به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دل بوسکه و احتمال دعوت پدرو

درخشش پدرو رودریگس در ترکیب تیم کاتالان ممکن است منتهی به این شود که دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا این ستاره را به ترکیب تیمش در رقابتهای جام جهانی 2010 فراخواند.

سایت گل: بیسنته دل بوسکه ، سرمربی تیم ملی اسپانیا در مصاحبه ای که با روزنامه مارکا انجام داد، پیغامی را خطاب به پدرو رودریگس اعلام کرد.

دل بوسکه در این پیغام به ستاره جوان بارسا گفت که به احتمال فراوان نام او را در لیست 23 بازیکن حاضردر رقابتهای جام جهانی 2010 قرار خواهد داد.

دل بوسکه در صحبتهایی در این رابطه گفت:« پدرو به احتمال زیاد یکی از بازیکنان تیم ملی ما در رقابتهای جام جهانی خواهد بود، چه آن گل حساس را در دیدار فینال جام باشگاه های جهان به ثمر می رساند و چه بدون آن گل. در شرایط کنونی ما تعدادی بازیکن با استعداد را در اختیار داریم ولی در نهایت قادر خواهیم بود تا 6 بازیکن نهایی را به ترکیب تیم فرا بخوانیم.»

نمایش پدرو در رقابتهای اخیر تیم کاتالان بسیار خیره کننده بود و اخیرا این بازیکن جوان توانست رکوردی جالب را به نام خود ثبت کند. او اولین بازیکنی است که توانسته در 6 رقابتی که بارسا در آن حاضر بوده، در طول یک فصل به گل برسد.

دیگر بازیکنانی که دل بوسکه در صحبتهایش از احتمال دعوت آنها به تیم ملی اسپانیا سخن به میان آورده، رائول گونسالس است که اکنون دو سال از آخرین حضورش در ترکیب تیم ماتادورها سپری شده است.

دل بوسکه در این رابطه گفته:« من شخصا رائول را تحسین می کنم. اصلا نمی خواهم در مورد مسائل دیگر صحبت کنم، چرا که همچنان بازیکنی است که من او را به شدت زیر نظر دارم.»

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت میلیتو پس از 602 روز

پس از سپری شدن حدود یک سال و شش ماه، گابریل میلیتو، ستاره باشگاه کاتالان توانست برای بار دیگر برای تیم باشگاه اش روانه میدان شود.

سایت گل: گابریل میلیتو، یک سال و شش ماه و بیست و سه روز در ترکیب تیم کاتالان غایب بود و در نهایت توانست برای باردیگر پیراهن آبی و اناری بارسارا برتن کند. ستاره آرژانتینی بارسا در دیدار دوستانه این تیم مقابل کازمااسپورتینگ که در کویت برگزار می شد، پس از غیبتی طولانی روانه میدان شد.

مدافع آرژانتینی بارسا پس از مصدومیتی که منجر به انجم عمل جراحی بر روی پای او شد، توانست به میادین فوتبال بازگردد. بازگشت میلیتو به ترکیب تیم کاتالان بار سنگینی را از دوش بازیکنان این تیم برداشت و گواردیولا مربی این تیم نیزاز اینکه نیروی کمکی ای به تیمش پیوست، بدون آنکه هزینه ای در بازار نقل و انتقالات پرداخت کند بسیار خوشحال است.

میلیتو در صحبتهایی در این رابطه گفته:« بسیار خوب است که به میادین بازگشته ام و اولین دیدارم را در چنین جوی برگزار می کنم. برایم بسیار لذت بخش است که می توانم بازی کنم؛ چرا که تدریجا تمریناتم را دنبال می کردم ولی اکنون می توانم امیدوار باشم که به زودی به روزهای اوجم خواهم رسید.»

