به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: Blocked.No1
پیام: ۷۵۹
عضویت از: ۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
علاقه پاتو به حضور در چلسی

پاتو با اعلام علاقه اش به پوشیدن پیراهن چلسی همه را متعب کرد...

سایت گل : مهاجم جوان و برزیلی میلان اخیرا اعلام کرده بود در این تیم خواهد ماند و به قراردادش وفادار خواهد بود.اما او امروز در اظهار نظری عجیب و در عین حال جالب علاقه اش به پیوستن به چلسی را اعلام کرد و خواستار همکاری دوباره با کارلو آنچلوتی سرمربی جدید آبی های لندن شد

.پاتو در گفتگو با Setanta Sports گفت :"آنچلوتی مربی فوق العاده ای است.او کسی بود که من را به میلان آورد و شانس درخشش در این تیم را به من داد.اکنون با میلان قرارداد دارم اما اگر چلسی خواهان جذب من باشد پیشنهادشان را رد نخواهم کرد."آنچلوتی بعد از اینکه به لندن رفت تا هدایت چلسی را به عهده بگیرد بارها علاقه خود به جذب پاتو نشان داد اما آدریانو گالیانی نایب رئیس باشگاه بعد از از دست دادن کاکا اعلام کرد پاتو را به هیچ عنوان نخواهد فروخت.باید دید نچلوتی می تواند شاگرد سابقش در میلان رال به استمفورد بریج ببرد یا خیر.

سایت گل

۳۰ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
براي انتقال مايكون به مادريد
مذاكره موراتي با پرس وارد فاز جديدي شد

خبرگزاري فارس: مقامات باشگاه اينترميلان اين هفته ميهمان مسئولان باشگاه رئال مادريد هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس، رئال مادريد مي كوشد مايكون برزيلي، بازيكن تاثيرگذار اينترميلان را به خدمت بگيرد.
به اين منظور موراتي به همراه ماركو برانكا(وكيل اول اينترميلان) راهي مادريد شده اند. هياتي 6 نفره اين دو را همراهي مي كنند.
مايكون از سوي رئال مادريد پيشنهاد 20 ميليون يورويي دريافت كرده است. در اين مذاكرات در مورد انتقال زلاتان ابراهيموويچ به رئال نيز بحث خواهد شد.

خبرگزاری فارس

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
ملو می تواند ستاره اینتر شود

مایکون، ستاره برزیلی اینتر معتقد است که فلیپه ملو هم تیمی اش در اردوی تیم ملی برزیل می تواند خرید خوبی برای نرآتزوری باشد.

سایت گل-فصل گذشته فلیپه ملو با درخشش در ترکیب فیورنتیناتوانست یکی از پدیده های رقابتهای سریA لقب گیرد و اکنون و در ترکیب تیم ملی برزیل در رقابتهای جام کنفدراسیون ها نیز نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشته است.

در حال حاضر و در چنین شرایطی شایعات متعددی در مورد نقل و انتقالات احتمالی به گوش می رسد ولی این طور به نظر می رسد که ملو تیم آتی اش را انتخاب کرده است.

مایکون ستاره باشگاه اینتر و تیم ملی برزیل در گفت و گو با استودیو سپورت اعلام کرد که ملو از او پرسیده که آیا در ترکیب نرآتزوری موفق خواهد بود یا نه. مایکون دراین رابطه گفت:«او از من پرسید که آیا می تواند به اینتر بیاید یا نه و من به او گفتم که یک بازیکن مثل او می تواند در تیم ما جایگاه ویژه ای داشته باشد.»

این در حالی است که سران باشگاه بزرگی از جمله رئال مادرید و آرسنال نیز به نبال جذب ملو هستند. به ویژه سران آرسنال آماده اند تا برای جذب او، دو بازیکن (یکی گیلبرتو سیلوا و دیگری یک بازیکن ناشناس برزیلی) را به فیورنتینا واگذار کنند.

