به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
پيگريني، ايگواين و روبن فروشي نيست
مانوئل پيگريني، مربي رئال مادريد شايعاتي مبني بر احتمال جدايي ايگواين و روبن از تيمش را رد کرد.ايگواين، ستاره آرژانتيني رئال مادريد در جريان ديدار دوستانه اين تيم مقابل دي سي يونايتد ، دو گل از سه گل مادريدي ها را به ثمر رساند و مانوئل پيگريني در مورد او گفت:« هرگز من نام ايگواين را در ليست فروش تيمم قرار نداده ام.» او در مورد آرين روبن نيز که يکي از گلهاي تيمش را در اين ديدار دوستانه به ثمر رسانده بود، اعلام کرد که هيچ يک از اين دو بازيکن در ليست فروش قرار ندارند.پيش از اين شايعاتي در مورد جدايي روبن از رختکن تيم مادريدي و پيوستنش به تاتنهام هاتسپر به گوش مي رسيد ولي خود اين ستاره هلندي اعلام کرده بود که تمايل زيادي دارد تا در مادريد بماند.پيگريني اعلام کرده که از روند پيشرفت تيمش در طول دوره پيش فصل بسيار راضي است. او معتقد است که تيمش در حال شکل گيري است و اعلام داد:« ما در هر ديدار، در مقايسه با ديدارهاي قبلي پيشرفت زيادي داشته ايم ولي البته هنوز راه زيادي باقي است تا بتوانيم تيم را به آمادگي آرماني در آغاز رقابتهاي لاليگا برسيم
منبع

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ مرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
روابط عمومي باشگاه رئال مادريد:
رونالدو آنفولانزاي خوكي نگرفته است
خبرگزاري فارس: باوجود تاكيد برخي روزنامه‌هاي اسپانيايي بر مبتلا شدن كريس رونالدو به آنفولانزاي خوكي روابط عمومي باشگاه رئال‌مادريد سرماخوردگي وي را معمولي عنوان كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، كريستيانو رونالدو پس از بازگشت از كانادا به اسپانيا به شدت سرماخورده است اما برخي منابع خبري در اسپانيا بيماري وي را آنفولانزاي خوكي اعلام كرده‌اند.
رونالدو در تمرينات روز گذشته رئال مادريد نيز حضور نداشت و به دستور پزشكان استراحت كرد.
پزشكان رئال‌مادريد حق مصاحبه با خبرنگاران را ندارند و اين احتمال وجود دارد كه بيماري رونالدو همان چيزي باشد كه منابع خبري بر آن تاكيد دارند.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
طبق ادعاي روزنامه اسپورت كاتالونيا
فابرگاس در چند قدمي بارسلونا است
خبرگزاري فارس: بازيكن اسپانيايي تيم فوتبال آرسنال در آستانه پيوستن به بارسلونا قرار دارد
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، اين سومين تابستاني است كه بارسلونا در تلاش براي خريد سسك فابرگاس گام بر مي دارد اما به نظر مي رسد اين بار جدي تر از قبل خود را در آستانه اين خريد بزرگ مي بيند.
سسك فابرگاس مدت ها است كه مد نظر مقامات بارسلونا قرار دارد و پيشنهادات متنوعي را از خوان لاپورتا دريافت كرده ‌است.
متولد منطقه كاتالونيايي آرينس ده‌مار اسپانيا خود نيز براي درخشش در لباس تيم رويايي زمان كودكي‌اش لحظه‌شماري مي كند اما قرارداد مشروط او با آرسنال اجازه اين انتقال را از او گرفته است.
پيشنهاد تازه بارسلونا براي فابرگاس 30 ميليون يورو است.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
با توجه به هشدار پزشكان بارسلونا
غيبت ابراهيموويچ ادامه دارد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال بارسلونا براي شركت در جام ويمبلي و 3 ديدار دوستانه در غرب آمريكا بدون زلاتان تشكيل اردو مي‌دهد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، زلاتان ابراهيموويچ از ناحيه مچ دست آسيب ديده و ممكن است در صورت بي توجهي به اين مصدوميت تبديل به يك آسيب ديدگي كهنه شود.