میلیتو در زمان مربی گری ریکارد از رئال ساراگوسا به بارسلونا پیوست و پیش از آنکه مصدومیت سهمگینی گریبانگیر او شود، یکی از مهره های اصلی تیم ملی آرژانتین نیز بود. برادر او، دیه گو نیز که در ساراگوسا و در کنار اوتوپ می زد، اکنون در اینتر توپ می زند. دیدار دوستانه بارسا مقابل کازما اسپورتینگ با تساوی 1-1 به پایان رسید.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: Kind_Girl
پیام: ۴۱۷
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
ویا آماده انتقال به لیگ برتر

ستاره اسپانیایی در صحبتهایی درب های حضورش در رقابتهای لیگ برتر را گشوده است.

سایت گل- داوید ویا، مهاجم باتجربه والنسیا در صحبتهایی اعلام کرده که تمایل زیادی دارد تا رقابتهای فصل بعد را در لیگ برتر دنبال کند.

از سوی دیگر رقم بدهی مسئولان والنسیا که حدود 600 میلیون پوند برآورد شده است،ممکن است آنها را وادار به فروش تعدادی از ستاره های تیمشان نماید تا بتوانند بخشی از وجه این بدهی را تامین کنند.

ویای 28 ساله، در طول تابستان امسال نیز مشتریان متعددی داشت ولی در صحبتهایش اعلام کرد که می خواهد در اسپانیا بماند. ولی این ستاره باتجربه در گفت و گو با تایمز از احتمال پیوستنش به لیگ برتر خبر داده و گفته:« راستش را بخواهید تابستان امسال پیشنهادات همه تیمها را رد کردم ، چون مسائلی در حال جریان بود که نمی خواستم از اسپانیا خارج شوم.همسرم در آن زمان باردار بود و احساس کردم خروج از اسپانیا صلاح نیست.»

ویا در ادامه با تمجید از رقابتهای لیگ جزیره گفت:« من لیگ برتر را بسیار دوست دارم. لیگ برتر تنها رقابتهایی به جز لالیگاست که آن را دنبال می کنم و دوستان زیادی در انگلیس دارم. در این لیگ تیمهایی حاضرند که اعتباری جهانی دارند و فوتبال بسیار زیبایی را به اجرا می گذارند.شاید تا چند سال پیش بازیکنان اسپانیایی بسیار دودل بودند که لالیگا راترک کرده و به لیگ دیگری بروند ولی این موضوع اکنون تغییر کرده است. بازیکنان بسیار مهمی، از جمله ستاره های اسپانیایی در لیگ برتر هستند و یا در لیگهای دیگری توپ می زنند.»

12 گل در 14 دیدار این فصل لالیگا، آمار بسیار خوبی است که این ستاره اسپانیایی تا اینجای کار کسب کرده. ویا در مورد آینده اش در رختکن مستایا گفت:« من در قبال والنسیا مسئولیت سنگینی دارم. والنسیا تیم من است که حقوق و دستمزد مرا می پردازد و من با این تیم قرارداد دارم. تابستان آتی، آنها به مسائل نگاه خواهند کرد و آنها را مورد آنالیز قرار خواهند داد و باید دید که چه خواهد شد.در حال حاضر تنها کاری که می توانم بکنم این است که با آرامش برای گلزنی تلاش کنم تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن رقابتهای این فصل را به پایان بریم، چه در عرصه باشگاهی و چه در عرصه ملی.» ویا در ادامه صحبتهایش گفت:« تطبیق یافتن بازبان و فرهنگی جدید بخشی از زندگی یک فوتبالیست است. من اینجا در اسپانیا کاملا راحت هستم و احساس آرامش می کنم. البته ما هنوز راه درازی تا ماه ژوئن و جولای پیش رو داریم. در پایان رقابتهای فصل به بررسی و آنالیز اوضاع خواهیم پرداخت.»

پیش از این و در جریان بازار نقل و انتقالات تابستانی تیمهایی از جمله منچستر یونایتد، چلسی، لیورپول و سیتی خواهان جذب این ستاره 28 ساله بودند.

۲ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
بویان: می مانم و می جنگم

ستاره جوان بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که می خواهد در نوکمپ بماند

سایت گل- طبق گزارشی که در روزنامه آ اس منتشر شده، بویان کرکیچ ستاره جوان باشگاه کاتالان تصمیم دارد تا به رغم نیمکت نشینی اش در ترکیب تیم گواردیولا در بارسا بماند.

