترین حالتش اینه که ما سه چهار نفر با هم تبادل نظر میکنیم و خودمون نسبت به تحولات منطقه، Up to Date میمونیم

تامل البته!

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۲۱ مهر ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
من هنوز دارم به این فکر میکنم که بحث ازاد مذهبی چه مساله ای داره که اونجا بحث نمیکنید؟ ببنید من دیدگاه هم تو نظارت این مدلیه که تعداد عنوان ها کم باشه اما جامع باشه و با کیفیت. تخصصی کردن هر موضوع و عنوان تنها کاری که میکنه اینه که انجمن رو شلوغ میکنه و بچه های گیج میشن چی رو کجا باید ذکر کنن. اینا تجربه من از نظارته . ضمن اینکه قبلا هم گفتم بحث راه انداختن و بحث کردن در باره این موضوع خیلی خوب و عالیه . ولی اختصاص عنوان جدید یعنی یه تاپیکی که قراره توش دوسه نفر نهایتا ارسال بزنن . شما فکر میکنید چند بار در طول هفته ارسال و بازدید خواهد داشت؟ بحث ازاد مذهبی رو گذاشتیم که هر چیزی توش قرار داده بشه. شما تو بحث ازاد مطالب تون رو پیگیری کنید. ببینیم اصلا به یک ماه میرسه بحثاتون؟! ایجاد عنوان چند تا دلیل مهم داره از نظر من اول اینکه جامع باشه. دوم همه دوست داشته باشن و اطلاعاتی هم درباره ش داشته باشن و به گروه خاصی محدود و وابسته نباشه . سوم تو هیچ کدوم از تاپیک های انجمن نشه بحث رو مطرح کرد! یعنی انقدر نو اوری داشته باشه که خلا همچین تاپیکی حس شود! .
دلیل اصرارم برای اینکه تو بحث ازاد مطرح کنید هم میگم ببینید الان انجمن انقدری مثل گذشته شلوغ نیست بحث ازاد نهایت ماهی یکی دوتا ارسال بخوره پس نگران این نخواهید بود که بین بحثاتون یه بحث دیگه شکل بگیره . ضمن اینکه چند وقت دیگه هم محرمه کسی که بحثی مطلبی داشته باشه قطعا میره تو فضای امام حسین و محرم که تاپیک جدا داره. بنابراین حداقل می تونم پیش بینی کنم که تا یکی دوماه اونجا تماما دست شماست. من اولا فکر میکردم مثلا اگه راجع به موضوعی تاپیک جدید بسازیم اینجوری میشه که یه ارشیو خوب داریم ولی بعد دیدم واقعا چند وقت بعد قراره بره صفحه دوم و ارسال هاش هم به اندازه سه چهارصفحه ست . واسه همین دیدگاهمو تغییر دادم به اینکه انجمن هر چی کوچیک و جامع تر بهتر.

۲۲ مهر ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
یه کار دیگه ای هم میتونیم انجام بدیم . عنوان تاپیک ولایت فقیه رو یکم جامع تر کنم بحثاتونو ببرید اونجا. که هم اون تاپیک ارسال بخوره هم شما به هدف تون برسید. فکر میکنم این دوتا موضوع همپوشانی هم داشته باشه. تاثیر ولایت فقیه و انقلاب های منطقه و این بحث که چه انقلاب هایی به چه دلیل پیروز شدن و خواهند شد ( به دلیل وجود دیدگاه ولایت فقیه ) و این که چرا خیلی از انقلاب های کشورها به شکست منجر شدن.

۲۲ مهر ۱۳۹۳
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
من هم موافقم تا بصورت آزمایشی کار رو تو یکی از تاپیکهایی که نام برده شد شروع کنیم. انشالله بعد از اینکه این مطالب برای بچه ها جا افتاد و بازخورد خوبی دریافت کردیم کار رو توسعه میدیم و یه تاپیک هم تاسیس میکنیم.

سید نظر شما هم مثبته؟!

مستان سلامت می کنند
۲۲ مهر ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ببینید من قبلا بارها گفتم، به خصوص در مورد تاپیک هایی که با یه نگاه غلط ادغام شدن. ماُموريت تمام تاپیک ها شلوغ و فعال و به روز بودن نیست، بعضی تاپیک ها - مثل ولایت فقیه - نقش آرشیو و دایره المعارف یک موضوع رو دارن که اگر خوب تکمیل بشن، می تونن خیلی با ارزش تر از تاپیک های فعال باشن. ممکنه مدت زمانی طولانی ارسالی اونجا نشه، اما انباشتی از اطلاعات ارزشمند باشه که هر زمانی در آینده اگر کسی سراغش رفت، بتونه اون اطلاعات و دانش مورد نظر رو دریافت کنه.

تصور می کنم باید این پروتوکل ادغام تاپیک ها رو به سطح بالاتر مدیریتی ارتقا بدم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ مهر ۱۳۹۳
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بهزاد جان مانعی نداره که بخوایم تو مباحث آزاد تاپیک رو ایجاد کنیم. نظر مدیران رو نمی دونم، ولی بحثش بی ربط به اون خط از مباحث مطرح شده توی ایرانی ایرانی باش هم نیست.
بازدیدش هم بیشتر خواهد بود احتمالا.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مهر ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
صلاح ملک خویش خسروان دانند. تاپیک هم به زودی توسط اقای رضایی ایجاد میشه.

۲۲ مهر ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۵,۰۸۱ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۳,۵۸۹ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۰۶۷ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۱,۵۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۱,۹۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۶۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۹۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۱۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۲۷۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۵۸ کاربر آنلاین است. (۱۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!