به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
سلام بعد از یک هفته بی خبری از بارسا صفحات قبلی رو که میخوندم به نظرم اومد که منم چند نظر رو بنویسم و برای اینکه حوصله خوندن وجود داشته باشه اونا رو در چند کامنت میفرستم
1-در مورد ماتا اسپورت نوشته که گواردیولا به چهار دلیل ماتا رو به روبینیو ترجیح داده که دلایل بماند ولی من فکر میکنم اگه این مبلغ 20 تا 25 میلیون دلاری که به صورت گمانه زنی در سایت ها اومده درست باشه برای ماتا قیمت بالایی نیست و ماتا با توجه به سن وسال و استعدادش ارزش این مبلغ رو داره . اینکه دوستان گفتن که جایی برای ماتا در ترکیب بارسا نیست به نظرم نمیتونه درست باشه چونکه قطعا این خرید با رضایت پپ هست و اون میدونه که داره چکار میکنه ولی به نظر من ماتا یه برتری که نسبت به وینگرهای چپ حال حاضر باشگاه داره اینه که با پای چپ بسیار عالی سانتر میکنه چیزی که نه آنری و نه ویا و نه پدرو بخوبی ماتا نمیتونن انجام بدن ( اینم بگم در بعضی جهات اونا به ماتا برتری دارن) . من فکر میکنم خود گواردیولا هم امسال احساس کرده که باید تیمش رو از نظر بازیکن بسیار تجهیز کنه . یادم میاد بعد از اون تساوی دو بر دو بارسا و آلمریا که رئال تونست با یک بازی زیبا سویا رو ببره و امتیاز های دو تیم مساوی شد یه خبر نگار از پپ پرسید که فکر نمیکنید رئال در حال حاضر بهتر از شما بازی میکنه ؟ و پپ جواب داد که این به این علت است که رئال هزینه زیادی انجام داده و خودشو تقویت کرده . حالا من فکر میکنم پپ به این نتیجه رسیده که باید یه تیم کامل برای رقابت های سال آینده ببنده

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۵ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- اسپانیا و آرژانتین
-
گروه:
- کاربران عضو
2-درمورد تورس به نظر من نباید معیار این چند بازی جام جهانی باشه بالاخره تورس و گذشتش در لیورپول کاملا مشخصه . اگه معیار این بازی های جام جهانی باشه که ژاوی هم به اون درخشندگی بارسا نبوده ، قضیه باشگاه با تیم ملی فرق میکنه ، ماجرای مسی بارسا و مسی آرژانتین که یادمون نرفته ولی من شخصا نظرم اینه که قیمت 70 تا برای تورس خیلی زیاده و فقط به جهت رقابت با باشگاه های انگلیسیه که قیمتش در این حد محاسبه شده.

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۵ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- اسپانیا و آرژانتین
-
گروه:
- کاربران عضو
3-در مورد سسک . آخرین خبر اینه که سسک در آخرین مکالمه تلفنیش با ونگر که یکی دو روز پیش بوده بازم تاکید کرده که نمیخواد در آرسنال بمونه وبازم گفته رویاش اینه که به بارسا برگرده . و حتی از آرسنالیا خواسته که جنتلمنانه به قراردادو قول و قرارشون پایبند بمونن . ظاهرا در زمان تمدید قرارداد سسک با آرسنال سسک به شرطی حاضر به این کار شده که اگه سسک بخواد با یه پیشنهادی که منصفانه باشه و قیمت واقعی سسک در اون گنجونده شده باشه باشگاه رو ترک کنه ، باشگاه اجازه رفتن سسک رو صادر کنه و مانع تراشی نکنه . دیلی میل نوشته که سسک قیمت 35 میلیون رو منصفانه میدونه ولی ونگر انعطاف ناپذیر معتقده که باشگاه های انگلیسی در حدود 60 تا در قبال سسک می پردازن . و البته دیلی میل نوشته که به نظر میرسه که بارسا میخواد پیشنهادش رو تا 45 میلیون بالا ببره . واقعا این ماجرای سسک آدم رو یاد اون کاریکاتور الموندو میندازه که رکورد طولانی بودن آمدن سسک به بارسا رو بالاتر از رکورد بازی اون دو تنیس باز دونسته که با حدود 10 ساعت طولانی ترین بازی تاریخ تنیس جهان بوده .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۵ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
سلام رسیدن بخیر
شهریار بارسا برای به خدمت گرفتن تورس از 45 تا شروع کرده. فکر کنم با 55 یا 60 تا راضی بشن
چون لیورپول حاضر 10 تا کمتر بده به بارسا اما به لیورپول نده که هوادار های رو نارحت کنه و فردا همین تورس براشون شاخ بشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- اسپانیا و آرژانتین
-
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شهریار بارسا برای به خدمت گرفتن تورس از 45 تا شروع کرده. فکر کنم با 55 یا 60 تا راضی بشن چون لیورپول حاضر 10 تا کمتر بده به بارسا اما به لیورپول نده که هوادار های رو نارحت کنه و فردا همین تورس براشون شاخ بشه

به نظر من بیشتر از 55 تا یه کم بی انصافیه . راستش تورس اگه آماده باشه شم گلزنیش خیلی بالا هست ولی به نظر من تکنیک حفظ توپش خیلی بالا نیست و این ممکنه باعث بوجود اومدن اون مشکلاتی بشه که برای زلاتان پیش اومد و هوادارا رو نسبت به اون حساس کنه .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۵ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تورس خیلی بهتر از زلات هست. اینو باید قبول کرد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تیم یك سفر هوایی 25 هزار كیلومتری را پیش از تلاش برای كسب نخستین جامش تجربه خواهد كرد...