بویان در صحبتهایی دراین رابطه گفته:« تصمیم دارم در بارسلونا بمانم و به تلاشم ادامه دهم. بدین ترتیب تدریجا بیشتر به زمین فرستاده خواهم شد و اعتماد به نفسم بیشتر می شود. مهمترین نکته برایم این است که ثابت کنم که می توانم برای بارسا بازی کرده و به کمک تیم بشتابم و زمانی که مربی به من نیاز دارد، آماده در خدمت تیم باشم.»

بویان ادامه داد:«من هنوز بسیار جوانم و در آینده خواهیم دید که چه خواهد شد. من یک کاتالان هستم و برای حضور در ترکیب اصلی تیم خواهم جنگید.»

پس از درخشش پدرو رودریگس در ترکیب تیم کاتالان پپ گواردیولا کمتر از بویان استفاده می کند و بدین ترتیب شایعاتی در مورد احتمال جدایی او از رختکن نوکمپ به گوش می رسید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
سرالکس،پپ را به عنوان جانشینش می خواهد

سرمربی باتجربه منچستر یونایتد خواهان آن است تا مربی جوان بارسلونا جانشین او در رختکن اولدترافورد شود.

سایت گل- به نظر می رسد که رقابت برای به خدمت گرفتن گواردیولا یکی از حساس ترین رقابتهای دنیای فوتبال باشد.

پس از ابراز تمایل ونگر برای حضور پپ در رختکن امیریتس، پس از جدایی این مربی فرانسوی از آرسنال، اکنون نوبت به سرالکس فرگوسن رسیده تا از آرزوهایش سخن بگوید. گواردیولای 38 ساله اولین مربی تاریخ فوتبال دنیاست که توانسته شش عنوان قهرمانی در یک فصل را برای تیمش به ارمغان بیاورد و به علاوه جوان ترین مربی ای است که توانسته لیگ قهرمانان اروپا را فتح کند.

درپایان این فصل قرارداد گواردیولا با بارسا به پایان خواهد رسید و این مربی جوان هنوز قراردادش را با بارسا تمدید نکرده است. پس از قهرمانی در لالیگا،لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی، سوپرکاپ اسپانیا، سوپرکاپ یوفا و جام باشگاه های جهان، گواردیولا نظر مثبت سران باشگاه های جهان را به خود جلب کرده است.

به نظر می رسد که گواردیولا نیز از حضوربرروی نیمکت مربی گری تیمهای لیگ برتری لذت خواهد برد، چرا که در صحبتهایی آزادی مربیان حاضر در انگلیس در امور تیمشان را تحسین کرده.قابل توجه است که فعالیتهای گواردیولا با حضور تکسیکی بگیرستاین در سمت مسئول تکنیکی تیم محدود می باشد.

روزنامه دیلی میل در گزارشی اعلام کرده که گواردیولا ممکن است در اوایل ماه آوریل تیم کاتالان را ترک کند و به عنوان جانشین آتی فرگوسن در رختکن اولدترافورد مشغول به کار شود و چندماهی در کنار مربی کهنه کار، به تجربه اندوزی بپردازد تادر آغاز فصل جدید جای فرگی را پر کند.

در این میان خوان لاپورتا، رئیس بارسا تمایل زیادی دارد تا مربی تیمش قراردادش با بارسا را تمدید کند، هر چند که این ماجرا به انتخابات آینده باشگاه کاتالان بستگی زیادی دارد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پرچم‌هاي كاتالان و جريمه‌ براي بارسلونا

یوفا: باشگاه بارسلونا به دليل بازي تيم كاتولونيا و آرژانتين در انتظار جريمه است.

به گزارش یوفا: با توجه به 3 هشدار رسمي فدراسيون فوتبال اسپانيا به باشگاه بارسلونا بابت در اختيار گذاشتن ورزشگاه نيوكمپ براي بازي دوستانه ميان كاتالان و آرژانتين، جريمه‌اي سنگين در انتظار باشگاه بارسلونا است.

نيروهاي امنيتي، اغتشاشات شب گذشته را به حركت سياسي و غير قانوني خوان لاپورتا ربط داده‌اند.