سایت گل

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
برلوسکونی : پیرلو می تواند میلان را ترک کند

رئیس روسونری اعلام کرد هافبک ملی پوش این تیم می تواند سن سیرو را ترک کند...

سایت گل : به نظر می رسد میلان زیر نظر لئوناردو ، سرمربی جدید در حال تغییر و تحول گسترده ای است.بعد از فروش کاکا به رئال، اکنون به نظر می رسد آندرا آ پیرلو بازیکن بعدی باشد که میلان را ترک می کند.

سیلویو برلوسکونی در گفتگو با روزنامه کوریره دلواسپورت گفت :"باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.من خودم اولین کسی بودم که گفتم پیرلو باید بماند اما باید شرایط مالی باشگاه را نیز در نظر گرفت.چلسی یکی از مشتریان پیرلو 30 ساله است و این بازیکن نیز علاقه خود را به همکاری مجدد زیر نظر کارلو آنچلوتی ابراز کرده است.برلوسکونی معتقد است در صورت رفتن پیرلو، میلان همچنان تیم قدرتمندی خواهد بود.

او در ادامه می گوید :"میلان باشگاه بزرگی است.ما آنقدر بازیکن خوب داریم که با رفتن کاکا و حتی پیرلو همچنان قدرتمند خواهیم بود."برلوسکونی از دو ستاره میلان به عنوان بازیکنان کلیدی میلان یاد می کند و می گوید :"رونالدینیو فصل پر کاری را در پیش دارد.پاتو نیز یکی از مهره های کلیدی ما خواهد بود.امیدوارم او حتی جای خالی کاکا را برای ما پر کند."

سایت گل

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
برلوسکونی: رئال مادرید دیوانه است

رییس باشگاه میلان حمله‌ای تند به رئال مادرید کرده.

سایت گل: سیلویو برلوسکونی رییس باشگاه میلان درباره خریدهای بزرگ رئال مادرید در چند هفته گذشته حرف زده و گفته حس می‌کند پول‌هایی که رئال در این روزها خرج می‌کند از سر جنون محض است. برلوسکونی در یکی از جنجالی‌ترین انتقالات فصل، که رفتن کاکا به رئال مادرید بود نقشی مستقیم داشت.

این انتقال 65 میلیون یورو به میلان آورد. انتقال کریستیانو رونالدو به برنابئو هم قطعی است و برلوسکونی می‌گوید رئال دارد به شدت روی فوتبال دنیا تاثیر می‌گذارد: «دادن چنین مبالغی برای خرید بازیکنان دیوانگی محض است. این اعداد ربطی به اقتصاد طبیعی ندارد و فراتر از عقل سلیم است.» او همچنین درباره انتقادات از فروش کاکا گفته: «کاکا که فوتبال را اختراع نکرده است.» سر بابی چارلتون اسطوره منچستر یونایتد هم انتقال کریستیانو رونالدو را بسیار زشت دانسته و یوهان کرویف اسطوره هلندی هم گفته رونالدو و کاکا ارزش این همه پول را ندارند.

سایت گل

۱ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورینیو، ماکدا را می خواهد

جوان ایتالیایی منچستریونایتد توجه آقای خاص را به خود جلب کرده است...

سایت گل : به نوشته روزنامه People فدریکو ماکدا می تواند خرید بعدی ژوزه مورینیو سرمربی پرتقالی اینتر باشد.ماکدا بعد از چند بازی برای منچستریونایتد در فصل گذشته و درخشش فوق العاده در این بازی ها توجه سرمربی اینتر را به خود جلب کرد.بر اساس آخرین گزارش ها مسئولان باشگاه اینتر قصد دارند از تعطیلات ماکدا که در ایتالیا در حال سپری شدن هست استفاده کرده و او را برای پیوستن به اینتر متقاعد کنند.