در حالی كه بارسلونا برای هجوم به سوی سومین قهرمانی پیاپی اش در لا لیگا و بازگشت به فرمانروایی در لیگ قهرمانان برنامه ریزی می كند، شاید پپ گواردیولا مربی بارسلونا تعجب كند اگر بازیكنانش از برنامه¬ی پیش فصلی كه باشگاه ریخته است چندان استقبال كنند.

به گزارش وبسایت رسمی بارسلونا، تمرینات پیش فصل از 19 جولای با حضور بازیكنانی كه در جام جهانی نبوده اند آغاز می شود. اعضای تیم برای ده روز در كنار هم به تمرین خواهند پرداخت و سپس به سوی نروژ پرواز می كنند تا در 29 جولای در دیداری دوستانه برابر تیم واله¬رنگا بازی كنند.

پس از آنكه باقی بازیكنان نیز با پایان یافتن جام جهانی در پایان این ماه به تیم باز گشتند نوبت به سفری طاقت فرسا برای دو بازی در سئول و چین می رسد. نخستین بازی در 4 آگوست برابر تیم منتخب یازده نفره از بازیكنان لیگ كره (K-league) در سئول خواهد بود. سپس چهار روز بعد بارسلونا به بیجینگ (پكن) می رود تا با گوآن رویارو شود.

از آنجا كه بازیكنان به تازگی از جام جهانی به تمرینات باز گشته اند بارسا به سختی فرصتی برای بازیابی از این سفر رفت و برگشت 25.000 كیلومتری خواهد داشت، و به دنبال آن باید خود را برای آزمودن نخستین شانسش در بردن یك جام بیازماید. بارسلونا در سوپرجام برابر سه¬ویا بازی خواهد كرد.

هنوز فدراسیون فوتبال اسپانیا تاریخ این دیدار را مشخص نكرده است ولی احتمال دارد بازی رفت در 14 آگوست در سانچس پیسخوان و بازی برگشت آن یك هفته بعد در كمپ نو برگزار شود.
نخستین هفته¬ی لیگا برای روزهای 28 و 29 آگوست برنامه ریزی شده است

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تورس از زلاتان سر تره ولی به درد بارسا نمی خوره . بارسا یه مهاجم نوک کلاسیک احتیاج نداره

CATALUNYA is not Spain
۵ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- اسپانیا و آرژانتین
-
گروه:
- کاربران عضو
راستی هیچ فکر کردید که اگه تورس و ماتا و سسک بیان بارسا ، در فصل بعد روزای فیفا دی واسه بارسا مشکل پیش میاد چون یازده نفر از بارسا باید با فاصله خیلی کم هم در باشگاه بازی کنن و هم تیم ملی و همه میدونیم خستگی سختی به تیم تحمیل میشه

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۵ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: messi724
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۸۸
از: a l'oest del Barcelona ، Camp nou
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، خسرو حیدری
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اینکه تورس بازیکن بزرگیه هیچ شکی توش نیست. 2 تا بازی ملی هم دلیل نمیشه که بگیم تورس بازیکن خوبی نیست. ولی چه تضمینی وجود داره که تورس از این بحرانی که الان توشه بیرون بیاد؟ وقتی زلاتان اومد بارسا همه گفتن زلاتان بازیکن بزرگیه( که البته هست) و به درد بارسا هم میخوره چون بازی های اولش عالی بود . اگه تورس هم بخواد قضیه اش مثل زلاتان بشه که دوباره صدای همه درمیاد . قیمتش هم زیادی بالاست. صرف نمیکنه اینقدر گرون بخرنش و بشه مثل پروژه ی زلاتان.
بارسا تیمیه که هجومی بازی میکنه وکمبود مهاجم سریع خیلی به تیم ضرر میزنه ولی من میگم اگه الان دنبال کارای سسک باشن و با یه دفاع چپ مطمئن بیشتر به نفع تیمه تا تورس . حالا هرچی که پپ بخواد.
نظرتون راجع به دفاع چپ پرتغال، فابیو کونترائو ، چیه؟ همین جوری میگما من قصد خریدشو ندارم.

T'estimo Xavi

You are the best player of the World
۵ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۱۴,۸۹۶ بازدید
۱۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۰۷۰ بازدید
۱۷ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۷۳,۳۳۳ بازدید
۱۸ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۲,۴۲۸ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۰ بازدید
۲۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۳۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۴۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۴۵۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۸,۷۰۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۶۱۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۸۵ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!