به دليل توهين به دولت، تخريب اموال عمومي و پخش سرود ملي تيمي كه خود عضوي از كشور پادشاهي اسپانيا است، جريمه‌اي سنگين در انتظار بارسلونا است.

مردم كاتالونيا كه موفق شده بودند بليت اين ديدار را تهيه كنند با در دست داشتن پرچم‌هاي كاتالونيا شعارهاي سياسي داده و بر جدايي كاتالونيا در وجوه هويتي، مرزي و تاريخي تاكيد كردند.

در اين ديدار تيم ملي كاتالونيا با نتيجه 4 بر 2 برابر تيم ملي آرژانتين به پيروزي رسيد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
جفرن: نمی خواهم روبینیو بیاید

ستاره جوان باشگاه کاتالان تمایلی به دیدن ستاره برزیلی در رختکن نوکمپ ندارد.

سایت گل- جفرن سوارس، ستاره جوان باشگاه بارسلونا در گفت و گو با روزنامه اسپانیایی اسپورت کاتالونیا اعلام کرده که علاقه ای ندارد که روبینیو به ترکیب تیم گواردیولا اضافه شود.

جفرن در پاسخ به پرسشی در این مورد که آیا دوست دارد که روبینیو را در ترکیب تیم بارسا ببیند، گفت:« راستش را بخواهید ند. چرا که آمدن روبینیو باعث می شود که من شانس کمتری برای حضور در ترکیب اصلی تیم داشته باشم. با آمدن او کار من سخت تر می شود و من نمی توانم زیاد برای بارسا به میدان بروم.»

ستاره ونزوئلایی بارسا در ادامه اعلام کرد که گواردیولا به تازگی به شاگردانش گفته که روبینیو در ژانویه به رختکن این تیم نخواهد آمد. در جریان دیدار فینال جام باشگاه های جهان، جفرن به عنوان بازیکن ذخیره به جای تیری آنری وارد زمین مسابقه شد و در ده دقیقه حضورش در ترکیب تیم کاتالان بسیار خوش درخشد.

او در صحبتهایی اعلام کرده که از اینکه درموفقیت تیمش در آن دیدار فینال سهیم بوده بسیار خوشحال است و در پایان دیدار گواردیولا از بازی خوب او تحسین کرده. جفرن در پاسخ به این سوال که گواردیولا درپایان دیدار فینال ابوظبی به او چه گفت، پاسخ داد:« پپ به من گفت که تیم با کمبود سرعت مواجه بود و حضور من در ترکیب تیم ، این مشکل را حل کرد.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
ساراگوسا خواهان جذب متسلدر

سران باشگاه نه چندان قدرتمند اسپانیایی خواهان جذب مدافع آلمانی رئال هستند.

سایت گل- گرهارد پوشنر، یکی از مسئولان باشگاه رئال ساراگوسا در صحبتهایی اعلام کرد که سران این باشگاه امیدهای فراوانی برای جذب کریستوف متسلدر ، مدافع آلمانی باشگاه مادریدی دارند.

پوشنر در گفت و گویی به روزنامه آ.اس گفت:« ما به متسلدر می اندیشیم.او بازیکن توانایی است و خرید او می تواند به نفع تیم ما باشد.»

ساراگوسا در ابتدای این فصل توانست بار دیگر از دسته دوم به دسته اول لالیگا بیایند ولی آنها تاکنون نتوانسته اند درخشش مناسبی در رقابتهای این فصل داشته باشند. ساراگوسا در 17 دیدار برگزار شده در رقابتهای لالیگا، 35 گل دریافت کرده و در جایگاه یکی مانده به آخر جدول قرار گرفته است. آنها در آخرین دیدار خود در سال 2009، با نتیجه 0-6 مغلوب رئال مادرید شدند.

مستلدر در رقابتهای این فصل لالیگا به ندرت مورد استفاده مربی شیلیایی تیمش قرار گرفته و این احتمال وجود دارد که این بازیکن به صورت قرضی از این تیم جدا شده و شاید آرزوی پوشنر محقق شود.