زلاتان كه در لباس اينترميلان برابر چلسي آسيب ديد در بارسلونا جراحي شد اما در تمام تمرينات بارسلونا حضور داشت و همين مسئله باعث شد درد مچ دست او تشديد شود.
پزشكان بارسلونا مجوز سفر زلاتان ابراهيموويچ را به همراه تيم صادر نكرده‌اند.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پيگريني: نيازي به فروش هيچ بازيكني نيست
خبرگزاري فارس: سرمربي رئال‌مادريد از مقامات باشگاهش خواست هيچ بازيكني را براي فروش تحت فشار نگذارند.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، مانوئل پيگريني گفت: نيازي به فروش هيچ بازيكني نيست و من مي توانم از دل اين بازيكنان 3 تيم اصلي با 3 سيستم متفاوت بسازم كه البته تا 90 درصد از راه را طي كرده ام و حذف برخي نام‌ها برنامه مرا به هم مي ريزد.
وي افزود: روبن بازيكن بزرگي است و مي‌تواند گل‌هاي زيادي را براي ما به ثمر برساند. نگردو نيز بازيكن ارزشمندي است و من در سيستم چرخشي رئال‌مادريد روي توانايي هاي وي تكيه كرده‌ام.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
مارادونا از مسي، كاسترو و خودش مي‌گويد:
هيچكس را مثل او نديدم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال آرژانتين پس از سال‌ها قهر با مقامات فدراسيون بين‌المللي فوتبال سرانجام حاضر شد در محيطي دوستانه با سايت رسمي فيفا گفت‌وگو كند.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فيفا، ديگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتين به خاطره برخي مسائل پشت‌پرده كه آنها را وابسته به مافيا و عطش قدرت و ثروت مي‌نامد مدت‌ها بود با مقامات فيفا مصاحبه نمي‌كرد و حتي حاضر نبود نامش در فهرست مربي رسمي تيم ملي آرژانتين در سايت فيفا حك شود.
وي سرانجام به تقاضاي چندين و چندباره مقامات سايت رسمي فيفا پاسخ مثبت داد و در محيطي دوستانه از بسياري از ابهامات در مورد زندگي شخصي خود و برخي شايعات پرده برداشت.
مارادونا در پاسخ به اين سئوال كه آيا از مربيگري در تيم ملي آرژانتين راضي است يا خير؛ گفت: مشخصا خدمت به كشورم بزرگترين افتخاري‌ است كه در زندگي نصيبم مي‌شود. مهم اين است كه براي كشورم گام‌ بر مي‌دارم و برايم تفاوتي نمي‌كند بازيكن باشم يا مربي. مشكلات مربيگري خيلي زياد است اما سعي مي‌كنم بر آنها غلبه كنم.
وي در مورد انتخاب مارادوناي دوم تاكيد كرد: خيلي از جوانان آرژانتين علاقه دارند مارادوناي دوم باشند اما من به همه آنها توصيه مي‌كنم خودشان اولين باشند. به عنوان مثال بازيكنان بزرگي مانند ليونل مسي و سرخيو آخرو مي‌توانند اولين نام‌هايي باشد كه در فوتبال آرژانتين جاودانه مي‌شوند و نيازي به تبعيت از نام من نيست.
اين مربي در پاسخ به اين سئوال كه چرا با مقامات فيفا رابطه خوبي ندارد گفت: حالا كه قبول كرده‌ام پاي صحبت شما بنشينم بهتر است به اين سئوال جواب ندهم اما بدم نمي‌آيد بگويم در دنياي فوتبال شاهد نفوذ روز‌‌افزون سياست و اقتصاد هستم و اين براي ذات فوتبال مناسب نيست.
مارادونا در مورد رسوايي اخلاقي خود در سنين جواني و ماجرايي كه باعث شد خاك آرژانتين را به خاطر آن ترك كند اظهار داشت: همچنان تمام آن قضايا را شخصي و بسيار ساده مي‌دانم و تصور مي‌كنم نيازي نبود به خاطر شهرتم تا آن حد به آن مسائل دامن زده مي‌شد.