با توجه به رفتن کریس رونالدو و کارلوس تبس از منچستریونایتد به نظر می رسد مسئولان یونایتد با فروش ستاره جوان و آینده دار خود مخالفت کنند.گفته می شود ماکدا فصل آینده به یکی از بازیکنان اصلی یونایتد تبدیل خواهد شد اما مورینیو قصد دارد برای بازگرداندن این بازیکن به ایتالیا تلاش خود را انجام دهد.

سایت گل

۱ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
پروتا می خواهد در رم از فوتبال خداحافظی کند

پروتا در حالی که منتظر تمدید قراردادش از سوی مسئولان جلوروسی است اعلام کرد قصد دارد دوران وتبالش را در رم به پایان برساند...

سایت گل : با وجود اینکه هنوز آینده سیمونه پروتا در رم مشخص نیست و مسئولان باشگا قرار داد او را تمدید نکرده اند، این بازیکن اعلام کرد قصد دارد دوران فوتبالش را با پیراهن رم به پایان برساند.

جوزپه بوزو مدیر برنامه های پروتا می گوید :"سیمونه به تازگی 32 ساله شده است و انتظار می رفت مسئولان باشگاه قرارداد او را تمدید کنند اما متاسفانه اکثر قراردادهایی که در سال 2010 به پایان می رسد تمدید نشده و سران باشگاه هنوز در مورد تمدید آن با بازیکنان هیچ مذاکره ای نداشته اند."

با وجود آینده مبهم پروتا در رم بوزو از علاقه این بازیکن به باقی ماندن در رم می گوید."سیمونه چیزی جز بازی با پیراهن رم نمی خواهد.قلب او برای این باشگاه می تپد و امیدوار است مسئولان باشگاه قرارداد او را تمدید کنند.او قصد دارد با پیراهن رم از دنیای فوتبال خداحافظی کند."

سایت گل

۱ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
در واكنش به اتفاقات اخير
ابراهيموويچ: مورينيو به من نياز دارد

خبرگزاري فارس: مهاجم سوئدي تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا گفت: احساس مي‌كنم مورينيو براي فصل آينده به من نياز دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتا دلو اسپورت، زلاتان ابراهيموويچ عنوان كرد: ماسيمو موراتي يكي از موفق‌ترين مديران فوتبالي در سراسر جهان است اما اين روزها تحت تاثير فشارهاي پرس از يك سو و پيشنهادات عجيب لاپورتا از سويي ديگر حرف‌هايي دور از انتظار به زبان مي‌آورد.
اين بازيكن اظهار داشت: از لحاظ احساسي پس از اظهارات و تصميمات اخيرا موراتي نبايد به اينترميلان فكر كنم اما آنقدر به اين مجموعه احترام مي‌گذارم كه حاضرم در صورت تمايل كادر فني و تماشاگران بار ديگر پيراهن اين تيم را بپوشم. خوزه مورينيو در مصاحبه‌هايش تاكيد كرده كه فصل آينده به من نياز دارد. اين سخنان باعث دلگرمي من است. اينترميلان هنوز هم اولويت اول من براي فصل بعد به حساب مي‌آيد.
وي افزود: اين روزها تا حدودي از اوضاع پيش آمده شگفت زده و ناراحت شده‌ام. من به اينترميلان عشق مي‌ورزم و همه جايگاه‌هاي فوتبالي‌ام را با اين تيم به دست آورده‌ام. در سال‌هاي حضورم در اين تيم فراموش نشدني پيشنهادهاي نجومي بسياري را از تيم‌هاي بزرگ اروپايي رد كردم اما پس از شنيدن ماجراي معاوضه من و اتوئو جا خوردم.
ابراهيموويچ تاكيد كرد: ارزش بازيكنان به عنوان مهره‌هاي اصلي فوتبال تا اين حد پايين آورده شده كه با آنها نوعي مبادله كالا به كالا انجام مي‌دهند. بارسلونا تيم بسيار خوبي است هر چند در كنار بارسا، پيشنهادهايي از رئال، منچستر يونايتد هم دارم اما فعلا قصد دارم تصميمي نگيرم تا اين اوضاع نابسا‌مان نقل و انتقالات به نتيجه‌اي مشخص برسد.