۳ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
ناکامورا: از اسپانیول جدا نمی شوم

ستاره ژاپنی باشگاه اسپانیول در صحبتهایی اعلام کرده که قصد جدایی از رختکن تیمش را ندارد.

سایت گل- شونسوکه ناکامورا، ستاره ژاپنی اسپانیول در صحبتهایی شایعاتی مبنی بر جدایی اش از رختکن این تیم را تکذیب کرد.

ناکامورا که در آخرین دیدار تیمش در سال 2009 مقابل آلمریا درترکیب تیمش قرارنگرفت در صحبتهایی در پایان دیدار گفت که اندکی به فکر فرو رفته است و مطبوعات ژاپنی در اخبار خود با تفسیر این جمله به این نکته اشاره کرده اند که ناکامورا قصد بازگشت به فوتبال ژاپن را دارد.

ناکامورای 31 ساله تابستان امسال و پس ازپشت سر گذاشتن 4 فصل موفق همراه باسلتیک، به اسپانیول پیوست. البته امور در اسپانیا برای او چندان خوب پیش نمی رود و آن طور که در مطبوعات چاپ توکیو به چشم می خورد، احتمال بازگشت ناکامورا به ژاپن در پایان رقابتهای این فصل وجود دارد.

البته خود ناکامورا که اکنون برای سپری کردن تعطیلات سال نوبه ژاپن بازگشته در جمع خبرنگاران این کشور گفت:« من چنین منظوری نداشتم و فقط گفتم که می بایست به این نکته فکر کنم که چطور می توانم در دیدارهای بیشتری به کار گرفته شوم و با مسائلی این چنینی از کوره در نمی روم.»

ناکامورا ادامه داد:«این سوالی است که با آزمایش و خطا می توان به پاسخ آن رسید. همه چیز در طول 4 سال حضورم در سلتیک عالی بود، پس تجربه بسیار خوبی است که گاهی وقتها هم نگران حضورت در ترکیب تیم باشی.»

اخیرا فلیپ تروسیه، سرمربی تیم ملی ژاپن در جام جهانی 2002 اعلام کرده که ناکامورا برای حضور در ترکیب تیم ملی این کشور بجنگد و در حالت عادی می بایست دیدارها را از روی نیمکت آغاز کند.

۳ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
اتلتیکو مادرید و زنیت خواهان دوسسنا

ستاره سابق باشگاه اودینزه خواهان پایان دادن به کابوس تلخ آنفیلد است.

سایت گل- مسئولان دوباشگاه اتلتیکو مادرید و زنیت سنت پترزبورگ برای به خدمت گرفتن آندره آ دوسسنا، ستاره لیورپول ابراز تمایل کرده اند.

طبق گزارش منتشره در دیلی میرر، دوسسنا پس از حدود 18 ماه حضور کابوس وار در رختکن آنفیلد تقریبا بر تصمیم جدایی اش از رختکن این تیم مصمم است. این ستاره 18 ماه پیش از اودینزه به لیورپول آمد ولی هرگز نتوانست در ترکیب اصلی تیم بنیتس جایی برای خود دست و پا کند. او به ندرت در ترکیب قرمزپوشان به کار گرفته می شد و به احتمال قریب به یقین در ژانویه رختکن تیمش را ترک می کند.

به تازگی تیمهای ناپولی و یوونتوس برای به خدمت گرفتن دوسسنا ابراز تمایل کرده اند و اکنون اتلتیکو مادرید و زنیت سنت پترزبورگ نیز به مدعیان جذب این ستاره پیوسته اند.

خسوس گارسیا پیتارش، مدیر ورزشی باشگاه اتلتیکو مذاکراتی را نیز در این راستا با سران لیورپول آغاز کرده ولی دوسسنا ممکن است تصمیم به پیوستن به زنیت سنت پترزبورگ بگیرد، چرا که لوچانو اسپالتی ایتالیایی اکنون مربی گری این باشگاه روس را برعهده دارد.

۳ دی ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۲۸ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۰,۸۵۱ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۰,۸۷۶ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۲۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۲۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۶۷ بازدید
۲۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۰۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۵۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۵۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۲۲ کاربر آنلاین است. (۲۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!