وي اضافه كرد: قبول دارم كارهاي اشتباهي انجام داده‌ام و برخي جوانان آرژانتيني كه من را الگوي رفتاري خود مي‌دانستند تا حدود زيادي نااميد شدند اما من از همه آنها عذر‌خواهي و شجاعانه اعلام كردم كه ديگر آن اشتباهات تكرار نخواهد شد.
مارادونا در مورد رابطه خود با فيدل كاسترو؛ رهبر سابق كوبا خاطرنشان كرد: يك روز در كنار فيدل نشسته بودم و در مورد پنالتي با او صحبت مي‌كردم. من به او گفتم كه در هنگام زدن پنالتي بايد به چشم دروازه بان نگاه كرد اگر او زودتر از تو نگاهت كند تو شكست خورده اي اما اگر تو زودتر او را نگاه كني كنترل همه چيز در اختيار تو است. سپس بلند شد و صندلي ها را كنار زد و از من خواست به او پنالتي بزنم. من هم بدون رعايت مقامش به او گل زدم. هرگز آن روز رويايي را فراموش نمي كنم. خوشحالم كه اين افتخار نصيبم شد در كنار مرد بزرگي چون فيدل‌ كاسترو حضور پيدا كنم. به نظرم هيچكس در جهان مثل كاسترو نيست و كسي را مثل او نديدم.
وي در خصوص جام‌جهاني 2010 آفريقاي جنوبي يادآور شد: قطعا رقيب اصلي آرژانتين را برزيل مي‌دانم و در مورد رقباي اروپايي نگراني خاصي از ديد من وجود ندارد. ما تمرينات بسيار خوبي را پشت‌سر گذاشته‌ايم و روند رو به جلوي تيم ادامه دارد.
مارادونا در پاسخ به اين سئوال كه آيا با ليونل مسي رابطه خوبي دارد يا خير؛ گفت: خيلي وقت است كه او را نديده‌ام. تماس گرفتن با ليونل مسي سخت‌تر از تماس گرفتن با اوباما است و اگر همانقدر كه براي برقراري ارتباط با مسي وقت‌گذاشته بودم براي هم صحبتي با اوباما تلاش مي‌كردم اكنون دوست صميمي رئيس‌جمهور آمريكا بودم.
سرمربي تيم فوتبال آرژانتين در خصوص رقباي اروپايي عنوان كرد: از ديد من اسپانيا و انگليس دو مدعي بزرگ از قاره اروپا در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي هستند اما گمان نمي‌كنم برابر دو قدرت بزرگ آمريكايي جنوبي يعني آرژانتين و برزيل توان مقاومت داشته باشند.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ مرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: OnlyRivaldo99
پیام: ۱,۶۷۱
عضویت از: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- اتوو ، اینیستا ، ژنرال ، مسی
- ریوالدو
- شاهین بوشهر و فولاد خوزستان
- برزیل و اسپانیا
- ایمان مبعلی و خلعتبری
- پپ و ریکارد
- فقط شاه غلام
گروه:
- کاربران عضو
سایت گل: طبق گزارشی که در روزنامه مارکا منتشر شده است، سران باشگاه منچسترسیتی هنوز از تلاش برای خرید مسی ناامید نشده اند و حاضرند تا او را به هر قیمتی به دست بیاورند.

ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در حال حاضر مشغول مذاکره با سران این تیم برسر تمدید قراردادش می باشد و از سوی دیگر سران باشگاه سیتی آماده اند تا از این شرایط نهایت بهره را برده و تمایلشان برای جذب این ستاره را مجددا ابراز کرده اند. به نظر می رسد که سران باشگاه انگلیسی با مدیر برنامه های مسی تماس گرفته اند و خواهان آن هستند تا تمایلشان برای خرید مسی را به گوش این ستاره آرژانتینی برسانند و حتی آماده اند چک سفید امضایی را در اختیار مسی قرارداده تا او قیمت دقیقش را اعلام کند.