خبرگزاری فارس

۱ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
مایکون:شایسته توجه بیشتری هستم

ستاره برزیلی اینتر اعتقاد دارد که سران اینتر آن طور که باید و شاید به او و توانایی هایش توجه نمی کنند.

سایت گل-مایکون یکی از ستاره های تیم ملی برزیل در دیدار دیشب این تیم مقابل ایتالیا بود و نقش موثری در پیروزی تیم ملی کشورش در این دیدار داشت.این روزها او در مورد آینده اش فکر می کند و شایعاتی نیز در مورد حضور احتمالی او در ترکیب فصل بعد تیم مادریدی به گوش می رسد.

او در رابطه با این موضوع گفت:« پیش از این مطمئن بودم که 100% در اینتر خواهم ماند ولی اکنون دیگر اطمینانی از این قضیه ندارم و این تقصیر من نیست.همان طور که قبلا هم گفته بودم دوست داشتم تا در اینتر بمانم ولی فکر می کنم سران این باشگاه می بایست اندکی بیشتر به من توجه کنند و زحماتی که در طول سه سال حضورم در این تیم کشیده ام، شایسته توجه و قدردانی بیشتری است. این توقع و خواسته منطقی و عادلانه ای است. من تا سال 2013 با اینتر قرارداد دارم و اینتر را ناگهانی ترک نمی کنم، چون رابطه خوبی با موراتی، رئیس این باشگاه دارم.»

این هفته، قطعا هفته سرنوشت سازی در مورد آینده مایکون خواهد بود، چرا که سران باشگاه مادریدی آماده اند تا مذاکراتشان با اینتر را برسر انتقال این ستاره برزیلی به سانتیاگو برنابئو آغاز کنند.

سایت گل

۱ تیر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
موراتی : ایبرا و مایکن می توانند بروند

رئیس نراتزوری اعلام کرد دو ستاره تیمش می توانند سن سیرو را ترک کنند...

سایت گل : این روزها باشگاه های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید، چلسی و بارسلونا علاقه خود را به جذب مایکن و زلاتان ایبراهیموویچ دو ستاره اینتر اعلام کرده اند.موراتی در گفتگو با Il Giornale می گوید :"به عنوان یک طرفدار اینتر دوست دارم این دو بازیکن در اینتر بمانند اما به عنوان رئیس باشگاه نمی توانم وقتی آنها می خواهند باشگاه را ترک کنند جلوی آنها را بگیرم.هر تیمی که آنها را می خواهد ارزششان را نیز می داند."

موراتی در ادامه در مورد سفر مارکو برانکا مدیر تیم به اسپانیا و ملاقات او با فلورنتینو پرس رئیس رئال گفت :"برانکا برای مذاکره در مورد وضعیت مایکن به مادرید سفر کرد و با مسئولان رئال مذاکراتی را انجام داد اما خوشبختانه پرس علاقه چندانی به جذب مدافع ندارد."موراتی همچنین سفر اخیرش به بارسلونا را تکذیب کرد و گفت :"اخیرا به بارسلونا سفر نکرده ام اما در آخرین باری که به اسپانیا رفتم با خوان لاپورتا دیداری داشتم.ما دوستان قدیمی هستیم.در مورد انتقال زلاتان از او پرسیدم و او در جواب گفت هنوز برای جذب او مطمئن نیست.ما در مورد اتوئو هیچ صحبتی نکردیم."

سایت گل

۱ تیر ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۴,۵۸۳ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۷۴ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۵,۲۲۳ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۸۱۴ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۳۸ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۶ بازدید
۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۲۲۰ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۶۴۹ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۵۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۱۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!