این اولین باری نیست که سران باشگاه سیتی نسبت به جذب مسی ابراز تمایل کرده اند. در فصل نقل و انتقالات زمستانی نیز آنها حاضربودند تا مبلغ 150 میلیون یورو، که رقم ثبت شده در بند جدایی زود هنگام این ستاره بود را بپردازند و آماده بودند تا رقمی معادل فصلی 12 میلیون یورو پس از کسر مالیات را در اختیار این ستاره آرژانتینی قرار دهد. مسی این پیشنهاد را رد کرد و سران باشگاه سیتی آماده اند تا پیشنهاد جدیدی مشابه پیشنهاد قبلی را به او ارائه دهند.

دلا ياران سه قسمند ار بداني زباني اند و ناني اند و جاني
به ناني نان بده از در برانش محبت كن به ياران زباني
وليكن يار جاني را نگه داربه جانش جا
۲۱ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
به خاطر گشت‌وگذار در شهر و هجوم مردم
كاكا در استوني گم شد
خبرگزاري فارس: هافبك برزيلي تيم فوتبال رئال‌مادريد پس از گم شدن در شهر تالين با كمك پليس به هتل محل اقامت تيم ملي برزيل بازگشت.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، كاكا كه براي خريد چند عتيقه به مركز شهر تالين رفته بود، ناگهان با هجوم مردم مواجه شد و محل را ترك كرد.
او به خبرنگاران برزيلي مستقر در هتل گفت: عجولانه به اولين ايستگاه اتوبوس رفتم و برايم مهم نبود كه كدام مسير را انتخاب مي كنم چون مردم به سمت من هجوم آورده بودند و نمي توانستم در محل بمانم.
كاكا با مراجعه به اولين ايستگاه پليس محلي با اسكورت نيروهاي امنيتي به هتل راديسون، محل اقامت بازيكنان تيم ملي برزيل برگردانده شد.
برزيل براي ديدار دوستانه با استوني در اين كشور اردو زده است.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
شايعه درگيري لفظي مارادونا با مسي
مارادوناي دوم مصدوم شده است
خبرگزاري فارس: تمرين نكردن ليونل مسي ارتباطي با درگيري او با مارادونا نداشته و منابع خبري از آسيب ديدگي مهاجم بارسلونا نوشته‌اند.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، ديه‌گو آرماندو مارادونا در مصاحبه اخير خود گفته بود: صحبت كردن با اوبا ما ساده تر از صحبت كردن با مسي است.
غيبت ليونل مسي در تمرينات روز گذشته و امروز آرژانتين اين فرصت را به روزنامه هاي مادريدي داد تا از درگيري مسي با مارادونا بنويسند اما اسپورت كاتالونيا ضمن رد اين شايعه نوشت: ليونل مسي در آغاز تمرين روز گذشته دچار كشيدگي شديد عضله شد و نتوانست به كار خود ادامه دهد، او حتي برابر روسيه در بازي دوستانه دو تيم نيز غايب خواهد بود.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
به خاطر درد در پاشنه هر دو پا
هانري برابر بيلبائو غايب است
خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي بارسلونا نمي‌تواند تيمش را در بازي رفت سوپر جام اسپانيا همراهي كند
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، تيه‌ري هانري به خاطر درد شديد پس از جراحي در ساق پا و پاشنه هر دو پاي خود نمي تواند تيمش را در ديدار دوشنبه آينده برابر اتلتيك بيلبائو همراهي كند.
وي روز گذشته را كاملا به استراحت پرداخته و به دستور پزشكان حق خروج از اردوي بارسلونا را ندارد.
هواداران بارسلونا به خاطر انتشار خبر مصدوميت مسي و هانري به شدت نگرانند.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ مرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۲۰,۹۲۷ بازدید
۱۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۴۱۷ بازدید
۱۸ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۷۸,۳۹۶ بازدید
۱۹ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۳,۷۰۹ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۵ بازدید
۲۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۶۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۶۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۹۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۹,۶۱۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۶۷۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۶۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!